Er even lekker tiuhienuit... Vrieskoop Diepvrieshal 50 cent 10.95 Inspraak Startnotitie Rijksweg 15 Varsseveld - Enschede en Startnotitie Noord-Oostelijke verbinding II I KÉSIONS 3 GRATIS HOTEL OVERNACHTINGEN P het modecentrum met Allure wam doos 12 50 11.50 8.95 4.95 4.95 10.95 6.95 IJSROL VANILLE I DONDERDAG 18 APRIL 1996 HO 6 .Eshuis Allee weet wat goed is voor haar klanten. Even de alledaagse drukte ontvluchten en heerlijk genieten in een sfeervol hotel. Indien u voor minimaal f350r besteedt op onze dames of herenafdeliiia krijgt u maar liefst U heeft de keus uit honderden speciaal geselecteerde hotels in 7 verschillende Europese landen, waaronder ook Nederland. De enige voorwaarde is dat u per overnachting het ontbijt en diner in uw hotel nuttigt. max. I per klant GROTESTRAAT 2 7461 BG RIJSSEN TELEFOON 0 5 4 Dinsdaq geopend, donderdag koopavond pm. 80 auto's - diverse merken 1.700 m2 showroom! tel.: 0547-361619 U vindt ons aan de weg Markelo - Rijssen AUTO SERVICE-CENTRUM MARKELO B.V. WAAR IS HET VOORDELIG WINKELEN KIJK IN UW WEEKBLAD Tel. 0548-36 45 46 Fax. 0548-36 26 96 open: Elke donderdag vrijdag en zaterdag Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) Bij Vrieskoop vindt u alles voor in uw diepvries, losgevroren en kant en klaar verpakt, oa.: groente, vlees, snacks, gebak Alles voor groothandelsprijzen, profiteer nu! Soepgroente losgevroren I" Af zak a 2,5 kilo VIvV Bloemkoolroosjes losgevroren Af zak a 2.5 kilo I I Vw Sperziebonen gebroken f* A IP zak a 2,5 kilo wlVw Boerengehaktschnitzel Nieuw van EnRco ja ha a 12x100 gram lÉIVV Vissticks extra groot Ouwehand Q QC doos a 10x100 gram Vl¥V. Bamischijven Elite Extra groot, doos a 18x130 gram Hamburgers Bistro doos a 16x80 gram, van 9.95 nu Aardappelschijfjes Lutosa, zak a 2,5 kilo, OP OP Patat frites Belgisch topmerk, zak a 2.5 kilo Gehakt cordon bleu's Enkco pak a 8 stuks, van 13.50 nu Roomijs speciaal bak a 2.5 liter, van 7.95 nu voor Appelpunten AKTIE VAN DE MAAND Bij aankoop van elke f 25.- diverse smaken voor slechts topkwaliteit doos a 12 stuks Prijswijzigingen voorbehouden OPENINGSTIJDEN DIEPVRIESHAL elke donderdag, vrijdag en zaterdag van 9 tot 12 uur en van 1 tot 5 uur. Geldig van 9 t/m 20 april 1996 Studiegebied OWentaa! ^Hengelo Holten- Deventer Emergen - 'V.- Inpjssingsgebied Rijsweg 15 In de periode van 15 april tot 10 juni 1996 liggen de Startnotitie Rijksweg 15 (het gedeelte tussen Varsseveld en Enschede) en de Startnotitie Noord oostelijke verbinding ter inzage. In deze periode kunt u op deze documenten inspreken. De Startnotitie Rijksweg 15 Varsseveld - Enschede Door middel van deze Startnotitie maken de minister van Verkeer en Waterstaat en de minister van Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer het voor nemen bekend een studie te starten naar de noodzaak van verbetering van de bestaande verbinding tussen Varsseveld en Enschede. De Startnotitie geeft bovendien aan welke alternatieven daarbij zullen worden uitgewerkt en welke aspecten in het onderzoek worden betrokken. De Startnotitie is de eerste, formele stap in de tracé-vast stellingsprocedure, zoals die is neergelegd in de Tracéwet en de Wet Milieubeheer. De Startnotitie Noord-oostelijke verbinding Het besluit van het parlement tot aanleg van de Betuwe route zal leiden tot een toename van het goederenvervoer per spoor vanaf de Betuweroute naar Twente en verder richting Duitsland, alsmede naar Noord-Nederland. De Startnotitie beschrijft het onderzoek, dat de minister van Verkeer en Waterstaat en de minister van Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer in gang willen zetten naar de mogelijkheden om - binnen te stellen milieukaders- te komen tot een oplossing van de mogelij ke problemen. Tevens geeft de Startnotitie aan welke alternatieven daarbij in ogenschouw worden genomen en op welke aspecten deze alternatieven worden onderzocht. Ook met déze Startnotitie wordt een tracé-vaststellings procedure in gang gezet, die in de Tracéwet en de Wet Milieubeheer is beschreven Het verband tussen de beide Startnotities Het studiegebied betreffende de Noord-oostelijke verbinding komt voor een flink deel overeen met het studiegebied van Rijksweg 15. Om dié reden heeft de minister van Verkeer en Waterstaat besloten om de beide Startnotities gelijktijdig uit te brengen en de inspraak en de besluitvorming over de twee projecten zo veel mogelijk parallel uit te voeren. Waar liggen de Startnotities ter inzage? De Startnotitie Rijksweg 15 Varsseveld-Enschede ligt vanaf 15 april tot 10 juni 1996 gedurende de normale openings tijden ter inzage op de daarvoor gebruikelijke plaatsen in: - de gemeentehuizen van Eibergen, Enschede, Groenlo, Haaksbergen, Hengelo (Ov), Lichtenvoorde, Neede, en Wisch; - de (hoofdvestiging van de) openbare bibliotheek in bovengenoemde gemeenten; - het provinciehuis van Gelderland in Arnhem; - het provinciehuis van Overijssel in Zwolle; - de kantoren van de regio's Twente in Enschede, en Achterhoek in Doetinchem; - het kantoor van Rijkswaterstaat, de directie Oost- Nederland in Arnhem en het kantoor van de Hoofd directie van Rijkswaterstaat in Den Haag; - de bibliotheken van de ministeries van Verkeer en Waterstaat en van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer beide in Den Haag. De Startnotitie Noord-oostelijke verbinding ligt gedurende dezelfde periode op alle bovengenoemde plaatsen tér inzage en daarnaast ook nog op de hieronder genoemde locaties: - de gemeentehuizen van Almelo, Angerlo, Ambt Delden, Arnhem, Bathmen, Bergh, Borne, Brummen, Deventer, Didam, Diepenheim, Doesburg, Doetinchem, Duiven, Eist, Goor, Gorssef, Holten, Hummëlo en Keppel, Lochem, Losser, Markelo, Olcienzaal, Renkum, Rheden, Rijssen, Stad Delden, Steenderen, Vorden, Wamsveld, Weerselo, Wehl, Wierden, Zevenaar en Zutphen; - de (hoofdvestiging van) de openbare bibliotheek in bovengenoemde gemeenten; - de kantoren van de regio's Arnhem/Nijmegen in Nijmegen en Stedendriehoek in Deventer. Informatiemarkten Om u zo goed mogelijk te informeren over de inhoud van de beide Startnotities worden tien informatiemarkten georganiseerd. Deskundigen staan vanaf 17.00 uur klaar om uw vragen te beantwoorden. Vanaf 19.30 uur vinden plenaire presentaties plaats. De avonden in Zutphen (24 april), Almelo (8 mei) en Hengelo (22 mei) starten om 16.00 uur. De plenaire sessies beginnen hier om 19.00 uur. Alle informatiemarkten worden om 21.30 uur beëindigd. De bijeenkomsten vinden plaats op Beckum 't Wapen van Beckum Beckumerkerkweg 20 Hengelo (Ov) Van der Valk-hotel Bornsestraat 400 Groenlo Hotel Meyer Ruurloseweg 1 Hoe kunt u inspreken? U kunt schriftelijk op de Startnotities reageren. Uw schrif telijke reactie kunt u tot uiterlijk 10 juni 1996 sturen aan: Inspraakpunt Startnotities NOV en RW-15 Kneuterdijk 6 2514 EN Den Haag Indien u dat wenst kunt u verzoeken om een vertrouwe lijke behandeling van uw persoonlijke gegevens. Wat gebeurt er met uw reactie? Het Inspraakpunt Startnotities NOV en RW-15 bundelt alle reacties en stuurt deze onder andere toe aan de minister van Verkeer en Waterstaat, de minister van Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer en dl Commissië voor de Milieu-effectrapportage. Deze Commissie adviseert de beide ministers over de richt lijnen voor de inhoud van de trajectnota's (inclusief milieu effectrapporten). Vervolgens stellen de ministers, mede op basis van dat advies en de inspraakreacties, de richtlijnen vast. Deze richtlijnen vormen het vertrekpunt voor de opstelling van de trajectnota's, die naar verwachting over 23 april Deventer ongeveer twee jaar gereed zullen zijn. Ook op deze St. Bernardusschool trajectnota's kunt u te zijner tijd inspreken. Willem de Zwijgerlaan 1 Vanaf 24 juni 1996 kunt u de ontvangen inspraakreacties 24 april Zutphen inzien op de in deze advertentie genoemde ter inzage- Hanzehof lokaties. Coehoornsingel 1 6 mei Nieuwdijk Didam Nadere informatie Startnotities Restaurant Boszicht Tolweg 9 Van de beide Startnotities is een samenvattende brochure gemaakt. Voor het aanvragen van deze (gratis) brochures 7 mei Markelo en het verkrijgen van meer informatie over de inhoud van De Haverkamp de Startnotities kunt u onderstaande telefoonnummers Stationsstraat 28 bellen. 8 mei Almelo Theaterhotel Almelo Startnotitie Noord-oostelijke verbinding: 030 - 235 83 21 Schouwburgplein 1 Startnotitie Rijksweg 15 Varsseveld - Enschede: 026 - 368 82 20 14 mei Doesburg De IJsselhoeve Voor nadere inlichtingen over de inspraakprocedure kunt u Eekstraat 15 contact opnemen met het Inspraakpunt Startnotities NOV en RW-15, telefoon 070 - 361 87 54. 20 mei Arnhem Stadsschouwburg Koningsplein 12

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 6