New Generation Sports opent aan Kerkstraat Stuk fietspad tussen Flis- en Haalmansweg i WELZIJN OUDEREN DESIGN Zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD 'Medisch verantwoorde voedingsprodukten' Uit het politierapport I kerkdiensten PvdA: 'Zonde van het geld' EN MAXIMAAL COMFORT v Discussie kerntaken Afslankcursus Samenwerking Oad en Ohra medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 30 NOVEMBER 1995 „Wij richten ons hiermee zeker niet alleen op krachtsporters en bodybuilders," verzekert Jan Beunk, zelf actief en succesvol 'power-lifter'. „Onze medisch verantwoorde voedingsproduk ten zijn voor iedereen, van jong tot oud. Ze dienen ter ondersteu ning van een gezonde levenswij ze. Geen produkten waarmee een maaltijd kan worden bereid, maar een aanvulling daarop." De 32-jarige Holtenaar wijst op de groeiende belangstelling voor het lichamelijk welzijn. Fitness en sportcentra schieten als pad destoelen uit de grond. Binnen kort opent hij zijn nieuwe zaak aan de Kerkstraat 6: New Gene ration Sports. Naast de bedoelde voedingspreparaten- en dranken brengt hij er fitnesskleding aan de man. Zaterdagmiddag 9 de cember is het de beurt aan geno digden, vanaf maandag 11 de cember is New Generation Sports voor iedereen geopend. J an Beunk weet intussen uit erva ring dat er een brede belangstelling bestaat voor zijn produkten, alle van het Amerikaanse merk Bever ly. Naar zijn zeggen wereldwijd bekend als 'de Mercedes onder de voedingspreparaten. „Relatief prijzig, maar van zeer hoge kwali teit!," verzekert hij. Sinds 1 april van dit jaar heeft Beunk de exclu sieve verkoop voor de produkten in de Benelux en Duitsland. „Die distributie is ook van essentieel belang. Onder mijn klanten heb ik heel veel sportscholen, fitnesscen tra en ook lever ik aan winkeliers die vaak tevens als agent optreden. Daarnaast heb ik dan nu de winkel met rechtstreekse verkoop." De Holtense krachtsporter vertelt dat overgewicht hem op 19-jarige leeftijd in. aanraking bracht met sport. „Dat teveel aan gewicht moest er domweg af. Via een sportschool kwam in aanraking met de power-lift wereld.Beunk boekte verscheidene successen, werd vier jaar geleden zelfs Neder lands kampioen in de B-klasse en eindigde vorig jaar op het natio naal kampioenschap als tweede in de A-klasse. Zijn maatschappelij ke loopbaan startte hij bij Goossen Expo Fit in Rijssen. Het bedrijf importeerde onder meer de Bever- ly-produkten, iets waar vooral Beunk zich sterk mee bezighield. Twee jaar geleden begon hij in hetzelfde pand zijn eigen zaak, tot hij begin vorige maand de comple te voedingslij nactiviteiten van de Rijssense onderneming overnam en hij de tijd rijp achtte voor een ander onderkomen in zijn streven naar meer 'eigen uitstraling'. Min of meer toevallig stuitte Jan Beunk in zijn eigen woonplaats op het nog gedeeltelijk leegstaande Won- nink-pand, waar tot voor enige tijd De Slaapgigant in gevestigd was. Het pand is nu, zoals bekend, 'opgedeeld' onder diverse onder nemers. „Best fijn en gemakkelijk ook dat ik in Holten terecht ben gekomen. Bovendien geeft het Holten weer iets extra's" stelt de jonge ondernemer, die vervolgens gedreven vertelt over het hoe en wat van 'zijn' Beverly-voedings- lijn. Advies Nogmaals legt J an Beunk uit dat de Beverly-produkten voor een breed publiek toegankelijk zijn en bepaald niet alleen voor 'flink uit de kluiten gewassen mannen en vrouwen'. Het 'zich goed willen voelen' is volgens hem een algeme ne trend. De Beverly-produkten bevatten vitamines, mineralen, koolhydraten en aminozuren, die ondersteunen bij het verminderen of juist vermeerderen van gewicht. Hij benadrukt dat eenieder die een Eigenaar Jan Beunk: Produkten zijn bedoeld voor iedereen, jong en oud. Het 'zich goed willen voelen' is een algemene trend'." (Foto WV) Beverly-produkt gebruikt, des kundig geadviseerd wordt door hemzelf danwel zijn medewerk ster. „Om goed te weten welk produkt geschikt is voor iemand, is het belangrijk om wat meer over hem of haar te weten. Worden er nachtdiensten gedraaid, is er spra ke van stress, wordt er gesport? Het lichaam is daar wel afhankelijk van. De één gebruikt daarom to taal andere energieprodukten dan de ander." De afnemers van zijn produkten, zoals sportscholen, zorgen zelf voor die begeleiding. Het dagelijks gebruiken van vita mines en andere voedingssupple menten noemt de Holtense 'po wer-lifter' absoluut onverant woord: „Vitamines zijn weliswaar niet schadelijk voor het lichaam, maar je moet wel iets weten over sterktes en de toegestane dosis." Dat de Beverly-produkten opti maal bijdragen aan het beoogde doel, is volgens J an Beunk zicht baar in oud-Veldwachter Roelf Jan Warrink. Warrink, tot voor enige tijd flink aan de maat, ver loor door het gebruik van 'Beunk- produkten' en zeer regelmatige training in een sp'ortschool 46 kilo gram. Kleding Het assortiment van New Genera tion Sports bevat tevens exclusieve sport- en vrijetijdskleding. „Maar dan wel specifiek kleding die ver band houdt met sport. Voor een spijkerbroek kan men bij mij niet terecht. Dat is niet mijn markt," legt Beunk uit. Het kledingassorti- ment bevat exclusieve merken als No Limit en Gravity. Er zijn trai ningspakken, truien, shirts, aero- bickleding enzovoorts, maar geen sportschoenen. Wel wordt klein fitnessmateriaal verkocht, zoals riemen, losse haltertjes, stepper- tjes en dergelijke. „Alles hoofdza kelijk gericht op particulier ge bruik en alles in de trend van fitness," aldus Beunk, die in elk geval maandag en zaterdag in de winkel aanwezig is. New Genera tion Sports is van maandag tot en met vrijdag tussen 9.30 en 17.30 uur, op zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur en op koopavond geopend. Met uitzondering van de PvdA, gingen alle fracties maandag tij dens de gemeenteraadsvergade ring, waar na tien maanden af wezigheid de geheel herstelde ge meentesecretaris Jan Peter Ste- geman weer zijn vertrouwde plek achter de raadstafel had ingeno men, akkoord met het vooorstel tot aanleg van een stuk fietspad tussen Flisweg en Haalmansweg. Daarvoor moest een krediet van 23.000 gulden beschikbaar wor den gesteld. De WV had in een schriftelijk verzoek aandacht gevraagd voor de slechte staat van het fietspad tussen Flisweg en Meester Bos weg. Het bedoelde stuk pad, nu nog zandweg, is een ontbrekend, verhard stuk op de route vanaf de Flisweg naar het van een halfver harding voorziene gedeelte van de Meester Bosweg en staat op het Raamplan Fietspaden van het re creatieschap aangeduid als fiets- verbinding over bestaande wegen. Subsidiemogelijkheden zijn er op dit moment echter niet, zodat de gemeente de aanleg zelf moet be kostigen. PvdA'er Jan Metsemakers bleek zich na de eerdere commissiever gaderingen over dit agendapunt nader in de materie te hebben ver diept en kon zich volstrekt niet vinden in het voorstel: „Op dit moment vindt ik het zonde van het geld en vind dit getuigen van ad hoc-beleid." Vanwege net feit dat deel als zandweg slecht 'befiets- baar' is, gaf hij aan dat de Neer dorp-route ter plekke enkele hon derden meters over de Raalterweg loopt, waardoor geen sprake is van een onderbreking van een bestaan de route, zoals verwoord in het voorstel van het college. „Het Raamplan geeft ook aan dat be doelde, recreatieve fietspaden in aanmerking komen voor (forse) subsidies van ministerie van land bouw, natuurbeheer en visserij (50%) en de rest verdeeld over provincie, gemeente en recreatie schap," aldus Metsemakers, die het onlogisch achtte dat B en W op basis van een verzoek van de WV nu ineens voor de volle honderd procent willen financieren. Voorts wees hij op het ontbreken van stukken fietspad in de Vossenweg en naar de Canadese begraafplaats. Iets, waar de gemeente naar zijn zeggen drie jaar geleden al voor aan de bel trok bij het recreatie schap. Om een te 'fijnmazig' Raamplan te voorkomen, werden PCOB '2.30 Op 7 december om 14.30 uur houdt de PCOB een bijeenkomst in De Kandelaar. Voor deze bij eenkomst is J. van der Berg uit Nijverdal uitgenodigd. Want 'wie verre reizen doet, kan veel verha len', hetgeen Van der Berg graag doet voor de afdeling Holten. In Israël hebben de grote werelgods- diensten hun verschillende heilige plaatsen. Van der Berg voert ons er aan de hand van dia's langs onder het motto 'Van Betlehem tot Go- glotha'. Alleszins de moeite waard om te bekijken. Zoals zijn ook niet-leden van harte welkom op deze bijeenkomst. Informatie- en klachtenbu reau Gezondheidszorg Lang niets ieders behandelingen bij artsen en tandartsen verlopen geheel naar wens. Het komt regel matig voor dat men met vragen blijft zitten, zoals 'waarom betaalt het ziekenfonds dit niet?', of 'mag ik van tandarts veranderen?'. Maar ook vragen als 'kan ik de specialist ih zelf benaderen?' en 'hoe dien ik een klacht in?' Met al dit soort vragen kan men terecht bij een Informatie- en Klachtenbureau Gezondheidszorg, kortweg IKG. Een IKG geeft informatie, advies, ondersteuning en eventueel be middeling. Dat kan zijn informatie over het bestaan van patiëntenver enigingen, of advies over de ma nier waarop een klacht moet wor den ingediend. De IKG-medewer- kers hebben een speciale opleiding voor dit werk gevolgd en zijn ge heimhouding verplicht. Het IKG is onderdeel van een regionaal Pa tiënten/Consumenten Platform. Het werkt geheel onafhankelijk en probeert zo bij te dragen aan een kwaliteitsverbetering van de ge zondheidszorg. De dienstverle ning van het IKG is gratis. Met uw vragen kunt u telefonisch of schrif telijk terecht bij het IKG. Het maken van een persoonlijke af spraak is mogelijk. Telefonisch is het IKG bereikbaar onder num mer 0570-649393, het adres luidt: IKG Stedendriehoek, Postbua 10356, 7301 GJ Apeldoorn. VOOR OPTIMAAL designed for walking De originele Wolky's (v/m) vindt u bij": STEUNENBERG tttade c*t £c4ae*te*t v Larenseweg 23, Hollen. Tel. 3615 51 De gemeenteraad is maandag avond unaniem akkoord gegaan met het compromis-voorstel inza ke de kerntakendiscussie. Het houdt in dat ingestemd is met het uitvoeren van een aantal onder zoeken, waaronder het onderzoek naar de taken van de binnen- en buitendienst van gemeentewer ken. De raad stelde eveneens vast dat de uitkomsten van de kernta kendiscussie geen gedwongen ont slagen tot gevolg hebben, hooguit een verandering van functie. Aan vankelijk was het de bedoeling dat de fracties zich gelijktijdig zouden uitspreken over hun visie ten aan zien van wat wel en niet als ge meentelijke kerntaak moet wor den beschouwd. Om met name de politieke achterban meer inzicht te gunnen in de materie, werd het voorstel in tweëen geknipt en spre ken de fracties zich daar officieel in de raad van december over uit. Gisteren evenwel kwamen die standpunten al aan de orde in de raadscommissie I (algemeen be stuurlijke zaken). Daarover vol gende week meer. Zoals enige tijd geleden vermeld werd in deze krant start Trudy Spoolder van Slender You bewe gingsstudio met een afslankcursus. Voor deze cursus wordt een in schrijfgeld van 20 gulden ge vraagd. De kosten voor de cursus bedragen 10 gulden per week. Vanaf volgende week dinsdag kan men deze cursus volgen bij Slender You bewegingsstudio. Elke dins dag avond van 19.30-20.30 uur. Voor opgave en inlichtingen kan men zich wenden tot Trudy Spoolder Industriestraat 7. De gelegenheid die de politie afge lopen zaterdag bood aan de bur gers van Holten om hun fiets gratis te laten voorzien van een postco de, werd maar matig bezocht. 55 fietsen en een bromfiets werden aangeboden. Vooral de jeugd liet het afweten, ofschoon juist vele fietsen worden ontvreemd van jonge eigenaren. Achteraf gezien kwam de politie tot de conclusie dat misschien de lokatie waar de actie plaatsvond (De gemeente- werf aan de Waagweg), ook niet zo gelukkig was gekozen. De politie beraadt zich nog of een herhaling van deze actie zal plaatsvinden, doch dan in het centrum van het dorp. De laatste tijd wordt gecon stateerd dat zeer jeugdige perso nen zich regelmatig ophouden op of nabij de spoorbaan Holten-De- venter ter hoogte van de Keizers- weg-Köllingserf. Dat dit tot zeer gevaarlijke situatie kan leiden, be hoeft geen nadere uitleg. De ou ders van kinderen uit deze omge ving en uit de omgeving van de Haar worden dan ook nadrukke lijk verzocht hun kinderen daarop te wijzen en er zorg voor te dragen dat hun kroost wegblijft van deze spoorbaan. In de nacht van 20 op 21 november werd er ingebroken in de kantine van de SV Holten aan de Valkenweg. Men kwam binnen door een raam open te breken en eenmaal binnen verbrak men een tussendeur. Er werd voor onge veer f 170,00 aan snoepgoed weg genomen. De schade aan raam en deur bedraagt een veelvoud van dit bedrag. Op 21 november geraakte een bestuurder van een personen auto op de S14 (Raalte-Lochem) van de weg. De bestuurder verloor plotseling de macht over het stuur, sloeg over de kop en belandde in een droge sloot. De bestuurder werd met onbekend letsel overge bracht naar een ziekenhuis te De venter. Bij technisch onderzoek bleek de achteras te zijn afgebro ken. Toen een autobestuurder op 22 november zijn auto op de Dijk- erhoekseweg wilde keren, werd hij van achteren aangereden door een andere auto. Door deze onoplet tendheid werden beide voertuigen beschadigd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. Op 22 november werd een inwoner uit Brummen aangehouden die er van wordt verdacht te hebben ingebro ken in enkele zomerhuisjes de af gelopen zomer op het Twenhaars- veld. De verdachte legde een ge deeltelijkebekentenis af. Eveneens op 22 november werd een jonge man op heterdaad bij de Weada aan de Dorpsstraat betrapt, toen hij enkele flesjes Eau de toilet weg nam. De dader wist echter te ont komen en verdween op een brom fiets, die een eindje verderop in de straat stond. Ook op 22 november werd een jas ontvreemd uit de garderobe van het Dorpshuis De Boschkamp. Het betreft hier een meerkleurige korte regenjas. Van "verwisseling" blijkt geen sprake te zijn. Het is nog maar eind novem ber, doch de politie constateert dat de jeugd nu reeds vuurwerk af steekt. Zo werd het afgelopen weekend een of twee brievenbus sen aan de Burg. van den Borch- straat door vuurwerk opgeblazen. De politie zal streng optreden in dien wordt geconstateerd dat er vuurwerk wordt afgestoken. Boe tes van enkele honderden guldens kunnen het gevolg zijn. Voor dat geld kun je ook echte leuke dingen doen. Deze tijd van het jaar blijkt ieder keer weer dat vee de warme stal wil opzoeken. Afgelopen week kwamen bij de politie diverse meldingen binnen van loslopend vee, zoals schapen en koeien, los liepen op de rijbaan, met alle mo gelijke gevolgen van dien. De poli tie doet dan ook een ernstig beroep op de veehouders de afrasteringen van de weilanden aan een extra inspectie te onderwerpen. De Aal- polsweg bleek op 27 november weer eens te smal om twee tege moetkomende personenauto's te laten passeren. (Of past men de rijsnelheid niet voldoende aan?) Gevolg: Schade aan beide voertui gen. de stukken niet opgenomen, laat staan en (mede) gefinancierd. Een verantwoordelijkheid van de ge meente. Gelet op de volgens hem goed berijdbare Neerdorp-route ('Ik heb bovendien nog nooit ie mand daarover horen klagen'), kwam Metsemakers tot de conclu sie dat de gemeente op dit moment beter haar financiële energie in deze beide paden kan steken. Het voorstel over het stuk aan te leggen fietspad zou dan opnieuw aan de orde kunnen komen zodra er dui delijkheid is over vrijkomende middelen/subsidies ten behoeve van het Raamplan Fietspaden. De nieuwe Ford Fiesta, die zijn opvallende debuut maakte op de tweejaarlijkse autotentoonstelling in Frankfurt (medio september) is inmiddels bij de Forddealers gearriveers. De nieuweling valt op door een zeer eigentijds uiterlijk, waarin de familietrekken van het Ford- programma duidelijk weerspiegeld worden, een in deze klasse zeld zaam comfort en uiteraard is ook in de nieuwe Fiesta een airbag aan bestuurderszijde standaard. Naast een zeer aantrekkelijke gedaante verwisseling, waarbij de stilisten er heel knap in zijn geslaagd hem onmiskenbaar een heuse Fiesta te laten blijven, heeft de nieuweling een hoogst behaaglijk en comfortabel nieuw interieur gekregen waarin ovale vormen, aansluitend op het bekende Ford-logo, over heersen. Geheel nieuw is ook de Zetec-SE motor, waarvoor nabij Valencia een complete nieuwe motorenfabriek is gebouwd. Deze motor valt niet alleen op door zijn enorme souplesse, maar vooral ook door zijn geweldige zuinigheid. De nieuwe Fiesta wordt leverbaar als drie- of vijfdeurs en in drie varianten: de praktische studio, de sportievere Techno en de uitermate luxueuze Ghia. Deze laatste heeft onder meer standaard stuurbekrachtiging. Airco is als optie op alle versies leverbaar. De nieuwe Fiesta is er vanaf 23.990 gulden. Uniek is dat de vorige Fiesta, onder de naam Classic, voorlopig in het assortiment van de Ford-deasler blijft, vanaf 19.990 gulden. Naast de bestaande zaak in Holten en Markelo is Foto Video CD Ten Velde vanaf 1 december ook gevestigd in Deiden. Het voormalige winkelpand van Gonnie Busscher is omgetoverd in een moderne zaak. Het ruime assortiment bevat vele nieuwe produkten voor Delden. Bijvoorbeeld de snelservice voor het ontwikkelen en afdruk ken van foto's. Ook is er het uitgebreide assortiment aan cd's: ruim 2000 op voorraad, variërend van BZN tot Mozart inlcusief de nodige opbergsystemen. Ook de onbespeelde audio- en videocassettes van TOK en Sony horen tot het assortiment. Foto Video CD Ten Velde biedt ook ruim keus in fotocamera's: Minolta spiegelreflexen, als ook Canon zijn aanwezig in de ruime winkel. Bekende compactcamera- merken als Fuji, Canon, Pentax, Ricoh en diverse anderen worden eveneens verkocht. Voor de klant die iets verder van zich af wil kijken is er een enorme collectie verrekijkers van onder meer Swift en Bresser. Populaire videocamera's van Sony staan demonstratieklaar opgesteld, evenals de bijbehorende accessoirtes als accu's, tassen en statieven. Tot slot worden ook pasfoto's en trouwreportages ver zorgd. Foto Video CD Ten Velde is van maandag tot en met zaterdag tussen 9.00 en 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Maandagmiddag is de winkel gesloten, vrijdag is er koopavond. De winkel is telefonisch bereikbaar onder 074-3766205. De Oad Groep voert met Ohra Verzekeringen en Bank Groep in Arnhem en de Cy- cletours Groep in Amsterdam onderhandelingen over het aangaan van een duurzaam sa menwerkingsverband in de vorm van een zogenoemd joint venture. De bedoeling is om daar een aantal gezamen lijke reisactiviteiten in onder te brengen. Bex Reizen, Sind- bad Reizen en Worldcamp be horen tot Ohra, Cydetours is onderdeel van Oad. De nieuw op te richten onderneming zal de huidige activiteiten van deze organisaties voortzetten. De betrokken partijen ver wachten de huidige bespre kingen voor het einde van het jaar te hebben afgerond. De samenwerking zal de zelfstan digheid van de partners in de joint venture op geen enkele wijze beïnvloeden. De part ners voorzien grote voordelen in een dergelijke samenwer king, waarbij de wederzijdse kennis, ervaring en distribu tiekanalen worden gebruikt. De gezamenlijke inspannin gen hebben onder meer tot doel om inkoopvoordelen op het gebied van vervoer en ver blijf te behalen en om de ver koop- en distributiekanalen te verbreden en te optimalise ren. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur, da. J.W. den Hertog. Doopdienst. Nevendiensten. Oppasdienst: me vrouw Roozenboom, Carin Piek. 19.00 uur, ds. A.J. Leerink. Dij- kerhoek: 10.00 uur, ds. A.J. Leerink. 10.45 uur: ds. S.M. Roo zenboom. Gedachtenis overlede nen. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij. Diessenplas: woensdag 6 decem ber: H. Ch. Vogely. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 15.00 uur, ds. W.H.G. Sienot, Zwolle. Collecte: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflos sing. Kindernevendienst groep 2 en3o.l.v. Rita van der Voet; groep 4 en 5 o.l.v. Tonny Heusinkveld; groep 6 en 7 o.l.v. Rob Meijerink. Oppasdienst: 0-3 jaar: Jenny Dijkink, José Klein Nagelvoort, Ingrid Stam; 0-4 jaar: Janneke Lubberdink, Sabrina Paalman. RK kerk: 10.00 uur, Woord- en Communiedienst. Oppasdienst: mevrouw Roozenboom, Carin Piek. Evangelie gemeente: HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00 uur. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. G.J. Buunk, Deventer. Uitgangscollec te: 'Het Slaaphuis', Apeldoorn. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha- ling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen11.00 uur en 16.00 uur (zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: F. Zeilstra, Brederode- straat 6, Rijssen. Tel. 0548- 514569. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombi natie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, 5. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorg telefoon voor vragen, advies, of aanmelding over kraamzorg, ou der- en kindzorg en verzorging en verpleging: 0570-686000; maan dag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekend uitslui tend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg Hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Ziekcnvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fy siotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af- spraak in het Kruisgebouw, Gaar denstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerk straat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreeku ren: maandag t/m vrijdag 8.30- 9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Bui ten de spreekuren wordt doorge schakeld naar buro Slachtoffer hulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woens dag 9.00-11.00 uur in het politie bureau Raai te. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Vrijdag 1 december: 19.00-20.30 uur, verwerping in 'tTrefpunt/Es- pelo Zaterdag 2 december: 10.00- 21.00 uur, vogelshow Bathmen- /Holten in zaal De Brink in Bath- men Zondag 3 december: 10.00-17.00 uur, vogelshow Holten/Bathmen in zaal De Brink in Bathmen Donderdag 7 december: 19.45 uur, HVG-jaarvergadering in Ire ne Vrijdag 8 december: 19.30 uur, leerlingenconcert MOC in de dorpskerk Zaterdag 9 december: 10.30- 12.00 uur, open huis MOC Hol ten in De Boschkamp; kerstmarkt in Ehag-garage Dorpsstraat-west. Maandag 11 december: 20.00 uur, kerststukjes maken NBvP in zaal Vosman Woensdag 13 december: 20.00 uur, Kunst en Cultuur met lezing over symbolen in De Boschkamp Maandag 18 december: 19.45 uur, kerstviering NBvP Espelo in 't rrefpunt; jubileumviering NBvP Holten (50 jaar) in zaal Vosman; 20.00 uur, CPB-kerst- viering in De Kandelaar Dinsdag 19 december: 14.30 uur, Kerstmiddag Bejaardensociëteit Donderdag 21 december: 19.45 uur, kerstwijding HVG in De Kandelaar Dinsdag 26 december: 14.00 uur, start kerstpuzzelrit bij MAC- Stuurhuus; Kerstpuzzelwandel tocht J C De Schure Vrijdag 29 december: 19.30 uur, Sylvester-zangkorenavond in de hervormde kerk Donderdag 4 januari: 9.30 uur, koffieochtend HVG in gebouw Irene, Maandag 22 januari: 19.45 uur, 40-jarig jubileum NBvP Espelo in 't Trefpunt Dinsdag 23 januari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur met lezing over architect Gaudi in De Boschkamp Woensdag 24 januari: 19.30 uur, gezellige avond Club van Oud- Strijders in zaal Vosman. Donderdag 25 januari: CPB- jaarvergadering in De Kandelaar (eveneens info over Wereldwin kel) Vrijdag 26 januari: 20.00 uur, OCH met toneelstuk 'Onder één dak' in gebouw Irene Dinsdag 20 februari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur met lezing over de mode van de 20ste eeuw in De Boschkamp Maandag 26 februari: 19.45 uur, jaarvergadering NBvP Espelo in 't Trefpunt. Gebortn: Merel Merthe Joanne, dochter van L.H. Hartgerink en J.W. Meuleman; Suzanne, doch ter van J.W. Geerling en J.A. Pas; Niels, zoon van J.H.A. baron van Coeverden en H. Heuten; Dedy Jorinde, dochter van D.J.A. Pek- keriet en A.J. Aanstoot; Ka Lok, zoon van K.T. Wong en S.C. Cheng. Overleden: T.F. Luggenhorst- Boode (82); T.H. Mossink-Wit- tenberg (82); H.J.A. Deijk (72). Ondertrouwd: A.B. Straalman en D.R. Saaij Gehuwd: J. Slots en H.J. Stam.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3