Najaarsconcert HMK trekt lekker volle zaal Vijftigjarige HMV geeft grootse show ARP voor advies in raadscommissie Geen woning aan de Aalpolsweg WELZIJN OUDEREN zakelijk BEKEKEN HERNIEUWDE UITVOERING Uit het politierapport I kerkdiensten HOLTENS NIEUWSBLAD Belangrijke mededeling! SCHUPPERT WONINGINRICHTING MOET DUS LEEG! van 27 nov. t/m 2 december GIGANTISCHE LEEGVERK00P Kom - kijk - koop Schuppert heeft uitverkoop w(X)n|(M3B van der kolk Diepenheim Gemeenteraad medische diensten van dag tot dag DONDERDAG 23 NOVEMBER 1995 - Eindelijk zat De Kandelaar weer eens lekker vol voor een concert, dit keer het najaarsconcert van het Holtens Mannenkoor (HMK). Aan de uitvoering werd meegewerkt door het jonge koor Amazing. Beide gezelschappen scoorden ondanks enkele techni sche foutjes goed en maakten van de gelegenheid gebruik om zang lustige heren welkom te heten binnen hun gelederen... Zeker is dat HMK-dirigent Wil lem J an van Asselt langzaam maar zeker in zijn opzet slaagt: stapje voor stapje tilt hij het Holtense koor naar een hoger niveau. Het was direct merkbaar in drie kerke lijk Latijnse liederen met niet be paald de makkelijkste arrange menten. Het koor ging deson danks de uitdaging aan. Toch was HMK voor ons gevoel beter op dreef in het 'Russisch Vesperkoor' van Bortnianski, voor menig luis teraar een bekend stuk waarin de mensen worden opgeroepen om ter kerke te gaan. De fraaie tenor partij werd hier ondersteund door de bassen met tussendoor het vol tallige koor dat juichend het 'Jubi late' zong. Bepaald indrukwek kend was het nummer 'Jezus mijn Heiland', ook een lied dat HMK vaker en duidelijk graag zingt. In gehouden en nederig produceerde het koor een warme en homogene klank. Desondanks rees bij ons voorzich tig de vraag of een uitvoerig geeste lijk repertoire, zoals ditmaal ge heel voor de pauze, een gelukkige keus is. Daarmee willen wij zeker niet beweren dat geestelijk werk uit den boze is, maar iets minder ten gunste van meer stukken zou geen kwaad HMK kan dat kwalitatief gezien zeker aan, getuige ook de prima uitvoeringen in het tweede gedeel te van het programma. Het koor zingt mooi en heeft een aangename klankkleur. Pas na de pauze gin gen de heren over op een lichtvoe tiger repertoire rond het thema 'Wein, Weib und Gesang' om te gen het eind van het programma goed los te komen, bijvoorbeeld in het 'Beim Kronenwirt', 'Vive l'a- mour' met een verassende inbreng van de dirigent en het 'Wodka Lied'. Met het bekende en volimi- neus gezongen 'Blue Spanish Eyes' en bij het verlaten van de zaal nogmaals het fraaie 'Cum Canto' werd het concert besloten. Amazing Het één jaar jonge koor Amazing gaf in De Kandelaar een uitstekend Op 14 november werd er aangifte gedaan van diefstal van een aan- hangwagentje uit een boeren schuur aan de Oude Stationsweg. Deze diefstal moet zijn gepleegd in het weekend van 11 op 12 novem ber. De schuur was niet afgeslo ten. Op 15 november vond e Op de Raalterweg werden autobe stuurders en passagiers gecontro leerd op het dragen van autogor dels. In een uurtje tijd werden vijf personen geverbaliseerd voor het niet dragen van deze gordel. Op 17 november ontdekte een ei genaar van een auto dat zijn voer tuig was verdwenen. Hij had zijn auto geparkeerd op de parkeer plaats bij het NS station. In de loop van de week werd de auto aangetroffen in Hengelo. Van de dader echter geen spoor. Uit een in aanbouw zijnde woning het nodige in zijn mars heeft. Het koor zong, net als overigens ««""r HMK, de meeste stukken a capella dmg P1**15 ,°P de kruis,ng Rijssen- (zonder begeleiding). Soms be- seweg-Markeloseweg tussen twee kroop ons het gevoel dat onder- Pers°n«"uto s. De bestuurster steuning van een combo niet slecht van e™ van dc haar zou zijn. Het maakt het allemaal voertu'g kruising af om wat breder, wat voller, vooral om- voorr*ngte verlenen aan het overi- - dat het aantal sopranen bij tijd en ge verkeer- Dlt werd te laat opge- op Het Lukensveld werd de afge- wijle erg overheersend is. Ama- P1™ ee„n 1(;hteroP komende lopen week tot twee keer toe inge - bestuurder. Beide auto's liepen enige schade op. Persoonlijke on gelukken deden zich niet voor. Eveneens op 15 november werd een 21 jarige vrouw aangehouden door personeel van AH. Zij had goederen weggenomen uit de win kel zonder te willen betalen. De politie bood haar een transactie Dirigent Willem Jan van Asselt van het Holtens mannenkoor slaagt in zijn opzet: tijdens het najaarsconcert werd duidelijk dat hij HMK stapje voor stapje naar een hoger niveau tilt Foto Bolink) visitekaartje af, alhoewel ook hier De goede wisselwerking tussen de af en toe schoonheidsfoutjes hoor- grieperige dirigent David van de baar waren. Toch deed 'Aj' ma Braak en het koor viel bepaald op. z'ng(t)' het met overwegend popu- Een compliment voor de nog maar laire stukken goed bij het publiek. 21-jarige Van de Braak, die zeker zing opende vlot met het bekende 'Bye bye blackbird' en bracht ook de negro-spiritual 'Nobody knows' met fraaie solo's van Eg- bert van de Brink en Jan Schape- kes. Een prachtige solo was er ook van Willeke Stukker in 'When I fall in love'. Wat heel goed overkwam was het bekende 'Happy days', vlot, fris en prima gezongen, zodat het koor beloond werd met een daverend applaus. Van heel ander kaliber maar niet minder mooi was het 'Nearer my God'. Met het uitgelaten gezongen This was Amazing' besloot het koor haar optreden, waarin het opnieuw blijk van kwaliteit. De Holtense Muziekvereniging HMV sluit haar jubileumactivi teiten op zaterdag 25 november aanstaande af met een grote mu zikale show in de sporthal 't Mos- sink. Het thema van deze avond is "HMV door de jaren heen" en wordt gebracht door alle geledin gen, dus zowel orkest als drum band en majorettes. De drumband heeft na het vertrek van Hugo Masselink zeer jonge instructeur, de 27-jarige Erik Broeke, die ook zijn debuut maakt tijdens deze voorstelling. Broeke realiseert zich dat het niet bepaald eenvoudig is om in de voetsporen van Masselink te treden. Naast het lesgeven aan ook de leerlingtam- bours van HMV, beschikt hij evenwel over een flinke muzikale achtergrond. Zo speelde Broeke jonge Erik Broeke een volwaardig vroeger zelf bij de Big Band van de voortgaan op de door Masselin 1200,00. Dure boodschappen dus. Op 16 november te omstreeks 11.50 uur, kreeg een bewoonster van de Schoutenstraat een haar onbekende man aan de deur. De' man gaf zich uit voor masseur en wilde haar enkele vragen stellen. De vrouw ging daar niet op in, daar zij het idee kreeg dat deze man minder goede bedoelingen had. Mochten er inwoners uit onze gemeente zijn die deze man ook aan de deur hebben gehad, dan wil de politie dit graag weten. Het betrof hier een man van onge veer 65 jaar oud, klein, gezet pos tuur, gekleed in een blauw colbert en grijze pantelon. broken. Ontvreemd werden een tegelsnijder, een slijptol en een stekker. Men kon vrij eenvoudig binnen komen, daar de woning nog niet geheel was afgesloten. Dergelijke diefstallen zouden in de toekomst meer gepleegd kunnen worden. De politie doet dan ook een beroep op de bevolking om bij verdachte situaties kentekens van voertuigen te noteren en dit door te geven aan de politie. Op zondagmiddag, 19 november, werd er ingebroken in een woning aan de Heideweg. Men kwam bin nen door een achterruit te vernie len. Weggenomen werden enige sieraden en een klein bedrag aan geld. Een poging tot inbraak werd ge daan bij een woning aan de Liezen- weg. Dit is vermoedelijk gebeurd in de nacht van 19 op 20 november. De bewoners waren niet thuis. Men probeerde een raam en een deur te forceren. Vermoedelijk mede door goed hang- en sluitwerk is dit niet gelukt. Goorse muziekvereniging Apollo. Zijn studie op het conservatorium te Zwolle, slagwerk en pedago giek, sloot Broeke cum laude af. Naast HMV geeft hij tevens les bij Excelsior Hengelo, AMDG Kam- Na het vertrek van Hugo Masselink heeft de drumband van HMV in de 'pvolger gevonden. Hoewel Broek wil ingeslagen weg, tracht hij toch een enigermate eigen stempel op de band te drukken (Foto WV) Onze showroom is toe aan een face-lift pen, de Harmonie in Diepenheim en aan de Muziekschool Goor. Lesgeven is echter niet het enige dat Erik Broeke doet. Zo'n twee keer per week speelt hij in een band met de veelzeggende naam St. Louis. De zanger van deze band is de blinde jongen die enige tijd geleden Stevie Wonder ver tolkte in de Soundmixshow van Hennie Huisman. Broeke is zon der meer van plan door te gaan op de weg van Masselink. Toch wil hij trachten zijn stempel op de Hol tense drumband te drukken. Mi- schien wel door gebruik te maken van eigen composities. Zijn eerste opgave bij HMV was het opzetten van een stuk voor de jubileumshow. De show zal, daar waar het de drumband betreft, niet alleen zware maar ook zeker een lichtere vorm van muziek laten zien en biedt daarmee voor elk wat wils. Verder speelt het showele ment een grote rol. Speciale gast ten gunste van het 50-jarig bestaan is de welbekende zangeres Mar griet Eshuijs, die zowel solo als met HMV optreedt. Haar bekende House for Sale" ontbreekt zeker niet op-"het programma. Verder werken aan deze avond mee het Saffier saxofoonkwartet, bestaan de uit vier enthousiaste saxofonis ten die dagelijks werkzaam zijn als docent of dirigent en tevens in diverse orkesten spelen. Het be looft dus een zeer gevarieerde avond te worden. De snow begint om 20.00 uur, de toegangsprijs bedraagt 10 gulden. Kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar. Volgende week maandag buigt de raadscommissie gemeentewerken zich over het Ammoniak Reduc tieplan (ARP) van Holten. Het plan omvat een zogenoemd 'ge meente-specifiek' plandeel en het model ammoniak reductieplan voor Overijssel. Onderdeel van het reductieplan is de plankaart met de voor verzuring gevoelig aangemerkte gebieden. In het ge meente-specifiek plandeel wordt de wijze aangegeven waarop de plankaart tot stand is gekomen. Het ARP en plankaart komen in de plaats van de eerder door de gemeenteraad op 23 november 1992 vastgestelde verordening met bijbehorende plankaart en het tot nu toe door het college gevoerde beleid. B en W stellen voor het gemeentelijk ARP met de daarbij behorende plankaart gelijk met de 'Verordening uitsluiting voor ver zuring gevoelige gebieden ge meente Holten 1995' met de daar bij behorende kaan vast te stellen. Het ontwerp-ARP heeft van half september tot half oktober ter visie gelegen en konden mondeling (hoorzitting 28 september) of schriftelijk 'zienswijzen' worden ingediend. Totaal 31 personen danwel instanties reageerden, waarna een eindverslag werd sa mengesteld. Naar aanleiding van de reacties hebben B en W de kaarten 'aanwijzing gebieden' op een aantal punten gewijzigd: het bosgebied bij de Raalterweg- Hommelteweg wordt niet als ver- zuringgevoelig bosgebied aange merkt; de houtsingels rond de Helhuizerweg, nabij de gemeente grens met Hellendoorn, worden van de kaart afgevoerd; het bosge bied bij de Oude Stationsweg en de gemeentegrens met Bathmen wordt niet als een verzuringgevoe- lig gebied aangemertk en kan van de kaart worden afgevoerd; nabij de kruising Pasopsweg-Postweg wordt de kaart aangepast aan de werkelijke situatie: een deel van wat op de kaart als bos is aangege ven is thans landbouwgrond; de gebieden die in eerste instantie buiten beschouwing zijn gelaten worden alsnog als verzuringge- voelig aangemerkt, met daarbij de opmerking 'geschikt voor een (be- heers)convenant'. woninginrichting Hjrmonie in beter wenen HOLTEN Stationsstraat 3-5, tel. 0548-36 12 23 Koopavond van ma. 27 nov. t/m vr. 1 dec. Oppascentrale De Stichting Oppas - Thuishulp Centrale is nog weinig bekend. Bij vrijwilligerswerk wordt in eerste instantie meestal gedacht aan het opzoeken van zieke en eenzame bejaarden. Naast deze vorm van hulp zijn er echter nog andere soorten hulp van vrijwilligers no dig willen ouderen zelfstandig kunnen blijven wonen en moeten familie en vrienden hen kunnen blijven verzorgen. De hulp die aan een zorgbehoeftige partner, vader of moeder wordt gegeven kan in de loop der tijd zo zwaar worden dat ze een bedreiging gaat vormen voor degenen die de hulp geven. De zorg kan zoveel tijd gaan be slaan dat enkele uurtjes voor de verzorger en/of diens gezin er niet meer inzitten. De zorg kan ook lichamelijk erg zwaar worden. Dan is het goed eens te overwegen enkele uurtjes "vrij" te nemen. Dit wordt mogelijk gemaakt door de vrijwilligers van de Oppas - Thuis hulp Centrale. Zij springen dan in wanneer de verzorger er even uit gaat. De vrijwilligers kunnen al leen oppassen, maar ook die hulp verlenen die anders door de part ner, zoon/ dochter wordt ver leend. Door zo er even uit te kunnen krijgen de verzorgende de gelegenheid even afstand te nemen van de zorg en de spanning. Zo kunnen zij daarna weer goed de zorg op zich nemen. Dit heeft niets te maken met het je onttrek ken aan je eigen zo vanzelfspre kende taken op het gebied van verzorging van partner en ouders. De vrijwilligers van de Oppascen trale helpen in eerste instantie de verzorgers. Door deze hulp van vrijwilligers, waardoor men even wat tijd voor zichzelf krijgt, kan de hulp aan de partner, vader of moeder juist langer worden volge houden. Wilt u meer weten over deze vrijwilligersorganisatie dan kunt u bellen naar hf t kantoor van de Thuiszorg Midden Overijssel. Op maandag t/m donderdag is daar 's morgens de coördinatrice van de Oppas - Thuishulp Centra le aanwezig. Het telefoonnummer is 0548-616465. De vrijwilligers van deze hulp krijgen een kleine onkosten vergoeding afhankelijk van de soort hulp variërend van f 2,= tot f 10,= per uur. Kerstmaaltijd Denkt u eraan24 december sluit de aanmelding voor het Senioren Kerstdiner! De aanmeldingsfor mulieren kunnen worden ingele verd aan de balie op Diessenplas of in de brievenbus van de SWOH aan de Gaardenstraat. Wegens grote belangstelling andermaal geprolongeerd. De Vibrion- veer-demonstratie bij Hans Steunenberg Schoenen. De voetcorrector die de voet niet alleen steunt, maar het ook mogelijk maakt dat de voet zijn natuurlijke beweging kan blijven maken. Een product van Fussgold. Woensdag 29 november zijn de specialisten van dit merk weer present aan de Dorpsstraat 31, om aan de hand van een blauwdruk van Uw voet een uiterst deskundig advies te geven over het ideale schoeisel. Heel vaak is de voet gebaat bij de steun van de Vibrionveer, die zelfs in modieus damesschoeisel past. Ga dus naar Hans Steunenberg Schoenen voor een Fussgold-advies dat kosteloos te verkrijgen is. Wie met het oog op de komende feestdagen een foto-wenskaart wil laten maken, kan terecht bij Foto Video Ten Velde. Een aardig kaartje als bezegeling van een goede relatie. Een persoonlijke groet met oprecht beste wensen. Foto Ten Velde heeft een leuke manier om een zeer persoonlijke kerstkaart te maken, zowel voor particulieren als bedrijven. Foto Ten Velde verzorgt persoonlijke foto-kerskaarten inclusief enveloppen. De tekst wordt meteen mee afgedrukt en wie niet over een geschikte foto beschikt, kan desgewenst door Ten Velde voor een bescheiden meerprijs een foto laten maken. In alle gevallen is thet resultaat: een onderscheidende december-wens, voor een 'all-in' prijs. Origineel, leuk, gemakkelijk en persoonlijk. B en W zijn niet van plan om naar aanleiding van een verzoek van H.F. Oolbekkink aan de Oranje straat 71 het bestemmingsplan Buitengebied te wijzigen, danwel een voorbereidingsbesluit te ne men ten behoeve van de bouw van een woning aan de Aalpolsweg. Het voorstel komt volgende week maandag voor aadvies in de raads commissie ruimtelijke ordening. Het bewuste perceel ligt het het genoemde bestemmingsplan en heeft daarin de bestemming 'Agra risch gebied met landschappelijke waarde' waarop uitsluitend andere bouwwerken (geen gebouwen) 'ten dienste van de bestemming' mogen worden gebouwd. Bouw van een woning is daarom enkel mogelijk na wijziging van het be stemmingsplan of nadat de raad voor het stuk grond een voorberei- dingsbelsuit heeft genomen, na het verlenen van vrijstelling. B en W willen evenwel niet meewerken. Begin 1992 verzocht Oolbekkink om een vergunning voor het bou wen van een woning op het per ceel. De raad wees de daarvoor benodigde wijziging van het be stemmingsplan echter van de hand. Het daarop volgende be zwaar van Oolbekkink werd door de commissie bezwaar- en beroep schriften ongegrond verklaard. De Holtenaar komt nu met een her haald verzoek aan de raad en wijst daarbij op de 'wijziging vah het door het gemeentebestuur gevoer de beleid ten aanzien van invulling van "open gaten" en op de wijzi ging van de politieke samenstelling van de raad'. Volgens het college wordt niet aangegeven op welke wijze genoemd beleid is gewijzigd. Bovendien staat volgens B en W in het raadsvoorstel van 1992 duide lijk vermeld dat op die plek niet gesproken kan worden van 'opvul ling van een open plaats'. Het feit dat de politieke samenstelling van de raad gewijzigd is, houdt naar hun zeggen niet direct in dat daar mee ook het ruimtelijke orde ningsbeleid is of wordt gewijzigd. Daarom wordt het standpunt ge handhaafd. Stations fTiehuis Slijterij De Bies ter lel. 0548-361375 Huzaren Salade Zalm Salade Waldorf Salade Ananas Salade Gevogelte Salade NIEUW Eigengemaakte Salades. p.p. f. 8,50 p.p. f. 12,50 p.p. f. 12,50 p.p. f. 12,50 p.p. f. 12,50 Bittergarnituur vanaf f. 25,- Maak kennis met van der Kolkk in de Maandagavond 27 november doet de gemeenteraad definitief uit spraak over het verzoek van J.G. Veneklaas om een perceel op de hoek van Vianenweg en Pannen- weg te bebouwen met recreatie woningen. Aan de orde komt ook het voorstel inzake de financiering van kinderopvang in 1996 en het compromis-voorstel van burge meester D.J. Verhoeven over de kerntakendiscussie.- Dat houdt in dat de raad nu groen licht geeft aan het uitvoeren van een aantal on derzoeken, onder meer naar alle taken van 'de dienst gemeentewer ken, alsmede het besluit dat als gevolg van de uitkomsten van de discussie geen gedwongen ontsla gen vallen. Pas volgende maand spreken de fracties zich uit over het afschaffen of verminderen van vergoedingen van bepaalde taken. De vergadering begint om 19.30 Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur, ds. A.J. Leerink. Gedachtenis overle denen. Nevendiensten. Oppas dienst: mevrouw Bronsvoort, Rein Ymker. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. Ge dachtenis overledenen. 10.45 uur: ds. S.M. Roozenboom. Gedachte nis overledenen. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollec te: Kerkvoogdij. Diessenplas: woensdag 29 novem ber: ds. H.P. Mulder, H. Avond maal. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, viering H. Avondmaal. 15.00 uur, ds. H.P. Mulder, vie ring H. Avondmaal en Nabetrach ting. Collecte: Kerk (Avond- maalscollecte: diaconie). Tweede collecte: Rente en aflossing. Kin- dernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Jeanet Aanstoot; groep 4 en 5 o.l.v. Hans Paalman; groep 6 en 8 o.l.v. Jenny Wieldraayer. Oppas dienst: 0-3 jaar: Anita Bolink, Gery de Bie, Evelyn Hulsman; 0-4 jaar: Ineke Aanstoot, Hanneke Baerends. RK kerk: 10.00 uur, pastor Hone ndst, Eucharistieviering en Kin derwoorddienst. Aandacht voor het 1300-jarig jubileum van het Aartsbisdom Utrecht. Oppas dienst: mevrouw Bronsvoort, Rein Ymker. Evangelie gemeente: HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00 Okkenbroek: 10.00 uur: ds. J.H. Scheffer. H. Avondmaal. Uit gangscollecte: Adoptiekinderen. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha- ling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: T. Lafeber, H, Du- nantstraat 1, Rijssen. Tel. 0548- 518383. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombi natie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, 5. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorg telefoon voor vragen, advies, of aanmelding over kraamzorg, ou der- en kindzorg en verzorging en verpleging: 0570-686000; maan dag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekend uitslui tend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg Hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fy siotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaar denstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerk straat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreeku ren: maandag t/m vrijdag 8.30- 9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Bui ten de spreekuren wordt doorge schakeld naar buro Slachtoffer hulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woens dag 9.00-11.00 uur in het politie bureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht(06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Donderdag 23 november: 19.45 uur, HVG-bijeenkomst in Irene; 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kandelaar over psychische ziekten; 20.00 uur, jaarvergade ring Kring Bewoners Holterberg in 't Lösse Hoes. Vrijdag 24 november: 20.00 uur, orgelconcert in De Kandelaar; 20.00 uur, WD-lezing over 'Landbouw en mestbeleid' bij Dika van de Kruusweg ('s middags werkbezoek aan bedrijf Bronnin- kreef); 21.30 uur, Robin Alexan der in 't Klavier. Zaterdag 25 november: 10.00- 16.00 uur, fietsgraveeraktie politie op de gemeentewerf aan de Waag- weg; 14.00 uur, videofilm Project Azië in HMV-gebouw; MAC-ju- bileumreceptie en feestavond in Het Bonte Paard; jubileumshow- concert HMV in sporthal 't Mos- sink m.m.v. Margriet Eshuys Maandag 27 november: 19.30 uur, gemeenteraadsvergadering. Dinsdag 28 november: 14.30 uur, bingo bij Bejaardensoos in ge bouw Irene; 20.00 uur, VW-le- denvergadering in restaurant De Wielen Woensdag 29 november: 14.30 uur, Sinterklaas op Meermans kamp èn? in jeugdhonk Blauw Wit op 't Vletgoor Zaterdag 2 december: 10.00- 21.00 uur, vogelshow Bathmen- /Holten in zaal De Brink in Bath men Zondag 3 december: 10.00-17.00 uur, vogelshow Holten/Bathmen in zaal De Brink in Bathmen Donderdag 7 december: 19.45 uur, HVG-jaarvergadering in Ire- Vrijdag 8 december: 19.30 uur, leerlingenconcert MOC Zaterdag 9 december: 11.00- 12.00 uur, open huis MOC Hol ten in De Boschkamp; kerstmarkt in Ehag-garage Dorpsstraat-west. Maandag 11 december: 20.00 uur, kerststukjes maken NBvP in zaal Vosman Woensdag 13 december: 20.00 uur, Kunst en Cultuur met lezing over symbolen in De Boschkamp Maandag 18 december: 19.45 uur, kerstviering NBvP Espelo in 't Trefpunt; jubileumviering NBvP Holten (50 jaar) in zaal Vosman; 20.00 uur, CPB-kerst- viering in De Kandelaar Dinsdag 19 december: 14.30 uur, Kerstmiddag Bejaardensociëteit Donderdag 21 december: 19.45 uur, kerstwijding HVG in De Kandelaar Dinsdag 26 december: 14.00 uur, start kerstpuzzelrit bij MAC- Stuurhuus Vrijdag 29 december: 19.30 uur, Sylvester-zangkorenavond in de hervormde kerk Donderdag 4 januari: 9.30 uur, koffieochtend HVG in gebouw Irene, Maandag 22 januari: 19.45 uur, 40-jarig jubileum NBvP Espelo in 't Trefpunt Dinsdag 23 januari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur met lezing over architect Gaudi in De Boschkamp Woensdag 24 januari: 19.30 uur, gezellige avond Club van Oud- Strijders in zaal Vosman. Donderdag 25 januari: CPB- jaarvergadering in De Kandelaar (eveneens info over Wereldwin kel)

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3