Jubilerend Campanella verzorgt klasseconcert Stormloop op nieuw bezoekerscentrum SBB van dag tot dag OonkO WELZIJN OUDEREN HOLTENS NIEUWSBLAD Koor beloond met ovationeel applaus Uit het politierapport Nu schoenen kopen Schoenmode Musical 'Slender You met zonnestudio Herinnering Open Huis Univé Onderlinge Markelo Muziekfestival ,64» Huisartsen Afsluiten Toeristenweg blijft heikelpunt Opbrengst collecte Toeristenweg winterjack? De Scheg medische diensten burgerlijke stand DONDERDAG 19 OKTOBER 1995- Met een absoluut klasseconcert in de dorpskerk, heeft het koor Campanella afgelopen zaterdag haar goede reputatie extra waar gemaakt. Het enthousiaste pu bliek kwam na afloop spontaan in de benen voor een ovationeel applaus en riep nadrukkelijk om een toegift. Een verzoek waar het jubilerende koor overigens niet aan voldeed. Het deed echter niet af aan de soms bijna professionele uitvoering. Dirigente Marjan Lahuis verdient een buitenge woon groot compliment. Het is dankzij haar deskundige inbreng en discipline dat Campanella het huidige niveau bereikt heeft. Ho pelijk weet Lahuis dat nog lang te consolideren. Hulde ook aan net aanzienlijke ensemble dat het koor begeleidde. Ingehouden waar nodig, anderzijds swingend en meeslepend. Met het concert in de voor drie kwart gevulde dorpskerk vierde Campanella haar eerste lustrum. Voor de pauze geestelijke liederen en enkele negro-spirituals, erna veelal bekende nummers uit diver se musicals waarvoor het ongeveer dertig leden tellende koor af en toe versterking kreeg van eenzelfde aantal gastzangers. Maar met en zonder gastzangers: Campanella overtuigde, straalde zelfvertrou wen uit en scoorde in het musical gedeelte ook hoog op het punt presentatie. Hoewel dirigente La huis nauwlettend in de gaten werd gehouden, was het één en al bewe ging op de podiumelementen. Campanella. letterlijk luiklokje (kerkklok) boeide zowel met zang als met presentatie. Vermoedelijk onder invloed van zenuwen kwam het koor aan het begin van de avond enigermate aarzelend op gang. In 'Signalen' van Herman van Veen waren het wisselend de sopranen en de tenors die aan bod kwamen met tussen door het voltallige koor. Keurig gelijk ingezet en dito geëindigd. Zeer fraai was hier de begeleiding van pianist Matthijs Berends en Casperd Schuppert op sax. Met opzwepende pianobegeleiding van Inge Lulofs vervolgde Campanella ogenschijnlijk moeiteloos met het bepaald moeilijke arrangement, getiteld 'Dat gij hoort'. De sterke Met een absoluut klasseconcert in de dorpskerk heeft koor Campanella onder leiding van dirigente Marja Lahuis afgelopen zaterdag op zeer verdienstelijke wijze haar visitekaartje afgegeven (Foto WV) wisselwerking tussen Lahuis en de koorleden was hier goed merk baar. Campanella demonstreerde in dit nummer een goede- dictie. Jammer genoeg was dat niet al door het geval. Menigeen schreef dat echter toe aan de met het oog op het concert geïnstalleerde ge luidsinstallatie. Voor de pauze bracht Campanella verder onder meer het bekende 'And in that day' van Adrian Snell en het nummer 'As torrents'. Dat laatste capella, zonder begeleiding dus. Het koor heeft op dat punt een traditie hoog te houden en gaf er terdege blijk van. Een schitterende uitvoering, waar uw verslaggeefster terstond kippevel van op de armen kreeg. Dat gold eveneens voor de vier bekende negro-spiriatuals waar mee Campanella voor de pauze afsloot. Ook hier was sprake van meerstemmige close harmony. Campanella in de consistorieka mer om even later gekleed in jaren vijftig-stijl terug te keren met en kele nummers uit de musical 'Gre ase'. Perfect gezongen, perfect in geleefd en gepresenteerd. En het kon maar niet op. Met alleen de heren uit het koor werd op prima wijze het bekende 'If I were a rich man' uit de musical 'Fiddler on the roof' gezongen. Wederom in bij passende kleding. Ook het met de gastzangers gebrachte slotnummer Tradition' uit deze musical oogst te zeer veel waardering. Een volle, homogene klankkleur en een uit gelaten koor dat duidelijk lekker in haar vel zat. k JEUGDBOOTS t/m maat 39. V Grotestraat 75, Goor Tel. 0547-27 21 80 Een prachtige klankkleur, waar hooguit de stemverhouding tussen tenoren en bassen hier en daar iets te vlak was. Na de onderbreking met koffie in gebouw Irene, vervolgde Campa nella met een geheel ander reper toire. Het was musical wat de klok sloeg. Bescheiden' begonnen met onder anderen enkel de dames in het bekende maar bepaald moeilijk te vertolken arrangement van het liedje 'Try to remember', kreeg het koor voor twee nummers uit de rockopera 'J esus Christ Superstar' versterking. Ruim twee jaar gele den met zeer veel succes uitge voerd in de tot de nok toe gevulde kerk. Swingend en wel bracht het gezelschap op volumineuze wijze het bekende 'Hosanna' met solo's van Harry Landeweerd en Jaap Wiegers en de titelsong 'Super star'. Na 'Moon river' verdween Aan de Industriestraat (in het pand van Vlogtman) opent Trudy Spoolder vrijdag 27 oktober 'Slender You'/'Zon- nestudio Trudy'. Het Slender You-concept is gebaseerd op de doeltreffende werking van zes bewegingsbanken. Een soort bewegingstherapie, waarvan de behandeling per bank tien minuten duurt. De oefeningen richten zich onder meer op het verstevigen van de spieren, verminderen van vetkussentjes en cellulitis en een snellere afvoer van afval stoffen uit het lichaam. De bewegingsbanken zijn tevens geschikt voor diverse medi sche doeleinden, zoals de be handeling van artritis, astma en rug- en nekklachten. De nieuwe onderneming bevat tevens een zonnestudio met op dit moment één zonne bank met ingebouwde ge- zichtsbruiner. 'Slender You'/Zonnestudio Trudy' houdt zaterdag 27 oktober open huis van 10.00-17.00 uur en is voorts dagelijks geopend van 9.00-22.00 uur. De verbodsbepaling dat men 's morgens voor 9 uur geen gebruik mag maken om met motorvoertui gen over de Holterberg te rijden, wordt nog regelmatig genegeerd. Op 11 oktober werden zes auto mobilisten bekeurd die dit verbod negeerden. Op 12 oktober probeerden een man en een vrouw twee midden standers op te lichten. Men kwam de winkel binnen met enkele arti kelen en vertelden dat deze artike len enige tijd geleden waren ge kocht bij de betreffende winkelier. Men had deze goederen echter toch niet nodig en wilden graag het geld terug. De betreffende goede ren waren echter kennelijk gesto len uit een andere winkel. Op deze manier kwam men echter toch aan het geld. Tip voor onze midden standers: Niet ruilen of geld terug zonder kassabon. Afgelopen week werd er twee keer aangifte gedaan van diefstal van een bromfiets uit de stalling van het NS-station. In beide gevallen was de bromfiets goed afgesloten met een degelijk slot, doch tegen een grote (beton)schaar waren zelfs deze sloten niet bestand. De diefstallen vonden op klaarlichte dag plaats en wel op 5 en 11 oktober jl. Op 13 oktober vond een aanrij ding plaats op de Al. Bij een filevorming botsten drie auto's op elkaar. Een bestuurder moest met onbekende verwondingen worden overgebracht naar een ziekenhuis. Hij klaagde over pijn in de borst. Een van de auto's was zo zwaar beschadigd dat hiervan het kente kenbewijs werd ingenomen. Op 13 oktober omstreeks 17.00 uur, werd geconstateerd dat een bestuurster van een personenauto op de parkeerplaats bij Cl000 tot twee keer toe tijdens het uitrijden tegen een rode Renault 11 perso nenauto aanreed. Het is niet be kend of deze Renault daarbij scha de heeft opgelopen. Mocht dit wel het geval zijn, dan kan de betref fende eigenaar zich melden bij de Holtense politie, daar de veroor zaakster bekend is. Op 13 oktober tussen ongeveer 18.00 uur en 20.00 uur werd op de parkeerplaats aan de Dorpsstraat (parkeerplaats "Houtbeurs") een witte personenauto aangereden door een onbekend gebleven auto mobilist. Tijdens het uitdraaien heeft deze onbekende de betref fende auto in de linker flank aange reden, waardoor een flinke deuk ontstond. Eventuele getuigen worden verzocht zich bij de pohtie te melden. Op 14 oktober werd bij de politie gemeld dat een personenauto met schade stond langs de Aaltinks- weg. De bestuurder verklaarde aanvankelijk dat hij ter plaatse was aangereden door een tegemoetko mende auto. Dit verhaal bleek niet te kloppen. Bij nader onderzoek bleek de bestuurder op de Al een aanrijding te hebben veroorzaakt met een andere auto en daarna was doorgereden. De man bleek tevens te veel alcohol te hebben genut tigd, had geen rijbewijs en had een ontzegging van de rijbevoegdheid. Met een fors proces-verbaal voor al deze overtredingen werd hij weer op vrije voeten gesteld. In de nacht van 15 op 16 oktober werd er ingebroken in de kantine van de tennisclub aan de Valken- weg. Een kantinedeur werd open gebroken. Weggenomen werden een kleuren TV, een miniset en diverse genotsmiddelen, zoals koffie snoepgoed en frisdranken. Op 16 oktober werden twee per sonen op de Holterberg aangetrof fen die zich schuldig maakten aan "eenvoudige stroperij" zoals dat in juridische termen heet. Met kam men plukte men grote hoeveelhe den bosbessen. De bessen (11 kg) en het materiaal werden in beslag genomen en de plukkers kregen een proces-verbaal. De bessen zijn o.m. voedsel voor de korhoenders en tegen het plukken wordt bij constatering dan ook streng opge treden. Tevens werden nog twee personen geverbaliseerd die in het bezit waren van ongeveer 4 kg paddestoelen. Ook het verwijde ren van deze (eetbare) paddestoe len is namelijk een strafbaar feit. Elke herfst wordt de politie gecon fronteerd met bovenstaande fei ten. Men begeeft zich dan buiten de paden en struint dan de bossen af, daarbij veel schade aanrichtend aan de natuur. Vooral onze ooster buren hebben daar een handje van. Burg. de Beaufortplein 13 - 7475 AG Markelo zaterdag 21 oktober tussen 10.00 en 17.00 uur. BV, NV, bede, 9/7 en nstig rvaar- e Ka- n Fa- 2 01. man, toor)J PC0B Donderdagmiddag 26 oktober brengt de PCOB een bezoekje aan het Oad-museum in Holten. Daar zal iemand aan de hand van oude foto's en voorwerpen iets laten zien en vertellen over de Oad- geschiedenis. Voorde bezoekers is het belangrijk te weten dat er om 14.30 uur in De Kandelaar bijeen wordt gekomen. Na een kopje koffie wordt rond 15.00 uur te voet of per auto naar de Oad gegaan. Heeft u nog oude foto's waarop autobussen van Oad of Müller voorkomen? Wilt u die dan meenemen en eventueel uitlenen aan de Oad? Noteert u vast in uw agenda: op woensdag 29 november vindt weer het provinciale muziekfestival voor ouderen plaats. Dit keer wordt opgetreden in de nieuwe schouwburg De Lceuwenbrug te j Deventer. De dag duurt van 10.00- 17.00 uur. De toegang bedraagt f 7,50. Evenals andere jaren vinden er uitvoeringen plaats door groe pen ouderen uit heel de provincie. Ook het programma heeft een breed, gevarieerd karakter. Wilt u )548-meCr 'nf°rrnat'e dan kunt u zich wenden tot de St. Ouderenwerk Deventer, tel. 0570 611247, of de schouwburg tel. 0570- 683500. U heeft waarschijnlijk enkele we ken geleden gelezen over de bij eenkomsten in het dorpshuis waar huisartsen, patiënten en zorgver zekeraar met elkaar praatten over de mogelijkheid tot i verbetering/kosten bezuiniging in ele gezondheidszorg. Een van de punten die tijdens dat gesprek heel duidelijk naar voren kwam was de 97 12.30 ichtei behoefte aan een goed gesprek tus sen huisarts en patient. De huisarts moet duidelijk uitleggen waarom voor bepaalde medicijnen wordt gekozen, waarom bijv. geen ver wijzing naar een specialist plaats vindt of waarom er een bepaald onderzoek moet plaatsvinden. Van de patient verwacht de huis arts dat deze niet alleen duidelijk aangeeft wat de klachten zijn, maar ook wat hij/zij denkt dat er moet gebeuren en wat hij/zij ver wacht van de huisarts. Dit komt de vertrouwensrelatie die er tussen arts en patient zou moeten zijn ten goede. Voor de arts en patient is het belangrijk dat de patient goed weet wat hij/zij wil vragen. Het even op een briefje schrijven van de te stellen vragen kan daarbij heel handig zijn. Het overkomt maar al te veel mensen dat eenmaal buiten zij zich realiseren welke vragen zij ook aan de dokter had den willen stellen. Die vragen kun nen zich rond enkele thema's laten samenvoegen, nl. wat is de oor zaak van de klacht, wat kan er aan worden gedaan; wat is het verloop van de klacht dat wordt verwacht, worden er medicijnen voorge schreven, of wordt onderzoek no dig geacht, vraag dan naar de reden ervan. Wat wil de dokter ermee bereiken, wat wil hij te weten komen? Waarom juist deze medi cijnen, of dit onderzoek? Vragen naar bijwerkingen, te voelen pijn, samen gaan met al lopende behan delingen. Zet ook altijd even op een rijtje welke medicijnen u reeds slikt. Heeft u een klacht waarover u denkt toch echt even met de dokter te willen praten, vraag dan een zgn. "dubbele afspraak" aan. De dokter heeft dan meer tijd voor u en er is de rust om met elkaar te overleggen. Het nieuwe bezoekerscentrum 'Sallandse Heuvelrug' van Staatsbosbeheer, dat vorige week geopend is door secretaris-gene raal mr. T.H.J. Joustra van het ministerie van Landbouw, Na tuurbeheer en Visserij, kreeg af gelopen weekeinde tijdens het open huis een stormloop aan be langstellenden te verwerken, to taal een kleine 5000 man. Vooral zondag was het druk. Beheerder Albert Leever schatte ruim 3000 bezoekers. Iets teveel van het goede voor de gloednieuwe vloerbedekking die halverwege de middag pikzwart was. De verwachting is dat het gebouw jaarlijks zo'n 125.000 bezoekers kan verwelkomen. Bezoekerscen trum 'Sallandse Heuvelrug', een ontwerp van architectenbureau Nijhoff-Korfker uit Wierden, is gebouwd in een opvallend ronde vorm hetgeen een relatie legt met de jaarringen van een boom. Het gebouw is voorzien van een haast nog opvallender turquoise kleur. De 'Sallandse Heuvelrug' wordt ontwikkeld tot een natuuractivi- teitencentrum, waarin en waar omheen de bezoeker de natuur intensief beleven kan. Tijdens het zowel zaterdag als zondag gehou den open huis vergaapte jong en oud zich aan de nieuwe expositie over allerlei aspecten inzake de heuvelrug met het korhoen en ver der het beheer van bos en heidevel den met overige fauna en flora. Een schot in de roos bleken de nieuwe ruik- en voelkasten. Menig bezoeker die aarzelend zijn hand erin stak en deze soms gierend van de lach weer terugtrok. Velen na men ook deel aan een door de boswachter begeleide wandeltocht of een speurtocht en zondag stond er telkens een lange rij wachten bij de ingang aan de Toeristenweg om een ritje te maken in de J an Plezier (huifkar). De jeugd vermaakte zich met een clown en de van de televisie bekende kabouter Nod dy. Met het verplaatsen van het bezoe kerscentrum naar de rand van het gebied, draagt Staatsbosbeheer De begin deze maand gehouden collecte van de Dierenbescher ming afdeling Rijssen en omstre ken heeft in Holten 1614,85 gul den opgebracht. Degenen die de collecte misten en toch iets willen bijdragen, kunnen storten op Ra- bobanknummer 34.73.83.041 ten name van de Dierenbescherming Rijssen e.o. De opbrengst van de onlangs ge houden collecte van de Nierstich ting heeft in onze gemeente 6649,45 gulden bijeengebracht. Gevers en collectanten worden hartelijk bedankt voor hun inzet. Het nieuwe bezoekerscentrum Sallandse Heuvelrughield afgelopen weekeinde open hun. Een kleine 5000 mensen kwamen een ktjkje nemen (roto WV) haar steentje bij aan het terugdrin gen van autoverkeer op de berg en het op die manier 'verantwoorde recreatief medegebruik' van de heuvelrug. Opzet is om de auto's aan de randen van het natuurge bied op centrale parkeerplaatsen te parkeren om vandaar wandelend of fietsend de heuvelrug te verken nen. Het oude bezoekerscentrum, dat enkele honderden meters ver derop in het kwetsbare gebied ligt (Noetselerberg), wordt nog dit jaar gesloopt. Ook de grote par keerplaats verdwijnt zodat en bos en hei kunnen worden uitgebreid, zij het dat enkele plaatsen gehand haafd blijven voor minder-vali- den. De verplaatsing van het be zoekerscentrum houdt verband met het Natuurbeleidsplan, waar in gewezen wordt op cfe korhoen- derstand in het gebied. De laatste levensvatbare groep heidevogels in West-Europa. Ook de vervuiling van het gebied door geparkeerde auto's speelde een rol, een gevaar namelijk voor de drinkwaterwin ning. Hoewel nog steeds niet openbaar, is inmiddels wel duidelijk dat er binnen de BIB-stuurgroep (be stemming, inrichting en beheer van de Sallandse Heuvelrug, red.) in grote lijnen overeenstemming is over het lang verwachte BIB-rap- port. Essentieel onderdeel daarin is de afsluiting van de Toeristen weg. Ten aanzien van dit punt wijzen de neuzen evenwel nog niet alle dezelfde kant uit. Er is wel sprake van gefaseerd afsluiten. Duidelijk is dat voldoende politiek draagvlak in de gemeenten Hellen- doorn en Holten hierbij van essen- Er op uit voor een Dan naar Grotestraat 75, Goor. V Tel. 0547-27 21 80 y tieel belang is. Over het toekom stig beheer van het natuurgebied wordt al geruime tijd overlegd tus sen de provincie, Hellendoom en Holten, Staatsbosbeheer, Natuur monumenten en twee particulie ren grondeigenaren. SPORT EN RECREATIECENT Formidabel sportief - sauna/solarium - subtropisch zwemmen - vergaderruimte - schaatsen - party centrum - tennis/squash - iedere dag open - zaalsporten ifi Plet van Donkpieln 1 Postbus 6095 7401JB Deventer. Tel. (algemeen) 0570 - 655 155. Inlichtingen Ijsbaan 0570 655 955. Inl. zwembad 0570 655 855. Fax 0570 - 655 085. voor meer informatie zie onze advertentie elders m detekreuti^^ Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur, ds. A. Schellevis, Aalten. Nevendien sten. Oppasdienst: mevrouw Stoevenbelt, Martijn Faneman. 19,00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Dijkerhoek: 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerk voogdij. Diessenplas: woensdag 25 okto ber: pastor H. Wiggers. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. M.J. Boersma, Hasselt. Collecte: Evan gelisatie (quotum). Tweede collec te: Rente en aflossing. Kinderne- vendienst groep 2 en 3 o.l.v. Rita van der Voet; groep 4 en 5 o.l.v. Tonny Heusinkveld; groep 6 en 7 o.l.v. Hans Paalman. Oppas dienst: 0-3 jaar: Truus Beldman, Erna Nijkamp, Riet Schuppert; 0- 4 jaar: Alida Bannink, Jennita Garritsen. RK kerk: 10.00 uur, Woord- en communieviering (Wereldmissie dag). Oppasdienst: mevrouw Stoevenbelt, Martijn Faneman. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. J.F. Scheffer, m.m.v. zanggroep. Uit- gangscoliccte: Kerkvoogdij. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha- ling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen1100 uur en 16.00 uur (zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: F. Koop, Spoorstraat 3. Goor. Tel. 0547-271350. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombi natie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, 5. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorg telefoon voor vragen, advies, of aanmelding over kraamzorg, ou der- en kindzorg en verzorging en verpleging: 0570-686000; maan dag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekend uitslui tend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg Hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fy siotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaar denstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerk straat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreeku ren: maandag t/m vrijdag 8.30- 9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Bui ten de spreekuren wordt doorge schakeld naar buro Slachtoffer hulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woens dag 9.00-11.00 uur in het politie bureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. hr Donderdag 19 oktober: 19.00 uur, toernooi schietvereniging De Zaagmolen in clubgebouw Dijker- hoek; 20.00 uur, voorlichting ge meente over rioleringsplan aan be woners Beuseberg in zaal Vosman. Vrijdag 20 oktober: 19.00 uur, toernooi schietvereniging De Zaagmolen in clubgebouw Dijker- hoek Zaterdag 21 oktober: 10.00-16.00 uur, JOTA scouting Holten in blokhut Liezenweg; 20.00 uur, feestavond 45 jaar NBvP Dijker- hoek in Het Bonte Paard Maandag 23 oktober: 19.30 uur, gemeenteraadsvergadering Woensdag 25 oktober: 13.30 uur, Frits Paule Cup jeugd SV Holten op Meermanskamp; 14.00 uur, film The Aristocats in De Bosc hkamp Donderdag 26 oktober: 19.45 uur, bijeenkomst HVG in Irene (dia's over Israël); 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kande laar over kruiden; 20.00 uur, start bijeenkomst LTO MidOost afd. Holten in Het Bonte Paard; 20.00 uur, voorlichting gemeente over rioleringsplan aan bewoners Look en Borkeld bij vakantieoord De Lindenberg. Vrijdag 27 oktober: 20.00 uur, OCH met toneelstuk 'Onder één dak' in Irene Zaterdag 28 oktober: 10.00-17.00 uur, open huis 'Slender You/Zon- nestudio Trudy aan Industrie straat; 13.00 uur, Diepe Hel Hol- terbergloop Zondag 29 oktober: 14.00 uur, MAC-puzzelrit Maandag 30 oktober: 20.00 uur, voorlichting gemeente over riole ringsplan aan bewoners Dijker- hoek in Het Bonte Paard Donderdag 2 november: 20.00 uur, voorlichting gemeente over rioleringsplan aan bewoners Hol- terbroek in Het Bonte Paard Vrijdag 3 november: seizoenso pening cv De Fienpreuvers; 20.00 uur, filmavond ToDaBoKr in 't Trefpunt m.m.v. duo Höllenboer; 20.00 uur, Chr. Ontspannmgs Club met blijspel in De Kandelaar; Zaterdag 4 november: Ouderdag Stichting Paardrijden Gehandi capten e.o. in manege Snorrewind; 14.00 uur, filmmiddag ToDaBoKr in 't Trefpunt m.m.v. 'De dree vrouwluu uut den Achterhook'; 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar Zondag 5 november: Verplaat sing hofbar cv De Fienpreuvers (feest in partycentrum Barbaros- sa). Maandag 6 november: 20.00 uur, voorlichting gemeente aan bewo ners zomerhuisjesterrein De Bor keld bij vakantieoord De Linden- berg Dinsdag 7 november: lezing schrijfster Corrie Hafkamp in de bibliotheek (voor groepen 7 van de basisscholen); 20.00 uur, voor lichting gemeente over riolerings plan aan Holterbergbewoners bij camping De Holterberg Geboren: Jasper, zoon van B.H. Foks en H.A. van Zaltbommel; Suzan, dochter van J.G. Brugge- man en E.J.G. Smits; Evelien Eli sabeth, dochter van H.F. Hoff en H.A. Tromop. Gehuwd: J.L. Feenstra en H.J. Bosschers.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3