Herfst Erkend schadebedrijf Pinnen bij de Méérmarkt Rabobank advisering Holten: op maat Foto Ten Velde van alle markten thuis Perma-haarkleuring zonder ammonia Firma Broekhuis levert breed scala aan diensten imm. Van de Griendt aan de leiding Autobedrijf Paalman: verkoop en reparatie Toyota: beste auto ter wereld rraiiiii-Hiai ai Autobedrijf Dries Willems: Koopavond gesloten W*m in pn Geen koopavond DONDERDAG 19 OKTOBER 1995 Kwaliteit. Daar draait het ook om in de autobranche. Eén van de redenen waarom Autobedrijf Dries Willems aan de Keizersweg sinds enige tijd Ford erkend scha debedrijf is (Focwa 2). Behalve garagebedrijf (reparatieafdeling) en tankstation is het bedrijf Ford-dealer. Na schadereparatie blijft de fabrieksgarantie van zes jaar bestaan. Een aantrekkelijk garantiesysteem waar ook de verzekeringsmaatschappijen op aandringen. Om de Focwa 1-er- kenning te krijgen moet het Hol- tense autobedrijf uitsluitend nog voldoen aan bepaalde admini stratieve eisen. „Want technisch zijn we er bin nenkort al volledig klaar voor," aldus eigenaar Dries Willems, die wijst op de uitstekend uitgeruste Dries Willems is zo'n twee jaar plaatwerkerij en spuiterij in zijn geleden begonnen met het grave- bedrijf. Beide volledig ingericht ren van kentekens, een vorm van volgens de huidige milieuvoor- diefstalpreventie. Willems wijst er schriften. Willems constateert dat op dat diefstal oninteressanter gerenommeerde garagebedrijven wordt als alle ruiten gegraveerd nogal wat moeten doen 'om in de zijn. Het wordt dan veelal te kost- race mee te blijven'. Als voorbeeld baar om ze te vervangen, noemt hij het graveren van kente- Autobedrijf Dries Willems heeft kens in autoruiten. Een service die ook een complete glasservice. Dat ook Autobedrijf Dries Willems geldt niet alleen voor Ford, maar biedt. „Er zijn op dit gebied echter voor alle voorkomende autorui- nogal wat 'marskramers' op de ten. In geval van een gebarsten ruit markt. Die strijken een dag ergens of een 'krater' in de ruit door neer en doen niets anders aan ken- steenslag, kan de auto 's ochtends tekens graveren," legt Willems uit. worden gebracht en 's middags „Ik vind het ahcoluut onterecht gehaald. Daar niet alle ruiten op dat de gemeente, ook in Holten, voorraad zijn wordt samenge- daar vergunning geeft voor en op werkt met een centraal magazijn in die manier de bedrijven in de eigen Deventer, gemeente met dezelfde service, in de kou laat staan." Autobedrijf Onlangs werd Autobedrijf Dries Willems door de Stichting Certifi cering Motorrijtuigbeveiliging of ficieel gecertificeerd voor inbraak- en diefstalalarm. Voorheen werd het diefstalalamr wel geleverd en ingebouwd, zij het zonder deze kwaliteitserkenning. Beveiliging van de auto kan in de vorm van startonderbreking, akoestisch- of lichtsignaalalarm. Volgens Wil lems wordt de inbouw van een alarmsysteem verplicht gesteld bij auto's vanaf 50.000 gulden. De Holtense garagehouder is er overi gens van overtuigd dat die inbouw ïn de toekomst standaard wordt. Ook de plaatwerkerij (garage), waar alle merken auto's worden gerepareerd, heeft een metamorfo se ondergaan. Willems wijst er op dat de afgelopen anderhalf haar aanzienlijk geïnvesteerd is in ui terst geavanceerde apparatuur voor de werkplaats. „Daarmee krijgen we de auto weer perfect op de weg. En perfect werk afleveren is vanzelfsprekend heel belang rijk." In de werkplaats ook het vierwiel uitlijnapparaat, dat niet alleen na reparatie van schade wordt gehanteerd, maar tevens ge bruikt wordt bij nieuwe en ge bruikte auto's. Alle auto's krijgen een 'uitlijnrapport'. Dan is er de geavanceerde testapparatuur die in de loop der tijd gezorgd heeft voor een verschuiving in de werkzaam heden. Willems: „De echte auto monteur wordt tegenwoordig ver vangen door 'de man in de witte jas'. Je moet echter bijblijven zon der dat het banen kost." Dat laat ste is gelukkig weten te voorko men. Binnen het bedrijf wordt veel aandacht besteed aan opleidingen, zoals electronica en beveiliging. Nu het rallywerk (van onder ande ren Erwin Docter) alweer enige tijd verleden tijd is, is Autobedrijf Dries Willems begonnen met de reparatie van ook klassieke auto's. Willems: „Mooi om de enkele loze uren in de werkplaats op te vullen. En bovendien blijft daar mee een stuk vakwerk voortbe staan." De nieuwe heeft inmiddels flinke bekendheid gekregen. Van uit heel Overijssel worden klassie kers als Jaguar, Aston Martin en Triumph bij het garagebedrijf af geleverd. Met het oog op de nieuwe, revolu tionaire Ford-collectie '96, volgt vermoedelijk in januari een groot se autoshow. Daarin onder meer de nieuwe, populaire Ford Fiësta. Sparen, beleggen, verzekeren, huis kopen, een vakantiereis boe ken en nog veel meer, zijn zaken waar mensen regelmatig mee worden geconfronteerd. Zaken, waarvoor ze dagelijks terecht kunnen bij de Rabobank Holten. 'De klant centraal', luidt het motto van de bank, tevens zicht baar in het nieuwe logo. Als aan bieder van financiële produkten voor de toekomst, die bepaalde zekerheden en faciliteiten moet in houden." Steenbergen legt uit dat bijvoorbeeld bij het zoeken naar de beste hypotheek direct ook an dere zaken aan bod komen, zoals fiscale faciliteiten en juridische za ken. De Rabobank Holten heeft hiervoor een zeer uitgebreid dien stenpakket. Volgens Steenbergen is de Neder- bekommert ook de Rabobank lander over het algemeen Holten zich om integrale finan- spaarder'. De wijze waarop is de ciele advisering. „Advisering op laaIste jaren veranderd. De belang- maat," zegt hoofd particulieren Bert Steenbergen. - stelling voor spaarrekeningen met Iedere klant, een hoge rente neemt af, ten gunste van de betrekkelijk risicomijdende beleggingsfondsen met fiscale voordelen. Ook het beleggen in bedrijfsmatig of particulier, heeft zijn eigen specifieke wensen en beleggingsfondsen vraagt een persoonlijk advies, voordelen. Ook f toegespitst op zijn situatie en aandelen, tot voor kort voorbe- wensen. Een advies dat soms uit mondt in een aantal aanbiedin gen waaruit hij kiezen kan. Want uiteindelijk is de beslissing aan de klant zelf." Steenbergen wijst er op dat de vergaande automatisering (geldau tomaten, betaalautomaten, tele- houden aan de 'bovenlaag', is naar zijn zeggen veel toegankelijker ge worden. Sparen kan sinds enige tijd ook via het zogenoemde con tractueel sparen, zowel via de werkgever als rechtstreeks via de bank. Het contractueel kan in de vorm van een belastingvriendelijke bankieren) een negatief effect heeft kapitaalsverzekering, waarbij de op het persoonlijke contact met de premie op rente wordt gezet of in klanten. De Rabobank Holten wil dat compenseren door persoonlij ke advisering. „Mensen hebben effecten wordt belegd. Door het bedrijfssparen kan men voorzien in de oude dag en voorkomt daar- een bepaalde levenscyclus met mee het nadelige effect van de re daarin diverse belangrijke momen- zijner tijd mogelijk afgeslankte ten. Denk maar aan trouwen, huis kopen, kinderen krijgen, pensioen enzovoorts. Welke financiële ge volgen kunnen daar aan gekoppeld worden? Aan ons de taak om een combinatie van oplossingen aan te dragen voor dat moment en ook AOW. Steenbergen: „De over heid stimuleert dit soort sparen met fiscale voordelen. Hoe eerder men ermee begint, hoe voordeliger het is." De adviseurs van de Rabobank Holten helpen de klanten graag op weg met allerhande geldzaken. Voor particuliere cliënten zijn er drie financiële adviserus. Erna Pa sop heeft hypotheken als belang rijkste aandachtsgebied, terwijl haar collega's Dinant Ligtenberg en Maarten Kuiper adviseren op het uitgebreide terrein van vermo gensvorming, waaronder beleg gen. Specifiek voor bedrijven wer ken bij de Rabobank Holten drie adviseurs. Zji helpen ondernemin gen graag op weg op uiteenlopend financieel terrein. Bert Steenber gen benadrukt dat alle financiële adviseurs een brede opleiding heb ben gehad, onder meer ten aanzien van beleggingen, fiscale faciliteiten en het familie- en schenkingsrecht. In verband met dat laatste wijst hij er op dat hierdoor in samenspraak met bijvoorbeeld een accountant of notaris een zeer goed onder bouwd en doortimmerd advies kan worden gegeven: „Uitgangs punt blijft ook hier 'wat wil de klant' en daar proberen we in eer ste instantie zo goed mogelijk aan te beantwoorden." Om zo opti maal te kunnen worden genfor- meerd is het naar zijn zeggen raad zaam vooraf een afspraak te maken. Desgewenst komt de Ra- bobank-adviseur thuis of naar het bedrijf, ook buiten de openstel- lingstijden, dus bijvoorbeeld in de avonduren. Volgens Steenbergen is de Rabo bank Holten uitermate geschikt voor haar clientèle wat betreft het doorspreken van al deze zaken: „Vaak is sprake van een jarenlange vertrouwensrelatie met klanten en kunnen onze adviseurs moeiteloos aangeven wat wel en niet geschikt is voor iemand, een afgewogen advies inzake risico's of rende menten. Kortom, een advies wat bij de persoon past. Reden genoeg om eens bij de Rabobank Holten op bezoek te gaan voor een nadere kennismaking of een vrijblijvend advies. De klanten van de Méérmarkt kunnen hun boodschappen sinds vandaag betalen via de Detaalau- tomaat: pinnen dus „De men sen vroegen er geregeld naar. Steeds vaker wordt minder con tant geld meegenomen. Voor de klanten een makkelijke en veilige manier om te betalen en wij heb ben minder geld in huis," legt eigenaar Ben te Wierik uit. Bijna acht jaar geleden streek hij met echtgenote José vanuit Nieuw-Heeten neer in Holten toen Wim Baltes met zijn buurtsu per stopte. Begonnen als Attent, drie jaar geleden belangrijk uitge breid en sindsdien voortgezet als Méérmarkt. Een volwaardige su permarkt waar service en sociaal kontakt hoog in het vaandel wor den gehouden. Het leverde Ben en José en hun drie medewerkers dit voorjaar een nominatie op in het kader van de actie 'Beste verkoper van het jaar 1995 in Holten' van de Holtense Handelsvereniging. Met de Méérmarkt heen het on dernemersechtpaar Te Wierik de afgelopen jaren een brede klanten kring opgebouwd die, zeker sinds de komst van nieuwbouwwijk Lu- ken s veld, nog altijd gestaag uit breidt. Mensen komen graag in de Méérmarkt, niet alleen vanwege het ruime en aantrekkelijke assor timent, ook vanwege de buitenge woon klantvriendelijke wijze waarop de medewerkers de klan ten tegemoet treden. Hoewel druk, blijft er altijd tijd voor een praatje, worden de boodschappen desgewenst ingepakt en naar de auto gebracht en worden deze (vanaf 50,-) gratis thuis bezorgd. De Méérmarkt is voorzien van een eigentijds zelfbedieningssysteem op de groenteafdeling. Volgens Achtentwintig jaar al knippen en kappen zij menig Holtenaar. Herman en Bertha Stegeman be gonnen destijds met enkel een dameskapsalon aan de Larense- weg, maar huizen met hun da mes- en herenkapsalon Elegant al zo'n 25 jaar aan de Burgemees ter van der Borchstraat. Sinds veertien jaar bezit het kap persechtpaar een tweede salon aan het Kerkplein, de Passage. Deze salon werd dit voorjaar grondig verbouwd en eigentijds ingericht. Kort daarna werd de herensalon aan de Van der Borchstraat voor zien van een nieuwe kaptafel. Her man en Bertha Steeeman hebben een uitgebreide, vaste klanten kring in hun gezellige kapsalons. In zowel salon Elegant als de Pas sage werken drie kapsters en daar naast werken Herman en Bertha in de eerste volop mee. Wekelijks wordt een trainingsavond gehou den in salon Elegant. Daarvoor heeft kapsalon Elegant zich verze kerd van de medewerking van een aantal vaste modellen. Eveneens wekelijks geeft Herman Stegeman les aan het Twents MBO-college in Almelo (kapperschool). Inmid dels al bijna 25 jaar. In de kapsalons van Herman Ste geman wordt al geruime tijd ge werkt met haarprodukten van net Franse merk Perma, dat volgens Stegeman geheel op natuurlijke basis is samengesteld. Sinds een half jaar wordt met zeer veel succes gewerkt met een Perma-haarkleu- ringsprodukt dat geen ammonia bevat. Stegeman: „Een spoeling een gezichtsbruiner. met bijna hetzelfde effect als wan neer je het haar verft. Het produkt heeft een dekkracht van 70 tot 80%. Zelfs heel dun haar lijkt na die tijd veel voller, omdat het pro dukt als een filmlaagje om het naar heen zit. Het trekt er niet in, tast het haar dus ook niet aan en je hebt veel minder last van uitgroeipro blemen." Naar zijn zeggen houdt de spoeling zeker zes weken. Om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen in kap- persland, verblijven Herman en Bertha Stegeman binnenkort en kele dagen in Parijs. Fabrikant Perma houdt er een uitgebreide show inzake nieuwe produkten, kaptechnieken en modellen. De schoonheidssalon/zonnestu- dio boven salon Elegant is het domein van Bertha. Met name voor haar schoonheidssalon heeft zij een vaste klantenkring opge bouwd. De ervaringen met het onlangs in gebruik genomen nieu we schoonneidsprodukt 'Christi an Breton' zijn zeer positief. In de zonnestudio begroet Bertha Stege man ook veel 'losse' klanten. De studio beschikt over één zonne bank met speciale snelbruiner en Dat Foto Ten Velde van alle markten thuis is, moge wel dui delijk zijn. Of je er nu komt om je fotorolletje af te leveren, een wenskaart te laten maken van een negatief of een cd te kopen, bij Ten Velde kun je terecht. Op zoek naar batterijen, een video camera? Kijk maar eens bij Ten Velde. Inmiddels zijn bij Ten Velde ook CD Rom-schijven te verkrijgen. Dit zijn CD-schijfjes die ervoor zorgen dat de computer in een klap een compleet nieuw informatie-, speel- en videomedium wordt. De mogelijkheden zijn letterlijk onbe perkt. Zo zijn er speelfilms, spelle tjes, lesprogramma's, erotiek en noem maar op. Maar let op: bij CD-Rom is er veel kaf onder het koren. Vandaar dat de music shop als onderdeel van foto Ten Velde zeer streng selecteert op kwaliteit. In de zaak van Ten Velde staan duizenden CD's, CD-i's en koop video's keurig gerubriceerd. Bij Ten Velde weten ze precies wat op welke CD staat. En ze weten pre cies wat nieuw en goed is. Diezelf de kennis hebben we ook op het gebied van CD Rom's. Foto Ten Velde weet wat er te koop is. Ze weet de beste CD Rom's te selecte ren. De prijzen van de CD Rom's zijn verbazingwekkend laag door dat er samen met 160 andere Music Shoppers wordt ingekocht. Klaar terwijl u wacht. Een volle film inleveren en een uurtje later de afgedrukte foto's in ontvangst ne men. Met negatieffilms voor kleu renfoto's gaat dat tegenwoordig heel snel. Wie echter een foto van een dia of een bestaande foto wil hebben, moet tot nu toe heel wat langer op het resultaat wachten. Bij foto Ten Velde is dat wachten nu niet meer nodig. Met de Fuji Pictrostat maakt Ten Velde nu fo to's en vergrotingen. Klaar, terwijl u wacht. Van kleurendia's kunnen razend snel prachtige prints of vergrotin gen worden gemaakt. Net zo snel gaat het bij foto's waarvan geen negatief meer is. Dierbare oude foto's kunnen dus met een fraaie reproduktie of vergroting meteen KHii rjKH Bsfa?..! - Ar. |PS T JET,» UUI2 A-I weer door de klant meegenomen worden. Voorwerpen als sieraden en materiaalmonsters kunnen rechtstreeks met het systeem gefo tografeerd worden. Zo worden perfecte foto's gemaakt, vaak zo belangrijk voor verzekeringen, zonder kostbare zaken uit handen te geven. Niet nieuw maar wel actueel zijn de wenskaarten die u weer kunt laten maken van uw eigen initia tief. Wat is er leuker dan een zeer persoonlijke kerst- en nieuwjaars groet aan iemand te zenden? De prijs bij Ten Velde is laag, namelijk 89 cent per stuk, inclusief envelop. Nu er geen juwelier meer is in Holten vragen veel mensen zich af waar ze terecht kunnen voor een horlogebatterij. Nu, dat is geen probleem. Bij Ten Velde hebben ze alle soorten horlogebatterijen. Daarnaast hebben ze ook batterij en voor afstandbedieningen, vi deocamera's en zelfs voor draag bare telefoons of autotelefoons. Zo zie je maar: Ten Velde is van alle markten thuis. Dank zij een gelukkige overwin- p ning op Gerrit I .uggenhorst is Ben Voortman en E. Dannenberg. van de Griendt stevig aan de lei- Gervedink Meijer enj Selma ding gekomen in de interne ^an tr.°kken de stand gelijk schaakcompetitie van de schaak- do.°^ oerwinningen op respectie- vereniging Holten. Zijn andere G. Meijer en M. tefi Hove. Ben te Wierik is daar naast de vers vleesafdeling een belangrijke trek ker geworden. Vers voorverpakt kwaliteitsvlees van een ambachte lijke slager, dat tegen aantrekkelij ke prijzen verkocht wordt. De Méérmarkt beschikt bovendien over een 'bake-off-systeem', waarbij (stok)broodjes in een oven worden afgebakken. Momenteel kunnen klanten t/m 9 december deelnemen aan een spaaractie voor Vitroflam-schalen, geschikt voor zowel magnetron, keramiek, elec- tra, gas, diepvries als afwasmachi- Dat de Holtense Handelsvereni ging onlangs besloot om de koop avond vanaf november van don derdag naar vrijdag te verplaatsen, was bepaald niet conform de wens van Ben en José te Wierik. Het heeft er zelfs toe geleid dat de Méérmarkt al met ingang van don derdag 26 oktober op koopavond dicht is. „De koopavond was toch al niet zo interessant en vrijdag is dat al helemaal niet. In feite klaag de iedereen over de koopavond, door deze te verplaatsen is het alleen verschuiven van het pro bleem." Klachten over het sluiten op koopavond hebben de Te Wie riks binnen hun klantenkring niet gehad. „Integendeel, men was het helemaal met ons eens. Ik ben ook zeker niet bang dat ik die mensen kwijtraakt. Die komen gewoon op een ander moment.De openings tijden van de Méérmarkt luiden met ingang van 26 oktober als volgt: maandag tot en met vrijdag van 8.30-18.00 uur (gesloten van 12.30-13.30) en zaterdag van 8.30- 16.00 uur. Vooral de wijze waarop Selma haar tegenstander overspeelde, dwong respect af. naaste belagers, Joep Middelink en Ton van Oyen, remiseerden in hun onderlinge partij. Sterk in op mars is Dick van der Knaap die Dinant van Beek na een uitsteken de partij aan de zegekar bond. De jeugd is inmiddels met de ex terne competitie begonnen. De eerste wedstrijd tegen Rijssen ein- - digde gelijk: 2-2. Aan de bovenste 5^"» borden verloren Alnk Blatus en Karl Heinz Leisten 0,5-0,5; Theo van Bas van Beek van hun opponenten Lindenberg-Erik Mondeel 0-1. Uitslagen: Hans van Oyen-Henk van Beek 0-1; Ben van de Griendt-Gerrit Luggenhorst 1-0, Joep Middelink-Ton van Oyen 0,5-0,5; Dick van der Knaap-Dinant van Beek 1-0, Gerrit Stevens-Henk Jongman 1-0; Erik Bosman-Jan ten Velde 1-0; Jan van Cal- Alweer bijna dertien jaar is Auto bedrijf B. Paalman gevestigd aan de Rijssenseweg 7. Een zogeheten universeel-vrij garage bedrijf, dat lid is van de branchorganisatie Bo- vag plus NAP (Nationale Auto Pas). De werkzaamheden bestaan uit het verkopen, repareren van alle automerken. In de werkplaats worden auto's met geavanceerde apparatuur gemonteerd en gerepa reerd door door Bertus Paalman. Paalman is tevens APK-keurmees- ter en zorgt voor de in- en verkoop en de organisatie van het garagebe drijf. Echtgenote Hennie bekom mert zich om de administratie en het interieur. Eerste monteur van Autobedrijf Paalman is Dirk Post, eveneens APK-keurmeester. Post volgt nog regelmatig cursussen electronica om op de hoogte te blijven van de modeme techniek. In de werkplaats wordt gewerkt met BP-smeermiddelen. Alle au tomerken, van de kleine Suzuki tot de grote Mercedes of Audi 80, kunnen ter reparatie worden aan geboden. Aangezien het bedrijf geen eigen spuitinrichting heeft, wordt daarvoor samengewerkt met spuiterij Tuitert aan de Weus- tenweg. Autobedrijf Paalman heeft een be hoorlijke verbouwing achter de rug. Vorig jaar werd de werkplaats met zo'n 65 vierkante meter uitge breid en voorzien van een vloeis tofdichte vloer. Het bedrijf werd tevens voorzien van een eigentijd se ontvangstruimte voor ae klan ten, waarin tevens een kleine shop is ondergebracht. De verkoop van auto's, zowel nieuwe als occa sions, is voor het merendeel ge richt op Duitse automerken als Volkswagen, Opel en Ford. Ook voor andere merken kan men ech ter goed terecht bij Autobedrijf Paalman, dat als mono voert 'U vraagt wij draaien'. Financiering is mogelijk. Het bedrijf verzorgt te vens schadereparaties, schadetaxa- ties en handelt de voorkomende verzekeringszaken af. Bij (schade- reparaties wordt indien nodig een leenauto beschikbaar gesteld. Daarvoor wordt in principe geen huurprijs berekend, de betrokke ne wordt wel geacht de auto met een volle tank in te leveren. Auto bedrijf Paalman verzorgt even eens, indien gekoppeld aan een grote beurt, gratis (behalve af- meldkosten) APK-keuringen. Op verzoek wordt in het kader van diefstalpreventie het kenteken in de autoruit(en) gegraveerd. Exclusief in Holten als het gaat om kleine lasklusjes. Dat is de firma Broekhuis (Dijkerhoek) wat be treft het verzorgen van kleine(re) laswerkzaamheden. „Denk maar aan een stoeltje, een tuinhekje of een aanhangertje. Daarvoor kan men uitsluitend bij ons terecht," constateert Fré Lansink. Zo'n 65 jaar geleden gestart als smederij (hoefsmid), nu kan men bij Broek huis tevens terecht voor electro- technische installaties, land- en tuinbouwtechniek en het aanleg gen van waterleidingen. Lansink benadrukt dat de lasklussen uiter mate geschikt zijn om loze uren te vullen. Gelet op de groeiende vraag wil Broekhuis zich in de toekomst zelfs toeleggen op het maken van windwijzers en smeed ijzeren tuinhekken. Het aanleggen van verwarmingsinstallaties en waterleidingen behoort op dit mo ment tot één van de belangrijkste inkomstenbronnen. Lansink wijst op de vele opdrachten uit niet alleen de agrarische sector, ook de komst van nieuwbouwwijken als Lukensveld bezorgen de firma Broekhuis flink wat opdrachten. Een uiterst omvangrijke opdracht was onlangs de aanleg van een compleet nieuwe verwarmingsin stallatie in de hervormde kerk van Holten. Een ander 'pronkstukje' noemt Lansink het complete sani tair en verwarming van het onlangs uitgebreide café-restaurant Het Bonte Paard in Dijkerhoek. De uitgebreide klantenkring van de firma Broekhuis bevindt zich voornamelijk in Holten en nabije omgeving. Naast aanleg, onder houd en laswerkzaamheden in de werkplaats aan de Dijkerhoekse- weg (hoek Deventerweg), be schikt het bedrijf direct daarnaast over een ruim gesorteerde winkel, waarin men terecht kan voor aller hande artikelen en onderdelen. Van bouten en moeren tot hang en sluitwerk, tuingereedschap en klein gereedschap. Fré Lansink benadrukt dat de firma Broekhuis uitsluitend kwaliteitsartikelen ver koopt: „Er bestaat een zogenoem de hobbylijn en een professionele lijn. Wij verkopen enkel de laatste, bijvoorbeeld de Hitachi-boorma- chine." Het zelfde geldt voor het tuingereedschap dat de firma Broekhuis aanbiedt. Nu de blaad jes gaan vallen is er op dit moment veel vraag naar de Husqvama- bladblazer, die middels een simpe le handeling ook als bladzuiger kan worden gebruikt. Belangrijk in het assortiment van de firma Broekhuis zijn ook de modeme Zweedse klompen. Ze lopen licht, zijn uitgevoerd met PU-zool en dus slijtvasten waterbestendig. De winkel aan de Dijkerhoekseweg is op werkdagen van 8.00-18.00 ur geopend, op zaterdag van 9.00- 16.00 uur. Wereldwijd de beste auto. Dat geldt op dit moment voor de Toyota, waarvan alle (nieuwe) modellen en uitvoeringen vorige maand tijdens de landelijk ge houden 'wereldshow' nadrukke lijk in de kijker werden geplaatst. Ook bij Autobedrijf Schuppert aan de Oranjestraat, al jarenlang gerenommeerd Toyota-(sub)dea- ler voor Holten en omgeving. Di recteur Geert Marissink laat weten dat ruim zestig mensen een bezoek brachten aan de najaarsshow. Alle ontvingen als attentie een opblaas bare Toyota-wereldbol, waarmee Toyota's positie als fabrikant van echte wereldauto's werd bena drukt. Velen namen bovendien deel aan de wedstrijd die kans bood op een Superreis: een bezoek aan de beroemde voetbalwedstrijd tussen de beste Europese (Ajax) en de beste Zuidamerikaanse ploeg, die op 28 november plaatsheeft in het Nationale Stadion van Tokio. Daarnaast maakte men kans op één van de 100 prijzen met gratis acces soires ter waarde van f 1000,= of op één van de 1000 autobescher- mingssets ter waarde van 36,= Enkele van deze sets kwamen te recht bij bezoekers van de Schup- pert-najaarsshow In het kader van de landelijke actie houdt garage Schuppert tevens een kersrshow (21/12 - 30/12). Maris sink benadrukt nog eens de kwali teit van Toyota: „Naast de norma le onderhoudsbeurten kennen Toyota's amper technische man kementen en komen ze als zodanig ook maar weinig in de werkplaats. Dat getuigt wel van de kwaliteit." Volgens Marissink is er bij Auto bedrijf Schuppert doorlopend vraag naar de populaire Toyota Starlet. Een handzaam, uiterst compact model, dat het ook zon der promotie goed doet. Veel vraag is er ook naar de midden klasse modellen, zoals de Toyota Carina en de Toyota Corolla. De gelijk, compleet, waardevast en zuinig. Wie een Carina E of Co rolla aanschaft die voor 31 decem ber op kenteken geregistreerd wordt, kan profiteren van extra aantrekkelijke aanbiedingen met accessoires. Vanzelfsprekend in formeert Autobedrijf Schuppert over allerhande financierings- en leasemogelijkheden en de scherp geprijsde en goede autoverzeke ring via Toyota Financial Services. En wie ten slotte op zoek is naar een gebruikte auto heeft volop keus Autobedrijf Schuppert.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 15