Gelijkspel Blauw Wit tegen Hulzense Boys Sport Sin Holte Holten op jacht naar eerste periodetitel SV Holten handbal wint Jeugdbokaal Moeizame start van Mintonette-heren Sporty agenda Nieuwe coach-jacks voor Blauw Wit Wisselend succes voor BC Holten Meinders Euroservice sponsor Blauw Wit BI Winnende vaders bezoeken GA Eagles HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Boeldag PJO in Bathmen Bejaardensoos Blauw Wit naar Eversberg DONDERDAG 12 OKTOBER 1995- Blauw Wit heeft in een spannen de wedstrijd goed gespeeld tegen koploper Hulzense Boys. Net als het vorig seizoen eindigde de ontmoeting in een gelijk spel. De koploper verloor hiermee de eer ste twee punten in de strijd om promotie. In een spannende wedstrijd heeft Blauw Wit koploper Hulzense Boys de eerste punten afgesnoept. Omdat Johan Bosschers niet De- schikbaar was begon Marco Schui- terd voor het eerst in de basis van Blauw Wit. Vanaf het begin werd duidelijk dat Blauw Wit een moei lijke middag tegemoet ging tegen het fysiek sterke Hulzen. De gas ten begonnen sterk en drukte Blauw Wit in de verdediging. Via enkele schoten van afstand werd Hans Bekkernens op de proef ge steld. De eerste echte kans was echter voor Blauw Wit. Uit een corner kopte Jacco Schuppert de bal net naast het doel. Geleidelijk aan kreeg Blauw Wit wat meer vat op het spel van de gasten en hier door kreeg de thuisploeg ook di rect meer kansen. Zo moesten de gasten de doelman op de doellijn assisteren om een doelpunt van Blauw Wit te voorkomen. Uit de directe tegenaanval kreeg Hulzen de eerste echte grote kans. De bal werd gelukkig voor Blauw Wit net voorlangs geschoten. Aan de an dere kant werd jacco Schuppert in de 33e minuut via een lange bal de ruimte ingestuurd. Hij omspeelde enkele verdedigers en de doelman en scoorde in de rechter hoek 1-0. Een enorme opsteker voor de hardwerkende thuisploeg. In deze fase van de wedstrijd was Blauw Wit qua veldspel duidelijk de bete re ploeg. De ploeg kreeg dan ook kansen op meer. Uit een voorzet van Leo Aanstoot kopte Gerwin de Velde Harsenhorst net naast. In de laatste minuten voor rust drong Hulzense Boys weer sterk aan. De gasten kregen enkele vrije trappen te nemen en uit een van deze vrije ballen was het G. Voortman die de bal in de verste hoek onhoudbaar voor doelman Hans Bekkernens tegen de touwen kopte. Na rust bracht trainer Henk Spikkert Wim Barvelink in de ploeg voor de moe gestreden Marco Schuiterd. Net in het veld ging hij al alleen op de Hulzense doelman af, maar zijn inzet verdween niet in het doel. Hulzense Boys drong Blauw Wit terug. Er ontstond een rommelige fase waarin veel lange ballen ge speeld werden. De passes waren onzuiver, waardoor het spelpeil ver terug viel. Blauw Wit gaf ech ter weinig kansen weg, omdat Jo han Bolink en Jan Vrugteveen een prima partij speelden. De wed strijd bleef tot het eind toe span nend met kleine kansjes over en weer. Echte uitgespeelde kansen waren er niet meer zodat deze spanfiende wedstrijd in een terech te puntendeling eindigde. Holten heeft goede vooruitzichten op de eerste periodetitel. Dank zij de knappe overwinning van Hol ten op Delden (1-3) staat de equipe nu op de gedeelde eerste plaats. Concurrent SOS verloor bij ATC, waardoor beide teams bovenaan staan. Het doelsaldo van Holten is evenwel beter dan dat van de Hel- lendoorners. Aanstaande zondag kan Holten bij winst op KOSC de eerstte periodetitel binnenhalen. Holten startte goed in en tegen Delden. De ploeg kreeg een licht veldoverwicht zonder dat dit tot uitdrukking kwam in grote kan sen. Na ruim een kwartier kwam de eerst egoede kans. Ep Boode werd vanuit de achterhoede op Blauw Wit heeft op 7 oktober haar jaarlijkse ledenvergadering in het clubhuis op sportpark 't Vletgoor gehouden. De leden hadden via het cluborgaan 'De Blauw-Witter' kennis genomen van de agenda voor deze avond. De diverse jaar verslagen van commissies en het verenigings jaarverslag lagen voor af ter inzage. Alle verslagen wer den door de ledenvergadering ak koord bevonden, waarna de finan ciële zaken aan de orde werden gesteld door penningmeester Henk Smit. Hij gaf duidelijk uitleg over de rekening van het afgelopen seizoen en kon afsluiten met een klein batig saldo. Na de pauze werden drie bestuursleden herko zen voor een periode van drie jaar. Willy Aanstoot-Dommerholt, Dick Beldman en Gerrit van Zeyts zullen ook de komende jaren mede het gezicht van de vereniging be palen. Op de plaats van Harry ten Wolthuis werd Aard-Jan Spijker benoemd, hij zal vanuit de activi teitencommissie plaats nemen in het bestuur. Ook waren" er weer enkele leden die het 25-jarig lid maatschap bereikt hadden. Johan Pasop was deze keer de enige die een ononderbroken lidmaatschap van 25 jaar kende. Henk Aanstoot, Henk Bolink, Mannes Scholman en Gerrit Paalman bereikten deze mlpaal met een kleine onderbre king. Voor allen was er het beken de verenigingsspeldje. Het bestuur had ook nog een verrassing in petto. Een veel gehoorde wens vanuit het kader, om tijdens de koude wintermaanden in een war me jas van de vereniging gekleed te gaan vond gehoor bij het bestuur. Aan de leden werden de nieuwe coach-jacks met opdruk gepresen teerd, waarmee opnieuw een wens vervuld werd. maat bediend maar zijn kans ging rakelings naast. Ook Delden kreeg een mogelijkheid toen Gerrit Klaasses zich liet wegzetten. Het schot van een der voorwaartsen vond zijn Waterloo op de lat. Tien minuten voor de rust was het wel raak. De rechterspits van Delden brak door en zijn pass belandde bij de linkerspits die doelman Lande- weerd kansloos liet: 1-0. De ach terstand droeg er toe bij dat Hol ten slechter ging spelen. Op slag van rust moest Jan Herman ten Velde van het veld af, nadat hij geblesseerd was geraakt in een duel om de bal. Uit de vrije trap die Delden kreeg toegekend, scoorde de thuisclub bijna. Tot opluchting van Holten trapte Erik Broekmaat de bal van de lijn. In de rust moest trainer Gerard Heck zijn team aanpassen. Hennie Jalving kwam in de plaats van de geblesseerde Ten Velde. Holten startte na rust met een drie-spit- sensysteem. Maar Delden was ook niet voor een kleintje vervaard. Het opende sterk en kreeg twee goede kansen. Na een kwartier herstelde HOlten zich. De ploeg kreeg opeens vleugels. Een schot van Jalving dat via de paal naast ging, was de voorbode voor een sterker wordend Holten. In de twintigste minuut trapte de Delden-doelman de bal slecht uit. De bal belandde bij Robert Jansen die de gelijkmaker aantekende: 1- 1. Holten rook nu de winst. Een steekballetje van Ep Boode op Geert Brands betekende zeven mi nuten later de verdiende voor sprong voor Holten: 1-2. Holten bleef het spel in die fase dicteren. De ploeg wisselde nog twee maal en besliste het duel in de laatste minuut. Een voorzet van Boode kwam bij Hennie Jalving die van dichtbij de 1-3 intikte. De aan wezige jeugd ging vanzelfsprekend met de jeugdtrainers Carla en Bert Bliekendaal en de wisselbokaal op de foto (Foto Bolink De werkgroep Jeugd van de afde ling IJsselstreek van het Neder lands Handbal Verbond kent jaarlijks een prijs toe aan de ver eniging met het beste jeugdsti- muleringsbeleid. Het was de af deling handbal van de SV Holten die afgelopen zaterdag tijdens het jaarlijkse Hosperstoernooi ver rast werd met deze speciale J eugd-wisselbokaal. Namens de afdeling nam Mireille Warrink de wisselbokaal in ont vangst van werkgroepvoorzitter JanThien. Handbalvoorzitter Jo- han Plantinga kreeg de geldelijke waardering overhandigd. Om voor de prijs in aanmerking te komen kent de werkgroep gedu rende het seizoen punten toe aan verenigingen die met teams deel nemen aan activiteiten van de werkgroep, zoals jeugdtoernooien en spelregeltesten. Dat geldt ook voor de verenigingen die de werk groep bij deze activiteiten onder steunen middels jeugdleiders en scheidsrechters. Nadat de SV Hol ten vorig seizoen als derde was geëindigd, bleek over 1995 dat de afdeling handbal als winnaar uit de bus was gekomen, vóór belangrij ke verenigingen als Ks/Kwiek, Zwolle en Boerhof/Heeten. De afding handbal maakte van de reestelijke gelegenheid gelijk ge bruik door twee jeugdtrainers in het zonnetje te zetten': Bert en Carla Bliekendaal. Blauw Wit 2 - Kloosterhaar 2 2-0 Na de winst van afgelopen week op het zwakke Vesos 3, stond nu het sterke Klooster haar tegenover Blauw Wit 2 De bezoe kers begonnen sterk en hadden een veldoverwicht. Blauw Wit kwam er maar zelden uit, maar trof via John-Paul Ak kerman wel het houtwerk. De kansen waren schaars voor rust. De gelijkop- gaande wedstrijd speelde zich vooral op het middenveld af. Na rust had de thuis ploeg het beste van het spel. Het spel van de gasten werd minder verzorgd. Via Arend Koetsier werd dit direkt afge straft 1-0 Na dit doelpunt werd het duel steviger De fysieke kracht van de gasten werd in de strijd geworpen Blauw Wit kreeg door het opkomen van de verdedi gers voorin meer ruimte en via Harrie Kolkman werd dit afgestraft. Zijn door braak op links werd besloten met een prima voorzet die John-Paul goed af rondde. Al met al een goed resultaat tegen een sterke tegenstander. S.V.V '56 2 - Blauw Wit 3 0-2 Blauw Wit 3 begon in Sibculo voortvarend Al snel dicteerde de ploeg het spel en kwam via Ton Veldhuis in kansrijke positie. De laatste verdediger kon echter nog net een voetje tegen de bal krijgen waarna de keeper de bal oppakte. De scheids rechter constateerde vanuit de midden cirkel terugspelen op de keeper en gaf Blauw Wit een indirecte vrije trap. Deze werd goed ingeschoten, maar de doel man kon nog net de bal keren. Kasper Hanewmkel kon hierna eenvoudig 0-1 scoren. Hierna bleef Blauw Wit de betere ploeg, maar S.V.V. kwam steeds vaker dreigend opzetten. Doelman Bert Riet man moest een paar keer in actie ko men, maar kon zijn doel toch schoon houden. Na rust was Blauw Wit veel sterker dan de thuisploeg en was het wachten op de beslissende treffer. S.V.V. kon een enkele keer nog gevaar lijk worden, maar de afronding was ma tig. Ook bij Blauw Wit stond het visier niet op scherp. Vele kansen gingen ver loren tot Richard Beldman in de 81 e minuut alsnog voor de verdiende 0-2 zorgde. Enter Vooruit 5 - Blauw Wit 4 2-0. Blauw Wit 4 moest in Enter tegen Enter Vooruit zijn meerdere erkennen De thuisploeg had het betere van het spel en wist twee maal tot scoren te komen. Blauw Wit probeerde wel iets terug te doen, maar de verdediging van de Enternaren sloot goed. 2-0. Enter Vooruit 9 - Blauw Wit 5 2-6 Blauw Wit trof vandaag een tegenstander waarvan men wist dat er mogelijkheden op winst waren. Blauw Wit begon sterk en al snel was het 0-2 door doelpunten van Ronnie en Gerben. Na een half uur scoorde Ronnie opnieuw 0-3. Vlak voor rust scoorde de thuisploeg uit een cor ner tegen en bepaalde zo de ruststand op 1-3 Na de pauze kwam Enter Vooruit terug en werd het 2-3. Freek scoorde hierna 2-4 en hiermee leek de beslissing gevallen. Toen ook nog eens een speler van E V. met rood naar de kant moest kon Blauw Wit de wedstrijd rustig uit spelen. Gerben scoorde 2-5 Doelman Andre Aanstoot scoorde uit een straf schop nadat Henk Hulsman ten val was gebracht 2-6. Eversberg 4 - Blauw Wrt 6 4-1 In een door Blauw Wit goed gespeelde wed strijd werd geflatteerd met 4-1 verloren. Met vijf jeugdspelers in de ploeg, die op een prima wedstrijd terug kunnen zien. begon Blauw Wit goed. Door twee mis verstanden bij Blauw Wit achterin kwam de thuisploeg op een 2-0 ruststand Na rust scoorde Johan Stam tegen 2-1 Blauw Wit bleef hierna aanvallen en kreeg kansen op de gelijkmaker Evers- berg was het echter dat via scherpe counters de wedstrijd besliste met nog twee treffers Blauw Wit 7 - Markvogels 4 5-6 Het zevende dacht dat er wel even gewon nen kon worden van Markvogels Tot hun verbazing kwamen ze echter tegen over een A-team met een inbreng van vier buitenlandse spelers. Markvogels begon zeer goed en stond al snel met 0-2 voor. Via Appie kwam Blauw Wit sterk terug en scoorde 2-2. Markvogels wist opnieuw op voorsprong te komen maar opnieuw was het de sterk spelende Al- bert Nijhuis die voor de gelijkmaker zorgde 3-3 De gasten liepen voor rust opnieuw uit naar een voorsprong 3-4. Na de thee kwam Blauw Wit sterk terug 4-4 Markvogels had via de snelle spit sen veel gevaar in huis en scoorde 4-5 en 4-6. Via Dikke Gait kwam Blauw Wit nog terug tot 5-6. In de slotfase werd van alles geprobeerd om de gelijkmaker te forceren, maar zover kwam het niet. Blauw Wrt D1 - Enter Dl 0-3 Blauw Wit moest het vandaag opnemen tegen de koploper. De thuisploeg begon sterk en kreeg kansen Enter moest vooral verde digen Helaas werd er niet gescoord. Vlak voor rust kwam Enter gevaarlijk door en scoorde 0-1. Na rust was Enter de betere ploeg en drukte Blauw Wit in de verdediging De gasten namen een 0- 3 voorsprong Via doelman Richard werd deze stand zo gehouden. Hij keep te een prima wedstrijd. Net zoals Blauw Wit toch een goede wedstrijd speelde Blauw Wit E1 - Hulzense Boys E1 4-2 In de eerste helft wist Blauw Wit op voor sprong te komen tegen de koploper Hul zense Boys Er werd goed gespeeld door Blauw Wit. Met treffers van Jasper La- huis 2x en Harald Beldman werd een 3-0 ruststand bereikt. Na rust kwam Hulzen sterkterug en scoorde 3-1 en 3-2 Blauw Wit pakte hierna de wedstrijd weer goed op en via Harald werd het uiteindelijk 4- 2 Blauw Wit E2 - Haarle E2 4-1 Blauw Wit drong de tegenstander meteen terug op eigen helft Er werden riante scorings kansen gecreëerd, maar het bleef lang 0- 0. Vlak voor rust werd het toch 1-0 toen Robbert Hulleman scoorde. Na rust deed Blauw Wit het veel beter. Via goe de combinaties werd het al snel 3-0 via Kuba Kladzinsky en Ruud Aanstoot. Na dat Haarle verrassend tegenscoorde be paalde Ruud Aanstoot de eindstand op 4-1. Hector F1 - Blauw Wit F1 6-0 Voor het eerst gingen de jongens voetballen in hun nieuwe poule. Dat dit direct zicht baar werd bleek wel uit het feit dat de ploeg veel meer aan de bal kwam en ook voor het doel van de tegenstander kwam. Scoren lukte echter nog niet, maar dit zal zeker in de toekomst het geval zijn. De tegenstander kwam wel tot scoren, maar het was aan keeper Maarten te danken dat de uitslag niet hoger was. Rust 4-0 Na de pauze kregen we al snel twee doelpunten om onze oren, maar hierna ging het bijzonder goed. De verdediging hield alles tegen Blauw Wit speelde duidelijk één van de betere wedstrijden tegen een veel meer gelijkwaardige tegenstander. De gepromoveerde heren van Mintonette begonnen voor het eerst in de tweede klasse tegen voorheen wyc^volley. Ze gingen door met wat ze gewend waren, winnen. De eerste set ging over duidelijk naar Mintonette. Dui delijk geschrokken gingen beide partijen van start met de tweede set. In het begin liep Mintonette gemakkelijk uit tot 7-2 daarna speelden blijkbaar de zenuwen op, passes kwamen niet meer aan en de tegenstanders brachten de stand terug op 7-7. Hierna ging De uitwedstrijd van het derde team van de Badmintonclub Hol ten in het verre Emmeloord tegen NOP 1, was er één van het soort "snel vergeten"! Alle enkelpartijen van zowel Martin Bakarbessy, als Jos Dorresteijn, als Yvonne Beu ker, als Eugenie Roekevisch wer den door hen in twee games verlo ren. Toen Jos en Martin daarna ook nog hun herendubbel verlo ren, was de achterstand al niet meer in te halen. Het damesdubbel van Yvonne en Diny Broekmate werd in drie games beslist, maar hoewel de Holtense dames in de derde game met 11 -0 voorstonden, zagen zij toch nog kans deze game met 17-16 te verliezen. Gelukkig wisten Diny en Martin met in drie games hun gemengd- dubbel in winst om te zetten, zo dat de eer in ieder geval was gered. Helaas bleef het bij dit ene punt, want Eugenie en Jos moeten in twee games het punt afgeven aan hun tegenstanders uit de polder. Eindstand 7-1 dus. Ook voor het vierde team een uitwedstrijd. Iets minder ver weg dan het derde, moesten zij in Zwolle aantreden tegen Netwerk 6. Het begin van deze wedstrijd was niet erg hoopgevend, want Harry Knuiman verloor in twee games zijn enkelspel. Andere Har rie (Menkhorst) deed het beter; in drie games wist hij zijn tegenstan der te verschalken. De beide da mes, Marijke Offenberg en Karin Langkamp, hadden weinig moeite met hun respectieve tegenstand sters in het enkelspel. De beide Harries wonnen vervolgens hun herendubbel ook vrij gemakkelijk in twee games, terwijl het vijfde (winnende) punt door Marijke en Karin in 'het damesdubbel op kin derlijk eenvoudige wijze werd bin nengehaald (15-0, 15-2). Toen ten slotte ook de beide gemengddub- bels door BCH 4 waren gewon nen, kon de eindstand van 1-7 op het wedstrijdformulier worden in gevuld. Blauw Wit BI toont de nieuwe outfit, gesponsord door Meinders Euroservice (Eigen foto). Vijf prijswinnaars van de vader dag-actie van de Holtense Han delsvereniging zijn onlangs op be zoek geweest bij het duel GA Eagles-FC Utrecht. De winnaars, die elk een gast mee mochten ne men, kregen een geheel verzorgde voetbaltrip aangeboden die begon bij De Biester, waar ze ontvangen werden door een delegatie van de HHV. Uiteraard werden daar en kele consumpties aangeboden voordat om half zeven het bekende Oad-busje de heren naar de Ade laarshorst bracht. In het suppor tershome van de Eagles werd er nog eventjes aan de typische voet balsfeer gesnoven, voordat de hoofdtribune werd beklommen. Op prachtige plaatsen zaten de winnaars tussen de bobo's en be kende voetbaltrainers als Leo van Veen en Pin. Verbeek. De wed strijd was zeer spectaculair en on derhoudend, zodat men ogen en oren tekort kwam. Al met al was het een zeer geslaagde trip van de HHV, waar de prijswinnaars met volle teugen van genoten hebben. De winnaars waren F. Heyda, H. Bos (Anne Jansen), G. Efftink, S.C. Meinsma en B.J. Trentel- In de onlangs gepresenteerde eer ste nieuwsbrief van Meinders Eu roservice bracht het bedrijf van eigenaar Jan Meinders de visie van dit bedrijf duidelijk naar voren. Inmiddels mag Jan Meinders zich met zijn bedrijf echt de beste noe men als het gaat om de internatio nale alarmdienst voor het weg transport. Als eerste in Nederland heeft hij het ISO-certificaat uitge reikt gekregen. In het Holtens Nieuwsblad van de vorige week kunt u hierover alles lezen. Voor het Blauw Wit Bl-jeugdteam was het dan ook extra mooi om juist uit handen van de eigenaar van zo'n bedrijf de voetbaluitrusting te mo gen ontvangen. De groep was blij verrast en toonde in de nieuwe outfit meteen dat dit een extra motivatie was om er ook in de wedstrijd het beste van te maken. Was Enter nog een makkelijke te genstander. De ploeg was niet te vreden voordat de dubbele cijfers op het bord stonden. Afgelopen weck speelde de ploeg een sterke wedstrijd uit bij Eversberg. In een spannende wedstrijd werd de thuisploeg met 4-5 geklopt. Hier door is de weg naar boven ingezet. Iets wat de sponsor in het verleden ook gedaan heeft via een goed opgezet service netwerk. Met de uitreiking van het ISO- certificaat mag gesteld worden dat dc top bereikt is. De opgezette organisatie staat er borg voor dat ook de top gehandhaafd wordt. Voor Blauw Wit Bl is de top nog niet bereikt, maar door samen de schouders er onder te zetten kan een goede klassering zeker bereikt worden. het weer gelijk op, toch werd de tweede set verloren met 11-15. Ook de derde set begon voor spoedig maar eindigde in een tweede verliespunt door een eindstand van 13-15. In de vierde set liep Mintonette uit tot 10-3, maar door goed spel van de te genstander ging ook de laatste set verloren en ging de winst naar Gr Gravenvoorde die de totale wedstrijd won met 1-3. Ondanks winst op het traditionele Nizno-tournooi in Nijverdal heb ben de Mintonette heren 3 in de eerste competitiewedstrijd de pun ten moeten laten aan het sterke Groen Graavenvoorde. Gehandi capt door afwezigheid van Al- brecht Bulsink, Jos Kamphuis en Wim Hartkamp werd er toch sterk gestart. Vooral Aart Borghuis sloeg in de eerste set dat het een lieve lust was, en de voorsprong van 10-9 was dan ook verdiend. Ook Herman Scholten had een aanvallend puike dag, zodat bij 13- 13 alles wees op een set overwin ning. Maar de bal blijft rond en ondanks een geweldig blok van De inmiddels traditioneel en lan delijk bekend geworden boeldag van de PJO-afdëling Bathmen vindt dit jaar plaats op zaterdag 28 oktober in manege Ruiterkamp te Bathmen. De opbrengst van deze 23e boeldag wordt geschonken aan het "Welcom Again Veterans"-co- mité Bathmen, de NBVP Bath men, het Hervormd Kerkkoor Bathmen en de stichting "Graag Gedaan" Bathmen voor de aan schaf van maaltijdkoffers. Evenals voorgaande jaren wordt 's-mor- gens om 10.00 uur begonnen met de rommelmarkt en kijkmorgen van de veilingstukken. Tevens zul len de NBvP-leden weer de beken de en overheerlijke oliebollen bak ken en verkopen. Er tevens ge speeld worden met het Rad van Avontuur. De veiling begint 's- middags om 13.00 uur en wordt verzorgd door medewerkers van notariskantoor Smalbraak/Koste- ring Prinsen uit Deventer. Dinsdag 17 oktober komt de Be jaardensociëteit weer bijeen in ge bouw Irene. Ditmaal vertelt Arie van Rijn het één en ander over zijn werk in het oogziekenhuis in Af ghanistan. Een interessante mid dag die om 14.30 uur begint. Ie dereen is van harte welkom. Rob van Zoelen werd de eerste set verloren met 13-15. In de tweede set walste heren 3 over de tegen stander heen en won met maar liefst 16-2, waarbij vooral Harrie ten Wolthuis opviel door harde midaanvallen. Tijdens de derde set sloeg de vermoeidheid bij sommi gen toe. Pim Gruyters had af en toe de gedachten meer bij de dames op het veld ernaast dan bij de verdediging in het veld, en ook de rest van het team liet merken dat er conditioneel nog wel iets te doen is voor trainer/coach Leo Thiele. Met 10-15 werd de derde set verlo ren. In de vierde set bleek de vechtersmentaliteit van heren 3 weer eens. J an V oogt maakte me nig punt en ook de al eerder ge roemde Aard Borghuis liet zien welk resultaat fitness kan hebben op de armspieren. Met 10-7 leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar Mintonette verzuimde om door te gaan en zo werd na een 13-13 tussenstand de set alsnog verloren met 13-15. Teleurstelling alom, maar ook het besef dat tegen deze topper was bewezen was, dat he ren 3 nog een behoorlijk woordje zal meespreken deze competitie. Excelsior B5 - Holten B2. Excelsior was duidelijk te sterk voor onze jongens. We werden ouderwets weggetikt. De rust ging in met 4-0. Ondanks het goede spel van Marcel, prachtige passes, werd er geen kans benut. Excelsior benutte de kansen wel. Eindstand 8-0. De Tukkers Cl - Holten C1Door ons spel aan te passen aan de tegenstander werd er in de eerste helft niet uitgehaald wat deze ploeg kan. Door doelpunten van Mathijn, Jeroen en Wouter werd de rust stand 0-3. Na rust een goed spelend Holten. De bal ging het werk doen. Door Jeroen (2x) en Freek en twee onnodige tegendoelpunten werd het een verdien de 2-6 overwinning. SDOL Dl - Holten D1. Holten speelde deze wedstrijd met 10 man. Vanaf het begin werd er goed gevoetbald, met overleg en een goede opbouw van ach teruit. In de individuele duels was Holten steeds de winnaar. Door Remon en Jan werd de rust bereikt met een 0-2 voor sprong Na rust ging Holten goed door. Kevin bracht dwe stand op 0-3. Hierna hadden de meeste jongens "de pijp leeg". Hierdoor kon SDOL in de laatste minuut nog de eer redden. Excelsior D3 - Holten D2. Een duel om de koppositie. Excelsior kwam in de eerste helft op voorsprong. Na rust kwam hier verandering in door goals van Rob en Henk Jan. Helaas konden onze jongens deze voorsprong niet vasthouden. Ex celsior slaagde erin nog twee keer te scoren. Een gelijkspel was verdiend ge weest. Holten D3 - DES D3. In een goede wed strijd met een sterke tegenstander had Holten niet veel in te brengen. Ondanks het goede verdedigende spel van Gerdi- an liep DES uit naar een 0-6 overwin ning. De Zweef E2 - Holten E1Holten pakte de draadn na de halve misstap van vorige week, gelukkig weer goed op. De Zweef werd direkt onder druk gezet. Dit resul teerde in een 0-2 ruststand. Door onop lettendheid kon de Zweef terugkomen tot 1-2. Hierna werd het de wedstreijd van Maarten. Hij nam de hele produktie van Holten voor zijn rekening. Eindstand 1-5. Enter V. E2 - Holten E2. Dat een week zonder training invloed kan hebben op een elftal bleek in deze wedstrijd. De eerste helft kenmerkte zich door chao tisch voetbal aan Holten-zijde Pas in de tweede helft kreeg Holten, mede door het goede spel van Roelf Jan, meer grip op de wedstrijd. Helaas kon de neder laag niet meer worden voorkomen. Eindstand 6-2. Holten E3 - Enter E3. Holten begon op een ongewone manier. De shirts waren niet aanwezig. OPnze jongens kwamen niet in hun spel. Enter was veel te sterk voor ons. Ondanks het goede keepers werk van Jeroen werd het een nederlaag van 0-11. Holten F1 - Hulzense Boys F1. Ondanks het goede verdedigende werk van San- der kwamen we steeds iets te laat. Door dat ook het scorend vermogen het niet kon winnen van de jongens uit Hulzen werd het een nederlaag van 2-4. De doelpunten van Holten werden ge scoord door Mike Eversberg F1 - Holten F2. De eerste helft werd er niet erg best gevoetbald Het was ook aan Martijn te danken dat Eversberg geen voorsprong kon nemen Een mooie vrije trap van Robbin werd van de lijn gehaald Na rust was Evers berg leeg gespeeld en kon Holten begin nen met scoren. Door goed aangeven van Martijn scoorde Jeffrey 5x De overi ge doelpunten waren van Niek (2x) en Frank. Bij de penalties na afloop was Joost de held, hij stopte alle penalties van Eversberg. Holten F4 - Haarle F2. In een van beide kanten goed gespeelde wedstrijd trok Holten toch aan het kortste eind. Was de uitwedstrijd nog een 12-0 nederlaag, nu kon de schade beperkt blijven tot 0-3. Dit kwam vooral door het goede keepers werk van Bram. Niet onvermeld mag blijven de izet van F4. Jongens ga zo door, de volgende tegenstander wordt al bang bij de gedachte. BLAUW WIT: Zaterdag 14 oktober: Eversberg-Blauw Wit 14,30 uur (vertrek 13.00 uur); Sportclub Rijssen 2-Blauw Wit 2 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 3-SVZW 4 14.30 uur; Blauw Wit 4-Juliana 5 14.30 uur; Blauw Wit 5- SWN 10 12.30 uur; Blauw Wit 6-Kloos- terhaar 5 12.30 uur; Excelsior 15-Blauw Wit 7 12.45 uur (vertrek 11.45 uur). Junioren: PH A2-Blauw Wit A1 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit B1-RKSV B1 11.00 uur; De Zweef C2-Blauw Wit C1 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). Pupillen: Blauw Wit D1-SDOL D1 10.00 uur, SOS D2-Blauw Wit D2 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit El-De Zweef E2 11.00 uur; Blauw Wit E2 De Zweef E4 10.00 uur; Borne F2-Blauw Wit F1 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Dames: Maandag 16 oktober Excelsior- Blauw Wit 19.30 uur (vertrek f8.30 uur). SV HOLTEN: Senioren: zondag 15 okto ber: Holten-KOSC 14.30 uur; Almelo 2- Holten 2 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten 3-HSC 5 10.45 uur; Holten 4- Borne4 10.00uur; Enter4-Holten510.00 uur (9.00 uur); Holten 6-Heracles3 10.00 uur; Haarle 4-Holten 7 10.45 uur (9.45 uur); Holten 8-Omhoog 4 9.00 uur; Hol ten 9-Almelo 8 9.30 uur; Holten 11-Haar le 9 9.00 uur; PH 15-Holten 12 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); ZV 5-Holten 13 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Junioren: Zaterdag 14 oktober: Holten A1-Tukkers A1 14.30 uur; Den Ham Bi- Holten B1 12 45 uur (vertrek 11.30 uur); Holten B2-DES B2 14.30 uur; Holten C1- SVZWC1 13 00 uur; Luctor C2-Holten C2 12.00 uur (vertrek 11.00 uur). Pupillen: Vesos D1-Holten D1 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Nijverdal D1-Holten D2 10.00 uur (vertrek9.00uur); Excelsior D6-Holten D3 11.15 uur (vertrek 10.30 uur); Enter V E1-Holten E1 9.30 uur (ver trek 8.30 uur); Hulzense Boys E2-Holten E2 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten E3-Enter V E3 10.00 uur; Holten F1-De Zweef F1 11.00 uur; Holten F2-Hulzense BOys F2 11.00 uur; SDOL F2-Holten F3 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); De Zweef F6-Holten F4 9.15 uur (vertrek 8.15 uur). HANDBAL: Za 14-10: MA, JA en MB vrij. JB uit tegen Apeldoorn om 12.15 uur (vertrek 11.15 uur). Zo 15-10: Dames 1 thuis tegen Zwolle om 14 10 uur; Heren 1 thuis tegen DSC 3 om 15.15 uur; Dames 2 thuis tegen CVO om 12.00 uur; Dames jun.B thuis tegen Voorwaarts 2 om 13.05 uur. SPORTHAL: Donderdag 12 oktober: 16.00-22.00 uur Holten handbal. Zondag 15 oktober 12.00-16,30 uur NHV Gorssel. Maandag 16 oktober 8.10-15.40 uur SG De Waerdenborch; 19.00-23.00 uur Bad mintonclub Holten; Dindsdag 17 okto ber 8 10-15.40 uur SG De Waerden borch. 17 30-22 00 uur Mintonette vol leybal, 22.00-23.00 uur Blauw Wit zaalaf deling. Woensdag 18 oktober 8.10-15.40 uur SG De Waerdenborch; 19 00-22.30 uur Badmintonclub HOlten; 22.30-23.30 uur J. ten Wolthuis. Donderdag 19 okto ber 8.10-15.40 uur SG De Waerden borch; 16 00-22.00 uur Holten handbal. Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). Blauw Wit gaat de komende week op bezoek bij Eversberg. Deze ploeg heeft zich t.o.v. het afgelo pen seizoen danig versterkt. Afge lopen zaterdag werd bij D.V.O. met 2-3 gewonnen. Bij winst op Blauw wit komt Eversberg op ge lijke hoogte met de Holtense ploeg van Henk Spikkert. Blauw Wit zal met dezelfde inzet strijdend als tegen Hulzen zeker tot een goed prestatie in staat geacht moeten worden. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter H.M. Jansen. Amor-wandeltocht. Onge veer 450 wandelaars, onder wie zelfs enkele buitenlanders, namen afgelopen weekeinde deel aan de zestiende Amor-wandeltocht van de Wandelsportvereniging Haarle. Een tocht over naar keuze 5, 10, 15 of 20 kilometer, die zaterdag of zondag kon worden gelopen. Als startpunt hadden de organisatoren gekozen voor het Splose Trefpunt, wat diverse deelnemers heel wat moeite kostte om te vinden. De fraaie routes maakten echter veel goed.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7