Goed spelend Holten verslaat SDOL: 4-1 Clubkampioenschappen ZPC Twenhaarsveld Jij hebt een studiebeurs, daarom hebben wij Easy Money. Forumavond belicht de problemen in landbouw Vier panden extra op monumentenlijst Schakers starten met overwinning Handballers Holten gaan matig van start HOLTENS NIEUWSBLAD Flessenactie scoutinggroep Expositie en lezing in bieb Bergruitertjes Poloclub op de vrijmarkt Kritiek beleid aanbestedingen Kavels voor sociale woningbouw NBvP Holten Blauw Wit tegen PW De Rabobank wijzigt de spaar rente Rabobank Holten Rabobank Holten Initiatief landbouw, kerken en huisartsen 7 DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1995- Alle winnaars werden na afloop op de foto gezet Eigen foto) Holten heeft sinds lange tijd in de 1 eerste competitiewedstrijd van het seizoen een dikverdiende overwinning behaald. Tegen SDOL uit Luttenberg werd met 4-1 gewonnen. Zaterdag 9 september houdt de Waardenborchgroep haar traditio- I nele flessenactie. Net als voor gaande jaren zullen de scouts, jong en oud, weer van deur tot deur gaan en daar vragen om statiegeld- flessen. De opbrengst van de actie j wordt gebruikt voor aanschaf van verschillend spelmateriaal. Een i deel van het huidige materiaal is aan vervanging toe en door de groei van de Waardenborchgroep is steeds meer nodig. De groep kent op het moment vijf zoge noemde speltakken, waardoor het mogelijk is om elke leeftijdsgroep (vanaf 5 jaar) de juiste activiteit aan te bieden. Daarbij is goed en ver antwoord spelmateriaal een nood zaak. De statiegeldactie wordt ge- j houden in de bebouwde kom van Holten. De scouts komen tussen i 9.30 uur en 15.00 uur aan de deur. Wie niet thuis is kan de statiegeld- flessen bij de voordeur klaar zet ten. De start van het veldcompetitiesei- zoen '95-'96 leverde voor de Hol- tense handballers wat magere re sultaten op. Het eerste damesteam speelde in en tegen Lettele en liep tegen een 8-3 nederlaag op. Ook het tweede damesteam verloor. De dames van Holten verdedigden goed, maar aanvallend schortte er teveel aan. Zowel de break out, anders een geducht wapen, als de normale aanval liepen niet. In een te laag tempo trachtte Holten het Lettele moeilijk te maken. Na een 5-2 achterstand bij de rust, slaag den de Holtense dames er ook na de pauze niet in het tij te keren: 8- 3. Voor Holten scoorden Judith Tiekink, Margot ter Schure en An- nemarie van de Maat. Het tweede damesteam speelde eveneens in Lettele. Tegen Lettele 2 keek Holten 2 met de rust al tegen een 6-2 achterstand aan. Na de thee liep het beduidend beter, maar Holten zag geen kans meer de opgelopen achterstand goed te maken. Eindstand: 9-7. Dames junioren B zorgde voor een huzarenstukje. Het team keek bij- Na een rommelig begin - beide ploegen waren duidelijk een beetje gespannen - kreeg Holten de eerste kans. Hans Wissink kwam net iets tekort op een goede voorzet van Marcel J ager. Na een kwartier spe len was het wel raak. Gerrit Klaas- ses zag tot zijn grote verbazing zijn als voorzet bedoelde bal vanaf cir ca veertig meter bij de tweede paal in het net ploffen (1-0). Na deze voorsprong werd Holten sterker, creëerde een paar kleine kansjes. SDOL kwam er in deze fase niet aan te pas. Vlak voor rust moest Jan Traan- man met een blessure het veld verlaten. Daardoor werd trainer Gerard Heck genoodzaakt een paar spelers op andere posities te laten spelen. Daardoor ontston den er in de achterhoede van Hol ten enkele misverstanden. Het sterker wordende SDOL kon hier evenwel niet van profiteren. Ook na de thee drukte SDOL door, het doelpunt viel echter aan de andere kant. Geert Brands on derschepte een foutief uitverde digde bal en scoorde koelbloedig: 2-0. SDOL liet het er niet bij zitten. Door een foutje in de ver der solide Holtense verdediging kwamen de gasten weer terug in de wedstrijd. SDOL rook dat er meer in zat dan een nipte nederlaag. Tot kansen leidde het offensief niet. na de gehele wedstrijd tegen een achterstand aan. Na een 5-7 ach terstand bij rust liep SDOL daarna uit tot een voorsprong van vijf doelpunten. In de slotfase startte hét conditioneel sterker Holten een flink offensief, bracht de stand op gelijke hoogte (13-13) en scoor de in de laatste seconden de win nende treffer: 14-13. Bij de jeugd kwam meisjes A iets tekort tegen ABS. Na een gelijke stand bij rust, werd met 6-3 verlo ren. Jongens A speelde een goede wedstrijd, zeker gezien het feit dat er met twee debutanten werd ge start. Met de rust leidde Holten nog met 4-6. Uiteindelijk ging de winst toch naar Achilles: 16-15. Meisjes B startte met winst. Na een 0-2 voorsprong bij de rust liep de Holtense formatie tegen Raalte uit naar een 0-5 voorsprong. Raal te kwam nog sterk terug, maar verder dan 4-5 liet de Holtense jeugd het niet komen. Jongens B tot slot kwam uit tegen Dalfsen. De equipe kreeg veel kansen maar benutte er te weinig om het duel tegen Dalfsen in winst om te zet ten. Eindstand: 7-6. Met hulp van de Luttenbergse doelman liep Holten zelfs uit. Na een slechte uittrap verwerkte hij een schot van Robert J ansen niet goed. Geert Brands was er als de kippen bij om 3-1 in te tikken. Dit betekende ook de nekslag voor SDOL. Een kwartier voor tijd scoorde Holten de vierde treffer. Na een overtreding op Marcel Ja ger liet de goed leidende arbiter doorspelen. Geert Brands werd daardoor in staat gesteld een per fecte pass op Robert Jansen te geven die de doelman vervolgens kansloos liet: 4-1. Na de zware uitwedstrijd tegen SOS uit Hellendoorn van afgelo pen woensdag speelt Holten in verband met de Keunefeesten aan staande zaterdag om 18.00 uur thuis tegen Nijverdal. Nijverdal won zijn eerste duel met 8-2. Het belooft derhalve een spannend treffen te worden. 'Natuurlijk de bibliotheek'. Met deze slogan starten de openbare bibliotheken in Overijssel hun tweede themajaar. In Holten wordt de eerste tentoonstelling ge houden van 2 t/m 23 september. Deze tentoonstelling, bestaande uit diverse prehistorische beende ren, botten, tanden en kiezen, is samengesteld door de heer A.J.G. Verhaard van het Geologisch Streekmuseum "De IJ sselvallei". In aansluiting op deze expositie geeft Verhaard een korte lezing met dia's. De lezing is op zaterdag 23 september en begint om 10.30 uur in de bibliotheek. Hij weet kinderen even goed te boeien als volwassenen. Wie zelf iets gevon den heeft in de vorm van fossielen, stenen enzovoorts, kan dat meene men. Verhaard is bereid er een uitleg over te geven. De tentoon stelling is te bezichtigen tijdens de openingsuren van de bibliotheek. Vier leden van ponyclub De Berg ruitertjes schreven zLh in voor het ponyconcours in Raalte en ze kwamen alle viei terug in Holten met een beker. Zo was daar Lia Verhoeven met pony Bianca. Zij reed een fantasti sche dressuurproef in de klasse B en ging met 172 punten en de beker van de eerste plaats huiswaarts. Joanna Spakman kwam met haar pony Saskia uit in de klasse Ml en behaalde met 160 punten de twee de plaats. Daniëlle van de Kaap sprong met Wendy K. cat. D een prachtig foutloos parcours en werd derde na de verreden barra ge. Sabine de Roos startte met King Kadanz cat. D voor de eerste keer in de klasse Z. Deze combina tie maakte geen fout en plaatste zich dan ook voor de barrage. Zij eindigden op de tweede plaats. Maandag 28 en woensdag 30 au gustus hield ZPC Twenhaarsveld de jaarlijkse clubkampioenschap pen. Naar gelang de leeftijden van de deelnemers werd gezwommen over een afstand van 25 of 50 meter in school-, rug-, vrije en voor de ouderen ook de vlinderslag. Voor het eerst in het bestaan van de bijna dertigjarige cluv werden de kampi oenschappen niet alleen voor de zwemmers, maar ook voor de po- loërs, trimzwemmers en ouders gehouden. Om het kampioen schap nieuw leven in te blazen werd bewust gekozen voor het eind van het zomerseizoen in In verband met de toenemende problemen in de agrarische sec tor houden de plaatselijke land bouworganisaties OLM, CBTB en ABTB in samenwerking met de gezamenlijke kerken en huis artsen donderdag 14 september in zaal Vosman een informatieve bijeenkomst rond het thema 'Frustraties in de landbouw'. Naast discussie met deskundigen aan de hand van 'stellingen, plaats van de winter, zoals tot nu toe gebruikelijk was. Het bestuur toonde zich verheugd over de aan zienlijke deelname. Met name de inzet van de ouderen (poloërs, timmers, ouders) gaf de kampi oenschappen extra allure. Niet al leen voor de kinderen maar ook voor de ouderen waren er bekers of medailles. De pupillenbokalen gingen naar Sabrina Kolkman en Wolter Kevelam, de junior-boka len naar Imra Groteboer en Sander Stoevenbelt en de Twenhaarsveld- bokalen naar Maartje van Eijk en Arjan Bouwman. De kampioen schappen werden besloten met een wordt de veelzeggende videofilm 'Bedrijfsbeëindiging is iets voor de buren' op grootbeeld scherm vertoond. De avond wordt om 20.00 uur geopend door OLM- voorzitter Henk Scheperboer. De landbouw is in beweging, pro blemen zijn niet van de lucht. „In het ene geval betreft het een te kleinschalig bedrijf, dan is er weer sprake van geen echtgenote, geen opvolging en worden de boeren aan alle kanten door de regelgeving van de overheid aan banden ge legd. Kijk alleen maar naar net mestebeleid. In tal van sectoren staan de prijzen bovendien sterk onder druk," vertelt OLM-secre- taresse Gerda Wibbelink. „Neem bijvoorbeeld de dalende melkprij zen en aan de andere kant de enor me investeringen waar een boer zich voor gesteld ziet wil hij zijn verzekerd zijn van een optimale bedrijfsuitoefening. Dat span ningsveld leidt tot steeds meer problemen. Niet alleen zakelijk, inmiddels kampen ook velen met klachten van geestelijke en daar door ook lichamelijke aard.Hoe wel de frustraties en problemen van aanzienlijke omvang zijn, zijn op dit moment naar haar zeggen nog geen gevallen van faillissement bekend. „Je kunt echter rustig gezellige barbecue. Uitslag: Meisjes tot 8 jr.: 1. Sabrina Kolkman; 2. Floortje van Eijk; 3. Sanne van Mullem Jongens tot 8 jr 1. Wolter Kevelam; 2 Erik Agterkamp; 3. Wouter Jansen. Meisjes tot 10 jr 1Irma Grote boer; 2. Melissa ten Velde; 3. Ingrid van Gelder Jongens tot 10 jr Sander Stoe venbelt; 2. Ruben Heusinkveld; 3. Wil- lard Schutter. Meisjes tot 12 jr.: 1. Maar tje van Eijk; 2. Sabine Reinaardus; 3. Nicole van Diepen Jongens tot 12 jr.: 1. Arjan Bouwman; 2 Maarten Koopman. Meisjes tot 14 jr.: 1 Anneke Nijhuis; 2. Bianca van Coeverden; 3. Linda van Beek. Jongens tot 14 jr.: 1. Lars van Zon; 2. Sebastiaan van Diepen Meisjes 14 jr. en ouder. 1Kim Kortlever; 2. Esmeralda Udink; 3. Berthien Markvoor. Polo: 1 Martin Podt; 2. Wim Mooiweer, 3. Coen Ligtenberg. Trimzwemmers/ouders: 1. Bert van Eijk; 2. Erik Koning; 3. Anton van Beek. aannemen dat menig agrariër wel flink op weg is in die richting," aldus Gerda, die benadrukt dat bedrijfsproblemen ook kunnen ontstaan door ziekte. „Voor ieder ligt het verschillend, maar daarom niet minder gevoelig." Gevraagd naar de mate waarin sprake is van schaalvergroting, geeft ze aan dat er diverse gegadigden zijn als een boer aankondigt met zijn bedrijf te willen stoppen. Soms wordt deze ook geadviseerd de mogelijkheden te onderzoeken van een zoge noemde 'tweede tak', zoals net houden van struisvogels of com pleet om te schakelen naar bijvoor beeld de toeristische sector. Gerda: „De groeiende frustraties worden de laatste tijd regelmatig geuit bij de huisarts, tijdens huis bezoek van predikanten en zelfs bij ouderlingen. Reden waarom de koppen bij elkaar werden gestoken en besloten werd de kwestie op een algemene bijeenkomst te belich ten. Wibbelink: „Deze avond moet een aanzet vormen voor het bespreekbaar maken van de pro blemen. Oplossingen zijn niet zo maar voorhanden en het alleen oplossen is helemaal moeilijk. Met anderen van gedachten wisselen over de problemen of toekomst mogelijkheden van het bedrijf Vier panden in Holten worden op de rijksmonumentenlijst geplaatst. B en W van Holten zijn akkoord gegaan met het advies dat het pro vinciale MSP-team (Monumenten Selectie Project) heeft uitgebracht. De panden die op de lijst staan zijn het woonhuis aan de Burgemeester van der Borchstraat 29 (bouwjaar 1933), de dubbele woning en het architectenbureau op de Holter- bergweg 2 (bouwjaar 1935), het woonhuis aan de Helhuizerweg 3 (bouwjaar circa 1905) en het jacht huis aan de Vossenweg 4 (bouw jaar 1935). Om voor plaatsing op de monumentenlijst in aanmer king te komen, dienen de geselec teerde objecten/complexen in meer of mindere mate te beschik ken over 'cultuurhistorische, ar chitectuurhistorische en ensem blewaarden, alsook over een rede lijke mate van gaafheid, herken baar- en/of zeldzaamheid'. In 1987 werd een begin gemaakt met het landelijke Monumenten In ventarisatie Project (MIP) met als doel de bouwkunst en stedebouw tussen 1850-1940 te inventarise ren. Voor het vervolg op het MIP is van ministeriële zijde besloten om de selectie en registratie van de van rijkswege te beschermen jonge monumenten en stadsgezichten weer planmatig te laten plaatsvin den middels het MSP. De uitvoe ring daarvan in Holten werd ge daan door het provinciale MSP- team, ofwel de welstandscommis sie Het Oversticht, tevens gemeentelijke monumentencom missie. In de commissie is Holten vertegenwoordigd door Herman Koopman. Uit de inventarisatie is een selectie gemaakt. Het nadere onderzoek omvatte een huis- en interieuronderzoek. Zodra één en ander gepubliceerd kunnen even- maakt duidelijk dat men niet de enige is die ermee wordt gecon fronteerd. Het voor problemen durven uitkomen ligt bij sommi gen erg moeilijk. Mensen hebben vaak een enorme drempelvrees om bijvoorbeeld binnen te wandelen bij het maatschappelijk werk. Stel dat iemand je herkent..." Eén van de zaken die tijdens de bijeenkomst in zaal Vosman op het programma staan, is de vertoning van de film 'Bedrijfsbeindiging is iets voor de buren'. Volgens Gerda Wibbelink een film waarin het om tegenstellingen gaat: een rundvee houder die zijn bedrijf voor een flink bedrag verkoopt en ander zijds een kippenfokkerij en een varkenshouderij waar het veel minder goed gaat. De film wordt in groepjes nabesproken. Iedere groep formuleert ook een stelling. Na de pauze wordt aan de hand van de stellingen met een forum gediscussieerd over de problema tiek. Het forum wordt gevormd door J. Westerveld, sociaal econo misch voorlichter bij LTO Mi- doost, pastor H. Wiggers die de De Polo-afdeling van ZPC Twen haarsveld staat zaterdag 9 septem ber op de jaarlijkse vrijmarkt met een groot assortiment aan bruik bare goederen. Gedurende het af gelopen jaar zijn veel artikelen van uitstekende kwaliteit verzameld. Ook dit jaar weer heeft 'de polo' een speciale actie verbonden aan de vrijmarkt. Er zijn namelijk (vers van de veiling te Lent) vele soorten bloembollen en cactussen van een gegarandeerd goede kwaliteit ver krijgbaar tegen zeer acceptabele tarieven. De poloclub hoopt door de opbrengst van de vrijmarkt de grote kostenposten het hoofd te kunnen bieden. Kritiek was er in de gemeenteraad van WD en D66 over het aanbe stedingsbeleid van het college. Voor het bouwrijpmaken van de tweede fase van bestemmingsplan Lukensveld (640.000 gulden) was voor de grondwerkzaamheden uitsluitend een offerte gevraagd aan Krekel Holten bv in Rijssen, voor de verlichting aan IJsselmij. Zowel Jan Kevelam (WD) als Dick van der Torre (D66) drongen aan op het benaderen van meer aannemers in verband met 'gezon de concurrentie'. Op een opmer king van Van der Torre over een Notitie over aanbestedingen liet wethouder Eb van Schooten (GB) weten dat deze in oktober ver schijnt en in de commissievergade ring besproken wordt. tuele binnen dertig dagen worden ingediend. Holten telt op dit mo ment al vier rijksmonumenten: twee woonboerderijen aan respec tievelijk de Borkeldsweg en Pas- mansweg 3, korenmolen De He geman en de toren van de dorps kerk. Wat betrefteen eveneens van Het Oversticht te ontvangen selec tie van gemeentelijke monumen ten en de mogelijkheden voor sub sidiebeleid volgt nog een voorstel. Ten aanzien van een gemeentelijke monumentenlijst hanteert Het Oversticht wat andere richtlijnen. Het college wil drie kavels in plan Lukensveld verkopen aan het Rjjs- sense bouwbedrijf Roosdom-Tij- huis. De percelen hebben een op pervlakte van respectievelijk 1906, 1112 en 1174 vierkante meter. De prijzen bedragen ruim 243.00 giil- den, ruim 214.000 gulden en ruim 226.00 gulden. De kavels zijn be stemd voor sociale woningbouw. Voor het bouwen van sociale koopwoningen van het contingent 1995 ontwikkelden drie bedrijven een bouwplan. B en W kozen voor dat van Roosdom-Tijhuis, dat de drie kavels bebouwen mag met zeven halfvrij staande premie koopwoningen en negen nalfvrij- staande vrije-sectorwoningen. Roosdom-Tijhuis is verplicht de woningen te verkopen aan door B en W aan te wijzen gegadigden die maatschappelijk en/of economi sch/regionaal aan Holten zijn ge bonden. plaatselijke kerken vertegenwoor digt en dokter C.M. Piscaer-Witte namens de huisartsen in Holten. Alle bezoekers ontvangen boven dien een folder met voorwoord en een lijst met adressen van hulpver- leningsinstelingen waar men zich vervoegen kan. De folder is voorts verkrijgbaar bij het Medisch Cen trum, de Rabobank en het maat schappelijk werk. In voorkomen de gevallen zullen de predikanten, artsen en ouderlingen de brochure ook bij betrokken agrariërs achter laten. Op de forumbijeenkomst wordt ook een literatuurlijst neer gelegd met boeken over de mate rie. De NBvP Holten houdt maandag 11 september de eerste afdelingsa vond van het nieuwe seizoen in zaal Vosman. Aanvang 20.00 uur, vanaf 19.30 uur is er koffie. Naast de huishoudelijke mededelingen verzorgt mevrouw A. Mensen uit Peize een programma rond het thema 'Ernst en Humor uit het dagelijks leven': gedichten, voor drachten en verhalen. Dinsdag 3 oktober is er een Regionaal Agra rische Gespreksbijeenkomst bij De Koenjer in Mariënheem, aan vang 20.00 uur. Thema is 'Boerin met baan buiten huis en sociale zekerheid voor de boerin'. De kosten voor deelname bedragen 3,50 per persoon. Meer informatie bij Hanneke Aalpol en Willie Bel- man. Woensdag 4 oktober is de busreis naar het Festival Creatief in de Drontense Meerpaal. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Vertrek 9.30 uur bij Vosman, terugkeer omstreeks 16.30 uur. De kosten zijn 25 gulden, consumptie en der gelijk voor eigen rekening. Ook de tweede wedstrijd van de competitie mag Blauw Wit thuis afwerken. Tegenstander is het En- schedese PW. Deze ploeg kende een slechte opening. Tegen Hul- zense Boys werd een kansloze 5-0 nederlaag geleden. Toch kende Blauw Wit in het verleden altijd veel problemen met deze tegen stander. Slechts eenmaal werd thuis van deze tegenstander ge wonnen. PW legt sterk de nadruk op de verdediging, waarbij veel inzet andere tekortkomingen naar de achtergrond dringen, om dan via snelle counters enkele malen gevaarlijk te worden. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter M. Boerstra. met ingang van 1 september 1995 Spaar-Vrij- Rekening 2.0 Spaar-Groei-Rekening vanaff 5,000- 3,25% 2.500- lot f 5.000- 2,25 f 0,-tot f 2.500,- 2,0 Spaarplan Rekening 3,25% Spaar-Vast-Rekening Jaarlijks 10.000.- f 10.000,- looptijd 1 jaar 3.0 3,50 looptijd 2 jaar 3,75 4.25% looptijd 3 jaar 4,25 4,75% looptijd 4 jaar 4.75 5,25% looptijd 5 jaar 5,0 5,50% looptijd 6 jcar 5.25 5,75% looptijd 7 jaar 5,50 6.0 looptijd 8 en 9 jaar 5.75 6,25% looptijd 10 jaar 6.0 6.50% Rabo Rendement Rekening vanaf f 25.000- 4,50% vanaf f 10.000.- 4,0 vanaf f 1.000,- 3.50% f 0,- tot f 1.000- 3,25% Rabo Beleggersrekening vanaff 50.000, 4.25% f 25.000- tot f 50.000,- 3,50% f 0.- tot f 25.000 - 2.50% Rabo Woonspaarplan vanaf f 5.000,- 3.25% f 2.500,- tot f 5.000,- 2.25% f 0.-tot f 2.500- 2.0 Rabo Kinderspaarplan 3,0 RaboJongerenrekening 3.50 Zilvervloot 2,75% Werknemerssparen ambtenaren/premie-spaarregeling 5,50% spaarloonrekening 5.50% winstdelingsspaarrekening 5,50% Ongewijzigd Wijzigingen voorbehouden Zodra hel tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentepercentage vergoed over Rabobank Oranjestraat 10, Postbus 3, 7450 AA Holten. Tel. 05483-7 47 47 De traditionele openingswedstrijd van de Holtense schakers tegen hun Lochemse collega's zit er weer op. Een grote afvaardiging, in to taal 20 schakers, trok naar Lochem om de eind vorig seizoen verover de eeuwigdurende wisselbeker te verdedigen. In juni werd het 10,5- 4,5 voor Holten. Ook ditmaal werd het een ruime zege: 13-7. De winstpartijen ontstonden met name aan de subtopborden. Aanstaande maandag begint de schaakclub aan de interne compe titie. Gerrit Luggenhorst staat hier voor de zware taak zijn clubtitel van vorig jaar te prolongeren. Uitslagen: W. Oving-G. Luggenhorst 0,5-0,5; Ha- ker-B. van de Griendt 0,5-0,5; Blanken- stein-T. van Oijen 0,5-0,5; H. Erkamp-D van de Knaap 0-1E. Welmer-J. Midde- link0-1A. Sikkes-G. Stevens 0-1Boere- D van Beek 0-1; Kamminga-H Jong man 0-1H Kroes-H. van Beek 0-1Ten Wolde-T. Scheurwater 0-1, Schreuder- K.H. Leisten 0-1; C. Beers-Berendsen (gastspeler) 1-0; Smit-B. van Beek 0-1; Spijkerbosch-C. Olij 1-0; N. van der Zee- J.ten Velde 1-0; B. Jansen-E. Mondeel 0- 1; R Schoonhoven-G. van Calcar 1-0; P. Kroes-E. Bosman 1-0; Hammendorp-R. Klein Teeselink 0,5-0,5; Trens-J. van Cal car 0-1 Je studiebeurs is niet direct een vetpot. Daarom hebben we je als rekeninghouder ook nog eens elk jaar de nieuwe editie van bij de Rabobank de Studentenrekening. En die is gratis. Dus met het Easy Money kortingsboek. En dat betekent tot 50% korting op gratis Europas, dag en nacht gratis pinnen en direct een rekening- CD's, bioscopen, kleding, restaurants, eetcafés, reizen en nog veel afschrift zodra je studiebeurs binnen is. En wat dacht je van rood |m meer. Wil je meer uit je beurs halen, dan ga je dus even snel staan tot maximaal 2.000 tegen een gunstige rente? Dan krijg naar Rabobank bij je in de buurt. Rabobank Oranjestraat 10, Postbus 3, 7450 AA Holten Telefoon 05483-7 47 47

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7