Jeugd protesteert tegen afsluiting van sportveld Triathlon Ballooning kleurrijk spektakel lp HOLTENS NIEUWSBLAD Ruim 150 handtekeningen Uit het politierapport I kerkdiensten Fincken en Oolbekkink gediplomeerde trainers WELZIJN OUDEREN medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand Toch open Paaldorphuis in speeltuin op De Kol Clublokaaltje voor OKLA Geen Ronde van Holten op zondag Activiteiten van de WV Concerten via WV DONDERDAG 13 JULI 1995 - Dat het sportveld bii de scholen gemeenschap sinds kort afgeslo ten is, schoot niet alleen menig volwassen Holtenaar in het ver keerde keelgat, afgelopen bleek in het gemeentehuis dat de betrok ken jeugd boos en teleurgesteld is over de abrupte maatregel van het college. Namens ruim 150 kinderen van de Haarschool, het Mossinkserf en een deel van de Churchillstraat bood Stefan Koopman (10) burgemeester D.J. Verhoeven ruim 150 handteke ningen aan. Het initiatief daar toe kwam van hem zelf, voor de uitvoering kreeg hij hulp van twee vriendjes. „Wij zijn het er niet mee eens dat u het veld dicht gedaan heeft," hield Stefan de burgemeester voor. Waar moeten we nu voetballen In een poging de burgervader op andere gedachten te brengen, overhandigde hij deze symbolisch een nijptang, opdat Verhoeven hoogstpersoonlijk het inmiddels aangebrachte gaas kon doorknip pen. De burgemeester beloofde evenwel niets: „Natuurlijk had het prettiger geweest als we deze maatregel niet hadden hoeven te nemen. Ook wij (B en W, red.) zien niets liever dan dat er een balletje getrapt kan worden, maar er gebeuren nelaas dingen die de schoolleiding en wij afkeuren. Dat is de reden waarom wij ons ge noodzaakt zagen het veld af te sluiten." Met die 'dingen' doelde Verhoeven op vandalisme aan het schoolgebouw, zoals het beklad den van muren en ingooien van ruiten. Eerder had hij laten weten dat ook de kwaliteit van het veld te lijden had. Het verzoek om afslui ting komt van de schoolleiding. De school is ook degene die in de buidel moet tasten voor reparaties. Niet openbaar Het bewuste veld ligt naast de scholengemeenschap en grenst aan de Vrijheidslaan. De burgemeester legde uit dat het, in tegenstelling tot wat algemeen verondersteld wordt, geen openbaar veld is maar toebehoort aan de school. In die zin, dat het via een overeenkomst in 1977 met het ministerie van onderwijs juridisch eigendom is van het bevoegd gezag van de school, het college van B en W dus, en economisch eigendom is van het ministerie dat het vervol gens in gebruik heeft gegeven aan de school. Verhoeven vermoedde dat dat economisch eigendom straks, als de nieuwbouw voltooid ook aan de gemeente toekomt. Wel is het zo dat de gemeente raad destijds besloot dat het veld egankelijk moest blijven," aldus de burgemeester, die de eveneens aanwezige sportleraar Op 5 juli vond een ongeval plaats nabij het spoorwegtunneltje aan de Denneboomstraat. Een tienjarig meisje was het taluud opgeklom men en viel vervolgens ongeveer 4 meter naar beneden en kwam op het wegdek terecht. Vermoedelijk brak ze een pols en een been. Per ambulance werd ze overgebracht naar een ziekenhuis te Deventer. Op 6 juli vond een verkeersonge val plaats op de Deventerweg. Een automobilist sloeg rechtsaf en had een rechts naast hem rijdende bromfietser niet opgemerkt. Beide voertuigen kwamen daardoor met elkaar in aanraking. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. In de nacht van 5 op 6 juli werd er ingebroken bij U-vlees aan de Pan nenbakkersstraat. In het pand werden grove vernielingen ge pleegd. Een computer met toebe horen werd geheel vernield. Ka bels werden doorgesneden en een doorschakelkast werd eveneens vernield. Er werd niets vermist. In de nacht van 7 op 8 juli werd een P°g'ng gedaan om in te breken in het VVV kantoor. Doordat het alarm overging nam men vermoe delijk de benen. Men is niet binnen geweest. Op 8 juli verloor een automobilist de macht over het stuur. In een bocht in de Pannenweg reed hij rechtdoor en botste vervolgens te gen een hek en een boom. De auto werd behoorlijk beschadigd. De bestuurder kwam met de schrik vrij. Afgelopen week werd geconsta teerd dat op de sportvelden van ZV Blauw Wit diverse vernielingen waren gepleegd. Zo werden dug outs omver gegooid en een kop- galg vernield. Ook werd er een vuurtje gestookt in een van de dug outs. Dit alles tot grote ergernis van de hardwerkende vrijwilligers van de vereniging. In het gemeentehuis overhandigde Stefan Koopman vrijdag ruim ISO handtekeningen aan burgemeester Verhoeven. Hij werd daarbij vergezeld door een grote groep b" .»>«-» i grote groep boze en teleurgestelde kinderen (Foto WV) groep jongeren gepleegd. De bur gemeester verklaarde dat wel dege lijk gekeken is naar een alternatie ve oplossing om dat vandalisme tegen te gaan, zoals het plaatsen van hekken tussen het gebouw en het veld. Een te kostbare investe ring echter naar zijn mening: „Want een deel van de nieuw bouw verschijnt straks aan die kant en gebruikt ook een deel van het bewuste veld. Dat wordt iets kleiner. Zinloos dus om nu kosten te gaan maken." Verhoeven legde ook uit, dat het bij de maatregel niet alleen het afsluiten betreft, ook de controleerbaarheid ervan telt. Om de jeugd te attenderen op het feit dat het geen openbaar buiten-gymlessen van de basis- scholen geen gevaar lopen. Die kunnen er normaal blijven plaats vinden: „Maar net zoals tot nu toe moet er voor worden overlegd met de scholengemeenschap." jjHHet veelbesproken sportveld ^Hwordt vooral bij goed weer 's avonds intensief gebruikt door ■n voetballende buurtkinderen en de bewoners van de Lathmer-socio- B Vwoningen komen er regelmatig Wvliegeren. Het vandalisme aan het schoolgebouw wordt naar alle waarschijnlijkheid door een kleine SWOH en vakantie Ook voor de projectleidster van de SWOH is de zomerperiode aange- ?n er broken. Als gevolg daarvan zal ons 77Sf/fkantoor drie weken gesloten zijn ,v3aij(van 23 juli tot en met 13 augus- e Kapis). Het is dan niet mogelijk om n «informatie over het ouderen werk te vragen of om een alarmeringsap paraat aan te vragen. In de week 12 01. van 17 tot en met 22 juli en in de Jraaül^ee weken na 13 augustus (dus (karitot en met 26 augustus) is ons kan toor beperkt geopend. De tele- Jfoonbeantwoorder zal steeds aan geven wanneer het kantoor bereik baar is. Het aanvragen van een 97 alarm of het vragen om informatie op welk gebied aan ook is dan wel -76.3jm°ge'ijb. Heeft u een alarmappa raat en treedt er om wat voor reaen dan ook storing op dan kunt u overdag bellen naar Diessenplas. 's Avonds en in het weekend zijn daarvoor de bekende adressen van de heer Kolkman (tel. 61368) en de heer Smit (61609) beschikbaar. Raadpleeg bij storing ook uw ge bruiksaanwijzing. Ook daar staan 24 deze telefoonnummers op. Bibliotheek Voor veel mensen is de zomerpe- 65 riode een tijd om heerlijk in de tuin te zitten (of liggen) lezen. De bi- ïc6f<pbotheek in Holten heeft een grote fcollectie boeken en tijdschriften. Voor de mensen die wat moeite krijgen met de kleine lettertjes peeft de bibliotheek ook een groot Aantal GROTE LETTER BOE KEN. Veel streekromans, maar bok gewone romans en gedichten bundels zijn op een dergelijke ma nier uitgegeven. Daarnaast zijn er ook speciale bibliotheken voor slechtzienden en blinden. Daar kan men u in de bibliotheek ook informatie over geven. Kunt u om wat voor reden dan ook niet naar de bibliotheek komen, dan kunt u gebruik maken van de Boek Aan Huis Dienst. U belt dan naar de bibliotheek en zegt welke boeken en tijdschriften u wilt lenen. Daar op worden ze thuis bezorgd. Hiervoor worden geen extra kos ten in rekening gebracht. Ouderentelefoon De zomerperiode kan een tijd zijn waarin u zich alleen of zelfs een zaam voelt. Bekenden zijn vanwe ge vakantie weg en daardoor kan het heel stil worden. Misschien is dit een periode waarin u toch eens met iemand wilt spreken. Dat hoeft helemaal niet over een pro bleem te gaan. Gewoon een ge sprek van mens tot mens, daar heeft men soms echt behoefte aan. U kunt natuurlijk ook vragen heb ben waarmee u anderen niet wilt lastig vallen, of juist niet aan fami lieleden wilt stellen. De ouderen- telefoon kan dan een uitkomst zijn. Als u belt met de ouderente lefoon hoeft u uw naam niet te noemen. Alles wat u zegt wordt vertrouwelijk behandeld. U spreekt daar met mensen die u kunnen aanvoelen, begrijpen en u eventueel informatie kunnen ge ven. De ouderentelefoon is elke dag bereikbaar onder nummer: 05700-44242. Koningin Wilhelminastraat moe ten oversteken." Het probleem doet zich momenteel extra voelen, daar de zomervakantie net begon nen is. Maar een balletje trappen is er niet meer bij. speelveld is, zijn bordjes 'Verbo den toegang voor onbevoegden' geplaats. Zouden zich nu alsnog kinderen of jongeren op het velt! bevinden, dan kan de politie recht matig ingrijpen. „Dus als wij er nu op komen, dan kan de politie ons zo meenemen?!," vroeg Stefan zich geschrokken af! „Wij willen er echt alleen maar voetballen!" Waarop-zijn vader toevoegde dat een grote groep kinderen (van cir ca 5 tot 15 jaar) nu gestraft wordt voor het vandalistisch gedrag van een paar eenlingen. Kleiner Stefan: „Waar moeten we nu heen? Tot nu toe voetbalden we altijd daar. We kwamen het veld op via de toegang naast de apo theek, maar die is nu afgesloten met gaas. Nu hebben we niks meer." „Het veld je aan de over kant van de Vrijheidslaan is name lijk niet alleen een stuk kleiner, maar bovendien onafgesloten, zo dat ballen regelmatig op straat rol len met alle mogelijke gevolgen van dien. Om maar te zwijgen van de hondepoep," vult vader Koop man zijn zoon aan. Volgens de betrokkenen geldt hetzelfde voor het Houtweg-veldje, dat ook nog 'ns een flink stuk verderop ligt. Koopman: „Jonge kinderen mo gen daar niet eens heen van hun ouders, omdat ze dan de drukke Naar aanleiding van de kriti sche kanttekeningen van deze en gene kwam de 'kwestie sportveld' dinsdagochtend opnieuw ter sprake tijdens de wekelijkse vergadering van B en W. Wethouder Bets Ren- sen (WD) liet na afloop we ten dat het college in overleg met de scholengemeenschap zal bekijken of er een oplos sing kan worden gevonden die ertoe leidt dat een groot deel van het veld alsnog openge steld kan worden. Daarbij gaan de gedachten uit naar een afrastering tussen de school en het veld, waarbij rekening ge houden wordt met de komen de nieuwbouw aan die zijde. Om de jeugd tegemoet te ko men wil de gemeente in dezen 'voortvarend' te werk gaan, dus ziet het er naar uit dat er wellicht deze schoolvakantie toch een balletje getrapt kan worden op het veelbesproken veld. Op de foto staan beide geslaafde jeugdtrainers van Blauw Wit. Arnold Fincken links en Henk Oolbekkink rechts. Op de achtergrond staat het door hen getrainde kampioensteam Dl (Foto Bolink) Onlangs kregen Henk Oolbek kink en Arnold Fincken van ZW Blauw Wit onder toeziend oog van bestuur en jeugdbestuur samen met nog 13 andere cursisten uit handen van de voorzitter van de commissie opleidingen van de Twentse voetbalbond, de heer H. Zo zonnig als de Triathlon Holten zelf was, zo zonnig en goed be zocht was ook de Triathlon Bal- looning aan de vooravond van het evenement. Ruim duizend belang stellenden volgden de voorberei dingen en het opstijgen van tien hete luchtballonnen vanaf het (kurkdroge) hoofdveld van Blauw Wit. Een kleurrijk en spectaculair schouwspel. Onder de luchtreizi gers ook Hennie Bronsvoort. Met de slagzin 'Triathlon Holten 11 keer een gebeuren, uit alle plaatsen en streken gekomen, om hier hun kracht te tonen. Sportief en gezel lig voor jong en oud, daarvoor verdient de organisatie goud' won zij de prijsvraag van de Holtense Handelsvereniging, die twee we ken geleden in deze krant was gepubliceerd en haar een ballon vaart opleverde. Kort voor haar unieke luchtdoop werd ze nog maals gefeliciteerd door HHV-be- stuurslid Johan Steunenberg. „Ik ben heel blij dat ik gewonnen heb," liet Hennie enthousiast we ten. „Ik heb dit altijd al graag willen doen maar vond het nogal kostbaar.Begeleid door sfeervol le muziek van De Braandheultjes stegen de tien ballonnen rond half negen één voor één op vanaf 't Vletgoor. Aanvankelijk zetten de meesten koers richting Lochem- /Zutphen, maar enkelen kwamen terecht in een hogere luchtlaag en keerden terug boven Holten om vervolgens in de nabije omgeving te landen. Eén gigant landde zelfs vlak bij 't Vletgoor, in een zojuist geïnjecteerd veld... De ballon die het verst kwam landde in de buurt van Borculo. Alle ballonvaarders waren enthousiast over de trip. Wel was het was onderweg wat heiig geweest, waardoor het zicht hier en daar wat moeilijk was. Eén ballon met een heuse KLM'er als piloot steeg tot zo'n anderhalve kilometer hoogte, waar het prach tig helder weer was. De ballon vaart duurde ongeveer anderhalf uur, waarna de passagiers terug- Begin volgend jaar verschijnt op de speeltuin op De Kol een zoge noemd paaldorphuis ter vervan ging van een versleten speeltoestel. Speeltuinvereniging De Kol had daartoe een verzoek ingediend bij de gemeente. Omdat de kosten voor de aanschaf niet de pan uit rijzen, kan het gedekt worden uit de bedragen die de gemeente voor de speeltuin beschikbaar. Winnares van de HHV-prijsvraag Hennie Bronsvoort werd kort voor haarvertrek nogmaals gelukgewenst door bestuurslid Johan Steunenberg (Foto WV) 6 Een kleurrijk en spectaculair gezicht vormen de ballonnen die opstijgen vanaf het hoofdveld van 't Vletgoor. keerden in de kantine van 't Vlet goor en hun luchtdoop beloond zagen met champagne en een certi ficaat. Op het voormalige fietscrosster- rein heeft touwtrekvereniging OKIA met toestemming van de gemeente een semi-permanent clubgebouwtje geplaatst ter ver vaging van enkele oude units. Het verenigingslokaal is met eigen middelen bekostigd. Wel ligt er een verzoek voor plaatsing op de prioriteitenlijst van de sportcom- missie voor een toekomstige uit breiding van het gebouwtje (ber ging). Zou dat worden gehono reerd, dan komen die kosten voor rekening van de gemeente. Om cummulatie van geluidrijke activiteiten op zondag in de dorps kom te voorkomen, hebben B en W het verzoek van Cycle Club '75 uit Nijverdal om er zondag 3 sep tember een Ronde van Holten te houden, afgewezen. Volgens bur gemeester D.J. Verhoeven storen sommige Holtenaren zich aan der gelijke, grootschalige evenemen ten op zondag. „Bij mooi weer trekken velen bovendien naar de Holterberg en is het op zichzelf al druk." De voorkeur van B en W gaat ook nog eens uit naar activi teiten van plaatselijke verenigin gen, zoals het weekeinde erna het geval is met de Keunefeesten. B en W hebben CC'75 derhalve voor gesteld om het evenement te ver plaatsen naar een weekse avond. Tyink, het diploma jeugdvoetbal trainer uitgereikt. In het begin van 1995 werden beide Blauw-Witters uit een grote groep gegadigde gese lecteerd om de cursus te kunnen volgen. In twintig weken werden evenzovele bijeenkomsten be zocht en wisten de docenten Brou wer en Bennink hun cursisten klaar te stomen voor het afsluiten de examen. Van de twintig deelne mers waren er vijftien die het di ploma konden ophalen. Drie cur sisten mogen nog een herexamen doen, terwijl twee werden afgewe zen. Gelukkig voor Blauw Wit waren Henk en Arnold bij de groep geslaagden en kunnen vol gend seizoen als gediplomeerd jeugdtrainer bij Blauw Wit aan de slag. Na een jaar werken in de praktijk bestaat dan de mogelijk heid om via een verkorte cursus het oefenmeester drie diploma te behalen. Of beide geslaagden dit ook daadwerkelijk gaan doen is nog onbekend. Op één van de cursusavonden werd ook 't Vlet goor bezocht. De D- en C-jeugd van Blauw Wit kregen deskundige training van de nu gediplomeer den. Docent Bennink gaf de ge slaagden nog een compliment om dat de groep zich open had opge steld en ook veel initiatief had getoond. Volgens Bennink was dit de jus op de wekelijkse bijeenkom sten. Dat de groep creatief en initi atiefrijk was bleek nog eens op de avond van de diploma uitreiking. Uit handen van één van de cursis ten werd aan docenten en begelei ding een cadeau aangeboden. Hiernaast was er voor Bennink een speciale 'Oorkonde' waarop voor de zo geroemde jus voldoende aandacht was ingeruimd. In een gezellige sfeer werd de avond ver der voortgezet. Het treintje Bello rijdt op 18 en 24 juli en op 1, 7, 15, 21 en 29 augustus over de Sallandse Heu velrug tussen Holten en Hellen- doorn. Informatie en opgave bij de WV in Holten of Hellendoom- /Nijverdal. Vanaf de WV Holten aan de Dorpsstraat start iedere dinsdag een georganiseerde fietstocht. De kosten bedragen 2,50 gulden voor volwassenen en 2 gulden voor kin deren, inclusief versnamepring en bezoek onderweg aan bijvoor beeld een molen of museumboer derij. Iedere werkdag zijn er tus sen 16.00 en 18.00 uur zomerva- kantiespelen in recreatiebad Twenhaarsveld. Meer informatie daarover is verkrijgbaar bij het zwembadpersoneel, tel. 61655. Bij het Theaterbespreekbureau van de WV aan de Dorpsstraat kunnen kaarten voor de volgende voorstellingen worden besteld. Betaling a contant aan de balie. 14 t/m 16 juli: North Sea Jazzfestival in Den Haag; 12 augustus: Rolling Stones in Bad BentKeim (bij En schede); 8/9 september: Schlager festival 1995 in Kerkrade; 30 sep tember: The Dubliners in Marke- lo; 24 november: René Froger in Arnhem. Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur, ds.A.J. Leerink. Nevendienst. Oppasdienst: mevrouw Groot en Hilde Beldman. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Dijkerhoek: 9.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Collecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: kerkinterieur. Diessenplas: woensdag 19 juli: de heer H.C. Vogely. Interkerk. Recreatietent: 10.00 uur, ds. S. M. Roozenboom. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. J.R. Zijlstra, Amsterdam. 19.00 uur, ds. J.R. Zijlstra. Collecte: Zen ding. Tweede collecte: Rente en aflossing. Kindemevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Gerda Wolters; groep 4, 5 en 6 o.l.v. Herma Huls man. Oppasdienst: 0-3 jaar: Ria Jansen-Stam, Loes Meijerink- Dijkink, Karin Hulsman-Bos- schers. 4-6 jaar: Anneke Scheur water en Wendy Rietman. RKkerk: 10.00 uur,pastor Hoge- nelst of pastoor Rademaker, Eu charistieviering. Oppasdienst: mevrouw Groot, Hilde Beldman. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 09.30 uur: ds. J.F. Scheffer. Uitgangscollecte: Artsen zonder grenzen. Nevendienst. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha- ling). Arts: Weekenddienst: Huisartsen- maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: W. Pot, Bilderdijkstraat 3, Goor, tel. 05470-72279. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbui ten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorgtele foon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kind zorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag be reikbaar van 8.00 tot "18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencentrum Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Zieken vervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysio therapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiën- Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 6 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuis zorg/gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereik baar. Spreekuren: maandag t/m/ vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 0546-362784. Spreekuren: maan dag t/m. vrijag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaar denstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtof ferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefoni sche Hulpdienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storingsdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 61972) voor klachten over bijvoorbeeld kapotte riolerings- pompen, niet brandende straatverlich ting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kunt u uw naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof,"re gio-inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tel 05731-1538. Energievoorziening: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Saliand, De venter. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Zondag 9 juli: 13.30 uur, volleybal toernooi Splo bij Het Trefpunt. Woensdag 12 juli: boottocht Rode Kruis; 20.00 uur, zomerconcert koor Amazing in De Kandelaar Zondag 16 juli: 13.30 uur, MAC Klas- siekerrit Woensdag 19 juli: 7.00 uur, ochtend wandeling start Bos Dierenwereld Zondag 23 juli: 13.30 uur, MAC- fietstocht. Dinsdag 25 juli: start dorpsfeest met opening kermis Woensdag 26 juli: 7.00 uur, start och tendwandeling bij Bos Dierenwereld Vrijdag 28 juli: 20.00 uur, filmavond Bos Dierenwereld Woensdag 2 augustus: 7.00 uur, start ochtendwandeling Bos Dierenwereld Donderdag 3 augustus: Dagje De Boer Op Vrijdag 4 augustus: 20.00 uur, filma vond Bos Dierenwereld. Woensdag 9 augustus: 7.00 uur, start ochtendwandeling Bos Dierenwereld Vrijdag 11 augustus: 20.00 uur, film avond Bos Dierenwereld Zaterdag 12 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn Zondag 13 augustus: MAC Holter- bergrit (motortoertocht) Woensdag 16 augustus: 7.00 uur, stan ochtendwandeling Bos Dieren wereld. Zondag 20 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn Zaterdag 26 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn; MAC Totaaldag Maandag 28 augustus18.15 uur, vis wedstrijd junioren HSV De Rietvoorn Zaterdag 2 september: jubileumre ceptie OCH (50 jaar) in gebouw Irene Zondag 3 september: 14.00 uur, MAC-puzzelrit venrek 't Stuurhuus Donderdag 7 september: 19.00-22.00 uur, wijnmarkt HHV op Smidsbelt; stan Keuenefeesten Vrijdag 8 september: Keunefeesten Zaterdag 9 september: Keunefeesten Zondag 10 september: Keunefeesten Zaterdag 9 september: Vrijmarkt op Smidsbelt Maandag 11 september: afdelingsa vond NBvP Holten Zaterdag 16 september: MAC Erwin- cross Zondag 17 september: MAC Trek kersiep Vrijdag 22 september: sponsorloop SV Holten atletiek Zaterdag 23 september: tussen 8.00- 10.00 uur, start Holterbergherfsttoer WVH bij de sporthal Zondag 24 september: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Riet voorn* Zondag 1 oktober: NK motocross solo's op Zuurbergcircuit Zaterdag 7 oktober: Nacht om Hol ten (nachtpuzzelrit MAC) Zondag 8 oktober: 7.00 uur, viswed strijd senioren HSV De Rietvoorn Dinsdag 10 oktober: bijeenkomst NBvP Holten Donderdag 12 oktober: start herfstex- positie Bos Dierenwereld 'Wild en landschap' Zaterdag 14 oktober: 20.00 uur, con cert jongerenkoor Campanella in de dorpskerk. Zondag 15 oktober: 10.00 uur, start MAC klassiekerrit 't Stuurhuus Vrijdag 27 oktober: 20.00 uur, OCH met blijspel 'Onder één dak' in gebouw Irene Zaterdag 28 oktober: Diepe Hel Hol- terbergloop Zondag 29 oktober: 14.00 uur, MAC puzzelrit, start 't Stuurhuus Vrijdag 3 november: 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar Zaterdag 4 november: 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar. Zaterdag 11 november: speelgoed beurs in De Boschkamp Woensdag 15 november: boekvoor- dracht voor NBvP Holten in zaal Vos man Vrijdag 17 november: najaarsconcert .Holtens Mannenkoor. Zondag 19 november: 14.00 uur, start MAC puzzelrit bij 't Stuurhuus Zaterdag 25 november: MAC-jubi- leumreceptie en feestavond; jubi- leumshowconcen HMV in de sporthal m.m.v. Margriet Eshuys Geboren: Lars Antonius Johannes, zoon van R.M. Hegeman en J.T.A. Temmink; Sarah, dochter van j. Vis ser; Martijn, zoon van F.M.R. Baars enV.I. Krikkink; Marissa, dochter van B. Niemeijer en G.F. ten Dam. Overleden: H.D. Alink (87)

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3