c Matige belangstelling voor 'druma'-concours Schuppert WELZIJN OUDEREN Lochem wint vier scholenontmoeting Totaaldag bij Blauw Wit Gezelligheid op Blauw Wit toernooi Promotie voor jachthoornkorps Euphonia Uit het politierapport kerkdiensten HOLTENS NIEUWSBLAD MOOI GEKLEED '50 Prijsvraag Tuincentrum Mulder Triathlon voor gehandicapten medische diensten Markt voor aanstaande ouders Collecte voor gehandicapten Salland Cup voor Esther Lammers van dag tot dag burgerlijke stand 1995 DONDERDAG 8 JUNI 1995- Op sportcomplex Meermans kamp werd zaterdag een lande lijk drum- en majorettencon- cours gehouden. De activiteit was door HMV naar Holten ge haald om op deze manier haar vijftigjarig jubileum extra luister bij te zetten. De dag viel onder de auspiciën van de KNF, de Ko ninklijke Nederlandse Federatie van Muziekverenigingen, en de SMN, de Samenwerkende Mu ziekorganisaties Nederland. De beste prestatie was van jacht hoornkorps Euphonia uit Eiber gen: het korps sleepte het hoog ste puntentotaal en promotie naar een hogere divisie in de wacht. De publieke belangstelling voor het concours viel jammer genoeg tegen. Een echte reden daarvoor is niet te geven: ligt het aan het feit dat de mensen met de Pinksteren "en masse" op vakantie zijn of hebben ze in het weekend andere dingen aan hun hoofd? Waren er nog andere aktiviteiten in de buurt? Of is er gewoon te weinig belangstelling voor een dergelijk evenement? Hoe het ook zei, HMV kan er niets aan doen, zij hebben genoeg reclame gemaakt en gezorgd voor een prima entou rage. Maar de mensen die zaterdag langs de kant zaten bij het con cours waren voor een groot deel mensen die waren meegereisd met de verschillende muziekverenin- gen. Dat maakte de viering van het vijftigjarig jubileum toch een beet je een schamele vertoning. HMV gaat niettemin gewoon door met feestvieren. Aanstaande zaterdag wordt in het verenigingsgebouw aan de Dorpsstraat een reünie ge houden waarvoor alle oud-HMV- ers zijn uitgenodigd. Aanvangst- tijd is 14.00 uur. De opening van het concours vond plaats in de kantine van Meer manskamp door burgemeester D.J. Verhoeven. Hij heette alle muziekverenigingen welkom en zette de jubilerende vereniging an dermaal in het zonnetje. Om 13.00 uur begon het eigenlijke concours. De zeven deelnemende muziek verenigingen, uitkomend in ver schillende divisies, brachten elk twee werken. Dat waren twee stil- De uitstekende muzikale kwaliteit van jachthoornkorps Euphonia uit Eibergen leverde het gezelschap het hoogste aantal punten plus promotie op (Foto WV) staande werken of een stilstaand en een marcherend werk. Door een deskundige jury werden ze daarbij beoordeeld op verschillende ge bieden. Elk jurylid mocht punten toekennen voor klankgehalte, klankverhouding, techniek, muzi kale uitvoering, samenspel, rit miek, marsorde, enzovoorts. Er waren verschillende soorten bands: de normale tamboerskorp sen, een jachthoornkorps en ook een tweetal malletbands, die veel exotische instrumenten hanteren, zoals Lyra's, Marimbes en Xylo-, foons. Voor de zes majorettenkorpsen waren er andere beoordelingspun ten, zoals presentatie, choreogra fie, synchronisatie, timing en alge mene technische uitvoering van het optreden. Voor deze groepen waren er evenveel punten te verde len als voor de' muziekgroepen. Aanvankelijk was er sprake van vijf deelnemende majorettengroe- pen, maar op het allerlaatste mo ment meldde zich nog een zesde Schuppert Mode, een naam die staat voor een uitgebreide kollektie jonge en eigentijdse mode, informeel of sportief om er ieder moment van de dag uitstekend uit te zien! 't Kan allemaal bij Voorkomen diefstal Er zijn veel dieven die gelegen heidsinbreker zijn. Dat wil zeggen dat zij een toevallig openstaand raam, of open deur gebruiken om snel even binnen hun slag te slaan. Geld, sieraden en geluidsappara tuur moeten het dan vaak ontgel- 1 en den. Er zijn echter ook andere sf/9 inbrekers. Zij bekijken eerst rustig ,ar" waar zij het best naar binnen kun- *a' nen en waar wat te halen valt. Er is Fa' veel vraag naar oude spulletjes en antiek is altijd veel waard geweest. Heeft u een mooi schilderij of een oude klok dan is het zinvol te ïa*' bekijken of deze duidelijk in het can' zicht hangen. Het's avonds sluiten van de gordijnen is dan ook hier- voor zinvol. Daarnaast is het in de winter goed voor de warmte en uw t buren kunnen snel zien of u thuis bent. Op de begane grond is goed hang- en sluitwerk belangrijk. Daarnaast kan een trap in een open schuurtje een makkelijk opstapje |zijn naar dat open raam op de I eerste verdieping. En wat dacht u van regenpijpen, schuttingen en dergelijke? Er zijn heel wat moge lijkheden om ook op de eerste verdieping naar binnen te komen. Let u hier ook op als u weggaat? Bezit u waardevolle zaken, zoals een mooie klok, dan heeft het zin ideze te laten registreren. Een re- gistratiekaart hiervoor kunt u ha- Ten op het politiebureau. Ook het igraveren van uw postcode en huis- jnummer met een graveerpen kan e een dief weerhouden iets mee te jnemen. Een gegraveerd artikel is voor iedereen zichtbaar een geslo- jten artikel. w«Als koken moeilijk is Wanneer u voor korte of langere tijd niet meer voor uw warme maaltijd kunt zorgen zijn er in Holten diverse mogelijkheden om toch een warme maaltijd te krij gen. Tafeltje - Dekje is bij veel mensen bekend. Dat is de warme maaltijd die wordt thuisbezorgd bij die ouderen die zelf geen war me maaltijd meer kunnen klaar maken en bovendien aan huis zijn gebonden. Daarvoor moet men zich aanmelden bij Diessenplas. Dat kan mondeling of telefonisch. U kunt de maaltijd zelf afhalen en daarna thuis opeten. U kunt ook in het restaurant van Diessenplas gaan eten. Dit wordt aangeduid als de "open eettafel" en stelt mensen daardoor voor vragen en leidt niet zelden tot een verkeerd beeld hier over. Wanneer men gaat eten in Diessenplas gaat men eten in een restaurant. Dat wil zeggen in een grote ruimte waar kleine, gezellig gedekte tafeltjes verspreid staan en waar men zelf een plaatsje zoekt. Net zo als in een restaurant. Men moet alleen een dag van tevoren laten weten dat men wil komen eten. Men kan er met een kennis of buur(man)vrouw heen gaan. Men kan daar ook mensen leren ken nen, of bekenden tegenkomen en samen de maaltijd gebruiken. De tijd van grote eetzalen met allemaal kwijlende en smakkende mensen is al lang voorbij. Misschien iets voor de vakantieperiode van degene die meestal voor u kookt? De enige voorwaarde is uw leeftijd, men moet 65 ja2r of ouder zijn. De maaltijd in het restaurant kost f 7,50. IJ krijgt daarvoor ook iets voorai v.i. een nagerecht. Aanmel den kan mondeling of telefonisch bij Diessenplas op nummer 62505. vereniging, Polyhymnia uit Leme- lerveld. De organisatie wist door een kleine aanpassing in het pro gramma de groep een mogelijk heid voor een optreden te geven. Promotie Hoewel er een competitie-element was ingebouwd - bouwbedrijf Voordes stelde een beker in het vooruitzicht voor de vereniging met de meeste punten - ging het er toch vooral om dat de groepen een oordeel kregen over hun eigen prestaties. Naarmate de divisie ho ger werd, werd ook de beoorde ling strenger. De prijzen werden verdeeld naar aanleiding van het behaalde pun- tenaantal: voorelke vereniging met meer dan 85 punten was er een eerste prijs met promotie naar een hogere divisie. Die eer was zater dag alleen weggelegd voor de Ei- I Zamora. I Een 'L absolute I topper uit I onze iVlilo Figuro I collectie, I normale 'ptifilp 145,50 fjp: I Nu de gehele I maand juni p.mti. ind.'maalloon I Hor-ie Stationsstr. 3 05483-6 12 23 bergse vereniging Euphonia. Zij behaalden 87,75 punten. Het afge vaardigde jachthoornkorps wist tevens met het hoogste puntenaan- tal van de dag beslag te leggen op een door de firma Voordes in het vooruitzicht gestelde trofee. Voor elke vereniging met meer dan 80 punten was er alleen een eerste prijs. In die categorie eindigden vijf groepen. De overige zeven groepen behaalden meer dan 70 punten, en kregen elk een tweede prijs. De kwaliteit van de muziek- en majorettenverenigingen was al met al uitstekend. Datzelfde geldt voor de organisatie van het evene ment, die nauwelijks problemen kende. Ook het randgebeuren was uitstekend verzorgd: de suppor tersvereniging van HMV had de catering voor haar rekening geno men en in de kantine kon men zichzelf laven. Ook waren het weer en de verdere entourage op het hoofdveld van het sportcom plex prima. In de nacht van 29 op 30 mei werd er ingebroken in de shoarmazaak Toet Anch Amon in de Kerk straat. Een zwart/wit TV werd weggenomen. Tevens werden twee speelautomaten opengebro ken, doch daarin zat geen geld. Tevens probeerde men een sigaret tenautomaat open te breken, doch dit lukte niet. In dezelfde nacht werd ingebroken in de snookerhal Barbarossa aan de Dorpsstraat. De voordeur werd met geweld verbroken. Een vitri nekast en een speelautomaat wer den opengebroken. Ontvreemd werden enige biljartkeu's, enig drank, poolballen, een CD speler met CD's en enig geld. In de avond van de 29-ste mei werd een geparkeerde auto op het Lan- deweerd aangereden door een on bekend gebleven automobilist. Dit is vermoedelijk gebeurd tijdens het uitdraaien van die parkeerplaats door een bezoeker van een van de woningen op het Landeweerd. De auto van benadeelde liep een forse deuk op. Op 30 mei werd een personenauto ontvreemd die stond geparkeerd op een parkeerplaats langs de Al. Het betreft hier een auto van het merk Mazda, gekentekend DV- TB-11. In de ochtend van de 31-ste mei werd er ingebroken in een woning aan de Bessinkpasstraat. Men kwam binnen door een ruitje aan de achterzijde van de woning in te slaan. Ontvreemd werd een mag netron en een videorecorder. Eveneens op 31 mei vond een aan rijding plaats tussen twee perso nenauto's op de kruising Deven- terweg-Aaltinksweg-J eurlings- weg. Een automobilist, komende vanaf de Aaltinksweg, verleende geen voorrang aan de bestuurder van een personenauto, rijdende over de Deventerweg, komende uit de richting Holten. Twee personen geraakten bij deze aanrijding gewond, te weten de bestuurder van een van de auto's en een jeugdige inzittende van de andere auto. Voor nader onder zoek werden beide personen over gebracht naar een ziekenhuis te Deventer. Aldaar bleken de ver wondingen nogal mee te vallen. Beide auto's werden zwaar be schadigd. Uit de rijwielstalling van de scho- In de avond van de 2-de juni werd er ingebroken in een woning aan de Weustenweg. Men kwam bin nen door een raam te forceren. Weggenomen werden geld en sie raden. De politie verdenkt twee vrouwen van deze inbraak, die even te voren in de omgeving uit een auto werden gezet. Het onder zoek is nog in volle gang. In de nacht van 2 op 3 juni werd een buswachtershuisje bij het sta tion zwaar beschadigd. Alle ruiten waren vernield. In de nacht van 3 op 4 juni werd de lichtreklame van de Essopomp aan de Oranjestraat op grove wijze vernield. De fronten werd omge bogen en de TL verlichting werd meegenomen. Dezelfde nacht werd een fiets ont vreemd bij het NS station. De daders konden op de Rijssenseweg worden aangehouden. Het ver moeden bestaat dat een van de knapen ook meer weet van de vernieling van het buswachters huisje eerder genoemd. Het on derzoek loopt nog. Tuincentrum Mulder had Tweede Pinksterdag de deuren geopend voor het publiek. Eigenaar Eddie Mulder schatte zo'n zeshonderd bezoekers te hebben kunnen be groeten. Velen maakten gebruik van de gelegenheid om de nog in aanleg zijnde modeltuinen te be zichtigen. Een willekeurige klant trok aan het eind van de middag uit een grote kruik drie deelname briefjes aan de door Mulder uitge schreven prijsvraag (bij aankopen van 25 gulden of meer kon men deelnemen). De gelukkigen zijn: Jansen Manenschijn, Dijkerhoek- seweg 9 (zeshoekige zandbak); Bert Schoneveld, Van Nootens- weg 3 (ligstoel); Huzen, Dijker- hoekseweg 8 (grasmaaier). Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de Stichting 'De KI up' wordt in samenwerking met de Stichting Almelo Promotion Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur, ds. A. Sjollema, Apeldoorn. Nevendiensten. Oppasdienst, mevrouw Veneklaas- Slots, Elsbet Wolters. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog. Dijkerhoek: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog. Dienst van Schrift en Tafel. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: kerkkoor- /Campanella. Diessenplas: woensdag 14 juni: ds. H.P. Mulder. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. H.P. Mul der, viering H.Av.19.00 uur, ds. H.P. Mulder, viering H.Av. en Nabe trachting. Kindernevendienst: groep 2 en 3 o.l.v. Trijnet Overkempe; groep 4 en 5 o.l.v. Greetje Schutter; groep 6 en 7 o.l.v. Ciska Mijsters. Oppasdienst: 0-3 jaar Annie Kolkman-Hofenk, Trij- 7 net Overkempe-Locht, Annemie Kamphuis-Schuppert; 4-6 jaar: Ger- dien Tromop-Nijkamp, Jeanette Aan- stooi-Braker. R.K kerk: 10.00 uur, pastor H Wig- gers. Woord- en communiedienst. Oppasdienst: mevrouw Veneklaas- Slots, Elsbet Wolters. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bid stond 19.00. Okkenbrock: 9.30 uur, ds. G. Grif fioen, Bathmen. Uitgangscollecte: Plaatselijke diaconie. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laat ste vrijdag van de maand van*10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). lengemeenschap werd een Puch zaterdag 24 juni om Almelo de bromfiets met het verzekerings- eerste Overijsselse Triathlon voor plaatje PBQ 021 weggenomen. De verstandelijk gehandicapten ge- bromfiets stond wel op slot. De jaarlijkse vier scholenontmoe ting tussen scholengemeenschap Erasmus (Almelo), scholenge meenschap Zuid (Enschede), het Staring College (Lochem) en scho lengemeenschap De Waerden- borch is vrijdag gewonnen door het Staring College. De Waerden- borch eindigde als goede tweede. Een thuiswedstrijd voor de laatste gewerkt: badminton, volleybal, tafeltennis, basketbal, handbal, voetbal (uitsluitend jongens), soft bal, hockey, touwtrekken en ook een cross over 2 kilometer rond de school. Leerlingen uit alle leerja ren waren per sportonderdeel in gedeeld in leeftijdscategorieën. Voor De Waerdenborch namen zowel jongeren uit Holten als overigens, daar de ontmoetingGoor deel. De strijd bleef tot het zich ditmaal afspeelde op sport- laatste onderdeel toe spannend, complex Meermanskamp, sport hal 't Mossink en de gymzaal. Zowel buiten- als binnensporten dus. Om uit te maken wie zich de beste mocht noemen, moest een flink aantal onderdelen worden af- waarna de Lochemers uiteindelijk aan het langste eind trokken. Con rector Fed de de Jong liet weten dat zich gelukkig geen problemen hadden voorgedaan in de vorm van nare blessures. Blauw Wit sluit zaterdag 10 juni het seizoen 1994/1995 af met de bekende Totaaldag. Was er vorig jaar nog sprake van een bijzondere Totaaldag. Dit jaar wordt weer het bekende systeem gevolgd. In de ochtenduren is er vanaf 09.30 uur voor alle leden en supporters de mogelijkheid om de vaardigheid te testen op 12 spelonderdelen. Voor de jeugd is er per leeftijdsgroep een prijs te verdienen. Voor de totaal winnaar ligt de Wiersma-bokaal te wachten. In dit spelcircuit kan de Thuiszorg Zuidwest Overijssel houdt vrijdag 9 juni in Raalte een informatiemarkt voor aantaande ouders. Zij kunnen er informatie krijgen over kraamzorg en borst- of flesvoeding, van de wijkverple ging over het verzorgen van de baby en het bezoek aan het consul tatiebureau; ze kunnen de inrich ting van een babykamer bekijken, een baby-uitzetlijst meenemen en een kraampakket bekijken en ten slotte kan worden gesproken met de diëtiste over gezonde voeding tijdens de zwangerschap en daar na. De informatiemarkt duurt van 16.00-21.00 uur en wordt gehou den in wijkgebouw Thuiszorg Zuidwest Overijssel, De Blek- straat 34, Raalte. De toegang is gratis. jeugd zich tevens plaatsen voor de finale van de Ben Yspeerd penalty Bokaal. Deze finale wordt om 12.30 uur afgewerkt. Doelman bij deze finale is de keeper van het eerste elftal Uilco Spijker. In het jeugdhonk worden aansluitend de prijzen uitgereikt. Voor de E- en F-pupillen zit de dag er dan op. De D- en C-jeugd spelen hierna een vier tegen vier tournooi. De senio ren en A jeugd spelen hierna on derling de laatste wedstrijden van het seizoen in een twee poules systeem. De finale zal om onge veer 16.00 uur plaats hebben. houden. De afstanden zijn 250 meter zwemmen, 10 kilometer fietsen en 2,5 kilometer lopen, sa men 1/16 triathlon wedstrijd en recreatief. Vanuit Holten wordt in elk geval deelgenomen door Jo- chem van der Spek (17). De deel name gaat vanaf 10 jaar en desge wenst kan de gehandicapte atleet ook uitkomen op één of twee on derdelen van de triathlon. Tijdens het gehele evenement is medische verzorging aanwezig. Start (vanaf 10.30 uur) en finish vinden plaats in/bij het zwembad 'Sportpark Al melo'. AVO Integratie Gehandicapten houdt in de week van 11 t/m 17 juni de nationale AVO-collecte. Sinds 1927 zet de vereniging zich in de meest uitgebreide zin in voor integratie van mensen met een handicap middels onder meer vor ming en scholing, financiële hulp en projecten. Een belangrijk inte gratieproject is de AVO-stoel. Een eenvoudige duwrolstoel. Voor vijf gulden kan dze voor de duur van het bezoek aan een park of evene ment worden gebruikt. Na ge bruik krijgt men het munststuk retour. In feite het bekende sys teem van de winkelwagentjes. Het is de bedoeling dat de AVO-stoel overal in Nederland komt. Tweede Pinksterdag behaalde Es ther Lammers met haar pony Mark in Hellendoorn de Salland Twente Cup. De in vijf manches verreden wedstrijd werd beëin digd in een spannende Finale. Met nog vier finalisten behaalde Esther de snelste tijd (40,4 seconden) en bereikte daarmee de eerste plaats. Arts: Weekenddienst: Huisartsen- maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: E.C.C. Houck, Pastorie straat 42, Holten. Tel. 05483-61433. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencomoinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbui ten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorgtele foon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kind zorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag be reikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencentrum Gaardenstraat 31uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysio therapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiën ten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 6 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuis zorg/gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereik baar. Spreekuren: maandag t/m/ vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 0546-362784. Spreekuren: maan dag t/m. vrijag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaar denstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtof ferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefoni sche Hulpdienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9 -11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storingsdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 61972) voor klachten over bijvoorbeeld kapotte riolerings- pompen, niet brandende straatverlich ting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kunt u uw naam. adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, re gio-inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tei 05731-1538. Energievoorziening: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, De venter. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rönkstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Afgelopen vrijdag werd bij Blauw Wit het jaarlijkse zeven tegen ze ven toernooi gehouden. Ook dit keer stond de gezelligheid boven aan. De organisatie had twee pou les gemaakt met als onderscheid een recreatiepoule en een wed strijdpoule. De sfeer was in beide poules uitstekend. De hogere teams hadden telkens een handicap in de vorm van strafschoppen, maar de doelmannen zagen veel strafschoppen over of langs het kleine doel gaan, waardoor de wedstrijd zelf toch vaak de beslis sing moest brengen. Uiteindelijk kwam het eerste team bij de wed strijd poule als winnaar uit de bus. In de recreatiepoule kwam als ver rassende winnaar het zevende te voorschijn. Hoewel een finale niet gepland was, werd op voorspraak van het zevende toch een echte finale gespeeld. Met drie straf schoppen als handicap een moeilij ke opgave voor het eerste zo was de verwachting. Het overwicht van het eerste was echter teveel van het goede voor het zevende. De 8- 3 eindstand sprak dan ook boekde len. In het clubhuis werden door Henry Thalen de prijzen uitge reikt, waarna in een gezellige sfeer de avond werd voortgezet, met onder meer een hapje van de bar becue. Zaterdag 10 juni: v.a. 9.30 uur, To taaldag Blauw Wit op 't Vletgoor; 14.00 uur, reünie oud-HMV'ers in re petitielokaal Dorpsstraat ZQndag 11 juni: 7.00 uur, viswedstrijd senioren HSV De Rietvoorn; 8.30 uur, vertrek Mie Duch naar Dweilkampi- oenschap in Bemmel; 10.00 uur, start Koetsenrit De Bergrijders bij fam. Aal- tink Rijssenseweg; 21.30 uur, Marco Borsato in De Waag (zaal open om 20.00 uur) Maandag 12 juni: laatste bijeenkomst Postzegelclub in het dorpshuis (jeugd vanaf 19.00 uur, senioren vanaf 20.00 uur). Dinsdag 13 juni: fietsvierdaagse Woensdag 14 juni: 's middags Dor- kas-wandeletappe Holten-Nijverdal. Donderdag 15 juni: fietsvierdaagse Zaterdag 17 juni: Boeldag HMV; 20.00 uur, Vogelschieten bij Het Bonte Paard; 20.00uur, zang-en praiseavond in De Kandelaar; 21.00 uur, Gouwe Ouwe-avond in bar-dancing De Waag Maandag 19 juni: fietsvierdaagse Dinsdag 20 juni: 18.15 uur, viswed strijd junioren HSV De Rietvoorn Woensdag 21 juni: fietsvierdaagse; 20.00 uur, midzomeravondconcert Holterberg (op weiland achter bistro De Holterberg) Vrijdag 23 juni: fietsvierdaagse; school- en volksfeest Dijkerhoek Zaterdag 24 juni: school- en volks feest Dijkerhoek Zondag 25 juni: 7.00 uur, viswedstrijd senioren HSV De Rietvoorn; 10.00 uur, start MAC Klassiekerrit 't Stuur- huus; school- en volksfeest Dijker hoek. Zondag 2 juli: 7.00 uur, viswedstrijd senioren HSV De Rietvoorn; MAC- grasmaaimachinerace Dinsdag 4 juli: 18.15 uur, viswedstrijd junioren HSV De Rietvoorn Vrijdag 7 juli: 19.00-ca.20.00 uur, Triathlon Ballooning op sportpark 't Vletgoor Zaterdag 8 juli: Triathlon Holten; Schure'oamd met Boh Foi Toch Zondag 16 juli: 13.30'uur, MAC Klas siekerrit Woensdag 19 juli: 7.00 uur, ochtend wandeling stan Bos Dierenwereld Zondag 23 juli: 13.30 uur, MAC- fietstoent. Dinsdag 25 juli: stan dorpsfeest met opening kermis Woensdag 26 juli: 7.00 uur, stan och tendwandeling bij Bos Dierenwereld Vrijdag 28 juu: 20.00 uur, filmavond Bos Dierenwereld Woensdag 2 augustus: 7.00 uur, star* ochtendwandeling Bos Dierenwereld Donderdag 3 augustus: Dagje De Boer Op Vrijdag 4 augustus: 20.00 uur, filma vond Bos Dierenwereld. Woensdag 9 augustus: 7.00 uur, stan ochtendwandeling Bos Dierenwereld Vrijdag 11 augustus: 20.00 uur, film avond Bos Dierenwereld Zaterdag 12 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn Zondag 13 augustus: MAC Holter- bergrit (motonoenocht) Woensdag 16 augustus: 7.00 uur, stan ochtendwandeling Bos Dieren wereld. Zondag 20 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn Zaterdag 26 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijdsenioren HSV De Rietvoorn; MAC Totaaldag Maandag 28 augustus: 18.15 uur, vis wedstrijd junioren HSV De Rietvoorn Zaterdag 2 september: jubileumre ceptie OCH (50 jaar) in gebouw Irene Zondag 3 september: 14.00 uur, MAC-puzzelrit vertrek 't Stuurhuus Donderdag 7 september: 19.00-22.00 uur, wijnmarkt HHV op Smidsbelt; start Keuenefeesten Vrijdag 8 september: Keunefeesten Zaterdag 9 september: Keunefeesten Zondag 10 september: Keunefeesten Zaterdag 9 september: Vrijmarkt op Smidsbelt Maandag 11 september: afdelingsa vond NBvP Holten Zaterdag 16 september: MAC Erwin- cross Zondag 17 september: MAC Trek kersiep Zaterdag 23 september: tussen 8.00- 10.00 uur, stan Holterbergherfsttoer WVH bij de sporthal Zondag 24 september: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Riet voorn* Zondag 1 oktober: NK motocross solo's op Zuurbergcircuit Zaterdag 7 oktober: Nacht om Hol ten (nachtpuzzelrit MAC) Zondag 8 oktober: 7.00 uur, viswed strijd senioren HSV De Rietvoorn Dinsdag 10 oktober: bijeenkomst NBvP Holten m Geboren: Dann Thomas, zoon van A. Overleden: G. Groen (83)- B. Behr Bolink en J H. Willighagen; Floor, (83); T.M. Muilder-Wansink (90); dochter van M. Aanstoot en A.M. R.J. Stoppels (68). Kemper.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3