Vier tennisteams in race om kampioenschap Sport Sin Holten Sport g agenda OKIA-ploeg 640 B zondag verrassend dagkampioen Handbaldames winnen van AHV/Achilles Van de Griendt wint schaakbeker Holterenk snelste fop de estafette Knijff Toernooi prima verlopen Wedstrijsschema Straatvoetbal 'Test'-triathlons in de regio Blauw Wit F1 kampioen Bladmuziekcatalogus voor beginners Derde plaats voor Twenhaarsveld HOLTENS NIEUWSBLAD 1 Mix toernooi SV Holten Toernooi BW-pupillen Volleybal in Dijkerhoek Vogelschieten Dijkerhoek Avondtoertocht voor motoren Espelodijk SV-atleetjes actief in Goor Successen voor De Bergruiters DONDERDAG 25 MEI 1995" Afgelopen week hebben alle 23 teams gespeeld: elf wonnen, één gelijk en elf verloren. Met nog eenmaal te spelen zijn nog steeds ongeslagen za. Heren-1 en za. Mix-3; deze 2 teams worden kampioen wanneer ze a.s. zater dag met 3-2 winnen. Ook een grote kans om kampioen te wor den heeft zo. Heren 35+, ze heb ben minimaal twee punten voor sprong op nummer twee en zijn zeker wanneer ze zondag met 4-2 winnen. Bij de zaterdag jeugd heeft mix-1 15 jr. een kans om kampioen te worden, want ze staan gelijk met P. Braband in punten, ze moeten zaterdag één punt meer halen omdat ze de onderlinge wedstrijd verloren hebben. Zat. Heren-2 heeft het moeilijk, ze staan nu zesde en één punt voor op Marienheem-2 die nu op een degradatieplaats staat; ze hebben de onderlinge wedstrijd van hen gewonnen en zijn veilig wanneer ze zaterdag evenveel pun ten of één minder halen. De twee donderdagteams hebben nu vijfmaal gespeeld en slaan deze week over; do. Dames-1 staat maximaal twee punten achter op Dikkers TC-1 en met nog twee maal te gaan kunnen ze misschien het verschil wegwerken. Di. Da- mes-2 staat tweede met één punt achter Marienheem, ze moeten deze week tegen elkaar en dat zal bij hen de beslissing brengen wie kampioen wordt. Stand van de teams in hun poule: di.dames-1 (R. Klijnsma) 3e/4e; di.dames-2 (I. Jongman) 2e; di.dames-3 (G. Oolbekkink) 8e; di.dames-4 (A. Schapink) 7e; wo.jeugd mix-1 (Gerhard Bril) 6e; wo.jeugd mix-2 (Jord Wessels) 6e; do. dames-1 (A. vd Akker) 2e; do.dames-2 R. Feith) 5e; vr. heren-1 (J. Hut) 3e; vr. heren-2 (A. Huiting) 5e; zat- jeugd mix-1 (Roel Roele) 2e; mix- 2 (Floor Dikkers) 4e; mix-3 (RikJ Huiting) 6e; meisjes (Joos Tutert) 5e; zat. senior mix-1 (j. Lohuis) 5e; mix-2 (J.v Gemert) 5e; mix-3 (E. Heeregrave) ongeslagen le; mix-4 (M vd Assem) 5e; heren-1 (E. Hovingh) ongeslagen le; he ren-2 (P. Beukenkamp) 6e; zo. he ren-1 (JW de Roos) 2e; mix 35 Zondag 28 Mei houdt de SV Hol- ten weer haar jaarlijks terugkeren- de Mix-toernooi met de gebruike- lijke aanvangstijd van 9.00 uur. Dit jaar worden allemaal verschil- lende namen gehanteerd. Ze zijn willekeurig gekozen, zoals de Am sterdam-admirals, Kleinzwitser- land, The Polar Bears en het Ra vijn. Het belooft weer een fijn toernooi te worden en hopelijk speelt het weer geen parten. De deelnemers wordt verzocht om 8.30 uur aanwezig te zijn om deze laatste dag van het seizoen tot een geslaagde te maken. Voor verdere :e te informatie kan men terecht bij het 'te.riJ kastje bij Beldman Sport en Mode atiet en Gp Meermanskamp. i, te (T. Mulder) 7e en heren 35+ (G. Damink) le. Uitslagen: DINSDAG DAMES: Holten 1-Delden 2, 3-2; Holten 2-Mossendam 2, 3-2; Holten 3- Boekelo 4,2-3; Holten 4-Delden 8, 0-5; WOENSDAG JEUGD MIX: Holten 1-Salland 1, 3-2; Holten 2-Colmschate 2, 1-4; DONDERDAG DAMES: Holten 1-Molenhoek 1, 5-0; Holten 2- Bathmen 1, 1-4; VRIJDAG HE REN: Holten 1-lttersum 1, 1-4; Holten 2-lttersum 2, 1-4; ZA TERDAG JEUGD MIX 15 jr.: Holten 1-Bathmen 1, 5-0; Hol ten 2-Bathmen 2, 2-3; Holten 3- Bathmen 4, 2-3; MEISJES 17 jr.: Holten 1-Heeten 1, 0-5; ZA TERDAG SENIOREN MIX: Hol ten 1-Wijhe 1, 2-3; Holten 2- Drijver's 6, 3-2; Holten 3-ter Spille 3, 4-1Holten 4-Eierhuis- je 3, 0-5; HEREN: Holten 1-Hei- no 2, 3-2; Holten 2-Marien- heem 2, 3-2; ZONDAG HEREN: Holten 1-Hercules 2, 3-3; HE REN 35+: Holten 1-Weusthag 1, 6-0; MIX 35+: Holten 1- Colmschate 2, 3-2. In de laatste wedstrijd van de veldcompetitie hebben de dames van Holten 1 thuis gewonnen van AHV/Achilles. Holten was over de gehele linie sterker en drukte dat bij rust uit met een 6-2 voorsprong. Na rust ging Hol ten goed door en won uiteindelijk verdiend met 13-5. Dames 1 ein digt daardoor definitief op de tweede plaats achter KS/Kwiek. Scores: Monique Plantinga, Ju dith Tiekink 4, Monique van der Molen, Bianca Smit, Petty Schoemaker, Wendy Meerman en Christel Louws 1. De heren speelden uit tegen DSC. Ook hier was voor Holten op nieuw geen eer te behalen. Evenals vorige week miste Holten teveel kansen, maar kon daar tegenover stellen dat opnieuw een drietal ba sisspelers ontbrak. Na een redelij ke eerste helft (7-3) werd uiteinde lijk met 19-6 verloren. De dames Maandagavond werkte de afdeling schaken van de SV Holten de re play van de Bekerfinale af. Net als in de eerste patij tussen Dinant van Beek en Ben van de Griendt werd het opnieuw remise, zij, het niet nadat Dinant behoorlijke kansen Op de vrijdag na Hemelvaartsdag neemt Blauw Wit voor de tiende maal deel aan het tiende DAVO- toernooi te Deventer. Door de jaren heen is dit toernooi voor Blauw Wit steeds als een vast eve nement op de jeugdagenda gezet. In het programmaboekje van de Deventer club wordt de Holtense vereniging dan ook in het zonnetje gezet. De vertrek en aanvangstij den van de eerste wedstrijden zijn als volgt: F1 vertrek 07.45 u El vertrek 07.45 u E2 vertrek 09.00 ui Dl vertrek 13.00 u D2 vertrek 13.00 u r aanvang 08.30 uur; r aanvang 08.30 uur; r aanvang 09.45 uur; r aanvang 14.00 uur; r aanvang 14.00 uur. Op de sportdag moesten de leerlingen onder meer een achtkamp met recreatieve spelletjes afwerken Foto Bolink) junioren verloren uit bij Voor waarts. Verdedigend klopte het bij Holten goed, maar aanvallend werd zwak gespeeld. Mede daar door werd verloren met 6-3, na een 3-2 ruststand. Scores: Marieke Grave, Susan Boode en Michelle den Bouwmeester 1. Jeugd Meisjes Al sloot de competitie af met een 18-3 overwinning op Voorwaarts. Na de ruststand van 8-0 kregen de gastvrouwen ook na rust geen enkele kans. J ongens A speelde met enkele invallers een prima wedstrijd tegen AHV/A chilles. In een spannende strijd met soms zeer fraaie doelpunten verloor Holten met minimaal ver schil: 17-16. De mini's speelden een toernooi. Tegen Dalfsen werd met 5-0 gewonnen. In een leuke wedstrijd werd van LHC met 1-3 verloren. ï-ï- >.tij Tijdens het touwtrektoemooi op 't Vletgoor dwongen de krachtpatsers aan het touw bij menigeen respect af. De thuisploeg deed het vooral goed in de 640 kg B-klasse (Foto WV) Bijna 440 leerlingen uit de groepen 5 t/m 8 van alle Holtense basis scholen namen vrijdag deel aan de jaarlijkse sportdag van de basis scholen op sportpark Meermans kamp. Het programma omvatte vier onderdelen: slagbal, lijnbal, een achtkamp met recreatieve spel letjes en een diplomagedeelte. .^oor het sportdiploma moesten Irijf onderdelen afgewerkt worden: I Iterspringen, 60 meter sprint, bal- J werpen, een hindernisbaan en |loogspringen. Dit laatste onder deel was al tijdens de gymlessen op 05 llchool afgenomen. Acht leerlin gen sleepten het hoogste diploma J[E) in de wacht: Henrike Aan- peenbrug, Arno Protzman, Mar- «nix Scholman, Nick Jongbloed, «Tamara Gjaltema van pc De Re- Ekenboog, Mariëllc Dreijerink, Lisa Engel van De Holterenk, ■mm pester Paalman van de Haar- ^Jchool. De sportdag werd zoals om zeep had geholpen. 'Vlugger tjes' moesten de beslissing bren gen. Een kolfje naar de hand van snelschaakkampioen Van de Griendt. Daar deze niet kon spe len in de interne competitie kregen zijn voornaamste concurrenten de gelegenheid om hiervan te profite ren. Allen Gerrit Luggenhorst maakte daar optimaal gebruik van, Cees Olij was het slachtoffer. Ton van Oijen kwam tegen Theo van Lindenberg niet verder dan remi se, terwijl Dick van der Knaap met remise goed weg kwam tegen Ger rit Stevens. Uitslagen: Cees Olij-Gerrit Luggenhorst 0-1; Ton van Oyen-Theovan Lindenberg remise; Dick van der Knaap-Gerrit Ste vens remise; Jan ten Velde-Gerard van Calcar remise; Henk van Beek-Erik Bos man 1-0; Ronald Klein Teeselink-Henk Jongman 0-1. De Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek hield zondag jaar jaar lijkse volleybaltoernooi op het ter rein naast Het Bonte Paard. Onder ideale weersomstandigheden wer den de poule-wedstrijden afge werkt door de 23 deelnemende ploegen. In de loop van de middag kon wedstrijdleider Ab Wechsta- pel de finalepartij affluiten. De uitslag luidde als volgt: 1Schiet vereniging De Zaagmolen; 2. Hakkertsweg I; 3. Oude Deven- terweg I. Jeugd: 1. Brugsmurfen; 2. Dijkerhoekse Bulls. Traditiegetrouw wordt het Dijk erhoekse school- en volksfeest een week eerder ingeluid met het het vogelschieten bij Het Bonte Paard, georganiseerd door de plaatselijke schietvereniging De Zaagmolen. Zaterdag 17 juni wordt daarom gestreden om de titels 'Schutters- koning(in) en Schuttersprins(es) van Dijkerhoek'. Vorig jaar gingen deze naar respectievelijk Zaagmo len-voorzitter Henk Haverslag en Wilfred Nooteboom. De kaart verkoop begint om 19.00 uur, de wedstrijd om 20.00 uur. Na afloop worden de nieuwe titelhoud(st)ers op passende wijze gehuldigd in Het Bonte Paard. Op het vierde toernooi om het Oostelijk Kampioenschap op het OKIA-touwtrekterrein op Vletgoor is het 640 kg B-team van de thuisclub er zondag in geslaagd om eerste te worden in hun klasse. Hierdoor staan ze nu nog maar twee punten achter op nummer één, Koapmanboys. In het 640 kg A-team ging het niet allemaal op rolletjes. De voor sprong van 8 punten op de num mer twee is bijna geheel verloren gegaan, nadat er af en toe verras send werd verloren van de betref fende tegenstanders. In deze klasse staat OKIA nog wel op de eerste plaats maar heeft nog maar 2 pun ten voorsprong op Eibergen. Met de jeugd gaat het nog steeds uit muntend. Na een goede start moest het jeugdteam van OKIA alleen tegen Bekveld de punten delen. Hierdoor zijn ze nog verder uitgelopen op de nummer twee in de jeugdklasse. De OKIA/Halfweg dames lieten het niet bij de uitslag van de vorige keer zitten. Toen moesten zij hun meerdere bekennen in de Koap- mangirls, maar dat is nu weer rechtgetrokken^ Zij wisten deze punten nu te verdelen, en omdat Koapman verder ook nog een puntje liet liggen is de voorsprong verder uitgebreid. Ook bij de Heren 680 kg gaat het touwtrekken hard achteruit. Van Zaterdagavond 27 mei houdt MAC De Holterberg een Avond toertocht voor motoren door Sal- land. De rit heeft een lengte van ongeveer 100 kilometer en volgt grofweg de route Laren, Harfsen, Vorden, Almen, Bathmen, Lettele en via Dijkerhoek terug naar het vertrekpunt. Inschrijving en start is om 18.00 uur bij 't Stuurhuus, Beusebergerweg 37. Daar ont vangt men tevens een routebe schrijving en kan desgewenst voor of na afloop een gratis kop koffie worden gedronken. De deelname kosten bedragen vijf gulden per persoon. (15); 8. Bekveld 3 (8). Jeugd 435 kg klasse: 1. OKIA 11 (45); 2. Heure 18(37); 3. Bekveld 11 (34); 4. Erichem 2 (23); 5. Olden Eibergen 4 (15); 6. Eibergen 4 (9); 7. Heure II 0 (3). Damesklasse: 1. OKIA- /Halfweggirls 14 (54); 2. Koapmangirls 13 (48); 3. EHTC 6 (29); 4. Heure 7 (17); 5. Vios Bisons/Vorden 0 (12). De goede prestaties van OKIA, dat over enige tijd het zilveren jubileum viert, zijn mede te danken aan de uitstekende begeleiding van de beide trainers:]anny van Beek en Harry Hermans (Foto WV) de twee sterksten uit deze klasse werd jammer genoeg wel verloren, en verder werd er twee keer gelijk getrokken. Hierdoor werden de punten mooi verdeeld, en kwamen ze op een totaal van acht punten uit. Het volgende toernooi om het Oostelijk Kampioenschap is op 11 juni bij TTV Koapmanboys- en girls in Tilligte. Uitslagen: Heren 640 kg A-klasse: 1. OKIA 10 (58); 2. Eibergen 16 (56); 3. Herwijnen 6 (37); 4. Vios Bisons 12 en Heure 9 (35); 6. Olden Eibergen 7 (25); 7. Oosterwijk 8 (22); 8. Vorden 4 (29); 9. Erichem 0 (0). Heren 640 kg B-klasse: 1. Koapmanboys 10 (57); 2. OKIA 16 (55); 3. Bekveld 11 (44); 4. EHTC 12 838); 5. Heure 4 (24); 6. Treklust'Oosterwijk 8 (22); 7. Koffiejongens 4 (218. Bathmen 1(16); 9 Vios Bisons 6(11). Heren 680 kg A-klasse: 1. Eibergen I 14(54); 2. Koap manboys 10 (46); 3. OKIA/Halfwegboys 8 (33); 4. Vios Bisons 6 (26); 5. Herwijnen 7 (24); 6. Elshof 5 (18); 7. Eibergen II 3 In verband met de voorgenomen opknapbeurt van de Espelodijk, heeft de gemeente zand, dat ver kregen is door de herinrichting van de Keizersweg, tijdelijk opgesla gen in Lukensveld. Ook het zand dat binnenkort vrij komt na ont gronding van een perceel van de familie Ulfman in Espelo, wordt daarvoor gebruikt. Zodra de ver gunning rond is, wil Ulfman zijn perceel zodanig aanpassen, dat het zand onder de toplaag verwijderd wordt om dat op te vullen met zwarte grond. De jeugdcommissie van Blauw Wit kan terugzien op een goed en vlot verlopen tweede Meester Knijff Toumooi. Trieste bijkom stigheid was wel dat juist op die dag meester Knijf overleed. Daar over elders meer. Aan het toernooi namen naast Blauw Wit ook teams deel van de verenigingen W.W.N.A., sv. Heeten, sv. Raal- te, Markvogels, Helios, B.Z.S.V., Eefde, Vorden, Diepenveen en Witkampers. Om 09.00 uur werd het toumooi geopend en gingen de eerste wed strijden van start met wedstrijden in de E en F. poules. De winst in de F2-poule ging naar Helios. In de F1 -poule won Blauw Wit. In de E2-poule trok Heeten aan het langste eind door alle wedstrijden winnend af te sluiten. In de El- poule was het spannend tot de laatste wedstrijd. Uiteindelijk won Heeten op doelsaldo voor Blauw Wit. Doordat de organisatie met een velden probleem zat, werd een nieuw veld in gebruik genomen, wat normaal als trainingsveld in de zomer wordt gebruikt. Doordat het hoofdveld en het trainingsveld een onderhoudsbeurt hebben ge had is het niet toegestaan om nu al gebruik te kunnen maken van deze velden. De D2-poule werd op dit veld afgewerkt. Het D2-team uit Eefde trok hier, ook op doelsaldo voor Blauw Wit, aan het langste eind. Heeten Dl bleek in de Dl- poule de sterkste, zij wonnen al hun wedstrijden. In de middagu ren speelden de A- en C-junioren hun wedstrijden. Blauw Wit Cl en Vorden Al mochten uit handen van hoofdorganisator Maarten Brand om 16.15 uur de prijzen in ontvangst nemen. Bij de pupillen was er voor elke ploeg een prachti ge beker. Bij de junioren konden de drie eerste ploegen uit elke poule een prijs in ontvangst ne men. Al met al kan de organisatie terug zien op een goed geslaagd evenement. Sportpark 't Vletgoor is zaterdag 27 mei het decor van het jaarlijkse Straatvoetbal toernooi. Het toer nooi wordt gespeeld in poules en begint om 9.00 uur. Het wed strijdschema luidt als volgt: 9.00 uur: Dorpsstraat-Canadastraat; Erve J oost-Köllingserf, Schouten straat-Kolweg. 9.40 uur: Dijker- hoek-Borkeld; Industriestraat- Kieftenbelt, Larenseweg-Gaar- denstraat. 10.20 uur: Dorpsstraat- Erve Joost; Vixseboxsestraat- Lageweg; Look- Noordenbergstraat. 11.00 uur: Schoutenstraat-Dijkerhoek; Ca- nadastraat-Köllingserf; Kolweg- Borkeld. 11.40 uur: Kieftenbelt- Gaardenstraat; Look-Vixseboxse- straat; Industriestraat-Larense- weg. 12.20 uur: Noordenbergstraat-Lageweg; Ca nadastraat-Erve Joost; Dorps- straat-Köllingserf. 13.00 uur: Schoutenstraat-Borkeld; Kolweg- Dijkerhoek; Industriestraat-Gaar- denstraat. 13.40 uur: Kieftenbelt- Larenseweg; Noordenbergstraat- Vixseboxsestraat; Look-Lageweg. 14.25 uur: winnaar poule 1-win naar poule 3; winnaar poule 2- winnaar poule 4. 15.10 uur: win naar poule 1/3-winnaar poule 2/4; verliezer poule 1/3-verliezer poule 2/4. HANDBAL: Zondag 28 mei: Inhaalwed strijd. Holten thuis tegen AHV/Achilles 3, aanvang 12.00 uur. SPORTHAL: Zondag 28 mei gesloten. Maandag 29 mei, dinsdag 30mei: geslo ten i.v.m. examens. Woensdag 31 mei: 19.00-22.30 uur, BCH; 22.30-23.30 uur, Wegstapel. Donderdag 1 juni 20.30- 22.00 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 2 juni: 21.00-22.00 uur, F. Heijda, Canada straat. Zaterdag 3 juni: 19.00-20.00 uur, H. ter Avest (Holtense groep Stam). Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). Op 'De Horst' in Goor werden zaterdag atletiekwedstrijden voor pupillen afgewerkt. Holten was vertegenwoordigd met twaalf pu pillen. Er werd goed gepresteerd, maar de concurrentie op de drie kamp was te groot. Ondanks dat sneuvelden er diverse persoonlijke records. Op de 1000 meter als slotafstand vielen er toch nog prij zen te verdelen onder de Holtense atleetjes. Floortje van Eijk (pupil len C) werd tweede met Matthia Schipper in haar kielzog die derde werd. Deze plaats was er ook voor Rob Marissink (pupillen C) bij de jongens over dezelfde afstand. Zaterdag 8 juli lijkt nog ver weg, maar tal van Holtenaren zijn al weer druk aan het trainen om op die dag goed voorbereid aan de start te komen voor de elfde Tri athlon Holten. Met het oog op het testen van de conditie, volgt hier een overzicht van wedstrijden in de regio met daarbij de telefoon nummers waar men nadere infor matie kan krijgen of zich kan op geven. Allemaal evenementen die onder auspiciën van de Neder landse Triathlon Bond worden ge organiseerd. Er gelden dus dezelf de regels en voorwaarden als in Holten. Hengelo (G) 28 mei: kwarten achtste (tel. 05753-1861); Laren (G) 11 juni: kwart (tel. 05759-3491); Almelo 25 juni: kwart ((tel. 0546-817360); Wijhe 25 juni: kwart (tel. 038-653184); Aalten 1 juli: kwart, achtste en trio gebruikelijk besloten met de esta fette over 8 x 60 meter. De snelste vier jongens en vier meisjes van iedere school deden hieraan mee. Een spannende strijd die uiteinde lijk beslist werd in het voordeel van basisschool De Holterenk. De wisselbeker bivakkeert komend jaar dan ook op De Kol. De uit slag: 1. Holterenk 1 min. en 17,2 sec.(winnaar wisselbeker) 2. Haarschool 1 min en 19,6 sec. 3. Regenboog 1 min. en 23,4 sec. 4. Dijkerhoek 1 min en 25,3 sec. 5. Bosschool 1 min. en 29,0 sec. De organisatie van de sportdag was in handen van de scholensportcom- missie, met medewerking van alle leerkrachten, diverse ouders en vier leden van de afdeling ateletiek van de s.v. Holten als tijdwaame- mers bij de 60 meter sprint. De laatste sportaktiviteit voor de ba sisscholen dit schooljaar zijn de zwemwedstrijden op woensdag middag 28 juni. De gezamenlijke Overijsselse mu ziekbibliotheken hebben een blad muziekcatalogus samengesteld Tijdens de recreatieve zwemwed strijden, georganiseerd door Raal- tese 'De Oostdobbers', behaalde ZPC 'Twenhaarsveld" zaterdag de derde plaats. Naast de Holtense club namen ook de teams van 'De Tippe' uit Heino, 'De Whee'uit Goor,' Damisxa/Ravijn' uit Nij- verdal, 'VZ+PC"uit Vriezenveen, 'ZPA' uit Almelo en natuurlijk 'De Oostdobbers' uit Raalte deel. Het programma besloeg twintig wedstrijd onderdelen waarvan vier estafette series. Door leden van ZPC 'Twenhaarsveld' werden de man; 2.Sander Stoevenbelt; 3. Willard Schutter. 50 meter schoolslag:Ï.Arjan Bouwman; 1. Martin Podt; 3. Nicole van Die pen, Maartje van Eijk en Maarten Koopman. 25 meter vrijeslag: 3. Sabrina Kolkman en Sander Stoe venbelt. 50 meter vrijeslag: 1. Ar jan Bouwman; 3.Maartje van Eijk en Martin Podt. 4 x25 meter esta fette onder 12 jaar: 1. ZPC 'Twenhaarsveld'. volgende prijzen behaald: 25me- ter schoolslag: 1 De einduitslag was als volgt: 1. 'De Tippe' met 110.5 punten; 2. 'ZPA' met 108.5 punten; 3. ZPC 'Twenhaarsveld' Sabrina Kolk- met 101.5 punten. voor de beginnende en iets gevor derde muziekbeoefenaars. Deze 'Muziekcatalogus van klassiek tot pop' bevat meer dan 2600 titels bladmuziek voor beginners en wat gevorderden. De titels zijn aanwe zig in de openbare bibliotheken van Deventer, Enschede en Zwolle en bij de Overijsselse Bibliotheek Dienst. De lijst is gebaseerd op de advieslijst zoals die werd uitgege ven door de Stichting Repertoire Informatiecentrum Muziek (RIM) en de Provinciale Bibliotheek Centrale Gelderland. De muziek- titels zijn afgestemd op de indivi duele gebruiker en op samenspel in kleine bezettingen. Allerlei soor ten muziekinstrumenten komen aan bod, bovendien is aangegeven in welke bibliotheek de betreffen de titel zich bevindt. De catalogus is aanwezig in alle openbare t>i- bliotheken, en de bladmuziek is via de eigen bibliotheek (in Holten aan de Rörikstraat) aan te vragen. De kosten bedragen een gulden per aanvraag. Staand v.l.n.r. Leider Freddy Hulleman, Rik Stoevenbelt, Robbert Hulleman, Kuba Kladzinsky, Ruud Aanstoot, Christian Heusinkveld en leider Johan Bolink. Zittend v.l.n.r. Marco van Dijk, Dennis Bolink, Simon Grootewal, Gerko Potman en Ramazan Ramazan (Foto Dana Bolink) In een spannende competitie heeft Blauw Wit F1 op de laatste dag beslag weten te leggen op het kam pioenschap in haar klasse. In de beide ontmoetingen tegen Excel sior F2 werd fel gestreden om de hoogste eer. Omdat dit team al uitgespeeld was, wist Blauw Wit dat het alleen bij een overwinning kampioen kon worden. Tegen S.O.S. werd een sterke wedstrijd gespeeld. Blauw Wit hield de te genstander de gehele wedstrijd flink onder druk en kende maar één probleem 'het scoren'. Toen de 1-0 eenmaal gevallen was, bleek dat ook het kampioenschap bin nen was. De ruststand van 2-0 werd in de tweede helft verdub beld. de doelpunten kwamen van: Robbert Hulleman, Rik Stoeven belt, Kuba Kladzinsky en Rama zan Ramazan. (tel. 05437-74162). Zondag 18 juni wordt in Bemmel het afdelings kampioenschap van de NTB-afde- ling oost gehouden. Ook hier is een recreatieve serie aan verbon den. Voor de goede orde zij ver meld dat een kwart triathlon over 1000 of 1500 meter zwemmen, 40 km fietsen en 10 km hardlopen gaat; een achtste triathlon over 500 of 750 meter zwemmen, 20 km fietsen en 5 km hardlopen; een trio gaat uitsluitend over een kwart triathlon. Het betreft dan drie deelnemers per team, waarbij ieder één onderdeel voor zijn rekening neemt. Afgelopen zaterdag boekte een aantal leden van de Landelijke Rij- vereniging De Bergruiters succes sen. Eric Vincent behaalde in het B-springen te Hellendoom een fraaie tweede plaats met Ismunde, terwijl Zwennie Vincent met Little Chance er in dezelfde klasse een foutloos parcours reed. Zij eindig de op de vijfde plaats. Gerrie van Lies werd in de klasse B-dressuur tweede met J ulliët. De combinatie haalde 173 punten. Julliët vol bracht de B-proef voor de eerste maal. In de ZZ-klasse won Zwen nie Vincent de eerste prijs met Everest. Dc Z en ZZ werden sa men in handicap gereden. Dubbelvlucht Bergvliegers Afgelopen zaterdag werden de duiven van de Holtense Bergvlie gers gelost in twee plaatsen: 74 duiven in Etampes (524 km), ter wijl 134 duiven 253 km vanuit Houdeng moesten afleggen. De Comb. Jurjens klokte ae eerste duif van Houdeng, hetgeen een goede vijftiende plaats in net rayon betekende. Anton ten Dam 1 be haalde voor Henk J ansen de twee de prijs. René Bannink en weder om de Comb. J urjens completeer den de eerste vijf plaatsen. Erik Veneklaas werd de winnaar van Etampes voor Wim Aaftink. De derde en de vijfde duif waren voor de Comb. Jurjens, die daarmee van beide vluchten goede zaken deed. Vierde van Etampes werd Gerrit Jansen. Henk Jansen blijft de lijstaanvoerder van het alge meen klassement.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7