Wedda Wedda Last van huidirritatie? Hygiënische oplossing voor lastig probleem Speciale inlegzolen garanderen vermindering voettranspiratie Niezen, loopneus, jeukende ogenhooikoorts! Met Colon Clean eindelijk weer een normale stoelgang Muggenmelk: geen last meer van muggenplaag Oplossing voor pij nlij keprikkelende benen en spataderen Nieuw van VSM: Cardiflor v :'A; \4 DE ABSOLUTE DOORBRAAK OP AFSLANKGEBIED! 27.95 LOMUSOL LOMUSOL Doos a 6 stuks DONDERDAG 18 MEI 1995 HO 9 ZA 5 Dit stilt de jeuk en vermin dert huidontstekingen. Velen van ons hebben last van huidirritatie: rode plekken met klootjes en schilfers of blaasjes, die meestal flink jeuken. Voor de behandeling van deze vervelende klachten is er een nieuw homeopathisch Goede resultaten geneesmiddel op de markt: Cardiflor crème van VSM. Bij allerlei vormen van huidirritatie met roodheid en jeuk, bijvoorbeeld bij uitslag door de zon, is dit een doeltreffend middel. Krabben tegen deze kriebels is dus niet meer nodig. Oorzaken Allerlei stoffen kunnen de oorzaak zijn van hüidirrita- tie. Bekende boosdoeners zijn schoonmaakmiddelen, cosme tica en metalen (denkt u aan sieraden). Dit verschijnsel noemen we 'contactallergie'. Ook veel baby's en kinderen hebben last van uitslag. Berucht is uitslag in de luier- streek en in de ellebogen en knieholten. Natuurlijk is het raadzaam om de stof fen waar u (of uw kind) uitslag van krijgt, te vermijden. Gebruik daar naast Cardi- flor crème. I Cardiflor1 crème Cardiflor herstelt de huid en vermindert jeuk. De werkzame stof in deze homeopathische crème is Car- diospermum halicacabum, een geneeskruid van tropi sche oorsprong. Deze plant staat in de homeopathie bekend om de anti-allergi sche, ontstekingsremmende en jeukstillende eigenschap pen. Met Cardiflor zijn ver schillende onderzoeken gedaan, waarbij het middel door een groot aantal patiën ten is uitgetest. Daaruit is gebleken dat de jeuk bij 80% van de personen binnen enke le minuten vermindert. Is de huid ontstoken, dan nemen gemiddeld binnen 24 uur de ontstekingsverschijnselen af. De crème kan door volwasse nen èn kinderen veilig gebruikt worden. Nu zonder recept Sinds kort is Cardiflor van VSM zonder recept te koop bij apotheek, drogist en reform- zaak. Daar kunt u ook infor matie krijgen, bijvoorbeeld de nieuwe produktfolder. Of bel met de VSM Homeopathielijn: 06-0996662 (gratis, binnen kantoortij den) Menig vrouw in de overgang heeft last van verschil lende klachten. De meest bekende zijn opvliegers, zweetaanvallen, onregelmatige menstruaties en een droge schede. Gelukkig zijn er al veel medicijnen ontwikkeld die vrouwen de helpende hand bieden, bij het bestrijden van al dit ongemak. Overgangsklachten ontstaan doordat het lichaam van de ouder wordende vrouw steeds minder oestrogenen (het vrouwelijk geslachtshor moon) produceert. Een van de gevolgen van dit tekort is een droge, soms zelfs ontstoken vagina. Ongeveer 40% van de vrou wen boven de 60 jaar kampt met dit lastige verschijnsel, dat -vooral tij dens het vrijen een schrijnen de pijn kan veroorzaken. De gangbare therapie hier voor is een plaatselijke behandeling met oestroge nen in de vorm van een vagi- naalcrème of vaginaal tablet ten die soms nogal groot zijn. Het nadeel van deze behande ling is dat er vaak lekkage optreedt tij dens het gebruik. er een totaal nieuwe behande lingsmethode verschenen. Vagifem bestaat uit zeer klei ne vaginaaltabletten die afzonderlijk in een slanke, zeer gladde applicator zitten. Deze applicator met tablet wordt zover mogelijk in de schede gebracht, waarna door een lichte druk op het knopje de tablet wordt losgelaten. In het tablet zit het lichaamsei gen oestrogeen dat nadat het ingebracht is, direct en op de juiste plaats zijn gunstige werking kan uitoefenen. Het tabletje is zo klein dat u geen last krijgt van afscheiding of lekkage, wat bij grote vagi naaltabletten of vaginaalcrè- me nogal eens het geval kan zijn. De applicators zijn bedoeld voor eenmalig gebruik en worden direct daarna weggegooid. Als u de instructies van de arts nauw keurig opvolgt, kunt u erop vertrouwen dat u al binnen 2 weken baat heeft van de behandeling. Tweemaal per week 1 tabletje is doorgaans voldoende om de klachten effectief te bestrijden. Vagi fem biedt dus hygiëne en gemak voor vrouwen na de overgang. Het nieuwe preparaat is uit sluitend verkrijgbaar op recept. Lees voor het gebruik de bijsluiter. Vaginaal tabletten Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met uw Kortgeleden is huisarts. Zweetvoeten zijn lastige onderdanen. Het idee dat ze hun aanwezigheid kenbaar kunnen maken, is verschrikkelijk oncomfortabel. Veel mensen die last hebben van zweetvoeten kiezen blindelings voor gesloten schoeisel. Over ons hele lichaam zitten de voetzool komen ze in grote zweetkliertjes. Met name op getale voor. Wie de voeten Slanker worden en... slanker blijven U gebruikt allerlei middel tjes en diëten om een paar kilo's te verliezen. Lukt dat? En voor hoe lang? U wilt immers afslanken om daarna slank en fit te blij ven. Daarom is er nu ME- GASLANK, een absolute mega-samenstelling van maar liefst 19 kruiden in ta- bletvorm. die er voor zorgt dat u snel en blijvend op een verantwoorde manier 2-4 kilo kwijtraakt. «6HSLAMC U verliest snel en kele kilo's. Uw gewicht blijft op het gewenste niveau. U heeft minder hon ger. 4. U blijft fit. 5. U kunt „normaal" eten en drinken 6. Uw spijsvertering, vochtbalans en vet- vertering zijn optimaal. Prijs Dorpsstraat 10 - Holten Dorpsstraat 96 - Enter niet goed verzorgt, kan naast voettranspiratie ook last krij gen van voetschimmel. In de volksmond wordt dit kwaaltje 'zwemmerseczeem' genoemd. Deze benaming is niet hele maal juist, omdat de infectie zich niet alleen beperkt tot zwemmers. Overigens zijn zwembaden meestal wèl de bron van dit kwaad. De schimmel heeft behoefte aan een vochtige, warme en alka lische omgeving. Die wordt voornamelijk aangetroffen bij de voeten. Schimmelinfecties zijn hardnekkig. In dit geval is voorkomen beslist beter dan genezen. Geurvreters Geur vreters inlegzolen zijn een simpele maar doeltreffen de manier om deze voetpro blemen te bestrijden. Ze absorberen zowel de geur als het zweet en zijn ideaal in de strijd tegen voettranspiratie en voetschimmel. De inleg zool bestaat uit een toplaag en een foamlaag. Beiden heb ben een vochtabsorberend vermogen waardoor de voe ten droog blijven. De toplaag is geïmpregneerd met een schimmel werend middel, ter wijl de foamlaag is voorzien Elk jaar ziet een groot aantal mensen het voorjaar met gemengde gevoelens tegemoet. Want wat voor de één een heerlijk vooruitzicht is (mooi weer!), kan voor de ander een kwelling betekenen. Dan heeft u last van hooikoorts. Hooikoorts is op zich geen gevaarlijke, maar wel een vervelende aandoening. Oorzaak hooikoorts? In het lichaam zitten bepaalde cellen met daarin stoffen die hooikoortsverschijnselen ver oorzaken. Deze zogenaamde "mest- cellen" zijn een soort "hooi koorts-bommetjes", die kun nen openbarsten als u in aan raking komt met het stuif meel van bloemen, bomen, struiken en grassen. Of die "mestcellen" openbarsten, hangt af van de mate waarin u overgevoelig bent voor stuifmeel. Maar als het gebeurt, dan komen de stoffen vrij die ervoor zorgen dat uw ogen rood worden en gaan jeuken en tranen. Ook gaat uw neus lopen en zult u regelmatig moeten niezen en snotteren. Lomusol Vijftien jaar geleden kwam er een middel op de markt, dat vele miljoenen mensen van DOltOORTS CHiINSEUK 5 MM EliSpK'Jr? die vervelende hooikoortsver schijnselen heeft verlost: Lomusol. Dit geneesmiddel legt als het ware een bescher mend laagje rond de mestcel len, zodanig dat de stoffen die de hooikoortsverschijnselen veroorzaken niet vrij kunnen komen. De behandeling Als u met Lomusol begint voordat er te veel stuifmeel in de lucht zit, bereikt u het meest optimale effekt. U zult dan geen hooikoortsklachten hebben. Maar als met Lomu sol wordt begonnen op het moment dat de hooikoorts klachten al wel aanwezig zijn, werkt het óók prima, alleen duurt het wat langer voor u hiervan het effekt merkt. Weerman Dus als de weerman een paar dagen mooi weer voorspelt, begin dan maar vast met Lomusol Neusspray of Lomusol Neusdruppels. En hou het gebruik vol totdat de stuifmeelconcentratie in de lucht weer voorbij is. Dan bent u er zeker van dat de hooikoortsklachten niet op treden. Lomusol is sinds kort zonder recept van de arts ver krijgbaar bij drogist en apo theek. Voor meer informatie: Vemedia B.V., tel.: 02940- 65905. Eén op de drie Nederlanders heeft regelmatig proble men met de stoelgang, zoals een te trage of juist een te snelle stoelgang en gasvorming. Vaak wordt dit veroorzaakt door een combinatie van een vezelarme voeding, te weinig drinken, roken en te weinig bewe gen. Andere factoren die van invloed kunnen zijn zijn: zwangerschap, onregelmatig leefpatroon, veel vuldig gebruik van bepaalde laxeermiddelen of geneesmiddelen. Grote vochtopname Voor een effectieve natuurlij ke oplossing is er een speciaal produkt verkrijgbaar: Colon Clean. Dit zorgt namelijk op een natuurlijke manier voor een regelmatige stoelgang. Het bevat voedingsvezels die afkomstig zijn uit psyllium, ook wel vlozaad genoemd. Deze nemen maar liefst 25 maal hun gewicht aan vocht op (bij zemelen is dit 3 maal). Dat houdt de darmen aktief en maakt de darminhoud soe peler. Hierdoor krijgt u een regelmatige stoelgang. Het gebruik van Colon Clean geeft geen darmkrampen en zorgt voor een controleerbare stoelgang. Goede bacterieën Daarnaast zijn er aan Colon Clean natuurlijke bacteriën toegevoegd die er voor zorgen dat het natuurlijke bacterie milieu in de darmen in even wicht blijft. Dit voorkomt klachten als een opgeblazen gevoel en winderigheid. Het resultaat is een normale stoel gang en een evenwichtige darmflora. Colon Clean is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis. U kunt voor een proefsachet en folder met kortingsbon bellen naar de afdeling Consumentenvoor lichting van Pharmafood, tel: 06-0995522 (gratis). COLON CLEAN' Muggen beschikken over een griezelig perfect sys teem om mensenbloed op te sporen. Ze voelen het kloppen van het hart als luchttrillingen en aan de hand van de geur die de mens afscheidt, bepaalt de Effectiviteit mug of het juiste voedsel is gevonden. spray als de tissues zijn 6-8 uren werkzaam. Muggen zijn dol op mensen met 'zoet bloed'. Hoe zoet dat is, is afhankelijk van het ami nozuurgehalte van het bloed. Wanneer ze de juiste persoon hebben gevonden, zoeken ze het lichaam af naar een onderhuids adertje. Met hun gevoelige pootjes is dat mak kelijk te vinden, want de lichaamstemperatuur is bij een ader eentiqnde graad warmer. Nieuw: spray en tissues Met de grote vakantie in het verschiet zullen opnieuw veel mensen warme (sub)tropische gebieden bezoeken. In het vakantieland zijn ook mug gen iets waar de vakantiegan ger terdege rekening mee moet houden. Muggen staan bekend als verspreiders van tropische ziekten. Ze kunnen namelijk hevige, allergische reacties veroorzaken. Om de mug op afstand te houden ontwikkelde Jaico een repel lent die -in tegenstelling tot dodende insecticiden- de mug afweert. Jaico Muggenmelk is niet giftig bij normaal gebruik en kan ook worden gebruikt door kinderen vanaf 4 jaar. Naast de handige rol ler (6-8 uren werkzaam) en de gel (8-12 uren werkzaam) zijn er nu twee nieuwe applicatie- vormen. De flacon met spray is handig voor de grote huid oppervlakten, terwijl ook huisdieren hiermee hygië nisch kunnen wor den behandeld. De spray bevat gewone lucht als drijfmid del en voelt niet ijs koud aan tijdens het aanbrengen. Daarnaast is er ook een doosje met tien tissues in sachet- vorm. De tissues zijn door de gerin ge afmeting ideaal voor onderweg, in de auto of op het terras. Zowel de De produkten van Jaico Mug genmelk hebben een effectivi teit van 96% en werken uit stekend tegen steekmuggen (o.a. malaria), teken, dazen, steekvliegen, paar de vliegen, wandluizen, mij tachtigen en vlooien. Door officiële instan ties wordt het aanbevolen aan reizigers naar tropische gebieden. Jaico Muggenmelk is verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformzaak. Voor meer informatie: Imgroma b.v., tel.: 043-687581. van geaktiveerde koolstof. Die breekt de geurmoleculen af waardoor de penetrante transpiratielucht verdwijnt. Serie De serie bestaat uit drie soor ten. Comfort is bestemd voor de dagelijkse schoen, zoals pump, moccasins, veterschoe nen; Super Sterk is voor laar zen en werkschoenen en Sportschoen Special voor sportschoenen. Het verschil tussen de drie varianten is dat iedere opeenvolgende soort, een hogere dosering aktieve koolstof (10%) bevat. Geurvreters zorgen voor een algemene conditieverbetering van de voeten. Hun doel treffendheid is te danken aan een uniek en gepatenteerd procédé. Bovendien wordt drie maanden garantie gegeven op geurvermin- dering van voeten, kou sen en schoenen. Wie niet tevreden is, krijgt direct zijn aankoopbe drag terug. Stuur in zo'n geval de zolen naar: Tendem B.V.. Postbus 190, 8000 AD Zwolle. Voor meer informatie: tel.. 038- 217747 mmmtti mniwoomo mx-wwm posibus '5/ wi/r. sgwoa Veel mannen en vooral vrouwen hebben dagelijks last van hun benen. Deze klachten variëren vah dikke, opgezette benen, kramp, 'kriebels' tot zelfs pijn. Ook spataderen geven vaak last. Hierdoor is het moeilijk veel te lopen of rustig te zitten. Door pijnlij ke prikkelende benen wordt ook dikwijls de nacht rust verstoord. Gelukkig is er nu Flavénol waarmee u zelf veel klachten kunt verhelpen. Flavénol kan in de praktijk snel verlichting geven. Oorzaak bekend De oorzaak van veel van deze klachten is een verminderde doorbloeding van de benen. Door vernauwing van de bloedvaten is het mogelijk dat er een tekort aan zuurstof en voeding in de benen ontstaat. Afvalstoffen kunnen zo in de benen achterblijven. Door verzwakking van de vaatwanden en stuwing in de bloedvaten ontstaan gemak kelijk dikke benen en spata deren Bij een betere door bloeding en versteviging van de vaatwand kunnen veel pro blemen opgelost worden. Daarvoor bestaat nu Flavénol. Betere doorbloeding Het werkzame bestanddeel in Flavénol is de stof OPC. Deze natuurlijke stof verbetert de doorbloeding en verstevigt de vaatwanden. Onafhankelijk onderzoek heeft uitgewezen dat na gebruik van Flavénol 75% van de gebruikers snel een verbetering bemerkten. Bij 60% van de gebruikers werd de pijn duidelijk minder. Frans onderzoek Dr. Claire Beylot van het Aca demisch Ziekenhuis in hel Franse Bordeaux: "Mijn patiënten hebben er echt vee; baat bij Grote spataderen gaan er niet mee weg, maar bij allerlei bij komende beenklachten zoalï pijn, kramp, kriebels er gezwollenheid geeft het zeei goede resultaten." Tevreden gebruikers Flavénol kent veel enthou j siaste gebruikers, zo ooi- mevr M. uit Ootmarsum: "li werd iedere nacht meerden malen wakker van rusteloze benen en kramp. Na een aan tal weken Flavénol te hebber gebruikt ben ik zeer tevre den." Voor meer informatie en ver 1 koopadressen kunt u bellei naar Compact Nutrients, tel 02940-30612. Toepassing: Voor de verzorging van oppervlakkige, lichte verwondin gen zoals schaafwonden, snijwonden en lichte brand wonden (1e graads). Produkteigenschappen: Door de structuur van het compres en de wondverzor- gende zalf wordt verkleving met de wond geminimali seerd. Daardoor wordt bij het verwisselen van het com pres een verstoring van het genezingsproces voorkomen. De zalf verzacht daarnaast de pijn en verzorgt de wond. Dorpsstraat 10 Dorpsstraat 96 Holten Enter Yoorschaalwwöei pour peótes blessures BsMtefojètes

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 9