alleen predikant pastor' 'Niet tevens Boeiende lezing van Mensje van Keulen sltm Uit buiten Holten T rekkerslep-seizoen van start in Splo Hervormd predikante Den Hertog: HOLTENS NIEUWSBLAD Paasmandjes maken in De Boschkamp Toekomst Dorpsschool Open huis volleybal Misstap van Mintonette 1 Openbare kennisgeving inzake verleende ontheffingen of vergunningen Bouwaanvragen Sportcommissie Ontwerp-bestemmingsplan „buitengebied, 3e wijziging" (Borkeldsweg 91) Richtlijnen straatversiering Ontheffing straat- en buurtfeesten Jaaragenda Voetpad verlegd DONDERDAG 6 APRIL 1995- In de ontmoetingsruimte van De Boschkamp wordt vrijdag 7 april de laatste creatieve middag van het seizoen ge houden. In een gezellige en ontspannen sfeer wordt dan onder leiding van Henny Pol een paasmandje gemaakt. De kosten voor deelname bedra gen twee gulden exclusief ma teriaal. Belangstellenden wordt gevraag om buxus- groen, klimop, coniferen- groen, gele bloemen, een tan- gejte, schaar, katjes en derge lijke, eventueel wat paaseitjes en overige paasversieringen mee te nemen. De creatieve middag begint om 14.00 uur en duurt tot circa 15.30 uur. Na Pasen komt er eindelijk meer duidelijkheid over de in het recente verleden zo veel besproken Dorpsschool kwestie. Dan zal blijken of er mogelijkheden zijn om de ka rakteristieke contouren (ge vel) en de hal van het gebouw te behouden. Zoals bekend hebben B en W Holtenaar J.M.W. van Wieringen, werkzaam voor Vastbouw Oost in Rijssen, in de gelegen heid gesteld om op basis van 'no cure no pay' een plan te ontwikkelen voor het ge bouw. Dat plan zou uiterlijk half maart op tafel komen. Eerder werd al duidelijk dat het daarbij om woningbouw gaat met handhaving van die karakteristieke elementen en met inachtneming van de ge stelde stedebouwkundige uit gangspunten. Hoewel die ter mijn verstreken is liet burge meester Verhoeven begin deze week weten dat al wel overleg is geweest met Vast bouw. Het rapport zou enkel nog moeten worden bijgesteld hier en daar. Volleybalvereniging Mintonette houdt op de dinsdagen 10,17 en 24 april open huis voor de jeugd van Holten. Het is de bedoeling om iedere belangstellende uit de groe pen 5, 6, 7 en 8 kennis te laten maken met de volleybalsport. de trainingstijden voor deze groepen zijn van 16.30 uur tot 17.45 uur in sporthal 't Mossink. Voor deze leeftijdsgroep wordt volleybal ge speeld op een aangepast veld van zes meter breed en diep. Elk team heeft vier spelers. Tijdens de in stuif wordt er eerst een training gegeven en in het tweede deel een partijtje gespeeld. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met H. Scholten, tel. 62420. Na de overwinning van een week eerder stond Mintonette 1-heren ruim aan de leiding, maar thuis tegen Salvo liet men een steek vallen met een 1-3 nederlaag. Daardoor staan de Holtenaren nu op een gedeeld eerste plaats met MTS-Hofstede. De eerste set liep nog naar wens met 15-11 winst, maar eenmaal in de wedstrijd kwam Salvo sterk terug. De tweede set ging met 11- 15 naar de gasten en hoewel Min tonette in de derde set even een opleving had, werd ook deze door Salvo gewonnen: 5-15. Met de moed der wanhoop probeerden de Holtenaren in de vierde set nog een puntje thuis te houden, maar ondanks de beginopstelling ging ook deze verloren: 8-15. Een goed predikant en een goed pastor. In die hoedanigheden hoopt hervormd predikante J.W. den Hertog-Scheurwater zich de komende jaren te kunnen profi leren in Holten. De eerste vrou welijke predikant in onze ge meente. „Een goed pastor blijkt hier wenselijk en het is één van de facetten van het werk dat ik erg graag doe," aldus de 35-jarige predikante, die afgelopen zondag in de stampvolle dorpskerk be vestigd werd door collega A.J. Leerink en intrede deed. Aan de dienst werd meegewerkt door jongerenkoor Campanella. Na 21 maanden is de vakante derde predikantsplaats dan toch inge vuld. Mevrouw Den Hertog stak op nieuw niet onder stoelen of ban ken dat het Samen op Weg-proces haar eveneens na aan het nart ligt. „Samen verder bouwen aan de oecumene," liet ze enkele weken geleden al weten. „In de afgelopen jaren heb ik geleerd dat je met omtrekkende bewegingen en vooral een goede kennis en weder zijds vertrouwen ver komen kan. Ik heb er in elk geval goede hoop op hier." Haar opvattingen in dezen ontlok ten na afloop van de dienst in gebouw Irene een aantal sprekers tot reacties. Onder anderen van pastor Harry Wiggers van de rooms-katholieke gemeenschap, die op vermakelijke en uiterst tref fende wijze aandacht schonk aan de samenwerking tussen de ker ken. Hij hoopte dat de goede con tacten die er zijn, verder uitge bouwd kunnen worden. Symbo lisch voor de 'eenheid in verschei denheid' bood hij da. Den Hertog een gemengd boeket bloemen aan. Ook Jan Groenewegen, die na mens de gereformeerde kerk het woord voerde, haalde de oecume ne aan. Naar zijn zeggen wordt op verschillende terreinen al samen gewerkt, zoals in de Open Deur diensten en in het interkerkelijk recreatiewerk: „Toch is het in ze kere zin spannend om te zien hoe de deuren de komende jaren ver der naar elkaar toe worden ge opend." Een hartelijk welkom was er ook van ds. Siebe Roozenboom. Op basis van de contacten was hij ervan overtuigd dat de toekomst een goede samenwerking inhoudt tussen het trio hervormde predi- Deventer Schouwburg. Paul Haenen komt op vrijdag 7 april naar Deventer met zijn pro gramma 'Smakelijke Voortzet ting'. Uiteraard zijn dominee Gremdaat, dokter Valentijn en Margeet Dolman ook van de par- tij. Zaterdag 8 april speelt het Velvets Schwarzes Theater 'De Kleine Prins' van Antoine de Saint-Exu- péry, een familievoorstelling vanaf acht jaar. In het kader van de bevrijding van Deventer speelt de Koninklijke Militaire Kapel samen met de Ge vleugelde Vrienden Pieter van Vollenhoven, Louis van Dijk en Pim Jacobs in de Deventer Schouwburg. Woensdag 12 april de opera Car men van Georges Bizet, gebracht door de Opera van Krakow. Vanaf 19.00 uur een inleiding door Guus van Es. Tenzij anders vermeld is de aan vangstijd 20.00 uur, kaartverkoop tel. 05700-83500. Lochemse Schouwburg. Het Nationale Toneel speelt op donderdag 6 april de voorstelling Antichambre van Jean Claude Brisville. Woensdag 12 april biedt de Johan Willem Friso Kapel een concert aan t.g.v. het 175-jarig bestaan. Voor de pauze licht klassieke wer ken, daarna een gevarieerd muzi kaal programma. Tenzij anders vermeld is de aan vangstijd 20.00 uur. Kaartverkoop tel. 05730-51081. Matthaus Passion. Ook De venter heeft dit jaar weer een Matt haus Passion en wel op zondag 2 april in de Grote of Lebuïnuskerk op het Grote Kerkhof. Vooraf gaand aan deze uitvoering met tal van beroemde solisten (aanvang 13.00 uur) speelt beiaardier Henry Groen een uur lang passiemuziek van Bach op de Hemony-klokken van het Lebuïnus-carillon. Kaar ten zijn voor f 40,00 verkrijgbaar bij de Deventer VVV (tel. 05700- 16200), de kerk is vanaf 12.15 uur geopend. kanten in Holten. Daarvoor ci teerde hij een zeer tekenende Bij beltekst: „Een drievoudig snoer wordt niet snel verbroken." Roo zenboom verzekerde zijn kersver se collega dat een predikant in Holten veel krediet krijgt, veel mag uitproberen, maar dat op ze ker moment ook grenzen worden bereikt. Samenwerking ook tussen de bur gerlijke en kerkelijke gemeen schap. Die werd belicht door bur gemeester D.J. Verhoeven, die niet alleen wees op het regelmatige overleg tussen kerk en gemeente, maar ook andere raakvlakken noemde: „Sommige zaken binden ons ook op ander terrein. Kijk naar de positie van degenen die moeten rondkomen van een mini mum inkomen. Dan moet er zo wel materiële als immateriële zorg zijn. En hoe geven kerk en ge meente inhoud aan de zorgen die leven in bijvoorbeeld de agrarische sector?" De burgemeester haalde ook het Samen op Weg-proces aan. Wat hem betreft mogen de deuren tussen de kerken nog ver der geopend worden. Ten slotte herinnerde hij aan de belangrijke plaats van de hervormde k'erk bin nen de Holtense gemeenschap en noemde -hét'in dat verband een goede zaak dat de kerk nu weer volledig op sterkte is: „Zo kan volledig zorg worden verleend aan hen die het nodig hebben." Goede woorden ook van voorzit ter Jaap Bogaard van de wijkker- keraad zuid. Hij ging een stapje terug in de tijd en herinnerde aan de beroepingsperiode en de vlotte en prettige kennismaking met da. Den Hertog. Medio december kwam zij met het verlossende woord dat ze het beroep aannam; sinds 21 maart woont ze met man en drie kleine kinderen in de geheel opgeknapte pastorie aan de Pasto riestraat. Om de nieuwe predikante te be groeten en uit te nodigen voor een bezoek was zelfs een vertegen woordiging van de Evangelische Gemeinde uit kerkelijk partnerge meente Telgte naar Holten geko men. Een woord van dank was er ten slotte van de nieuwe predikante, die haar twee collegae bedankte voor de prettige ontvangst: „Het is duidelijk dat een derde predi kant zeer welkom was." Da. Den Hertog wil eerst 'maar 'ns kijken wat de verwachtingen zijn': „En dan hoop ik oprecht dat men van mij een luisterend oor en aandacht Na een lange winterstop gaat zaterdag 8 april het Trekkersiep- seizoen weer van start. Ook dit jaar wordt begonnen in Espelo, waar de School- en Volksfeest- commissie in samenwerking met het Trekker Trekteam Splo te kent voor de organisatie. Het is alweer voor de zevende achtereenvolgende maal dat de wedstrijd in Splo gehouden wordt. Een heuse traditie inmiddels dus. Dit jaar moest jammer genoeg wel gebroken worden met de traditie van het wedstrijdterrein. Kon men zes jaar lang steeds gebruik maken van het bekende terrein van Jan Meijerink, plaatselijk beter be kend als Jan van Ap, aan de Ok- kenbroeksweg, dit jaar moest worden uitgezien naar een andere lokatie. Het optreden van de boe- renrockgroep Normaa, dat op 22 april op hetzelfde terrein plaats heeft, viel niet te combineren. De organisatie moest derhalve op zoek naar een nieuw terrein. Ge lukkig bracht de familie Lubber- sen, in trekkerslepkringen beslist geen onbekende, uitkomst door een terrein beschikbaar te stellen. Het wedstrijdterrein ligt daarom ditmaal aan de Helhuizerweg, ter hoogte van de Dammerweg. Boerenklasse In totaal komen zaterdag zo'n tachtig deelnemers aan de start, onder wie vrijwel alle coryfeëen uit de wijde omgeving. Ook een groot aantal leden van het organi serende Trekker Trekteam Splo gaat de strijd aan met de concur renten. Diverse van hen zijn maken zeer beslist kans op een ereplaats. De verwachtingen zijn dan ook hoog gespannen. Ér wordt gestart in zeven verschillen de klassen, waaronder ook een zogenoemde 'boerenklasse'. Het gaat hier om standaard tractoren tot 4000 kilogram. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en eindi gen zo rond de klok van 16.00 uur met de prijsuitreiking. De toegang is zoals gebruikelijk gratis. „Schrijven van een boek is soms een kwelling, maar als ik niet schrijf is de kwelling nog gro ter!" Duidelijke taal van schrijf ster Mensje van Keulen (49), die vorige week een lezing hield voor leerlingen uit hoofdzakelijk de vooreindexamenklassen 4havo en 5vwo van scholengemeen schap De Waerdenborch. Een boeiende lezing, daarover wa ren zowel leerlingen als leerkrach ten het na afloop roerend eens. Wellicht ook door de jeugdige uit straling van de schrijfster, waar door sprake was van een goed contact met de jongeren in de zaal. Niet zo verwonderlijk daarom dat de meeste leerlingen moeiteloos een uur lang aan haar lippen hin gen. Ook het 'vragenuurtje' liep gesmeerd. En als klap op de vuur pijl verraste de van oorsprong Haagse de aanwezigen met een vermakelijk stukje onvervalst plat Haags. Mensje Francina van der Steen be zocht de school op uitnodiging van leraar Nederlands Hugo van de Ende, die in de lessen vooraf werk van haar onder de loep had genomen. Alvorens in te gaan op haar romans, liet de schrijfster ho ren hoe je kunt spelen met taal. Zo droeg ze een aantal van haar 'let- tergedichten' voor uit de bundel 'Van Aap tot Zet'. Ogenschijnlijk heel eenvoudige rijmelarijen rond een gewone letter. Zoals de hard klinkende letter 'g', waar Mensje het veelzeggende versje 'Gerda Geit' op maakte. Een ander voor beeld was 'Isidora Inktvis', uiter aard een gedichtje op de letter 'i'. En zo had ze er nog enkele. Alle even bewonderenswaardig in el kaar gezet en vol met alliteraties. Mensje van Keulen stak niet onder stoelen of banken dat haar voor keur uit gaat naar het schrijven van romans. Naar haar zeggen bevat ten haar verhalen geen echt duide lijke boodschap: „Als ik begin heb ik een lijn voor ogen, maar onder in de aula van De Waerdenborch verraste Mensje van Keulen haar gehoor onder meer met een vermakelijk stukje plat Haags Foto WV) weg komen er telkens meer dingen en personnages bij. Vpor mij is het verhaal met die personnages het belangrijkste van een boek." Boekenlijst De schrijfster debuteerde in 1972 met de roman 'Bleekers Zomer'. Inmiddels bij velen bekend en vol gens Mensje een boek dat zonder meer op de boekenlijst voor het eindexamen mag worden ge plaatst. „Ik weet dat dat vaak gebeurt, temeer daar het niet zo dik is!," prijsde ze haar penne- vrucht aan. Naast romans pulbiceerde Mensje van Keulen op vooral jongere leef tijd tal van korte verhalen. Ze werden gebundeld onder de titel 'Allemaal Tranen'. Volgens de schrijfster zijn het veelal verhalen oorzaak van die verhalen. Ik moest toen vaak vroeg naar bed en vertel de dan boven allerlei enge verhalen aan mijn broertje en zusje. Het kon me haast met eng genoeg zijn." Eén van Mensjes griezelver halen is het kinderboek 'Vrienden van de maan'. Het werd in 1991 bekroond met de Nienke van Hichtum-prijs. Mensje van Keulen legde uit dat het schrijven van jeugdboeken (er verschenen er totaal zes van haar hand) vorm kreeg toen ze een zoon kreeg. Inmiddels is zoon Aldo scholier voortgezet onderwijs. Haar lievelingsjeugdboek noemt ze 'Meneer Ratti'. Het verscheen drie jaar geleden en gaat over een notoire leugenaar die immer stre ken uit haalt en kinderen, dieren en (buur)vrouwen haat. Om de die waar gebeurd zijn: „Veel jonge toon van het boek te illustreren las mensen schnjven^ook doorgaans ze ook daar een klein stukje uit autobiografisch. Over dingen die ze zelf hebben meegemaakt dus." Toch verschenen er ook heel wat fictieve verhalen van haar hand. Zo ook griezelverhalen, waarvoor Mensje van Keulen ter verduidelij king een boekje open deed over haar jeugd: „Want daar ligt de Evenals in diverse andere van haar pennevruchten klonk ook hier de rijke fantasie van Mensje van Keulen door. Fantasie, die haar in staat stelt creatieve en origi nele dingen te bedenken. Al is het maar de benaming van sommige personnages. Na afloop van de bevestigingsdienst in de dorpskerk maakten velen van de gelegenheid gebruik om de nieuwe predikante en haar echtgenoot te begroeten in gebouw Irene Foto WV) 1. BOUWVERGUNNING IS VERLEEND VOOR: - bouw woonhuis Molenbelterweg 8; - verbouw boerderij Borkeldsweg 93; - vervangen van een schuur door een werktuigenberging Markeloseweg 23; 2. KAPVERGUNNING IS VERLEEND VOOR: - 3 dennen en 1 berk Vianenweg 125; - 5 dennen, 4 berken en 1 eik Vianenweg 105; - 10 acacia's, 3 berken en 2 eiken Kappertsweg 1; - 1 beuk Vianenweg 58; - 1 Amerikaanse eik, 1 berk en 1 grove den Vianenweg 123; - 5 berken en 2 eiken aan de Flisweg; - 7 eiken en 1 den Heideweg 24; - 1 ceder Voorsboersstraat 9; - 1 beuk Holterbergweg 2; 3. VOORTS IS VERGUNNING, ONTHEFFING E.D. VERLEEND VOOR: - activiteiten koninginnedag (29 april 1995); - dorpsfeest 1995, incl. diverse wegafsluitingen in het centrum van het dorp (24 t/m 29 juli 1995); Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van boven vermelde besluiten binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 13, 7451 AA Holten. Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daar bij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - bouw afdak Beusebergerweg 13 (23 maart 1995); - veranderen/vergroten ligboxenstal Brenderweg 2 (23 maart 1995); - gedeeltelijk vernieuwen garage/berging Espelodijk 6 (24 maart 1995); - bouw garage/paardestal annex fietsenberging Maneschijnsweg 12 (24 maart 1995); - bouw carport Keizersweg 35 (27 maart 1995); - bouw bedrijfswoning Maneschijnsweg 36 (27 maart 1995); - bouw 9 basiswoningen Eekelscharen 1 t/m 9 (oneven) en Erve Lukensveld 18 t/m 24 (even) (23 maart 1995); - bouw 4 doubletwoningen Erve Lukensveld 10 t/m 16 (even) (23 maart 1995); - bouw 4 saffierwoningen Eekelscharen 14 en 16 en Erve Wiegmannink 5 en 7 (23 maart 1995); - bouw 2 saffierwoningen Eekelscharen 12 en Erve Wiegmannink 3 (23 maart 1995); De bouwaanvraag ligt tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw- en wo ningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. De eerstvolgende openbare vergadering van de Sportcommissie wordt gehouden op donderdag 13 april a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staan voorstellen inzake: - vergoeding gebruik touwtrekterrein door kynologenclub - jeugdsportsubsidies 1995 - subsidies in de kosten van kadervorming - aanvullende subsidie z.p.c. Twenhaarsveld - vervanging binnendeuren kleedlokalen 't Vletgoor - herstel noordgevel sporthal - lijnen handbalveld, afvalbakken en beplanting Meermanskamp - subsidie bouw berging/juryruimte atletiek Meermanskamp. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat met ingang van 10 april 1995 gedurende twee weken ter gemeentesecretarie, kamer 6 (bibliotheek/leeszaal) voor belanghebbenden ter inzage zal liggen het ontwerp-besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan „Buitengebied, 3e wijziging Borkeldsweg 91). Het onderhavige plan betreft een wijziging op basis van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en be oogt het toekennen van een woonbestemming aan de voormalige monumentale boerderij met daarbij behorende bijgebouwen en erf Borkeldsweg 91 Belanghebbenden worden hierbij in de gelegenheid gesteld gedurende bovengenoemde termijn van twee weken schriftelijk bedenkingen tegen het ontwerp-besluit c.q. het ontwerp-bestemmingsplan bij hun college in te dienen. Holten, 6 april 1995. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, H. de Blaauw, l-.s. de burgemeester, D. J. Verhoeven. 1. Beplanting en bogen moeten tenminste 10 meter uit de hoeker :en van straten worden geplaatst. Palen e.d. moeten tenminste 50 cm vanaf de wegrand worden geplaatst trottoirband 1 tegel); wanneer er minder dan 3 tegels loopruimte overblijft, moeten de palen zover mogelijk van de weg worden geplaatst, zodat een zo breed mogelijk trottoir overblijft. 2. De doorrijhoogte moet minimaal 4.50 meter bedragen. 3. De straatversiering mag het zicht op verkeersborden e.d. niet belemmeren. 4. De straatversiering mag geen hinder opleveren voor het openbaar verkeer en mag de verkeersveiligheid niet in gevaar brengen. 5. Het gebruik van deugdelijk materiaal is verplicht. 6. Voor het plaatsen van bogen moet vooraf overleg gepleegd worden met de direkteur van gemeentewerken en is voor wat betreft de technische voorzieningen (stabiliteit e.d.) zijn goedkeuring vereist. Voor het aan brengen van andere straatversiering wordt overleg vooraf geadviseerd. 7. Straattegels e.d. moeten worden opgeslagen en direkt na het verwijderen van de straatversiering weer worden aangebracht; geen kapotte tegels verwerken, deze kunnen op de gemeentewerf worden qeruild voor hele tegels. 8. Wanneer aansluiting op de openbare verlichting gewenst wordt, moet kontakt opgenomen worden met de I Jsselmij. De aansluitkosten zijn voor rekening van de aanvrager. 9. In verband met de aanwezigheid van kabels en leidingen mag in trottoirs niet geboord worden. 10. De gemeente kan niet aansprakelijk gesteld worden voor schade enz. als gevolg van de straatversiering. N.B.: De straten/buurten die willen deelnemen aan de wedstrijd, moeten zich hiervoor vooraf aanmel den. Het aanmeldingsformulier is verkrijgbaar bij de V.V.V, In het programma van de Stichting Viering Nationale Feestdagen, is de avond van 29 april (viering koninginne dag) tot aan het vuurwerk van 22.30 uur vrij gehouden t.b.v. straat- en buurtfeesten. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten voor deze feesten een algemene ontheffing te ver lenen, voorzover deze plaatsvinden op particulier terrein of in particuliere gebouwen. Aan deze algemene ontheffing zijn de volgende voorwaarden verbonden: 1De feesten dienen om 01.00 uur te zijn afgelopen. 2. Aanwijzingen door of namens de politie gegeven, dienen stipt te worden opgevolgd; 3. De omwonenden van het terrein c.q. het gebouw dienen vroegtijdig te worden geïnformeerd over de te hou den aktiviteiten. Voorkomen moet worden dat overlast aan omwonenden wordt veroorzaakt. Voor aktiviteiten die niet aan deze voorwaarden voldoen (b.v. andere dag en/of feesten op openbaar terrein) moet op de gebruikelijke wijze ontheffing worden gevraagd bij het college van burgemeester en wethouders t.a.v. de afdeling Algemene Zaken, Postbus 13, 7450 AA Holten. APRIL 8 april: trekkersiep Espelo 16 april: Paasvuur 17 april: Erwincross 22 april: Normaal in Espelo 24 april: lezing voor Kunst en Cultuur in De Boschkamp; afde lingsavond NBvP Espelo. 26 april: bloedplasma-avond in de sporthal 29 april: regelmatigheidswedstrij- den MAC in de Beuseberg 4 mei: herdenking Canadese be graafplaats 5 mei: Bevrijdingsloop; bevrij dingsvuur-estafette Wageningen- Holten 6 mei: Holterbergtoer WV Hol ten. 13 mei: nationale molén- en fiets- dag 20 mei: receptie 50-jarig bestaan HMV in Het Bonte Paard. 21 mei: jubileum puzzelrit MAC De Holterberg 25 mei: aankomst Pieterpad Mi lieu Estafette 27 mei: voorjaarsfeest in de Beuse berg; Straatvoetbaltoemooi sport park 't Vletgoor JUNI 3 juni: landelijk drumband- en majorettenconcours op Meer manskamp 10 juni: reünie voor oud HMV'ers in het repetitielokaal 11 juni: Koetsenrit De Bergrij- ders; Marco Borsato in De Waag. 13 t/m 23 juni: fietsvierdaagse 17 juni: Boeldag HMV; Konings- schieten hoek Markeloseweg/Aal- 21 juni: midzomernachtconcert Holterberg JUU 2 juli: MAC grasmaaimachinerace 7 juli: Triathlon Ballooning 8 juli: Triathlon Holten; Hemel- zicht-fietstocht, 25 t/m/ 29 juli: dorpsfeest met kermis AUGUSTUS 3 augustus: Dagje De Boer Op; 13 augustus: MAC Holterbergrit 18/19/20 augustus: school- en volksfeest Espelo 26 augustus: MAC Totaaldag SEPTEMBER 7/10 september: Keunefeesten 9 september: Vrijmarkt op Smids belt 16 september: Erwincross 17 september: MAC Trekkersiep 23 september: Holterbergherfst- toer. OKTOBER 1 oktober: MAC motocross NK solo's op Zuurbergcircuit 7/8 oktober: Nacht om Holten 14 oktober: concert jongerenkoor Campanella in NH kerk NOVEMBER 10 november: najaarsconcert Holtens Mannenkoor 11 november: speelgoedbeurs in De Boschkamp 25 november: J ubileumshowcon- cert HMV in de sporthal; jubi leumreceptie en feestavond MAC De Holterberg DECEMBER 18 december: jubileumviering NBvP Holten (50 jaar) 20 december: volkskerstzang in De Kandelaar 26 december: MAC kerstpuzzel- Naar aanleiding van het verzoek van A.M. van der Laan wordt het openbare voetpad Brummelsteeg verlegd. Van der Laan had er op aangedrongen, daar het pad erg dicht langs zijn perceel loopt. Vol gens burgemeester D.J. Verhoe ven kan het pad zonder één boom te kappen worden verlegd. Van der Laan heeft zich bereid getoond de kosten voor zijn rekening te

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5