Wateroverlast overige velden van 't Vletgoor Sport g agenda Sport Sin Holten MM Nacht van Blauw Wit tot laatst spannend Snoeihout, wat doe je ermee? Sterk spel van badmintonjeugd SOT" toirü SPORT WV Holten houdt een veldtoertocht Bato-lessen houden mens gezond en fit Geslaagde expositie van De Bergvliegers Nachtelijke sluiting van de Toeristen weg HOLTENS NIEUWSBLAD Winnaars kerstpuzzel ROVO-bord Blauw Wit Oliebollencross Noteboom wint rondvlucht Kerstspringen DONDERDAG 5 JANUARI 1995- „Ondanks de renovatie van het hoofdveld van sportcomplex 't Vletgoor baart de toestand van de overige velden zorgen." Aldus penningmeester Henk Smit van de ZVV Blauw Wit, dinsdag avond in zijn toespraak tijdens de nieuwjaarsreceptie in het clubge bouw. Smit verving voorzitter Gerhard Kolkman, die momen teel op de lange latten in Oosten rijk staat. Desgevraagd verklaarde Smit dat er sprake is van een 'structureel probleem' op 't Vletgoor: „We beschikken hier over vier velden. De problemen van het hoofdveld zijn nu aangepakt. We verwachten dat dat veld in het vroege voorjaar bespeelbaar is. Helaas gaat het met de overige velden dezelfde kant op. Het zeifde beeld: de grond slibt dicht en laat geen water door, in het bijzonder op het trainings veld. Eigenlijk kun je daar spreken van de situatie zoals tot voor kort op het hoofdveld." Water, water én nog eens water dus. De pen ningmeester verklaarde dat nog Steeds wedstrijden moeten worden afgelast op momenten dat deze op andere velden normaal doorgaan. Naar zijn zeggen zou gedacht kun- pen worden aan een soort groot önderhoud van de velden. Impreg neren met onder meer zana, dat waterdoorlatend is. Duidelijk is dat het een lapmiddel betreft. Op den duur zullen ook de andere velden moeten worden gereno veerd. Smit liet weten dat het Blauw Wit- bestuur inmiddels met wethouder sportzaken Bertus Rensen volop in bespreking is over de problema tiek. Naar zijn zeggen wordt één en ander door de gemeente zeker onderkend. Blauw Wit hecht evenwel aan een bescheiden op stelling in dezen gezien de forse investeringen die recent voor 't Vletgoor gedaan zijn. „Wij zijn echter van mening dat het belang van een goede sportbeoefening vasthoudendheid noodzakelijk maakt en hopen dat het overleg met Rensen binnen niet al te lange termijn tot resultaat mag leiden," aldus de penningmeester. Hij wees er voorts op dat de ver eniging op gedegen wijze op zoek gaat naar een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 95/96 nu Een Middelburg de club eind dit sei zoen verlaten zal. J eugdtrainer Rein de Haan zal zijn trainerschap met een tweede seizoen verlengen. Drie seniorleden gaan bovendien de Jeugd Voetbal Trainer-cursus volgen. Het voornemen is dit jaar te starten met trainingen voor vijf jarigen. De animo hiervoor bleek groot. Eén van de ouders heeft zich bereid getoond deze training op zich te nemen. Verder zal wor den gewerkt aan de afwerking rond de kleedkamers (verwijde ring bossage, aanbrengen verhar ding en enkele speeltoestellen), de aanschaf van coachjacks en het streven naar deelname aan de na- competitie. Terugblikkend op het seizoen 93/94 erkende Smit dat een kam pioenschap of promotie er niet in zat voor de selectie. „Op ander front was dat er wel, namelijk op het gebied van vrijwilligerswerk en zelfwerkzaamheid. Het realiseren van een berging, jeugdhonk en vier nieuwe dugouts in eigen beheer en alle aktiviteiten daar omheen is een prestatie van formaat." Ten slotte noemde hij de clubbladcommissie, die al 25 jaar 'een zeer lezenswaar dig blad vervaardigt'. Er wordt naarstig gewerkt aan een jubileum- De Stichting Coördinatie Land- schapsonderhoud Overijssel houdt zaterdag 21 januari een the madag over 'Het verwerken van snoeiafval'. Op ROC Aver In Heino worden de mogelijkheden blauw wrr Zaterdag 7 januari Crossloop: pupillen 10 00 uur (aanwezig 09.45 uur); C-junio- ren 12.00 uur (aanwezig 11.30 uur); A- junioren en senioren 14.00 uur (13.30 uur). Dinsdag 10 januari: Blauw Wit 1-Avanti Twello 1, 19.30 uur; Avanti 2-Blauw Wit .2, 19.30 uur (vertrek 18.30 uur). SV HOLTEN JUNIOREN: Holten A1-Rietvogels Al, 14 30 uur; Holten B1-GFC B1, 14.30 uur; GFC C1-Holten C1,14.30 uur; Holten D1 toernooi Markvogels, 14.30 uur (vertrek *13.45 uur); Haarle D1-Holten D2, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur), Holten E1 toer nooi Markvogels 11.50 uur (vertrek 11.00 uur); Holten F1 toernooi Markvo gels 09.20 uur (vertrek 08.30 uur). HANDBAL Zaterdag 7 januari MA 1 uit tegen Boer- hof/Heeten om 13.00 uur. Vertrek 12.15 Uur MA 2 thuis tegen Zwolle 3 om 16.00 uur. JA uit tegen HV Erix om 16.00 uur. Vertrek 14.30 uur MB uit tegen WSV '38 lom 12.00 uur Vertrek 11 00 uur. Welpen ■uit tegen Apeldoorn '80. Vertrek om ,11.50 uur. Vertrek 10 45 uur. Mini's toer nooi te Bathmen om 9.00 uur. Vertrek •8.30 uur. Zondag8januari: Herenthuistegen LHC om 12 00 uur. Dames 1 thuis tegen Raal- te om 13.05 uur. Dames 2 thuis tegen Lettele 3 om 14.10 uur. Dames jun. vrij. SPORTHAL Zondag: 09.00-12.00' uur: SV Holten voetbal, 12.00-15.30 uur: NHV; maan dag: 16.00-18.30 uur: Hockeyclub Hol ten; 18.30-22.30 BCH; dinsdag 16.30- 22.30 uur: Mintonette; 22.30-23 30 uur: Blauw Wit; woensdag: 16.00-18.30 uur: Hockeyclub Holten; 18.30-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: Wegstapel; don derdag 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00-23.00 uur: ZW Blauw Wit; 23.00-24.00 uur: SV Holten All Stars, vrijdag 19.00-23.00 uur: ZW Blauw Wit; zaterdag; 08.30-12.00: SV Holten/ZW Blauw Wit; 12.00-17.00 uur: Blauw Wit; 19.00-24.00 uur: Espelo-toer- nooi Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). HPC. De Holtense Postzegel club houdt maandag 9 januari haar algemene ledenvergadering in dorpshuis De Boschkamp. Aan vang 20.00 uur. Vooraf aan de bijeenkomst heeft jeugdclub Het Pincetje de normale ruilavond tus sen 19.00 en 20.00 uur. Tippie Bokaal. Jan Koning sr. won vorige week het tien-over- rood toernooi van Biljartvereni ging 't Klavier en nam daarmee de Tippie Bokaal over van Edwin Ste- gehuis die verhinderd was en zo doende niet voor het derde achter eenvolgende jaar het toernooi op zi)n naam kon schrijven. Van de 25 deelnemers bleek Bart Zuidgeest in de finale de op een na beste. De derde plaats werd gedeeld door Jan ter Wel en Erik Bijma. SV Holten. De omnivereniging SV Holten houdt op zaterdag 7 januari in de kantine op sportpark Meermanskamp haar nieuwjaars receptie. Het SV-bestuur heeft zich daarvoor verzekerd van op tredens van enkele eigen leden zo dat het een 'gezellige boel' kan gorden. Voor de ouderen wordt geprobeerd een zitplaats te reser veren, maar de wat jongeren moe ten wellicht genoegen nemen met een sta- of hangplaats. De aanvang ij> 20.00 uur. Crossloop. Zaterdag 7 januari houdt de activiteitencommissie ^an Blauw Wit weer de jaarlijkse crossloop. Om het geheel nog aan trekkelijker te maken is voor de jongste junioren een soort survi val-run uitgezet. Voor de pupillen is het parcours weer op het sport park zelf uitgezet, de hoogste ju nioren en de senioren beginnen om 14.00 uur met hun parcours van dit maal ongeveer 6V2 kilometer. De senioren strijden hierbij om de Gerrit Welink Bokaal. De win tiaars bij de junioren worden bijge schreven op de bekende plank in het clubhuis. Dus vooralle Blauw witters een mooie test om te kij ken hoe de conditie er voor staat. Het eerste jeugdteam van de Bad mintonclub Holten speelde in Dalfsen tegen het (toen nog) op de tweede plaats staande Trefzeker 2. Herbcrt Pieffers trof een kleine (11-jarige), taaie tegenstander. De eerste game werd via een verlen ging gewonnen, de tweede verlo ren, maar de beslissende derde game werd weer gewonnen. In middels speelden de dames Caroli ne Mensink en Sabrine Paalman de damesdubbel. Zij verloren de eer ste game, maar na enkele taktische aanwijzingen van de kersverse trainer Frank Fridrichs wisten de dames de wedstrijd in drie games te winnen. Wouter Overmars had weinig problemen met zijn tegen stander en won glansrijk met 1-15 en 2-15. Caroline speelde meer tegen zich zelf dan tegen haar te genstandster en verloor haar partij in 2 games van beide 11-7. Sabrine speelde een leuke partij en zij bleef lachen ondanks de 11-8 en 11-10 nederlaag. Vervolgens werd de he- rendubbel weer gemakkelijk ge wonnen. De gemengde dubbels werden tegelijk gespeeld en wer den beide eenvoudig gewonnen, zodat de eindstand 2-6 voor Hol ten werd. Halverwege de competi tie staat dit eerste jeugdteam met slechts 1 verliespunt ruim voor op de huidige nummer 2, SAS. Zondag 8 januari houdt de Wieler vereniging Holten (WVH) de jaar lijkse Beemd- en Bergtoer rondom Holten. Afhankelijk van de bo demgesteldheid valt deze 45 kilo meter lange veldtocht onder de categorie 'zwaar'. Tussen 9.00 en 10.30 uur kan werden gestart bij sporthal 't Mossink, waar kleed- en douchegelegenheid is. Van de sporthal wordt via een duidelijk bcwegwijzerde route koers gezet in zuidoostelijke richting, waar de Beuseberg en de Zuurberg met daarop het motocrossterrein wachten. Vandaar gaat het noord waarts via de Lokerenk, langs de kom van Holten naar de Holte- renk, waar de contouren van de Holterberg zichtbaar worden. In afwachting daarvan eerst nog een lus om de Canadese begraafplaats op de zuidflank van de berg en door naar de controle op camping De Holterberg. Daar vindt tevens de scheiding plaats van zwartrijder en betalende deelnemer. De laat- sten worden er voorzien van eten en drinken. Na De Look en het bosgebied Rondebelt, begint vanaf de oost kant de 2 kilometer lange beklim ming van de Holterberg met als hoogste punt 63 meter. Meteen daar achteraan de afdaling naar de Diepe Hel om via Varkensbos en Heihuizen tweemaal de berg vanaf de westkant te beklimmen met vervolgens de afdaling naar het Numcndal. Daar zal het kleinste verzet nodig zijn om er weer uit te komen. Na het oversteken van de Moticweg en via de hoge hei gaat het terug naar de sporthal. Een route die de deelnemers van de omgeving, compleet met fraaie vergezichten, laat genieten. Meer informatie bij JScheperman, tel. 61809 of B.JBril, tel. 62360. getoond die er zijn om snoeiafval uit landschapsonderhoud te ver werken, nu het traditionele ver branden van hout in veel gemeen ten verboden is. Bij het onderhoud aan knotwilgen, houtwallen en meidoornhagen komt veel hout vrij. Vroeger was dit een waarde vol produkt voor de eigenaar. Te genwoordig heeft het weinig eco nomische waarde. Het was gebrui kelijk om het dunnere snoeihout te verbranden en het dikkere voor een zacht prijsje te verkopen. Door het verbod van veel gemeen ten zitten veel vrijwilligersgroepen die landschapsonderhoud plegen met het hout opgezadeld. Er blijft zelfs werk liggen omdat men het hout niet kwijt kan. Een milieu vriendelijk alternatief is het maken van een houtril (het terugstapelen van snoeihout in de houtwal) of een takkenhoop maken op een on bruikbaar stukje in het land. Deze oplossingen bieden ook weer mo gelijkheden voor kleine zoogdie ren en vogels. Belangstellenden voor deze dag kunnen zich opge ven bij de SCLO, Poppenallee 39, 7722 Dalfsen, tel. 05290-1731 (tij dens kantooruren). De deelname bedraagt 40 gulden per persoon. Voor vrijwilligers die aktief zijn in het landschapsonderhoud is dat 20 gulden. De jaarlijkse Nacht van Blauw Wit bleef tot in de slotseconden spannend. Er werd plezierig en sportief gespeeld door de deelnemende teams (Foto WV) De zestiende Nacht van Blauw Wit was in sporthal 't Mossink tot de slotseconden spannend. Daarin zorgde Deventenaar Pe ter Beldman ervoor dat CSV De CJV'ers met de hoogste eer ging strijken. De organisatie had opnieuw een attractief deelnemersveld weten vast te leggen. Ook de inmiddels vaste scheidsrechters André Leus huis en Dinand Olydam waren weer van de partij en lieten op nieuw zien hoe belangrijk scheias- rechterswerk in een zaaltournooi is. Mede door hun inbreng verliep het tournooi vlot en sportief. Nadat Blauw Wit C in een voor wedstrijd van Holten C had ge wonnen (3-1) en Holten A onder leiding van Herman Schutte Blauw Wit A nog achterhaalde (5-4) trapten om 20.00 uur Hulzense Boys en GFC af voor de eerste wedstrijd in poule A. Zij speelden gelijk evenals Holten en Spc. Rijs- sen. In de andere poule wisten Markelo en De CJV-ers hun ope ningswedstrijd tegen SWN en Blauw Wit wel winnend af te slui ten. De poulewedstrijden verlie pen verder vlot en plezierig, zodat om 23.15 uur de eerste halve finale kon beginnen. In de eerste halve finale opereer den Spc. Rijssen en Spc. Markelo voorzichtig. Dat de wedstrijd in 0- 0 eindigde was daarom niet ver wonderlijk. In de strafschoppen serie was Sp. Rijssen uiteindelijk de sterkste. In de andere halve finale stonden De CJV-ers en GFC tegenover elkaar. Hoewel de Deventer club een licht overwicht had, werd het 2-2 en moesten ook hier strafschoppen de beslissing brengen. Beide ploegen hadden het moeilijk met de zenuwen, maar de Deventer ploeg wist zich met 3-2 toch te kwalificeren. Mar kelo had hierna een makkelijke wedstrijd om de derde plaats om dat GFC de klap niet meer te boven kwam (4-1). In een interessante finale speelden Spc. Rijssen en De CJV-ers een echte wedstrijd. Sp. Rijssen nam onverwacht de leiding, maar uit een vrije trap wisten de oranje- zwarten gelijk te maken. Toen ie dereen zich al opmaakte voor een beslissing via strafschoppen was het de meest opvallende speler van het tournooi, ex-AGOVV'er Pe ter Beldman, die een luchtduel met de Rijssense doelman in zijn voor deel besliste: 2-1. XT Namens de or ganisatie reikte Berend Jan Bril de prijzen uit. Uitslagen: Hulzense Boys-GFC 1-1; Hol- ten-Sc. Rijssen 0-0; CJV-ers - Blauw Wit 2-1; Markelo-SWN 1-0; Hulzense Boys- Sc. Rijssen 0-2; GFC-Holten 2-1; SWN- CJV-ers 1-1, Blauw Wit-Markelo 1-3; Holten-Hulzense Boys 3-3; Sc. Rijssen- GFC 2-2, Markelo-CJV-ers 0-6; Blauw Wit-SWN 2-3. Halve finales: Sc. Rijssen-Markelo 0-0; Rijssen w n.s.; CJV-ers-GFC 2-2, CJV-ers w.n.s Om derde en vierde plaats GFC- Markelo 1-4. Finale: Sc. Rijssen-CJV-ers 1-2. De in december gehouden jaarlijk se clubtentoonstelling van post duivenvereniging De Bergvliegers aan de Slachthuisstraat is met ruim honderd ingeschreven duiven en een gezellige zaterdagmiddag met veel bezoekers opnieuw een succes geworden. Ook de bonnenver koop van diverse duiven van suc cesvolle duivenmelkers leverde een groot bedrag op voor de club kas. Voor de tentoonstelling kon in verschillende klassen worden ingeschreven, waarbij ook een viertal duiven ingeschreven mocht worden dat gezamenlijk telde voor het hokkampioenschap. Een er kende keurmeester deelde 's och tends de punten uit aan de duiven, waarbij kop, bouw, ogen, veren en algehele konditie belangrijke crite ria waren. In de middaguren kon den de resultaten worden bekeken middels de puntenkaartjes die aan de kooien bevestigd waren. De D-pupillen van de SV Holten worden al jaren gesponsord door café-restaurant Het Bonte Paard in Dijkerhoek. Op de zaterdag voor de Kerst hielden deze jongens eerst een onderling toernooi. Daarna werd de sponsor Aalderik Paalman met een bezoek vereerd. Het genoegen was wederzijds, zoals op de bijgaande foto te zien is. Vooral de tot in de puntjes gedekte tafel viel bij de drie D-pupillenteams enorm in de smaak. Maandagmiddag 9 januari buigen de leden van de raadscommissie gemeentewerken zich over het voorstel van B en W dat voorziet in afsluiting van de Toeristenweg tussen negen uur 's avonds en negen uur 's ochtends voor alle motorvoertuigen, bromfietsen en invalidenvoertuigen met een mo tor. Als de commissie positief ad viseert en de gemeenteraad vervol gens het definitieve besluit neemt, gaat de afsluiting in bij aanvang van dc balts- en broedperiode van de korhoenders. Hetzelfde besluit is inmiddels genomen door de ge meente Hellendoorn. Middels de maatregel verwachten Holten en Hellendoorn positieve effecten op het leefgebied van de korhoenders en op de populatie van de bedreig de heidevogel, als ook op de wild stand in het algemeen. Door plaat sing van borden met onderborden wordt de weg tussen de ingang van ge- De deelname aan de kerstpuzzel die enkele weken geleden gepubli ceerd werd in het Holtens Nieuwsblad is aanzienlijk weest. De Holtense Handelsvere niging heeft inmiddels de prijswin naars bekend gemaakt. De eerste prijs: M.J. ter Stal-Koopman, Burg. van de Borchstraat 43 (waar debon 100 gulden); tweede prijs: G. Schooien, Kwintenweg 14 (waardebon 75 gulden); derde prijs: Bekkernens, Van Holtenserf 28 (waardebon 50 gulden). Met de winnaars wordt kontakt opgeno men. De tien taarten, beschikbaar gesteld door de Oostelijke Week bladpers, uitgever van deze krant, gaan naar: J. Meijerink, Industrie straat 14; J. Scholten-Lammer- tink, Gaardenstraat 24; H. Nijen- huis, Vijfhuizen weg 16; J. Ulf- man, Oude Deventerweg 51; An nie van Coeverden, Wie in het nieuwe jaar zoekt naar een manier om gezond en fit bezig te zijn, is bij de SV Bato aan het goede adres. Vanaf maandag 9 januari starten diverse cursus sen. Dinsdagavond (20.30-21.30 uur) in de gymzaal aan de Lageweg en donderdagavond (19.45-20.45 uur) in de gymzaal aan de Vrij heidslaan kan men terecht voor callanctics. Gedurende de lessen wordt gewerkt aan een beter fi guur. Grondoefeningen, die ge richt zijn op de diep liggende buik- bil-, heup- en beenspieren. Het lesgeld bedraagt 90 gulden. In de gymzaal aan de Vrijheidslaan wordt donderdagavond van 18.45- De stichting Regionaal Orgaan voor de Verkeersveiligheid (ROVO) in Overijssel startte in december jl. de actie 'Doe sportief, rij alcoholvrij'. Doordat Blauw Wit als één van de eerste verenigin gen reageerde om deel te nemen aan deze actie, krijgt de vereniging op zaterdag 7 januari om 13.30 uur uit handen van de heer De Jong van de ROVO een reclamebord voor het nieuwe hoofdveld. Deze aanbieding gaat vergezeld van een bedrag van 750 gulden. De ROVO had dertig borden met geldbedra gen beschikbaar. Binnen korte tijd waren er al 150 aanmeldingen van sportverenigingen binnen. Bij de aanbieding op 't Vletgoor zijn ook vertegenwoordigers aanwezig van Veilig Verkeer Nederland en de Holtense sportcommissie. De 24ste aflevering van de Olie bollencross van de SV Holten staat voor zondagmiddag 8 januari op het programma. Oorspronkelijk was het de bedoeling 's morgens van start te gaan, maar omdat tege lijkertijd de veldrit van de Wieler vereniging Holten op het pro gramma staat (die ook over de Holterberg voert) heeft de SV Holten haar crossloop naar de middag verschoven. Om 14.00 uur valt het eerste startschot. De deel namekosten zijn f 2,50 voor de jeugd en f 4,00 voor de senioren. Inschrijven is mogelijk vanaf 13.15 uur op sportcomplex De Meer manskamp aan de Valkenweg. Voor de tiende keer vond het vier daags spektakel Indoor Wierden plaats; het grootste pony indoor concours van Europa. De sfeer, het vele publiek, de entourage, vreemde talen, het springniveau- dubbel Z, maakte alles tot een prachtige belevenis. Vooral voor Holtense Marjan Noteboom die in een landelijk deelnemersveld een plaats in de finale veroverde. Op de finaledag zette het lid van PC Beusebergerweg 47; A.J. Jansen- De Bergruitertjes een prima pres- van der Wal, Noordenbergstraat tatie neer door tweede te worden 28; J. Wolff, Het Landeweerd 65; met haar pony Amigo in de cate- M. Wolff, Verzetstraat 53; Bek- gorie C van de klasse M. Aan deze kernens, Van Holtenserf 28 en A. prijs was tevens een rondvlucht Schreurs, Goldsteinstraat 19. De verbonden. Esther Lammers, na winnaars van de taarten krijgen twee disciplines eerste geplaatst bericht thuis. Daarmee kunnen zij met 'good old' Mark in de catego- hun gewonnen 'prijs afhalen. In de fie D liet in de finale twee balkjes volgende editie meer over de kerst- vallen, maar behaalde desondanks puzzel. een prachtige vijfde plaats. de dagcamping aan Holtense kant en de grens met de gemeente Hel lendoorn afgesloten. In het voor stel wijzen B en W op de brand die enige tijd geleden een groot deel van het leefgebied van de korhoen ders verwoestte en dat het herstel daarvan nog vele jaren duren kan. Mede daarom acht het college het gewenst het nog resterende gebied te beschermen. Ook wordt gewe zen op de aanwezigheid van diver se horecabedrijven langs de Toe ristenweg. Ze blijven tussen 9.00 en 21.00 uur voor alle verkeer bereikbaar vanuit beide richtin gen. „Juist gedurende deze perio de maakt het recreatieve en toeris tische verkeer gebruik van de weg," aldus B en W. Ten aanzien van de aanwonenden van de Hol- terbergweg stellen B en W dat deze geen overwegende hinder zullen ondervinden van de maatregel. Vanuit Holten blijven de wonin gen immer bereikbaar. Het kerstspringtoernooi van Manege De Snorrewind kende vorige week erg veel deelnemers, 's Middags was er voor de jongste kinderen een spelletjescircuit en 's avonds werd om 19.00 uur begonnen met het springen. De jurering was in handen van mevrouw Fraas en de heer Aaltink. Uitslagen. B-jeugd: 1Vera van Weyhrother met Danny, 2. Marieke van Faassen met Katinka, 3. Frauke de Jong met Danny. Klasse B: 1 Nadine Saamangun met Spiedy, 2. Tessa van Giersbergen met Snorrewind, 3. Marcella van Schijndel met Focus. Klasse L-M: 1 Hermien Bronsvoort met Esprit, 2. Ineke Schuitemaker met Melas, 3. Anmiek Scheperman met Telly. 19.45 uur aeronetics gegeven. Een combinatie van aerobics en calla nctics, die figuurverbeterend en konditieverhogend werkt. Kosten 90 gulden. Jazzconditie wordt in dezelfde zaal en op dezelfde avond gegeven van 20.45-21.45 uur. Kosten 80 gulden. Ook al aan de Vrijheidslaan wordt op maandagavond aerobics gege ven, een pittige lichaamsbeweging op muziek met gebruik van spie gels. Door inspanning wordt ge bouwd aan een goede konditie. Kosten 90 gulden De lessen fit ness hebben plaats in de gymzaal aan de Tuinstraat. Zonder inge wikkelde apparatuur, maar met een programma waarbij middels een uitgebalanceerd oefenpro gramma de konditie op peil wordt gebracht en gehouden. De lessen zijn op dinsdagavond van 20.00- 21.00 uur. Kosten 90 gulden. Kinderen vanaf vier jaar kunnen behalve de lessen gymnastiek, ook de lessen klassiek ballet volgen. De laatste worden gegeven op dins dagmiddag in de gymzaal aan de Vrijheidslaan: 16.00-16.45 uur (vanaf 4 jaar); 16.45-17.35 uur (vanaf 6 jaar); 17.35-18.25 uur (vanaf 9 jaar). De kosten bedragen 15 gulden per maand. Nadere in formatie en opgave is mogelijk bij Bato-secretaresse M.G. Eggink- ten Velde, tel. 62000 of 05700- 82243. Kerstzaalvoetbal. Dinsdag 27 december en woensdag 28 decem ber 1994 werd voor de zevende maal het Kerstzaalvoetbaltoemooi voor pupillen gehouden. De uit stekende organisatie berustte bij de SV Holten en ZW Blauw Wit. Het talrijk aanwezige publiek kon genieten van een sportieve strijd tussen de deelnemende teams, waarbij de spelers erg enthousiast en gedreven streden voor de over winning. In poule D2 won Blauw Wit ruim van Holten en won uit eindelijk ook deze poule. In poule F3 kwam ABS te laat, maar door andere wedstrijden naar voren te halen kon er toch nog gespeeld worden. In poule Dl was sprake van een zeer sterke bezetting. Vooral de mooie combinaties van ABS en Heeten vielen erg op in deze mooiste poule van het tour nooi. Al met al kon er worden gesteld dat er wederom sprake was van een schitterend toernooi. Sportcommissie. Maandag avond 9 januari komt de sport commissie bijeen in het gemeente huis. De agenda vermeldt onder meer het voorstel van B en W tot herstrating van de rijwielstalling en het aanpassen van de openbare verlichting van het parkeerterrein bij sportcomplex De Meermans kamp. De vergadering begint om 19.30 uur. Oudejaarstoernooi. Afgelo pen zaterdag hield de Vojac we derom een oudejaarstoernooi voor de A-, B- en C-jeugd van de SV Holten. Met deelnemende teams als Barcelona, AC Milan, Ajax en Bayern München stond vooraf al vast dat het een voetbalspektakel zou worden. Om 9.00 uur begon nen de eerste wedstrijden. Naast de strijd om de totaaloverwinning waren er ook prijzen te vergen voor de eertse kopgoal (Rob Tui- tert), de eerste scorende keeper (Rik Koetsier), het poedelteam (Paris Saint Germain) en de meest gepasseerde keeper (Johan Bos- schers). Nadat er enkele wedstrij den gespeeld waren bleek al snel dat Barcelona op een eenzame hoogte stond. Met drie punten voor elke overwinning -en een bo- nuspunt voor drie of meer doel punten verschil bij een overwin ning namen ze al gauw afstand van de rest. Dat de eindzege uiteinde lijk voor deze ploeg was was voor de meestcn dan ook niet een veras sing. Uitslag: 1. Barcelona; 2. Ajax; 3. AC Milan.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7