'Baan sluit perfect aan op opleiding' Ensemble Twente Zangers bewijst z'n pure topklasse Amnesty houdt Indonesië-aktie Sigrid Fekken nieuwe WV-beheerder 15.95 HOLTEN HOITENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport kerkdiensten Alfa bier „De Biester" VRUGGINK Slank, slanker slankst met MALSOvrr Malsovit Slank-Brood Ntjkantp Als u vuurwerk op de dansvloer wilt medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 5 JANUARI 1995- Maandag zette ze voet over de drempel van het VW-kantoor en nog diezelfde dag 'rolde' de regionale en lokale pers over haar heen. Maar Sigrid Fekken weerde zich dapper. Geen spoortje van nervositeit te bekennen, integen deel, de pas 22-jarige opvolgster van VW-beheerder Astrid Dirkzwager weerde zich dapper op al die 'lastige' vragen van die persmuskieten... Sigrid start het nieuwe jaar als de nieuwe beheerder van de VW Holten. Haar voorgangster Astrid beëindigt eind deze maand haar werkzaamheden. Sigrids eerste in druk van Holten: „Een leuke plaats met een prachtige omge ving. Direct maandag bezocht ze enkele hotels en recreatiebedrijven en maakte ze 's avonds kennis met het gemeentebestuur tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het ge meentehuis. Zij wil zich voorlopig toeleggen op de kantoorwerk zaamheden om zich daarna op grotere projekten als de publiciteit voor bijvoorbeeld de Stichting Triathlon Holten en de Reuze Heuvelwachter te storten. De Groningse, die tijdelijk in Nijver- dal bij kennissen huist en begin volgende maand de woning van Dirkzwager betrekt, heeft zich in middels in de Heuvel-materie ver diept. Volgens VW-voorzitter Eddie Vincent zal het er naar toe gaan dat de VW's 'aan beide kan ten van de berg' Reuze Heuvel- taken toegeschoven krijgen. Wel ke, dat is nog niet uitgewerkt en bekend. Sigrid stond bovenaan het lijstje van kandidaten dat zich meldde voor de vacature, die vermeld stond in een uitgave van de Natio nale Hogeschool voor Toerisme en Verkeer (NHTV) in Breda. De procedure is snel gegaan. Opzet was dat de nieuwe beheerder me dio december bekend was, zodat Astrid haar opvolg(st)er een maand lang kon inwerken. Vin cent: „Er meldden zich totaal 40 kandidaten. Samen met Astrid heeft het bestuur geselecteerd, waana uiteindelijk zes sollicitan ten, drie vrouwen en drie mannen, voor een eerste gesprek werden uitgenodigd." De voorzitter bena drukte dat er absoluut geen voor keur was voor een mannelijke of vrouwelijke beheerder van het kantoor. Waarom Sigrid gekozen? Vincent, vastberaden: „Gewoon omdat zij de beste was! Zij voldoet aan bepaalde eisen die wij noodza kelijk achten. Zij kan beleid maken, kan Holten prima promo ten. Ik ben ervan overtuigd dat Sigrid door het bestuur genomen besluiten goed aanpakt en uit voert. Een zaak overigens, die Astrid de laatste paar jaar uitste kend gedaan heeft." Het enige punt van twijfel was de leeftijd van Sigrid. De wijze waarop de sollici tante zich echter presenteerde, als mede haar antecedenten, bleken ruim voldoende om haar aan te nemen. Sigrid Fekken is geboren en geto gen in het Groningse Oude Peke- In de week voorafgaand aan oud en nieuw werd in samenwerking met een ambtenaar van de gemeente Holten een controle uitgevoerd op de verkoop van vuurwerk bij de diverse adressen in Holten. Behou dens enkele kleinigheden, welke ter plaatse konden worden verholpen, werden geen grote problemen aan getroffen. Donderdag 29 december werd tij dens het manouvreren met een vrachtwagen een paal met ver keersbord omver gereden op de hoek Kerkstraat/Dorpstraat. De schade werd door de veroorzaker geregeld met de gemeente. Op de Larenseweg vond vrijdag 30 december een kleine aanrijding plaats. Deze ontstond nadat de be stuurder van een personenauto vanuit een parkeervak de weg op draaide en hierbij een andere be stuurder van een personenauto over het hoofd zag. Hierdoor ont stond materiële schade. Tijdens de nacht van oud op nieuw bleef het opvallend rustig in Hol ten. De enige dissonanten waren de vernieling van de kaartautomaat op het station, de vernieling van een bewegwijzeringsbord en de vernieling van de verlichting van de telefooncel op de Smidsbelt. Op de A1 vond op 31 december een aanrijding plaats. De bestuurster van een auto raakte in een slip en raakte de vangrail. De schade bleef beperkt tot de auto en de vangrail. De auto werd weggesleept. Ook op de A1, maar nu op 1 januari, vond een aanrijding plaats doordat de bestuurder van een auto in slaap viel. Vlak voordat de auto de sloot in dreigde te rijden, werd de be stuurder wakker. Doch hij kon niet voorkomen dat de auto op de kop in de sloot belandde. De bestuur der bleef ongedeerd. Eveneens op de A1 vond die dag een aanrijding plaats als gevolg van de slechte weersomstandighe den. De bestuurder van een perso nenauto raakte in een slip en be landde tegen de vangrail. Ook hier bleef de schade gelukkig beperkt tot de auto en de vangrail. Op de Raalterweg tenslotte, vond ook een eenzijdige aanrijding plaats. Door de slechte weersom standigheden raakte deze bestuur der in een slip en kwam in de sloot terecht. De auto werd weggesleept, de bestuurder bleef ongedeerd. Dan werd er nog een (huis) sleutel gevonden met oranje sleutelhou der op de Dorpsstraat op 28 decem ber. Verloren werd een blauw da meshorloge, met blauwe band, op 3 januari, en wel in de omgeving van de Dorpsstraat. Op 3 januari werd er aangifte ge daan van vernieling van een ruit van de Scholengemeenschap aan de Haarstraat. Vermoedelijk werd dit gedaan door gebruik van vuur werk. De nieuwe VW-beheerder is vast voornemens om geruime tijd voet op Holtense bodem te houden (Foto WV) la. Na het gymnasium vertrok ze naar Breda, waar ze een opleiding management uitgaand toerisme en reisorganisatie volgde aan de NHTV. Haar afstudeerprojekt omvatte een kwaliteitsonderzoek naar de lijndiensten van Gronin gen Airport Eelde, specifiek voor zakenre:zen naar Londen, Parijs en Kopenhagen. Sigrid rondde haar studie cum laude af. Dat zij zich tijdens haar opleiding voorna melijk met uitgaand toerisme be zighield, is voor het VW-bestuur geen reden geweest om haar met aan te nemen. Zoals bekend houdt de VW zich enkel bezig met inko mend toerisme. Om werkervaring op te doen werkte Sigrid afgelopen zomer twee maanden als receptio niste op een camping op het Franse lie d'Oléron. „Enige tijd daarna viel mijn oog op de advertentie van de Holtense VW. Een baan, die perfect aansluit op mijn opleiding: een stukje marketing, maar ook gewoon baliewerk en Holten pro motion. Het kontakt met mensen, met recreatie-ondernemers, lijkt me erg leuk. En bovendien is het een prachtig gebied om in te wo nen en te werken." Sigrid is vast voornemens om enige tijd voet op Holtense bodem te houden. Sail lant detail is dat ze goed bekend is met het begrip 'Holten met de Holterberg', zelfs nog vóór Hol ten in beeld kwam: „Van een va kantie van vroeger met mijn ou ders." Van de Reuze Heuvelwach ter had ze echter nog nooit ge hoord... „Ik krijg er kippevel van!," merkte één van de bezoekers zeer begrijpelijk op na afloop van het kerstconcert door vocaal ensem ble De Twente Zangers in de goed gevulde dorpskerk. Het zestien man tellende gezelschap gaf er onlangs blijk van pure topklasse. Niet alleen met vol en zuiver gezongen liederen, maar dat diri gent Frans Haagen veel aan dacht besteedt aan techniek, leed na het beluisteren van de muzi kale hoogstandjes geen twijfel. Aan het concert werd meegewerkt door onder meer het Holtens Mannenkoor. Onder leiding van Willem Jan van Asselt zongen de Holtenaren diverse kerstliederen. Zoals gebruikelijk a capella, zon der begeleiding dus. Het koor toonde zich het best op volle sterk te. Het resulteerde in een brede en volle klankkleur wat de zangers (vervolg van voorpagina) Dan is er het dak, dat jarenlang voor kommer en kwel zorgde. „In die tijd werd dat gemaakt van Du- rox-platen, een kalkzandsteenpro- dukt. Er was niets anders op de markt. Het dak bestond uit een eerste Durox-laag, daaroverheen beton en dan weer Durox. Daar over heen twee lagen asfalt. Zo'n dak heeft na circa tien jaar behoefte aan onderhoud. Er moet een nieu we laag mastiek overheen. Daar is de gemeente veel te slordig mee omgesprongen. Toen ik het con stateerde en meldde bij gemeente werken, is er niets gebeurd met als gevolg lekkage. Durox absorbeert en beton is niet waterdicht, dus je kunt je het sponseffect voorstel len: jarenlang nat en dus blijft het doorsijpelen. Voeg daarbij dat het materiaal door die lekkage en het gewicht van al dat vocht gaat door buigen, dan is het leed compleet. Pas vele jaren later is het dak gere pareerd door onder meer Bouwbe drijf Koopman. Het heeft echter lange tijd geduurd totdat het vocht er echt uit was. Een bruine vocht vlek in de hal bewijst trouwens dat de gemeente zich niet bekommer de om onderhoud. Een kwestie van even wegsausen, maar nee." Van de Bovenkamp wijst voorts op de destijds in het rapport IJssel- land genoemde relatieve vochtig heid en onvoldoende dagverlich ting: „Onzin. Er is geen condens- vorming. J a, je moet met een klas vol kinderen wèl zorgen zorgen voor natuurlijke ventilatie, dus door een raam open te zetten, maar verder is er niets aan de hand. En de verlichting? Welke school heeft zulke grote lokalen, die bo vendien op één na alle aan twee kanten ramen hebben?" Het gesprek nadert het einde. Vol gens mevrouw Van de Bovenkamp noodzakelijk, daar haar man zich anders veel te druk maakt over de kwestie. Toch wil haar echtgenoot op de valreep kwijt dat hij het betreurt dat de raadsleden naar zijn stellige overtuiging destijds veel te weinig gekeken hebben naar het bestek, de bouwconstruc tietekeningen en detailtekeningen „Nu er een nieuwe gemeenteraad is lijkt het mij zinvol dat men zich alsnog laat adviseren door onaf hankelijke deskundigen. Dan zal blijken dat wat ik hier stel, beves tigd wordt. Een kwalitatief goed gebouw, stukken beter dan de kwaliteit van Holterenk- en Haar- school!" In het herinneringsboekje dat vo rig jaar juni uitgegeven werd ter gelegenheid van de reünie van de Dorpsschool, schrijft de architect: 'U zult zich kunnen voorstellen dat de ontwerper en de bouwers het betreuren dat dit gebouw, dat nog vele jaren dienst had kunnen doen, nu gesloopt gaat worden.' Woorden, die oud-burgemeester mr. W.H. Enklaar uit het hart gegrepen waren. Uit zijn bijdrage citeren wij het volgende: 'Met het slopen van de Dorpsschool gaat, afgezien van zijn architectonische en zeker planologische waarde, een belangrijk dorpsverleden te loor, wordt ook het hart ontno men aan het planologische gegeven dat dit uitbreidingsplan (De Bosc hkamp, red.) zijn hart gaf'. Wat dat betreft kan Van de Bovenkamp zich nu nóg opwinden over wat oud-burgemeester mr. W.L.F.C. ridder van Rappard schreef: 'Het gaat bj het onderwijs in feite alleen om het geven van onderwijs aan onze kinderen. Het gebouw waar in dat gebeurt is bijzaak."„Het bewijst net gevoel dat ik jarenlang had: toen Van Rappard de scepter zwaaide leek het er al vrij snel op dat de Dorpsschool-lokatie be stemd-werd voor woningbouw. Laten we hopen dat het tij keert.' meer zekerheid gaf. De Twente Zangers openden zeer overtuigend met 'This little light of mine'. Wat direct opviel was dat exact gelijk inzetten en dito eindi gen volstrekt geen problemen op leverde. Een apart compliment gold Gezinus Veldman, vaste pia nist van het ensemble. Niet alleen toonde hij zich een meester in begeleiden, ook met zijn improvi satie op bekende kerstliederen dwong hij later respect af. Veld man verstond de kunst de piano te laten zingen en legde moeiteloos fraaie accenten en versieringen in zijn spel. De Twente Zangers zon gen slechts gedeelteijk a capella, anderzijds was er de begeleiding door Veldman en ook fluitiste Ri- anne Nijkamp. Veel waardering was er ook voor de solo's van sopraan Heieen Postema, de Rijs- sense zangpedagoge die zanglessen geeft aan het Muziek Onderwijs Centrum in De Boschkamp. Met haar warme, zuivere en evenzeer krachtige stem en bovendien een uitstekende presentaties, verover de zij de harten van haar gehoor. Bijzonder mooi was het volumi neus gebrachte 'Cantique de Noël'. Gezamenlijk gezongen per krat Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-6 13 75 door de koren met een solo van Herman Broeze. De Twente Zan gers sloten het concert af met on der meer het bekende 'The little Drummer Boy', compleet met be geleidend slagwerk door Bert-Jan Heusinkveld. Ademloos luister den de aanwezigen ten slotte naar het schitterend uitgevoerde 'Stille Nacht' met solo's van tenor Hans Erbrink en Heieen Postema. Inge togen en warm stemgeluid van en semble en solisten en lieflijk piano spel van Veldman, die op de val reep opnieuw zijn groot muzikaal talent onderstreepte. Een avond van hoog cultureel niveau. Waar een fietsenstalling al niet dienst voor kan doen! De leerkrachten van de Bosschool zagen er kort voor Kerst in elk geval een kerststal in. De foto sneuveldevorige week vanwege het aanzienlijke aantal redactio nele bijdragen. Vandaar alsnog de blik in de Splose fietsenstalling, die vooraf verwarmd was met een hittekanon en sfeervol aangekleed en verlicht was. Geheel in de sfeer van Kerst maakten Jozef en Maria (Wim Tooraeman en Ellen de Jonger hun opwachting, evenals de wijzen (onder wie directeur Ab Waakop Reijers) en zelfs een ezel en een schaap. De 25 leerlingen waren verkleed als herder. Met elkaar genoten ze, gezeten op strobalen, van een copieus winterbuffet met keus uit Bonte Paard-boerenkool of zuurkool. De kerstbijeenkomst was om 18.00 uur begonnen met het aloude kerstverhaal, zij het opgetekend uit de mond van de ezel die Maria naar Bethlehem droeg, en verteld door Waakop Reijers. Na de dis zongen de kleintjes in het kleuterlokaal, de leerlingen uit groep 5,6 en 8 (er is momenteel geen groep 7) voerden een kerstspel op, gebaseerd op het verhaal 'Het meisje met de zwavelstokjes' van Andersen. Een prachtig slot van de bijeenkomst. malsovtt Het enige échte Slank-Brood waarmee u: snel afvalt lekker gevarieerd eet langdurig kunt doorgaan verantwoord afslankt in prijs verlaagd Van f 5-95 voor f 4." Verkrijgbaar bij: Bakkerij Dorpsstraat 16 Holten tel: 63703 De werkgroep Holten van Amnesty International presenteerde zich onlangs met de Indonesië-aktie op de kerstmiddag in De Boschkamp (Foto WV) De werkgroep Holten van Amnes ty International richt zich met een aktie op de schending van mensen rechten in Indonesië. Zo was de werkgroep onlangs vertegenwoor digd met een kraam op de kerst middag van de Stichting voor Soci aal en Cultureel Werk in het dorpshuis. Naast de mogelijkheid om de eigen naam te batikken op een laken en de verkoop van diver se artikelen, was er bijzondere aandacht voor de Indonesië-aktie. In Indonesië, waar Suharto inmid dels bezig is aaan zijn zesde ter mijn als president, is sprake van schrijf dan nu in voor de nieuwe VOORJAARSCURSUS op Donderdag om 20.00 uur bij Café Het Bonte Paard" (mits voldoende deelname start de cursus op 12-1-95) Ook kunt u nog 1 2 lessen volgen om het brons weer op te frissen Voor opgave en inlichtingen kunt u dagelijks bellen DANSSCHOOL BEN VOLLENBROCK Schuttersweg 2 7451 AV Holten tel: 05483 64000 Wij wensen u een heel voorspoedig 1995 Ned. Hcrv. Kerk: 10.00 uur: drs. J. Wiegers. Nevendiensten. Oppas dienst: mevrouw De Koning, Mariska Oonk. 19.00 uur, ds. A.J. Leerink. Collectem dienst: Diaconie. Uitgangs collecte: Kerkkoor/Campanella, Diessenplas: woensdag 11 januari, 19.00 uur: Leger des Heils. Geref. kerk: 9.30 uur: ds. F. van der Wcij, Rijssen; 15.00 uur: ds. H.P. Mulder, Philadelphiadienst. Collecte: Evangelisatie (Quotum). Kinderne- vendienst: groep 2 en 3 o.l.v. Herma Aanstoot, groep 4 en 5 o.l.v. Alie Beldman, groep 6 en 7 o.l.v. Hans Stam. Oppasdienst 0-3 jaar: Ans Val- ster-Paalman, Marieta Withaar, Janne- ke Bolink; 4-6 jaar: Ineke Aanstoot- Wessels, Hanneke Baerends. R.K kerk: 10.00 uur: pastor H. Wig- gers. Woord- en communiedienst. Feest van Driekoningen of de Openba ring des Heren. Oppasdienst: me vrouw De Koning, Mariska Oonk. Nieuw Hcetcn: Zaterdag 19.00 uur, H. Mis; Zondag 9.00 uur, H. Mis of Woord- en communiedienst. Dijkerhoek: 10.00 uur, ds. A.J. Leer ink. Collecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Kerkkoor/Campanella. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bid stond 19.00. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. F.H. Schcffer, Erichem. Uitgangscollecte: Zuiderzeefonds. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laat ste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 1130 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ■b Arts: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: F. Zeilstra, Brederodestraat 6, Rijssen. Tel. 05480-14569. Behandeling na telefonische afspraak. DierenartsDierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbui ten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: Cen trale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmelding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedei sende zaken. Thuiszorg-hulpmidde lencentrum: Gaardenstraat 31, uideen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysio therapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiën ten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 6 14 36. Maatschappelijke Dienstverl. Midd. Overijssel: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaar denstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtof ferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefoni sche Hulpdienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9 -11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Dierenbescherming: E. Westhof, re gio-inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tel 05483-64844. Energievoorziening: NV F.egionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, De venter. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. een autoritair regime. Honderden mensen zitten vast om politieke redenen. Velen van hen zijn gewe tensgevangene; ze zitten gevangen voor daden als het bezitten van verboden lectuur, het bekritiseren van Suharto, het verspreiden van informatie over schendingen van mensenrechten en het organiseren van vreedzame demonstraties. De gedetineerden worden dikwijls slecht behandeld en gemarteld, soms met dodelijke afloop. Leger en politie grijpen vaak in in ar beidsconflicten en intimideren ac- De laatste jaren heeft de Indonesi sche overheid getracht haar slechte internationale reputatie op het ge bied van mensenrechten te verbe teren. Een beperkt openbaar debat erover wordt getolereerd. Eind 1993 werd de Nationale Mensen rechtencommissie in het leven ge roepen. Er wordt echter nagelaten om de wortels van de mensen- rechtschendingen aan te pakken. Degenen die daarvoor verant woordelijk zijn gaan onvermin derd vrijuit. Mensenrechtenacti visten worden nog steeds als 'staatsvijanden' betiteld en ver volgd. Indonesië legt resoluties van de Verenigde Naties naast zich neer en voert aanbevelingen van speciale VN-rapporteurs niet uit. Zaterdag 7 januari: Crossloop Blauw Wit; 10.00-ca. 15.30 uur, Holtense kampioenschappen tafeltennis in de sporthal; 20.00 uur, nieuwjaarsrecep tie SV Holten in kantine sportpark De Meermanskamp Zondag 8 januari: 9.00-10.30 uur, start WVH-Beemd en Bergtoer bij de sporthal; 14.00 uur, Oliebollencross SV Holten; 14.30 uur, nieuwjaarsre ceptie MAC in 't Stuurhuus. Maandag 9 januari: 20.00 uur, alg. ledenvergadering HPC in De Bosc hkamp (19.00-20.00 uur, jeugdclub Het Pincetje) Dinsdag 10 januari: nieuwjaarsbijeen- komt Bejaardensociëteit, 14.30 uur Irene. Vrijdag 13 januari: 17.00-21.00 uur, open huis Adconed Huisman en make laardij Robers in voormalige Rabo bank; 20.00-22.00 uur, open huis sportstudio Yes in souterrain Won- nink-pand. Zaterdag 14 januari: 10.00-15.00 uur, open huis sportstudio Yes in souter rain Wonnink-pand. Zondag 15 januari: OKIA-gewicht- touwtrektoernooi in Het Bonte Paard. Maandag 16 januari: 20.00 uur, lite raire avond met Simon Vinkenoog voor Kunst en Cultuur in De Bosc hkamp Vrijdag 20 januari: 20.00 uur, OCH met blijspel 'Nachtvlinders' in gebouw Irene Woensdag 25 januari: 19.30 uur, ge zellige avond Club van Oud-Strijders en Verzet in zaal Vosman. Donderdag 26 januari: 20.00 uur, jaarvergadering en creatieve avond CPB in De Kandelaar Zondag 29 januari: 10.00-12.00 uur, vogelmarkt in café Looërmark (zwem bad) Maandag 30 januari: jaarvergadering NBvP Espelo Woensdag 8 februari: jaarvergadering sportcommissic op Meermanskamp Vrijdag 10 februari: 20.00 uur, con cert Holtens Gemengd Koor in De Kandelaar Maandag 13 februari: 20.00 uur, ver- keersquiz in zaal Vosman Woensdag 15 februari: 20.00 uur, le zing drs. De Haas over René Margritte voor Kunst en Cultuur in De Bosc hkamp Maandag 20 februari: afdelingsavond NBvP Espelo Donderdag 23 februari: 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kandelaar Zaterdag 25 februari: Carnavalsop tocht; Kindercarnaval in zaal Vosman; Slingeroamd Zondag 26 februari: 10.00-12.00 uur, vogelmarkt in café Looërmark (zwem bad); Kielenbal in zaal Vosman. Maandag 27 februari: Seniorencarna val in zaal Vosman; Rosenmontag in eetcafé 't Klavier Dinsdag 28 februari: Frühschoppen en Biertappen in Bierlokal am Bahnnof (Stationskoffiehuis); Playbackshow; Het Geding in Bierlokal am Bahnhof. Maandag 20 maart: afdelingdavond NBvP Espelo Woensdag 22 maart: 20.00 uur, lezing drs. Koomen voor Kunst en Cultuur Dver Kröller-Müuller-museum Donderdag 23 maart: 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kandelaar Vrijdag 24 maart: 20.00 uur, voor- laarsconcert HMV in De Kandelaar Zondag 26 maart: 10.00-12.00 uur, vogelmarkt in café Looërmark (zwem bad) Woensdag 5 april: CBP-bijeenkomst paasbakjes maken) Maandag 24 april: 20.00 uur, lezing E. van Eijl voor Kunst en Cultuur over Design in het dorpshuis; afdelingsa vond NBvP Espelo Zaterdag 20 mei: receptie 50-jarig be staan HMV in Het Bonte Paard Zondag 11 juni: Marco Borsato in De Waag (t.g.v. 10 jaar Togaclub) Vrijdag 10 november: Najaarsconcert Holtens Mannenkoor Geboren: Roy, zoon en J. Nijland Overleden: H.J. Agterkamp (72); J. E.M.Jansen Karkdijk-Nijenhuis (60); R.W.Keve- lam-Paalman (77) Loterij. Onder het toeziend oog van de politie heeft vrijdag de uitïoting van de loterij van de SV Bato plaatsgehad. Op de volgende lotnummers zijn de prijzen geval len: 183, 518, 660, 922, 1856, 1424, 548, 796, 172, 746, 1749, 268, 451, 1859, 1499, 1490, 1222, 1906, 559, 37, 1045, 1759, 232, 234, 1296, 479, 1624,591,660,69. De prijzen zijn door het bestuur thuis bezorgd. Pastor. Zondag 22 januari wordt diaken F.G.C.M. Hoge- nelst tijdens een feestelijke Eucha ristieviering in gebouw Irene ge presenteerd als pastor van de rooms-katholieke cluster Heeten- Nieuw Heeten-Holten. Samen met het pastorale team gaat deken Van Doorn voor in de viering, die om 10.00 uur begint. Aansluitend is er gelegenheid om pastor Hoge- nelst geluk te wensen. Bejaardensoos. De nieuwjaars bijeenkomst van de Bejaardenso ciëteit Holten wordt gehouden op dinsdag 10 januari. Vanaf half drie 's middags is iedereen welkom in gebouw Irene.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3