Joelend optreden van Sato-afdeling ballet Km» sport a agenda s 3 Blauw liggen Wit laat punt tegen MVV '69 kersttoernooi an SV Holten Jacht van Blauw Wit Blauw Wit D2 herfstkampioen Rock en wandeltocht bij JC De Schure Plan voor behoud van Dorpsschool 9Universal-man' Spenkelink met vut Jeugdmiddag snookeren HOLTENS NIEUWSBLAD lvesterparty De Eendracht Jesoirens weg bij SV Holten haB Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Kerstviering sport kort /OENSDAG 21 DECEMBER 1994- 7 i1ISBBlSiimd |e zaterdagavond in gebouw Ire- I de show van de afdeling ballet in de SV Bato zag, zal het met s eens zijn: vertederend, boei- d en eigentijds. Dat laatste gold der meer de vertolking van de- uit de bekende musical 'The zzard of Oz'. Door de oudere •rlingen vlot en enthousiast uit- voerd. Het was duidelijk dat ze lol in hadden. metpedagoge Ine van der Wal irdient zeker een compliment lor het resultaat van alle inspan- pgen. Onder haar leiding waren verschillende groepen, zowel assiek als jazz, na de zomerva- (ntie begonnen met het instude- van de dansen. Op de eerste lats de dansen die de eigen )ep uitvoerde en de ouderen amaast ook de verschillende mmers voor de musical. Voor de oreografie, ook niet mis, tekende s zelf. Rode draad door de voor- illing was het optuigen van de rstboom, die aan het begin van avond op het toneel verscheen. Jere groep zorgde voor een extra likje versiering en tot slot gingen j lichtjes aan. Of het nou de allerkleinsten van zo'n 4 jaar of de ouderen van onge veer 20 jaar waren, feit was dat ieder zijn beste beentje voorzette. En allen kregen evenveel waarde ring, ieder naar eigen waarde. Zo waren de oh's en de ah's niet van de lucht tijdens het optreden van groep 1 klassiek, met name in de Elfendans. Dat één van de klein tjes hevig moeite deed om haar ouders in de stampvolle zaal te ontwaren, bovendien meer aan dacht had voor haar tutu en haar haar, vertederde een ieder, vooral toen er ook nog gezwaaid werd. Tussen de coulissen volgde Ine ge spannen de verrichtingen van haar pupillen op de nogal krappe bühne en gaf waar nodig aanwijzingen om alles vooral zo gladjes mogelijk te laten verlopen. Waar het ene mo ment applaus was voor de afdeling klassiek, bijvoorbeeld voor de Hongaarse dans van groep 3, ge stoken in prachtige kostuums, was er anderzijds veel waardering voor de diverse groepen jazzballet, dat duidelijk 'in is'. Swingende uitvoe ringen op eigentijdse muziek en n prima voorstelling in prachtige kostuums, getuige de op de foto in mgaarse kledij gestoken danseressen van groep 3 klassiek Foto WV) >UW WIT 'ILLEN aanwezig in de sporthal voor rnooi: 27/12 F1 om 8.45 uur; D2 om 28/12: E1 om 10.15 uur; E2 om Dl om 15.00 uur. HOLTEN PILLEN 24/12: Dl, D2 en D3. Onderling pnooi in de sporthal. Aanwezig 10.15, ivang 10.30 uur. Na afloop omstreeks 15 uur per auto naar Het Bonte Paard. Istzaaltoernooi 27/12: F1 aanwzig om P uur; F2 om 10.00 uur; D3 om 13.15 D2 om 14.45 uur. Kerstzaaltoernooi F3 aanwezig om 8.30 uur; F4 om uur; E1 om 10 00 uur; E2 om 11.45 E3 om 13.15 uur; D1 om 14.45 uur. IOREN- Zaalvoetbal in sporthal, (voor- strijd Nacht van Blauw Wit)Holten C1 - Wit C1, 18.30 uur (aanwezig 18.15 Holten A1-Blauw Wit A1, 19.15 uur (aanwezig 19.00 uur). SPORTHAL Programma voor de week van 18 t/m 24 december: zondag: 11.00-12.00 uur. Holten 9; 12.00- 15.30 uur, NHV; 15.30-17.00 uur, V.R. van Riemsdijk, maandag: 16.00-18.30 uur: Hockeyclub Holten; 18.30-22.30 BCH; dins dag 16.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30- 23 30 uur: Blauw Wit; woensdag: 16.00- 18.30 uur: Hockeyclub Holten; 18.30-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: Wegstapel; donderdag: 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00-23.00 uur: SV Holten All Stars; vrijdag: 18.30-23.30 uur: Mintonet te; zaterdag: 10.30-12.00 uur: SV Holten jeugd. Vanaf 18.00 uur gesloten. Weekendreserveringen vanaf vrijdagmid dag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). sporthal 't Mossink houdt de eling voetbal van de SV Holten eede Kerstdag het jaarlijks te- kerende kersttoernooi. Dit- al in een iets gewijzigde samen- lling. Voorheen waren alle elf en gemixed om lange wachttij- te voorkomen. Nu zullen eerst lagere elftallen beginnen aan toernooi dat om 8.30 uur van rt gaat en tot circa 11.00 uur irt. Daarna beginnen de hogere ioren van 1 t/m 5. Dat spektakel ïrt tot 13.45 uur. Dan worden ens de prijzen uitgereikt. De ms hebben zoals gebruikelijk klinkende namen als Ajax, Real Madrid en AC Milan. Gedurende het toernooi houdt de supporters vereniging van de SV Holten een loterij waarmee fraaie prijzen te verdienen zijn. Voor de tijden waarop men aanwezig moet zijn, aanvangstijden van de wedstrij den en dergelijke, wordt verwezen naar publikaties in de kantine van sportcomplex De Meermanskamp en het kastje bij Beltman Sport en Mode. De deelnamekosten bedra gen vier gulden per persoon, te voldoen voor aanvang van het toernooi. insdag 28 december houdt uw Wit voor de zestiende maal zaalvoetbal toumooi voor veld- ms, de inmiddels zeer bekende cht van Blauw Wit'. Het deelne- rsveld is vrijwel gelijk aan dat vorig jaar. Alleen Enter Voor heeft plaatsgemaakt voor de naar van de allereerste nacht C JV-ers. Naast de organiseren- 'ereniging komen in actie de SV ten, GFC uit Goor, SWN, Hui- se Boys, Sportclub Rijssen en svinnaar van vorig jaar Sport club Markelo. Het toernooi begint om 20.00 uur in sporthal 't Mos sink, de toegangsprijs bedraagt 2,50. De laatste jaren is geen spra ke meer van een echt nachttoer- nooi, meer van een avondtoemooi. Deze succesformule heeft de orga nisatie gehandhaafd op verzoek van velen. De finale wordt dan ook om ongeveer 00.30 uur gespeeld. Voor aanvang van het toernooi spelen twee jeugdteams van Hol ten en twee jeugdteams van Blauw Wit tegen elkaar: om 18.30 uur de C-teams en om 19.15 uur beide A- teams. Togaclub houdt Oudejaars- it weer haar jaarlijkse Sylves- arty in De Waag. In het kader het tienjarig bestaan van de aclub betreft het een 'original aparty'. Bezoekers worden lalve geacht in Toga te komen, rten voor dit spektakel zijn rijgbaar bij De Waag, Foto Velde en café Maats. De Syl- arparty begint om 00.30 uur. lag 1 januari is er tevens een rparty', aanvang 14.00 uur. In de onderlinge competitie van schietvereniging De Eendracht gelden de volgende uitslagen: Geweer klasse A: 1. G. Schuppert (167); 2. G.J. van Aefst (156, 1x10); 3. W. Paalman (156); 4. D. Jansen (152); 5. J.A. Paalman (148). Geweer klasse B: 1 B. Paalman (134); 2. B. Tromop (128); 3. J. Deijk (118). Geweer klasse C: 1. M. Aanstoot (138); 2. D. Tiekink (75). Pistool: 1. H. Paalman (173); 2. G. Haverslag (171); 3. F. Hoes (155); 4. A. Bieleman (134); 5. W. van Gerven (1151. Vuurbuks: 1. D. Overmeen (88); 2. J. Deijk (64); 3. H. Paalman (58); 4. W. Leeftink. even eigentijds belicht door mede werkers van Tony Turner. Op het nummer 'No limit' van 2 Unlimited zorgde Youri van Asselt voor een spetterende solo. Een fraai kijk spel was er van groep 4 jazz, die het eerste deel van het programma op muziek van Mike Oldfield afsloot. Na de pauze ging het doek op voor de musical 'The Wizzard of Oz' met in de hoofdrol Maaike Paalman als het meisje Dorothé. Op zilveren muiltjes belandt Dorothé via de gele weg in het Land van Oz en wordt geconfronteerd met onder anderen de Vogelverschrikker, de Blikkenman en natuurlijk de tove naar. Ine: „Een musical stond al lang op het verlanglijstje. Een hele uitdaging, maar ik ben er best te vreden over." Naar haar zeggen zullen in de toekomst meer musi cals worden ingestudeerd. Niet zo eenvoudig, want behalve de cho reografie en uitvoering komt er te vens enige mimiek bij kijken. Des ondanks een prima voostelling in prachtige kostuums. Van der Wal liet weten dat veel kostuums, ook uit het eerste gedeelte van de avond, deels door haar zelf en en kele bestuursleden waren ge maakt, deels nog in Bato-bezit en deels gehuurd was. Petje af ook voor de wijze waarop de danseres sen geschminkt waren. Het maak te het plaatje op het toneel com pleet. Al met al een uitstekend visitekaartje van de Bato-balletaf- deling die ouders, grootouders en overige belangstellenden een leu ke, ontspannende avond bood. Aan het eind van dit seizoen neemt de voetbalafdeling van de SV Hol ten afscheid van haar hoofdtrainer Alois Jesoirens uit Deventer. Je soirens, die aan zijn tweede seizoen bij de rood-zwarten bezig is, kwam vlak voor het seizoen '93-'94 naar Meermanskamp nadat Holten in de problemen was gekomen van wege een late afzegging van een eerder gecontracteerde trainer. Dat hij daarbij fikse financiële ei sen (f 20.000 op jaarbasis) stelde is een publiek geheim. Mede door het overgaan van Arno Knapen naar FC Twente kon Holten daar ook aan voldoen, maar nu die eenmali ge meevaller ontbreekt, kiest de S.V.V. '56 C1-Blauw Wit C1 In deze wed strijd tegen koploper S.V.V. kwam BW in de eerste helft achter met 1-0. De thuisploeg was sterker, maar BW had verdedigend de zaak toch goed onder controle. Na rust werden de rollen omgekeerd. BW werd sterker en kwam via Arjen en Ernst-Jan op een 1-2 voorsprong. BW bleef sterker en liep uit naar 1 -4. S.V.V kwam in de slotfase nog terug tot 2-4. Blauw Wit 7-Blauw Wit 5 üe twee teams die recentelijk nog door 't Klavier en Zalencentrum De Poppe in het nieuw zijn gestoken ontmoeten elkaar op deze wedstrijddag. In een sportieve wed strijd. kwam het vijfde op voorsprong, maar bij rust had het zevende de stand weer gelijk getrokken 2-2. Na rust speelde het vijfde eerst met tien spelers en later nog maar met negen. Het zevende wist wel raad met deze meerderheid en scoorde ook. De eindstand van 6-4 geeft het attrac tieve van deze strijd wel aan. Spoertlust Z.V. 4-Blauw Wit 3 Het derde haalde aan de Duitse grens afgelopen week een punt te weinig. Op een bijzonder slecht veld, waren de gasten veel sterker en combineerden de thuisploeg terug in de verdediging. Scoren was het grote pro bleem, waardoor de thuisploeg steeds uit zicht op een goed resultaat hield. Kasper Hanewinkel zag zijn inzet van paal tot paal gaan, maar scoren lukte niet. Bert Rietman moest eenmaal handelend optreden om een score van de gastheren te voorkomen. Na rust vervlakte de wedstrijd. BW was wel sterker, maar overtuigde niet. De eind stand werd dan ook 0-0. Een spannende competitie waarin Des, Excelsior en Blauw Wit om de koppositie speelden en waarin Blauw Wit uiteindelijk als beste te voorschijn kwam. Een leuk team, dat D2. Een gemotiveerd team waarin winnen elke week centraal staat. Zaterdag 10 december kon dan ook het herfstkampioenschap gevierd gaan worden, doordat in een extra wedstrijd mede-koplo per Des met 3-2 verslagen werd. Na afloop wachten in het jeugdhonk de bloemen en de traktaties. D2 voelde zich terecht kampioen! Op de foto van Johan Bolink het kam pioensteam met hun leiders. Vroomshoopse Boys A1-HoKen A1 Een goed lopende aanval resulteerde na pre cies een half uur spelen in een hoge bal, die van de voet van Martijn fraai de verste hoek in draaide. (0-1) Vijf minuten daarna waag de Harmen een afstandschot dat via de onderkant lat het doel in kaatste. Vrooms- hoop drong daarna fel aan maar Bert hield met uitstekend keeperswerk zijn doel schoon. Ook na de rust bleef holten gecon centreerd spelen. Het was Harmen die met een mooi lobje Erik-Jan de gelegenheid gaf vroomshoop met een Ó-3 definitief op de knieën te brengen. Tijdens de tweede editie van 'Rock op de Delle' treedt vrijdag 23 de cember de groep Ce Page op in het •25-jarige jongerencafé De Schure aan de Beusebergerweg. Deze rocksensatie uit Amerika (NL) trad twee jaar geleden ook al eens in De Schure in de schijnwerpers. Een optreden dat veel succes oogstte. Nu het jubileumjaar van het jonge rencafé ten einde loopt, werd be sloten de groep nog eens uit te nodigen, ditmaal voor een rock- pretshow. De Schure is geopend vanaf 21.00 uur, de toegang kost 7,50 gulden. Maandag 26 december, Tweede Kerstdag, heeft het jongerencafé traditiegetrouw de kerstpuzzel- wandeltocht op het programma staan. In de Beuseberg is een prachtige route uitgezet, waarbij de puzzel in het teken van 25 jaar Schure staat. Om tot de goede op lossing te komen is het zeker niet noodzakelijk dat alles meege- uur. Deelname kost 4,50 gulden, kinderen tot 12 jaar betalen een rijksdaalder. Pool- en snookercentrum Barba- rossa gaat met ingang van volgen de week op woensdagmiddag spe ciaal open voor de jeugd. Jongeren tot 18 jaar zijn dan van harte wel kom. Er wordt die middagen geen alcohol geschonken, de gokkast is uit en in de biljartruimte mag niet worden gerookt. Ook worden gra tis instrukties gegeven. Wie er meer over wil weten kan bellen met Barbarossa, tel. 63978. Dat gemeentebode Wim Nijenhuis vorige week Abraham zag, zal niet alleen hem nog geruime tijd heugen, ook diverse bezoekers van het gemeentehuis zullen de mijlpaal van de Holtenaar niet één-twee-drie vergeten. Toen Wim zich dinsdag aan het eind van de middag huiswaarts spoedde, kwamen de ambtenaren van algemene zaken onmiddellijk in aktie en pootten in allerijl een manshoge Abraham in de hal, compleet met toepasselijk tekst. Hartstikke leuk!," reageerde vijftigjarige een dag later toen hij bij binnenkomst zijn 'dubbelganger' ontwaarde. De Abraham was voor deze bijzondere gelegenheid getooid in 'bode-uni form'. In de kantine werd Nijenhuis, bij velen bekend als 'de man van de koffie en thee', 's ochtends op passende wijze in het zonnetje gezet, 's Middags werd de verjaardag in huiselijke kring gevierd en kreeg de bode ook gemeentelijk bezoek. club van voorzitter Jan Aanstoot maakt is, want alle antwoorden ervoor het geld in de jeugd te inves- zijn te vinden in De'Schure zelf. teren en een wat minder dure Vanuit het jongerencafé kan ge- hoofdtrainer aan te stellen. start worden tussen 14.00 en 15.00 Het college heeft Holtenaar J.M.W. van Wieringen, werkzaam voor Vasthouw Oost in Rijssen, in de gelegenheid gsteld om op basis van 'no cure no pay' een plan te ontwikkelen voor het vroegere Dorpsschool-gebouw. Dat bleek maandagavond aan het slot van de gemeenteraadsvergadering, waarin burgemeester D. J. Verhoe ven namens het college antwoord de op schriftelijke vragen van de PvdA. De burgemeester liet weten dat het plan in samenwerking met onder meer de woningbouwvereniging wordt ontwikkeld. In verband met de verpaupering van het gebouw wil het college er uiterlijk 15 maart volledig van in kennis zijn gesteld. Duidelijk werd dat het om woning bouw op de Dorpsschool-lokatie gaat met handhaving van het ge bouw en de karakteristieke ele menten die daaraan verbonden zijn, met inachtneming van de ge stelde stedebouwkundige uit gangspunten. De sociaal-democraten hadden ge wezen op de veelvuldige discussie over de toekomst van het leeg staande gebouw na de fusie tussen Dorpsschool en Kolschool. „De al ternatieven zijn gepresenteerd, mu moet er duidelijkheid komen," al dus de PvdA. In het schriftelijke antwoord verklaarde het college nog geen afgerond standpunt te hebben inzake de door de Vrien denkring van de Dorpsschool aan gedragen alternatieve gebruiks mogelijkheden, zoals expositie ruimte, concertzaal, cursusruimte enzovoorts. Op een vraag van Har ry Dul (CDA) liet de burgemeester echter weten deze alternatieven niet te steunen. Wat eveneens dui delijk werd is dat B en W geen voorstander zijn van het opnieuw geven van een onderwij sbestem- ming aan het gebouw. Verwezen werd naar het destijds daarom trent genomen raadsbesluit. De PvdA-fraktie was tevens benieuwd naar de financiële haalbaarheid van de genoemde alternatieven. Het college is echter van mening dat in de bovengenoemde brief geen financile aspecten zijn opge nomen: „Wij achten het niet onze taak van die wensen een financiële vertaling te maken. De indruk be staat dat vrijwel alle suggesties een redelijk groot beroep doen op gemeentelijke middelen. Het is niet reëel dat die middelen daar voor inderdaad beschikbaar ko men, vandaar ons bsluit tot het laten ontwikkelen van een plan." Alle frakties, met uitzondering van de afwezige WD, waren in meer of mindere mate tevreden over het antwoord. Wethouder volkshuis vesting Bertus Rensen (WD) waarschuwde op de valreep wel voor mogelijk valse verwachtingen die met dit initiatief gewekt wor den. „Een fijne tijd. Maar is het wel anders geworden, niet alleen de techniek, ook de mentaliteit." Al dus J an Spenkelink (58), die na een •dienstverband van ruim 37 jaar bij Nido Universal Machines gebruik heeft gemaakt van een vut-rege- ling. Tijdens een geanimeerde re ceptie voor personeel en oud-me dewerkers in de kantine van het bedrijf werd hij vorige week vrijdag ontvangen door de Nido-directie, die 'Universal-man' Spenkelink niet alleen een envelop met inhoud aanbood, maar hem tevens verras te met een aantal zaken uit het oud Universal-archief. Een gebaar dat Spenkelink bijzonder op prijs stel de. Na vijfjaar voor een Markelose en een klein jaar voor een Rijssense baas te hebben gewerkt, startte Jan Spenkelink bij toen nog Uni versal, dat al wel gevestigd was aan de Industriestraat. De Holte naar koestert warme herinnerin gen aan die tijd: „De Klein Velder- man-periode was bijzonder pret tig. Veel gezelligheid en initmiteit. Een prettige sfeer. Nu is het alle maal veel zakelijker." Spenkelink wijst trots op de fruitbak die hij van één van de kinderen Klein Vel- derman aangeboden kreeg: „De goede band is er nog steeds." De Nido-loopbaan werd gestart als lasser. Anderhalf jaar zat Jan Spenkelink als service-monteur veel op de weg. „Zo graag als ik dat wilde, zo graag wilde ik daar ook weer van af," vertelt hij openhar tig. Lange tijd werkte de kersverse vut'er vervolgens als voorman eindmontage. De laatste jaren hield hij zich specifiek bezig met deelmontage. In verband met de afscheidsrecep tie werden Spenkelink en zijn echt genote 's middags door zijn naaste collega's en collega's die al ruim 25 jaar bij Nido werken, opgehaald met een versierde heftruck waarop een plateau met stoelen was aan gebracht. Voorafgaand aan het of ficiële gedeelte van de bijeenkomst en de receptie werd een feestelijk rondje gemaakt door de fabrieks hal. Op Eerste Kerstdag, zondag 25 de cember, gaan de deuren van de hervormde kerk wijd open om het kerstfeest te vieren van de kinder- nevendiensten en de zondags school. Kinderen, familie en vrien den worden van harte uitgenodigd om om 15.00 uur aanwezig te zijn in de dorpskerk. 24.1 Het wil Blauw Wit maar niet luk ken om de volle winst te pakken, terwijl deze zaterdag opnieuw meer dan verdiend was geweest. Vanaf de aftrap werd het bezoe kende M.V.V.'69 teruggedrongen en gingen de Blauw Wit-elf, waar in Harry Kolkman na een jaren lange afwezigheid zijn rentree maakte, op jacht naar doelpunten. De M.V.V.-goalie voorkwam echter een vroege achterstand voor zijn ploeg. Hij zag zowel Jacco Schup pert als Leo Aanstoot alleen op zich afkomen, doch in beide situa ties wist hij fraai te redden. Ook een vliegend schot van de opgeko men linksachter André Stam wist hij fraai uit de bovenhoek te tik ken. M.V.V. '69 probeerde wel on der de druk vandaan te komen, doch meer dan enkele kansjes uit misverstanden in de Blauw Witr verdediging leverde dat niet op. Na een half uur kwam de thuisclub meer dan verdiend aan de leiding, schoten bal (1-1). Het was sneu Opnieuw was het Jacco die goed voor Blauw Wit dat deze treffer reageerde op een lange pass en ontstond uit een volledig ten on- deze keer alleen voor de doel man rechte toegekende vrije trap, om- beheerst scoorde (1-0). Vanwege dat een MW-speler niet onderuit een blessure werd hij even later werd uitgehaald, doch simpelweg vervangen door Jaap Kruk. weggleed op het gladde en moeilijk Na de rust wilde Blauw Wit de te bespelen veld. Blauw Wit was wedstrijd snel beslissen, doch ook even de kluts kwijt en de gasten nu was de afwerking het manco, profiteerden daar meteen van door Johan Bolink kreeg de fraaiste mo gelijkheid uit een bekeken pass van Haije Postma, doch strandde op de doelman. Een aantal hoek schoppen leverden evenmin suc- de beweeglijke en altijd gevaarlijk spits Peter de Weert, die van dicht bij wist te scoren uit een onover zichtelijke situatie (1-2). Blauw Wit voelde zich groot onrecht aange- ces op. Door het uitblijven van daanengingmassaalopjachtnaar meer treffers sloop geleidelijk aan de gelijkmaker. Daarbij ontbrak onzekerheid in de Blauw Wit-ploeg het de ploeg - zoals in feite de en de hardwerkende en zeker niet gehele wedstrijd- aan geluk. Toch slecht voetballende M.V.V.'ers viel kort voor afloop de meer dan voelden dat goed aan. Doelman verdiende gelijkmaker door Jaap Uilko Spijker wist voorlopig echter Kruk. Scheidsrechter Lohuis ne- met enkele fraaie reddingen de voorsprong voor zijn ploeg vast te houden. Een kwartier voor tijd was hij echter kansloos op een door linksbuiten Kleinjan laag inge- geerde de hevige protesten van de MW'ers en bleef bij zijn beslissing om het doelpunt toe te kennen. Blauw Wit moest zich dus opnieuw tevreden stellen met één punt. Volleybaltoernooi. Het re- creantentoernooi van volleybla- vereniging Mintonette om het Holtens kampioenschap is nog niet geheel volgeboekt. Deze laatste oproep geldt voor vrij dagavond 30 december. Dan wordt in sporthal 't Mossink ge volleybald door mix-teams. Vol leyballen in een recreatieve sfeer door zowel mannen als vrouwen. De minimum leeftijd is zestien jaar. In ieder team mogen maximaal drie competi tiespelers aktief zijn. Voor in schrijven en/of inlichtingen kan men zich wenden tot H. Plantin- ga, tel. 62406 of H. Schoten, tel. 62420. Kerstcrossloop. De aktivitei- tencommissie van de SV Nieuw Heeten heeft Tweede Kerstdag een kerstcrossloop op het programma staan met start en eindpunt op sportcompléx De Belte. De start van de 3,1 kilometer is om 13.00 uur (2,50 gulden); van de 6,5 kilometer om 13.30 uur (4,50 gulden) en van de 12,1 kilometer om 14.30 uur (6,50 gulden). Pupillentoemooi. Dinsdag 27 en woensdag 28 december houdt de SV Holten in samenwerking met ZW Blauw Wit voor de zeven de achtereenvolgende maal het kerstzaalvoetbaltoemooi voor pu pillen in 't Mossink. De deelnemen de verenigingen zijn Diepenveen, ABS, Heeten, Markvogels, RKSV, Twenthe Goor, Holten en Blauw Wit, De aanvangstijden staan in de sportagenda. Oudejaarstoemooi. Zaterdag 31 december houdt de Vojac weer haar traditionele zaalvoetbaltoer nooi voor alle junioren in de sport hal. Aanvang 9.00 uur, de deelne mers dienen een half uur eerder aanwezig te zijn en wordt boven dien verzocht een rood en wit shirt mee te nemen.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7