Handicamper in Holten I Heusinkveld krijgt een postkantoor Spitfires komt naar De Schure Kerkdiensten Éi van dag tot dag Elfde van de Elfde in het Bonte Paard Zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD Vergadering gemeenteraad BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Open Deurdienst Herfstbal M. m Buurmeijer uit Kamer DONDERDAG 3 NOVEMBER 1994 3 Morgenmiddag (vrijdag 4 novem ber) staat de Handicamper tussen 13.30 en 17.30 uur in het centrum van Holten (tegenover Albert Heijn). De Handicamper is een unieke camper-combinatie, be doeld voor vakantiereizen van mindervaliden en validen samen. De kampeerwagen wordt op de weg gehouden door vrijwilligers van de Stichting Handicamp Over ijssel (SHO) uit Nijverdal. De 18 meter lange camper is volledig aangepast voor het vervoer en ver blijf van mindervaliden. Er is ruim te voor negen personen. De camper bestaat uit een voorwagen met be- sturingskabine en huiskamer. Het achterste deel van de reiscombina- tie is uitgerust met aangepaste douche-, toilet- en keuken. De wa gen is voorzien van liften, slaap- ruimte enzovoorts. Al met al een aangepast huis op wielen. De SHO is een vrijwilligersorgani satie die in 1991 middels een grote aktie de benodigde middelen voor de aanschaf van deze camper bin nenhaalde. Sinds de ingebruikne ming medio mei 1992, wordt de wagen ingezet om de doelstelling van de stichting in de praktijk te brengén: het op zeer ongedwongen manier op vakantie gaan van min dervaliden en validen met als uit eindelijk doel de integratie tussen beide groepen te bevorderen. De aktiviteiten en voorzieningen van Handicamp worden gefïnancieerd door giften. Ook wordt regelmatig een beroep gedaan op fondsen. Morgenmiddag is de bus geopend voor iedereen die er een kijkje in wil komen nemen en kennis wil maken met het SHO-werk. Van zelfsprekend zijn er vrijwilligers aanwezig die belangstellenden van de nodige informatie kunnen voor zien. Iedereen is welkom, natuur lijk vooral de doelgroep van SHO: de mindervalide in de leeftijd van 18 tot 40 jaar die best eens op een heel andere wijze op vakantie wil gaan. Wie niet in de gelegenheid is de Handicamper morgen te bezoe ken en toch informatie wil over een reis (variërend van dagtrips en weekends tot weken, zowel in bin nen- als buitenland) met de SHO, kan kontakt opnemen met Corma Reinders, tel. 05486-17875. Het postkantoor aan de Gaarden- straat is met ingang van volgend jaar niet meer gebruik zijn voor 'standaard postzaken' als postze gelverkoop en geldhandelingen. Die functie wordt overgenomen door (kantoor)boekhandel Heu sinkveld, die vanochtend de deu ren opende van de nieuwe winkel aan de Dorpsstraat. Desgevraagd laat Joop Heusink veld weten dat bewust gekozen is voor een start van het postkantoor begin 1995. Hoewel het personeel opgeleid wordt, achtte hij het beter om te wachten tot na de voor de PTT zo topdrukke feestdagen. De nieuwe winkel is gebaseerd op een franchise formule en behoort tot de keten 'Postkantoorwinkels'. Uiter lijk, interieur en assortiment zijn identiek. Naast boeken is er een aanzienlijk aanbod aan wenskaar ten en tijdschriften (zie rubriek Za kelijk Bekeken). Een woordvoer der van de overkoepelende 'Post- kantoorwinkel'-ondémeming in Breukelen liet weten dat gewoon sprake is van een postkantoor of postagentschap. Naar zijn zeggen zijn er inmiddels een kleine 70 van deze 'postwinkels' in Nederland geopend. Niet alleen in kleine(re) gemeenten, ook in steden, waar de formule in meer of minder mate wordt toegepast in zeifis postkan toren. Daar wordt dan een soort winkelhoek ingericht voor de ver koop van bovengenoemde artike len. Op het postkantoor in (kan toorboekhandel Heusinkveld kan men straks voor de meest gangba re zaken terecht. Bestellingen wor den voorlopig nog geregeld in het oude postkantoor. Dat geldt even eens voor adviezen, bijvoorbeeld over hypotheken. Ten behoeve van het nieuwe postkantoor is achter in de winkel een hoek gecreëerd waar een balie verschijnt. Of het kantoor (te zijner tijd) voorzien wordt van een giromaat is nog on bekend. „Er wordt wel aan ge dacht, maar het betekent nogal wat extra's in verband met veilig heidseisen en dergelijke," aldus Joop Heusinkveld. Om optimaal op de hoogte te zijn van alle balie handelingen, worden Heusinkveld en zijn twee medewerksters opge leid in de 'postbusiness'. Op zaterdag 12 november maakt ook Holten kennis met een nieuw fenomeen uit de Achterhoek. Dan zet The Spitfires uit Ruurlo Jonge- rencafé De Schure op de kop. De bruiloftsmuziek (met iet ~v*ra's) blijkt behoorlijk aanstekelijk. Begin dit jaar bracht de groep een cd in eigen beheer uit met daarop aan aantel meezingliedjes in het Achterhoeks, waarvan (vooral via lokale café's en cafetaria's) er on dertussen al bijna tienduizend over de toonbank gingen. Vooral in Oost-Nederland, zoals te begrij pen. Naast eigen nummers speelt The Spitfires ook (feestelijke) num mers van De Havenzangers, Maandag 7 november komt de raad bijeen in het gemeentehuis voor de behandeling van de ge meentebegroting 1995. Tijdens de vergadering komt onder meer de voorgestelde verhoging van de ge meentelijke belastingen aan de orde, evenals het voorstel over ver vanging en uitbreiding van de au tomatiseringsapparatuur in het gemeentehuis, inclusief vervan ging van de telefooncentrale. Ook over het inmiddels door de com missie algemeen bestuurlijke za ken positief beoordeelde Sociaal Statuut Voorcentralisatiedienst zeker van een plaatsje wil zijn (er moet de raad definitief beslissen, worden maar 125 bezoekers toege laten), kan in de voorverkoop voor f7,50 een kaartje kopen bij de VW Holten, Eetcafé 't Klavier en bij De Schure zelf. Op de avond zelf is de toegangsprijs f 10,00. De vergadering begint om 14.00 uur en na de onderbreking voor de maaltijd wordt vervolgd om 19.30 uur. Na de verplaatsing van de Fien- preuvers-hofbar van café Maats naar het Bierlokal am Bahnhof op Queen, ZZ-Top en Joe Cocker. Wie vrijdagavond 11 november, vindt Vallen en opstaan? Dat vallen vervelend is en voor ouderen een zeker risico op ernsti ge botbreuken betekent, is een be kend gegeven. Vallen moet men zien te voorkomen. Vallen doet men niet alleen van wankele keu-- kentrapjes, of door op stoelen te klimmen, het kan ook door strui kelen. Onderzoek heeft uitgewezen dat veel ouderen die zijn gevallen op dat moment op slippers of pan toffels liepen. Kortom schoeisel dat weinig ste vig om de voeten zit, soms half uitschiet, moeilijk aan de voeten te houden is wanneer men een trap opgaat en daarom voor struikelen kan zorgen. Misschien nu toch een moment om eens kritisch te kijken waarop men in huis loopt en even tueel iets anders of nieuws aan te trekken dat stevig om de voet zit? Boeken luisteren Boeken lezen is een populaire vorm van tijdsbesteding. Zeker nu het echt weer is om binnen te zit ten. Heel jammer is het dan dat men door achteruitgang van de ogen geen boeken, tijdschriften en kranten kan lezen. Natuurlijk is er de bibliotheek met de grote letter- boeken, maar ook die kunnen op zeker moment moeilijk leesbaar worden. Dan kan men overstappen op boeken luisteren. Er bestaan landelijke instellingen die zich hebben gespecialiseerd op het op cassette inspreken van allerlei soorten boeken. Het enige dat de lezer/luisteraar nodig heeft is een cassetterecorder. De cassettes met de ingesproken boeken worden u in een doos thuis gestuurd. Een hele bekende bibliotheek op dit vlak is de bibliotheek le Sage ten Broek, tel. 080-782626, of schrifte lijk via postbus 30.012, 6503 HP, Nijmegen. Het lenen en terugstu ren van de boekcassettes is gratis. De catalogi om thuis boeken uit te zoeken kosten gemiddeld f 7,50. Verder wordt eens per jaar een vrij willige bijdrage gevraagd. Kantoor SWOH De functionaris van de Stichting Welzijn Ouderen werkt maar 12 uur per week in Holten. Die 12 uur zijn verdeeld over 3 dagen, name lijk de maandag- en donderdag morgen en de dinsdagmiddag. Me vrouw Den Hoedt is de enige func tionaris. Indien zij even naar het postkantoor of bank moet, naar een oudere voor een gesprek over alarmering, of naar een vergade ring, dan is het kantoor gesloten. Wilt u niet voor een gesloten deur komen, dan is het handig eerst even op te bellen. Is mw. Den Hoedt er niet, dan is zoveel moge lijk op de telefoonbeantwoorder in gesproken wanneer zij er wel is. Ondanks dat kan er door bijvoor beeld ziekte toch wel eens wat mis gaan, waarvoor onze excuses. Zondag 6 november opent Haxme- ke Sopacuwa de nieuwe verkoop- expositie in galerie/atelier De Waerdenborch aan de Oranje straat. Sopacuwa is verbonden aan de Talens-school van Royal Talens in Apeldoorn. De expositie draagt als thema 'Kunst in zijde' en toont werken van Ellen van Battum-Dekkers uit Bathmen en Olga van Mansom uit Groningen. op zaterdag 12 november de Elfde van de Elfde-bijeenkomst plaats bij het Bonte Paard. Daar wordt bekend wie de nieuwe carnaval sprins van Keunedarp wordt. Vanaf 21.Op uur zorgt artiest-pre sentator Arie Ribbens voor de no dige sfeer, waarna eerst oud-prins Wim van 't Proatiezer en zijn adju dant Jan afscheid nemen en ver volgens de nieuwe prins zijn intre de doet. Verder wordt weer de Keu- nedarper van het Jaar bekend ge maakt en krijgen Fienpreuvers die al 22 jaar lid zijn een onderschei ding. De muzikale begeleiding is in handen van het orkest Face tot Face en huisdweilband De Braandheultjes. Tegen half twaalf worden ook de prijswinaars van de actie Prinsra den bekend gemaakt. Ter onder steuning van deze actie, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de organisatoren van het bevrij dingsfeest volgend jaar, houdt De Braandheultjes 's middags tussen 14.00 en 15.00 uur een streetparade op het Smidsbelt. Onder het motto 'Veilig uit veilig thuis' rijden er 's avonds bussen vanuit het dorp richting Bonte Paard en weer terug. De eerste vertrekt om 19.45 uur van de hof- bar bij Tonnie Brands en een twee de om 20.15 uur. Zondag 6 november wordt in De Kandelaar weer een Open Deur- dienst gehouden. Het thema luidt 'Gaan we een Nieuwe Tijd binnen?' en gaat over christenen en New Age. Voorganger is ds. A.W. Berk hof uit Blaricum, de muzikale om lijsting van het duo Twofold uit Nijverdal. De Open Deurcommis sie werkt ten aanzien van dit actu ele thema samen met de Commis sie Vorming en Toerusting. De dienst begint om 19.00 uur, vanaf 18.50 uur is er samenzang. Aanslui tend wordt dinsdag 8 november om 20.00 uur in De Kandelaar een gespreksavond gehouden over dit thema. Ook deze avond is ds. Berk hof aanwezig. In de nacht van 25 op 26 oktober te omstreeks 03.00 uur werd er inge broken bij Schlecker aan de Oran jestraat. Men kwam binnen door de voordeur open te breken. Ont vreemd werden ongeveer 20 sloffen sigaretten en enkele honderden guldens. De politie trof op een par keerplaats in de nabijheid een per sonenauto aan, waarin zich een ge deelte van de buit bevond. Een ander gedeelte van de buit werd met behulp van een speurhond ge vonden nabij gebouw Irene aan de Tuinstraat. De eigenaar van de auto, een inwo ner uit De Bilt deed op 26 oktober bij de plaatselijke poütie aangifte van diefstal van zijn auto. Bij het doen van deze aangifte werd hij ter plaatse aangehouden op verden king van deze inbraak. Nadat de politie kon aantonen dat de auto niet was ontvreemd, be kende de man de diefstal te hebben gepleegd. Deze zaak kon worden opgelost, doordat een getuige on middellijk de politie belde toen hij iets verdachts waarnam. Op 26 oktober vond een aanrijding plaats op de Oude Deventerweg. Tijdens het uitrijden van een uitrit verleende een bestuurder geen voorrang aan een andere bestuur der van een personenauto. Beide auto's werden beschadigd. Eveneens op 26 oktober werd er aangifte gedaan van diefstal van twee fietsen. Deze fietsen stonden achter een woning. Aanvankelijk dacht de politie dat de dader(s) van de inbraak bij Schlecker hier iets mee te maken-zouden kunnen heb ben. Achteraf is dit niet gebleken. In de nacht van 26 op 27 oktober werd er ingebroken in een woning aan de Churchillstraat. Men kwam binnen door via een bovenraampje een groter raam te openen. Uit de woonkamer werd beeld- en ge luidsapparatuur weggenomen. Dezelfde nacht werd een personen auto op de parkeerplaats bij U- vlees opengebroken. Een achter raam werd geheel uit de auto ge haald en netjes naast de auto neer gezet. Uit de auto werd niets vermist. Tussen 22 en 28 oktober werd er ingebroken in een recreatiewoning aan de Vianenweg. Weggenomen werden beeld- en geluidsappara tuur een magnetron en enkele tien tallen CD's. Men kwam binnen door een slaapkamerraam te ver nielen. Op de Al vond op 30 oktober een aanrijding plaats tussen een be stelauto en een personenauto. Toen de bestuurster van de bestel auto bij McDonalds de Al op wilde rijden, verleende zij geen voorrang aan een bestuurder van een perso nenauto. Beide auto's moesten worden afgesleept. Twee inzitten den uit de bestelauto werden met nekletsel en beenletsel overge bracht naar een ziekenhuis te De venter. Onbekenden namen op zondag avond op de Markeloseweg een aangereden hond mee. Het dier werd bij een dierenarts afgeleverd. Het betreft hier een kruising gol den retrever/labrador, blond en langharig, teef. De eigenaar van de hond kan zich melden bij de Hol- tense politie. Op 30 oktober ontdekte een vrouw dat er licht brandde in de woning aan de Larenseweg van haar zoon, waarvan zij wist dat hij op vakan tie was. Bij nader onderzoek bleek er te zijn ingebroken. Wat er wordt vermist zal pas duidelijk zijn als de bewoner terugkomt van vakantie. In de avonduren van de 31ste okto ber vond er een insluiping plaats in een woning in de Haarstraat. De bewoners, die boven waren, hoor den omstreeks 19.15 uur wel wat lawaai beneden. Toen men ging kijken, was er niets aan de hand. Achteraf werd een handtas ver mist met daarin autopapieren en rijbewijs. De dader is waarschijn lijk binnengekomen door de niet afgesloten achterdeur. Vanochtend om 9.00 uur openden Henk en Albertha Dikkers de deuren van hun nieuwe winkel aan de Dorpsstraat 19: 'Happy Hobby Dikkers'. De opening wordt vanmiddag tussen 15.00 en 18.00 uur opgeluisterd door de bij de Holtense jeugd inmiddels zo geliefde Splose draaimolen. 'Happy Hobby Dikkers' maakt deel uit van een frnachise-keten met een zogenoemde groenfor- mule, vooral toegespitst op hobby, tuin en dier. Er zijn momen teel ongeveer dertig van dit soort winkels in Nederland. De afgelopen anderhalf jaar waren Henk en Albertha aktief onder de naam 'Hobbyhuis Holten'. De winkel is deels opgebouwd vanuit het voormalige bedrijf, dat nu grotendeeis dienst doet als magazijn. Het bestaande pand is belangrijk uitgebreid richting Dorpsstraat. Het uitbreidingsgedeelte is geïntegreerd in het door het Rijssense architectenbureau Jorissen ontwor pen DiWa-complex met op de begane grand naast 'Happy Hobby Dikkers' boekhandel Heusinkveld en daarboven zes luxe appartementen, verdeeld over twee bouwlagen. De totale verkoop-/winkeloppervlakte van 'Happy Hobby Dikkers' beslaat ruim 475 vierkante meter. In deze ruimte worden uiteenlopende produkten aan de man gebracht. Zo kan men er niet alleen terecht voor tuinartikelen als bollen en zaden, tuingereedschap pen als maaiers, harken en schoffels, ook voor gaas- en draad- produkten en diverse soorten diervoeders. In het assortiment voorts verschillende soorten ijzerwaren (hang- en sluitwerk), elektrische gereedschappen, verlichting, verven, beitsen en schilderstoebehoren, open haard- en barbecue-artikelen, acce- soires voor campinggebruik, schoonmaakartikelen en zelfs werk- en regenkleding en schoeisel (variërend van klompen en laarzen tot werkschoenen). In de speciale afdeling 'potterie' kan men terecht voor diverse soorten en maten bloem- en sierpot- ten, sierprodukten in tin, glas-in-iood (Tiffany), steen en acryl voor in de huiskamer en in de tuin, kaarsen (eventueel met tekst- of figuuropdruk), bloemschikmaterialen en seizoenspro- dukten zoals kerstartikelen. Om het straatbeeld aan de voorzijde van het pand te verfraaien, wordt het voorpleintje van het DiWa-complex aangekleed als een soort verlengstuk van de Smidsbelt. Het trottoir buigt vanaf de VW naar binnen langs de winkels. Daarvóór worden leilin des geplant. Bestrating en parkeerplaatsen zijn vernieuwd. Eén en ander haakt in op de toekomstplannen van de gemeente inzake de herinrichting van het dorpscentrum. DiWa-complex met nabije omgeving hebben inmiddels een groot aantal posi tieve reakties bij de Holtenaren losgeweekt. De advocaten mr, J. Luiten (Alme lo) en mr. R.F. Kotter (Wierden) waren vorige week te gast bij de CPB afdeling Holten. Beiden ver telden over het strafrecht, met name over de regels die gelden bij onder meer zittingen. Aan de hand van praktijkvoorbeelden werd be sproken hoe het strafrecht wordt toegepast door de rechters. tredens. Het programma vermeldt een grote verscheidenheid aan dansen, zoals ballroom dansen, La tijns-Amerikaanse dansen, rol stoel dansen, sequence dansen, volksdansen en oldtime dansen. De toegangsprijs bedraagt 3,50 gulden (inclusief programma). Meer informatie bij Gé en Rita Veldmaat, tel. 05475-2263. NED.HERV. KERK 9.00 uur: ds. J. A. Wegerif, Nijver dal (gebouw Irene). Nevendien sten. Oppasdienst: mevrouw Steunenberg, Mariska Noord- am. 19.00 uur: ds. A.W. Berkhof, Bla ricum. Open Deurdienst (De Kandelaar). Collecte in dienst: Najaarszen- dingsweek. Uitgangscollecte: Kerkkoor/Campanella Diessenplas: woensdag 9 no vember, 19.00 uur: pastor H. Wiggers GEREF.KERK 9.30 uur: ds. H.P. Mulder. 19.00 uur: ds. A.W. Berkhof, Bla ricum. Open Deurdienst Kindemevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Greetje Schutter, groep 7 en 8 o.l.v. Gerda Wolters. Collec te: Kerk (Dankdagcollecte). Op pasdienst 0-3 jaar: Ria Jansen- Stam, Annemie Kamphuis- Schuppert, Diana Aanstoot; 4-6 jaar: Klary Offringa-Werkman, Sabrina Paalman. R.K KERK ^.SO uur: Eucharistieviering. Met kindemevendienst. Oppas dienst: mevrouw van Eijk, Mar- tijn Faneman. Nieuw Heeten: Zaterdag 19.00 uur, H Mis; zondag 9.00 uur, H. Mis of Woord- en communie dienst. DIJKERHOEK 10.00 uur, ds. SM. Roozenboom. Collecte in dienst: Najaarszen- dingsweek. Uitgangscollecte: Kerkkoor/Campanella EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: ds. J.F. Scheffer. Uit gangscollecte: Kindemeven dienst. Woensdag 2 november (Dank dag): 19.30 uur, dankdienst. Uit gangscollecte: Stichting Oecu menische Hulp. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en'van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de Assistente in de apotheek is. TANDARTS: W.J. Zwijnen, Roelf Bosma- straat 39a, Rijssen. Tel. 05480- 12260 Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daar buiten: tel. 6 20 04. Dierenart senpraktijk Holten, S. Minne- ma, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uit sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen; 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel-. 05720-60922). Buiten spreeku^ ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten; E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00- 12.00 uur en 14.00-17.30 uur; za terdag van 10.00-12.00 uur. Vrijdag 4 november: 13.30-17.30 uur, Handicamper in dorpscen trum Zaterdag 5 november: 10.00- 12.00 mor, speelgoedbeurs in De Boschkamp; filmvoorstellingen Splose filmclub ToDaBo in Het Trefpunt (14.00 uur, voor oude ren, 20.00 uur, overigen) Zondag 6 november: 15.00 uur, opening expositie galerie De Waerdenborch; 16.00 uur, ope ning carnavalsseizoen in Barba- rossa (spelcircuit) Maandag 7 november: 14.00 uur, gemeenteraad (begroting) Dinsdag 8 november: 14.30 uur, Bejaardenseciëteit in De Kan delaar Woensdag 9 november: 20.00 uur, slotavond met prijsuitrei king Zaagmolen-trofee in ge bouw Bethanië Zaterdag 12 novembér: 18.00 uur, opening jeugdhonk Blauw Wit; 20.00 uur, najaarsconcert HMV in sporthal; 20.00 uur, Elf de van de Elfde in Het Bonte Paard. Maandag 14 november: 19.45 uur, bijeenkomst NBvP Espelo in Het Trefpunt. Holtenaar Flip Buurmeijer, viji- tien jaar lang Tweede Kamerlid voor de PvdA en voorzitter van de parlementaire enquêtecommissie naar de uitvoering van de sociale zekerheid, verlaat de Tweede Ka mer. Buurmeijer wordt voorzitter van het begin 1995 op te richten Tijdelijk Instituut voor Coördina tie en Afstemming (TICA), dat de herziening van de sociale zeker heid moet vormgeven. m Het TICA vervang instanties als de Sociale Verzekeringsraad en ée Federatie van Bedrijfsverenigingen.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3