Nieuwe blokhut voor LMMMMMêH. W aardenborchgroep 19.94 Veel afvallers bij bloeddonor-avond Angstige Pukkie wacht op baasje Projekt hart en vaatziekten Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag Zakelijk BEKEKEN BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Anbo bijeen In Rabobank Opbrengst collecte Burgerlijke stand HOLTENS NIEUWSBLAD iWÊsmsm Informatiebord Gepromoveerd jonge jenever „De Biester" VRUGGJNK DONDERDAG 13 OKTOBER 1994- In verband met de vernieuwing en uitbreiding van het troephuis van Scouting Holten aan de Liezen- weg, zal de raad binnenkort een voorbereidingsbesluit nemen over een gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan buitenge bied. De raadscommissie ruimte lijke ordening heeft inmiddels po sitief advies uitgebracht. De nieu- we.blokhut.is straks in gebruik bij de Boltense Waardenborchgroep en de provinciale scoutinggroep BE-Blauwe Vogels St. Joris uit Raai te. een groep voor minder vali de scouts. Het gebouw krijgt een oppervlakte van 456 vierkante me ter. De behoefte aan uitbreiding is ontstaan als gevolg van de nood zaak van nieuw onderdak van de St. Jorisgroep. Tot 1 januari huurt deze ruimte in het onderkomen van de scoutinggroep Miguel Pro uit Raaltè. Deze laatste gaat even wél uitbreiden, waardoor het huur contract op genoemde datum wordt ontbonden en de gehandi capte scouts dan of zo spoedig mo gelijk erna elders onderdak moe ten vinden. De bouw van het nieu we Holtense troephuis moet bin nenkort van start gaan om begin volgend voorjaar te worden opge leverd. Het huidige gebouw (350 vierkante meter) wordt gesloopt. De enkele jaren geleden deels op gelopen brandschade is slechts provisorisch gerepareerd. De nieu we blokhut krijgt een flauwere dakhelling van slechts 25%. Daar het huidige bestemmingsplan slechts de mogelijkheid biedt voor een dakhelling tussen de 40 en 60%, moet het ook op dat punt aangepast worden. Het bouwplan heeft inmiddels de instemming van de gemeente. Nieuwe groep Onlangs is de nieuwe kontakt- groep BE St. Joris bijeen geweest. Het is de vierde groep binnen St. Joris, bedoeld voor jongeren van 20 tot 26 jaar. Tien deelnemers heb ben zich aangemeld en het eerste weekeinde is voornamelijk be steed aan het maken van plannen over de wijze waarop de weekein- des worden ingevuld. Er zijn af spraken gemaakt over bezoeken van musea, discotheek of het ge woon gezellig bij elkaar ritten of naar een videofilm kijken. Komen de zomer wordt een kampweek ge houden. De start is uiterst succes vol, de eerstvolgende bijeenkomst is op 29 en 30 oktober. Nieuwe deelnemers kunnen zich alsnog op geven bij Mariska Hodes (tel. 05720-61453) of bij Gerard Oortwijn (tel. 05720-56598). Ook stafleden die de begeleiding van de groep op zich willen nemen kunnen zich aanmelden. Maandagavond werd in sporthal 't Mossink de halfjaarlijkse bloed donoravond van het Rode Kruis gehouden. In totaal kwamen 428 Tijdens dierendag had Pukkie nog geen baasje of vrouwtje en zat rij, samen met tal van andere honden en katten nog steeds in het Dieren asiel. Hoewel daar goed voor de dieren wordt gezorgd, hoopt Puk kie dat zich een nieuw baasje voor haar meldt. Deze bastaard herder- teef is erg lief, maar wel vrij ang stig. Ze kan alleen thuis rijn en kan ook overweg met andere honden. Katten is ze,echter niet gewend. Pukkie heeft een maal een kind van negen jaar gebeten, maar daar was geen aanwijsbare reden voor. Waarschijnlijk was het onzeker heid of angst. Binnen luistert ze goed, maar buiten een stuk min der. Ook is Pukkie dol op autorij den. Met veel aandacht en geduld kunt u er dus een erg leuke hond aan hebben. Ingeënt en geta- toueerd kost dit asieldier f 70,00. Inlichtingen: Dierenasiel Deven ter ê.o., Wechelerweg 19, Schalk haar. Tel. 05700-23811. mensen opdagen, onder wie veel nieuwkomers. Eveneens opval lend was het hoge percentage mensen dat geen bloed mocht af staan: bijna tien procent. Deson danks was mevrouw C. van Ipe ren, organisatrice van de avond, meer dan tevreden. De avond was drukker dan die in het vooijaar. Dat heeft twee aan wijsbare redenen. Allereerst was de avond in het najaar vroeger de reguliere avond. 'Veel mensen zijn daar nog op ingesteld, hebben in het vooijaar geen tijd of vinden één maal bloed geven per jaar voldoen de en blijven dat in het najaar doen, verklaart de organisatrice. De andere oorzaak is dat er dit maal veel ruchtbaarheid aan de bloedafname is gegeven. Daar naast hebben we in de vijfde klas sen van het VWO op de Scholenge meenschap een voorlichting ver zorgd. Onder de vele nieuwe dono ren waren dan ook veel veel jongeren. 'Belangrijk, want som mige ouderen vallen weg. Het grote aantal aantal mensen dat geen bloed mocht geven heeft vooral te maken met de steeds strengere eisen die worden gesteld aan bloed. Mocht vroeger iemand met een enigszins hoge bloeddruk nog wel eens plaatsnemen op een brancard, tegenwoordig wordt je onherroepelijk afgewezen. Ondanks alle goede wil worden de steeds langere rijen toch als een probleem gezien. Van Iperen: 'Van avond was er een vrouw die drie keer is gekomen, omdat ze bij de eerste twee keer de rij te lang vond. Dan mag je blij rijn dat ze terug komt.' Om het risico te mijden dat mensen voortaan wegblijven wordt geprobeerd meer analistes naar Holten te krijgen. Daarnaast bekijkt men de mogelijkheid om al om 18.00 uur met de afnames te beginnen. Mevrouw Van Iperen wil de Holte- naren graag complimenteren met hun bereidheid tot het geven van bloed. 'In Holten wordt echt veel bloed gegeven. We komen aan zo'n achthonderd afnames per jaar. Dat is veel. Holten bevindt zich daar mee in de top 5 van Overijssel. Ook ligt Holten ver boven het landelijk gemiddelde. Van het totaal aantal van 15 miljoen Nederlanders geeft jaarlijks een half miljoen mensen bloed. In Holten geven van zo'n negenduizend inwoners er acht honderd per jaar bloed. Een knap resultaat waarmee ik heel blij ben.' Op 4 oktober vond een aanrijding plaats op de Larenseweg. Een au tomobilist verleende geen voor rang aan een andere automobilist toen hij een uitrit uitreed. Gevolg was enige blikschade aan beide voertuigen. Op de Raalterweg, ter hoogte van de Bijvanksweg vond een aanrij ding plaats tussen twee personen auto's. Beide voertuigen reden in de richting Raalte. Toen de voor ste auto linksaf sloeg, werd dit voertuig ingehaald door de achter opkomende auto. Ook hier bleef het bij materiële schade. Afgelopen week vond een serie in braken plaats op diverse lokaties in onze gemeente. Op 5 oktober werd 's avonds ingebroken in een woning aan de Vrijheidslaan en in de Churchillstraat. Uit de eerste woning werd een paar honderd gul den weggenomen. In de twee wo ning konden de dieven niets van hun gading vinden. Men kwam binnen door sloten van de buiten deuren te vernielen. Op 7 oktober werd er ingebroken in een woning aan de Patoriestraat. Uit deze woning werden o.a. vier jachtgeweren gestolen. Op 8 okto ber werd ook in de avonduren inge broken in drie woningen op de Kol en wel in de H. J. Wansinkstraat, de Noordenbergstraat en de Wever straat. Ook hier kwam men via de achterzijde binnen door de buiten deuren open te breken. Ontvreemd werden geld, sieraden, waardepa pieren. Op 10 oktober werd in de avonduren ingebroken in een wo ning aan de Kolweg. Hier werden enkele sieraden weggenomen. Een overstekende kat was er op 5 oktober de oorzaak van dat een autobestuurder tegen een gepar keerde auto botste op de Dijker- hoekseweg. De bestuurster van de auto schrok zo van het dier dat zij haar auto hevig afremde. Ze ver loor daarbij de macht over het stuur en botste vervolgens tegen die geparkeerde auto. Het bleef bij blikschade. De kat maakte zich als een haas uit de voeten. De IJsselmij deed aangifte van diefstal van elektriciteit. Een inwo ner uit onze gemeente was wegens wanbetaling afgesloten van elec- tra. De meter werd verzegeld, doch deze verzegeling werd door de be woner verbroken en derhalve waf er van diefstal sprake. Deze week kwam er weer een mel ding binnen dat een reclamebu reau geld wilde innen van een mid denstander. Het betreft hier een oud verhaal van reclamekosten die zouden rijn gemaakt voor het plaatsen van een advertentie op een reclamemiliebord op de Smidsbelt. Sommige middenstan ders hebben voor één keer gete kend en meestal ook wel betaald. Men probeert nu meerdere recla mekosten te incasseren. De mid denstanders worden erop geatten deerd alert op deze praktijken te rijn. Op zondag 9 oktober vond een aan rijding plaats op de kruising Oude Stationsweg-Dorperdijk. Een van de autobestuurders verleende geen voorrang. Door de klap be landden beide auto's in een sloot. Doordat de portieren van de auto's zodanig waren beschadigd, kon den de inzittenden niet direct uit de auto's komen. Toen dat wel ge beurde bleek één van de inritten- den zodanig gewond te zijn, dat ze voor nader onderzoek werd overge bracht naar een ziekenhuis te De venter. Vandaar kon ze huiswaarts keren. Beide auto's werden zwaar beschadigd. In verband met de klanteneisen op het gebied van kwaliteit, heeft de directie van Nido Universal Machines b.v. reeds vorig jaar besloten het ISO 9001 certificaat te verwerven. Half juli is dit internationaal erkende certificaat officieel aan Nido toegekend. Dat in een dergelijk korte tijd kon worden gerealiseerd, is mede te danken aan de actieve inzet van het personeel. Gedurende 1993 en 1994 is de gehele organisatie geïnformeerd en ge schoold in het ontwikkelen, produceren en verkopen van pro- dukten en diensten volgens de ISO 9001 norm. De directie verwacht dat het certificaat de concurrentiepositie van Nido op de internationale markt zal versterken. Nido Universal Machi nes b.v. produceert al jarenlang gfadheidbestrijdingsmachines- en systemen, zoals zout/zandstrooiers, sneeuwploegen en sproeiers voor luchthavens. Inmiddels wordt meer dan vijftig procent geëxporteerd. Behalve de belangrijke Westeuropese markt, wordt tevens geleverd aan Oost-Europa en Noord- Amerika. Recentelijk zijn grote opdrachten verworven in Hon garije, Roemenië en de Baltische staten. De Poolse markt groeit gestaag en wordt beleverd vanuit de vorig jaar opgerichte dochteronderneming Schmidt Polska in Kielce. Gezondheid Denkt u nog eens aan de twee bij eenkomsten rond het thema "oude ren en medicijngebruik"? Deze vin den op 10 en 17 november plaats. Er zijn nog enkele plaatsen be schikbaar, dus geef u snel op bij het bestuur van ANBO of PCOB. Voeding en kanker Deze maand wordt in het gebouw van de GGD te Deventer, Schuren- straat 8a in het informatiecentrum een informatieve tentoonstelling ingericht rond het thema 'voeding en kanker'. Er is informatie over ziekte en gezondheid op maandag trin vrijdag van 8.00 -17.00 uur. De meeste folders, brochures en arti kelen zijn gratis verkrijgbaar. U kunt er zelf uw informatie opzoe ken of hulp vragen aan een van de vrijwilligers aan de balie. Wilt u individueel advies of een tweede mening, dan wordt u doorverwe zen naar dé gewone hulpverleners. Het pand van de GGD is makkelijk lopend bereikbaar vanaf het sta tion in Deventer. Filmhuis Het Filmhuis aan de Roggestraat in Deventer houdt met ingang van 18 oktober speciale seniorenvoor stellingen op dinsdagmiddag. De voorstellingen beginnen om 15.00 uur. De entree bedraagt f 8,50, le den van het Filmhuis betalen f 5.50. Voor inlichtingen of reserve ringen kunt u tijdens kantooruren en 's aonds na 19.15 uur bellen naar het Filmhuis tel. 05700 - 18822. Dinsdag 18 oktober wordt 'Fot fun' ge draaid. Een amusante Chinese film over de gepensioneerde Han. Ooit huismeester van de Peking-opera vindt hij nu weer een doel in rijn leven met het organiseren van re petities van een groep ouderen die liederen uit de Pekingopera zin gen. Op 25 oktober is er geen voor stelling vanwege het Cinekid jeugdfilm festival. Dinsdag 1 no vember draait 'Short Cuts', geba seerd op het boek van de schrijver Raymond Carver. Hierin wordt het portret geschilderd van 22 mensen die elkaar niet kennen, maar een ding met elkaar gemeen hebben, nl. het door criminaliteit, alcoho lisme, druggebruik en luchtvervui ling getekende leven van Los An gelos. Een verbeten, maar super geestige film De gemeente wil de plek van het informatiebord langs de Markelo- seweg onder de loep nemen. Het bord staat tussen de rotonde en de Rijssenseweg. Met name voor vrachtverkeer met bestemming Kol onhandig, daar de officiële rou te naar het industrieterrein via de Rijssenweg naar de Kolweg voert. Dat betekent dus officieel om draaien. Indien het bord verder te rug langs de Markeloseweg komt, moet het geheel buiten de (provin ciale) rijweg worden geplaatst. Blijft het probleem dat dan het verkeer, komende vanuit de rich ting Rijssen met bestemming Hol ten, het bewuste bord mist. Vol gens burgemeester D. J. Verhoeven moeten er daarom misschien twee borden komen. Onze oud-plaatsgenote Ellen Jongman is aan de veterinaire fa culteit van de Universiteit van Melbourne (Australië) gepromo veerd op het proefschrift 'The ef fects of conditions around the time of mating on productive efficiency in pigs'. In samenwerking met GGD en RIAGG te Almelo organiseert de Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk het komende seizoen een drietal cursussen: 'Goede voeding voor uw hart', 'Samen stoppen met roken' en 'Ik voel me zo gespan nen'. De eerste gaat over lekkere gezonde voeding. Uit onderzoek blijkt zeer velen teveel vet gebrui ken. Bij deze cursus komt aan de orde het kopen, koken en eten van gezonde voeding. De cursus be staat uit 4 bijeenkomsten van 2 uur. Wie tot de groep rokers hoort die wel wil stoppen met roken, maar bij wie het nog niet gelukt is, die heeft de mogelijkheid om deel te nemen aan de cursus 'Samen stop pen met roken'. Meteen na de eer ste bijeenkomst stoppen alle deel nemers met roken. De overige bij eenkomsten staan in het teken van ervaringen bespreken. De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten. Voor de cursus zijn een cursusboek, een dagagenda en andere materialen ontwikkeld. De laatste cursus is bedoeld voor mensen die in het dagelijkse leven een negatieve in vloed ervaren van spanningen en hier verandering in aan willen brengen. Dit gebeurt samen met anderen die ook spanningen erva ren in zowel werk als privé-sfeer. De cursus bestaat uit 10 wekelijke Stationsstraat 10. Holten Tel 05483-6 13 75 bijeenkomsten van 2 uur. Voor de cursus is een werkboek ontwik keld. Ter oriëntatie wordt voor deze drie cursussen wordt maan dag 17 oktober vanaf 20.00 uur een introductie bijeenkomst gehouden in het dorpshuis. GGD-projektlei- der De Vries informeert over doel en opzet van de cursussen. Belang stellenden kunnen zich gelijk aan melden. Niet in het dorpshuis, maar in het nieuwe kantoor van de Rabobank aan de Oranjestraat houdt de ANBO Holten donderdag 20 okto ber een bijeenkomst over 'Uw geld en de bank'. Directeur J. van Win gerden houdt een inleiding over de (on)mogelijkheden van het huidige betalingsverkeer, over net gebruik van de geldautomaat, over de kos ten voor overschrijving en geldop name en hoe dit allemaal voor ou deren geregeld is. Belangrijk aan dachtspunt is de blokkering van rekeningen en het aanstellen van iemand die voor een ander geldza ken kan regelen. Iemand machti gen dus. Vanzelfsprekend is er vol op gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst begint om 14.30 uur. Op donderdag 10 en 17 november wordt een bijeenkomst gehouden over medicijngebruik. Daar er slechts beperkt ruimte beschik baar is, wordt belangstellenden ge adviseerd zich vroeg aan te mel den. Dat kan bij de bestuursleden mevrouw J. Kieboom en H. J. Fran sen. De onlangs gehouden collecte van de Nierstichting heeft in Holten 6329,80 opgebracht. De dank gaat uit naar alle gevers en collectan ten. /Y?s NED.HERV. KERK 9.00 uur: ds. S.M. Roozenboom. Dienst van Schrift en Tafel (in gebouw Irene). Nevendiensten. Oppasdienst: mevrouw Biele man, Carin Piek. 19.00 uur: ds. A.J. Leerink (in gebouw Irene). Collecte in dienst: Diakonie. Uitgangscollecte: Orgelfonds. Diessenplas: woensdag 19 okto ber, 19.00 uur: ds. Leerink. GEREF.KERK 9.30 uur: ds. H. J. J. Witte, Voort- huizen. 19.00 uur: ds. L. Kramer, Daarle. Collecte: Kerk. Kindemeven- dienst groep 3 en 4 o.l.v. Ciska Mijsters; groep 5 en 6 o.l.v. Rob Meijerink. Oppasdienst 0-3 jaar: Ria Tromop-Prins, Ester Tro- mop, Maija Tromop; 4-6 jaar: Rita van der Voet-Vaals, Trudy Schuppert-Meijer. R.K KERK 10.30 uur: Woord- en communie viering. Tevens kindemeven- dienst. Oppasdienst: mevrouw Groot, Gerianne Kolkman. Nieuw Heeten: Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis; zon dag 09.00 uur: H. Mis of woord en communiedienst. DIJKERHOEK 10.00 uur, ds. A.J. Leerink, m.m.v. kerkkoor. Collecte in dienst: Diakonie. Uitgangscol lecte: Orgelfonds. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10 00 uur: ds. H. Nijeboer, Hel- lendoom. Uitgangscollecte: projekt Hongarije. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij- dag van de maand van 10.30 urn- tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: E. Bijlsma, Grotestraat 86, Die- penheim. Tel. 05475-2010. Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daar buiten: tel. 6 20 04. Dierenart senpraktijk Holten, S. Minne- ma, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-86000: maandag Vm vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uit sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat31, uit leen maandag fm vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van .00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag tm vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tót 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00- 12.00 uur en 14.00-17.30 uur; za terdag van 10.00-12.00 uur. Donderdag 13 oktober: toer nooi om Zaagmolentrofee/club gebouw Dijkerhoek Vrijdag 14 oktober: toernooi om Zaagmolentrofee/clubge bouw Dijkerhoek; 20.00 uur, blijspel COC in De Kandelaar; 20.00 uur, receptie OKIA i.v.m. kampioenschappen jeugd in kantine op sportpark 't Vlet- goor. Zaterdag 15 oktober: 13.30 uur, uitwisselingscross Zuurbergcir- cuit; 20.00 uur, blijspel COC in De Kandelaar; 10.00-12.00 en 13.00-17.00 uur, Jota bij scou ting Holten, Liezenweg. Zondag 16 oktober: 13.00 uur, nationale motocross Zuurberg- circuit Maandag 17 oktober: 20.00 uur, introduktiebijeenkomst over Socuwe-gezondheidscursussen in De Boschkamp; 19.30 uur, vergadering sportcommissie in gemeentehuis; 20.30 uur, leden vergadering Blauw Wit op 't Vletgoor. Dinsdag 18 oktober: 14.30 uur, Bejaardensociëteit in gebouw Irene; 20.00 uur, ledenvergade ring Hockeyclub in clubhuis Sportdal Geboren: Lieke, dochter van H.J. Ebrecht en G.J. Klein Lankhorst; Eja, dochter van J.H.W. van Zuiden en I. Lubber- ding; Jeroen, zoon van G.J.A. Nijland en H. ten Hove; Anne- marie Jasmijn, dochter van F.H.M. Spikker en H.W.J. Tui- tert. Overleden: G. Klein Teeselink- Nekkers (98); J. Aanstoot-Tim merman (59). Getrouwd: W.A. Haverslag (30) J.J. Pekkeriet (28).

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3