Nu twee Jackpots bij de Postcode Loterij s WIN-TOT-ZEVEN-MILJOEN-BON Bijna 2,7 ton voor Soweco Platform t.b.v. speeltuin Beuseberg Dance-event Muziekavond op de Holterberg Titel Bergruitertjes voor Van de Kaap pmimm mm Triathlon begin juli in de Waag Onderzeeër torpedeert de winst Nieuw bestuur HC Holten Unicef-actie weer gestart HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Nog meer prijzen, nog meer kans BIIMGO JACK POT POSTCODE MEGA JACKPOT 6 MILJOEN! ƒ5 DONDERDAG 13 OKTOBER 1994_ Afgelopen zondag streden pony club De Bergruitertjes en LRV De Bergruiters ieder om hun club kampioenschap. Op het terrein aan de Borkeldsweg was samen een prachtig concours georgani seerd. Een dertigtal, glimmend getoilet- teerde pony's en ruitertjes streden voor wat ze waard waren. 's-Mor- gens moesten op de dressuurba- nen twee proeven worden afgelegd. Twee zeer enthousiaste juryleden voorzagen alle ruiters en begelei ders vakkundig van commentaar. Joanna Spakman werd met Saskia kampioen en mocht de 'Vosman dressuurbokaal' in ontvangst ne men. Alle combinaties kwamen 's-mid- dags aan de start voor klassiek en progressief springen. Maijan, Sabi ne, Esther en alle anderen streden met hun pony's om het hoogst haalbare, er werden zeer mooie barrages verreden. Hoe spannend was het concours van de acht nieuwelingen, waar Renske Deijk met Pucky zeer snel over de hindemissen vloog. Dan was er ook de onvergetelijke race van Henrike en vader Kevelam met Speedy. Pechvogeltje van de dag was Lia Verhoeven met Bian- ca, die na twee prachtige dressuur- proeven, door een val tijdens het inspringen de strijd moest staken. In deze groep werd de 'Herman Vincent bokaal' voor de beste be ginner, gewonnen door Marike Minnema met Flicka. Nadat alle disciplines waren verre den en de punten geteld, werden de stichting tRIAthlon De elfde Triathlon Holten wordt volgend jaar op zaterdag 8 juli ge houden. Dat heeft het bestuur van de Stichting Triathlon Holten on langs bekend gemaakt. Dat voor begin juli gekozen is houdt volgens bestuurslid Hendri Markvoort ver- Als gevolg van de financiële pro blemen, zal de gemeente het soci aal werkvoorzieningsschap Sowe co in Almelo een eenmalige bijdra ge van bijna 268.000 gulden ver strekken. Hoewel niet van harte, ging de raadscommissie welzijn vorige week akkoord met het voor stel van B en W aan de gemeente raad. Onontkoombaar evenwel ment. Inmiddels zijn indringende maatregelen voorgesteld in zowel de managements- als bedrijfssfeer. De eerste positieve resultaten daarvan zijn reeds zichtbaar in de cijfers over het eerste halfjaar 1994. Alle in Soweco deelnemende ge meenten zijn benaderd met de vraag voor een eenmalige financië le bijdrage om de problemen te bezeï band met vakantie en met het door DameUe van de Kaap met wedstrijdprogramma van de Ne- £nvtee«dlR<MS ma derlandseTriathlon Bond. Flame, Henk Jan Markvoort met Sharim, Sabine de Roos met Ka- Wat be- danz en treft de Almere Triathlon is inmid- Esther Lammers met Mark. In een dels bekend dat deze zaterdag 12 gezellig, vol clubhuis werd Daniël- augustus gehouden wordt. Zoals le van de Kaap gehuldigd als de gebruikelijk omvat de Triathlon nieuwe clubkampioen van de Holten een Olympic Distance Bergruitertjes 1994. (kwart triathlon) en een sprint (achtste triathlon). Vanzelfspre kend staat ook het populaire Hol- tens Kampioenschap weer op het programma. daar diezelfde raad enige tijd gele- boven te komen. De 268.000 gulden den koos voor Soweco. In een uit- van Holten wordt gedekt uit de voerige uiteenzetting kregen de 359.000 gulden overschot op de ge- commissieleden alle 'ins and outs' meenterekening van 1993. De fi- rond de kwestie toegelicht door nanciële injecties van de betrok- crisismanager mevrouw Meekhof ken gemeenten wordt gebruikt van Soweco. Het Almelose bedrijf voor drie 'componenten': dekking verkeert al enige jaren in de moei- van het tekort over 1993, van het lijkheden. Meerdere malen tracht- tekort op de aangepaste begroting te het bestuur verandering in de 1994 en de kosten in verband met situatie aan te bregen. Het resul- de reorganisatie in de periode 1995- taat was evenwel nihil, hetgeen re- 2001, waaronder wachtgeldregelin- sulteerde in een crisismanage- gen. Naar aanleiding van een handteke- ningenaktie van een groep bezorg de ouders uit de wijk Beuseberg, is enkele maanden geleden de inrich ting van de speeltuin in de wijk aangepast. De speeltuin onderging bovendien 'groot onderhoud'. Door de gemeente is toenterijd de wens uitgesproken om te komen tot een vast aanspreekpunt voor de speeltuin. Dat heeft geleid tot de oprichting van het 'Platform Speeltuin Beuseberg'. De belangrijste doelstelling van het platform is het bevorderen van een goede staat van onderhoud van en een veilige stiuatie in de bewuste speeltuin. Het platform wil dat bereiken door als vast aan spreekpunt voor buurt en gemeen te te fungeren en door periodiek (de eerste zaterdag van april en oktober) klein onderhoud aan de speeltuin te plegen. Met de ge meente wordt op dit moment over legd hoe een nadere invulling van het onderhoud plaats kan vinden. Tevens zijn wensen vanuit de buurt, zoals het plaatsen van vuil nisbakken in de speeltuin, bij de gemeente gedeponeerd. Van de buurtbewoners wordt verwacht een oogje in het zeil te houden en eventuele beschadigingen door te geven aan leden van het platform. Ook voor nadere informatie, sug gesties en aanmeldingen voor on dersteuning bij klein onderhoud, kan men zich wenden tot platform- voorzitter Dinant Hoefman, Hel derman 3, tel. 63888; Gerrit van Coeverden, Van Holtenserf 19, tel. 61048; Piet van Riel, Kieftenbelt 26, tel. 64614. Liefhebbers van hardcore- en mel low house kunnen komende zater dag hun hart ophalen bij De Waag. Onder de nomer Temple of Thun der' wordt daar van 20.00 uur tot 04.00 uur 's nachts een 'dance- event' gehouden met muziek van DJ Louis Bee, DJ Lightpower en DJ Koka. De party heeft een regio nale uitstraling want niet alleen de voorverkoop is in plaatsen als De venter, Goor en Rijssen onderge bracht, ook wordt er een buspen del ingezet naar Bathmen, Deven ter, Goor/Markelo en Rijssen. In Holten zijn kaarten voor f 5,00 ver krijgbaar bij CD Shop Ten Velde. Aan de zaal betaalt men f 7,50. De Kring Bewoners Holterberg wil volgend voorjaar een muziek avond houden op de Holterberg. Als mogelijke lokatie wordt ge dacht aan de dagcamping langs de Toeristenweg. Met dit initiatief ho pen de 'bergbewoners' op een bete re acceptatie van hun leefgemeen schap door de rest van de Holtense bevolking. Bovendien wordt een oude traditie in ere hersteld. De gymuitvoeringen en openlucht spelen rond de 'feestbomen' van bijvoorbeeld toneelvereniging OCH behoren al vele jaren tot het verleden. Ditmaal geen toneel ech ter, wel muziek. KBH-voorzitter Max Wille laat weten dat er inmid dels overleg is met de Stichting De Reuze Heuvelwachter, VW en HMV. Ook een sponsor is geregeld. Volgens Wille wordt tevens over- Jackpot die kan oplopen tot 7 miljoen gulden en er dan gega randeerd uitgaat. Hoe hoog staat de Postcode Mega Jackpot? In de Postcode Mega Jackpot zit nu 6 miljoen gulden! Dat be tekent dat hij er in oktober of anders in november zeker uit- Verrast Martijn Krabbé u binnen kort met de Bingo Jackpot? Of anders Henny Huisman met de Postcode Mega Jackpot? 795,- 500,- 250,- 500,- 000,- 500,- 000,- 950,- 750, 750, 750, 25 De Postcode Loterij heeft sinds vorige maand twee Jackpots, een wekelijkse en een maandelykse. De afgelopen weken hebben veel mensen gebeld met vra gen. De meest gestelde vragen, en de antwoorden, zetten we hier op een rijtje. Wat is de Postcode Mega Jackpot? De Postcode Mega Jackpot kent u al. Nog steeds is dat de rijkste prijs van Nederland. Een POSTCODE gaat. Dus binnen zes weken heeft Nederland er weer een multi-miljonair bij. Wat is de Bingo Jackpot? In het programma Postcode Jackpot met Martijn Krabbé vallen de bingocijfers. En dat betekent volop spanning. Want wie nu na het trekken van 21 cijfers een volle kaart heeft, wint de Jackpot van minimaal 50.000. En steeds als er geen winnaar is, loopt de Bingo Jackpot op met 50.000 gulden. Net zolang totdat hij wel valt. Dat kan dus aardig oplopen. Zjjn er nog meer Bingoprijzen? Jazeker! Als u met 22 cijfers een volle kaart heeft wint u 5.000 gulden. Met 23 cijfers wint u 4.000 gulden en zo gaat dat door. Er is zelfs een troost prijs voor wie na 32 cijfers een volle kaart heeft. U kunt de cij fers altijd op deze pagina nog eens nakijken. Kost meedoen nu ook meer geld? Nee! Er zijn nu twee Jackpots en voortaan duizenden extra prijzen in het Bingospel, maar u speelt nog steeds voor een tientje per maand mee. Vul dus nu de WIN-TOT-ZEVEN- MILJOEN-BON in en maak voortaan kans op al die prijzen! Uw postcodelot is uw GroenLot® Extra F* «-ijs ƒ25.000 5151 SC 013 Goedgekeurd door het Ministerie van Justitie. De loterij is goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 890/098/177.89 d d 02-03-93. Prijzen boven de 1000 gulden worden belast met 25% kansspelbelasting. Prnzen worden automatisch op uw bank- of girorekening gestort. De bingocijfers van 9 oktober 26 16 31 40 30 27 29 14 45 02 42 08 37 17 05 Jackpot ƒ50.000 ik wil meedoen aan de Nationale Postcode Loterij, inclusief de Bingoprijzen en de Postcode Mega Jackpot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal /f per maand het volgende bedrag van onderstaande rekening af te schrijven: ƒ40,- (vier lotnummers) Q ƒ20,- (twee lotnummers) ƒ30,- (drie lotnummers) Q ƒ10,- (één lotnummer) A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen met blokletters. Deelname houdt in aenvearding van het reglement 7 9 f 5.000 7 7 4.000 33 3.000 4-4 2.000 24 1 -OOO 39 f 500 33 1 OO 09 f 50 O 7 20 47 1 O 25 Naam: Adres: Postcode: Bel mij bij een prijs boven/10.000,- Telefoonnr. i i dhr. mevr. I I l-l j Plaats: 168.94.10 _l Postbanknummer: Datum: Handtekening: De Bingo Jackpol van 50.000 gul den viel na het trekken van 21 getallen in Monmckendam Maar ook als u na het trekken van 22 tot zelfs 32 getallen een volle kaart heeft, wmt u nog een prijs Zie net kader hierboven. H NATIONALE BLOTER!JB Bon invullen, uitknippen en opsturen in een envelop (zonderpostzegel) naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503,2501ZV Den Haag wogen het concert te koppelen aan een wandeling, wellicht een fakkel tocht terug naar het dorp. Middels onder meer dit initiatief willen de Holterbergbewonere de kontakten met het dorp Holten verstevigen. „Net als Beuseberg of Espelo zijn wij een aparte leefge meenschap, maar dragen zeker niet het etiket van een elitaire groep," aldus Wille, die tevens streeft naar overleg met MAC De Holterberg en de WVH over over last van motorrijders en fietsers (ATB'ere). Leden van de kring zul len tevens deelnemen aan de bos- schoonmaakakties van de Stich ting Reuze Heuvel Rekreatie (on derdeel van Stichting De Reuze Heuvelwachter, red.) en aan de Pieterpad Milieu Estafette. „Wij staan veel minder ver van de rest van de Holtenaren dan vaak ge dacht wordt. Dat beeld moet defi nitief doorbroken worden," besluit voorzitter Wille. De Braandheultjes kregen vorige week een verrassend telefoontje. Het dweilorkest van carnavalsver eniging De Fienpreuvere werd uit genodigd voor een optreden in Den Helder tijdens één van de avonden van het drie dagen durende stads feest. De uitnodiging was het ge volg van deelname aan het Helders dweilfestival afgelopen zomer, waar de Holtenaren een tweede plaats in de wacht sleepten. Vol gens de laatste berichten was het Holtense orkest echter eerste ge worden, maar was de groep tijdens de prijsuitreiking niet aanwezig, waardoor de organisatie een or kest uit Maastricht als winnaar uitriep. Commentaar van één van de Braandheultjes: „Eerste kim je altijd nog worden, wij werden on verwacht uitgenodigd om te spe len op een onderzeeër en d&t was een gebeurtenis die niemand wou missen." In Den Helder is men De Braandheultjes nog lang niet ver geten. De groep vertrekt woensdag 12 oktober 's avonds per bus op nieuw naar de kop van Noord-Hol land Den Helder om pas diep in de nacht huiswaarts te keren. In de algemene ledenvergadering op dinsdag 18 oktober kiest de Hockeyclub Holten een aantal nieuwe bestuursleden. Het be stuur stelt voor om de aftredende penningmeester Ben Zwijnenberg en materiaalcommissaris Guus van Aller te vervangen door Mini van der Heijden en Pieter Kooi- stra, om de vacature van vice-voor- zitter te laten vervullen door Ste ven in 't Veld en het wedstrijdse cretariaat te laten bemannen door Maurice Aanstoot. Diana Haan zal de vacature van secretaris opvul len. Ook moeten tijdens de verga dering, die om 20.00 uur in het clubhuis begint, nog diverse com missies worden bemensd. SVZW A1 - HOLTEN A1 Een ongetuniug uitglijden stelde koploper SVZW makkelijk in staat 1-0 te scoren. Even daarna verzuim de de verdediging kortdaat in te grijpen en een 2-0 achterstand was een feit. Gelukkig wist Viktor een van de schaarse kansen te benutten en werd er met een stand van 1-2 gerust. In de tweede helft was SVZW dui delijk de betere ploeg. Uit de vele kansen die werden gecreëerd, scoorde deze prima spelende ploeg nog 3 keer, en wist alweer Viktor, door nog een keer tegen te scoren, de uitslag op 5-2 te bepalen. HOLTEN B1 -ON B2 In een matige en rommelige wedstrijd hield tegenstander ON Holten in de race om de eerste plaats. In de eerste helft was het Raymond Eshuis die de openingstreffer scoorde, maar verder vergat Holten om afstand te nemen van de tegenstander, zodoende ON in staat stel lende de gelijkmaker voor rust binnen te tikken. De tweede helft had eenzelfde beeld, echter vlak voor tijd werd de druk op het doel van de tegenstander te groot, zodat een verdediger in eigen doel schoot, en Holten de punten bezorgde: 2-1. KOSC C1 - HOLTEN C1 Holten moest het opnemen tegen koploper KOSC, dat de score na 5 minuten opende. Holten kreeg wel wat kleine kansjes, maar wist niet te scoren. KOSC wel en bij rust was het 3-0. Tot vlak voor het einde wist Holten de schade tot 4-0 te beperken, maar 3 minuten voor tijd sloeg KOSC hard toe, door op nieuw 3 keer te scoren. Dit bracht de eind stand op 7-0. HOLTEN C2 - DE ZWEEF C3 Gedurende de eerste 5 minuten had Holten reeds met 2-0 voor moeten staan, ware het niet dat het scorebord de stand 0-1 aangaf. Met doel punten van Eelco van der Wal en Jan Deyk wist men de ruststand toch nog op 2-1 te brengen. De tweede helft liet een meer aanvallend Holten zien, wat resulteerde in 4 doelpunten, waarvan Eelco er drie voor zijn rekening nam, terwijl ook Rien Rensen een mooie solo afrondde met een doel punt. Dit bracht de eindstand tot 6-2. HOLTEN D1 - SVZW D1 In een spannende wedstrijd slaagde Holten er niet in om tegen SVZW punten te behalen. In de eer ste helft ging de strijd nog gelijk op: 2-2. Na rust nam Holten een voorsprong maar wist deze niet te behouden. SVZW bleef goed bij de les en troefde Holten af op scherpte. Dat resulteerde in nog twee doelpunten zodat SVZW met de punten naar huis ging. Eindstand 3-4. HOLTEN D2 - EXCELSIOR D3 Holten was sterk verzwakt omdat Rob uitgeleend was aan Holten D3. Desondanks werd gescoord nadat Robert sterk alleen door ging, waar na Bas de bal beheerst over de al liggende stifte. Toen viel Holten helemaal de nul niet vasthouden. Het was kee per Erwin die de ploeg voor een groter verlies behoedde. Eindstand 1-4. Sp.RIJSSEN D2 - HOLTEN D3 Na een matig begin met kansen van Sp.Rijssen nam Hol ten een voorsprong door een doelpunt van Jos Marsman. Diep in de tweede helft kwam Sp.Rijssen weer op dezelfde hoogte en 1-1 was tevens de ruststand. In de tweede helft van Sp. Rijssen veel sterker en dat was aan de eindstand van 5-1 wel te zien. HOLTEN E2 - EXCELSIOR E2 Tegen het zeer sterke Excelsior had Holten weinig kans. Deze tegenstander was een tweede jaars team. De jongens waren fysiek veel sterker en Holten kreeg nog een paar kansen, die echter allemaal goed gekeerd werden door de Excelsior-doelman. Volgende week moet Holten weer naar Rijssen, met hope lijk dan een beter resultaatEindstand 0-10. ENTER E3 - HOLTEN E3 Tegen een matig spelend Enter kwam Holten echter niet in het spel voor. Bij rust was het reeds 3-0 door te slap ingrijpen van de Holter-verde- diging. Ook na rust was er een mat en berustend Holten. Enter scoorde nog twee keer. Holten stelde daar slechts twee kleine kansen tegenover. Er zal volgende week uit een ander vaatje getapt moeten worden, dan wacht opnieuw dezelfde tegenstander, ditmaal thuis. Eindstand 5-0. HOLTEN F1 - SWN F1 In deze wedstrijd werd duidelijk zichtbaar dat de intensieve training van Holten F1 vruchten afwerpt. Goed samenspel, op tijd de bal afgeven en nog meer professionele handelingen leid den tot een zinderende wedstrijd. Toch werden de kansen door SWN beter afge werkt. Arno maakte met een mooie "ins winger de enige tegengoal. Uitslag 1-4. MARKVOGELS F1 - HOLTEN F2 In deze wedstrijd was duidelijk dat door gezamelij- ke inzet de resultaten beter worden. Mark vogels wist Holten pas in de tweede helft op de knieën te krijgen, waarbij Mike Baltus als keeper uistekend werk leverde. Ga zo door jongensl DE ZWEEF F4 - HOLTEN F3 In deze wed strijd was Holten in de eerste minuut nog niet wakker. De eerste de beste aanval van De Zweef was gelijk raak (1-0). De Zweef drukte door en het was al snel 2-0. Daarna was Holten aan de beurt. Het werd al gauw 2-2 door doelpunten van Tijs en Dennis. Voor rust scoorde Tom 2-3. Na rust was het wederom Holten dat de aanval zocht. Dat resulteerde in 3 doelpunten van dezelfde jongens. De Zweef scoorde nog een keer, maar daar bleef het bij (3-6). Ga zo door jongens I SENIOREN ALMELO 2 - HOLTEN 2 Holten dacht dit varkentje in Almelo wel eens even te was sen. In een gelijk opgaande strijd scoorde R. Bannink kort voor rust 1-0. Na rust kwam Holten met twee mooie aanvallen al snel op 3-0 door A. Van Benthem en H.J Nijen- huis. Toen dacht men op de lauweren te kunnen rusten. Dat kwam echter bedrogen uit. Almelo scoorde het laatste kwartier twee keer tegen, waardoor Holten de laat ste 5 min alle zeilen moest bijzetten om de punten huiswaarts te kunnen nemen,(2-3) TVO 2 - HOLTEN 3 Mede dankzij de tacti sche inbreng van Jan Landeweerd kwam Holten al vlot op 0-1. Doordat Jans aan dacht wat verslapte, dachten de spelers dit over te moeten nemen, met als gevolg dat TVO terug kon komen (1-1). Hoewel Holten rommelig bleef spelen lukte het de marge te vergroten middels treffers van Marcel Jager en Harry Klein Horstman: rust 3-1 voorsprong. Na rust opnieuw Holtense treffers. Door een blunder van de keeper van de tegenpartij was het nogmaals de oude die de stand op 6-1 bepaalde. Jan Landeweerd schoot toen uit zijn slof bles seerde zich en toen de aandacht van Holten zich hier op vestigde was het TVO dat hier dankbaar gebruik van maakte (eindstand 2- 6). HOLTEN 4 - ENTER 5 Holten schitterde door gemiste kansen. Enter wist hier moed uit te putten en uit de eerste en enige aanval van de wedstrijd doelpuntte Enter (0-1). De Holtense reactie was snel, fel en doeltreffend. Vanaf de aftrap scoorde Jan heel attent de gelijkmaker. Na rust moest het miracel van Holten zich voltrekken. Enter was evenwel genadeloos door op nieuw een voorsprong op te bouwen. Hol ten kwam deze dip niet meer te boven en ondanks verwoede pogingen kwam de ge lijkmaker niet meer op het scorebord. Eind stand 1-2. HOLTEN 6 - OMHOOG 5 Al vlot kwam Holten op achterstand. Gelukkig maakte Herman snel gelijk. Ook de 2-1 voorpsrong van Omhoog werd door Gerard snel teniet gedaan en wie anders dan Snoek maakte er voor rust nog 3-2 van. Na rust ging Holten vrolijk verder en dankzij een kadootje van de scheids wist Herman van elf meter 4-2 te scoren. Op uiterst sierlijke wijze maakte opnieuw Herman er zelfs 5-2 van. Door het uitvallen van Martin moest Holten met tien man verder, wat Omhoog in staat stelde 5- 3 te scoren. Gerard, die nog nooit een penalty gemaakt heeft, moest zonodig de toegewezen starfschop nemen en miste vanzelfsprekend. Omdat over het laatste doelpunt het langst wordt nagepraat maakte Snoek er nog 6-3 van. BORNERBROEK 4 - HOLTEN 8 In de eerste helft speelde Holten nog redelijk tegen deze zwakke tegenstander. Na een door Tonnie genomen hoekschop schoot Wilco zeer hard en knap de 1-0 in. Ook de tweede goal viel uit een hoekschop: ditkeer kopte Klukkluk van dichtbij in. Na rust verzuimde Holten te voetballen. Gelukkig bleef de stand ongewijzigd en zijn de twee punten binnen. Eindstand 0-2. HOLTEN 11 - PH17 In deze harde en slechte wedstrijd ging PH wat gelukkig met de overwinning naar huis. William en Adri Nijland schoten Holten naar een 2-0 voor psrong maar bij rust was dit weer gelijkge trokken. Na rust was het wederom Adri Nijland die een voorsprong liet aanteke nen, maar wederom werd dit uit handen gegeven toen PH nog twee keer scoorde. Eindstand 3-4. HOLTEN 13 - OMHOOG 6 Omhoog, na?r Holten gekomen om de tijgers eens voor hun notén te schieten, kwam bedrogen uit. De eerste helft konden de Wierdenaren het nog aardig bijsloffen, maar in de tweede helft hadden ze geen been om op te staan. Holten, gedreven door Gerard te Brake, tikte Omhoog van de mat. Met GTB zelf twee keer scorend staat Holten 13 nu bij de bovenste teams en kunnen de tijgers al weer langzaam denken aan terugkeer in de vierde klasse (3-1). Blauw Wit 2 - Kloosterhaar 2 0-5 Het twee de speelde een matige wedstrijd tegen Kloosterhaar. De fysiek sterke gasten had den bij rust een 0-1 voorsprong bereikt. Na rust moest BW opnieuw een treffer toe staan. In de laatste twintig minuten klapte het spel van de thuisploeg in elkaar. De inzet was verre van voldoende, waardoor de degradant van het afgelopen seizoen uit de de eerste klasse, nu met een makkelijke en ruime zege naar huis vertrok. Juliana 4 - Blauw Wit 3 1-1 BW speelde de eerste minuten erg sterk en kwam enkele malen gevaarlijk op de helft van de tegen stander. Langzamerhand kreeg de thuis ploeg meer grip op de wedstrijd, maar toch bleef BW sterker. De tweede helft begon bij BW te slap. De ploeg speelde niet gecon centreerd en verspeelde in de opbouw enkele malen simpel de bal. Na bijna twin tig minuten profiteerde Juliana van dit zwakke spel en scoorde 1-0. BW moest hierna komen en scoorde spoedig de ge lijkmaker. Uit een prima voorzet van Henk Bolink kopte Harry Paalman de gelijkmaker binnen 1-1. S.V.V.N. 5 - Blauw Wit 4 2-6 Het vierde speelde in Nijverdal een prima wedstrijd. De ploeg had duidelijk aan zelfvertrouwen gewonnen na de winst in de vorige wed strijd. Ook nu bleef het vierde goed de bal rondspelen en met de regelmaat van de klok te Blauw Wit A1 - Daarle A1 3-2 In een gelijkopgaande wedstrijd is BW A1 erin geslaagd beide punten thuis te hou den. Daar zag het aanvankelijk niet naar uit, want de gasten namen een 0-1 voor sprong. Even later kwam BW goed weg. De goed leidende scheidsrechter Kruithof ken de een strafschop toe aan Sc. Daarle, maar via de paal ging de bal naast. Toch ver grootten de gasten hun voorsprong tot 0-2 alvorens BW via Hans Stam iets terugdeed (1-2). Meteen na de pauze kreeg Arno Jager de bal, speelde drie tegenstanders uit en schoof de bal tegen de touwen (2-2). Hierna was de wedstrijd weer volkomen open. Zowel BW als ook Sc. Daarle kregen enige Met het halve eeuwfeest volgend len en geschenken. Op die manier jaar voor de boeg, is Unicef weer werd vorig jaar in Holten een be- gestart met de jaarlijkse najaar- drag van 21.165,95 bijeen gehaald, sactie. Ook in Holten gaan vrijwil- De Unicef-artikelen zijn ook te ligere weer op pad om een groot koop bij de Wereldwinkel aan, de aantal vaste klanten te bezoeken Larenseweg 1. Unicef is in 137 lan- die een keus kunnen maken uit de den actief met de hulp aan mis- catalogus met wenskaarten, spel- deelde kinderen. goede kansen, maar het was de Holtense pioeg die aan het langste eind trok toen Marco Schuiterd vier minuten voor tijd alleen doorging en beheerst scoorde (3-2) Dit werd ook de eindstand, ondanks een verwoed slotoffensief van Sc. Daarle. Blauw Wit C1 - Eversberg C1 4-5 Na drie overwinningen nu de eerste nederlaag voor Cl. In een gelijkopgaande wedstrijd gaven beide partijen elkaar niets toe. BW wist tot drie maal toe een achterstand weg te werken. Na rust was BW de sterkere ploeg, maar wist Eversberg via sterke counters twee maal te scoren 3-5. BW wist nog tot 4-5 terug te komen, maar kon de gelijkmaker niet meer forceren. Toch kan de thuisploeg terugzien op een zeer sterke wedstrijd, waarin alleen de score verkeerd uitviel. Blauw Wit D1 - S.O.S. D112-0 BW was vael te sterk voor de tegenstander en scoorde aan de lopende band. In deze eenzijdige wedstrijd liep de score dan ook te hoog op, om van een leerzame wedstrij'd te spreken. Rik scoorde 1-0 en 2-0, Gijsbrecht 3-0, Jurrian 4-0, 5-0 en 6-0 Jurrian 7-0 en 9-0, Hussiar 8-0, Wilbert 10-0, Wouter 11-0 en Merijn 12-0. Des D2 - Blauw Wit D2 3-3 In Nijverdal tegen Des D2 speelden beide ploegen een goede partij voetbal, waarin BW vooral voor rust liet zien hoe het kan voetballen. In de openingsfase was het sterker en via een goede aanval al na tien minuten aan de leiding kwam. Maarten ofiende de score. D2 ging goed door en opnieuw Maarten scoorde 0-2. Tot de rust bleef de stand zo, ondanks de druk van Des. Na rust dicteerde Des de wedstrijd. De thuisploeg scoorde snel twee doelpunten. De BW-verdediging had het moeilijk. De 3-2 was dan ook lo gisch. In de slotminuut scoorde Bennie nog de 3-3, waarmee BW zeer tevreden mocht zijn. Blauw W'rt E2 - R.K.S.V. El 1-3 BW gaf in de eerste helft goed partij aan de fysiek sterke re tegenstander Het kon niet voorkomen dat de gasten op een 0-1 voorsprong kwa men. De tweede helft begon met een ver rassing. De thuisploeg kwam op gelijks hoogte na een eigen doelpunt van R.K.S.V. De Rijssense ploeg wist de zege toch naar zich toe te trekken, na twee fraai uitgevoer de aanvallen. De Zweef F2 - Blauw Wit F1 4-2 Doordat de Zweef het spel beter verdeelde kwam BW niet aan het eigen spel toe. De druk op de verdediging was groot en de Nijverdallers scoorden drie maal. Nadat de trainer in de rust de jongens op de juiste plaats had gezet ging het veel beter. De ploeg begon nu zelf te voetballen en Kuba Kladzinsky verkleinde de achterstand tot 3-1. BW kreeg weer hoop op een goed resultaat, nadat Ramazan Ramazan de 3-2 liet aante kenen. BW probeerde hierna de gelijkma ker te scoren, maar De Zweef profiteerde van de ruimte en scoorde 4-2.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 11