r Twee weken rijbewijs en winnaar afvalrace Blauw Wit verliest tweede wedstrijd Veel publiek bij Trekkersiep MAC 'Triathlon-Hendri' écht in de wolken! Handbaldames op met WSV: 7-7 gelijk Gebruikelijk beeld in schaakcompetitie Valse start poloh eren Blauw Wit bezoekt PW HOLTENS NIEUWSBLAD Weer speelt Erwincross parten Jongerensoos nog niet open DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1994_ Na het nipte verlies tegen Vesos in de eerste competitie ronde heeft Blauw Wit ook in de thuiswedstrijd tegen Hulzense Boys een nipte 0-1 nederlaag geleden. Voor rust stre den twee ploegen op een zwaar en moeilijk bespeelbaar veld nog voor de volle winst. Blauw Wit kon ech ter net als Hulzen maar weinig kansen creëren, iets wat in de voor bereiding wel lukte. In deze wed strijden moest men ook Hans Stam en Gerwin de Velde missen. Tegen Hulzen was ook Hajé Post- ma niet van de partij. Hy kamp met een liesblessure. De rust brak dan ook met een niet onverwachte 0-0 aan. In de tweede helft werd het er niet beter op. De regenval in de tweede helft had zijn invloed op het vertoonde spel. Blauw Wit kon niet veel meer dan de tegenstander op het middenveld bespelen, echte kansen waren er niet. Ook Hulzen had het moeilijk, maar kwam toch dreigender voor het doel van Uilko Spijker. In het laatste deel van de wedstrijd kwam Hulzen toch nog aan de volle winst, iets waar bijna niemand nog rekening mee had gehouden. Blauw Wit kent mede door dit resultaat een slechte sei zoenstart. Aan twee kandidaten voor een hoge klassering werden de punten gelaten. De ploeg zal nu zijn veerkracht moeten tonen. Af gelopen seizoen heeft de ploeg reeds bewezen hierover te beschik ken. SV Holten SENIOREN: WW-Holten, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Fleringen 2-Holten 2,10.00 uur (vertrek 08.45 uur); Holten 3-NEO 6, 10.45 uur; Holten 4-Twenthe 3,10.00 uur; Hol ten 5-NEO 5, 10.00 uur; SDOL 3- Holten 6, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); SOS 4-Holten 7, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); De Zweef 7- Holten 8, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten 9-De Zweef 12, 09.30 uur; Holten 10-Haarle 5,09.00 uur; Holten 12-Holten 11, 09.30 uur; Spc. Vroomshoop 5-Holten 13, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur). JUNIOREN: Holten Al-KOSC Al, 14.30 uur; Omhoog A2-Holten A2, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Dos '37 BI-Holten BI, 14.30 uur (ver trek 13.15 uur); Holten Cl-Enter Cl, 14.30 uur; Holten C2-Excelsior C4, 13.00 uur. Enter Vooruit Dl-Holten Dl, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); Holten D3- Den Ham D3, 10.00 uur; Hulzense Boys El-Holten El, 10.00 uur (ver trek 09.00 uur); Enter Vooruit E2- Holten E2,10.30 uur (vertrek 09.30 uur); Holten E3-Enter Vooruit. E3, 10.00 uur; DES Fl-Holten Fl, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); Holten F2- Blauw Wit Fl, 11.00 uur; Holten F3-DES F3, 11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN: PW-Blauw Wit, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); ON 3- Blauw Wit 2, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 3-De Esch 2, 14.30 uur; Blauw Wit 4-Vesos 3, 14.30 uur; Blauw Wit 5-Klooster- haar 4, 12.30 uur; Blauw Wit 6- SWN 9,12.30 uur. JUNIOREN: ASV Al-Blauw Wit Al, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Blauw Wit Dl-Vesos Dl, 10.00 uur; Enter D2-Blauw Wit D2,10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Spc. Rijssen El-Blauw Wit El, 10.00 uur (ver trek 09.15 uur); Blauw Wit E2-Hul- zense Boys E2, 11.00 uur; Holten F2-Blauw Wit Fl, 11.00 uur. ZAALVOETBAL: donderdag 22 september: LAP 1-Blauw Wit 1, 19.00 uur (vertrek 18.15 uur); woensdag 28 september: LAP 3- Blauw Wit 321.00 uur (vertek 20.15 uur). Handbal Zaterdag 24 september: MA uit te gen Wesepe om 13.30 uur (vertrek 12.30 uur); mini's uit naar SDOL (vertrek 10.00 uur); welpen naar Klarenbeek (vertek 10.00 uur). Zondag 25 september: heren uit tegen Achilles om 13.30 uur (ver trek 12.15 uur); dames 1 uit tegen Achilles om 12.15 uur (vertrek 11.00 uur); dames 2 uit tegen V en K 2 om 14.15 uur (vertrek 13.15 uur); da mes junioren B uit tegen Schalk haar om 14.15 uur (vertrek 13.15 uur). Sporthal Donderdag 22 september: 19.00- 21.00 uur CJV Dijkerhoek; 21.00- 22.30 uur SV Holten AU Stars. Vrijdag 23 september: 18.30-23.00 uur: Mintonette. Zaterdag 24 september: 09.00-12.00 uur: BCH (halve hal); 19.00-20.00 uur: Stam; 20.00-21.00 uur: Beuse- berg. Maandag 26 september: 18.30- 23.00 uur: BCH. Dinsdag 27 september: 16.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit. Woensdag 28 september: 18.30- 22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: Wegstapel, Donderdag 29 september: 20.30- 22.00 uur SV Holten AU Stars; 22.00-23.00 uur Blauw Wit. Thuis tegen WSV '38 hadden bij de handbaldames van de SV Holten de keepsters en het latwerk de overhand. Er werd dan ook met een magere 1-1 stand gerust. In het begin van de tweede helft kwam Holten met 2-3 achter, maar on danks een forse ondertal positie werd dat omgebogen in een 5-3 voorsprong. WSV sleepte er alsnog een 7-7 puntendeling uit. Scores: Judith Tiekink, Monique Plantin- ga 3; Annemarie van de Maat 2; Petty Schoemaker 1. Tegen WSV 2 speelde het dames 2- team een goede eerste helft waarin, zij het met moeite, de achterstand tot 6-7 kon worden beperkt. Na de rust werd Holten slordiger waar door de gasten uitliepen naar 6-13. Jeugd In de thuiswedstrijd van meisjes B tegen V en K ging het lange tyd gelijk op. Na een 4-3 ruststand en een gelijkwaardige tweede helft, was het toch Holten dat de 7-6 winst pakte. Velde) bood zoals gebruikelijk veel spektakel. In alle klassen werd fel gestreden om de winst Foto Ten Jongens A had weinig kans tegen een fysiek en ook in leeftijd veel ouder CVO. Via 2-14 bij de rust werd er met 6-29 verloren. De welpen speelden een toemooi- tje waarin o.a. tegen twee jongens teams moest worden gespeeld. Dat was nog iets te veel voor het jonge Holtense team. AUe vier wedstrij den gingen verloren. Op het terrein van de familie van Coeverden werd afgelopen zater dag weer de Erwincross verreden. Zoals gewoonlijk konden ook dit keer de coureurs zich volop uitle ven. Dat gold met name voor Ton Müller die twee weken na het be halen van zijn rijbewijs de afval race op zijn naam schreef. Er verschenen 42 auto's aan de start van deze inmiddels in Holten en omgeving zeer bekende cross. Door de slechte weersomstandig heden was de pubUeke belangstel ling voor het halfjaarlijkse gebeu ren niet zo groot. Desondanks was de organisatie redelijk tevreden over het toeschouwersaantal, ge zien het regenachtige weer. Ook in deze editie van de Erwincross werd in drie klassen gestreden, te weten de herenklasse, de damesklasse en de veteranenklasse. In aUe drie de klassen werd fel gestreden om de kampioenstitel. Hierbij üeten ook de dames zich zeker niet onbe tuigd. Menig geval van blikschade kon ook hier aan de verzekering gemeld worden. Uiteraard ontbrak ook ditmaal de tent van de MAC niet naast het strijdtoneel. Eveneens was er weer een eettent aanwezig om de inwen dige mens te sterken. Helaas ver schenen slechts vier bromfietsers aan de start van hun klasse. Oor zaak van deze geringe deelname was dat in HeUendoom ook een brommercross werd georgani seerd. Traditiegetrouw werd de Erwin cross ook nu weer afgesloten met de altijd spectaculaire afvalrace. Deze werd gewonnen door Ton MüUer, een opmerkelijke prestatie daar deze jongeman nog geen twee weken in het bezit was van zijn rijbewijs. Hij werd door de pu blieksjury verkozen tot winnaar. Uitslagen: Finale Veteranen: 1. Henk Klein Zandvoort; 2. Ebbe Ve neklaas; 3. Henk Kevelham. Finale Dames: 1. Jenny Wevers; 2. Alice Kottelenberg; 3. Marianne Venek laas. Finale Heren: 1. Hens Klein Zandvoort; 2. Dick Veneklaas; 3. BertBaltes. Afvalrace: Ton Müller. Bromfietsklasse: 1. Jan Poortman; 2. Erik Haan; 3. Richard Neurink; 4. Harold ten Veen. De inmiddels twee weken oude schaakcompetitie vertoont een ge bruikelijk beeld:'weinig verrassin gen. Toch stonden er enige interes sante partijen op het programma waaronder de partij tussen Van Calcar senior en junior waarin op het scherpst, van de snede werd geacteerd, maar er toch een remise uit de bus kwam. Ook de strijd tussen eerste team spelers Gerrit Luggenhorst en Di- nant van Beek mocht er wezen al werd die in de slotfase ontsierd door enkele wedstrijdblunders, waarvan de laatste van Van Beek de doorslag gaf. De uitslagen: Cees Olij-Jan van Calcar 1-0; Henk Jongman-Gerrit Luggenhorst remise; Teun Scheur- water-Erik Bosman 1-0; Karl Heinz Leisten-Gerard van Calcar 1-0; Ben van de Griendt-Hans van Oyen 1-0; Bertus van Beek-Ton van Oyen 0-1; Cees Olij-Teun Scheurwater remise; Karl Heinz Leisten-Ben van de Griendt 0-1; Ton van Oyen-Jan ten Velde 1-0; Eric Mondeel-Henk Jongman 0-1; Gerrit Luggenhorst-Dinant van Beek 1-0; Gerrit Stevens-Theo van Lindenberg remise; Gerard van Calcar-Jan van Calcar remise; Hans van Oyen-Bertus van Beek remise. Met een 8-3 nederlaag in Emmel- oord tegen Zignea maakte de wa- terpoloheren van ZPC Twenhaars- veld een valse start. De thuisclub had in de eerste periode het beste van het spel (2-0), maar in de twee de periode kwam Twenhaarsveld toch even sterk terug. Meer dan één tegenpunt leverde dat niet op want met sterk combinatiespel zette Zignea orde op zaken: 6-1. In de derde periode ging het beter met de Holtenaren die, evenals in het laatste kwart scoorden en het verlies tot vijf doelpunten beperk ten. Grote rookpluimen gaven afgelo pen zondag aan dat de Trekkers- Iep van MAC De Holterberg weer werd gehouden. Deze werd net als de Erwincross op het terrein aan de Schuppertsweg gehouden. De weersomstandigheden waren tij dens de Trekkersiep aanzienlijk beter dan de dag ervoor tijdens de Erwincross, zodat de organisatie zich kon verheugen op een zeer aanzienlijk publiek. Gestreden werd in vier klassen, die overeenkwamen met het gewicht van de tractoren. 'Het was onze bedoeling in zes klassen te trek ken, maar helaas hebben we de eerste twee klassen naar huis moe ten sturen, zij hadden niet genoeg eigen gewicht' vertelt Harry van Coeverden, één van de organisato ren. De super standaard klasse kwam wel aan de start, maar zij konden helaas het publiek niet echt impo neren met hun trekvermogen. Deze klasse trekt puur op wielspin. Daar de bodem eigenlijk te nat en dus te zacht was, groeven deze 'ka nonnen' zich vrijwel direct in. In de overgebleven klassen werd echter volop gestreden om de titel. Deze klasses kwamen opmerkelijk beter uit de voeten op de door de regen van de dag ervoor vochtig geworden grond. In klasse 6, de klasse tot 8000 kg, werd zelfs door de latere drie winnaars de zoge naamde 'full pull' behaald. Dit wil zeggen dat door deze coureurs het gewicht over de volle lengte van de baan, in dit geval tachtig meter, getrokken werd. Om toch een win naar aan te kunnen wijzen werd het gewicht op de wagen ver zwaard en kwam men toch tot een eindklassering. Uitslagen: 3e Klasse (tot 4000kg): 1. Moni que Visser, 52,5m; 2. Henny van Coever den, 48,11 m; 3. Gerben Sluiter, 30,51 m; 4e Klasse (tot 3800kg): 1. Gerrit Mulderije, 53,24m; 2. Harm Brouwer, 50,60m; 3. Ge rard Pierik, 46,67m; 5e Klasse (tot 5000kg): 1. Johan Brinks, 73,31m; 2. Appie Nijland, 58,45m; 3. Rik van de Mey, 57,36m; 6e Klasse (tot 8000kg): 1. Erik Lensink, 54,61 m; 2.Wilfred Morrenhof, 49,65m; 3. Mark Geltink, 42,89m; Super Standard: 1. Harry Bolk, 38,73m; 2. Alex de Jong, 9,20m; 3. Mark Dolman, 4,6m. Blauw Wit C1 - S.V.V.N. C2 2-0. In deze gelijkopgaande wedstrijd wist BW via Bert ram op 1-0 tekomen. Hierna kwam S.V.V.N. sterk terug en moest doelman Arjan al zijn kwaliteiten tonen om de voorsprong vast te houden. Uit de counter wist Alfred na goed door gaan zelfs 2-0 te scoren. Rust 2- 0. In de tweede helft kwam de voorsprong van C1 niet meer in gevaar. De ploeg kent hiermee een prima competitiestart. Blauw Wit D2 - Excelsior D3 2-1 D2 begon deze wedstrijd niet al te sterk. De Rijssense ploeg had al snel het heft in handen en scoorde 0-1. Hierna kwam D2 beter in het spel en drong Excelsior terug. Er kwamen goede kansen maar er werd niet gescoord. Na rust werd er goed gevoetbald. Het was Maarten die na een goede aanval voor de gelijkmaker wist te zorgen 1-1. Na tien minuten ging BW er op rechts dreigend vandoor. Jan-Julian werd binnen de lijnen neergehaald, waardoor BW een strafschop mocht nemen. Maarten scoorde hieruit en zette daarmee BW op voorsprong. BW zag de zege niet meer in gevaar komen en wist daarmee de punten in Holten te houden. Blauw Wit E1 - SWN E1 5-2 De eerste helft van deze wedstrijd ging gelijkop. Al na enkele minuten viel de eerste goal voor BW. SWN scoorde heel snel de gelijkma ker 1-1. Tot de rust waren de beste kansen voor BW. Het bleef echter 1-1. Na rust opende SWN met een mooi afstandsschot de score 1-2. BW wist echter nu ook snel gelijk te maken. 2-2. Hierna bleef de thuis ploeg aanvallen. Met goed voetbal werd SWN teruggedrongen en kon ook ge scoord worden. Met drie treffers wist BW uiteindelijk nog ruim te winnen 5-2. De doelpunten kwamen van: Bror, Lars, Frank en Gert-Jan 2x. Des E2 - Blauw Wit E2 1-1 Al in de eerste minuten van de wedstrijd kwam BW op voorsprong. De keeper van Des liet een afstandsschot van Stefan door zijn vingers glijden. Hoe belangrijk dit doelpunt was zou later blijken. De tweede helft bestond uit een ware stormloop op het BW-doel. Dankzij uitblinkers William Kolkman en keeper Rutger Grootewal bleef de schade beperkt tot één tegentreffer. Zo kon BW met één punt op zak de terugreis aanvaar den. Blauw Wit F1 - SWN F2 8-0 BW heeft de uitstekende competitiestart van vorige Enter F3-Holten F3. In de eerste helft was dit een gelijkopgaande strijd waarin beide teams twee keer scoorden. Na de rust werd Enter beter zodat de volle winst werd ge pakt. Na de wedstrijd werden de gebruike lijke strafschoppenseries afgewerkt, welke door Holten werd gewonnen. 'Man van de wedstrijd' was Tom Hofman, die verdedi gend goed werk leverde: 5-2. Holten E1-DES E1. In deze vrij gelijk op gaande wedstrijd was het uiteindelijk DES dat won ondanks uitstekend keeperswerk van Jeroen Lubbers. DES kwam in de eer ste helft op een 1-0 voorsprong, maar Remon Muller wist gelijk te maken (1-1). In de tweede helft was het weer DES dat eerst scoorde en weer was het Remon Muller die gelijk maakte. DES maakte echter nog 2-3. Holten E2-Enter E2. Tegen Enter speelde Holten de eerste helft steeds op de helft van de tegenstander wat tot gevolg had dat Matthijs en Rick ieder twee keer scoorden. Maarten maakte kort voor rust 5-0. In de tweede helft kwam Enter meer over de middellijn, wat met vier doelpunten goed tot uitdrukking werd gebracht. Holten pak te hierna de draad weer op en Maarten scoorde nog twee keer. Matthijs bepaalde de eindstand op 8-4. De Zweef E5 - Holten E3. Holten E3 speelde met veel inzet en met het nodige fortuin. Dit leverde de eerste overwinning op. Dat was voor een belangrijk deel het werk van de achterhoede. Met name Gerrit-Jan en keeper Harm-Jan speelden een zeer goede wedstrijd. Voorin werkte Bas Tuitert zeer hard en dit werd beloond: hij scoorde de winnende treffer. Na rust waren er soms hachelijke momenten, maar keeper Harm- Jan Baltes hield het hoofd koel: 0-1. Holten D1-Enter D1. Uit de eerste aanval scoorde Arthuro doordat de keeper van Enter de bal niet klemvast hield. Henk-Jan zorgde vijf minuten later voor 2-0. Na de rust werd Enter sterker en Holten kroop enkele malen door het oog van de naald. Henk-Jan scoorde echter 3-0. In de laatste minuut was het Enter dat de eer redde (3- 1). Holten D2-Enter D2. In deze zeer spannen de wedstrijd was Holten continu sterker, maar Enter was door verwoestende uit trappen van de keeper steeds weer gevaar- lijk. Toch haalde Holten de overwinning binnen doordat Rob Gervedink-Nijhuis in de eerste helft scoorde en Bart Markvoort in de tweede helft succes had. Eindstand 2- 1. Holten C2-Enter C2. Het was Jan Deyk die twee maal met een afstandsschot de kee per wist te verschalken en Holten op 2-0 zette. Weer hersteld van een blessure deed Gerben goed werk door de voorsprong ta vergroten tot 3-0. Het vierde doelpunt werd gemaakt door Marcel die de keeper volle dig verraste. Enter bracht uit een straf schop de ruststand op 4-1. Na de rust had Holten moeite door de harde wind het vijandelijke doel te vinden, maar Enter wist aan de stand van 4-1 ook niets te verande ren. Holten BI-Rietvogels B1. Voor deze twee de wedstrijd kreeg Holten nieuwe shirts en trainingspakken aangeboden door Jan Meinders. Holten begon hierna de wed strijd sterk en zette de tegenstander goed onder druk. Er werd echter de eerste helft niet gescoord. Ook de tweede helft begon men sterk en na ongeveer tien minuten scoorde Erik Reijlink een juweel van een goal. En toen de scheidsrechter affloot stond die stand nog op het bord:1-0. Holten 2-Stevo 4. Holten 2 kon een week eerder tegen De Zweef niet tot een over winning komen en was tegen een sterk Stevo zeer gemotiveerd. De eerste twintig minuten werden de gasten stevig onder druk gezet, maar ze hielden goed stand. De tweede helft werd André van Benthem in het veld gebracht en deze wist met zijn routine toch wat meer rust in het spel te brengen. Hij scoorde tien minuten voortijd dan ook uit een hoekschop van René Ban- nink. Door de ruimte die er toen ondstond legde Bannink de tweede Holtense treffer vanaf zo'n 25 meter mooi in de hoek. Holten 6-Haarle 4. In de tweede wedstrijd van het seizoen ging Holten warrig van start. Ondanks een prima keepende Aart kwam Haarle toch al vlot op een 1-0 voor sprong. Mede door een 'zwemmende' mid denlinie kwam hierin voor de rust geen verandering. Onder leiding van de Pette ging het zesde daarna op jacht naar de gelijkmaker Na het uitvallen van Jetje met een 'hotseklots-knie' leek de gelijkmaker slechts een kwestie van tijd. Door domme pech lukte dit echter niet, en het was aan Art 'de Goey' te danken dat Haarle niet verder uitliep. Holten 7-Rietvogels 4 Een matig spelend Rietvogels was geen partij voor Holten 7. De afwezigheid van Rocheteau en Venek laas werd door de man van de wedstrijd, Henk mekenkamp, in z'n eentje opgevan gen. De ruststand was 6-1(Eib 3x, Melo 1 x en Scholten 2x). Opvallend was dat invaller Erik Rensen zich moeiteloos aanpaste Na de rust gingen de aanvallen iets minder vloeiend, maar via enkele uitgespeelde aanvallen werden toch de tien volgemaakt. Eindstand 10-1. Holten 8-PH 11. Holten 8 speelde een goe de en uitgekookte wedstrijd tegen deze toch wel sterke tegenstander. Verdedigend werden er weinig kansen weggegven en aanvallend werden de kansen goed benut. R. Leusink, André (Klukkluk) en T. Leurink brachten de stand voor het rustsignaal reeds op 3-1 en na de rust bouwde André de voorsprong uit tot 4-1. SDOL 6-Holten 9. Het negende speelde een dramatisch slechte wedstrijd tegen SDOL dat voor rust de stand op 2-0 bracht. Bert Steunenberg moest bovendien voortijdig gewisseld worden met een blessure. De tweede helft ging ook al niet van een leien dakje en SDOL breidde de voorsprong na veel geklungel van Holten-zijde uit naar 4- Holten 11-Enter 9. In de eerste helft wist Holten deze wedstrijd te controleren en dat leidde dan ook tot een 3-0 ruststand (Willi am van Zon 2x en Tonni Woltman 1x). Na de thee zette Enter echter het Holtense doel zwaar onder druk. Nadat een doorgebro ken speler met keeper Mark Meyerman hard in aanvaring was gekomen moest deze geblesseerd het veld verlaten. Mede daardoor wist Enter in de slotfase nog tot 3- 2 terug te komen. Holten 13-LAP. Het seizoen is nog maar twee weken oud en de Gaike-tijgers zijn er weer. Gedreven door prins Coen die met zijn tweede jeugd bezig is, kwam het zeer sterke LAP zwaar onder het Holtense ge schut te liggen. Ondanks twee goals van de gebroeders kwam het lepe LAP toch langs zij voor de rust. De tweede helft was de helft van prins Coen. Mede door zijn twee supergoals kwamen de Gaike-Tijgers te recht aan de eindoverwinning: 4-3. In tegenstelling tot wat er in het informatiegidsje van Dorpshuis De Boschkamp vermeld staat, is de jongerensoos op vrijdag 23 sep tember nog niet geopend. De ope ning van het nieuwe seizoen is uit gesteld omdat er wordt gewerkt aan een nieuwe opzet, onder een nieuwe naam. Daarover is binnen kort meer nieuws te verwachten. week weten voort te zetten. Dit keer was de tegenstand duidelijk minder, maar de jon gens kunnen terugzien op een leuk en vooral goed gespeelde wedstrijd. Voor rust werd een 3-0 voorsprong opgebouwd door doelpunten van Ramazan Ramazan en een eigen doelpunt. Na rust werd de wedstrijd goed voortgezet en goed uitgespeeld tot 8- 0. De doelpunten kwamen van opnieuw Ramazan 2x, Kuba Kladzinsky, Rik Stoe- venbelt en Gerko Potman. Dos '37 5 - Blauw Wtt 3 0-2 BW 3 had de eerste minuten even alle aandacht nodig om de gastheren van zich te houden. De eerste beste aanval werd omgezet in een doelpunt. Van achteruit werd via het mid denveld gezocht. Met een slim steekpasje werd Harrie Kolkman in stelling gebracht die van dichtbij geen moeite had om de keeper te passeren. Hierna bleef de ploeg goed spelen. BW- doelman Bert Rietman zag slechts één gevaarlijk moment voor zijn doel ontstaan, maar de kopbal ging over. In de tweede helft bleef BW prima overeind. Met verzorgd en geduldig com binatiespel werd Dos naar een 0-2 neder laag gespeeld. Henk Aanstoot wist met een prima individuele actie in de 16 meter de verdediging uit te spelen en te scoren. De in de tweede helft binnen de ploeg geko men Joost Boer en Henk Oolbekkink bleken het gespeelde concept ook prima te kun nen uitvoeren. Hulzense Boys 5 - Blauw Wit 5 0-2 BW opende sterk. Ton wist hiervan te profi teren en scoorde 0-1. Hierna controleerde men de wedstrijd. Er werden veel kansen gecreëerd, maar de afwerking was matig. Vooral Gerke, John en Nippel hadden uit gelezen mogelijkheden. De uitstekende Hulzen doelman wist echter telkens red ding te brengen. De tweede helft begon goed. Opnieuw was het Ton die zijn ploeg op een grotere voorsprong zette. Hulzen drong de Holtense ploeg hierna wel iets meer terug, maar de kansen waren voor BW. Henk, Henk-Jan en Eddy wisten de uitstekende kansen echter niet in doelpun ten om te zetten waardoor de score 0-2 bleef. Overige resultaten: Blauw Wh 2 was vrij. Blauw Wit 4 en 6 zagen hun wedstrijden afgelast Bij aankomst bij café-restaurant De Poppe wachtte het kersverse echt paar Markvoort een sportief getinte verrassing: bestuursleden en mede werkers van de Stichting Triathlon hadden speciaal voor hen de beken de triathlon-finishpoort opgebouwd. Dat hen iéts uit de Holtense triath- lonkringen te wachten stond, dat hadden Hendri Markvoort, be stuurslid van de Stichting Triath lon Holten, en zijn Jeannette Bij- ker vorige week woensdag wel ver wacht. En die verwachting kwam uit. Nadat het tweetal elkaar aan het begin van de middag in het Bathmense gemeentehuis eeuwig trouw had beloofd, wachtte het bij café-restaurant De Poppe een ver rassend onthaal. Mede-bestuursle den en medewerkers van de STH hadden voor deze bijzondere gele genheid de bekende finishpoort, die tijdens de Triathlon Holten de Smidsbelt siert, 'uit het stof ge haald. De doorgang natuurlijk dichtgeplakt met papier. Toen het bruidspaar in een antieke Renault arriveerde, werd hen verzocht het papier te doorbreken om zich ver volgens onder een fraaie poort richting ingang te begeven. Hun pad omzoomd door hekken met reclamemateriaal van bekende sponsors van de Triathlon Holten. Eén van Se lange doeken vormde zeifis het hoogstnoodzakelijke dak boven him hoofd, want Pluvius bleek die dag nogal wispelturig. Mogelijk dat Hendri en Jeannette op dat moment dachten dat het daar bij blijven zou wat betreft de triathlon, maar niets was minder waar. Toen het 's avonds tijd was voor het bruiloftsfeest, werd ras- organisator Hendri door zijn tri- athlonvrienden uitgenodigd om zich nu maar eens zélf te bekwa men in de triathlonsport. Hetzelf de lot onderging Jeannette. Onder grote hilariteit moest het kersver se echtpaar 'droog zwemmen', fiet sen en lopen. De proef werd pro bleemloos volbracht. Voldoende voor de STH'ers om hun mede bestuurslid en zijn bruid nogmaals te verrassen: Hendri, immer nauw betrokken bij de voorbereidingen van de Triathlon Ballooning, mag nu binnenkort zelf, uiteraard ver gezeld door Jeannette, in een kleu rige luchtreus het luchtruim kie zen. Het zal niemand verwonderen dat 'Triathlon-Hendri' zich met zo'n vooruitzicht bepaald in de wolken voelde... Blauw Wit gaat zaterdag voor de derde competitieronde op bezoek bij PW. Vorig seizoen verloor de ploeg hier ongelukkig en weet dus nu wat er verwacht kan worden. Afgelopen zaterdag verloor PW bij ASV Aadorp en kent net als Blauw .Wit een slechte seizoensopening. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onderleiding van scheids rechter A. Spin.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5