Britse oud-strijder bezoekt redster in nood 14.95 Bestuurscursus voor vrouwen Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport >e: „De Biester" BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Burgerlijke stand bessenjenever VRUGGINK Informatie over Telefonische Hulpdienst Adviezen over gezondheidszorg ziekenfonds DONDERDAG 22 SEPTEMBER 1994- Vijftig jaar geleden klopte hij aan bij de familie G.J. Keuterman van boerderij 'Kronenberg' aan de Dorperdijk. Maandag maakte voormalig airborne-luitenant Bob Guthrie er opnieuw zijn op wachting. Weer totaal onver wacht en weer warm onthaald. De inmiddels 72-jarige Brit had afge lopen weekeinde met zijn echtge note de herdenking van de Slag om Arnhem bijgewoond en be sloot zijn verdere gang door Ne derland te vervolgen. Zo belandde hij onder meer in Holten, waar hij werd opgevangen door Martin Hols, één van de auteurs van het boek 'Holten in oorlogstijd'. Hols bracht zorgde voor het weerzien in Hoiterbroek. „Een gewéldige verrassing!, laat de bijna 90-jarige, maar nog altijd vi tale Janna Keuterman ons weten. „Ik heb de hele zaterdag alles op de tv gevolgd en nu dit. Ik heb altijd gehoopt hem ooit nog eens te zien. Tóen was hij al flink, nu nog steeds!" In verband met 'Opera tion Market Garden' werd Guthrie destijds in de omgeving van Am- hem geparachuteerd, maar viel he laas in de handen van de Duitsers. Als krijgsgevangene werd hij afge voerd naar de Willem EQ-kazeme in Apeldoorn om vervolgens op transport te worden gezet richting Neurenberg. De Brit maakte diver se hacheüjke als evenzeer specta culaire ogenblikken door, zeker op het moment dat hij er met een aantal anderen begin oktober 1944 in slaagde om ter hoogte van Hol ten van de trein te springen. De Engelsen raakten elkaar evenwel kwijt. „Eigenlijk is dat zijn redding geweest, want die anderen werden later in Bathmen opgepikt door de Duitsers en gefusilleerd. Ze liggen begraven in Vorden," vertelt Hols, die er aan de hand van Guthries aanduidingen bijna zeker van is dat deze tussen het spoorwegvia duct bij de Oad en het kleine via- ductje bij de Aaltinksweg onder aan het talud terecht kwam. Guth rie: „Op het moment dat ik sprong reed de trein iets langzamer. Toen ik op de grond lang en omhoog keek zag ik een hoge spoordijk." Aan de hand van een in zijn broek verstopt kompasje is de Brit gaan lopen en kwam dwars door de wei landen terecht bij de Keuterman in Hoiterbroek. Uit voorzorg keek Oud-strijder Bob Guthrie (links) begroet de bijna 90-jarige Janna Keu terman. Destijds hielp zij de Brit om in veilige handen van de onder grondse te komen en ontving daarvoor zelfs een fraaie oorkonde. (Foto Ten Velde) 1 liter 20% alc. Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-6 13 75 hij vanuit een wal eerst de kat uit de boom, bracht de nacht door in de hooiberg naast de boerderij om zich pas 's ochtends te melden toen Janna Keuterman naar buiten kwam. „Tijdens de gevechten bij Arnhem was Guthrie door de muis van zijn rechterhand geschoten en leed veel pijn aan die verwonding. Toen hij bij de Keutermans be landde, droeg hij nog zijn militaire uniform," aldus Hols en mede-au teur Herman Steunenberg in hun boek. Uit veiligheidsoverwegingen werd besloten de onfortuinlijke Brit in het bos naast de boerderij te verbergen onder een boerenwagen. G.W. Goorman, familie van de Keutermans, wendde zich daarop tot meester J. Kroon, hoofd van de toenmalige School met de Bijbel. Hols: „Van hem was bekend dat hij betrouwbaar was en de Engelse taal beheerste." Kroon zorgde er voor dat Guthrie een dag later al door de ondergrondse werd opge haald. „In een burgerkostuum van een onderduiker van Keuterman werd hij achter op de fiets meege nomen naar de Buisweerd (boerde rij van de familie Kolkman in La- rensebroek, red.). Volgens Hols het hoofdkwartier van de illegaliteit, waar Guthrie geruime tijd verbleef en één van de (maandag eveneens ontmoete) twee dochters zijn hand verbond. „Vandaar is hij verder zuidwaarts geholpen. Enkele we- Woningaanpassing Het is heel gewoon dat woningen worden aangepast aan de gezins omstandigheden waarin men zich bevindt. Soms gaat dat om grotere aanpassingen wanneer de mobili teit slecht wordt. Aanpassingen zijn wel nodig om in het eigen huis te kunnen blijven wonen. Wanneer aanpassingen nodig zijn is er al leen verschil in het al dan niet eigenaar zijn van een woning. Huurt men een woning, dan moet de huiseigenaar om toestemming worden gevraagd. De kosten van een aanpassing bedragen vaak zo veel dat zij voor bijna iedereen een probleem vormen. Daarom is er de Wet Voorzieningen Gehandicap ten (WVG) waarop men een beroep kan doen. Wanneer een verbou wing of speciale voorziening in de woning nodig is, kan men in het gemeentehuis bij de afdeling Soci ale Zaken informeren naar de mo gelijkheden tot het krijgen van subsidie. Er wordt wel advies ge vraagd aan het GAK/GMD. Een afspraak maken op het gemeente huis kan tussen 8.30-12.30 uur, tele foon 61666. Dag van ouderen Op 1 oktober wordt in Den Haag een speciaal festival georganiseerd met een 50+ -beurs. De beurs staat in het teken van net "veilig wonen". U kunt er bijvoorbeeld een senio renwoning bezoeken die voorzien is van het seniorenlabel. D.w.z. dat tal van aanpassingen en voorzie ningen daar gedemonstreerd wor den. Het festival staat in het teken van gezellige muziek van orkesten als De Ramblers, Eddy Christiani, het Rietwijk Ensemble en Ensem ble Musica. Bij voldoende deelna me stopt een speciale bus in Hol ten en brengt u naar de beurs. Reis en beurs/festival kosten dan f35, Hoewel de gelegenheid voor opga ve eigenlijk al is gesloten kunt u misschien toch via de ANBO nog een deelnamebewijs krijgen. Op gave is mogelijk bij mw. Kieboom, tel.63904 of dhr. Fransen, tel.61502. Kerstmaaltijd Het lijkt nog zo ver weg. Toch komt Kerst voor met name degenen die iets willen organiseren maar al te vlug. Tal van organisaties hebben een activiteit in de kersttijd. Die hebben vooral een religieus karak ter. De ouderenorganisaties, be- jaardensoos, Diessenplas, Tafeltje Dekje, SoCuWe, de Zonnebloem en de SWOH samen wilden in de week voor de kerst - 22 december - een gezellige maaltijd voor ouderen in De Boschkamp organiseren. Een bijzondere maaltijd voorzien van een drankje vooraf en erbij. De maaltijd wordt omlijst met een ge zellig programma en is er volop gelegenheid tot onderling contact. Dit geheel zou f 17,50 per persoon gaan kosten. Om enigermate op de hoogte te komen van de belang stelling, informeren genoemde or ganisaties hun deelnemers/leden. Degenen die nog niet op de hoogte zijn kunnen zich bij de SWOH voor 11 oktober schriftelijk of telefo nisch opgeven. ken later volgde een overval op de boerderij. Als een lopend vuurtje ging het door de omgeving wat er gebeurd was. Mevrouw Keuter man weet nog, juist nadat zij ge hoord had van de overval, hoe de Grüne Polizei bij haar aan huis kwam. Ze trilde van angst en kwam pas enigermate tot rust toen bleek dat deze slechts eieren wens te. Hoewel het niet haar gewoonte was, gaf ze de Duitsers die keer de •eieren mee zonder er geld voor te vragen," aldus Hols en Steunen berg in hun pennevrucht. Of de kontakten met Guthrie blij ven bestaan, was maandag ondui delijk. Zeker is wel dat Janna Keu terman het verrassende bezoek nog lang zal heugen! In oktober wil de Telefonische Hulpdienst Deventer (waaronder ook Holten valt) starten met een nieuwe groep vrijwilligers. Daar voor wordt op 5 en 6 oktober een informatieavond gehouden. De Te lefonische Hulpdienst neemt te vens de 24-uurs bereikbaarheid van het maatschappelijk werk in de regio voor haar rekening en is in maart van dit jaar met een speciale Ouderentelefoon begonnen. Van de vrijwilligers wordt verwacht dat ze vier dagdelen in de maand be schikbaar zijn om in wisseldien sten (overdag en 's nachts, door de week en in het weekeinde) de tele foon te bemensen. Verder moet die zich open kunnen stellen voor een ander en zich dus goed kunnen inleven in iemands situatie. Voor een goede voorbereiding en profes sionele begeleiding is gezorgd. In formatie: tel. 05700-11022 of 05700- 19749 (kantoor). Het Informatie en Klachtenbu reau Gezondheidszorg (IKG) van het Regionaal Patiënten Consu menten Platform Stedendriehoek breidt haar service uit en stelt haar telefoonnummer ook open voor vragen en klachten over de dienst verlening van ziekenfondsen. Het IKG is al enige jaren aktief als onafhankelijk bureau voor de klachtopvang in de gezondheids zorg, geeft informatie over patiën tenrecht en doet zonodig aan be middeling. Sinds een aantal jaren hebben ziekenfondsverzekerden de mogelijkheid om eens per twee jaar van ziekenfonds te verande ren, gerekend vanaf de oorspron kelijke inschrijfdatum. Het IKG adviseert mensen die dat overwe gen zich nu te oriënteren en wil hen stimuleren goed naar hun verzeke raar te kijken, de voor- en nadelen van de overstap op een rijtje te zetten. Voor vragen kan men zich te allen tijde tot het IKG wenden. Het is dagelijks tussen 9.00 en 11.00 uur bereikbaar (tel. 055-224150). Op 13 september werd geconsta teerd dat een poging was gedaan in te breken in een woning aan de Pasopsweg. Men probeerde een zij raam open te breken. Niet uitgeslo ten moet worden geacht dat de dader werd gestoord in zijn hande lingen. Zo te zien was men niet binnen geweest en wordt er niets vermist. In een andere (vakantie)- woning aan dezelfde weg, werd eveneens ingebroken. Aldaar is men wel binnen geweest, doch ook hier werd niets vermist. Beide in braken zijn vermoedelijk op 13 sep tember overdag gepleegd. De poli tie houdt zich aanbevolen voor tips van mensen die menen iets ver dachts te hebben geconstateerd. Op 14 september werd een fietser de pas afgesneden, toen een be stuurster van een personenauto de inrit van de Rabobank aan de Oranjestraat inreed. De fietser kwam op de motorkap terecht, doch liep geen verwondingen op. De fiets werd zwaar beschadigd. Dezelfde dag vond op de Larense- weg een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, toen één van de bestuurders een uitrit uitreed en de andere bestuurder geen voor rang verleende. Beide auto's liepen enige schade op. Op 15 september botsten twee per sonenauto's op elkaar voor de ro tonde op de Deventerweg. De eer ste auto werd afgeremd om het verkeer op de rotonde voorrang te verlenen. Dit werd te laat bemerkt door de achteropkomende be stuurder. Beide voertuigen liepen ook hier enige schade op. De dief, die vorige week een leren jas wegnam uit de garderobe van de feesttent op de Kalfstermans- weide, heeft kennelijk spijt van zijn daad gekregen. Enkele dagen later werd de jas aangetroffen in een horecagelegenheid in het dorp. Afgelopen weekend waren auto krakers weer actief op de Holter- >erg. Vrijdagmiddag 16 september werd een Hongaars personenbusje opengebroken. Drie Hongaarse toeristen die de Canadese begraaf plaats bezochten waren de dupe. Drie jassen en een tasje werden weggenomen. Enig geld en een paspoort was de buit. Vooral door het wegnemen van de paspoort was men ernstig gedupeerd. Een tweede auto, die stond gepar keerd nabij Bos Dierenwereld werd ook met een bezoek vereerd. Twee portiersloten werden ver nield, maar men is niet in de auto geweest. Vermoedelijk werden de daders gestoord, de benadeelde met de schade achterlatend. Op zondag 18 september werd bij de Canadese begraafplaats nog een auto opengebroken. Deze keer sloeg men een ruit stuk. Uit de auto werden twee rugzakken, met daar in twee regenpakken weggeno men. Op zaterdag 17 september versche nen drie mannen met een Chinees uiterlijk bij juwelier Kempkes in de zaak. Men gaf te kennen een gouden ring te willen kopen. Even later verheten de drie man één voor één de winkel. Terstond daar na ontdekte de juweüer dat er uit zijn zaak twee plateaus met zilver en voorbeeldringen wegwaren. Hoewel hij de mannen direct daar op op straat nog aansprak, heten deze weten dat ze niets bij zich hadden. De pohtie neemt echter aan de deze heden debet aan de diefstal zijn. Niet werd geconsta teerd of de mannen in het bezit waren van een vervoermiddel. Mochten er getuigen zijn die zater dagmiddag te omstreeks 13.30 uur drie mannen met een Chinees ui terlijk in Holten hebben zien lopen en die zich hebben verplaatst met een auto, dan wil de pohtie deze personen graag horen. In de vroege ochtend van zondag 18 september kwam een automobi list op de AI in de problemen tij dens hevige regenval. Door aqua- planning raakte de auto onbe stuurbaar. De auto schoot naar links, botste tegen twee bermpaal tjes, schoot vervolgens naar rechts, belandde in de sloot en sloeg over de kop. Mede dank zij veihgheidsgordels waren er geen gewonden. De auto werd zwaar be schadigd. Aquaplanning ontstaat door hevi ge regenval in combinatie met te hoge snelheid en/of slechte ban den. Vooral in deze tijd van het jaar is het verstandig om Uw autoban den eens na te kijken hoeveel pro fiel nog aanwezig is. Minimaal dient dit twee millimeter te zijn, doch in de praktijk is het wenselijk om nieuwe banden aan te brengen als het profiel de grens van 3 a 4 millimeter heeft bereikt. Volop drukte was er afgelopen zaterdag tijdens het eerste open huis van het onlangs geopende Tour Info 8uro Holten. De eerste keer uitsluitend voor genodigden, zaterdag (24 september) volgt het tweede open huis en is iedereen welkom om een kijkje te nemen in het nieuwe reisbureau aan de Dorpsstraat 44. Zoals het Holtens Nieuwsblad eind juni reeds berichtte, is eigenaar Peter Rozenberg al enkele jaren aktief op de reismarkt, specifiek met reizen op Indonesië middels de succesvolle 'fly and let drive'-formule. Reizen op maat, volledig aangepast op de wensen van de individuele klant. Daarvoor onderhoudt TIB Holten kontakt met 52 chauffeurs, die de gasten in Jakarta opwacht en 24 uur per dag van dienst is als gids en gastheer. In Indonesië heeft TIB Holten vestigingen in Jakarta, Sukabumi (West-Java), Malang (Oost-Java), Bali en Medan, alle met Nederlandse sprekende medewerkers. In relatief korte tijd heeft TIB Holten een goede naam opgebouwd, onder meer bij de Indonesische overheid. Rozenbergs klantenkring zit her en der in den lande, ook in Holten, waar hij reeds diverse tevreden Indonesië-gangers heeft rondlopen. Door de rechtstreekse kon takten blijft weinig aan de strijkstok hangen en biedt het Holtense reisbureau aantrekkelijke en scherp concurrende prij zen. Wie een Indonesië-vakanfie overweegt, is zaterdag van harte welkom vanaf 9.30 uur. En wie wil kan een ritje maken in een echte becak (origineel Indonesische fiets-taxi). In samenwerking met de Sport raad Overijssel en de Nederlandse Touwtrekbond houdt de sport- commissie binnenkort een cursus 'Verenigingsmanagement voor vrouwen'. De cursus wordt gehou den in het clubgebouw op sport park De Meermanskamp en wel op de woensdagavonden van 2 no vember tot en met 7 december. De lessen zijn bedoeld voor vrouwen die er over denken (in de toekomst) een bestuursfunktie te gaan ver vullen en voor vrouwen die een dergelijke functie al hebben. De cursus is er op gericht om informa tie te geven over tal van onderwer pen waarmee de bestuurder van een sportvereniging tegenwoor- digd kan worden geconfronteerd. Onderwerpen die aan bod komen: de sport(vereniging) in de huidige maatschappij, de organisatie van de sport(vereniging), het maken van een beleidsplan, communice ren en vergaderen. De kosten be dragen 70 gulden per persoon, in clusief cursusboek. Voor deel neemster die lid zijn van een Hol tense sportvereniging bestaat de mogelijkheid via die vereniging subsidie aan te vragen van 20 gul den per persoon. Aanmelden is mo gelijk tot 14 oktober bij chef afde ling welzijn/onderwijs/personeel bij de gemeente, tevens secretaris van de commissie, Hans Wissink tel. 61666. NED.HERV. KERK 9.00 uur: ds. B. van 't Veld, Nij- verdal in gebouw Irene. Neven diensten. Oppasdienst: mevrouw Verhoe ven, Mariana Schooien. 19.00 uur: ds. Zomer, Lemele, in gebouw Irene. Jeugddienst m.m.v. koor Campanella. Col lecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Kerk en Israël Diessenplas: woensdag 28 sep tember, 19.00 uur: ds. H.P. Mul der GEREF.KERK 9.30 uur: ds. H.P. Mulder, vie ring H. Av. 19.00 uur: ds. H.P. Mulder, vie ring H. Av. en Nabetrachting. Collecte: Evangelisatie (quo tum). Avondmaalscollecte voor diaconie. Kindemevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Herma Aan stoot; groep 7 en 8 o.l.v. Herma Hulsman. Oppasdienst 0-3 jaar: Annie Kolkman-Hofenk, Trij- net Overkempe-Locht; 4-6 jaar: Janita Tromop, Jetty Tromop- Imhof. R.K KERK 10.30 uur: Woord- en communie dienst. Tevens kindemeven dienst. Oppasdienst: mevrouw Van Eijk, Sandra Mens ink. Nieuw Heeten: Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis; zon dag 09.00 uur: H. Mis of woord en communiedienst. DIJKERHOEK 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, dienst van Schrift en Tafel. Col lecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Kerk en Israël. ESPELO 10.45 uur, ds. S.M. Roozenboom, dienst van Schrift en Tafel. Col lecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Kerk en Israël. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: ds. J.F. Scheffer. Uit gangscollecte: IKV KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: F. Zeilstra, Brederodestraat 6, Rijssen. Tel. 05480-14569. Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daar buiten: tel. 6 20 04. Dierenart senpraktijk Holten, S. Minne- ma, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-8600Ö; maandag tm vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uit sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen maandag t(m vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag tm vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. Geboren: Nicky, dochter van P.H. Müller en A.J.C. Eshuis; Thomas Sebastiaan, zoon van H. Hulsman en G.J.M. Aaltink. Overleden: W.G. Tuitert-Voor- des (84); D. Kroese (76); P.F. van Doom (81). Ondertrouwd: J.G. Jansen (29) en A. Alink (28); J.G. Rensen (30) en G.J. Brinkmans (28); E. Wissink (26) en J.R.M. ter Haar (24). Getrouwd: G.A.J. Nijkamp (30) en J.H.T. Jansen Manenschijn (28). Vrijdag 23 september: 14.30- 16.30 uur en 19.30-21.30 uur, Flo- ralia Dijkerhoekse school Zaterdag 24 september: v.a. 9.30 uur, open huis Tour Info Buro Holten, Dorpsstraat 44; tussen 8.00 en 10.00 uur, start Holterbergherfsttoer WVH bij de sporthal; 16.00 uur, reünie 25 jaar Schure in jongerencen trum, 's avonds 'Gouwe Ouwe'- avond. Zondag 25 september: reünie 25 jaar De Schure Maandag 26 september: 19.30 uur, gemeenteraadsvergade ring Dinsdag 27 september: 14.30 uur, Bejaardensociëteit in De Kandelaar Donderdag 29 september: 20.00 uur, bijeenkomst CPB in De Kandelaar

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3