ft ?-T Keunefeesten bieden gevarieerd programma Adconed Huisman blij met nieuw onderkomen P 229.- vandaag 23 juni is onze opruiming begonnen! Kom dus zo snel mogelijk passen en profiteren Adventum Uw dak lek? nu GRATIS gemeten en gemonteerd! nu GRATIS gemeten en gemonteerd! GRATIS op maat gemaakt! GRATIS op maat gemaakt! Van 8 tot en met 11 september mmmmm Motten HANS STEUNENBERG SCHOENEN UITVAARTVERZORGING makelaardij Kollingserf 2a te Holten Vraagprijs: f257.000.- k.k. Laat Polybouw uw dak repareren Goedgekeurde draadloze telefoon intercom jfl i i \U.eunclee6tet> J99V TVOSJE VOOR BETAALBARE SPORTVELGEN ZONWERING-RAAMBEKLEDING DONDERDAG 23 JUNI 1994 HO Stationsstraat Holten Laat uw hond vakkundig plukken» knippen of scheren bij: HONDENKAPSALON YOLANDA DEL PRADO zorgt naar de wensen van de nabestaanden, voor een stijlvolle uitvaartverzorging Rijssen, 05480-1 76 75 R. Vriesema Wierden, 05480-1 39 30 G. Ligtenberg Rijssen, 05480-1 59 46 G. Pluimers Enter, 05478-36 88 aula „In Pace" b.g.g. beh. R. Vriesema Holten, 05483-6 15 90 A. G. Vorkink Wij verzorgen de uitvaarten voor alle gezindten -partikulieren en andere verzekerden in geheel Twente en Salland. Voor f 10.- per jaar voor het hele gezin kunt u een intekening aangaan met Adventum. Ons meldings- en informatie-adres is: Smitjesdijk 5, 7462 PL Rijssen of bij genoemde uitvaartverzorgers DAG EN NACHT BEREIKBAAR Uitstekend onderhouden helft van dubbel woonhuis met vrijstaande garage/berging en mooie tuin, gelegen in een goede woonomgeving. Perceelopp: 338 m2. Bouwjaar: 1986. Aanvaarding: i.o. Voor inlichtingen: H. J. Robers Makelaar/taxateur O.Z. onteigeningsgeneeskundige H. ter Harmsel Taxateur O.Z./bouwkundig adviseur Pastoriestraat 50 7451 ES Holten - Tel. 05483-6 16 49 Rijssenseweg 37c Enter Tel. 05478-26 26 Na 1 juli: Ambachtstraat 5 Rijssen - 12 kanalen »- 9 geheugen nummers - ruggespraak met basis station mogelijk regelbaar vo-. lume Grote keuze o.a. Premier, Signon, Proton, Philips, Samsung, Siemens 4 nr\ vanafj 49,- er maar oen de voordeligste Sthild 9A - Rijssen. Tel. 05480-12172 Hoge manstra at 10 Eibergen Tel. 05454-75757 jl j TERRASSCHERMEN 101,- LAMELGORDIJNEN ROLGORDIJNEN Rolluiken van LUGO al jarenlang een keuze voor kwaliteit. Leverbaar in duurzaam aluminium of onverwoestbaar kunststof. De ideale oplossing voor uw terras. Vrije doorloop onder het scherm. In vele uitvoer ingen leverbaar. Vele zomers genieten met een betaalbaar terrasscherm van LUGO. Een spel van ruimte, licht en kleur. Een eigen tijdse raambekleding, die overgordijnen en vitrage in de schaduw stelt. Schitterende kwaliteiten in vele prachtige dessins. De raambekleding voor ieder raam. Bij LUGO een vrijwel onbeperkte keuze in kleuren en dessins. Super kwaliteit tegen een scherpe prijs. LUGO Pluspunten: eigen fabricage, deskundig advies, snelle levering en altijd een scherpe prijs Hoewel de zomervakantie nog moet beginnen, is het draaiboek voor de Keunefeesten in grote lij nen klaar. Een feest voor en door Holtenaren, dat ook buiten de ge meentegrenzen een steeds grotere populariteit kent. Het speelt zich dit jaar af van donderdag 8 tot en met zondag 11 september. Vooruitlopend op de Keunekrant die opnieuw verspreid wordt en de specifieke publicaties over de ver schillende activiteiten in het Hol- tens Nieuwsblad, geven wij van daag een totaaloverzicht van het gevarieerde programma dat de Keunefeestcommissie van carna valsvereniging De Fienpreuvers in petto heeft. Vanaf zaterdag 25 juni begint de voorverkoop van passe partouts bij Foto Ten Velde, Nova- lux Van de Maat, VW Holten en de plaatselijke café's. Voor 30 gulden geven deze vanaf vrijdagavond toegang tot alle festiviteiten. In de feesttent op de Kalfster- mansweide wordt donderdag avond 8 september een groots Scholierenfeest gehouden voor jongeren uit het voortgezet onder wijs. Ook niet-Holtense jongeren zijn van harte welkom. De avond staat geheel in het teken van de Veronica Drive-in Show, compleet met veel spektakel van licht en geluid en met medewerking van een populaire discjockey. Was vorig jaar de vrijdagmiddag voor de basisschooljeugd, ditmaal is dat de vrijdagochtend (9 spetem- ber). Vorig jaar een middag in het teken van 'Europa één', ditmaal draait het allemaal om het thema 'Circus'. Vanaf 15.30 uur is de tent decor voor het inmiddels traditionele Be- drijvenborreluurtje. Belangstel lende ondernemers wordt geadvi seerd de komende publicaties in het Holtens Nieuwsblad erover in de gaten te houden. Voor de avonduren heeft de Keu nefeestcommissie zich verzekerd van het optreden van twee top pers: showorkest Rendez-Vous en zangeres Corry Konings, die eerder in Holten met succes de bühne beklom tijdens het Internationaal Folklore Festival. Ongetwijfeld een goede publiekstrekker. De avond begint om 20.30 uur. Koperen Keun Zaterdag 10 september is een druk ke dag. Naast de Keunefeesten houdt de supportersvereniging van HMV de tiende vrijmarkt op en rond de Smidsbelt. Op zichzelf eveneens een populair evenement, dat vanwege het tweede lustrum in elk geval vanaf 11.00 muzikaal op geluisterd wordt door de dweilor kesten die 's middags strijden om de Koperen Keun tijdens het Keu- nebloasfestival. Voor het zo ver is wordt om 12.00 uur het indoor- touwtrektoemooi gehouden in de feesttent. Vorig jaar een succes, dus geprolongeerd. Om wat 'rek' te houden in de tijd, begint het touw trekken iets eerder. Vanaf 14.30 uur beklimmen achtereenvolgens acht dweilorkesten het toneel van de tent voor hun optreden tijdens het blaasfestival. Eveneens een succesnummer van de Keunefees ten. 's Avonds is het opnieuw muziek dat de klok slaat. Vanaf 20.00 uur eerst door de Perfect Showband, die in de loop van de avond zanger en sfeermaker Denny Christian zal begeleiden. Voor zondag 11 september, slotdag van de Keunefeesten, hebben de organisatoren een volgende topper in petto. Dan verzorgen de forma tie Boh Foi Toch vanaf 11.30 uur afwisselend met De Eschbloazers een koffieconcert in de tent. Mu ziek voor jong en oud dus. Blij en opgelucht dat alles toch voor elkaar is gekomen. Dat is Wim Bouwhuis, directeur van Ad* coned Huisman Holten, Deventer en Epe. Een accountants-en admi nistratiekantoor, waarvan de twee eerstgenoemde kantoren eind dit jaar verhuizen naar het voormalige kantoor van de Rabo bank aan de Gaardenstraat. Een belangrijke vooruitgang qua ruim te wat betreft de Holtense vesti ging. Nu, in het sousterrain van makelaarskantoor Vincent aan'de Dorpsstraat, beslaat het bedrijf zo'n 100 vierkante meter opper vlakte. Alleen de benedenverdie ping aan de Gaardenstraat telt al ruim 600 vierkante meter. Hoeveel ruimte daarvan exact Adconed Huisman wordt, is nog niet be kend. Wel dat het stukken groter wordt dan nu. „In totaal komen we hier met twaalf man te werken," vertelt Bouwhuis, die blij is dat zijn voor stel door de maatschapvergade ring positief is ontvangen. „Toen de verkoop aan Heddendorp enige tijd geleden misliep, begon het idee bij mij vorm te vatten. Maar dan ben je er niet, je moet je be stuur meekrijgen en ook de maat schap." Dat de Deventer vestiging naar Holten verhuist heeft twee redenen. Volgens Bouwhuis zijn de parkeermogelijkheden aan de Plantsoenstraat slecht en boven dien bevindt zich veel van de clien tèle in omliggende plaatsen als Bathmen en Schalkhaar. Het De venter kantoor is met name gespe cialiseerd in de agrarische sector en spitst zich toe op zaken als melkquotum, mineralenboekhou- ding en de subsidie van maatrege len. Bouwhuis: „Die mensen zijn straks eerder in Holten dan in Deventer met al het verkeersoponthoud en parkeerproblemen daar." Adco ned Huisman is voorts aktief voor het midden- en kleinbedrijf en ver zorgt voor particulieren op grote schaal belastingaangiften. De on derneming maakt deel uit van Wal- gemoed Accountants en Advi seurs, aktief in binnen- en buiten land. De gesprekken met de Rabobank over de verkoop liepen al enige tijd 'in stilte'. Vorige week dinsdag werd de zaak beklonken en open baar gemaakt, zoals die week ver meld in het Holtens Nieuwsblad. Over een koopsom wil Bouwhuis echter ook nu om zakelijke rede nen nog niets kwijt. Wel dat het de bedoeling is om in het pand ook een advocaten- en een notariskan toor te huisvesten en dat er wat betreft het eerste al vergaand kon- takt is met het kantoor van Da niels en Nijkamp, nu gehuisvest op de bovenverdieping van het voor malige gemeentehuis aan de Dorpsstraat. Ook de onderhande lingen met een bekend notariskan toor verlopen gunstig. Bouwhuis: „De drie bedrijfstakken die dan bij elkaar onder één dak zitten, heb ben elkaar ook nu regelmatig no dig. De combinatie is in de Rand stad al vrij gebruikelijk. De lokatie aan de Gaardenstraat, met vol doende parkeerruimte voor de deur, is werkelijk perfect." Bouw huis is er van overtuigd dat het pand met gebruik van systeem wanden en dergelijke aantrekke lijk ingedeeld en ingericht wordt. Rabo Holten zal het pand 30 sep tember officieel overdragen. Als vervolgens de verhuizing een feit is volgt een officiële opening met open huis. SNACKHOEK Oranjestraat 38 tel. 6 13 39, Holten Banden Spechthoretweg 2A GOOR Telefoon 05470-7 34 00 RUSSEN: Schild 3a tel.: 05480-20239 DEVENTER: Boxbergerweg 3 tel.: 05700-44381

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7