Fietsvierdaagse mikt op deelname jongeren PvdA belicht het helofytenfilter Akkerman schrijft boek over Balanta Canadese Winnipeg Rifles in Holten Dirk Schooien lid verdienste KNMV Duits bezoek voor Ora et Labora Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag f?mi-/- Uit het politierapport Nationale Hartweek De Rietvoorn Derde prijs 'Pincetjes' Burgerlijke stand HOLTENS NIEUWSBLAD Bergruitertjes DONDERDAG 2 JUNI 1994 Voor de vijftiende achtereenvol gende maal houdt de Wielervereni ging Holten de avondfietsvier- daagse. De eerste tocht start dins dag 7 juni, de laatste vrijdag 17 juni. Om voor een herinnering in aanmerking te komen moeten er van de vijf uitgezette routes in elk geval vier worden uitgereden. De WVH heeft dit jaar extra aan dacht voor de jeugdige deelnemers om wat animo onder deze leeftijd groep te kweken daar de belang stelling voor de vierdaagse iets te ruggelopen is. Speciaal voor leer lingen van de basisschool worden drie kinderpartijtjes voor acht per sonen bij McDonald's Holten ver loot voor hen die minstens vier van de vijf avonden meefietsen. Ze wor den getrokken uit de startkaarten. Bovendien zijn er voor kinderen leuke 'fietsprijzen' te winnen in de kilometerloterij. Bij de rust van de 20 en 30 kilometer krijgen zij daar voor een lot. Hoe meer en/of hoe verder zij fietsen, des te meer kans zij maken. Ook fietslustige volwas senen kunnen in de prijzen vallen als zij vier van de vijf avonden volbrengen: drie plaatselijke res taurants bieden een diner voor twee personen aan. Ook daarvoor geldt de startkaart als lotnummer. De eerste routes worden verreden op dinsdag 7 (richting Exel) en donderdag 9 juni (Holterberg). De laatste drie volgen in de week erna, op maandag 13 (Markelo), woens dag 15 (Nieuw Heeten) en vrijdag 17 juni (Bathmen). Er is telkens keus uit een afstand van 20 en 30 kilometer. Alle routes zijn duide lijk bewegwijzerd. Wie wil mee doen aan de fietsvierdaagse kan zich telkens melden bij sporthal 't Mossink tussen 18.30 en 19.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 5 gul den per persoon (kinderen tot 12 jaar een rijksdaalder). Het is even eens mogelijk om één of enkele avonden mee te doen. Daarvoor is een speciale dagkaart in het leven geroepen. Ze kosten 1,50 gulden (kkinderen een gulden). Als van ouds wordt op alle avonden onder weg gezorgd voor een drankje door sponsoring van enkele plaatselijke bedrijven. Ook worden dagelijks na afloop videobeelden van de fietskaravaan vertoond in de kan tine van de sporthal. In verband Als het weer een beetje meewerkt kan de WVH ongetwijfeld rekenen op de deelname van veel fietsliefhebbers Archief) met het derde lustrum wordt de laatste avond met extra veel luis ter omgeven. Dweilorkest De Braandheultjes zal de fietsers die avond 'wegblazen', waarna het Stukker Combo voor een gezellige sfeer zorgt bij terugkomst. Dan is bovendien burgemeester Dick Ver hoeven aanwezig om de prijzen uit te reiken. De deelnemers kunnen dan tevens hun herinnering afha len, vergezeld van de inmiddels traditionele rode roos. Wie meer wil weten over de fietsvierdaagse kan bellen met mevrouw D. Pas man, tel. 05483-61011. De afdeling Holten van de PvdA houdt vanavond (2 juni) in de ont moetingsruimte van De Bosc hkamp een informatieve bijeen komst over de problematiek van afvalwaterlozing in het buitenge bied. Holtenaar Hugo Verkerk ver zorgt een presentatie omtrent een alternatief voor persriolering, het zogenoemde helofytenfilter. Ver kerk houdt zich al geruime tijd zing van afvalwater in het buiten gebied in vrijwel iedere gemeente. „De wijze waarop en de daar aan verbonden, niet onaanzienlijke, kosten bezorgen ons hoofdbre kens," aldus de PvdA Holten. De avond in het dorpshuis heeft een open karakter. Niet alleen partijle den, ook overige belangstellenden zijn welkom. Speciaal uitgenodigd zijn het gemeentebestuur, Dinsdag 24 mei werd er aangifte gedaan van diefstal van een porte monnee uit een woning aan de Oranjestraat. Zondagavond, 22 mei, omstreeks 23.00 uur verscheen een tot nu toe onbekende man aan de voordeur van de woning. Hij had een jerry can bij zich en vroeg om water voor zijn auto. De man Mep mee de wo ning binnen. Toen deze man goed en wel weer weg was, ontdekte de bewoonster dat haar portemon nee, die in de keuken had gelegen, verdwenen was. De dader is er niet veel rijker van geworden, want in de portemonnee zat slechts een gering bedrag. Getuigen die op da tum en tijdstip hierboven vermeld in de omgeving van Café Vosman iets verdachts hebben gezien, wor den verzocht zich bij de politie te melden. Woensdag 25 mei vond een aanrij ding plaats op de hoek Haarstraatr Diessenplasstraat tussen een bromfietser en een personenauto. De bestuurder van een personen auto passeerde een geparkeerde auto en was zodoende gedwongen links te rijden. Uit de Haarstraat kwam de bromfietser aangereden, die linksaf sloeg de Diessenplas straat in. Beide voertuigen botsten frontaal op elkaar. De bromfietser werd voor observatie overgebracht naar een ziekenhuis te Deventer, doch kon dezelfde dag weer naar huis. Mede dank zij het dragen van een goede helm, werd ernstig letsel voorkomen. In de nacht van 24 op 25 mei werd ingebroken in een schuur aan de Langstraat. Weggenomen werd enig gereedschap. Op 25 mei werd er door een bedrijf uit Holten melding gemaakt dat weer een buitenlands bedrijf men sen geld uit de zak probeert te kloppen door het aanbieden van een advertentie in een telefaxboek. Deze keer opereert men onder de naam TW-Telefax gevestigd te Hamburg. Ook hier adviseert de politie om hierop niet te reageren. Eveneens op 25 mei werd er inge broken in diverse vakantiebunga lows op de camping De Prins, Twenhaarsveld en De Lindenberg. Deze inbraken werden 's middags gepleegd. Men forceerde in diverse gevallen een deur. Er werd echter niets weggenomen. Op 26 mei ook 's middags, werd op De Lindenberg twee jongemannen waargenomen op een bromfiets, die er als een haas vandoor gingen, toen de beheerder ze opmerkte. In hoeverre deze heden iets te maken hebben met de betreffende inbra ken, is nog niet geheel duidelijk. Bij de Aldi werd op heterdaad een jongeman betrapt toen hij enig snoepgoed wegnam zonder te be talen. Zoals bij de Aldi gebruike lijk, werd de jongeman aangehou den en overgedragen aan de poli tie. Ook op 26 mei vond een insluiping plaats de Firma Schippers aan de Keizersweg. Te omstreeks 14.30 uur zag een onbekend gebleven persoon de kans om het pand bin nen te lopen, toen de gebruikers even afwezig waren. Een porte feuille met ongeveer f 1500,00 werd weggenomen. Ook hier zou de poli tie graag getuigen willen ontmoe ten, die die middag in de omgeving een verdacht figuur hebben zien rondscharrelen. Op 27 mei vond een aanrijding plaats op de kruising S.14-Deven- terweg. Een bestuurder van een personenauto verleende geen voorrang aan een andere autobe stuurder die over de S14 reed rich ting Laren. Door de klap vloog de motorkap van laatstbedoelde auto omhoog en botste deze auto tegen een boom. In totaal werden drie personen licht gewond en werden ter plaatse behandeld door een arts. De auto's werden zwaar be schadigd en moesten worden weg gesleept. Op 29 mei werd een ree doodgere den op de Deventerweg. Het dier was hoogdrachtig. Ook deze nog niet geboren jongen waren niet meer te redden. intensief met de materie bezig. Zelf plaatselijke politieke partijen, de wonend in het buitengebied is hij er direct bij betrokken. Volgens de Holtense sociaal-democraten speelt de problematiek rond de re alisering van een verantwoorde lo- PvdA-statenfraktie, PvdA-afdelin- gen uit omliggende gemeenten, plattelandsvrouwenorganisaties, Waterschap, WMO en Zuivering schap en organisaties op het ge bied van natuur en milieu. De in de Nationale Hartweek ge houden collecte ten behoeve van de Nederlandse Hartstichting heeft het bedrag van 9018,15 gul den opgebracht. De afdeling Hol ten van de Vrienden van de Hart stichting, belast met de organisa tie van de collecte, dankt gevers en collectanten voor hun bijdrage aan dit prima resultaat. Maandagavond 13 juni is een groep van circa 120 Canadezen (70 vete ranen en partners) te gast in Hol ten, waar een herdenkingsplech tigheid wordt gehouden op de Ca nadese begraafplaats. De oud- strijders van de Royal Winnipeg Rifles zijn overdag te gast in De venter en komen uit Normandië Daar wonen ze op 6 juni de speciale D-day-herdenking bij. Via de oor spronkelijke 'bevrijdingsroute' door België gaan ze noordwaarts Bijzonder aspect is dat de groep gevolgd wordt door een camera ploeg van RTL4 in verband met de voorbereiding van een documen taire op televisie over de 50 jaai bevrijding. De documentaire wordt in het najaar uitgezonden. In Deventer wordt het gezelschap ontvangen op de Boreelkazeme. Het programma vermeldt voorts een kort défilé en de onthulling van een plaquette bij het gemeente huis. 's Middags volgt een boot tocht op de IJssel. In de loop van de middag vertrekt het gezelschap naar Holten, waar het om 17.30 uur door B en W met een hapje en een drankje ontvangen wordt in res taurant De Wielen. Een uur later Donderdagavond 9 juni om 20.30 uur presenteert Paul Akkerman in Deventer zijn boek 'Op zoek naar anderen' bij Boekhandel Aalpoel en Schouten aan de Lange Bis schopstraat 5a. De Holtenaar woonde drieënhalf jaar in het Westafrikaanse land Guinee Bis sau in een Balantadorp. De Balan ta zijn een volk van een rijstboeren. „Binnen Guinee Bissau vertegen woordigen ze de kracht, het myste rie, de eigenzinnigheid, de vrolijk heid, de moed en de complicatie," aldus Jan Douwe van der Ploeg in zijn voorwoord. Van de Ploeg is hoogleraar aan de Landbouwuni versiteit van Wageningen en raadt Akkerman verwierf in Holten be het boek in het bijzonder aan bj kendheid met zijn Balanta-koet- degenen die zich voorbereiden op jes. De beeldjes worden daar ge- een periode van werken ergens in maakt en hier verkocht, onder de Derde Wereld. In het Balanta- meer in de Wereldwinkel aan de dorp waar hij woonde organiseerde Larenseweg. De opbrengst komt Akkerman cursussen voor een pro- ten goede aan de Balanta. ject van de SNV. Met de dorpelin gen had hij geen werkrelatie: hij was hun buurman. Zij namen hem op in hun midden en maakten hem deelgenoot van bijna alle aspecten van hun leven. In het boek vertelt Akkerman met betrokkenheid en humor over zijn ervaringen. Het boek bevat verhalen en achter gronden en wordt afgewisseld met gedichten, dagboekfragmenten en tekeningen. Akkerman heeft er drie jaar over gedaan om zijn pen- nevrucht het levenlicht te laten zien. Het boek is in eigen beheer uitgegeven en is in Holten verkrijg baar bij boekhandel Heusinveld en de Wereldwinkel. Groot was de verrassing voor Dirk Jan Schooien, die dinsdagavond in het Arnhemse Musi Sacrem tot lid van verdienste benoemd werd van de Koninklijke Nederlandse Mo torrijders Vereniging (KNMV). Tij dens de algemene ledenvergade ring kreeg Schooien de bijbehoren de onderscheiding opgespeld door algemeen voorzitter Jan de Vries, die hem tevens een oorkonde uit reikte. Al enige tijd hanteert de KNMV de traditie om mensen die van groot belang zijn voor de mo torsport op deze wijze te onder- KNMV onderscheidde hem bij die gelegenheid met de zilveren eres- peld. Schooien, die 24 jaar lang voorzit ter is geweest van de MAC, is nog immer buitengewoon actief voor 'zijn'club. Hij haalde de MAC des tijds uit het bekende dal. Onder zijn leiding nam het aantal leden toe van 150 tot een kleine 600 en groeide de club uit tot een bloeien de, financieel gezonde omnivereni- ging met diverse afdelingen op het gebied van auto- en motorsport. Een begrip binnen en buiten Hol- scheiden. Anderhalf jaar geleden ten. Mede op Schoolens initiatief werd de MAC'er ook al flink in het zonnetje gezet. Bij zijn afscheid als voorzitter van MAC De Holterberg ontving Schooien toen de erepen ning van de gemeente Holten. Een hoge onderscheiding, die zelden wordt toegekend en dan alleen aan hen, die zich op buitengewone wij ze verdienstelijk maakten voor de Holtense gemeenschap. De pen ning is ook uitgereikt aan oud- i burgemeester mr. W.H. Enklaar en wijlen Willem Beijers. Schooien werd bovendien benoemd tot ere lid van MAC De Holterberg en ont ving daarvoor van zijn opvolger Jan Wansink de gouden speld die 'bij deze onderscheiding hoort. De zag de steeds meer in populariteit toenemende afdeling klassieke motoren het levenslicht. Oud-bur gemeester mr. W.L.F.C. ridder van Rappard noemde Dirk Jan des tijds 'het gezicht van de vereniging naar buiten'. Door overal aanwezig te zijn en te assisteren, wist Schooi en zonder enige twijfel velen te motiveren. Een man ook, die moei lijke klussen bepaald niet uit de weg ging. Onder hem groeide de MAC tevens uit tot een soort van facilitair bedrijf. Bij tal van activi teiten en evenementen is de ver eniging met materiaal en ook man kracht ondersteunend van de par tij. Woensdag 25 mei kreeg de her vormde vrouwengroep Ora et La bora bezoek van 32 vrouwen en dominee Gunter Struck uit de Duitse partnergemeente Telgte. gaat het per bus richting Canadese Zij werden rond half elf bij gebouw begraafplaats, waar om 19.00 de Irene ontvangen door dominee herdenkingsplechtigheid begint. Roosenboom en enkele dames van Daarbij geeft ook de Canadese am- de 'Telgte-commissie'. Na de koffie bassadeur Michael Bell acte de niet zelfgebakken koek ging het présence. De ongeveer veertig mi- onder plechtig klokgelui naar de nuten durende bijeenkomst, waar- kerk voor een speciale dienst. Do- bij onder meer kransen worden ge- minee Roosenboom begroette de legd bij het centrale kruis, wordt muzikaal omlijst door HMV. Bur gemeester Dick Verhoeven, am bassadeur Bell en een vertegen woordiger van de aanwezige Cana dezen zullen het woord voeren, ter wijl een delegatie schoolkinderen bloemen legt op de 38 graven van gesneuvelde kameraden van de Royal Winnipeg Rifles. De viswedstrijd in de IJssel ging niet door, omdat het water veel te hoog stond. De lokatie werd der halve verplaatst naar de Zandvang bij Diepenheim. Dit keer was niet Woltman senior, maar Woltman ju nior die de andere vissers suiker aan de pier deed. Uitslag: 1. M. Woltman 98 pt; 2. A. Lichten berg 93 pt; 3. W. Tuller 92 pt; 4. R. Slotman 91 pt.; 5. J. Spin 89 pt. Totaalstand na vijf wedstrijden: 1. A. Lichtenberg 286 pt; 2. B. Groot Obbink 281 pt.; 3. H. Achterkamp 277 pt.; 4. A. Meijer 274 pt.; 5. L. Traanman 273 Pt. gasten in het Duits en hield ook zijn preek tweetalig zodat die door iedereen te volgen was. Jannie Op de vierde grote jeugddag in Hengelo behaalden de jeugdleden van postzegelclub De Pincetjes een derde plaats in de Filagram wedstrijd. Bovendien wonnen alle zes Holtense 'pincetjes' een postze- gelabum bij het spelcircuit van de jubilerende jeugdclub van de Ver eniging voor Postzegelverzame laars. Zaterdag 4 juni gaan tien jeugdle den naar de nationale ruil/doedag Europhilex in Utrecht. Deze dag staat in het teken van Europa. Twee Holtense jeugdleden maak ten postzegelbladen voor Duits land die in Utrecht tentoongesteld worden. Ook is er een clubwed strijd in kennis over het alledaagse nieuws, sport postzegels enz. Ribbink en Anton Koopman speel den op fluit en orgel enkele prach tige liederen en aan het eind werd samen met Onze Vader gebeden. Vervolgens was er een broodmaal tijd in Irene en ging het per bus naar Bos Dierenwereld. Eenmaal alles bewonderd stonden er drie huifkarren klaar die het gezel schap naar De Poppe brachten waar een diner werd verorberd. Aan het eind daarvan kregen alle dames een leuke attentie aangebo den zijnde een door de handwerk groep gemaakte boekenlegger, met daarop zowel in het Duits als in het Nederlands enkele vakantie- tips. Tegen half zeven werd af- scheid genomen. Het weer was koud zondag, maar 'De Bergruitertjes' draaiden warm in Goor. Op het concours waarvoor zij zich gezamenlijk aangemeld hadden, werden weer enkele aan- sprekelijke prestaties neergezet. Bij het springen klasse L werd Mar jan Noteboom met Amigo in de categorie C eerste en Henk Jan Markvoort met Sharim in de cate gorie D derde. In de klasse B was er voor zowel Karlijn Zuethoff met Amingo (cat .C) en Esther Lam- mers met Mark (cat. D) een eerste, prijs. In de dressuur klasse L2 werd Cindy Vosselman met Vaya Con Dios tweede en in de klasse LI Henk Jan Markvoort met Sharim eerste. Joanna Spakman werd met Saskia eerste in de klasse B en Sabine de Roos met Kadanz derde. /X\ NED.HERV. KERK 9.30 uur, J.A. Wegerif, Nijverdal. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. G. Marchal, Hel- lendoom Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij Oppasdienst: mevrouw Olden- menger, Martijn Faneman Diessenplas: woensdag 8 juni: ds. H.P. Mulder GEREF.KERK 9.30 uur, ds. H.P. Mulder 19.00 uur, ds. H.P. Mulder Kindemevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Ciska van Engbrink, groep 5 en 6 o.l.v. Herma Hulsman. Oppas: 0-3 jaar: Wilma van Doom-Jansen, Petra Dijkink- Koning. 4-6 jaar: Klary Offrin- ga-Werkman, Anneke Scheur water, Wendy Rietman. Eerste collecte: Kerk. Tweede collecte rente en aflossing (m.u.v. inter kerkelijke diensten) RK KERK 10.00 uur, Eucharistieviering in gebouw Irene. Nieuw-Heeten: zaterdag 19.00 uur; zondag 08.00 uur en 10.00 uur. DIJKERHOEK 9.30 uur, ds. J.E. Meijer, Ruurlo Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2, Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00 uur. OKKENBROEK 9.30 uur, Mevr. E.H.W. Stam, Utrecht. Uitgangscollecte: Zen dingsbussen KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: 4 en 5 juni: N. Bakx, Regge- straat 14, Enter. Tel. 05478-2774 Behandeling na telefonische af- DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen of aanmelding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag frm vrij dag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 64146); ABVA/KABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64487); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Donderdag 2 juni: 20.00 uur, in formatiebijeenkomst wergroep Twentelijn in kantine Nido Uni versal; 20.00 uur, openbare in formatiebijeenkomst PvdA in De Boschkamp over afvalwa terlozing buitengebied (helofy tenfilter) Vrijdag 3 juni: sportdag basis scholen op Meermanskamp; Zaterdag 4 juni: 10.00 uur, vol leybaltoernooi Mintonette op velden naast sporthal; straten- voetbaltoernooi sportpark 't Vletgoor; 14.00 uur, opening HMV-gebouw met aansluitend open huis Zondag 5 juni: VZH-examen VDH Kringgroep De Berg- speurders, terrein Lambooys- weg Dinsdag 7 juni: 18.30 uur, start avondfietsvierdaagse sporthal Donderdag 9 juni: 10.00 uur, in formatiebijeenkomst Open School in De Boschkamp: 18.30 uur, start avondfietsvierdaagse sporthal Zaterdag 11 juni: 14.00 uur, sponsorloop jeugdhonk Blauw Wit op Vletgoor Maandag 13 juni: 14.00 uur, ope ning Rabobank Oranjestraat; 19.00 uur, herdenking met Ca nadese veteranen op Canadese begraafplaats; 18.30 uur, start fietsvierdaagse sporthal Geboren: Tamar Floor Frederi- ke, dochter van J. Verveda en R. Beldman Overleden: G.J. Meijerman (66) Ondertrouwd: J. Beunk (24) en G.W. Jansen (24); C.E. Raden- borg (24) en M.J. Meijerink (22). Gehuwd: E.M. IJspeerd (26) en P. Braakman (26).

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3