Aquajogging in trek op open dag Slechte start Blauw Wit in nacompetitie Tijdens Dorpsfeest Skeelermarathon nieuw in Holten Ballonnenspektakel opent triathlon Jeugd filatelisten Eerste Meester Knijff Toernooi Sponsorloop Blauw Wit voor jeugdhonk TCH dames-1 dinsdag niet meer ongeslagen Blauw Wit Nog opgave toernooi HQLTENS NIEUWSBLAD A. Bergruitertjes Verloting van Bergruitertjes Demonstratie Van Bruggen toernooi DONDERDAG 26 MEI 1994 Op zaterdag 11 juni, de middag van de Blauw Wit Totaaldag, houdt de Z W Blauw Wit '66 onder leiding van de activiteitencomis- sie een sponsorloop waarvan de opbrengst bestemd is voor de bouw van een nieuw jeugdhonk. De sponsorloop is een onderdeel van een grote actie om fondsen te werven ter ondersteuning van de nieuwbouw van het jeugdhonk en enkele nieuwe dug-outs. Op sportpark 't Vletgoor zal 's mid dags om 14.00 uur het officiële startschot klinken waarmee de deelnemers weggeschoten worden. Daaraan voorafgaande leggen om 13.45 uur twee gerenommeerde Blauw Wit-dames op ludieke wijze de openingsronde af om zo de eer ste guldens binnen te slepen. Van af 14.00 uur zullen de leden probe ren in anderhalf uur (jeugd één uur) zoveel mogelijk gesponsorde ron des af te leggen van ongeveer 500 meter (jeugd 300 meter). De rondes zijn zo uitgezet dat het clubhuis, waarvan de kantine geopend is voor alle belangstellenden en sup porters, het middelpunt vormt. Voor de muzikale opluistering zijn de Kamgoam Klosse uit Rijssen ingehuurd die op het middenter rein voor een gezellige sfeer zullen zorgen. Het geheel belooft een ech te happening te worden waar toe schouwers zich uitstekend zullen kunnen vermaken met het aan moedigen van de ongetwijfeld ori gineel aangeklede deelnemers. Tot 4 juni zullen de leden van ZW Blauw Wit in Holten en omgeving proberen sponsors te werven. Deze zijn te herkennen aan het officiële sponsorformulier waarop de te sponsoren bedragen ingevuld die nen te worden. Voor meer informatie over de spon sorloop: H. Aanstoot (05480-20162), A. Fincken (05480 - 22487) of H. ten Wolthuis (05483-64281). SV Holten JUNIOREN: Zondag 29 mei: Allard van Bruggen-jeugdtoer- nooi vanaf 09.30 uur. Blauw Wit Zaterdag 28 mei: Meester Knijff Jeugdtoernooi vanaf 09.00 uur. Handbal Zaterdag 28 mei: MA thuis te gen ABS om 11.00 uur; MB uit tegen Heeten om 11.00 uur (ver trek 10.15 uur)welpen uit tegen Haarle om 15.30 uur (vertrek 14.45 uur). Zondag 29 mei: dames 2 thuis tegen DSC om 12.00 uur. Sporthal Programma voor de week van 28 mei t/m 3 juni: Zaterdag: gesloten i.v.m school examens. Zondag: gesloten i.v.m. school examens. In Hellendoom waren de volgende combinaties van PC De Bergrui tertjes succesvol. Springen: klasse B Esther Lammers met Mark cat. D 4e prijs en Henk Jan Markvoort met Sharim cat. D 4e prijs in de klasse L. Dressuur: le prijs Henk Jan Mark voort met Sharim klasse LI 133 punten; 2e prijs Claudia Vossel- man met Wendy klasse LI 124 pun ten; 3e prijs Joanna Spakman met Saskia klasse B 126 punten; 5e prijs ex aequo Jeanet Markvoort met Silvester en Esther Lammers met Mark klasse B121 punten. Het viertal behaalde de 2e prijs met 130 punten in de klasse L. Met de skeelermarathon die dins dag 26 juli op het 'circuit' Larense- weg-Koningin Wilhelminastraat- Aaltinksweg wordt gehouden, krijgt Holten een gloednieuw sportevenement binnen haar grenzen. De skeelerwedstrijd is onderdeel van het dorpsfeest, dat daarmee eveneens nieuw leven in geblazen krijgt. Een soort opvol ger van de wielerronde, die tot enkele jaren op de vrijdagavond gehouden werd. Gegeven de kri tiek waar het dorpsfeest de laatste jaren aan bloot staat, een welko me activiteit. Organisator van de Skeelermara thon Holten is Kees Poel, hoofdbe stuurslid van de Skeeler Bond Ne derland (SBN) en voorzitter van de afdeling oost. Sedert vorig jaar fe bruari werkt hij bij de Rabobank en woont inmiddels ook in Holten. Poel is al jarenlang betrokken bij de organisatie van skeelerwedstrij den. Een sport die voortgekomen is uit de schaatssport, specifiek het marathonschaaten. Dit jaar orga niseert Kees Poel in Ommen voor de derde maal het Nationaal Kam pioenschap skeeleren. Hoewel dat intussen overal in den lande bedre ven wordt, is hij van mening dat de sport haar wortels in deze contrei en heeft. „Skeelerwedstrijden zfjn bovendien prima geschikt voor re creatiegemeenten," verklaart Maandag: gesloten i.v. school examens. Dinsdag: 16.30-17.30 uur Min- tonette (halve hal); 17.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit. Woensdag: 18.30-22.30 uur: BCH. Donderdag: 20.30-22.00 uur: SV Holten All Stars. Voor reserveringen van nog vrije uren in het bovengenoem de weekeinde kan men zich rechtstreeks wenden tot de be heerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitslui tend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666 tst. 722). Blauw Wit moet zaterdag voor de tweede wedstrijd in de nacompeti- tie op bezoek bij het Hellendoomse Vesos, dat zichzelf zaterdag tot de nacompetitie veroordeelde door de beslissingswedstrijd om het kampioenschap tegen Achilles En schede in Borne met 5-3 te verlie zen. De Enschedeërs zijn uiteinde lijk toch nog kampioen geworden en na één seizoen weer terugkeren naar de KNVB. Wil Blauw Wit hen daarin volgen dan zal bij Vesos gewonnen moeten worden. Vesos heeft inmiddels gisteravond de eerste wedstrijd van de nacompeti tie uit tegen Rietvogels gespeeld. Wanneer de Almeloërs ook deze wedstrijd hebben weten te winnen, dan zal het voor zowel Blauw Wit als Vesos bijzonder moeilijk wor den om Rietvogels nog van promo tie af te houden. De wedstrijd in Hellendoom op sportpark De Voordam begint om 14.30 uur. Veel belangstelling was er afgelopen weekeinde in zwembad Twenhaarveld voor de demonstraties aquajog- ging (Foto Ten Velde) Poel. „Door de aanwezigheid van veel toeristen is er lekker veel pu bliek." Bij de skeelerwedstrijd in Holten gaat het om een klassementswed strijd, die vermeld staat op de offi ciële SBN-kalender. Kees Poel ver zekert ons dat er tal van toppers aan de start verschijnen. Er wordt gereden in vijf klassen: jeugd (t/m 14 jaar), dames, veteranen, A- en B- rijders. In totaal gaat het om een serie van 15 wedstrijden. Aan het eind daarvan resulteert dat in win naars in alle klassen, maar ook iedere klassementswedstrijd wor den prijzen uitgereikt. Kort nadat Kees Poel in Holten belandde, kwam hij in kontakt met Jos Kamphuis (dorpsfeestcommissie), waardoor het balletje ging rollen. Voor de organisatie van de wed strijd werkt Poel ook nauw samen met de dorpsfeestcommissie. In middels is de gemeentelijke ver gunning op zak en heeft de bond het parcours goedgekeurd. Poel: „Dat moest met name vanwege de twee vluchtheuvels in het circuit. Het leverde echter geen problemen op." Dat Larenseweg, Wilhelmin- straat en Aaltinksweg werden ge kozen houdt verband met de aan wezigheid van asfalt. De skeeler- maraton begint om 18.00 uur. Alle bewoners langs het parcours zul len tijdig over de gang van zaken worden geïnformeerd. Teamleidster Ciska Raggers van zwembad Twenhaarsveld was za terdag na afloop van de open dag dik tevreden. De open dag werd gehouden in verband met de aan vang van het nieuwe seizoen, dat voortduurt tot en met 4 septem ber. Raggers, onlangs aangesteld als opvolgster van vut'er Gerrit van Lemel, constateerde met name in de ochtenduren een door lopende drukte, waarbij vooral de demonstraties aquajogging in de belangstelling stonden. Voorzit ter Gerrit van Coeverden van zwem- en poloclub Twenhaars veld was iets minder te spreken. De drukte bij 'zijn' kraam viel tegen. Vooral een komen en gaan in de ochtenduren dus. Vermoedelijk droeg het fraaie weer daar een steentje aan bij. Toen 's middags de lucht betrok en zelfs enkele re genbuitjes vielen, werd het bad hoofdzakelijk bevolkt door jeugd. Velen maakten grif gebruik van de gelegenheid om gratis de eerste baantjes te trekken of de gloed nieuwe duikplanken uit te probe-, ren. Nieuw is ook de kantine. Klei ner dan de vorige, maar wel frisser van kleur. Nieuw is ook de 'outfit' van het zwembadpersoneel: een ei gentijds 'Twenhaarsveld-T-shirt'. Ciska werkt samen met vier vaste medewerkers en één parttimer. Kuurochtend Opvallend groot was de belang stelling- voor de demonstraties aquajogging en hydrofit die 's och tends en 's middags gegeven wrden. Het eerste in het diepe bas sin, het tweede in voor de meesten heupdiep water. Aquajogging is een soort konditietraining met be hulp van zogenoemde 'wet-belts', bij hydrofit worden op muziek di verse oefeningen uitgevoerd, een soort aerobic in water. Veel moeite om deelnemers voor de demon straties te krijgen had Ciska niet: „De mensen waren enorm enthou siast, met name voor het aquajog- gen. Dat is populairder dan hydro fit. Velen gaven spontaan aan de lessen bij te wonen." Ciska start in elk geval met zes groepen. Iedere groep telt maximaal zo'n 20 deel nemers. Bij hydrofit bleek de toe loop iets minder groot. Ciska hoopt niettemin binnenkort ook daarmee te kunnen starten. Zeker is dat ze op maandag- en dinsdag ochtend begint met 'relaxzwem men'. Ciska: „Noem het maar een soort kuurochtend, die geschikt is voor ouderen en moeders met kin deren. Het banen zwemmen kan dan desgewenst gecombineerd worden met aquajogging of hydro fit." Die laatste onderdelen moe ten dan wel apart betaald worden (2,50 per keer). De open dag bood ten slotte de laatste gelegenheid een seizoena bonnement aan te schaffen. Daar naast meldden vooral veel jonge ren zich aan voor zwemles, de meeste groepen zitten inmiddels vol. Toch kon Ciska ook diverse ouderen noteren voor dit laatste onderdeel. Het tijdstip van de zwemles wordt in overleg met hen geregeld. Vijfenzestig-plussers hebben dit jaar overigens een gra tis zwemabonnement. Sommigen reageerden daarop met de opmer king oudere zwemmers wel te laten betalen die extra inkomsten te ge bruiken voor verlenging van het zwemseizoen of verhoging van de watertemperatuur. De 'inkom stenderving' in verband met die gratis abonnementen is circa 2000 gulden. Daarvoor zou het bad één dag langer open kunnen zijn of de watetemperatuur met circa 0,2° worden verhoogd. Volgens de ge meente zet dat dus geen zoden aan de dijk. Tijdens het concours op Hemel vaartsdag hield PC De Bergruiter tjes een grote verloting. De uitslag was als volgt: 1e prijs (0079 magnetron) A. Brinks, Bor- keldsweg 1; 2e prijs (1228 koffiezetappa raat) T.J. ter Brake, Kerkstr. 24; 3e prijs (0954 weegschaal) F. Feith, Const. Huy- gensstraat 27, Nijverdal; 4e prijs (0266 steengrill) E. Willighagen, Raalterweg 35; 5e prijs (2600 kikkers) Marleen de Roos, Kieftenbelt 22; 6e prijs (2301 vleeswaren- schaal) Berdien Paalman, Vianenweg 50; 7e prijs (1934 vleeswarenschaal) Holtkuile, Beltenweg 8, Olst; 8e prijs (0056 fruitmand) A. Pekkeriet, Langstraat 40; 9e prijs (0789 fruitmand) Astrid Dijkgraaf, Pr. Bernhard- straat 71, Deventer; 10e prijs (1190 bad handdoek) Nijenhuis, Vijfhuizenweg 16; 11e prijs (2112 rugtas) Wim Minkjan, J.C. Romijnlaan 32, Markelo; 12e prijs (2619 berenburger+glazen) P.J. v.d. Duin, Lang straat 11; 13e prijs (1367 citroenjenever glazen) W. Reuverkamp, Blikkertweg; 14e prijs (0666 Baily's glazen) Kolk, Nagel houtstraat 4; 15e prijs (2934 whisky glas) Antoinette van Wezel, Utrecht; 16e prijs (0896 toilettas) Vree Egberts, Nieuw-Hee- ten; 17e prijs (0279 damestoiletartikelen) Hoogeslag, Landeweerd 8118e prijs (2589 mandjes met vlijtige Mesjes) M. Pagrach, Looikolkstraat 5; 19e prijs (1121 gerani ums) B. Janssen, Wippert 6, Gorssel; 20e prijs (0004 schoenpoetsset) J.W. Beldman, Langstraat 7. Veel Holtenaren zijn van me ning dat zwembad in Loo-Bath- men dichterbij is. Vanuit elk adres in de bebouwde kom van Holten blijkt de afstand naar Twenhaarsveld echter korter. De watertemperatuur in beide baden is gelijk. Wat betreft de prijs voor een seizoenabonne ment berekende de gemeente dat de abonnementen in Bath- men 10 tot 24% duurder zijn. Ook de zwemlessen zijn in Hol ten goedkoper: gemiddeld 16%. Ten aanzien van de openings tijden kan worden vermeld dat Bathmen 65 openingsuren per week heeft, Holten 78. De waar heid gebiedt aan te geven dat het seizoen in Bathmen drie weken langer duurt: twee we ken eerder open en één week later dicht. Blijft de vraag of juist die weken tot de populair ste 'zwemweken' horen... Zoals bekend beleeft de Holtense triathlon dit jaar haar tweede lus trum. De tiende editie van dit grootse sportfeest heeft plaats op zaterdag 23 juli en wordt ditmaal voorafgegaan door de Triathlon Ballooning. Anders dan vorig jaar dus, toen de ballonnen op de dag zelf het luchtruim kozen. Nu maakt het ballonnenspektakel deel uit van de feestelijke opening van de tiende triathlon. Afhankelijk van de weersomstan digheden zullen vrijdagavond 22 juli tussen 18.00 en 19.00 uur vanaf sportpark 't Vletgoor zo'n tien bal lonnen met aan boord passagiers naar hoger sferen verdwijnen. Het grote succes van vorig jaar heeft ertoe geleid dat de organisatoren ditmaal de hulp van voetbalvere niging Blauw Wit hebben ingeroe pen. Medewerkers dragen zorg voor de inrichting van het terrein en voor de versnaperingen. Om het geheel een nog feestelijker tintje te i geven zal tijdens het opstijgen van de ballonnen een dweilorkestje voor passende muzikale omlijsting zorgen. Aanmelden Wie Holten en omgeving eens van uit hoger sferen wil aanschouwen, kan tegen betaling van 350 gulden per persoon deelnemen aan de cir ca anderhalf uur durende ballon vaart. De minimum leeftijd van de passagiers is gesteld op veertien jaar. Ook bedrijven die personeel of relaties een unieke en orginele ervaring willen aanbieden, kunnen zich voor de ballonvaart opgeven. Na afloop is er voor iedere deelne mers een glas champagne en krij gen zij bovendien een certificaat ter herinnering aan deze unieke luchtdoop. Wie meer informatie Voor het touwtrektoernooi dat TTV OKIA zondag 29 mei houdt, kunnen zich in de vrije klasse nog ploegen opgeven bij Ger- ben Sluiter (tel. 63402). In deze klasse worden geen eisen gesteld aan het ge wicht. De vrije klasse wordt 's middags vanaf 13.00 uur afgewerkt evenals de he ren 720-klasse en de heren 640 A- en B- klasse. Op de vijfde competitiedag van de zomercompetitie van het Gewest Oost wordt er 's morgens vanaf 10.00 uur ge trokken in de jeugdklasse, de damesklasse en de heren 680 A- en B-klasse. STICHTING TRIATHLON i HOLTEN wil of zich wel aanmelden, kan zich wenden tot de VW Holten, Dorps straat 27, tel. 05483-61533. Indien de ballonnen vanwege de weers omstandigheden niet op 22 juli kunnen vertrekken, krijgen alle deelnemers vanzelfsprekend hun geld gerestitueerd. Tijdens de open dag van zwembad Twenhaarsveld speelde het jeugd- waterpoloteam van ZPC Twen haarsveld een demonstratiewed strijd tegen De Whee uit Goor. Dit team bleek sterker dan bij een vori ge gelegenheid, want vanaf het eer ste kwart nam de ploeg uit Goor het initiatief en gaf dat ook niet meer uit handen. Uiteindelijk werd het 9-3 voor De Whee. Zondag 29 mei wordt op sportpark Meermanskamp alweer voor de ze ventiende keer het Allard van Bruggen-pupillentoèmooi van de SV Holten gehouden. De deelne mende verenigingen zijn dit jaar Spc. Brummen, de W Enter, Boni- fatius Boys en uiteraard het orga niserende Holten zelf. Het gaat om een verenigingstoemooi, hetgeen inhoudt dat alle punten van de deelnemende teams worden opge teld waarna een verenigingsklas sement wordt opgesteld. Ter ver maak is er ook een luchtkussen aanwezig. Aan het toernooi nemen de volgen de teams van de SV Holten deel: Holten Dl (aanwezig 09.30 uur); Holten D2 (aanwezig 09.30 uur); Holten El (aanwezig 10.30 uur); Holten E2 (aanwezig 09.30 uur); Holten E3 (aanwezig 10.30 uur); Holten E4 (aanwezig 09.30 uur); Holten F1 (aanwezig 09.30 uur); Holten F2 (aanwezig 10.30 uur) en Holten F3 (aanwezig 10.00 uur). Alle teams van de TC Holten heb ben na het Pinksterweekeinde vijf keer gespeeld en er zijn nu nog vijf teams ongeslagen. De afgelopen week wonnen vijf teams (1 jeugd- en 4 seniorteams). Dinsdag dames- 1 verloor deze keer met 2-3 en nu is er in die poule geen enkele ploeg die nog ongeslagen is. De TC Hol ten staat nog wel twee punten voor, maar krijgt nog twee sterke tegenstanders. Dinsdag dames-2 won met 5-0 en staat op de gedeel de derde plaats. Dinsdag dames-3 heeft alle vijf wedstrijden verloren en staat dus onderaan. Woensdag jeugd meisjes staat met twee over winningen op een gedeeld vierde plaats. Donderdag dames-1 heeft weer gewonnen en is samen met Hattem nog ongeslagen. Donder dag dames-2 won twee keer en staat in de middenmoot evenals donderdag dames-3. Vrijdag he- ren-1 zit in de hoogste poule (le klas) en komt tot de ontdekking dat dit een maatje te groot voor hen is, ze hebben vijf keer verloren. Vrijdag heren-2 heeft twee keer ge wonnen en bevindt zich onder in de middenmoot. Vrijdag heren-3 ver loor tot nog toe alles. De uitslagen: Dinsdag dames: Holten 1- Haarlel 2-3; Holten 2-Drijvers 2 5-0; Holten 3-Mossendam 4 0-5; Woensdag Meisjes: Holten 1-Luttenberg 2 5-0; Donderdag da mes: Holten 1-Drijvers2 4-1; Holten 2-MTV '65 2 4-1Holten 3-Bathmen 1 2-3; Vrijdag heren: Holten 1-Kardoes 1 0-5; Holten 2- Goor 1 3-2; Holten 3 - WVF 2 2-3. Blauw Wit heeft zich zelf een slechte dieiist bewezen door de eerste wedstrijd in de nacompeti tie op eigen terrein met 1-2 te ver liezen van het Almelose Rietvo gels. De Almeloërs waren over het algemeen de betere ploeg waren en legde Blauw Wit met name voor de rust haar wil op. De Holte naren mochten dan ook bepaald niet mopperen dat zij met een 0-0 stand konden gaan rusten. Rietvo gels kreeg in die eerste helft vooral via hun speersnelle linksbuiten Spang enkele goede mogelijkhe den. Doelman Uilko Spijker wist echter met goede reddingen zijn team voor een achterstand te be hoeden. Blauw Wit probeerde wel tot aanvallen te komen doch meer dan enkele hoekschoppen en vrije trappen leverde dat niet op. De goed georganiseerd spelende Riet- vogelsploeg beheerste vrijwel de gehele eerste helft het spelbeeld. Blauw Wit wist echter overeind te blijven. Kort voor rust kreeg de van een schorsing weer terug zijn de Jacco Schuppert een mogelijk heid, maar zijn schot ging via een verdediger naast. Vanaf de aftrap in de tweede helft probeerde Blauw Wit meer grip op de wedstrijd te krijgen en drong Rie tvogels in de verdediging. Kan sen konden echter nauwelijks wor den gecreëerd tegen de hechte en vooral fysiek sterke Rietvogelsver- dediging, die hard optreden be paald niet schuwde. Enkele af standschoten gingen naast of over. De Almeloërs probeerden nu coun terend via hun snelle spitsen ge vaarlijk te worden. Een kwartier na rust leverde zo'n counter de niet onverdiende openingstreffer voor de bezoekers op. De beweeglijke spits Jonker profiteerde optimaal van een halve mistrap van Leo Aanstoot en scoorde alleen voor Uilko komend beheerst (0-1). De moegestreden Jacco werd vervan gen door Wim Barvelink, die met enkele rushes over de rechtervleu gel voor gevaar zorgde. De Rietvo- gelsdefensie wist ten koste van en kele hoekschoppen de situatie ech ter meester te blijven. Johan Bos- schers werd vervolgens gewisseld voor Jan Nijkamp. In de 70e mi nuut wisten de gasten hun voor sprong zelfs verrassend uit te bou wen, toen Blauw Wit massaal aan viel en na balverlies verrast werd door een snelle counter over rechts waaruit uiteindelijk weer Jonker de bal via de paal over de doellijn wist te frommelen (0-2). Even daar voor had Blauw Wit reeds de tegen slag moeten verwerken dat Gerald Meijerink van scheidsrechter Sid- hoe voor de tweede keer geel zag en dus de kleedkamer kon opzoeken. De laatste fase van de wedstrijd speelde het tiental van Blauw Wit alles of niets. Vijf minuten voor afloop leverde dit offensief succes op toen na een goede aanval de Rietvogelsverdediging werd uitge speeld en Gerald Jansen de bal in het lege doel kon schieten. Een verdediger nam op het laatste mo ment de taak van zijn keeper over en sloeg de bal met de hand uit het doel. Deze speler bofte daarbij bij zonder dat de overigens goed lei dende scheidsrechter Sidhoe vol stond met geel. Johan Bolink, die het deze wedstrijd zeer zwaar te verduren had tegen de hem met alle middelen bestrijdende Rietvo- gelsvoorstopper, had geen moeite met de strafschop (1-2). In de score kwam verder geen verandering, zo dat Rietvogels dolgelukkig de goe de start in deze nacompetitie kon gaan vieren. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de Jeugdklub van de Vereniging van Postzegelverzame laars Twente wordt zaterdag 28 mei in het Wandelhuis, Twekkeler- weg 249, Hengelo de vierde grote jeugddag gehouden. Traditioneel onderdeel van deze dag is de Re gionale Filigramwedstrijd tussen de verschillende clubs uit regio 2. Vorigjaar werd de beker gewonnen door de jeugdclub uit Raalte en werden de Holtense Pincetjes (jeugdafdeling van de Holtense Postzegel Club) tweede. In de fili gramwedstrijd moeten de teams tegen elkaar spelen. Er moeten vragen over het nieuws, de televi sie, maar ook over muziek en van zelfsprekend over postzegels wor den beantwoord. Op de jeugddag is tevens een speciaal postzegel hoekje en vragenhokje ingericht en natuurlijk kunnen er zegels wor den geruild. Daarnaast is er een tombola, kan memory worden ge speeld, wordt een verloting gehou den, zijn er diaseries en kan ten slotte worden deelgenomen aan een ontwerpwedstrijd. De jeugd dag duurt van 10.00 tot 16.30 uur. Geadviseerd wordt een lunchpak ket mee te nemen. Komende zaterdag houdt de ZW Blauw Wit '66 voor het eerst het Meester Knijff Toernooi voor ju nioren en pupillen. Daarmee heeft de zaterdagvereniging voor het eerst in jaren weer een eigen jeugdtoernooi in Jiuis. Indachtig de naamgever van het toernooi, die overigens zelf wegens vakan tie niet aanwezig kan zijn, moet het vooral een sportief toernooi worden. De wedstrijden op sportpark 't Vletgoor beginnen om 09.00 uur. Bij de pupillen komen naast Blauw Wit Fl, F2, El, E2, Dl en D2 ook elftallen van Markvogels, Heeten, Raalte, Wamsveldse Boys, De Zweef, DVO Almelo Hengelo en Mediterraneo in het veld. De junioren spelen vanaf 11.15 een eigen toernooi voor de C- en de B- jeugd. Blauw Wit Cl neemt het op tegen Markvogels Cl, Helios C2, DVO Cl en Wamsveldse Boys Cl. In de B-poule speelt Blauw Wit BI tegen Emos BI, Helios BI, Room beek BI en Excelsior B2. De laat ste wedstrijden bij de junioren wor den om 15.45 uur g

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9