Weinig publiek bij Splose slepwedstrijd Blauw Wit moeizaam :s ASV: 2-0 lang! Holten werkt zich in de problemen SV Holten houdt Bevrijdingsloop Hand- en voetbal voor basisscholen Holterbergtoer WVH een topper Holtense atleten zeer succesvol Nog negen ongeslagen teams bij TC Holten Blauw Wit tegen PW Vis niet 'happig' HOLTENS NIEUWSBLAD Dobbelen om kampioenschap DONDERDAG 28 APRIL 1994 Sportsm Holten De bevrijdingsloop van de afdeling atletiek van de SV Holten beleeft donderdag 5 mei haar tweede lus trum. Het evenement speelde zich gedurende enkele jaren af in het centrum van Holten. Vorig jaar werd uitgeweken naar een lokatie rond sportcomplex De Meermans kamp. Het experiment is dusdanig goed bevallen dat men er opnieuw voor gekozen heeft. De scholieren lopen gaan over grasveld, de overi ge afstanden voeren grasveld, as falt en fietspad. Scholieren betalen 2.00 gulden inschrijfgeld, deelne mers aan de 5 kilometer 3,50 gul den en aan de 10 kilometer vijf gulden. Het programma begint om 18.30 uur met de scholierenlopen, dat zoals altijd als spectaculair onder deel geldt. Voor het eerst zijn deze lopen uitgesplitst: de groepen 1 en 2 van de basisscholen hoeven slechts één ronde van het 700 me ter lange parkoers af te leggen, de overige groepen leggen er twee af (1400 meter). Belangrijke wijziging is ook, dat uitsluitend Holtense scholieren in aanmerking voor de hoofdprijzen. Na afloop van de scholierenloop volgt om 19.30 uur de prijsuitreiking door fotograaf Henk Mulder. Sponsor en zelf een verdienstelijk en fanatiek hardlo per. Na de scholierenloop begint om 19.45 uur de wedstrijd over 10 kilometer voor dames, heren en veteranen. Zij moeten vier ronden van 2500 meter afleggen. Bij de wedstrijdloop over 10 kilometer verdedigt Titus Mulder van de Apeldoornse atletiekvereniging AV'35 de Wander Drentbokaal. Als hij deze keer opnieuw wint, kan hij de bokaal definitief mee naar huis nemen. SV Holten-atleet Egbert Veneklaas wist de Bevrijdingsloop in het verleden tweemaal op zijn naam te brengen en maakt even eens kans. Al met al kans op een spannende wedstrijd. Bij de heren veteranen gaat de aandacht vooral uit naar Henk Mulder, bij de dames naar Joke Nijland, Netty van Dijk en Diny Pasman. Kort na het ver trek van de wedstrijdloop (om 19.50 uur), start de prestatieloop over 5 kilometer. Deelnemers aan deze loop moeten twee ronden van 2500 meter volbrengen. Afgelopen maandag is het jaarlijk se hand- en voetbaltoernooi van de Holtense basisscholen van start gegaan. Wellicht voor het laatst in de huidige formule want door aller lei fusies zal het aantal zelfstandi ge scholen alleen maar teruglopen. Dit keer al treden De Schakel en Het Kompas voor het eerst in gefu seerde vorm aan als De Regen boog. Komend jaar verdwijnt ook de aloude rivaliteit tussen Dorps school en Kolschool wanneer deze twee samen als Holterenkschool zullen aantreden. Desalnietemin is er de afgelopen weken hard ge traind om goed voor de dag te komen. Titelverdediger bij het handballen zijn de meisjes van de Dorpsschool. De jongens van De Schakel waren vorig j aar het sterkt bij het voetballen. Naast de presta tie wordt ook sportiviteit beloond. De scheidsrechters zullen aan het meest sportieve team de Fair Play- cup toekennen. De wedstrijden worden gespeeld op sportpark Meermanskamp en beginnen steeds om 18.30 uur ter wijl het laatste fluitsignaal om 20.00 uur zal klinken. Naast maan dag 25 april staan de maandagen 2 en 25 mei op de speelkalender. SV Holten SENIOREN: Vrijdag 29 april: Holten 9-De Zweef 10, 19.00 uur; Nijverdal 4- Holten 10, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Holten 11-De Zweef 12,19.00 uur; Holten 12-SDOL 6,19.00 uur; ATC 9-Holten 13,19.00 uur (vertek 18.00 uur). Zondag 1 mei: Holten-LAP, 14.30 uur; Stevo 4-Holten 2, 11.00 uur (vertrek 09.45 uur); Holten 3-HSC 7,10.00 uur (vertrek 08.00 uur); Hol ten 5-PH 5,09.00 uur; PH 7-Holten 6,09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Hol ten 7-Nijverdal 3,10.45 uur; Holten 9-PH 13, 10.00 uur; Holten 10-De Zweef 12, 10.00 uur; RV 2-Holten 11, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); SOS 8-Holten 12,09.30 uur (vertrek 08.30 uur); Holten 13-BWO16,10.45 uur. Dinsdag 3 mei: Holten 4-Enter 5, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Hol ten 6-LAP 4, 19.00 uur; Wierden 3- Holten 7, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Vrijdag 6 mei: SOS 6-Holten 9, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Hol ten 10-PH 17, 19.00 uur; Haarle 6- Holten 11,19.00 uur (vertrek 18.00 uur); RV 3-Holten 12, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur); Holten 13- Twenthe 7, 19.00 uur. JUNIOREN: Dinsdag 3 mei: Holten Bl-Haarle BI, 19.00 uur; Enter Cl-Holten Cl, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Blauw Wit SENIOREN. Maandag 2 mei: blauw Wit 3-DES 4, 19.00 uur; Blauw Wit 6-SWN 10,19.00 uur. Dinsdag 3 mei: Blauw Wit-PW, 19.00 uur; Blauw Wit 2-Vrooms- hoopse Boys 3, 19.00 uur; Blauw Wit 4-SVZW 4, 19.00 uur; Vesos 7- Blauw Wit 5, 19.00 uur (vertrek 18.15 uur). JUNIOREN. Maandag 2 mei: Ve sos Bl-Blauw Wit BI, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Handbal Zondag 1 mei: Heren thuis tegen WSV om 12.00 uur; Dames 1 thuis tegen Klarenbeek om 15.45 uur; Dames 2 thuis tegen DSC 3 om 14.30 uur; dames junioren B thuis tegen Zwolle om 13.15 uur. Sporthal Programma voor de week van 30 april t/m 6 mei: Zaterdag: 06.45-17.30 uur: WV Hol ten (kleedlokalen). Maandag: 18.30-22.00 uur: BCH. Dinsdag: 16.00-17.30 uur: Minto- nette (halve hal); 17.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit. Voor reserveringen van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde kan men zich rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666 tst. 722). Evenals op deze archieffoto moesten de deelnemers met hun vaak opgevoerde trekker de sleepwagen over een 90 meter lange zandbaan voorttrekken. Zo ver mogelijk en in de zo kortst mogelijke tijd Archief) Nou was het mooi weer, lag de baan er mooier en vooral droger dan ooit bij, en alsnog bleef de publieke belangstelling bij de trekkerslepwedstrijden, zaterdag in Splo, onder de maat. „Met zo'n met de finale op het Stöppelhaene- feest in Raalte, was voor velen om geven met de vraag of een dergelij ke wedstrijd nog wel toekomst heeft in Holten. Krikkink toonde zich optimistisch: „We wachten weertje werken velen in de tuin en het maar af. Ook bij MAC De Hol- ook de boer had wel wat anders te terberg (die slepwedstrijden in sep- doen. Die kon eindelijk het land tember houdt) wordt er nog amper weer op," constateerde organisa- over gesproken. We zien wel wat tor Ep Krikkink nuchter. Winnaar het nieuwe college doet." Krikkink van de superstandaardklasse tevens actief MAC'er. doelt op het werd Rinus Bonsing uit Raalte. In vorig jaar vastgestelde bestem de klassen II, IV, V en ook de su- mingsplan buitengebied. Daarin perstandaardklasse eindigde een staat dat voor een milieuonvrien- Sploder als tweede. De Splose wedstrijd, tevens ope ningswedstrijd van het slepseizoen De Holtense atleten deden een flin ke greep in de prijzenpot van de PJGO-crosscompetitie, die zes wedstrijden omvat, waarvan de vier beste resultaten tellen. Afgelo pen zaterdag was de laatste wed strijd in Markelo met de zware be klimming van de Friezenberg. De jeugd, die steeds de 2,5 kilometer liep, presteerde goed. Zowel Vin cent Scholman als Trienke Ymker waren in hun klasse tot 10 jaar goed voor de eindoverwinning. Tom Marissink legde bij de jon gens tot 10 jaar beslag op de twee de plaats. Bij de meisjes van 11 en 12 jaar was een tweede plaats weg gelegd voor Daphne Schipper. Bij de meisjes boven de 12 jaar was Sanne van der Spek de sterkste. Op de 10 kilometer louter Holtense successen. Bij de dames plaats 1 en 2 voor respectievelijk Netty van Dijk en Dinie Pasman. Bij de da mes veteranen triomfeerde Hanne- ke van der Spek. Bij de oudjes, de zogenoemde vijftigplus, een twee de stek voor Wim Brinks. Door de thuiswedstrijd tegen ASV uit Aadorp met 2-0 te winnen en door het gelijke spel van Achilles Enschede bij Spc. Daarle heeft Blauw Wit haar kansen behouden op de titel en zeer zeker op deelna me aan de nacompetitie. De Blauwwitters leiden in de derde periode met 8 uit 4. Tegenvaller was de rode kaart voor Hans Stam die, net als Jacco Schuppert, een schorsing te wachten staat. De wedstrijd tegen ASV was in de eerste helft nog van redelijk gehal te doch na de pauze zakte het spel peil naar een bedenkelijk niveau. De punten bleven echter in Holten en daar ging het in de eerste plaats om. Blauw Wit, dat deze wedstrijd Gerald Meijerink (geschorst) en Jacco Schuppert (herstellende van een blessure) moest missen, was in de beginfase de meest aanvallende ploeg, doch kansen konden niet worden gecreëerd. De Aadorpers hielden veel spelers achter de bal en gokten puur op de counter via hun snelle spits Richard Pikke- maat. André Stam gunde hem ech ter weinig speelruimte. In de 35e minuut kwam Blauw Wit onver wacht aan de leiding. Johan Bo- link soleerde door de A.S.V.-verde diging en werd op het laatste mo ment onderuit gelopen. Scheids rechter Swiers aarzelde geen moment en legde de bal op de stip. Johan zelf toonde zich koelbloedig en bracht zijn team aan de leiding (1-0). Even later moest Jan Nij- kamp, die deze wedstrijd rechts back speelde, zich geblesseerd la ten vervangen. Johan Bosschers kwam in het veld als linksbuiten en André Schuppert kwam de ver dediging versterken. In de tweede helft verwachte iedereen dat Blauw Wit met de wind in de rug snel de zege veilig zou stellen, doch het was juist ASV dat het initiatief nam. Blauw Wit probeerde het heft weer in handen te nemen, doch het spel was te onsamenhangend om de ASV-verdediging te verontrus ten. Toch kon in de 60e minuut onverwacht de voorsprong worden vergroot. Laatste man Jan Smit van A.S.V. zag de verdediging voor hem enorm blunderen en kon zelf niet meer corrigeren, dit leverde balbezit op voor de fel storende Johan Bosschers. Hij gaf op tijd de bal mee aan de meegekomen Ger- win de Velde Harsenhorst die al leen voor de ASV-goalie beheerst scoorde (2-0). Het spelpeil zakte daarna alleen maar verder. Gerald Jansen kreeg nog een prima kans maar schoot te slap in. In de 80e minuut kreeg Blauw Wit nog een fikse tegenvaller te verwerken, toen Hans Stam zich na een harde charge van een ASV-er niet kon beheersen en de rode kaart voorge schoteld kreeg. Zaterdag, Koninginnedag, staat er geen wedstrijd op het programma voor Blauw Wit. De eerstvolgende wedstrijd staat gepland op dins dagavond 3 mei, op eigen terrein tegen PW uit Enschede. Ook voor deze wedstrijd geldt voor de Blauwwitters dat alleen de volle winst telt. Een goede motivatie daarvoor is de onnodige nederlaag die in Enschede moest worden ge ïncasseerd. Deze inhaalwedstrijd staat onder leiding van scheids rechter Boerstra uit Overdinkel en begint om 19.00 uur. delijke activiteit als trekkersiep geen vergunning meer wordt ver leend. Krikkink blijft de toekomst echter zonnig tegemoet zien, zeker nu de agrariërs Van Schooten en Rensen lid van het college zyn ge worden: „De vraag is of B en W de mogelijkheid hebben om onthef fing te verlenen en of ze daar dan ook bereid toe zqn," aldus Krik kink, die zich terdege bewust is van de kans op bezwaren van de zijde van Milieudefensie. Als het aan D66'er Rob Hazes ligt, moet de trekkersiep blijven: „Uiteindelijk is het geen wekelijkse activiteit. En laten we niet vergeten dat de organisatoren zorg tonen voor het milieu. Bovendien moet je geen streep trekken door het plezier dat zovelen aan deze sport beleven." Hazes was met opzet naar Splo gekomen om zich te vergewissen van het wel en wee rond de trek kersiep. Het was de zesde maal dat het Trekker Trekteam Splo en de plaatselijke school- en volksfeest commissie de wedstrijd op het land van Jan van Ap (Meijerink) op touw had gezet. Met opzet hadden de organisatoren de circa 90 deel nemers gewezen op een aantal re gels en aanwijzingen die moeten bijdragen aan het behoud van de trekkerslepsport. Zo moesten de trekkers die boven het standaard toerental zaten, het motorblok voorzien van een speciale afischer- mingsplaat. Nadat de trekkers ge wogen en gekeurd waren op diver se technische onderdelen, moesten de deelnemers er over een zand baan van 90 meter een sleepwagen met aan de voorzijde een sleepvoet meetrekken. Op de wagen stond een trekker, die naar voren reed naarmate de trekbeurt vorderde. Degene die de langste afstand in de kortste tijd aflegde, was winnaar. Opnieuw werd gestreden in vijf klassen, waaronder de superstan daardklasse voor landbouwtrek kers met opgevoerde motor. Met veel kabaal en vaak de voor 'groe ne toeschouwers' zo bedenkelijke vette rookpluimen van de trekker, betrachtten de trekkerbestuur ders hun machine zo lang mogelijk in beweging te houden. Applaus natuurlijk als ze daarbij een 'wheely' (hoogstandje op de ach terwielen) lieten zien. Met name in de klasse IV (3800-5000 kg) en de superstandaardklasse kon regel matig 'full pull' worden aangete kend. Dan wisten de deelnemers de maximale afstand af te leggen en gaf de daarvoor benodigde tijd de doorslag voor de eindstand. Uitslag: Klasse I (0-2600 kg) I.Wilco Broeks, Wijhe Ford 4000; 2. Eric Groten, Wijhe Ford 4600; 3. Marco Jansen, Wijhe IHC 633; Klasse II (2600-3000 kg): 1Dinant Scheggeman, Laren Ford 4000; 2. Hans Oostenenk, Espelo IHC 824; 3. Jo Kemper, Broekland IHC 724; Klasse III (3000-3800 kg) 1. A. Schutte, Bathmen Belarus BX 100; 2. Willem-Jan Beekhof, Kring van Dorth Hanomag; 3. Eik van de Burg, Bathmen Belarus; Klasse IV (3800-5000 kg) 1. Ferdi Roeterdink, Lochem Zetor; 2. Appie Nij land, Espelo JD 4320; 3. Bennie Harmelink, Bathmen IHC 1246; Klasse V (5000-8000 kg) 1Sjaak Jansen, Schalkhaar Ford 9000; 2. Erik Lensink, Espelo MF 1155; 3. Harry Schut, Lochem Zetor; Klasse standaard tot 4000 kg 1. M.Hakkert, Barchem IHC 955; 2. Eddy Vennebekken, Markelo JD 3130; 3. Marcel Ardensen, Oeken McCormick; Su perstandaardklasse: 1. Rinus Bonsing, Raalte JD 4620; 2. Richard Tibben, Espelo Ford Major; 3. Gait Brouwer, Broekland Ford. Liefhebbers van fietsen van lange afstanden, kunnen zaterdag 30 april hun hart ophalen bij de Wie lervereniging Holten WVH.) voor de Holterbergtoer. Een bewegwij- zerde toertocht over naar keuze 100,150 of200 kilometer, die al vele j aren als topper geldt door de dege- lijke organisatie en schitterende routes. De langste afstand telt mee voor het klimmersbrevet van het Nederlandse Klimmers Comité. Voor dat brevet maken alle 'ber gen' van de Sallandse Heuvelrug deel uit van de 200 kilometer- rou te. De deelnemers aan de kortere afstanden krijgen minder heuvels voor de wielen, maar de routes overlappen elkaar wel grotendeels. De 100 kilometer rijders scheiden zich na enkele kilometers reeds af van de overige afstanden. Na be klimmingen van de Holterberg, Luttenberg en Lemelerberg, wordt via een prachtige omgeving, mid dels een nieuwe route, de rust plaats Den Ham bereikt. Na de rust moeten er nog bergen (fiets- )werk worden verzet om Holten te bereiken. De bklimmingen van de Hellendoornseberg en Holterberg staan daarvoor garant. Degene die starten op de 150 kilometer-route gaan via het Schwarzwald en di verse beklimmingen in de omge ving van Markelo naar de rust in Loo-Bathmen. Vlak voor de tien procent steile Motieweg op de Hol terberg voegen zij zich weer bij de 100 kilometer-rijders. Het verdere traject is gelijk aan de 100 kilome ter-route. De langste route volgt de 150 kilo meter tot Den Ham en maakt dan een lus door de fraaie Vechtstreek in de omgeving van Ommen om vervolgens te beginnen aan de tweede beklimming van de Leme lerberg. Even voor Hellendoom voegen zij zich bij de andere rijders om ook via diverse beklimmingen op de Hellendoornseberg en de Holterberg in Holten terug te ke ren. De kosten voor deelname aan de twee kortste afstanden bedragen 3,50 gulden (met herinnering 10 gulden), voor de 200 kilometer-rou te 5,50 gulden (met herinnering 12 gulden). Wie geen lid is van de Nederlandse toer Fiets Unie be taalt 1,50 gulden extra in verband met een dagverzekering. Alle rou tes starten bij sporthal 't Mossink aan de Keizersweg. De start voor de 100 en 150 kilometer is tussen 7.30 en 10.00 uur, de 200 kilometer tussen 7.30 en 8.30 uur. Wie meer wil weten kan even bellen met Jan Scheperman, tel. 61809. Op zaterdag 30 April wordt voor de vierde keer het Holtense dobbel- kampioenschap gehouden. Het ge heel vindt plaats in café Jan Maats en begint om 14.30 uur. Deelne mers wordt echter verzocht zich rond 14.00 uur in te schrijven. Het geheel wordt die dag begeleid door dweilorkest de Hagelsteentjes cles voor het natrappen van Geert Brands. Vijf minuten werd een doelpunt van Hans Wissink afge keurd wegens buitenspel. In de 70e minuut was Holten weer gevaarlijk toen Gerrit Klaasen en Hans Wis- Holten komt gaandeweg toch nog in de problemen, want na een op zich verdienstelijke 0-0 tegen He racles verloren de rood-zwarten zondag met 1-0 bij Fleringen. Door de 1-0 nederlaag maakt Holten het zich onnodig moeilijk, ondanks het feit dat er dit seizoen maar een team degradeert uit de eerste klasse van de afdeling Twente. Na tien minuten werd een fout in de Holtense defensie door Flerin gen afgestraft: 1-0. Een minuut la ter had Holten geluk bij een inzet van Fleringen waaruit de bal van de lijn werd gehaald. Na 25 minu- De tweede week van de tenniscom- ten voetbal herstelde Holten zich petitie werd gespeeld onder zeer enigszins en kreeg het zowaar nog goede weersomstandigheden, wel enkele kansjes. Twee minuten een groot verschil met de week voor de rust kwam Geert Brands ervoor. Deze keer wonnen zes alleen voor de keeper, maar schoot jeugdteams (drie verloren) en ze- hard over. In de tweede helft begon ven seniorteams gewonnen (negen Holten eindelijk te voetballen. Met verloren). Van alle 25 teams zjjn er aanvallend voetbal werd Flerin- negen nog ongeslagen, maar er zijn gen teruggedrongen. Ondanks een nog vijf weken te gaan. Bij de da- goede inzet wist de ploeg van Alois mes op dinsdag wonnen het eerste Jesoirens niet te profiteren. Er wa- en tweede team weer en zijn nog ren weliswaar kansen maar deze ongeslagen. Beide woensdag jeugd werden niet benut, zodat Holten in teams hebben deze keer gewon- Fleringen twee kostbare punten nen. Van de drie donderdag dames liet liggen. Doordat de ploeg een teams heeft alleen het eerste team aantal wedstrijden meer heeft ge- weer gewonnen en is nog ongesla- speeld, staat het in de competitie gen, de beide andere teams hebben nog niet op de gevreesde laatste twee keer verloren. Bij vrijdag he- plaats, maar moelij k wordt het in ren won alleen het tweede team. de slotfase van de competitie ze- De beide anderen hebben voor de ker. tweede keer verloren. Zaterdag jeugd: vier van de zeven teams hebben nu twee gewonnen en zijn Heracles nog ongeslagen. Zaterdag senioren Holten kon in de midweekse wed- mix: van deze dlie teams heeft het strijd tegen Heracles voor het eerst eerste team twee keer gewonnen sinds lange tijd aantreden met een en n°g ongeslagen en de beide compleet elftal. Uiteindelijk werd anderen hebben twee keer verlo- dit voor degradatie belangrijke ren- Zaterdag senioren heren: van deze drie teams verloren het eerste en derde team. Het tweede team heeft één keer gewonnen en verlo ren. Zondag heren 35+: dit team voor het eerst op "de zondag spe lend, moet in de laagste klasse be ginnen en lijkt het tot nu toe niet moeilijk te hebben. Ze hebben nu twee keer gewonnen en zijn nog ongeslagen. Uitslagen: DINSDAG DAMES: Holten 1- Albergen 1:4-1; Holten 2-Colmschate 3:4- 1Holten 3-Overdinkel 2: 0-5; WOENSDAG JEUGD MIX: Holten 1-Weusthsg 1: 3-2: sink alleen op de Heracles-doel- man afgingen die de bal, zonder verdere consequenties, buiten de het strafschopgebied pakte. Een verre van bloedeloze 0-0 was het gevolg. MEISJES: Holten 1-DLTC 2: 5-0; DONDER DAG DAMES: Holten 1-Goor2: 4-1; Holten 2-Acehof 2: 1-4; Holten 3-Goor 4: 2-3; VRIJDAG HEREN: Holten 1-Stokpaardje 1 0-5; Holten 2-Vriezenveen 3-2; Holten 3- Staphorst 1: 2-3; ZATERDAG JEUGD MIX 15 jr: Holten 1-Veldmaat 1: 1-4; Holten 2- Colmschate 1: 0-5; MEISJES 15 jr: Holten 1-Nijverdal 1: 3-2; JONGENS 15 jr: Holten 1-Park Braband 1:4-1; MIX 17 jr: Holten 1- Wijhe 2: 5-0; Holten 2-TOP 2:4-1Holten 3- Drijvers 2: 0-5; ZATERDAG SENIOREN MIX: Holten 1-Luctor 1: 3-2; Holten 2 Heeten 2: 2-3; Holten 3-Salland 1: 0-5 HEREN: Holten 1-Old TC 1: 1-4; Holten 2 Lettele 1: 4-1; Holten 3-Slagvaardig 1:1-4 ZONDAG HEREN 35+: Holten 1-Lettele 1 6-0. uitduel mede door voortreffelijk keeperswerk van Erwin Stukker beslecht met een 0-0 gelijkspel. Vooral in de beginfase had Holten duidelijk de betere kansen, maar gaandeweg namen de Almeloërs het initiatief. Erwin Stukker toon de zich in die fase koelbloedig en stopte kort achter elkaar twee strafschoppen. De tweede helft begon spectacu lair met een rode kaart in de 46e minuut voor een speler van Hera- Tijdens de derde wedstrijd van HSV De Rietvoorn toonde de vis zich bepaald niet 'happig'. Toch waren er enkele hengelaars die één of meerdere visjes aan de haak wisten te slaan. De uitslag was: 1. B. Groot Obbink 100 pnt; 2. G. van Aefst 98 pnt.; 3. A. Lichtenberg 97 pnt.; 4. N. Traanman 95 pnt.; 5. L. Traanman 94 pnt. Na drie van de acht wedstrijden is de stand als volgt: 1. G. van Aefst 196 pnt; 2. A. Lichtenberg 194 pnt.; 3. H. Wolt- man 194 pnt.; 4. B. Groot Obbink 100 pnt.; 5. G. Jansen 100 pnt. Zon dag wordt bij de centrale in Lo chem de strijd aangebonden tegen de concurrenten van de Bathmen- se visvereniging. De hengelkeus is vrij, dus kom gerust om hen te steunen. De wedstrijd begint om 7.00 uur, vertrek 6.00 uur vanaf 't Vletgoor.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7