Socuwe houdt VARA Kindersongfestival M Antenne is hulp bij communicatie Werk Oranjestraat vrijwel gereed HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten Blauw wït~l Aanmelden uiterlijk 18 mei Expostie Gospelkoor in Kandelaar Gemeente Verkiezing leden Tweede Kamer DONDERDAG 28 APRIL 1994 5 Blauw Wit D1 - Enter D1 Onder het oog van trainer Desmond, gaf D1 blijk van veel inzet en vertrouwen. Zonder de in het ziekenhuis liggende Bertram, moest de ploeg het op nemen tegen Enter. Al snel scoorde BW de openingstreffer. Verder liep het combina tiespel steeds beter, waardoor voor rust nog twee treffers toegevoegd konden wor den. Na rust werd de voorsprong met veel inzet uitgebouwd tot 7-0. Een prima over winning die de ploeg opdroeg aan Bertram 7-0. Blauw Wit D2 - S.O.S. D2 In de tweede wedstrijd na de winterstop, kwam BW dui delijk ritme tekort. De sterk spelende Niek Bosman kon niet voorkomen dat de ploeg al snel tegen een 0-2 achterstand aan keek. Langzamerhand kwam de ploeg in goede doen en via Jurrian en Wilbert was de ruststand 2-2. Na rust een feller BW dat via Jurrian op 3-2 kwam. S.O.S. kwam direct met een antwoord zodat opnieuw een gelij ke stand werd bereikt 3-3. BW wist met een slotoffensieftoch de winst thuis te houden. Via een doelpunt van Wilbert trok men nipt aan het langste eind 4-3. Blauw Wit E1 - Hulzense Boys E1 BW heeft tegen Hulzen de volle winst behaald. Vanaf het begin legde de ploeg goede combina ties op de mat. Hierdoor kreeg de ploeg al snel goede kansen. Mark wist de score te openen. Hierna viel de ploeg ver terug. Hulzen kwam sterk opzetten en scoorde vijf minuten voor rust 1-1. Na rust kwam BW via Arnoud aan de leiding. Door een om streden vrije trap direct achter de doelman te knallen. Na een goede combinatie was het opnieuw Arnoud die de score naar 3-1 tilde. De laatste fase was net als voor rust voor Hulzen de ploeg gaf te toon aan, maar kwam niet verder dan één treffer. 3-2. Eversberg E1 - Blauw Wit E2 BW begon goed, maar werd door Evers- berg toch onder druk gezet. Via een goede uitbraak was het E2 dat via Frank de score opende 0-1. Eversberg had hierna mini maal gelijk moeten maken, maar zeven kansen bleven onbenut. Zoals dan zo vaak gebeurt, scoort dan de tegenpartij. Via opnieuw Frank werd het vlak voor rust 0-2. Na rust opnieuw een veel sterker Evers berg, dat opnieuw kans op kans kreeg. De ploeg kwam snel terug tot 2-2, waarna de tegenstand bij BW brak en het fysieke overwicht de winst met 6-2 bij Eversberg bracht. De Zweef F2 - Blauw Wit F1 In de eerste helft had BW het betere van het spel. De ploeg speelde prima voetbal in een aantrekkelijk partij, waarin twee ploe gen aan elkaar gewaagd waren. In de slot fase voor rust scoorde Jasper Lahuis 0-1, na een solo van eigen helft te zijn begon nen. Vroeg in de tweede helft werd een corner van Arian Vorkink verkeerd beoor deeld door de Nijverdalse doelman. De bal verdween als een echte inswinger ineens in het doel 0-2. Harald Beldman wist na aangeven van Stefan Aanstoot de score op 0-3 te brengen. Toch ging het nog bijna mis. De ploeg dacht na de voorsprong dat de wedstrijd gespeeld was. De Zweef dacht er duidelijk anders over en kwam goed terug. Via twee treffers begon een span nende slotfase waarin de Holtense verde diging toch stand hield 2-3. Blauw Wit F2 - Enter Vooruit F2 BW moest het opnemen tegen koploper Enter Voor uit. De Holtense ploeg streed voor wat het waard was, waardoor de koploper alle zei len moest bij zetten. Rik Stoevenbelt was dicht bij een treffer, na een goed opgezette aanval. Achterin waren Dennis Bolink en Simon Grootewal de kwelgeesten voor de Enterse aanval. Steeds opnieuw ontregel den zij de aanvalsgolven van de koploper. Gesteund door het positief luidruchtige legioen kwam een knappe 0-0 uit de bus. Een prima prestatie van een hardwerkende ploeg 0-0. Blauw Wit 2 - Enter Vooruit 4 BW 2 heeft een belangrijke, maar benauwde zege be haald in een slecht gespeelde wedstrijd, waarin scheidsrechter Post de beste man op het veld was. In de openingsfase kreeg BW enkele goede kansen die door gebrek aan rust en overtuiging werden gemist. Vlak voor rust had Enter Vooruit twee uit gelezen momenten om de score te openen, maar ook zij misten. In de tweede helft was Enter Vooruit de betere ploeg. Pas in het laatste kwartier kwam BW terug. Met nog maar weinig tijd op de klok, kwam BW na een goede actie van Gert-Jan Harbers over rechts op voorsprong. De goed meegeko men John Paul Akkerman maakte het goe de werk af met een gelukkige, maar prach tige lob ober de Enterse doelman. Ver in de blessuretijd redde Edwin Aaftink Blauw Wit, door een prachtige kopbal van Henri Tijhuis uit de bovenhoek te tikken. 1-0. Blauw Wit 3 - Vesos 2 BW 3 deed zichzelf tekort in de wedstrijd. Al in de eerste minu ten had de ploeg de gelegenheid om ruim afstand te nemen van de Hellendoornse ploeg. Door knullig deze mogelijkheden te verprutsen was het Vesos dat hoop koes terde en hiervan profiteerde. Bij rust stond de ploeg met 1-2 voor. Na rust leverde de afwerking opnieuw veel problemen op, waardoor Vesos op en goed resultaat kon hopen. Toch werd in de tweede helft de gelijkmaker geproduceerd, maar waar een ruime winst mogelijk was geweest, bleef de ploeg steken op een mager gelijkspel. 2- Deto 6 - Blauw Wit 4 Het vierde speelde in Vriezenveen een vreemde wedstrijd. Al snel stond de ploeg met 2-0 achter. De wedstrijd leek ruim verloren te gaan. De wedstrijd mentaliteit van het vierde groei de echter met de minuut en de score werd omgebogen naareen 2-4 voorsprong. Deto wist de achterstand uiteindelijk nog weer goed te maken, waardoor een ruime score van 4-4 werd bereikt. 'Dominee met de strooien hoed'. Zo luidt de titel van de expositie van achttien fotografen naar aan leiding van het gelijknamige boek je van Jan Wolkers. De tentoon stelling is nog tot en met dinsdag 17 mei te bewonderen in de hal van het gemeentehuis. In samenwerking met de VARA. houdt de Stichting Socuwe vrij dagavond 24 juni één van de voor rondes van het vierde landelijk VARA Kindersongfestival. In vijf (VARA-)regio's worden audities en voorrondes gehouden voor kin deren van 9 tot en met 12 jaar. Per regio wordt een provinciale finale gehouden, die gepresenteerd wordt door een 'VARA-vip'. Daar bij circuleren namen als Henk Westbroek en Jan Rietman. In deze regio (Flevoland, Overijssel, Gelderland) zijn dat er dus drie finales. De beste twee deelnemers van deze provinciale finales kun nen vervolgens deelnemen aan de landelijke televisiefinale in de herfstvakantie. De VARA koos bewust voor voor rondes in de eigen omgeving en richtte zdch daarvoor tot sociaal- culturele instellingen, club- en buurthuizen en dergelijke. Socu- we-stafmedewerker Herman Kampman: „Dat houdt het gemoe delijker. Het moet uiteindelijk niet te prestatiegericht worden." De VARA benadrukt dat de kinderen middels hun deelname mogelijk heden hebben tot sociaal kontakt, kunstzinnige uiting door live zang en podiumervaring kunnen op doen. De deelnemende solisten mogen uitsluitend één van de door de VARA geselecteerde liedjes uit het Kinderen voor Kinderen-re pertoire ten gehore bregen. Een driekoppige jury beoordeelt ze op zangkwaliteit, uitspraak/tekstbe- heersing en presentatie. De jeugdi ge nachtgelaten mogen zich desge- Op een vraag van de Kring Bewo ners Holterberg heeft PTT Tele com laten weten dat de antenne mast bij de voormalige bunker aan de Blikkertweg door de regionale politie en Telerail, een communi catiesysteem van de Nederlandse Spoorwegen gebruikt wordt. Ook de douane gaat gebruik maken van de mast. PTT Telecom gaat de antenne benutten voor de openba re dienstverlening via haar mobie le netten zoals ATF-3, GSM en Semafonie. Dat de bunker van de Dienst der Domeinen is overgeno men heeft daarmee geen verande ring van gebruik tot gevolg. In op dracht van de huidige gebruikers voert PTT Telecom de werkzaam heden uit die verbonden zijn aan de instandhouding. Op de vraag of die bestemming wel past in het ter plaatse geldende bestemmingsplan, verwijst PTT Telecom naar het plan Holterberg (1968). „Daarin staat: openbare en bijzondere gebouwen (scholen, kerken, laboratoria, kantoren en zovoorts). Er geldt een vrijstelling voor gebouwen van geringe om vang en openbaar nut. Er wordt geen maximale bouwhoogte ge noemd," aldus mevrouw W.M. van Ingen. wenst laten begeleiden door een achtergrond koortje van maxi maal vier kinderen en zingen ver der mee met een orkestband. Sta giaire Ellen Arends laat weten dat belangstellende kinderen, óók vanuit de omgeving, zich nu reeds kunnen aanmelden. Ze ontvangen dan nadere informatie en ook de titels van de liedjes waar uit geko zen mag worden. Uiterlijk 18 mei moet Socuwe op de hoogte zijn gebracht van de uiteindelijke keu ze. Het kantoor is gevestigd aan de Tuinstraat 2 en is telefonisch be reikbaar onder nummer 05483- 62755. Ellen legt uit dat de kinderen vijf liedjes mogen opgeven. Socuwe bepaalt dan welke mag meedoen, omdat de kans bestaat dat meer dere malen hetzelfde liedje uitver koren blijkt. Aan de voorronde in De Boschkamp mogen maximaal zestien kinderen meedoen. Zouden er zich meer aanmelden, dan volgt sowieso een auditie om te bepalen wie wel en wie niet voor het voet licht verschijnt. De VARA stelt ge luidsdragers beschikbaar. Nieuw zijn cd's waar enkel de muziek van de liedjes op staat. Indien deze nog niet leverbaar zijn, zorgt de om roepvereniging voor zo'n vijftig ge luidsbanden met muziek, die geco- pieerd kan worden voor de deelne mers om te oefenen. Aan de deelne mers de taak dus om te 'soundmixen', op de markt. Om de kinderen gedegen voor te bereiden op hun podiumoptreden, volgen in elk geval oefenmiddagen en een generale repetitie. De VARA zelf besteedt onder meer aandacht aan het Kindersongefestival op Radio 3 (maandag tot en met donderdag van 12.00 tot 14.00 uur) in het pro gramma 'Denk aan Henk', op Tele tekst en in het VARA TV Magazi- De herinrichtingswerkzaamheden van de Oranjestraat liggen netjes op schema. Deze week werd de weg voorzien van de toplaag asfalt. Als zaterdag de driekleur met oranje wimpel in top gaat, moet de klus geklaard zijn Foto Ten Velde) De herinrichtingswerkzaamheden in de Oranjestraat liggen keurig op schema. Het is de bedoeling dat de weg vandaag of morgen openge steld wordt voor verkeer. Direct na Pasen werd de Oranje straat tussen Kolweg en Noorden bergstraat opengebroken. De klin kers worden hergebruikt in de nieuwbouwwijk Lukensveld. De rijweg krijgt aan weerszijden de bekende rode fietssuggestiestro- ken. Om zo min mogelijk overlast te veroorzaken voor de betrokken bewoners en winkeliers werd in etappes gewerkt. Het weggedeelte tussen de Noordenbergstraat en de inrit van restaurant Vosman vori ge week voorzien van de tweede laag asfalt. Kort daarna onderging het wegdeel tussen Kolweg en (on geveer) kapper Drent hetzelfde lot. In verband met de bereikbaarheid van garage Schuppert werd het kruispunt bij de Rietmolenstraat zo lang mogelijk intact gehouden. Inmiddels is ook dat vervangen door twee lagen asfalt. Woensdag werd de weg tussen Kolweg en Noordenbergstraat voorzien van een toplaag asfalt (steenmastiek), gevolgd door de belijning en het nog noodzakelijke straatwerk (te- gelen). Aanwonenden en winke liers kunnen dan een zicht van ver lichting slaken, want op de oranje rood gekleurde fietsstroken na is de Oranjestraat tijdens het Oran jefeest op 30 april klaar. Volgens directeur gemeentewerken ing. S.K. de Jong worden ongeveer zes weken later de fietsstroken, zoals ook elders in het dorp, ingekleurd. De boompjes die links en rechts van de weg worden geplant, zetten dan de puntjes op de i. Het nationaal gospelkoor van Con tinental Sound Discipel geeft za terdag 14 mei een gospelconcert in De Kandelaar. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. De groep telt 35 vocalisten tussen 16 en 30 jaar. Openbare kennisgeving inzake verleende ontheffingen of vergunningen 3. Voorts is vergunning, ontheffingen e.d. verleend voor: - het houden van een loterij door Holtens Gemengd Koor; - Koninginnedag-activiteiten; - autopuzzelrit op 7 mei 1994; - bloemenactie Holtens Mannenkoor. 1. Bouwvergunning is verleend voor: - verbouw woongedeelte boerderij/woonhuis Aalpolsweg 11 - bouw schuur/berging bij Boerendanssteeg 15; 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - uitbreiding woning Kolweg 69; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7451 AA Holten. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat aanvragen om bouwvergunning zijn in gediend voor: - uitbreiding berging/clubhuis Dorperdijk 3; - bouw woning aan de Blikkertsweg; - bouw garage/carport bij Van Holtenserf 31 De bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afde ling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. Sluiting gemeentesecretarie en gemeentewerf De gemeentesecretarie en de gemeentewerf zijn op donderdag 5 mei en vrijdag 6 mei 1994 voor het publiek gesloten. Openbare commissievergaderingen De eerstvolgende vergadering van de Sportcommissie wordt gehouden op maandag 2 mei 1994 om 19.-30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staan voorstellen inzake: - vaststelling uitslag verkiezing leden Sportcommissie; - gebruiksvergoeding nevengebruik touwtrekterreiri; - jeugdsportsubsidie 1994; - subsidie kadervorming s.v. Holten, afd. handbal; - aanvullende subsidie z.p.c. Twenhaarsveld; - aanvullende subsidie s.v. Holten, afd. handbal. De agenda met bijbehorende voorstellen ligt op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uiterlijk 4 uur vóór de aanvang van de verga dering opgeven bij de secretaris van de commissie. Openbare kennisgeving inzake verkeersbesluit Dikkerspad Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij, in het belang van handhaving van het karakter of de functie (weren van on eigenlijk gebruik) van het Dikkerspad. op 18 april 1994 hebben besloten door plaatsing van borden G7 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 dit pad aan te duiden als voetpad. Het besluit inzake vaststelling van deze verkeersmaatregel ligt ter gemeentesecreta rie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage. Binnen 6 weken, ingaand op de dag na de datum van bekendmaking van het bovenvermelde besluit, kunnen belanghebbenden daartegen een bezwaarschrift indienen bij het bestuursorgaan dat dit besluit heeft genomen. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en moet tenmin ste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. de aanduiding/omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt; d. de gronden van het bezwaar. Bij het indienen van een bezwaarschrift verzoeken wij u aan te geven of u er al dan niet bezwaar tegen hebt, dat de stukken ter kennis van de pers worden gebracht. Voor de behandeling van een bezwaarschrift bij de gemeente is geen griffierecht verschuldigd. Voorts kan op grond van artikel 8.3.1. van de Algemene wet bestuursrecht aan de president van de rechtbank te Zwolle. Postbus 10067, 8000 GB Zwolle, verzocht worden een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. In dat geval is griffierecht verschuldigd. Het vragen van een voorlopige voorziening aan de president van de rechtbank is mogelijk, indien u binnen ge noemde termijn ook een bezwaarschrift indient. Holten, 28 april 1994. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J.P. Stegeman. D.J. Verhoeven. Wijzigingen afvalinzameling In verband met de komende feestdagen zijn er wijzigingen met betrekking tot de lediging van de mini-containers. donderdag 5 mei (bevrijdingsdag); mini-containers worden gewoon geledigd. donderdag 12 mei (hemelvaartsdag); mini-containers worden vrijdag 13 mei geledigd. maandag 23 mei (2e Pinksterdag); mini-containers worden dinsdag 24 mei geledigd. Op de gewijzigde dagen kunnen de tijden van de inzameling sterk afwijken van hetgeen u gewend bent. Zet daarom uw container tijdig, 6.30 uur, aan de weg. Via de gewestelijke Afval Infolijn kunnen nadere inlichtingen verkregen worden. Telefoon: 05700-3 77 55; tijdens werkda gen bereikbaar tussen 13.30 en 15.00 uur. Drankgebruik op de openbare weg op Hemelvaartsdag Burgemeester en wethouders van Holten wijzen een ieder er op, dat op grond van het bepaalde in artikel 81a van de Algemene Politieveror dening en hun daarop gebaseerd uitvoeringsbesluit het verboden is op Hemelvaartsdag op alle wegen of gedeelten van wegen ten oosten van de provinciale weg S14 (d.w.z. tussen genoemde weg en de grens met de gemeenten Raalte, Hellendoom, Rijssen en Markelo) alcohol houdende drank te nuttigen of één of meer kratten, flessen, blikjes en dergelijke met alcoholhoudende drank bij zich te hebben met het ken nelijke doel deze op die weg of wegen te nuttigen. Tegen wanordelijk drankgebruik op de weg op genoemde dag en binnen het aangegeven gebied zal streng worden opgetreden. Holten, 28 april 1994. Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, De burgemeester, J.P. Stegeman. D.J. Verhoeven. Belastingen De yerordening tot wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van leges, zoals door de raad is vastgesteld op 20 december 1993, is koninklijk goedgekeurd bij besluit van 15 april 1994 no. 94.003097. De Verordening op de heffing en invordering van een afvalstoffenheffing, zoals door de raad is vastgesteld op 20 december 1993, is konink lijk goedgekeurd bij besluit van 15 april 1994 no. 94.003097. De verordeningen liggen voor een ieder kosteloos ter inzage op de gemeentesecretarie (leeskamer). Tegen betaling van de verschuldigde leges zijn afschriften van de besluiten verkrijgbaar. Geen oproepingskaart ontvangen Wanneer geen oproepingskaart is ontvangen en men 18 jaar of ouder is wordt men verzocht contact op te nemen met de afdeling Bevolking/Verkiezingen ter gemeentesecretarie, (tel. 6 16 66). Indien de oproepingskaart is zoekgeraakt kan in het stembureau, waar men zijn/haar stem moet uitbrengen, een duplicaatoproepingskaart worden verstrekt. De kiezer moet er rekening mee houden, dat de voorzitter van het stembureau bevoegd is te verlangen, dat men zich kan legitimeren. Stemmen bij volmacht De kiezer kan tot en met de dag der stemming zelf een andere kiezer machtigen voor hem/haar te stemmen door zijn/haar oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. Een aangewezen gemachtigde moet dan in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de vol macht geeft. De gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn/haar eigen stem in het stemdistrict waar hij/zij staat inge schreven, uitbrengen. Dit betekent, dat de kiezer geen gemachtigde kan aanwijzen die woonachtig is buiten de gemeente Holten of in een ander kiesdistrict. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzigingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Aanwijzing stemlokalen Stembureau I lokaal Gemeentehuis Smidsbelt. Stembureau II hal Bejaardencentrum Diessenplas, Vrijheidslaan. Stembureau III lokaal school aan de Oranjestraat. Stembureau IV lokaal gebouw "Bethanië", Maatmansweg (Dijkerhoek). Stembureau V lokaal Kolschool, ingang Kozakkenstraat. Stembureau VI lokaal Haarschool, Nagelhoutstraat. De stembureaus in het Gemeentehuis (bureau I) aan de Smidsbelt en in de hal van het Bejaardencentrum Diessenplas (bureau II) aan de Vrijheidslaan zijn aangepast voor rolstoelgebruikers en gehandicapten. Kiezers uit een ander stemdistrict dan I en II, die willen gebruik ma ken van de aangepaste stemhokjes dienen er zorg voor te dragen, dat hun oproepingskaart wordt omgezet in een "kiezerspas". Dit kan gescheiden ter gemeentesecretarie, afa'. Bevolking/Verkiezingen, uiterlijk tot op de vijfde dag voor de verkiezing (28 april 1994). Dit is het zgn. stemmen in een stembureau naar keuze. De stembureaus zijn geopend van 8.00 tot 19.00 uur. Voorverkoop seizoenabonnementen zwembad Twenhaarsveld Onlangs is de zwembad-informatiefolder voor het seizoen 1994 in de gemeente Holten huis-aan-huis verspreid. Voor degenen die deze fol der niet hebben ontvangen (b.v. in verband met een brievenbus-sticker), zijn deze nog verkrijgbaar op het gemeentehuis (bij de receptie en op de afdeling W.O.P.) en op het V.V.V.-kantoor. In deze folder is o.a. alle informatie te vinden over de voorverkoop van de seizoenabonne menten en over de zwemlessen. De voorverkoop van seizoenabonnementen is dit jaar van 9 t/m 20 mei (behalve 12 en 13 mei) en vindt plaats in het gemeentehuis op maan dag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. U behoeft vooraf geen aanvraagformulier meer in te vullen. Klaar termijl u wacht! Wanneer u niet in Holten woonachtig bent of niet in de gelegenheid bent de abonnementen op één van de aangegeven dagen af te (laten) halen, kunnen deze ook worden toegezonden. Voor informatie hierover kunt u zich wenden tot het gemeentehuis, afdeling W.O.P., tel. 05483-6 16 66. Het zwembad gaat open op zaterdag 21 mei a.s. De openingstijden zijn: zaterdag 10.00-17.30 uur; zondag 12.00-17.30 uur; maandag t/m vrijdag 7.00-20.00 uur. De toegangsprijzen zijn: éénmalig bezoek (dagkaartje) f 3.75 maandabonnement (30 dagen geldig) f 17.50. Seizoenabonnement: individueel gezinsabonnement, 1e ouder gezinsabonnement, overige gezinsleden Kinderen tot en met 5 jaar hebben gratis toegang!!! Groepen vanaf 10 personen f 3.- per persoon. Seizoenabonnementen zijn alleen in de voorverkoop verkrijgbaar (zie boven). f35.- f35.- f 20.-.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5