Oranjefeest met van activiteiten tal Reünisten krijgen herinneringsboekj e Prijzen voor de beste melk Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag HOLTENS NIEUWSBLAD BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN 'Kwaliteit in het onderwijs' Expositie in de vitrine Tankstation bij U-Vlees Groep 5 en 6 naar De Kol Burgerlijke stand DONDERDAG 28 APRIL 1994 Holten maakt zich op voor de jaar lijkse viering van Konininginne- dag. In menig huisgezin wordt al driftig gezocht naar overbodige spullen die wellicht verkocht kunnen worden op de rommel markt. Vorige week besteedde het Holtens Nieuwsblad al uitvoerig aandacht aan het programma. Daarom nu een korte herhaling. In verband met de viering van het Oranjefeest zijn alle winkels in elk geval gesloten. Het feest begint 's ochtends om 9.00 uur met de aubade, gevolgd door het Oranjefestijn op en rond de Smidsbelt. Diverse verenigin gen en instellingen zijn er met een kraam vertegenwoordigd. Zoals gebruikelijk is ook de supporters vereniging van de SV Holten pre sent. De vereniging heeft onlangs een groot luchtkussen aange schaft, waarop de jeugd zich naar hartelust gratis mag uitleven. Ook alle andere afdelingen van de om- nivereniging van De Meermans kamp presenteren zich tijdens het Oranjefestijn. Voor kinderen is weer een spel uitgezet. Rond 10.45 uur worden de prijswinnaars be kend gemaakt op het bordes van het gemeentehuis. Op het parkeer terrein van Albert Heijn wordt rommelmarkt gehouden, waarbij De Braandheultjes voor muzikaal vermaak zorgen. Om 13.00 uur valt het startschot voor de eerste man che van de regelmatigheidwed strijd voor klassieke en veteraan motoren (elders meer daarover), terwijl tussen 13.30 en 14.30 uur bij Vosman kan worden gestart voor de traditionele gezinsfietstocht. Om 15.00 uur start voor ouderen in gebouw Irene de klucht 'Wie kaatst die wint' door de Christelij ke Ontspannings Club. Toegang gratis. Bar-dancing De Waag houdt voor jongeren vanaf 14 jaar een dropping. De zoektocht onder begeleiding start om 19.30 uur aan de Waagweg en kost een rijksdaal der. Op de Smidsbelt begint om 20.30 uur de gratis toegankelijke taptoe. Er wordt meegedaan door het J achthoornkorps Euphonia uit Eibergen, het showorkest Laus Deo uit Emmen en HMV met mini- re ttes. Ladyspeaker is Joke Voor des. Aansluitend is er Oranjedisco in De Waag. Oranjepop Net als andere jaren staat Konin ginnedag bij Jongerencafé De Schure in het teken van de popmu ziek. Dit jaar laten de Holtense formatie Skeeter Beeter en de De venter band The Nittits horen wat ze waard zijn. Oranjepop 1994 be gint om 21.30 uur en de toegangs prijs bedraagt vijf gulden. De avond wordt geopend door Skeeter Beeter. De leden van deze nog jonge band zijn voornamelijk afkomstig uit Holten. Naast de plaatsgenoten Gerwin Boode (drums), Erik Sluiter (basgitaar) en Diederik Bronsvoort (zang en slag- gitaar), maakt Dennis Besten (so logitaar) uit Haarle deel uit van de groep. Sinds kort is de band uitge breid met zangeres Corina Broeze. Het repertoire bestaat uit stevige top 40-muziek. De band is geïnspi reerd door groepen als Black Cro- In De Schure treedt 's avonds de Holtense formatie Skeeter Beeter voor het voetlicht tijdens Oranjepop 1994 wes, Tina Turner en Guns 'n Roses. Zeven vrouwen uit Deventer had den twee liefdes: motorrijden en een muzikale partner. Ze waren het kinderen oppassen zat terwijl de heren zich op him instrumenten in een oefenkelder uitleefden. De instrumenten werden daarom op gepakt en The Nittits waren gebo ren. De band bestaat uit Ankie van de Bijl (drums), Claudia Meyer (bas), Ineke Pol en Yvonne Wuijts ('snarenpluksters'), Ivonne Pee- In Holten of omgeving moet nog steeds een persoon lopen die niet met de mond vol tanden staat. Op maandag 18 april n.l. is een boven- gebit gevonden langs de Larense- weg ter hoogte van garage Baltus. Iemand die nog een gebit nodig heeft kan op het politiebureau te Holten vrijblijvend komen pas sen!!! Op 20 april werd een ree doodgere den op de S14 ter hoogte van de School. De auto liep behoorlijke schade op. Ook op de AI werd een ree doodgereden en wel op 24 april. Van een geparkeerde auto op het Twenhaarsveld werden de siervel- gen ontvreemd tussen 19 en 21 april. Van de dader geen spoor. In de nacht van 21 op 22 april sloeg op de Markeloseweg een bestelau to over de kop. De auto kwam uit de richting Markelo toen de be stuurder de macht over het stuur verloor. Dit was niet zo verwonder lijk; de bestuurder bleek pas 16 jaar te zijn en had dus geen rijbe wijs. Tevens bleek dat de jonge man de auto had gestolen te Alme lo. De bestuurder werd met twee gebroken armen en een hersen schudding overgebracht naar een ters (accordeon) en afwisselend ziekenhuis. De auto werd geheel Ineke Zwiers en Ingrid Wipper die tekenen voor de zang en choreo grafie. The Nittits spelen op fees ten en partijen. Het repertoire va rieert van nederlands- tot engels- talig en van swingende rock tot stevige ballads. vernield. Op 22 april botste in de Gaarden- straat een personenauto tijdens het achteruitrijden tegen een an dere personenauto. De veroorza ker reed door, doch de benadeelde kon het kenteken opnemen, zodat de veroorzaker snel kon worden Egbert Klouwen en Henny Bel tman koesteren net als vele ande ren dierbare herinneringen aan de Dorpsschool. Klouwen, van vroe ger uit bevriend met Brouwers' zoon Reind (directeur van de Kol- school) vertelt: „Ik heb Reind zo maar 'ns gepolst over het idee van een reünie. Hij zag het onmiddel lijk zitten." Klouwen richtte zich toen officieel tot het Dorpsschool-bestuur en kreeg ook daar uitsluitend positie ve reacties. „Jan Diemer staat er volkomen achter en verleent voor zover nodig mdewerking." Zo komt de reüniecommissie regel matig bijeen in de Dorpsschool, terwijl de Kolschool te hulp schiet bij het maken en vermenigvuldi gen van het nodige papierwerk. De reünie draagt op de eerste plaats het karakter van het opha len van herinneringen. Herinnerin gen die tevens vervat worden in een speciaal herinneringsboekje. Om zonodig een handje te helpen wordt een foto-expositie ingericht en worden op bepaalde tijden dia's gedraaid van verschillende leerja ren. In de school, in het dorpshuis (op die lokatie stond vroeger de kleuterschool) en'of buiten op het plein zijn diverse stands waar een hapje en een drankje kan worden genuttigd. Op het plein verschijnt sowieso een grote tent. Het evene ment wordt muzikaal omlijst door DORPS SCHOOIHOLTEN Vervoerkostenvergoe ding voor geneeskundige be handeling Bent u verzekerd bij een zieken fonds, zoals Sail and Gezondheids Verzekeringen, dan zijn er moge lijkheden om reiskosten vergoed te krijgen wanneer u naar een arts, het ziekenhuis of de fysiotherapeut moet. Dit geldt niet voor een be zoek aan de apotheek of het RIAGG. Dit is van belang voor mensen die geen gebruik kunnen maken van eigen, of openbaar ver voer en daarom voor elk bezoek hoge kosten moeten maken. Daar naast is het van belang voor diege nen die regelmatig naar een arts e.d. moeten. Voor alle vergoedin gen geldt, dat deze pas ingaan wanneer de hoofdverzekerde en evt. medeverzekerde(n) samen reeds f 137,50 per jaar aan vervoers kosten hebben besteed. Openbaar vervoer Kunt u gebruik maken van het openbaar vervoer dan is het nood zakelijk afsprakenbriefjes en trein- /buskaartjes te bewaren. U kunt dan aantonen reeds f 137,50 te heb ben besteed. Daarna kan het die nen ter declaratie van de gemaak te kosten. Voor het gebruik van een taxi of rolstoelbus gelden de zelfde voorwaarden. U moet over een doktsersbrief beschikken waaruit blijkt dat het medisch noodzakelijk is dat u niet per open baar vervoer reist. U moet met bonnetjes en kaartjes kunnen aan tonen reeds f 137,50 aan vervoers kosten te hebben besteed. U ont vangt dan een verklaring dat geldt als bewijs van betaling voor het taxibedrijf. U dient wel gebruik te maken van een bij het ziekenfonds aangesloten taxibedrijf. Eigen auto Het kan medisch noodzakelijk zijn dat u gebruik maakt van uw eigen auto. Dit moet door de arts worden "voorgeschreven". U moet met be hulp van afspraskenkaartjes en/of betalingsbewijzen kunnen aanto nen reeds f 137,50 te hebben be steed. U kunt daarna een vervoers kostenvergoeding van f 0,33 per kilometer ontvangen. Wilt u meer weten? Sail and Gezondheids Ver zekeringen heeft elke vrijdagmor gen van 8.30 - 10.00 uur spreekuur in het gebouw aan de Gaarden- straat 29. U kunt ook bellen naar het hoofdkantoor in Deventer, te lefoon 05700 - 87280,87323, of87326. Ziekenbezoek Verblijft uw partner voor langere tijd in het ziekenhuis, of verpleeg huis dan kan het gebeuren dat de reiskosten verbonden aan het be zoek teveel worden voor uw inko men. In dat geval heeft het zin eens een gesprek aan te vragen met een ambtenaar van de afdeling Sociale Zaken. Via de Bijzondere Bijstand is het dan misschien mogelijk een vergoeding van die kosten te krij gen. Het spreekuur van Sociale Za ken is elke werkdag van 8.30 -12.30 uur, telefoon 61666. Mie Duch, de opvolger van De Mexicaantjes en De Braandheul tjes. Voor de reünie zijn 1300 oud-leer lingen uit de periode 1955-1993 aangeschreven. Aan de hand van de leerlingenadministratie is van ieder leerjaar één leerling bereid gebonden om de benodigde adres sen te achterhalen. Zo'n 800 wonen er nog in Holten, de rest is uitge zwermd. De oud-leerkrachten en voormalige oudercommissieleden volgen nog. Daarvoor moet ook de afdeling onderwijs van de gemeen te worden ingeschakeld. Klouwen verwacht totaal zo'n 1400 man met de uitnodiging te benaderen. Wie Tijdens de vorige week gehouden ledenvergadering werden de heren M. Valster en J. Godthelp be noemd als nieuw bestuurlid van de Vereniging voor Protestants Chris telijk Onderwijs in Holten. Me vrouw F. Veltkamp-Groenewegen en J. Teeselink werden herbe noemd. J. Rietman en B. Beldman traden af. Als blijk van waardering voor hun inspanningen gedurende de afgelopen jaren ontvingen zij een cadeaubon en bloemen. Na de pauze hield J. Berghuis een lezing over het thema 'Zicht op kwaliteit in het onderwijs'. Gezien de lande lijke ontwikkelingen een zeer actu eel onderwerp. In vogelvlucht gaf hij een uiteenzetting over de ont wikkelingen in de periode vóór de Wet op het Basisonderwijs werd aangenomen en de enorm snelle veranderingen daarna. Op initiatief van de Stichting So- cuwe zijn tot en met vrijdag 6 mei in een vitrine enkele keramieken van pottenbakster Marga Rensink dagelijks te bekijken in de ontmoe tingsruimte van De Boschkamp. Het gaat voornamelijk om ge bruiksvoorwerpen als vazen, pot ten en schalen. Ze zijn gestookt in een gasoven en hebben bijzonder fraaie kleureffecten. De keramie ken in het dorpshuis komen uit Marga's eigen collectie en zijn niet te koop. Voor verkoop kan men terecht in haar galerie De Waer- denborch aan de Oranjestraat 69, waar meerdere spullen te bezichti gen zijn, waaronder de bijzondere boomgaardexpositie. Marga Ren sink is al twintig jaar actief als pottenbakster, heeft zich opge werkt en ontwikkeld via diverse cursussen. zich aanmeldt, ontvangt naast en kele consumptiebonnen en nader bericht over het programma van de reünie, een speciaal herinne ringsboekje. Op dit moment wordt daar nog hard aan gewerkt. De uitgave bevat redactionele bijdra gen van onder anderen oud-burge meester mr. W.H. Enklaar en diver se oud-leerkrachten. Het geheel wordt verlevendigd met veel foto materiaal. De kosten voor deelna me aan de reünie bedragen 15 gul den per persoon. Opgave is moge lijk door bovengenoemd bedrag vóór 10 mei te maken op bankreke ning 32.85.44.426 ten name van Reünie Dorpsschool, Markepad 5, 7451DK Holten, onder vermelding van (meisjes)naam en adres. Het gironummer van de bank is 875587. Henny Beltman wijst er ten slotte op dat wellicht de naam van som mige oud-leerlingen tussen de wal en 't schip is geraakt: „Die mensen hebben de school misschien maar enkele maanden bezocht. Het zóu kunnen zijn dat zij geen bericht hebben ontvangen. Hun naam hebben wij dan op de één of andere wijze niet kunnen achterhalen. Ex cuses daarvoor, maar we hopen dat zij zich alsnog willen aanmel den." achterhaald. Niet duidelijk werd of de betreffende bestuurder het on geval moet hebben bemerkt. Vermoedelijk in de nacht van 21 op 22 april werd er ingebroken in een woning aan de Landmansweg. Men kwam binnen door een gaatje in het kozijn te boren, waarna een raam kon worden geopend. Ont vreemd werden enkele portemon- nee's met enig geld en een bank- pasjes. De portemonnee's werden later in de omgeving van de woning terug gevonden, met daarin nog de be treffende bankpasjes. Op 24 april vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's op de Rijssenseweg ter hoogte van de Kolweg. De bestuurder komen de uit de richting Rijssen via de hoofdrijbaan, sloeg rechtsaf de Kolweg op en verleende daarbij geen vrije doorgang aan een be stuurder, rijdende over de parallel weg richting Rijssen. Beide auto's werden zwaar beschadigd. Er de den zich geen persoonlijke onge lukken voor. Als alles volgens plan verloopt, kan Udema-Vlees op de hoek Pan- nenbakkersstraat/Waagweg in de loop van dit jaar een nieuw tank station in gebruik nemen. Het brandstoffenverkooppunt ver vangt de huidige pompen bij het bedrijf, die verdwijnen (sanering). Volgens directeur T.H. Udema gaat de nieuwe installatie voldoen aan alle milieuvoorschriften en is op de eerste plaats bedoeld voor het eigen wagenpark en desge wenst wagens van andere bedrij ven op onder meer De Kol. Evenals op dit moment zal worden gewerkt met een pasjessysteem. Voorlopig bedrijfspomp dus, wellicht in de toekomst met mogelijkheid voor ook particulieren om er te tanken. Het tankstation wordt uitgerust met drie tot vier pompen: diesel super en Euro loodvrije benzine. De kwestie moest nog voor advies worden voorgelegd aan de raads commissies ruimtelijke ordening en woningbouwzaken en de ge meenteraad. Dinsdagmiddag 3 mei wordt een vervolg gemaakt met de verhui zing van groepen leerlingen van de Dorpsschool naar de Kolschool. Waren het eerst de kleuters en on langs de leerlingen van de groepen drie en vier die introkken bij hun leeftijdgenoten, nu is het de beurt aan de kinderen van groep vijf en zes. De twee groepen arriveren te voet om 13.30 uur bij de Kolschool, waar ze na een welkom en kennis making met hun nieuwe lokaal met hun nieuwe klasgenoten deel nemen aan een speurtocht rond school. De trotse prijswinnaars gingen natuurlijk even op de foto (Foto Ten Velde) Op de laatste districtsledenverga dering van Coberco in zaal Vos man werden vorige week de prijzen uitgereikt aan melkleveranciers. De prijs voor de beste melk in 1993 was voor B.J.H. Bronsvoort, Pa- sopsweg 3, Holten. Vijfjaar achter een eerste klas melk hadden J. Megelink, Borkeldsweg 95; de fa milie Grooteboer, Russendijk 4; de familie Beldman, Oude Stations weg 9; de familie Stevens, Sangel- dijk 10 en de familie Ten Dam, Valeweg 3. Tien jaar achtereen eer ste klas melk is afkomstig van de familie Krikkink, Helhuizenweg 6, Haarle en de familie Grooteboer, Beusebergerweg 40. Tijdens de bijeenkomst werd ge wezen op de wijziging van de vere- nigingsopbouw van Coberco, die tot gevolg hebben dat het distict Holten als zodanig verdwijnt. Door de ontwikkelingen binnen de agra rische sector neemt het aantal vee houders al geruime tijd af. Sinds het bestaan van de vereniging is het aantal leden zelfs gehalveerd. Het oude district Holten zal geheel worden samengevoegd met Mar kelo, Goor en delen van Wierden, Hellendoorn en Lochem (district vier). In het nieuw te vormen dis- trictsbestuur hebben de Holtena ren J. Veneklaas, Tromopsweg 9 en de heer W. Steegink, Okken- broeksweg 1, zitting. In totaal ont staan 19 nieuwe districte. Voor heen waren dat er 52. In het najaar komen ze voor het eerst in de nieu we stijl bijeen. /X\ NED.HERV. KERK 9.30 uur, ds. A.J. Leerink. Ne vendiensten 19.00 uur, ds. A.W. Berkhof, Bla- ricum. Open Deurdienst in De Kandelaar m.m.v. koor Happy Road uit Losser Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij. Oppasdienst: mevrouw Stoe- venbelt, Maaike van der Spek Diessenplas: woensdag 4 mei: ds. A.J. Leerink GEREF.KERK 9.30 uur, ds. H.P. Mulder (Lath- merdienst) 19.00 uur, ds. W. Berkhof, Blari- cum (Open Deurdienst) Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Herma Aanstoot; groep 5 en 6 o.l.v. Jenny Hoekstra. Op pas: 0-3 jaar: Jenny Dfikink- Aanstoot, José Klein Nagel- voort-Beldman, Ingrid Stam- Jansen; 4-6 jaar: Willy Brinks, Joke Beldman-Nijkamp, Janny Landeweerd-Dijkink. Eerste collecte: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflossing (m.u.v. inter kerkelijke diensten). RK KERK 10.00 uur, Eucharistieviering in gebouw Irene. DIJKERHOEK 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2, Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00 uur. OKKENBROEK 9.30 uur, ds. H. Gunther van Dijk, Deventer. Uitgangscollec te: Hongarije project. Woensdag 4 mei: 19.30 uur, Avondwake voor de vrede. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: E.C.C. Houck, Pastoriestraat 42, Holten. Tel. 05483-61433. Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Kraamzorg: Ceintuurbaan 11, Deventer, tel. 05700-32095; voor informatie ma Vm vr. 08.30- 16.30 uur. Wijkverpleging: Gaardenstraat 31, spreekuur en uitleen m Vm vr. 13.30-14.30 uur, tel 05483- 61436; 24-uurs bereikbaarheid noodgevallen: tel 05700-15297. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag Vm vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Sehoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 64146); ABVA/KABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64487); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Geboren: Egbert Johan, zoon van H. J. Haverslag en J. Pasop. Overleden: E.F. Gütlich (76) Gehuwd: D.J.A. Pekkeriet (24) en A.J. Aanstoot (25) Donderdag 28 april: 20.00 uur, openbare vergadering CDA Holten in De Boschkamp Vrijdag 29 april: 20.00 uur, ko renzangavond met Holtens Mannenkoor in De Kandelaar Zaterdag 30 april: Koninginne dag met v.a. 7.30 uur, start Hol- terbergtoer WVH bij sporthal; 9.00 uur aubade en Oranjefes tijn in dorpscentrum; 13.00 uur, MAC-regelmatigheidswedstrijd voor klassieke wegrace moto ren rond Stuurhuus; 13.30 uur, start fietstocht bij Vosman; 14.30 uur, dobbelkampioen- schap in café Maats; 15.00 uur, COC met 'Wie kaatst die wint' in gebouw Irene (voor ouderen); 19.30 uur, dropping voor 14- plussers vanaf bar dancing De Waag; 20.30 uur, taptoe Smids belt; 21.30 uur, Oranjepop in De Schure Zondag 1 mei: 7.00 viswedstrijd HSV De Rietvoorn bij centrale Lochem (vertrek 6.00 uur vanaf 't Vletgoor) Maandag 2 mei: v.a. 18.00 uur, bloemenactie Holtens mannen koor; 18.30 uur, hand- en voet baltoernooi basisscholen op Meermanskamp; 19.30 uur, ver gadering sportcommissie in het gemeentehuis Woensdag 4 mei: 19.00 uur, her denkingsbijeenkomst NH kerk met aansluitend Stille Tocht naar monument Molenbelter- weg

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3