ESHUIS MODE IS TIJDELIJK VERHUISD fCORTING JACKS De Rabobank wijzigt de spaarrente. Dauwtrappen met 25-jarig 'schap' Veldtite! gloort voor handbaldames Kwaliteit esi maatwerk, de kracht van LUG0 Zenwering en Raambekieding Resultaten sv Holten RUSSEN Rabobank Holten •NBvP Holten Mintonette Uitslagen duiven werhuizings voorheen VLOTTE NU TIJDELIJK WIERDENSESTRAAT 18 - RUSSEN -•ïïSSfll iv.m I 1 O DONDERDAG 28 APRIL 1994 HO 11 met ingang van 26 april 1994 Rabobank Rendement Rekening" vanaf/25.000,- 5 vanaf 10.000,- 4 /i% vanaf 1.000,- 4 1.000,- 3 y4% Wijzigingen voorbehouden 'Zodra het tegoed een saldogrens overschrijdt, wordt het hogere rentepercentage vergoed over het gehele saldo. Rabobank tS Rabobank. Aange Gaardenstraat 32 - Postbus 3 7450 AA Holten. Tel. 05483-6 22 55 dag 3 mei een gratis routebeschrij ving en deelnemerskaart worden afgehaald. Iedere deelnemer ont vangt bij inlevering van de kaart een herinnering en dingt boven dien mee naar één van de vele Sallandse prijzen. De kaarten kun nen op 12 mei tot 11.30 uur worden ingeleverd bij de Bergkerk. Om 11.45 uur zal voorzitter A.W.P. van den Berg de prijswinnaars bekend maken. De hoofdprijs bestaat uit een geheel verzorgd weekeinde voor twee personen in hotel De Uitkijk in Hellendoorn. Donderdag 12 mei, Hemelvaart- dag, viert de recreatiegemeen schap Salland haar vijfentwintig ste verjaardag. De jubileumviering omvat ener zijds de ontwikkeling van een toe ristisch Salland-arrangement, an derzijds een dauwtraptocht voor alle Sallanders op Hemelvaarts dag. Het schap biedt alle inwoners van haar werkgebied de mogelijk heid om gratis deel te nemen aan één van deze routes. Vanuit iedere gemeente is een route uitgezet, waarbij zoveel mogelijk gebruik wordt gemaakt van de fietspaden die het schap de afgelopen jaren tot stand bra Alle tochten ein digen op de Deventer Brink, waar de fietsers vervolgens kunnen deel nemen aan het historische feest 'Op Den Berghe', dat zich tussen 11.00 en 17.00 afspeelt in het Berg- kwartier. Deelname aan de dauwt- raptochten is gratis. Bij de VW aan de Dorpsstraat kan vanaf dins- De NBvP afdeling Holten houdt maandagavond 9 mei haar laatste bijeenkomst van het seizoen in zaal Vosman. Wijk 1 (Kol-voor) ver zorgt een ontspannend program ma. De avond begint om 20.00 uur met gezamenlijk koffiedrinken. Le den die afgelopen seizoen een cur sus hebben gevolgd wordt ge vraagd him werkstuk(ken) mee te nemen, zodat de overige leden de resultaten kunnen bewonderen (werkstukken zandschilderen, mappen maken, lampekapjes, doosjes en handwerkcreaties). Dinsdag 5 juli wordt de jaarlijkse fietstocht gehouden. Het vertrek is om 9.15 uur bij Vosman. Opgave is nog mogelijk bij de dames van de reiscommissie. Holten C2-Excelsior C4: 5-0. De wedstrijd was nog maar net begonnen of het was Jan Deijk die uit een goede voorzet van Roy Reilink scoorde. De Excelsior -keeper wist een prachtig schot van Roy op uitstekende wijze te keren. Holten was oppermachtig. Gerben Grave bracht de stand op 2-0. Na de rust werden veel kansen om zeep ge bracht. De doelpunten waren blijkbaar erg duur. Dinónt Boode zette goed door en bracht de stand op 3-0. Door een vrije trap van Roy Reilink werd de stand opgevoerd naar 4-0. In de laatste minuten bracht Ger ben de eindstand op 5-0. Holten E3-Enter Vooruit E2: 2-3. In deze belangrijke wedstrijd voor de koppositie zat het Holten niet mee. Veel mooie kansen werden niet benut. In de eerste helft nam Holten de leiding door een schot van Joris. Hoewel Holten bleef aanvallen maakte En ter Vooruit uit een van de spaarzame te genaanvallen gelijk. Enige tijd later werd er hands gemaakt en Holten kreeg een straf schop tegen (1-2). Na de rust leek er niets meer te lukken, totdat Joris toch nog de gelijkmaker scoorde. In de laaste minuut echter scoorde Enter nog een vreemd doel punt (2-3). Holten 8-PH 12 Holten 8 begon de wed strijd met Holten A1 spits Tiekink (Martijn) in de basis, die ook een sterke wedstrijd voetbalde. Holten was in het begin niet de betere ploeg, maar naarmate de eerste helft vorderde begon Holten de wedstrijd in zijn greep te krijgen, wat resulteerde in een 2-0 voorsprong (2x Johan Veneklaas). De tweede helft van Holten was niet best, want men liet de tegenstander in zijn spel komen, wat resulteerde in een eindstand van 2-2. Haarle-Holten 9 Holten was niet wakker te krijgen, en dat resulteerde al vlot in een 2-0 achterstand. Met veel inzet werd de achter stand tot 2-1 teruggewerkt door een mooi schot van John, die na lange tijd weer eens scoorde. De tweede helft begon zeer goed voor Haarle, want reeds de eerste aanval was raak (3-1). Alle zeilen werden bijgezet, en een waar spervuur werd op de tegen stander losgelaten, Holten liet zien dat het toch kon werken, en het was een geluk voor Haarle dat de aanvallen steeds niet met de juiste precisie werden afgerond. Mede dooreen eigen goal van Haarle, die door de eigen keeper over de lijn werd gedrukt, werd het 3-2, en het negende putte daar moed uit. Doordat werd geprobeerd druk te houden op de Haarle-goal vielen er gaten in de defensie, en door wat conditie gebrek moest Holten nog twee goals incas seren, waarbij Haarle nog een penalty mis te. Eindstand 5-2. Hotten 11 - Enter 9 De eerste helft van deze vrij harde partij voetbal was redelijk gelijk- opgaand, waarbij Holten de beste kansen kreeg, maar deze niet benutte, ondanks de 1-0 voorsprong die door Adrie Nijland wel werd benut. Enter wist daarna op 1.-1 te komen. Na rust was Enter de betere ploeg, die bovendien de kansen beter benutte. Dit leverde de verdiende eindstand van 1-3 voor Enter op. Ook op het veld is het eerste da- meshandbalteam succesvol. Te gen het op de tweede plaats staan de Zwolle 3 kon met nog drie wed strijden te gaan de voorsprong tot vier punten worden uitgebouwd. Voor de rust leek het daar niet op en was het aan doel vrouwe Jolan- da Paalman te danken dat het bij de rust nog 2-2 stond. Daarna zette Holten wel aan en was de 5-9 over winning dik verdiend. Bij puntver lies van Zwolle uit tegen het altijd lastige SDOL en winst van Holten thuis tegen Klarenbeek is de titel al een feit. Scores: Monique Plan- tinga 4; Annemarie van de Maat, Petty Schoenmaker 2; Moninique van de Molen 1. De 'heren' traden aan met een ver edeld jeugdteam en verloren ruim van Wesepe. Bij de rust was de achterstand al 11-4, waarna Holten weliswaar beter ging spelen maar de kansen niet benutte: 21-12. Sco res: Nico Vorst, Erik Kraan en Ri chard Heerink 3; Rob Vos, Mark Wander Drent en Andy de Jong 1. Dames 2 verloor uit van ASV Dron- ten na een snelle achterstand in de beginfase. Bij de rust stond het 5-2 waarna Holten fanatiek aanviel, •maar meer dan de 8-6 nederlaag zat er niet in. Daardoor zijn er in de zesde klasse nog vier teams die vor een kampioenschap in aanmer king komen. Scores: Diny Heijda4; Joke Brummelman 2. Dames junioren ging kansloos on deruit bij Broekland. Aanvallend werd er zwak gespeeld en via een 5- 0 iuststand werd er met 13-0 verlo ren. Jeugd Haarle was een maatje te groot voor Holten. Via 3-8 won de koplo per met 5-16. Meisjes B trof in Haarle B ook een koploper. De vooruitgang bleek opnieuw door het goede veldspel: 3-2. Jongens B leverde ook een goede prestatie. Thuis werd met 10-7 ge wonnen van CVO. Enkele fraaie velddoelpunten brachten de ver diende winst. De welpen deelden opnieuw de punten met Kwiek. Opnieuw ga- yen beide teams elkaar niets toe. Ruststand: 3-4, eindstand 7-7. De mini's presteerden ook goed. Tijdens een toernooi werd drie keer gewonnen. Tegen HHZD met 3-1, van Broekland met 4-1 en van ABS met 8-1. In een warme sporthal te Vriezen- veen, hebben de volleyballers van Mintonette 2 het in hun laatste wedstrijd wel erg rustig aange daan. De stemming was evenredig aan het vertoonde spel en dat hield in dat er, ondanks de (3-0!) neder laag veel gelachen werd. Zonder Harrie ten Wolthuis en de gebles seerde Pim Gruiters werd in de eerste set alles door elkaar gegooid om iedereen te laten zien wat er gebeurt als men op andere posities komt te spelen. Met 15-1 werd he ren 2 van het veld gegooid. In de tweede set ging het iets beter, maar veel misverstanden door de opstelling brachten een 15-11 set nederlaag. In de derde set was door het warme weer de loomheid zoda nig in het team geslopen dat er met 15-5 een alleszeggende 3-0 neder laag op de borden verscheen. Het was de laatste wedstrijd van dit seizoen. Tot september (het beken de Nizno-toernooi) blijft het het dus stil rond heren 2. Uitslag: 1,6,7,25,41 J.G. Jansen; 2,5,35 G.J. Koetsier; 3,15,16 H. Jansen; 4,38 A. ten Dam; 8,28,32 W. Aaftink; 9,21,34 J.G. van Werven; 10,12,17 E. Veneklaas; 11,18,19 H.J. Paalman; 13,22,31 Comb. Jurjens; 14,33 F. Meester; 23,48 H. Wan- sink; 24,26,27; C.G. Kwintenberg; 42,43 H.J. Aaftink; 50,56 F.J. Klooster. ■99! op diverse artikelen uit onze mode collecties van 69.90 nu Zonwering en raambekieding zijn belangrijke woningelementen, die bijdragen tot woongenot en gezelligheid. Neem bijvoorbeeld het terrasscherm. Veel mensen hannesen zomers lang met para sols op hun terras. Ze slepen de zware parasolvoet keer op keer naar een andere plek om maar uit de zon te kunnen zitten. Want, denken deze mensen dikwijls, die prachtige terrasschermen zijn vast onbetaalbaar. Wie de moeite neemt zich eens te laten infor meren door een specialist op dit gebied, komt al snel tot andere gedachten. t i.-ik'i «rrf De hoofdvestiging van LUGO aan de Wattstraat 22 te Rijssen. LUGO Zonwering en Raambekie ding is zo'n vakspecialist. Deze organisatie omvat twee winkels, eenin Rijssen en een in Deventer, en een hoofdvestiging met pro- duktiehal op het industrieterreinte Rijssen. Inde LUGO-winkels, die tevensfuctioneren als showroom, vindt men voorbeelden van het complete LUGO-produktenpak- ket. Het assortiment bestaat uit raambekieding, zoals rol- en vouwgordijnen, verticale jaloe- ziën en vele andere varianten. Uit valschermen, terrasschermen, rolluiken en verticale zonwering, de zogenaamde sereens, beho ren tot het asortiment buitenzon wering. LUGO levert voor het overgrote deel produkten van eigen merk maar ook artikelen van de beken de A-merken als Luxaflex en Verosol. De kracht van LUGO is kwaliteit en maatwerk. LUGO richt zich flexibel naar de wensen van de klant. Het is niet zo, dat de klant kan kiezen uit een beperkt aantal produkten. In de winkels in De venter en Rijssen zijn voorbeel den van diverse soorten zonwe ring en raambekieding aanwezig èn de diverse keuzemogelijkhe den. Het is dus eigenlijk voor de klant een kwestie van combine ren. Deze flexibiliteit is alleen mo gelijk omdat LUGO zelf produ ceert. De klant koopt bij LUGO een kwa litatief zeer hoogwaardig produkt, geheel naar eigen keus, voor een voordelige prijs. Terrasschermen Zonwering wordt aangeschaft voor een lange periode. Daarom is het belangrijk dat men geen concessies hoeft te doen aan ei gen smaak. Bij LUGO zijn de di verse mogelijkheden te groot om opte noemen. Neem bijvoorbeeld de uitval- of terrasschermen. Bij deze schermen kan men een keu ze maken uit verschillende doek collecties uit binnen- en buiten land. Effen doek in vele kleuren, gestreept, of indien gewenst een gewaagd Italiaans dessin. Alle doeken zijn uiteraard geïmpreg neerd en van zware kwaliteit. Het vast materiaal - dat deel van de zonweringdataan het huis beves tigd is - kan in principe in elke ge wenste kleur geleverd worden. Als het doek na tien of vijftien jaar niet meer zo mooi is, of men raakt uitgekeken op de kleur of het des- De LUGO-winke!aan Schild3a te Rijssen. sin, dan kan alleen het doek ver vangen worden. Rolluiken Het rolluik is een zeer populair produkt. Niet alleen vanwege het isolerend vermogen tegen zowel kou als warmte. Ook verkeersla waai of andere hinderlijke gelui den worden door rolluiken be hoorlijk buitengesloten. Boven dien werken rolluiken inbraakpre ventief. Rolgordijnen Rolgordijnen met schulprand zijn een vast onderdeel in de collectie en op dit moment zeer in trek bij het publiek. Ineigenateliermaakt LUGO rolgordijnen in bijna elke kleur en in vele dessins, uitge voerd met of zonder schulprand, waarbij men kan kiezen uit een veertiental verschillende schul pen. Schulpranden verschillend van vorm, leverbaar met of zonder roede. De kwaliteit is even goed als die van de A-merken, alleen het assortiment is groter en de prijs is aanmerkelijk lager. Service Omdat LUGO de produkten zelf fabriceert, kent de organisatie het eigen produkt van a tot z. De le vertijd is kort en levering ge schiedt rechtstreeks aan de klant. Onderdelen kunnen snel vervan gen worden omdat die altijd in het bedrijf aanwezig zijn. Eventuele reparaties, ook aan zonwering die niet door LUGO geleverd is, wor den door de technische dienst snel en vakkundig uitgevoerd. Wie geïnteresseerd is in wat LUGO Zonwering en Raambekie ding te bieden heeft èn wat een kwaliteitsprodukt op maat kost, kan een van de winkels bezoe ken. Wanneer men vooraf thuis de maten opneemt - tussen de muren gemeten - kan geheel vrij blijvend een nauwkeurige prijsop gave gemaakt worden. Men vindt de LUGO-winkel in De venter aan de Boxbergerweg 3 (maandags gesloten) en in Rijs sen aan Schild 3a (dinsdags ge sloten). (Foto's Rinus Vrijdag)

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 11