Scouting Holten start Bevergroep SO muziek SGH toont talent Hoolter Daage verleden tijd Van dag tot dag Humor troef bij EJV De Bouwers Kerkdiensten Medische diensten HOLTENS NIEUWSBLAD «avr Tr,het BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN NBvP Espelo Uit het politierapport A.p.M. b.v. ANBO richt kijker op thuiszorg Burgerlijke stand A.S.M.- A.C.M. b.v. DONDERDAG 31 MAART 1994 Afgelopen zaterdag opende scou tinggroep de Waardenborch haar deuren voor belangstellenden. Het open huis werd gehouden in het kader van de landelijke scou- tingdag. De opkomst was goed, hetgeen past in de groeiende ani mo voor scouting in Holten de laatste jaren. Die animo is zelfs zo goed dat het voor het eerst sinds enige jaren weer mogelijk is een Bevergroep, voor kinderen tussen de 5 en 7 jaar oud, op te starten. Dat gaat gebeu ren in juni. Volgens Maarten Alto- na, begeleider van de Welpen (7-11 jarigen), belden voor de open dag ook al ouders op met de vraag of hun kind geplaatst kon worden bij de Bevergroep. Altona: „Nu is het alleen mogelijk om die kinderen bij andere spelgroepen onder te bren gen." Hij vertelde ook dat de be langrijkste reden voor het ontbre ken van een Bevergroep het ge brek aan leid(st)ers was. Die zijn nu gevonden, maar de vraag naar be geleiding blijft wel bij andere afde lingen van de scoutinggroep. Vol gens Dick van der Knaap is het bestaan van een Bevergroep van belang: „Op die manier ontstaat er een aanvoer van onderaf voor de andere groepen." Van der Knaap is begeleider van de padvindsters- /verkenners (11-15 jarigen). Onder de bezoekers van de open dag bevonden zich ook ouders en oud-leden. Van die groepen moet scouting Holten het ook hebben. Altona benadrukt dat zonder de hulp van de ouders bij allerlei acti viteiten er veel minder mogelijk is. Ook de oud-leden zijn belangrijk; zij rijn potentiële groepsleiders. en heeft tot doel «-auUiiz meer ,tweede achtereenvolgende jaar Volop activiteiten waren er ook voor de jongste bezoekers aan de open dag van de Waardenborch-groep (Foto Ten Velde) het door die samenwerking moge lijk is het troephuis te renoveren of zelfs een nieuw troephuis te bou wen. Het onderkomen van de pad vinders aan de Liezenweg is vol gens voorzitter Gerritsen nodig aan renovatie toe. Zeker is dat de Sint Jorisgroep eind dit jaar hun behuizing in Raalte moet verlaten. Formeel is de Waardenborchgroep en heeft tot doel scouting meer publiciteit te geven. De open openoaar schoolonderzoek muziek plaats voor eindexamen kandidaten havo en vwo in de aula weekeinde waarin de zomertijd in- v,an de Scholengemeenschap. Een coot sfeervolle en zeer muzikale avond, krijgt een jaarlijks karakter en wordt telkens gehouden in het gaat. „Dat is ook terug te vinden in de activiteiten die we houden op die met veel enthousiasme door die dag," zegt welpenleidster Petra Rijnsaardt. „De welpen moesten ten werd gepresenteerd. Initiatief nemers waren de muziekdocenten bijvoorbeeld in hun spel op zoek naar Tijdrovers die de wijzers van w peF. ,®n Ru^t de klok gestolen hadden." Rim. Het «e™l«ke schoolonderzoek Rijn saardt was te spreken over de am biance waarin de dag gehouden werd. De gezelligheid, de goede op komst en het meewerkende weer waren volgens haar de oorzaken van de geslaagde dag. had een week eerder plaatsgevon den. Ruim 300 belangstellenden vormden deze avond een aandach tig gehoor. Het spits werd afgebeten door een De verkennera/padvhidsters had- den voor de dag een minikamp if86" opzet. Op die manier konden de ™'d d°°r de examengroep. Daar- stuk van Vivaldi, waarna Sigrid op piano soleerde in een impromptu van Schubert. Begeleid door pia niste mevrouw Oosterman speelde Manon Markvoort op altblokfluit een stuk van Handel en sopraan Maaike van der Spek en Muriel (piano) een deel uit de West Side Story; een pianosolo van Jeffrey Oostgiesen in een mazurka van Chopin en ten slotte een aria voor dwarsfluit en piano van Bozza door Marscha Agteres, wederom bege leid door Anja Hoek. Aansluitend een koraal uit de Mat- theus Passion met strijksextet door de examengroep en de voor- examengroep. Ruut te Velthuis vertelde vooraf dat de examen- groep de Mattheus Passion had bijgewoond en was gaan twijfelen aan haar eigen kunnen, waarvoor bezoekers een indruk krijgen hoe f werd een ™rstemmig acapeUa absoluut geen reden was toen ze Koorwerk uitgevoerd. Op zeer mu- 'Wnnn «inmni >nii ze bezig zijn tijdens het kamperen, "Z, i Het minikamo bestond uit. een na- vervolgens een aantal Het minikamp bestond uit een pa- mil7iDi,.,w trouilletent, waarin padvinders in een groep overnachten, twee keu kententen, waarvan een met vuur plaats en een wasgelegenheid. De de Winkel en Muriel Wezenberg vertolkten een sonate voor twee piano's van Bach; Petra Klos tiiaaio Cl', ecu WdigCiCgCiUICiU. LIG o; kinderen hadden zelf ook inspraak (piano) excelleer bij wat er getoond werd op de open t fXdp.m fn ff, dag. zo werd door hun initiaüef P°st (altbiokfluit), daarbij door Anja Hoek (lerares Duits) begeleid op piano in een een stand ingericht, waar mensen informatie konden krijgen over scouting. Ook vragen werden daar beantwoord. Een open dag was er voor scouting Holten de laatste twee jaar bij in geschoten. De landelijke scouting- dag was daarom een goede gele genheid om weer eens wat publici teit te hebben. Op Koninginnedag wil de Waardenborchgroep op nieuw de publiciteit zoeken door een activiteit te organiseren in het De Hoolter Daage die de afgelopen dorp. jaren in de zomer gehouden wer- De plannen voor samenwerking den, zijn ter ziele. Onder verant- met de Sint Jorisgroep uit Raalte woordelijkheid van de Holtense kennen nog geen nieuwe ontwik- Handelsvereniging (HHV) konden kelingen. De Sint Jorisgroep is een plaatselijke verenigingen dan een regionale scoutinggroep voor ge- activiteit houden op de Smidsbelt. handicapten. Onderzocht wordt of De HHV gaf hen daarbij tevens het 'Wenn ich einmal soil scheiden' vertolkte van Bach. Als laatste nummer voor de pauze zong Muriel een Vlaams volksliedje samen met het strijksextet en koor. Na de pau ze eerst 3 zuiver gezongen a capella koorstukken in het moderne gen- jre, uitgevoerd door leerlingen uit 4 en 5 havo en 4,5 en 6 vwo. De rest an de avond werd gevuld met eigentijdse muziek. Protestdemonstratie Aanmelden: De gezamenlijke ouderenbonden Mw. J. Kieboom-Akkerman, in ons land organiseren op 13 april Schoutenstraat 55 a.s. een protestdemonstratie in het Dhr. H. J. Fransen, Sparrenweg 8 Philipsstadion te Eindhoven on- Mw. B. Broere-Bos, Diessenplas- der het motto "Handen af van de straat 46 AOW". Iedereen die belangstelling Dhr. D. van Maurik, Boerrichter- heeft wordt uitgenodigd aan deze straat 4 demonstratie deel te nemen. Bfi een deelname van minimaal 10 personen rijdt er een bus van Hol ten naar Eindhoven. De kosten be dragen f 2,50 voor de toegangs kaart en f 17,50 voor de bus. U kunt zich aanmelden en betalen bij een van de onderstaande adressen voor 5 april a.s. Daar krijgt u nog nadere informatie. Adhesiebetuigingen Kunt u niet mee, maar wilt u wel de actie ondersteunen, stuurt u dan een briefkaart met een verklaring en uw handtekening naar het Ac- tiecommitte "Handen af van de AOW", postbus 8283, 3503 KG Utrecht. Vrijwillige bijdragen ter ondersteuning kunnen naar post giro 353282, t.n.v. Actiecommitte "Handen af van de AOW" in den Bosch. Parkeerterrein Voor de bewoners van de senioren- woningen aan de Vrijheidslaan was het tot op heden bijzonder vervelend steeds andere auto's te zien staan op de parkeerplaatsen die voor hun woningen waren be stemd. Zij moesten dan de auto een eind verder zetten. Voor dege- financiële ruggesteun. Gezien de kwaliteit van sommige activitei ten werd het bestuur de laatste tijd steeds vaker benaderd met de vraag waarom de HHV geld aan dergelijke activiteiten geft. Woord voerder Johan Steunenberg laat weten dat nu besloten is te stoppen met de Hoolter Daage. Omdat de HHV toch gebaat is bij activiteiten (het liefst winkelbevorderend) in het dorpscentrum, kunnen vereni gingen die iets alsnog iets willen organiseren nog wel bij de HHV aankloppen om financiële steun. „Maar dan moet de activiteit zon der meer aan een zekere kwaliteit voldoen. Verder staat de HHV er geheel los van, draagt ook geen verantwoordelijkheid," benadrukt Steunenberg. Twee avonden staan in elk geval vast: de spelavond van touwtrekvereniging OKIA en Zum Hoolter Bock (Hoolter Songefesti val) van De Holtense Boerendan- sers (23/8). verplicht om de collega's tegen die tijd onder te brengen. Of dat in het gebouw aan de Liezenweg is valt op dit moment te betwijfelen. Over een eventueel andere lokatie wil Gerritsen echter (nog) niets kwijt. Wel gaf hij te kennen dat Sint Jo risgroep, Waardenborchgroep en ouders morgen om de tafel zitten. Op dinsdag 22 maart werd door een kraanwagen een lantaarnpaal finaal omver gereden op de Deven- terweg. Aanvankelijk maakte de bestuurder daar geen melding van bij de poütie. Via een getuige kon de veroorzaker worden achter haald. Toen bleek dat de bestuur der het voorval wel had gemeld bij zijn werkgever, doch dat de laatste dit nog niet door had gegeven aan de politie. Op 23 maart werd er getankt bij een pomphouder in het dorp zon der af te rekenen. De politie had van te voren deze auto reeds gesig naleerd en het kenteken opgeno men, zodat de dader niet moeilijk te vinden was. Op 23 maart werd er aangifte ge daan van diefstal van een porte- monnaie, gepleegd op maandag avond 21 maart vanuit de kleedka mers van het sportpark Meer manskamp. Ontvreemd werden cheques, creditcards, en een rijbe wijs. De politie heeft nog geen idee wie de dader is. Personen die maandagavond 21 maart iets ver dachts hebben gezien nabij het Meermanskamp, worden verzocht zich te melden bij de politie. Bij graafwerkzaamheden bij de nieuwbouw van de Rabobank werd een hoeveelheid munitie ge vonden vermoedelijk uit de Twee de Wereldoorlog. De munitie, een hoeveelheid van twee emmers vol, werd door de politie veilig gesteld. Afgelopen week zag een meisje in Markelo een jongeman fietsen op de fiets van haar vriendin. Aangifte van diefstal van deze fiets was ge daan door de eigenaresse. Tegen de jongeman werd proces-verbaal opgemaakt. Vaak krijgt de politie te horen dat de dader van plan was de fiets wel terug te willen brengen. Als diefstal niet kan worden bewe zen, wordt proces-verbaal opge maakt terzake heling, hetgeen door de rechter vaak nog zwaarder wordt bestraft. Men is namelijk verplicht "gevonden voorwerpen" op te geven bij de politie. Ook in Holten vinden vele diefstallen van fietsen plaats. De politie kent geen enkel pardon met de daders en maakt zonder meer proces-verbaal op. Op 25 maart botsten twee perso nenauto's tijdens een hevige re genval op elkaar op de Rijssense- weg. Beide voertuigen reden in de richting Rijssen. Toen de eerste auto werd afgeremd, werd dit te laat bemerkt door de achterrijden- de automobilist. Gevolg: enig blik schade aan beide voertuigen. In de nacht van vrijdag op zater dag vonden weer enkele baldadig heden plaats in het dorp. Bij het kantoor van de O AD werd een ruit vernield; in de Oranjestraat werd een bloembak vernield en bij A.H. werden enkele vlaggemasten afge broken. Ook hier zijn getuigen van harte welkom bij de politie. Op zaterdagavond, 26 maart, werd er ingebroken in een woning aan de Pastoriestraat. De bewoners wa ren vroeg naar bed gegaan en rea geerden niet toen er aan de voor deur werd gebeld. Even later hoor de men echter gestommel in de woning. Toen de bewoner naar be neden ging, zag hij een inbreker in de keuken staan, die er als een haas vandoor ging. Buiten geko men, zag de bewoner twee perso nen hard weglopen richting Laren- seweg. Er werd niets vermist. Op 28 maart werd er aangifte ge daan van diefstal van een radiocas setterecorder uit een personenau to. De diefstal had plaatsgevonden in de nacht van 23 op 24 maart in de Diessenplasstraat. Men kwam de auto binnen door een ruitje te vernielen. Occasions-centrum 1700 m2 showroom Tel. 05476-16 19 Volkswagen Groep Markelo - Tel. 05476-16 19 Donderdagmiddag 14 april houdt de ANBO Holten haar laatste bij eenkomst van dit seizoen. De aan dacht gaat dan uit naar de ontwik kelingen in de thuiszorg, omdat veel ouderen met thuiszorg en de daarbij horende rechten en plich ten te maken krijgen. G.A. Ven horst van de Stichting Maatschap pelijke Dienstverlening Midden- Overijssel spreekt voor de pauze over het thema 'Thuiszorg van gunst naar recht'. Na de pauze in formeert directeur L. Bosland van de afdeling Zorg van Thuiszorg West-Overijssel over 'Thuiszorg en eigen bijdragen'. De bijeenkomst heeft plaats in De Boschkamp en begint om 14.30 uur. Donderdag 31 maart: 14.30 uur, paasmiddag ouderen HVD Zuid in Irene Vrijdag 1 april: 19.30 uur, Jesus Christ Superstar door Campa nula in NH kerk Zondag 3 april: 14.30 uur, kabel ballon in Espelo paasvuurter rein; 14.30 uur, tonnerollen in Holterbroek (paasvuurterrein Doorlopendedijk); ca. 21.00 uur, ontsteken paasvuren Dinsdag 5 april: geologische ex cursie op Holterberg NBvP Es pelo; bijeenkomst Bejaarden sociëteit Holten, 14.30 uur ge bouw Irene. Vrijdag 8 april: HMV-lompe- nactie in het dorp; Zaterdag 9 april: Trekkersiep Espelo; uitwisselingscross MAC De Holterberg Zondag 10 april: viswedstrijd De Rietvoorn; 13.30 uur, natio nale motocross MAC De Holter berg op Zuurbergcircuit Maandag 11 april: bijeenkomst Holt. Postzegelclub in het dorpshuis: v.a. 19.00 uur jeugd club, v.a. 20.00 uur, senioren. Dinsdag 12 april: 19.30 uur, le denvergadering club van Oud militairen en Verzet in zaal Vos man. Woensdag 13 april: 15.00-22.00 uur, middenstandsbeurs Kalfs- termansweide; 20.00 uur, afde lingsavond NBvP Holten in zaal Vosman Donderdag 14 april: 14.30 uur, bijeenkomst ANBO Holten in De Boschkamp over thuiszorg; 15.00-22.00 uur, middenstands- beurs Kalfstermansweide Vrijdag 15 april: 15.00-22.00 uur, middenstandsbeurs Kalfs termansweide Zaterdag 16 april: Normaal Es pelo 'Oma's wil is wet'. Zo luidde de titel van het toneelstuk dat de Espelose Jongeren Vereniging De bouwers vrijdag op haar jaarfeest in 't Tref punt ten tonele voerde. Twee keer zelfs werd de plattelandsklucht op- Na de lezing en film over de waters- noodramp van 1953 van mr. M.A.P gevoerd: 's middags voor de oude van Haersma Buma gaf mevrouw ren, 's avonds voor de overige Splo- Leerink tijdens de bijeenkomst ders. Vooral 's avonds was he ge- van de NBvP Espelo uitleg over de lacht en het applaus niet van de cursus textiel schilderen. Daarbij lucht. Met name de grappen van J - liet ze ook enkele voorbeelden van oma (Marian ten Dam en Martinus nen onder hen die slecht ter been werkstukken zien. Op dinsdag 5 (Eddy Steegink) zorgden voor de zun is dat een handicap. Het coüe- april is er een geologische excursie nodige hilariteit in de goed gevul- ge van B&W is teruggekomen op op de Holterberg. Daarvoor kan de zaal een eerder genomen besluit en men zich nog opgeven evenals voor Het stuk handelt over weduwnaar heeft nu het parkeerterreintje ach- de provinciale jaarvergadering op Hendrik (erik Markvoort) die met ter de duplexwoningen aan de 14 april in het Parkgebouw in Rijs- zijn broer Martinus (Eddy Stee- Churchillstraat alleen voor de be- sen.Hetjaarlijksreisjestaatophet gink). zijn moeder (Marian ten woners van de seniorenwoningen programma voor 7 juni. De volgen- Dam) en dochters Sofle (Rianne bestemd. Een bord met pijlen geeft de bijeenkomst is op 18 april wan- Wesseldijk) en Kato (Ada Niien- aan om welke parkeerplaatsen het neer Thecla Wijnbergen een lezing huis) op een boerderij woont. Via gaat" houdt over Shiatsu therapie. een kontaktadvertentie maakte Hendrik kennis met Magda (Karin Krikkink). De eerste problemen dienden zich al aan toen zij samen met haar vriendin Toos (Klazien Tuitert) onverwacht komt logeren. De dochters lieten duidelijk blij ken geen behoefte te hebben aan een nieuwe moeder. Toos en Mag da besloten daarop van rol te ver wisselen. Verwarring alom dus. De chaos werd compleet toen Sofie verliefd werd op Max Engelman (Benny Nijenhuis), de zoon van Hendriks aartsvijand Engelbert (Herman Slijkhuis). Maar oma's wil zou geen wet zijn als zij er niet iets op zou vinden. Met behulp van onder meer een door haar gebrou wen liefdesdrank kwam uiteinde lijk alles goed. De regie en de souff lering kwam ditmaal voor reke ning van Henk Nijkamp. Grimeur was als vanouds Wander Drent. NED.HERV. KERK Donderdag 31 maart (Witte Donderdag) 19.30 uur, Dienst van Schrift en Tafel. Collecte in dienst: Diaco nie. Vrijdag 1 april (Goede Vrijdag) 19.30 uur, dienst m.m.v. koor Campanella (Jesus Christ Su perstar) Uitgangscollecte: Campanella Zaterdag 2 april (Stille Zater dag) 23.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, pastor H. Wiggers, Oec. Paas wake Zondag 3 april (Eerste Paas dag) 8.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, gezinsdienst Oppasdienst: mevrouw Steu nenberg, Bertine Müller 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, m.m.v. kerkkoor. Geen neven- dienst Oppasdienst: mevrouw Van Coeverden, Erny Dikkers Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Paascollecte Alg. Kerkewerk Diessenplas: woensdag 6 april: ds. S.M. Roozenboom Maandag 4 april (Tweede Paas dag) 10.00 uur, ds. H.P. Mulder. Geza menlijke dienst met geref. kerk Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Paascollecte Alg. Kerkewerk GEREF.KERK Vrijdag 1 april (Goede Vrijdag) 19.00 uur, ds. H.P. Mulder Zondag 3 april (Eerste Paas- ag) .30 uur, ds. H.P. Mulder 19.00 uur, ds, F. van der Weij, Rijssen Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Herma Hulsman; groep 5 en 6 o.l.v. Gerda Wolters. Op- 0-3 jaar: Karin Hulsman- Bosschers, Loes Meijerink-Dijk- ink; 4-6 jaar: Janneke Lubber- dink-Oldenhuis, Dineke Ma- nenschijn-Roelofs. Eerste collecte: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflossing (m.u.v. inter kerkelijke diensten). Maandag 4 april (Tweede Paas dag) 10.00 uur, ds. H.P. Mulder. Ge- zam. dienst in de NH kerk. RK KERK Zaterdag 2 april (Stille Zater dag) 23.00 uur, Oec. Paaswake in NH kerk, ds. S.M. Roozenboom, pastor H. Wiggers Zondag 3 april (Eerste Paas dag) 10.00 uur, Eucharistieviering m.m.v. jongerenkoor DIJKERHOEK Vrijdag 1 april (Goede Vrijdag) 10.00 uur, Dienst van Schrift en Tafel. Zondag 3 april (Eerst Paasa- dag) 9.30 uur, ds. A.J. Leerink. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Paascollecte Alg. Kerkewerk EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2, Holten; Vrijdag 1 april (Goede Vrijdag) 19.30 uur, Avondmaal Zondag 3 april (Eerste Paas dag) 10.00 uur, Gezinsdienst OKKENBROEK Vrijdag 1 april (Goede Vrijdag) 19.30 uur, ds. H.A. Oosterveld- van Aken, Colmschate. Heilig Avondmaal (zittend). Uitgangs collecte: Adoptiekinderen Zaterdag 2 april (Stille Zater dag): 22.00 uur, Paaswake Zondag 3 april (Eerste Paas dag): 10.00 uur, ds. W.C.C. Pol- huijs, Deventer. Heilige Doop. Uitgangscollecte: Paascollecte. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 39 75. Za terdag en zondag voor spoedre- cepten geopend om 11.00 uur en 16.00 uur, tijdens het spreekuur van de huisartsen. Buiten deze uren eerst bellen: tel. 6 39 75. TANDARTS: 1 en 2 april: J. Webbink, Hutten- wal 40, Rijssen. Tel. 05480-14140 3 en 4 april: F. Zeilstra, Bredero- destraat 6, Rijssen. Tel. 05480- 14569 Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Kraamzorg: Ceintuurbaan 11, Deventer, tel. 05700-32095; voor informatie ma Urn vr. 08.30- 16.30 uur. Wijkverpleging: Gaardenstraat 31, spreekuur en uitleen m fm vr. 13.30-14.30 uur, tel 05483- 61436; 24-uurs bereikbaarheid noodgevallen: tel 05700-15297. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERUSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen; 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 64146); ABVA/KABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64487); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Geboren: Christophe Geijan, zoon van M.P.N. Schunck en S.H. van 't Holt; Sandra Dineke, dochter van A. Bronsvoort en B.J. G. Scholman; Remco, zoon van F.J. Meilink en T. Manen- schijn. Overleden: W. Jansen-Podt (83); G.S. Willeman (88); T. Pin- kert (79). Ondertrouwd: H. Mulder (26) en E.M.J. Swartjes (24) Gehuwd: P. Rossing (28) en H.H. Smale (27).

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7