Sportcommissie verdeeld over berging Vletgoor Welzijn 'node akkoord' met VerordeningWVG Eerste Erwincross MAC Holterberg 1000 gulden voor SPG Kampioenschap zijspancross Competitie Eendracht Vergoeding voor leraren Onze Woning wil bouwen in Holten NBvP Holten Vincent mag naar het NK Expostie Vergadering CBTB Holten Certificaat voor Lammers WIJ ZIJN WEGENS VAKANTIE GESLOTEN HOLTENS NIEUWSBLAD Toch kleine meerderheid in raad Handbalinstuif groot succes Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Rioleringsplan in behandeling Waterschap De Schipbeek DONDERDAG 10 MAART 1994- De sportcommissie heeft B en W negatief geadviseerd omtrent het benodigde krediet van 50.000 gul den voor de bouw van een berging met bijkomende voorzieningen op sportcomplex 't Vletgoor. Het grootste deel, namelijk 36.650 gul den, geldt als subsidie voor Blauw Wit, dat voor dat bedrag met bouwbedrijf Voordes in zee wil gaan. De rest wordt uitgevoerd door gemeentewerken of wordt eventueel uitbesteed. Grote moeite met het krediet had vooral (de 'rood-zwarte') Wim Klein Velderman. Hij was van me ning dat de omvang van de huidige bergruimte voor onderhoudsmate- riaal op 't Vletgoor toereikend is. Dat daar bovendien spelmateriaal in zou moeten worden opgeslagen, achtte hij niet nodig. Wethouder Henk Westerik (sportzaken), lich telijk geïrriteerd, benadrukte dat op alle gemeentelijke sportcom plexen bergingsruimte is waar de gemeente spullen in stalt en waar over ook de vereniging beschikken kan: „Ik heb geen zin in deze dis cussie. Als u zich goed geïnfor meerd had, had u dat te horen gekregen. De ruimte is absoluut veel te krap, de spullen staan on handig opgeborgen. Bovendien gaat het mij te ver om voor te schrijven welke vereniging welke materialen waar moet opbergen." Ook WD-raadslid Bertus Rensen zette kanttekeningen bij de nood zaak van de berging. Of er in de toekomst meer onderhoudsmate- rialen nodig zijn, achtte hij op dit moment onzeker: „Het hoofd veld moet de eerste aandacht hebben. Dat is voor de vereniging belangrij ker dan deze berging." Daar deze tegen de keuken aan geprojecteerd is, vroeg hij zich bovendien af of deze niet gebruikt gaat worden voor de opslag van keukenbeno digdheden als kratten bier en der gelijke. Klein Velderman pro- beeerde nog het bestuur met het voorbeeld van de goedkopere kan- De Stichting Paardrijden Gehan dicapten Holten en omgeving heeft een eenmalige subsidie van duizend gulden van de gemeente ontvangen ten behoeve van de or ganisatie van de landdag die zater dag 18 juni gehouden wordt. Een evenement waar verenigingen uit heel Overijssel aan deelnemen. De SPG Holten is evenals diverse col lega-verenigingen aangesloten bij de afdeling Oost van de Stichting Paardrijden Gehandicapten. De landdag in Overijssel staat ieder jaar op het programma, de organi satie ervan rouleert tussen de aan gesloten verenigingen. Enkele ja ren geleden speelde het evenement zich ook al in Holten af. Het wordt ook nu gehouden in manege Snor- rewind, 'thuishonk' van de SPG Holten. Gezien de aanzienlijke in vestering die met de organisatie gemoeid is, heeft de organisatie zich intussen ook verzekerd van de vrijwillige hulp van diverse vereni gingen. tine bij recreatiebad Twenhaars- veld 'om te krijgen'. Vergeefs ech ter: daar is namelijk sprake van tweedehands, niet-permanente containers. Met een 4-4 gelijke stemverhouding werd de vergade ring afgesloten. Jelis Hesse, lid van het dagelijks bestuur onthield zich (onverwacht overigens voor de overige DB-leden) van stemming. De invloed van de 'tegenpartij' liet zich daarmee duidelijk gelden. Bij de aanleg van 't Vletgoor in de beginjaren '80 is onvoldoende re kening gehouden met een latere behoefte aan bergruimte. De vel den werden toen nog volledig door de gemeente onderhouden en voor het stallen van onderhoudsappa- ratuur en andere onderhoudsma- terialen was voldoende ruimte aanwezig op sportpark De Meer manskamp. Van daaruit zou ook 't Vletgoor worden bediend. In de loop der tijd is steeds meer onder houdswerk overgedragen aan de vereniging, die nu eveneens over deze materialen beschikt en bo vendien een beregeningsinstalla- tie heeft aangeschaft. Voor deze materialen is in de huidige berg ruimtes geen plaats. Volgens de sportcommissie is het niet uitge sloten dat in de komende jaren nog meer onderhoudswerkzaamheden aan de vereniging wordt overge dragen, waarvoor wellicht ook weer meer materialen moeten wor den aangeschaft. De bedoeling is om de berging gelijk met het nieu we jeugdhonk te bouwen. Zonder in te leveren op de kwaliteit, bete kent dat wel een besparing op de kosten (in het investeringsschema voor 1994 werd 60.000 gulden ge raamd). Door zelfwerkzaamheid worden die kosten nog verder ge drukt. Tot de werkzaamheden be horen tevens de aanpassing van de bestaande berging (zo wordt onder meer de deur verbreed in verband met de komst van mogeüjk groter materieel), de verwijdering van be planting, de verharding van het voorterrein en de aanleg van een toegangspad. Meerderheid Overigens lijkt het voorstel het toch te halen in de raadsvergade- De jaarlijkse instuif van de hand balafdeling van de SV Holten voor leerlingen uit het basisonderwijs was afgelopen week een groot suc ces. In verschillende leeftijdsgroe pen namen meer dan 160 kinderen deel de kennismakingstrainingen, de spelvormen en onderlinge wed strijdjes, Vooral de belangstelling van de jongste jeugd en de groep meisjes uit de groepen 7 en 8 was groot. De komende weken zijn er op de donderdagen kennisma kingstrainingen waaraan men gra tis kan deelnemen. De mini's (6 en 7 jaar) en de meisjes B (10 en 11 jaar) kunnen terecht van 16.00- 16.45 uur, de welpen (8 en 9 jaar) en de jongens B (10 en 11 jaar) van 16.45 uur tot 17.30 uur en de jon gens en meisjes A (12 en 13 jaar) van 15.30 uur tot 18.15 uur. IJs en weder dienende houdt MAC De Holterberg zondag 27 maart de eerste Erwin-autocross van het sei zoen. De wedstrijden worden op nieuw op het terrein van Eb van Schooten aan de Raalterweg ver reden. Wie mee wil doen kan zich maandagavond 14 maart vanaf 20.00 uur inschrijven in het MAC- cïubhuis 't Stuurhuus. De inschrij vingsavond geldt ditmaal tevens als voorlichtingsavond, daar het reglement enigszins gewijzigd is in verband met milieuvoorschriften. De MAC benadrukt daarom dat iedere deelnemer deze avond ver plicht aanwezig moet zijn. „Niet komen, betekent onherroepelijk niet meedoen," aldus de redactie ring van 28 maart. In de commissie Gemeentewerken tekende zich de vertrouwde 7-6 meerderheid voor de collegepartijen CDA en PvdA. H. Rustebiel van Gemeentebelang wilde niet voorbij gaan aan het negatieve advies van de sportcom missie en zag in het plaatsen van een opslagunit een veel goedkope re oplossing. Ook WD-er L.H. Rensen was niet overtuigd van de noodzaak van deze investering op dit moment. Voor CDA-er Veneklaas en PvdA- er Markvoort is de nieuwe berging wel degelijk functioneel en dus noodzakelijk. Complimenten wa ren er voor de geïntegreerde ma nier waarop de bouw tot stand komt in onderling overleg tussen de gemeente en Blauw Wit. Wethouder H.J. Westerik sprak van een goede, goedkope en archi tectonisch verantwoorde oplos sing en vroeg zich af waarom een bij de behandeling van het investe ringsschema gevoerde discussie nu weer over moest. Blauw Wit 2 - Den Ham 3. Het tweede heeft zeer slecht overwinterd. De thuisclub kwam tegen Den Ham nauwelijks tot aan vaardbaar spel. Ook conditioneel liepen sommige spelers ver achter. Den Ham kreeg dan ook de makkelijkste wedstrijd uit deze competitie voorgeschoteld. Voor rust nam de ploeg al met drie treffers afstand. Na rust werd met twee treffers nog meer onderstreept, waar de Holtense ploeg in de komende weken aan zal moeten werken. 0- 5. Blauw Wit 6 - Blauw Wit 7 De clubderby tussen het zesde en het zevende is een botsing der giganten geworden, waar de vonken van af vlogen. Het zesde probeerde met snel combinatiespel het zevende dol te tikken. Het zevende compenseerde dit met veel loopvermogen en een tomeloze inzet. Pas nadat de conditie echt ging mee spre ken kwamen ook de doelpunten. Rust 0-0. Na rust was ook het zout in de pap te bewonderen. Het zesde scoorde via Ren- ger van Lindeberg en tweemaal via Henk Westerik. Herman Dijkink scoorde tegen en met nog weinige minuten te gaan kopte Maarten Brand wat ongelukkig achter zijn eigen doelman 3-2. De tijd voor het zeven de was toen te kort om nog op gelijke hoogte te komen in deze sportieve ont moeting. 3-2. Overige uitslagen: Blauw Wit 3 - Juliana 6: 1 -3, S.V.Z.W. 4 - Blauw Wit 4. 4-1Vrooms- hoopse Boys 7 - Blauw Wit 5: 2-1. De succesvolle zijspanccmreurs Jan Willem Nijland en René ten Have ontmoeten op eigen terrein de wereldelite {Eigen foto) van het MAC-clubblad De Knal- piepe. Traditiegetrouw is deelna me aan de Erwincross enkel voor behouden aan MAC-leden. Voor deelnemende dames en veertig plussers is het voldoende als één van de huisgenoten lid is. De kos ten voor deelname aan de cross bedragen tien gulden. Evenals vo rig jaar wordt ook de bromfietsers in de gelegenheid mee te doen aan de speciale (gratis) bromfietscross. Ook zij kunnen zich deze avond aanmelden of bellen met Jan Ste vens (tel. 61695). Wie meer wil we ten over de Erwincross kan con tact opnemen met Harry van Coe- verden (tel. 63789) of Reinder Schooien (tel. 63583). In de onderlinge competitie van schietvereniging konden de vol gende uitslagen worden geno teerd. Geweer klasse A: 1. G. J. van Aefst 151; 2. E.J. Grootentraast 143; 3. D. Vincent 137; 4. G.J. Schuppert 135. Geweer klasse B.: J. Nijendijk 147; 2. A. Paalman 140; 3. D. Jansen 136; 4. J. Deijk 123. Geweer klasse C: 1. D.J. Tiekink 148; 2. A. Pekkeriet 115; 3. B. Kap- pert 110; 4. E. Struik 108; 5. J. Markvoort 107. Pistool: 1. H. Nek kers 180; 2. A. Bieleman 152; 3. G.A. Haverslag 143. Vuurbuks: 1. A. Paalman 83; 2. H. Nekkers 70; 3. E.J. Grootentraast 68; 4. P. Knape 67 (3x8); 5. J. Deijk 67 (2x8); 6. W. Leeftink. Met het oog op de fusie tussen de Scholengemeenschap Holten en het Thomas Ainsworth College in Goor wordt met ingang van augus tus een zogenoemde pendelrege ling van kracht voor docenten, as sistenten en overige medewerkers van de fusieschool. De nieuwe Waerdenborch heeft Holten als hoofdvestiging, Goor wordt de ne venvestiging. In verband met het heen en weer pendelen van betrok kenen tussen beide vestigingen wordt deze regeling getroffen, waar een gedeeltelijke rijks vergoeding voor geldt. Volgens wethouder Wim Dalhuisen worden daarbij in grote lijnen de landelijke normen aangehouden. In een brief aan B en W heeft wo ningbouwvereniging Onze Woning laten weten interesse te hebben in het bouwen van woningen in Hol ten. Een specifieke voorkeur voor welk type woningen is daarbij niet aangegeven. B en W zullen Onze Woning in elk geval voor een ge sprek uitnodigen. Volgens wethou der Henk Westerik zijn er mogelijk heden in nieuwbouwplan Lukens- veld, maar kan ook worden ge dacht over de lokaties Dorpsschool en Het Kompas. Wat betreft de lokatie Dorpsschool (de school wordt na de fusie met de Kolschool met de grond gelijk ge maakt) is al gesproken over een multifunctionele woonvoorziening voor onder anderen ouderen, al leenstaanden en kleine gezinnen. Over de definitieve invulling van Het Kompas is nog steeds geen duidelijkheid. Tot de mogelijkhe den behoort dus in elk geval slopen ten gunste van woningbouw. Zondag 20 maart gaat in Harfsen het Internationaal Zijspan Kam pioenschap van start. De organise rende HAMAC ontving van de KNMV een deelnemerslijst met daarop 40 inschrijvers, onder wie rijders uit Zweden, België, Duits land, Oostenrijk, Zwitserland en Oekraïne. Welke combinaties wor den toegelaten is nog niet bekend, maar vast staat dat de huidige wereldkampioen Andreas Fuhrer uit Zwitserland plaatsneemt ach ter het starthek. Nog niet eerder werd door internationale vedetten zoveel belangstelling getoond voor het Internationaal Nederlands Kampioenschap. De wedstrijd in Harfsen begint inmiddels WK-vor- men aan te nemen. De HAMAC biedt alle Nederlandse equipes de mogelijkheid om op circuit 't Pep- pelenbos aan het kampioenschap deel te nemen. Uit de 16 buiten landse inschrijvingen wordt een selectieve keuze gemaakt. Wegracecoureur 'Flying Ernie' Sala, die afgelopen seizoen veel pech kende, is vanavond (donder dag 10 maart) te gast in de HA- MAC-soos in Harfsen. Sala brak tijdens de NK-races in Assen zijn been en kent sindsdien alleen te genslagen. Direct na de HAMAC- soos zal de in Zelhem woonachtige racer opnieuw onder het mes gaan. De gebroeders Willemsen uit Lo- chem kijken op dezelfde avond vooruit naar de voor hen belangrij ke zijspancross in Harfsen op 20 maart. De Europese kampioenen van de Motorsport Organisatie Ne derland debuteren op hun thuiscir- cuit tussen Fuhrer en bronzen me daillewinnaar Fussenegger uit Oostenrijk. De HAMAC-soos wordt gehouden in zaal Buitenlust in Harfsen en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Holten 9-Enter 8. Na de goed gevierde bruiloft van Ep, kwam koploper Enter tegen het negende in de wei. Dat de bruiloft nog nawerkte was goed te merken, de achter stand was met rust al 0-4. Holten voetbalde fantasieloos, en combinaties waren er voor de toeschouwers niet te bespeuren. Na de rust begon het elftal toch nog te combine ren, en zowaar deden er zich enkele moge lijkheden voor. Hieruit werd echter niet gescoord. De sterk fluitende Rudie D. ken de echter wel een strafschop toe aan Enter. Met als inzet een rondje, aangeboden door Enter wist Mannes deze te keren. De 0-4 bleef lang op het scorebord staan. Er volg de nog een schot op de paal, maar ook dat beetje geluk had Holten niet. Daarna was het hek van de dam en scoorde Enter vier keer binnen vijf minuten. Eindstand 0-8 De NBvP Holten houdt woensdag 16 maart afdelingsbijeenkomst in zaal Vosman. Aan de hand van dia's vertelt Okkenbroeker M. We gen over zijn werk als preparateur. De avond begint om 20.00 uur, de koffie staat klaar vanaf 19.30 uur. In samenwerking met de afdelin gen Dijkerhoek en Espelo hebben de agrarische kontaktpersonen een tweede excursie naar drukke rij Misset in Doetinchem georgani seerd. Vertrek om 8.45 uur bij Het Bonte Paard in Dijkerhoek. De verwachte terugkomst is circa 13.30 uur. De kosten bedragen 12 gulden per persoon. Wie mee wil kan zich op de afdelingsavond aan melden bij Mineke Bosschers of Hanneke Aalpol. Woensdag 23 maart kunnen de dames onder lei ding van Henk Lammers van Mar- jo Bloemen een paasabakje maken in zaal Vosman. De bijeenkomst duurt van 20.00 tot 22.00 uur en kost vijf gulden per persoon. Ook daarvoor kan men zich op de afde lingsavond opgeven. De raadscommissie welzijn ging dinsdagmiddag 'node akkoord' met het vaststellen van de nieuwe Verordening voorzieningen ge handicapten Holten '94. Gevolg van het feit, dat met ingang van april de Wet Voorzieningen Ge handicapten (WVG) van kracht wordt. De gemeente is daardoor verplicht een dergelijke verorde ning vast te stellen. De uitvoering Met Everest nam Zwennie Vincent deel aan de Overijsselse kampi oenschappen springen, klasse ZZ in Hellendoom. In het sterk deel nemersveld wist zij zich uitstekend te handhaven. Na twee foutloze parcoursen bleef zij ook in de bar rage foutloos hetgeen goed was voor een zesde plaats. Hiermee plaatste Vincent zich voor de Ne derlandse kampioenschappen die 19 maart worden gehouden in het Federatiecentrum in Ermelo. In Artcafé Sam Sam in Apeldoorn exposeert tot en met 9 april de IJsselgroep met fotowerk, portret en naaktfotografie. Onder de acht exposanten ook Holtenaar Hans Wissink, chef van de afdeling wel zijn, onderwijs en personeelszaken van de gemeente Holten. Het Art café is gevestigd aan de Van Kins- bergenstraat 17. Het lang verwachte Gemeentelijk Rioleringsplan zit er aan te komen. Inmiddels heben de adviseurs van Witteveen Bos in Deventer een concept ingediend op het gemeen tehuis dat momenteel door de af delingen Financiën en Algemene Zaken op kostentechnische en ju ridische aspecten wordt beoor deeld. Daarna kan het de procedu re in. van de WVG is in het kader van decentralisatie van taken opge dragen aan gemeenten. Opzet is om gehandicapten en ook ouderen zo lang mogelijk zelfstandig te la ten functioneren door financieel bij te dragen woon- en vervoers voorzieningen en ook de aanschaf van (sport)rolstoelen. Een uitermate ingewikkelde mate rie, die ook de commissieleden voor veel onduidelijkheden stelde. Jan Metsemakers (PvdA) ver woordde dat het treffendst: „Watje noemt een rotregeling. Ik zie het ook heel zwaar in!" Wethouder Wim Dalhuisen wees er op dat het ook zeker niet de keus van de ge meente is geweest: „Een volstrekt nieuwe regeling met volstrekt an dere beoordelingscriteria, waar bo vendien nog geen ervaring mee is. Met de decentralisatie is gelijke een behoorlijke bezuiniging van kracht geworden. Het beroep dat namelijk op de WVG zal worden gedaan wordt groter, terwijl er niet meer geld beschikbaar is. We zul len dit zo goed mogelijk trachten uit te voeren, op dat punt een ad- quaat voorzieningenniveau moe ten houden. De regelingen ruimer nemen dan ze zijn en dan maar zien waar het schip strandt, kan dom weg niet. Dat onze nieuwe WVG- ambtenaar (Henri Koopman, red.) de komende tijd nogal wat 'slecht nieuws-gesprekken zal moeten voeren, is echter niet ondenk baar." Namens de Stichting Welzijn Ou deren maakte Paula den Hoedt ge bruik van het spreekrecht en vroeg om duidelijkheid ten aanzien van de soort vergoeding die straks gaat gelden voor de vervoerkosten, voor de aanschaf van een sportrolstoel en de regelingen rond het aanpas baar wonen. De heer J arisen van de landelijke MS-vereniging afdeling Gelderland Noord vroeg zich af of gehandicapten in de toekomst nog gebruik kunnen maken van een bruikleenauto. De uitvoering van de WVG wordt vanaf volgende maand geregeld door de afdeling sociale zaken van de gemeente. Uitgangspunt is nu de nieuwe Verordening, aan de hand waarvan getracht zal worden 'maatwerk' te leveren. Vergoedin gen per geval beoordelen dus. Met de regelgeving in de hand wordt het menselijk aspect niet uit het oog verloren. Tot de aandachts punten in de nieuwe Verordening behoren onder meer een maximale vervoersvergoeding van 50% van de oorspronkelijke AAW-vergoe- ding, de maximale, inkomensaf hankelijke vergoeding van een woonvoorzieningen gaat 75% be dragen, dat verhuizen naar een aangepaste woning vóór het aan passen van de eigen woning gaat en dat er voorlopig geen collectief systeem komt van aanvullend (openbaar) vervoer. Metsemakers vroeg zich af of de vervoersvoorzie ningen uitsluitend in de regio gel den. Zo niet, dan pleitte hij daar naast voor een 'bovenregionale' re geling. De afdeling Holten van de CBTB houdt donderdag 10 maart jaarver gadering in De Kandelaar. Aan vang 20.00 uur. Ook de dames zijn welkom. In het bestuur is H.M. Meijerink aftredend en niet her kiesbaar. Het bestuur stelt Arie Stam, Borkeld 12, Rijssen kandi daat. Na de pauze wordt aan de hand van dia's gesproken over ont wikkelingssamenwerking in Gha na. Installatiebedrijf Lammers heeft met ingang van 1 maart het waar- borgcertificaat toegekend gekre gen. Het certificaat geldt specifiek voor woningbouw, utiliteitsbouw en onderhoud. Medewerkers D. van Zon sloot de vereiste opleiding met succes af. van 14/3 t/m 21/3 a.s. Schildersbedrijf MEIJERINK Oranjestraat 16, Holten. Telefoon 05483-6 17 90 HET DAGELIJKS BESTUUR VAN HET WATERSCHAP DE SCHIPBEEK maakt bekend, dat vanaf dinsdag 15 maart tot en met maandag 11 april 1994 ter inzage ligt het ontwerp-beheersplan van het waterschap de Schipbeek. Het ontwerp-plan ligt, behalve op de secretarie van het water schap (Goorseweg 5 te Markelo), tijdens de openingstijden ook ter inzage bij: - het zuiveringschap WestÖverijssel, Ruiterlaan 7 te Zwolle; - het zuiveringsschap Oostelijk Gelderland, Liemersweg 2 te Doetinchem; - de gemeentehuizen van de gemeenten Bathmen, Borculo, De venter, Diepenheim, Diepenveen, Eibergen, Gorssel, Haaks bergen, Holten, Lochem, Markelo en Neede; - de openbare bibliotheken in genoemde gemeenten. Waterschappen zijn ingevolge de Wet op de Waterhuishouding verplicht om eens in de vier jaar een waterbeheersplan op te stellen. Voor de planperiode 1994-1998 hebben de waterschappen die werkzaam zijn binnen het gebied van het Zuiveringschap West- Overijssel hun plannen in nauwe samenwerking met dat zuive ringschap opgesteld. Daarnaast heeft het waterschap de Schipbeek haar plan afge stemd met het zuiveringschap Oostelijk Gelderland. Dat heeft geresulteerd in een ontwerp-plan voor het beheersge bied van het waterschap de Schipbeek, waarin zowel de eigen, als ook de gezamenlijk met de kwaliteitsbeheerders aan te pak ken beheerstaken zijn opgenomen. Op grond van artikel 18 van de Verordening Waterhuishouding van de provincie Overijssel bestaat de mogelijkheid in te spreken op dit ontwerp-plan. Eventuele bezwaren tegen het ontwerp- beheersplan van het waterschap de Schipbeek kunnen schrifte lijk worden ingediend bij het algemeen bestuur van dat water schap, Goorseweg 5, 7475 BB te Markelo. De sluitingstermijn van de in te dienen bezwaren is gesteld op 20 april 1994. Degenen die bezwaren hebben ingediend worden, indien zij dat wensen, in de gelegenheid gesteld hun bezwaren mondeling toe te lichten. Daartoe zijn hoorzittingen gepland op maandag 25 april a.s. in het waterschapsgegebouw te Markelo. Het verzoek gehoord te willen worden, dient bij de indiening van bezwaren schriftelijk kenbaar te worden gemaakt. Al degenen die een dergelijk verzoek hebben gedaan zullen te- zijnertijd een uitnodiging voor de hoorzitting ontvangen. Teneinde het ontwerp-plan breed onder de aandacht van de be langhebbende ingelanden te brengen zullen een drietal informatie-avonden worden georganiseerd en wel op: - dinsdag 29 maart a.s. te Rietmolen, café Kuppers, van Ever- dingenstraat 21 - donderdag 31 maart a.s. te Markelo, HCR de Haverkamp, Stationsstraat 28; - dinsdag 5 april a.s. te Bathmen, café-restaurant Boode, Brink 10. Aanvangstijd van de informatie-avonden is in alle gevaiien 20.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9