BAF feest houdt groots in Beuseberg Collegevorming werpt schaduw al vooruit Grote interesse voor avonden van Oudheidkamer Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag We willen niets met de RAF B.A.S. HOLTENS NIEUWSBLAD 'Lulverhalen' in commissie BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN A.S.M. b.v. Horecabond vijf jaar Burgerlijke stand CV-ketel voor De Regenboog DONDERDAG 10 MAART 1994_ Meer inhoud geven aan de plezie rige kanten van het leven. Dat is het streven van de Beuzebarger Armee Fraction, kortweg BAF. Een wat ongelukkig gekozen, nog al beladen naam, die verwijst naar de Duitse, extremistische Rote Armee Fraction. De naam voering kwam onlangs ter sprake tijdens het wekelijkse praatje van B en W met de pers. Eén van de onderwerpen betrof de aanvraag voor een vergunning voor het in mei te houden buurtfeest door de BAF. Met dat feest hoopt de BAF de sociale contacten tussen de Beusebergers te verstevigen. Het feit dat de Beusebergse poasbaoke het derde lustrum beleeft op de lokatie aan de E vert jesweg, wordt dan bovendien met luister omge ven. De paasbult is ten tijde van het feest natuurlijk reeds lang verast. B en W hebben de actieve Beuse bergers overigens moeiteloos groen licht gegeven voor het feest. Gelukkig met de naam is men evenwel niet. De BAF staat echter niet ingeschreven in het vereni- gingsregister. „Bovendien schuilt er niets verkeerds in de activitei ten van de club. Het lijkt meer dan het is," aldus gemeentesecretaris J.P. Stegeman. Over het 'naam- sprobleem' zijn de BAF'ers kort maar krachtig. „Het was zomaar een naam zonder enige bijbedoe ling. We gebruikten hem tijdens de carnavalsoptocht vier jaar geleden bij onze inzending over de verkeer sproblematiek. Evenmin dus een persiflage op de handelwijze van De Beuzebarger Armee Fraction had de inzending van dit jaar voor de camavalsoptcocht gericht op de verkiezingen door stemhokjes in de stoet mee te tronen. Links op de voorgrond Jansen Foto Ten Velde) Om de eenheid, de sociale contac ten, onder de mensen in de Beuse berg te verstevigen houdt de BAF op 14 mei een groot buurtfeest. In navolging van Espelo en Dijker- hoek zou er ook in de Beuseberg wat meer moeten gebeuren. Vol gens de leden is er onder de bevol king voldoende draagvlak. Een eerste aanzet is het feest. Daarmee kan worden afgetast hoe de animo voor dergelijke activiteiten is. De groep ziet wel iets in een speciale commissie die uiteenlopende acti viteiten organiseert voor de Beuse bergers. „Dat is echter nog ver weg. Laten we eerst maar eens afwach ten hoe het feest verloopt, daarna zien we wel hoe de draad verder de RAF. We willen daar absoluut wordt opgepakt," zegt Jansen, die niets mee te maken hebben. Het is ook nimmer onze bedoeling ge weest om mensen door gebruik van deze naam te kwetsen," aldus BAF-woordvoerder Wim Jansen. De naam blijft wel bestaan, alleen bij officiële activiteiten zal hij in de toekomst achterwege worden gela ten. De groep betreurt de negatie ve publiciteit. Het feest gaat echter gewoon door met de status 'Voor jaarsfeest in de Beuseberg'. De Beuzebarger Armee Fraction bestaat uit zestien jongens van be gin twintig die zich graag wat meer georganiseerd willen vermaken. Van een geregistreerde vereniging is dus geen sprake, evenmin van een officieel bestuur. „Die taken regelen we gewoon onderling," legt Jansen uit. De leden zijn in Beuse berg wonende kameraden, die el kaar zeer regelmatig ontmoeten. „Al is het maar in het uitgaansle ven!," lacht Jansen. In vereni gingsverband nemen ze onder meer deel aan de carnavalsop tocht, aan voetbaltoernooien, aan trekkerslepwedstrijden. Ook het idee van de Otto-race (minicontai- ners, red.) van enkele jaren geleden kwam van de BAF. De groep be staat inmiddels vier jaar. met Jan Rietberg, Freddy Haan, Erik Huzen en Herman Brinks een speciale feestcommissie heeft ge vormd. Op het Vooijaarsfeest, dat wordt gehouden in een tent op de hoek van de Evertjesweg en de Langstraat is iedereen welkom, 's Middags is er een programma voor uitsluitend Beusebergers, jong en oud. De jeugd kan zich dan verma ken op een luchtkussen en voor de volwassenen wordt een konings- schiettoernooi op touw gezet. Hoe het programma er verder precies gaat uitzien is volgens Jansen nog niet helemaal bekend. Wellicht wordt het nog uitgebried. Het on ontbeerlijke hapje en drankje ziet in elk geval toe op de inwendige verzorging van de bezoekers. Voor de avonduren is een band inge huurd, die het feest muzikaal zal omlijsten. Wim Jansen wijst er op dat dan iedereen welkom is. De financiering van het voorjaarsfeest is geregeld. Jansen: „De band, de drankjes en dergeüjke, kunnen waarschijnlijk achteraf verrekend worden. Daar we zeker zo'n 400 feestgangers tegemoet zien, ver wachten we makkelijk uit de kos ten te komen. Zo niet, dan staan wij BAF'ers garant." Dat het feest minstens op een dergelijke op komst kan rekenen, leidt hij af uit de respons op eerder be legde bijeenkomsten in onder meer De Wippert. Het afgelopen weekend had de po litie handenvol werk binnen de ge meente Holten. In de nacht van vrijdag op zater dag werd een autobestuurder be keurd omdat hij te veel alcohol had gedronken. De man, een inwoner uit Deventer, reed op de Deventer- weg en bij nader onderzoek bleek het alcoholgehalte van dien aard te zijn, dat zijn rijbewijs onmiddel lijk werd ingenomen. Zaterdag 5 maart in de middag werd ingebroken in het bejaarden centrum de Diessenplas. Een wo ning werd doorzocht, maar er wordt niets vermist. Meer 'geluk' had vermoedelijk de zelfde inbreker bij en aanleunwo ning. Uit deze woning wordt een bedrag van enkele duizenden gul dens vermist. Zaterdagavond bleek een volgen de automobilist, rijdende in de Dorpsstraat, te veel aan Bacchus te hebben geofferd. Hij ging met een transactie van f 600,- naar huis. Eveneens op zaterdagavond 5 maart, vloog een automobilist uit de bocht in de Kon.Wilhelmina- straat, waarbij de auto tegen een boom tot stilstand kwam. De be stuurder had zich verkeken op de scherpte van een bocht. Deze be stuurder alsmede twee inzitten den, werd voor observatie per am bulance overgebracht naar een zie- In de Kenemansstraat werd die zelfde nacht een poging onderno men nog een auto weg te nemen. In dit geval bleef de auto wel staan, doch werden diverse goederen, waaronder een autoradio en een verrekijker ontvreemd. Een andere auto, staande op Het Landeweerd, werd eveneens open gebroken Hieruit werd een radio cassetterecorder ontvreemd. Zondagmiddag werd een 71-jarige inwoner uit Deventer tijdens het wandelen op de Holterberg onwel. Geneeskundige hulp mocht niet meer baten. De man was overleden aan een hartstilstand. In de nacht van 6 op 7 maart ver nielden enkele jongelui verkeers meubilair op de rotonde van de Larenseweg. Een getuige had ge zien dat twee jongens en een meisje hier debet aanwaren. De politie heeft deze vandalen echter niet kunnen achterhalen, Maandagmorgen, 7 maart ontdek te een winkelier aan de Oranje straat dat men een poging had gedaan om in te breken. Van een achterdeur werden de glaslatten verwijderd, doch verder gingen de inbrekers niet. Niet uitgesloten moet worden geacht dat ze werden gestoord. Eveneens op maandag 7 november kenhuis te Deventer. Aldaar ble- werc* een helm ontvreemd uit de ken de verwondingen mee te vallen g^derobe van de Scholengemeen schap. Een zestal jongelui werden door de congierge uit de school verwijder, omdat ze daar niet thuis hoorden. Even later kwam men te rug met de mededeling dat ze een helm vergeten waren. Nadien bleek dat er een helm was ont vreemd. en ze konden nadien naar huis wor den vervoerd. In de nacht van zondag op maan dag werd een personenauto ont vreemd die stond geparkeerd in de Nagelhoutstraat. De auto werd dinsdag terug gevonden in de De venter. De belangstelling voor de begun stigersavonden van de Oudheid kamer Hoolt'n büjkt overweldi gend groot. Vorige week bericht- Wie nog mocht rekenen op serieu ze college-onderhandelingen tus sen Gemeentebelang met de be staande collegepartijen CDA en PvdA, kan die hoop beter laten varen. In de eerste de beste com missievergadering na de voor de christen-democraten en socialis ten zo desastreus verlopen verkie- ANBO Op donderdag 17 maart houdt de ANBO haar jaarvergadering. Deze begint om 14.30 uur en vjndt plaats in dorpshuis de Boschkamp. Op de agenda van het officiële deel van de verga dering staan de bespreking van het inhoudelijk en financieel jaarverslag over 1993, de vast stelling van de begroting voor 1994 en de verkiezing van het bestuur. Ter uwer informatie: alle bestuursleden zijn herkies baar. Tot een kwartier voor de vergadering kunnen tegenkan didaten worden gemeld. Na de pauze vertelt één van de leden, dhr. C.J. Mol over zijn reis van Holten naar Peking. Met behulp van dia's laat hij beelden zien van interessante reis per transsi- berische spoorweg naar China. PCOB Op donderdag 17 maart houdt de PCOB haar jaarvergadering. Deze begint om 14.30 uur en vindt plaats in de Kandelaar. Op de agenda van het officiële deel van de vergadering staan de be spreking van het inhoudelijk en financieel jaarverslag. Daarna wordt een besluit genomen over een bestuurswisseling en een - aanvulling. Na de pauze zal ds. M. Berg een inleiding houden over het thema 'Een blik op de toekomst van de kerk en ons zelf. WVG Wet Voorzieningen Gehandi capten, een nieuwe wet die in de plaats komt van verschillende wetten en regelingen op grond waarvan mindervaliden o.a. ver goedingen konden krijgen voor woningaanpassingen en ver voerskosten. Veel van die wetten golden slechts voor personen tot 65 jaar, dat is nu opgeheven. De uitvoering van die wetten is nu komen te liggen bij de gemeen ten. In Holten is er op de afde ling sociale zaken een aparte ambtenaar voor aangesteld. Wat bijzonder vervelend is, is de korting die het Rijk heeft toege past op het budget dat werd overgedragen aan de gemeen ten. Wat ook vervelend is, is het feit dat gemeenten zelf binnen bepaalde grenzen kunnen bepa len over de hoogte van vergoe dingen en de aard van de aan passingen/ vervoerskosten e.d. die worden vergoed. Op 1 april wordt deze wet van kracht. Alle bestaande vergoedingen worden overgenomen door de gemeente en AWBZ, ook nieuwe aanvra gen moeten bij de gemeente worden gedaan. Door de haast waarmee deze wet moest wor den behandeld, bestaan er nog weinig folders die duidelijk maken waarvoor men nu bij de gemeente moet zijn. Via deze rubriek zullen wij proberen u steeds op de hoogte te houden. zingen, stonden de partijen lijn recht tegenover elkaar en was de stemming te snijden. Voorzitter CDA-wethouder HJ. Westerik wenste geen verhullende 'lulver halen' maar drong aan op politie ke duidelijkheid. Aan de orde waren de riolerings- en reconstructiewerkzaamheden in de Pastoriestraat en de Rietmolen straat waarvoor het college een krediet van 700 duizend gulden no dig heeft. Uiteindelijk draaide de discussie daarbij uit op, hoe kan het anders, de Maïsweg. De vorige week in deze krant gemelde maat regelen die deze straten meer tot 'woonstraten' moeten maken die voldoen aan de criteria voor een 30 kilometer-zone, vormen immers onderdeel van het totale verkeers- structuurplan. Dat gaat er van uit eerst in het dorpscentrum het sluipverkeer te weren alvorens een zuidelijke rondweg (Maïsweg) wordt aangelegd. Die relatie werd door G. Markvoort (PvdA) en J. Veneklaas (CDA) dan ook duidelijk gelegd. Ze vinden de maatregelen in de Pastoriestraat- /Rietmolenstraat perfect, maar al leen in combinatie met aanleg van de Maïsweg. Gezien de verkie zingsuitslag vrezen beiden dat die Maïsweg er wel eens niet zou kun nen komen, reden om tegen het voorstel te stemmen. Zonder Maïs weg zou de druk op bijvoorbeeld de Schoolstraat en de Tuinstraat on verantwoord toenemen. Gemeen tebelang was bij monde van H. Rustebiel content met de recon structie omdat zijn partij ervan uitgaat dat eerst in het dorp zelf verkeersbelemmerende maatrege len moeten worden genomen alvo rens beoordeeld kan worden of er nog een rondweg nodig is. „Dit is een goede oplossing. De straten blijven bereikbaar, maar wie haast heeft zal via de N 332 en de Al rijden." Een argument overigens dat door CDA en PvdA met hoon gelach werd ontvangen. Irritatie WD'er L.H. Rensen riep bij voor zitter Westerik de meeste irritatie op met zijn verzoek de ontwikke lingen even af te wachten en voor alsnog alleen de riolering te ver nieuwen en daarna een noodbe- strating erin te leggen. „Te duur, ten wij reeds dan voor het eerst besloten is twee avonden te hou den: vanavond (donderdag 10 maart) de eerste, donderdag 17 maart de tweede. Beide avonden hebben plaats in het dorpshuis en beginnen om 20.00 uur. Vanavond wordt de ontmoetingsruimte uit sluitend bevolkt door begunsti gers en genodigden, volgende week zijn overige belangstellenden welkom. Zij betalen vijf gulden toe gang. Voor deze avond is nog een beperkt aantal plaatsen beschik baar. Gezien de grote belangstel ling houdt de Oudheidkamer de mogelijkheid open voor een even tuele derde avond. Indien de twee de avond volgeboekt is, kunnen belangstellenden zich opgeven via een schrift dat in het VW-kantoor is neergelegd. Een woordvoerster laat weten dat voor het doorgaan van deze avond wel een minimum aantal bezoekers vereist is (circa 50). Tijdens de bijeenkomsten ver telt bestuurslid H.J. Koopman Azn. over de vele kruideniers win kelt tje)s die Holten ooit rijk was, terwijl H. Koopman Tzn. aan de HONDA dan moet je twee keer aan het hand van dia.s en overhead-beel- werk," oordeelde Westerik die bo- den een hiding houdt over boer- vendien aanvoerde dat de Holte- derijen to De Haar v00r daar naren met twee keer met een opge- sprake was van woningbouw broken Pastoriestraat geconfron- teerd willen worden. Maar eigen lijk stak hem het meest dat de duidelijk achterliggende politieke redenen niet werden uitgesproken. Volgende maand immers waait er in Holten een andere politieke wind, waardoor dit voorstel in een heel ander licht komt te staan. „Heeft u politieke redenen, zeg dat dan maar hang geen lulverhalen op," klonk het bits. „Ik ben als wethouder ingehuurd tot 11 april en zolang er geen ander besluit is, gaan we door op de ingeslagen weg, dus uitvoering van het ver- keersstructuurplan. Bovendien werken we met een investerings schema waarin al deze maatrege- Markelo tel. 05476-16 19 len in combinatie met elkaar zyn vrijdag 18 maart is het vijf jaar opgenomen. De hele gemeentelij- geleden dat de Vakgroep Horeca ke organisatie is daarop afge- van de Voedingsbond FNV en de stemd. Wilt u eén of twee maanden Horecabond FNV fuseerden. Hier- uitstel, dan stagneert de hele Lüt ontstond een nieuwe Horeca- voortgang, ook voor wat betreft de bond FNV. De Twentse afdeling is herinrichting van de Oranje- opgesplitst in vijf nieuwe afdelin- straat." gen: Holten, Enschede, Oldenzaal, Hengelo en Almelo. Door deze fu sie zagen deze nieuwe afdelingen hun ledental de afgelopen vijfjaar bijna verdubbelen. Ter gelegen heid van het eerste lustrum bieden de afdelingsbesturen him leden een feestavond aan, die gehouden wordt op vrijdagavond 18 maart in de Hengelose Weidehoek. Tevens zal vice-voorzitter W. van Santé van de Horecabond FNV een jubi- De bijna twintig jaar oude CV-ke- tel in het oude gedeelte van basis school De Regenboog aan de Schoolstraat is dringend aan ver vanging toe. Daarom heeft heft het bestuur van de Vereniging voor laris hudligen. Maatwerk autoleasing leasing Markelo Tel. 05476-16 19 Protestants Christelijk Onderwijs de gemeente verzocht een nieuwe aan te schaffen. Aangezien het ver zoek voldoet aan de Wet op het basisonderwijs en de rijksvergoe ding voor CV-ketels is gebaseerd op een vervangingstermijn van twintig jaar, stelt het college de raad eind deze maand voor hieraan mee te werken. De avond wordt muzikaal omlijst door Gerard Wig- gers, presentator is Fons Platen- kamp. Tussen 13.00 en 17.00 uur wordt voor leden en niet-leden vooraf een looncontrole gehouden in De Biester, Stationsplein 10. Voor meer informatie kan men bel len met J. Bollee (tel. 63597) of H. Greven (tel. 074-770755). NED.HERV. KERK 10.00 uur, ds. kand. Bakhuis, Westerhaar. Jeugddienst. Ne vendiens ten 19.00 uur, ds. G.W. Marchal, Hel- lendoorn Collecte in dienst: Alg. Diaco nale Doeleinden. Uitgangscol lecte: Kerkvoogdij. Oppas dienst: mevrouw De Koning, Mariska Noordam Diessenplas: woensdag 16 maart: Leger des Heils GEREF.KERK 9.30 uur, ds. H.P. Mulder 19.00 uur, ds. H.P. Mulder Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Hans Stam; groep 7 en 8 o.l.v. Jenny Wieldraayer. Op pas: 0-3 jaar: Truus Hulsman- Aal tink, Erna Nijkamp-ter Avest, Riet Schuppert-Wester- ik; 4-6 jaar: Gerdien Tromop- Nijkamp, Jeanette Aanstoot- Braker. Eerste collecte: deels binnenlands diaconaat en deels diaconie. Tweede collecte: Ren te en aflossing (m.u.v. interker kelijke diensten). RK KERK 10.00 uur, Eucharistieviering in gebouw Irene DIJKERHOEK 10.00 uur, ds. A. Mol, Lochem Collecte in dienst. Alg. Diaco nale Doeleinden. Uitgangscol lecte: Kerkvoogdij. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur, ds. L. Füer, Nijverdal. Uitgangscollecte: Kinderne vendienst NIEUW HEETEN Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis. Zondag: 8.00 uur, H. Mis; 10.00 uur, gebedsdienst KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen- maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 39 75. Za terdag en zondag voor spoedre- cepten geopend om 11.00 uur en 16.00 uur, tijdens het spreekuur van de huisartsen. Buiten deze uren eerst bellen: tel. 6 39 75. TANDARTS: 12 en 13 maart: R. Brouwer, Boomkamp 10a, Rijssen. Tel. 05480-13194. Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Kraamzorg: Ceintuurbaan 11, Deventer, tel. 05700-32095; voor informatie ma fm vr. 08.30- 16.30 uur. Wijkverpleging: Gaardenstraat 31, spreekuur en uitleen m t/m vr. 13.30-14.30 uur, tel 05483- 61436; 24-uurs bereikbaarheid noodgevallen: tel 05700-15297. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. STICHTING VELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. EN GERGIE VOORZIENIN G: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 63012); ABVA/KABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca bond (64487); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Donderdag 10 maart: 20.00 uur, bingo Nierstichting in zaal Vos man; 20.00 uur, begunstigersa vond Oudheidkamer in De Boschkamp; 20.00 uur, jaarver gadering CBTB Holten in De Kandelaar Vrijdag 11 maart: 19.30 uur, CJV-jaarfeest in Irene Zaterdag 12 maart: 19.30 uur, CJV-jaarfeest in Irene Zondag 13 maart: 14.00 uur, start puzzelrit MAC De Holter berg bij 't Stuurhuus; 13.00 uur, Tien over rood-kampioenschap van Holten bij Barbarossea/'t Klavier Dinsdag 15 maart: 14.30 uur, Bejaardensociëteit in De Kan delaar: 20.00 uur, ledenvergade ring HHV in De Biester Woensdag 16 maart: 20 uur, af delingsavond NBvP Holten in zaal Vosman Donderdag 17 maart: 14.30 uur, jaarvergadering ANBO Holten in De Boschkamp; 20.00 uur, begunstigersavond Oudheidka mer in De Boschkamp Zaterdag 19 maart: toiletrolle- nactie HMV in buitengebied; 20.00 uur, Dolf de Vries voor St. Kunst en Cultuur in Irene; 20.00 uur, toneeluitvoering DAT i.s.m. buurtvereniging Dijker- hoek in Het Bonte Paard Zondag 20 maart: 7.00-10.00 uur, eerste viswedstrijd senio ren HSV De Rietvoorn in Twen- tekanaal/Lochem bij de centra le (6.00 uur vertrek van 't Vlet- goor) Geboren: Leon, zoon van G.J. Brinks en R.M. Stegeman Overleden: L.H. Tuitert (81) Gehuwd: E. Wuestman (32) en M.M. Barvelink (27).

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3