Beurs voorlichting bouwen wonen VOORLICHTINGSBEURS HWw fa. expert 0 DOORNENBAL 3SS* WIN-T0T-ZEVEN-MILJ0EN-B0N met alles op het gebied van bouwen en wonen op 7, 8 en 9 februari a.s. mi ->£- Extra Prijs Bouwen Elektra/sanitair/cv/ beveiliging Hoveniersbedrijf Sierhekwerken/ schoorsteenkappen Makelaardij Keukens Notaris Financiering/verzekering Gevelstenen/ dakpannen/sierbestrating Hang- en sluitwerk Architectuur en onderhoud GRATIS ENTREE! Deelnemende bedrijven: Bouwbedrijf Habo Rijssen B.V. Van Dam Groep - Joldersma B.V. Rabobank „Rijssen" B.A. Hoveniersbedrijf „De Brekeld" Multi Meubel Rijssen B.V. Ligtenberg Bouwkundig Adviesburo Notariskantoor Rakhorst Steenfabriek Smeijers Voortman Van Buuren B.V. Ijzerwaren Geran Sierhekwerk Makelaardij o.g. Vos b.v. op maandag, dinsdag en woensdag, 7, 8 en 9 ffebr. a.s. 17.00-21.00 uur In café-restaurant „De Poort van Twente Enterstraat 218 te Rijssen. GRAAG TOT ZIENS! te>M6 M&l- KAt>T EXPERT, DAAR WORD JE WIJZER Feest met de Postcode Loterij... deze week gaat 7 miljoen eruit! Miljonair worden? Vul snel de bon in en doe mee! DONDERDAG 3 FEBRUARI 1994 HO 11 ZA Alles over de verschillende bouwmogelijkheden. Kompleet met tekeningen en maquettes. Kompleet met prijsindikatie. Een overweldigende hoeveelheid documentatie. Nieuwe technieken, nieuwe stijlen, nieuwe mogelijkheden. Voor een vakkundige realisatie van tuinarchitectuur, machinale tuinbewerking, tuinaanleg en onderhoud. Onderhoudsvrij, fraai ogend sierhekwerk van optimale kwaliteit; schoorsteenkappen en diverse smeedijzeren artikelen. Deskundige informatie over aankoop, verkoop en taxaties onroerend goed, bouwkundige dienstverlening en (dia-)presentatie bestaand en nieuw te bouwen onroerend goed. Overtuig uzelf en kies uw droomkeuken. üw Alno-dealer zorgt voor een juiste planning, montage en prima service, ook na de aankoop. Advies voor zaken als koopakten en testamenten, verenigingen, veilingen of het lenen van centen, of op het gebied van de vennootschap; de notaris, lid van de Kon. Notariële Broederschap. Wat is voor u de meest voordelige hypotheek. Advies kompleet met computerberekeningen en lastenvergehjkingen. Tevens alle informatie over de benodigde verzekeringen. Vakkundig adviezen voor de aankleding van uw huidige of toekomstige woning, zowel binnen als buiten. Vele soorten, formaten en kleuren om een goede keuze te maken. Specialisten op het gebied van veiligheids hang- en sluitwerk. Erkend Slotenexpert, Deskundig advies op het gebied van bouwkundig onderhoud en betonreparaties; tekeningen, bestek en begroting van nieuw-, ver- en aanbouw. M 1000 tNduï!£F. De hele straat prijs! Het was een gewone maan dagavond in Spijkenisse, tot Reinout Oerlemans op de "bel van nummer 7 drukte, zo maar in een klein straatje. Nee, niet zomaar een straatje, maar de 'Straat van de Week, met deze keer niet minder dan 13 winnaars van de Postcode- StraatPrijs! Reinout mocht 12.000 gulden overhandigen aan de geluk kige die met vier loten mee speelde in de Postcode Lote rij. De twaalf andere win naars van de StraatPrijs - dat was dus bijna de hele straat! - werden direct bij de winnaar thuis uitgeno digd. Het werd een geweldig feest, terwijl de buren die nog niet mee speelden in de Postcode Loterij ongelovig met de hoofden uit de ra men hingen. Toen alle winnaars bij elkaar waren, maakte Rei nout bekend wie de geluk kige winnaar was van de Extra Prijs van 25.000 gulden. Nu kon het feest écht be ginnen! Winnen met de hele straat en nog een feest op de koop toe. Dat kan alleen bij de Nationale Postcode Lote- Reinout Oerlemans is maar al te graag de gulle gastheer voor de StraatPrijs winnaars rij, de vrolijkste loterij van Nederland. En door mee te spelen, helpt u ook een groot aantal goede doelen voor mens en natuur want de Postcode Loterij is de loterij met een Voor één tientje per maand speelt u mee. Met dat tientje maakt u elke week en elke maand kans op de meer dan honderdduizend prijzen van een tientje tot 7 miljoen in de De winnende Thuisbingo- nummers: 23 januari 1 12 21 32 41 3 15 22 34 42 4 17 24 36 45 7 18 26 39 8 20 31 40 Postcode Loterij en de Postco de Bingo. Deze week is de eerste trekking van 1994. Dat begint al goed want de Jackpot van 7 miljoen gaat er gegaran deerd uit! StraatPrijs 30 januari 3000 3208 RE 25.000 3208 RE 010 Naam; Adres: Ik wil graag meedoen aan de Postcode Loterij, inclusief de Jackpot en Postcode Bingo. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal per 7 maandhetvolgendebedragvanonderstaanderekening af te schrijven: J 40,- (vier lotnummers) J ƒ20,- (twee lotnummers) J ƒ30,- (drie lotnummers) ƒ10,- (één lotnummer) A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen met blokletters. Deelname houdt in aanvaarding van het reglement. J dhr. mevr. Postcode: I I I I l-l I l Plaats: Postbanknummer: Datum: Handtekening: Banknummer: I NATIONALE L O T E R I J Bon invullen, uitknippen en opsturen in een enveloppe (zonderpostzegel) naar Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 79503,2501ZV Den Haag 168.94.01 RIJSSENSESTRAAT280, NIJVERDAL, TELEFOON 05486-1 22 97

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 11