'Voetbal is mijn lust en mijn leven' sports agenda Benauwde zege voor Blauw Wit in Daarle Holtense schakers uit de SBO-cup I Sjoel/schietavond bij de SV Holten Ruime winst voor waterpolodames Volle winst voor lagere BCH-teams Handbalwinst in topper tegen SDOL 'International' Arno Knapen: Emoties laaien hoog op bij Mintonette 2 HOLTENS NIEUWSBLAD Uitslagen De Eendracht Tafelvoetbal voor pupillen DONDERDAG 27 JANUARI 1994- Het eerste schaakteam van de SV Holten werd vorige week vrijdag uit de SBO-beker gewipt door Al melo. In de kwartfinale werd het een zeer enerverende wedstrijd waarin Holten al na een halfuur op voorsprong kwam door Dick van der Knaap die een fout in de ope ning genadeloos afstrafte. Daarna duurde het lang tot de volgende partijen werden beslist. In de laat ste minuten viel het doek voor Hol ten. Ben van der Griendt won nog wel, maar Joep Middelink gaf een dame. Ton van Oyen stond nog wel beter, maar wilde te veel en kreeg het lid op de neus. De daardoor noodzakelijke vluggertjes bleken te veel voor de Holtense ploeg. Deze werden met 2,5-1,5 verloren. Het tweede schaakteam zorgde bijna voor een verrassing. Tegen kampioenskandidaat ESGOO 5 uit Enschede werd met 4-2 verlo ren, maar Holten was heel dicht bij een 3-3 gelijkspel. Al te best begon het overigens niet voor Holten. Karl Heinz Leisten en vooral Jan van Calcar lieten zich flink te gra zen nemen, maar Theo van Linden- berg en Eric Mondeel sleepten daarna een remise uit het vuur. Er waren toen nog twee partijen te spelen waarbij Jan ten Velde bijna gewonnen stond terwijl Gerrit Ste vens eerder wat slechter stond. Door een foutje wist Stevens de boel echter radicaal om te draaien en werd het 3-2. In wederzijdse tijd nood kon Jan ten Velde zijn gewon nen stelling niet te verzilveren en verloor hij uiteindelijk zelfs. Jeugd In de jeugdcompetitie werd de tweede ronde gespeeld waarin en kele verrassingen te noteren vie len. Zo won Bas van Beek van Paul Noordam terwijl zijn zus Selma Eg- bert Bouwmeester wist te ver schalken. Overige uitslagen: Bart Lubberdink-Rob Gervedink Ntf- huis 1-0; Rick Romp-Alrik Baltus 1-0; Rein IJmker-Merijn Offringa 1- 0; Jonathan Teoh-Roel Roele 0-1. Na twee ronden zijn er drie koplo pers: Roel Roele, Rick Romp en Rein IJmker. Morgenavond, vrijdag 28 januari houdt de SV Holten voor haar le den een sjoel- en schietavond. On der leiding van leden van Schiet vereniging De Zaagmolen komen diverse teams van elftallen, com missies en afdelingen in het ge weer. Daarbij verdedigt het der tiende seniorenelftal de wisselbo kaal. Tevens worden de beste schutter bij de dames en de heren bepaald. In de kantine op sportpark Meer manskamp wordt ook het Holtens kampioenschap sjoelen afgewerkt. Hierbij strijden de deelnemers in dividueel om de door Henk Mus- kee beschikbaar gestelde wisselbe ker. Aan dit kampioenschap kun nen niet alleen leden, maar ook introducées deelnemen. Er zijn geen kosten aan verbonden. Wel dient men zich van tevoren in te schrijven. Het Sjoelkampioen schap begint om 20.00 uur. SV Holten SENIOREN: Holten 1-LSV1,14.30 uur; Holten 2-Omhoog 2,10.00 uur, Twenthe 3-Holten 3,10.45 uur (ver trek 9.30 uur); Holten 4-Enter 4, 10.45 uur; Haarle 3-Holten 7,10.45 uur (vertrek 9.30 uur; Holten 8- Almelo 4, 9.00 uur; Omhoog 5-Hol- ten 9, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Haarle 7-Holten 10, 9.00 uur (ver trek 7.45 uur); Holten 10-PH 17, 10.00 uur; Holten 11-PH 17, 10.00 uur; Holten 12-Haarle 8, 9.00 uur; Hengelo 12-Holten 13,9.00 uur (ver trek 7.45 uur). JUNIOREN: TVC Al-Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur; Holten Bl-TVC BI, 14.30 uur; Holten B2- sporthal 't Mossink, 11.00 uur; SVZW Cl-Holten Cl, 12.45 uur (ver- trek 11.45 uur); Holten C2-Den Ham C3,12.30 uur. Bij afgelasting van Holten Cl en C2 in sporthal 't Mossink, 9.00 uur. PUPILLEN: Holten Dl-sporthal 't Mossink, 9.00 uur; Holten D2- sporthal 't Mossink, 9.00 uur; ABS El-Holten El, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur; Holten E2-ABS E2,10.00 uur; ABS E3-Holten E3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten Fl-ABS Fl, 11.00 uur; ABS F2-Holten F2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hol ten F3-ABS F3,11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN: Blauw Wit-Achilles Enschede, 14.30 uur; Blauw Wit 2- Huizense Boys 3,12.30 uur; Blauw Wit 3-Hulzense Boys 4, 14.30 uur; Blauw Wit 5-Daarlerveen 4, 12.30 uur; Eversberg 3-Blauw Wit 6,14.30 uur (vertrek 13.30 uur). Dinsdag 1 februari: SWN 2-Blauw Wit 1, 19.30 uur (vertrek 18.30 uur); Blauw Wit 2-Spc. Gorssel 2,19.30 uur. JUNIOREN: Voorwaarts Cl- BlauwWitCl, 12.30 uur (11.30 uur); pupillc-n tafelvoetbal in het club huis: Fl en F2, 09.00 uur; El en E2 10.00 uur; Dl en D2 11.00 uur. ZAALVOETBAL: Donderdag 27 In de onderlinge competitie van schietvereniging De Eendracht gelden de volgende uitslagen: Ge- wwer klasse A: 1. G.J. Schuppert 155; 2. G.J. van Aefst 153; 3. F. Hoes 144; 4. G. Koopman 139. Geweer klasse B: 1. W. Paalman 164; 2. D. Jansen 147; J.A. Paalman 145; 4. A. Paalman 136 (1 x 10); 5. J. Nijendijk 136; 6. J. Tuitert 131. Geweer klasse C: 1. G.Jansen 151; 2. B. oplaat 146; 3. B. Tromop 142; 4. M. Aanstoot 134; 5. B. Kappert; 6. J. Markvoort 110; 7. E. Struik 104; 8. F. Hase 89; 9. D.J. Tiekink 80; Pistool: 1. G.H. Paalman 177; 2. H. Nekkers; 3. G.A. Haverslag. Vuurbuks: 1. H. Nek kers 78; 2. G.H. Paalman 73; 3. D. Overmeen 72; 4. G. Jansen 67; 5. E.J. Grootentraast 57; 6. A. Paal man. Net als afgelopen seizoen kunnen de pupillen van Blauw Wit zater dag in het clubhuis onderling hun krachten meten bij de tafelvoet balcompetitie. Om 09.00 uur bijten de F-pupillen het spits af. Om 10.00 uur gevolgd door de E-pupillen. Om 11.00 uur beginnen de D-pupil- len aan hun onderlinge competitie. De wedstrijden staan onderleiding van de organisatoren Maarten Brand en Diederik Kruimelaar. januari: 22.00 uur Blauw Wit 3- SWN 2. Maandag 31 januari: SVZW 2- Blauw Wit 3, 21.30 uur (vertrek 20.45 uur). Handbal Zaterdag 29 januari: MA aspiran ten uit tegen Voorwaarts om 15.45 uur (vertrek 14.45 uur); welpen uit tegen Karwei/Kwiek om 14.45 uur (vertrek 13.45 uur). Zondag 30 januari: JB uit tegen Stormvogels om 12.15 uur (vertrek 11.00 uur); heren thuis tegen Wese- pe om 13.05 uur; dames 1 thuis tegen Wesepe 2 om 14.10 uur; da mes 2 thuis tegen Lettele 2 om 15.15 uur; dames junioren thuis te gen Raalte om 12.00 uur. Badminton Maandag 31 januari: BCH 5-Odano 3. Woensdag 2 februari: BCH 1-ZBC 3. Programma sporthal Programma voor de week van 29 januari t/m 4 februari. Zaterdag: 08.30-13.00 uur: SV Hol ten voetbal; 13.00-16.00 uur: Blauw Wit; 18.00-19.00 uur: mw. Aanstoot; 19.00-20.00 uur: Aanstoot. Zondag: 09.00-12.00 uur: SV Holten voetbal; 12.00-16.30 uur: SV Holten handbal; 20.00-21.00 uur: Biesters. Maandag: 16.00-18.30 uur: Hockey club Holten; 18.30-23.00 uur: BCH. Dinsdag: 16.30-17.30 uur: Mintone- te (halve hal); 17.30-22.30 uur: Min- tonette; 22.30-23.30 uur Blauw Wit Woensdag: 18.30-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: J. Wegstapel. Donderdag: 16.00-22.00 uur SV Holten handbal; 22.00-23.30 uur: SV Holten All Stars. Vrijdag: 17.00-18.00 uur: Hockey club Holten; 20.00-22.00 uur: Blauw Wit (KNVB). Voor reserveringen van nog vrije uren in het genoemde weekeinde kan men zich vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 03180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Als pupil zette hij zijn eerste schreden op de groene mat van sportpark De Meermanskamp. Kwam bij de rood-zwarte voetbal- junioren en speelde een jaar in het B-elftal. Bij de SV Holten leerde Arno Knapen de fijne kneepjes van de voetbalsport. Toen vooral als spits. Intussen speelt de bijna 18-jarige Holtenaar voor het der de seizoen in het A-elftal van ere divisieclub FC Twente en is bo vendien als rechtsback (of rechts half) actief in het UEFA-elftal voor spelers tot 18 jaar, waar hij getraind wordt door niemand minder dan Dick Advocaat. „Voet bal is dan ook echt m'n lust en m'n leven," aldus Arno. Onze talent volle plaatsgenoot is op dit mo ment ook nog genomineerd voor de titel Sportman van Holten 1993. Knapen, bescheiden, bekent dat hij trots is op enkel al de nomi natie, maar hoopt in stilte vurig op uitverkiezing. Een nog jonge, sportieve loopbaan waar veel an deren alleen maar van kunnen dromen. Arno is zich er zonder meer van bewust dat menig voet baller van zijn leeftijd in zijn 'kicks' zou willen staan. Sinds Arno aantreedt in de A-elf van Twente, bezoekt hij een spe ciale school in Enschede. Een ge combineerde school- en voetbal opleiding. Tot circa 15.00 uur school (examenjaar mavo, red.), daama anderhalf uur trainen on der leiding van Issy ten Donkelaar. Hoewel Knapen de rood-zwarten nog immer een warm hart toe draagt, zelfs nog lid is en meeloopt met de Oliebollencross en als het even kan een wedstrijd komt bekij ken, wijst hij wel op het verschil tussen Holten en Twente: „Bij de laatste merk je direct het profni veau. Er wordt intensiever ge traind en de medische begeleiding is optimaal." Iedere zaterdag speelt de Holtense voetballer een wedstrijd in competitieverband met A-elftallen uit het hele land. De ploeg doet het goed, staat twee de achter Ajax. Talent Circa vijf jaar geleden bemerkten 'scouts' van de afdeling Twente van de KNVB (TVB) het talent van Arno Knapen tijdens een toernooi voor jongens tot 13 jaar. De jeugdi ge voetballer maakte niet lang daarna zijn debuut in het TVB- regioelftal. Vijftien jaar jong speel de Knapen zich vervolgens in de kijker bij 'scouts' van FC Twente. Het resulteerde in zijn entree in het A-elftal van de Enschedese club. Niet meer als spits, maar als rechtshalf. Voor Arno geen pro bleem. Ook de KNVB kreeg zijn talenten in de peiling. Na een strenge selectieprocedure op on der meer het KNVB-sportcentrum in Zeist en via een serie oefenwed strijden, werd Knapen vorig jaar geslecteerd voor het nationale UEFA-elftal onder 17 jaar. In Italië beleefde hij zijn eerste buitenland- In Denekamp behaalden de water polodames van ZPC Twenhaars- veld een ruime 1-5 overwinning op de Kuiperberg. Ondanks de krap pe 6-5 overwinning in het eerste duel ging het meteen van een leien dakje. Binnen één minuut stond het al 0-1 en na de eerste periode 0- 2. Ondanks het feit dat er nogal eens werd misgeschoten, werd er goed samengespeeld en bouwden de Twenhaarsveld-dames in de tweede en derde periode hun voor sprong uit tot 0-5. Een misverstand in de slotfase betekende het enige tegendoelpunt: 1-5. De volgende wedstrijd voor zowel de dames als de heren is op zater dag 29 januari in Rijssen. De heren beginnen om 14.45 uur en de dames om 15.30 uur. Niet alleen voor Arno (rechts), ook voor broer Edwin Knapen begon het allemaal op de grasmat van De Meermanskamp. FC Twente-speler Arno A-elftalkomt inmiddels ook uit voor het UEFA-elftal onder de 18 jaar. Edwin is spits in het B-team van de Enschedese eredivisieclub Foto Ten Velde) se toernooi. Om geselecteerd te blijven weet Arno dat hij constant op hoog niveau moet presteren: „Je weet datje voortdurend beke ken wordt. Een zekere spanning brengt dat wel met zich mee, voor al de eerste keer. Nu ben ik er wel aan gewend." Voor de eerste maal in het Oranjeshirt, betekende ook voor de eerste maal het Wilhelmus in het stadion: „Doorgaans heb ik daar niet zo'n last van, maar ik moet toegeven dat het me die eer ste keer echt wel wat deed." Na de nederlaag van de week er voor, speelde het tweede team thuis tegen ZBC 4 weer als van ouds. Eddie Willemink won glans rijk van zijn Zwolse tegenstander, die bovendien uit onvrede met de shuttles als een bezetene te keer ging. Ook Pieter Aarsen won in mee gehouden. Bang dat hij er twee games, hoewel hij er wel har naast komt te staan, is Arno niet: der voor moest vechten. Gea Stam „Uiteindelijk zit ik er al een tijdje won haar eerste game in de verlen- bij. Soms hoor je dat je goed ge- ging, maar moest vervolgens de speeld hebt, soms niet. Maar tweede en derde game afstaan, meestal weetje het wel van je zelf." Een echte 'goaltjesdief is Arno Hermanna Boode bracht door Knapen op zijn positie als rechts- winst haar team naar een fraaie 3-1 half of rechtsback niet. Naar zijn tussenstand. De heren speelden zeggen heeft hij wel regelmatig vervolgens een mooie en uitermate aandeel in de totstandkoming van spannende dubbel, die in twee ga mes werd gewonnen. Ook het da- mesdubbel werd vrij eenvoudig in Advocaat Oranje. De naam is bijna onlosma kelijk verbonden met coach Dick Advocaat. Ook de UEFA-elf staan onder zijn leiding, daarbij geassis teerd door Bert van Lingen. Hoe ervaart Arno Advocaat als trainer: „Een bijzonder aardige, rustige man, die slechts af en toe echt streng is. Er wordt uiterst ontspan nen naar een wedstrijd toege werkt. Tijdens de wedstrijd coacht hij ons wel intensief vanaf de zij lijn." Knapen betreurt het dat Ad vocaat in juni naar het WK in Ame rika gaat, daar dat toernooi sa menvalt met een EK in Spanje voor UEFA-elftallen onder 18 jaar. Er zal dan dus een andere trainer worden aangewezen. De voorron des zijn voor de UEFA-elf goed verlopen. Als de interlands tegen Oekraïne (uit en thuis) met succes worden afgesloten, dan reist de Oranje-groep af naar Spanje. Afge lopen zondag vloog Arno met zijn ploegmaten, trainer(s) en verzor gers naar Gran Can aria, waar een serie vriendschappelijke wedstrij den wordt gespeeld tegen Spanje, Duitsland en Gran Canaria. Kna pen is intussen gewend aan de in ternationale uitstpajes. Op school wordt er naar zijn zeggen rekening een doelpunt. Binnenkort 18 jaar. Het huidige UEFA-elftal wordt dan verleden tijd. Wat is de volgden stap? Arno: „Misschien Jong Oranje met veel (semi)profs van 18-22 jaar. Door het grotere aanbod is er wel meer con currentie." Arno is in elk geval vast besloten om door te gaan in de voetballerij, wil voorlopig bij FC Twente blijven, hoopt daar bin- Dames 1 van de handbalafdeling nenkort in het tweede te mogen van de SV Holten zette een belang- debuteren om dan wellicht door te rijke stap op weg naar het kam- stromen naar het eerste. Over een pioenschap door concurrent eventueel contract zijn echter nog SDOL 3 met 9-6 te verslaan. Eigen geen onderhandelingen geweest, lijk werd het duel al in de eerste vijf Gezien zijn landelijke selectie en minuten beslist. Toen werd met internationale ervaring verwacht snel en goed aanvalsspel al een 4-0 Arno dat Twente hem houden wil. voorsprong genomen. Daarna ging winst omgezet. De punten van de gemengde dubbels werden vervol gens tussen Holten en Zwolle ver deeld resulterend in een eindstand van 6-2. BCH 3 had thuis weinig problemen met het tweede team van Gene- muiden. Peter Daane en Diny Broekmate wonnen hun enkelspel beiden in twee games, terwijl Sijtze Meinsma en Yvonne Beuker drie games nodig hadden om tot winst te komen. In de herendubbel moest hard gewerkt worden voor de punten, maar in de beslissende derde game kwamen die er wel. Het damesdubbel leverde minder problemen op. In de mixed partij en haalde Genemuiden in ieder ge val nog een erepuntje: 7-1 voor BCH 3. In het sportminnende gezin Kna pen blijkt ook broer Edwin (16) over voetbaltalent te beschikken. Net als Arno kwam hij via de SV Holten en het regio-elftal van de TVB terecht bij Twente, waar hij nu als spits staat opgesteld in het B-elftal. Tot nu toe is nog geen sprake geweest van selectie voor een nationale ploeg. Edwin be- het gelijk op maar SDOL kon niet dichterbij komen getuige de 7-3 stand bij de rust. Holten speelde in de tweede helft te gehaast en scoorde steeds moei zamer. SDOL kwam zeifis terug tot 8-6, maar een breakout via Judith Tiekink in de laatste minuut bracht de definitieve beslissing: 9- 5. Met nog zes wedstrijden te gaan zoekt de zelfde school als Arno en is de voorsprong van Holten op de doet dit jaar eveneens mavo-exa- Luttenbergers drie punten, men. Scores: Annemarie van de Maat 3; Blauw Wit heeft na de (ingekorte) winterstop de competitie goed her vat door de lastige uitwedstrijd te gen Sp. Daarle met 0-1 te winnen. De thuisclub had weliswaar het merendeel van de wedstrijd een veldoverwicht, doch slaagde er nauwelijks in echt gevaarlijk te worden voor het doel van Uilko Spijker. Halverwege de eerste helft mochten de Blauw-Witters van ge luk spreken dat een goed door de Daarle-spits ingekopte bal op de paal belandde in plaats van in het doel. Op dat moment stond Blauw Wit al met 0-1 voor dank zij de Daarle-goalie en Johan Bolink. In de zevende minuut bracht Johan de keeper zo danig in het nauw na een terugspeelbal, dat deze de bal tegen hem opschoot. Johan rea geerde attent en plaatste de bal in het lege doel. Dit was voor de thuis club het sein de inzet nog meer te verhogen. Blauw Wit, dat deze wedstrijd Gerwin de Velde Harsen- horst (voorlopig nog geblesseerd), Jacco Schuppert (geschorst) en Leo Aanstoot moest missen, had grote moeite met deze speelwijze en kon de bal nauwelijks in de ploeg houden. Met kunst- en vliegwerk en met behulp van de paal wisten de Blauw-Witters de krappe voor sprong vast te houden. Kort voor rust kreeg Blauw Wit nog een goe de mogelijkheid uit een vrije trap op de rand van het strafschopge bied, Gerald Jansen mikte de bal echter in de muur. De thuisclub kwam na rust weliswaar furieus uit de startblokken, maar de Blauw- Witters vingen dat offensief be kwaam op. Via counters over de vleugels, waarbij vooral de debute rende André Schuppert vanaf het middenveld enkele goede passes afleverde, werd getracht zelf tot succes te komen. Evenals bij de thuisclub is dit seizoen bij Blauw Wit het scoren echter een moeiza me zaak. Door het inbrengen van twee frisse aanvallers, Dirk-Jan Beldman en Johan Bosschers voor Wim Barvelink en Gerrit Norder, probeerde trainer Middelburg de aanval nieuwe impulsen te geven. Dat leverde wel enkele kansjes op doch de Daarle-defensie kon toch vrij gemakkelijk overeind blijven. De thuisclub mobiliseerde nog eens alle krachten voor een slotof- fensief om zodoende nog een niet onverdiend punt uit deze wedstrijd te halen, doch de Blauw Wit-verde- diging, waarin Hans Stam na zijn langdurige blessure voor het eerst in een competitiewedstrijd weer van de partij was, gaf geen krimp en zorgde steeds tijdig voor oprui ming. De laatste minuten verlie pen voor de Blauw Wit-aanhang onder grote spanning, doch de 0-1 voorsprong kon worden vastge houden, zodat de moegestreden Blauw-Witters na het laatste fluit signaal van scheidsrechter Baars uit Hengelo een zwaar bevochten, niet onfortuinlijke zege hadden be haald tegen een altijd door hun tomeloze inzet moeilijk te bespe len tegenstander. Hoe fanatiek de heren van Minto nette 2 nog zijn bleek in de uitwed strijd tegen ('het altijd lastige') Aastad 4. Na een schijnbaar kans loze 2-0 achterstand knokten de 'oudjes' nog terug tot 2-2 waarbij in de laatste set de emoties hoop op liepen. In de eerste twee sets bleken de gastheren over meer power en snel heid te beschikken. Daarbij kwam dat Wim Hartkamp niet de rust en activiteit uitstraalde die men nor maliter van hem gewend is. Een sterk spelende Jos Kamphuis en een gebeten Harrie ten Wolthuis konden niet verhinderen dat Aastad met 15-11 en 15-12 op een 2- 0 voorsprong kwam. Na een donderspeech van coach Leo Thiele die enkele wissels toe paste, ging het in de derde set een stuk beter. Onder aanvoering van de herboren Wim Hartkamp werd met 11-15 gewonnen en ging het er in de laatste set om. Daarin laai den de emoties hoog op, met name in de relatie tussen de scheidsrech ter en Mintonette. Na in woord en gebaar elkaar wat schunnigheden te hebben toegevoegd, konden pas een afkoelingsperiode de gemoe deren tot bedaren worden ge bracht en trok een getergd Minto nette alsnog een gelijkspel naar zich toe: 13-15. Dames Ontevreden verlieten de dames van Mintonette na de uitbeurt te gen Dynamiek de sporthal in Goor. Er had duidelijk meer ingezeten dan de 3-1 nederlaag (14-16,15-11, 16-14 en 16-14). Dynamiek scoorde veel met een harde en diepe serve, maar desondanks kwam Minto nette steeds beter in haar spel en won de eerste set. Daarna lag het initiatief duidelijk bij de thuisclub. Coach Yvonne Wielaard had bij 10- 5 haar twee time-outs al opge bruikt, maar haar woorden hadden wel effect. In een inhaalrace zorgde met name Anke ten Kampe voor veel punten. Tot 13-11 hield Minto nette Dynamiek goed bij, maar toen was het gedaan. De derde set begon Mintonette met een 4-7 voorsprong die met aantrekkelijk spel werd uitge bouwd naar 9-14. Dynamiek gaf zich niet gewonnen en liet met aan vallend spel de Holtenaren alle hoeken van het veld zien. Fouten en de spanning braken Mintonette op waardoor ook deze set naar Dy namiek ging. De vierde set had eenzelfde verloop. Na een 4-8 voor sprong werd het 13-i3 en had Dy namiek weer het laatste woord: 16- 14. Judith Tiekink en Monique Plan- tinga 2; Margot ter Schure en Mo nique van de Molen 1. De heren boekten, ondanks blessu res van Meino van Beek en Rik Dalhuisen, een keurige 14-16 over winning op WSV '38 in Deventer. Met enkele improvisaties op de rechtervleugel werd al snel een 3-6 voorsprong genomen. WSV speel de daama alerter en zette Holten bij de rust op een 9-8 achterstand. Daardoor aangespoord zetten de gasten na de rust orde op zaken. In een vlot tempo werden flink wat kansen uitgespeeld resulterend in een 10-14 voorsprong en hoewel WSV in de slotfase nog terug kwam, zorgde met name doelman Frank Konijnenberg (o.a. met een gestopte strafworp) ervoor dat bei de punten mee naar Holten gingen. Scores: Vincent ten Zijthof 5; Rob Vos 4; Andy de Jong 3; Stefan Jan sen en Nico Vorst 2. Dames 2 speelde thuis tegen Raal te 2 ondanks slechts één wissel een goede wedstrijd, maar kon niet voorkomen dat Raalte bij de rust met 2-4 leidde. In een goede tweede helft kwam Holten nog met 6-5 voor, maar de gasten sleepten er toch nog een 6-6 gelijkspel uit. Sco res: Ellen Leeftink 2; Marti Barve link, Tilly smit, Annemarie Wijn berg en Diny Heijda 1. De dames junioren speelden tegen het op de tweede plaats staande Karwei/Kwiek een kansloze partij. Vooral omdat men snelheid te kort kwam. Na een 12-2 achterstand bij de rust werd de schade daama nog enigszins beperkt. Scores: Maijon Jansen, Marieke Grave en Michel le den Bouwmeester 1. Jeugd Meisjes A boekte een keurige over winning op rode lantaarndrager V en K. Ondanks een wat rommelige wedstrijd, waarin het bij de rust 3-3 stond, wist Holten de volle winst te pakken, ook al omdat de keepster twee strafworpen keerde. Meisjes B koerst recht op het kam pioenschap af. Uit tegen Leerkes- /Haarle won Holten na een gelijk- opgaande eerste helft (3-4) vrij sim pel met 3-8. Recreanten De recreanten speelden tegen Mar- kelo een wedstrijd waarin Holten al snel achterkwam (4-2), maar zich bij de rust naar 6-4 had terugge- knokt. In de slotfase nam Markelo alsnog afstand: 10-7.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9