m DEZE WEEK Marieke Mulder MODE 25.- 79.- Wh VEILINGBEDRIJF HOLBEIN Openbaar toilet kost een ton Fraaie tweede plek Dollekamp A A A A Kinderpostzegels te koop in Holten NOG TWEE WEKEN!! 295.- 1399.- 1798.- 1399.- Bij aankoop van 2 artikelen (ongeacht welke) krijgt u op het tweede artikel (het goedkoopste) uitgezonderd aanbiedingen Kamerbreed tapijt Hoogpolig tapijt I "~l JVC mKBmS I Vijf avonden over poëzie en literatuur Resultaten Blauw Wit Wierdensestraat 2, Rijssen - Marktstraat 17B, Raalte (B-keus) verkopen wij tegen eenheidsprijzen vanaf diverse kleuren op jute 4 m breed vanaf Donderdag koopavond tot 20.00 uur. Nu uw goederen inbrengen voor de komende kunst- en antiekveiling!!! per str. meter per str. meter „DE BIESTER" Bessenjenever Cuno Hl oor man n DONDERDAG 11 NOVEMBER 1993 l~Philips CDi Interaktief met joystick afstand.bed. fantastische beeld- geluidsmogelijkheden op CD schijfje gratis encyclopedy 1498- 895.- j nu met inru inruil CD-speler O^^I-J Extra inruil bij aankoop van deze breedbeeld tv Verwen uzelf met breedbeeld tv Deze 72 cm breedbeeld tv is niet groter dan uw huidige normale 66 cm tv-kast. Digitale ADTV-techniek zorgt voor ongekend mooi beeld en super geluid. Natuurlijk met beeld in beeld. Modelserie 1994 3995.- Inruil goede stereo kleuren tv OOOa— met teletext tot max. 5 jaar Miniset Met active basis extension en live surround, nu met boxen JVC compact system MX-S2 Minisets al vanaf compl. met cd-boxen Sony Mini hifi systeem de nieuwste compleet met cd-wisselaar 1798- Losse componenten Sony Mini hifi cd-wisselaar 2498.- Philips/Aristona 63 cm FSQ stereo teletext kleuren tv 'nieuwste model 2098-, 1798.- nu Walkmans 20% extra korting met inlevering van deze kortingsbon Breedbeeld Beter en goedkoper dan alle anderen Ontspannen KOELKASTEN - WASAUTOMATEN - ELEKTR. HUISHOUOELIJKEAPPARATEf Nijverdal - Winkelcenirum Keizerserf 32 A Tel. 05486-1 30 95. Nabij Hema Gratis parkeren achterzijde Molenweg Koopavond donderdag Fijne techniek met service van vakmensen! Vriendelijke vakmensen die nog moeite voor u doen! Tijdens de behandeling van de ge meentebegroting werd min of meer onverwacht het zoveelste bedrijf van de klucht 'Openbaar Toilet Holten' opgevoerd. De wens van het CDA voor een openbaar toilet zorgde namelijk opnieuw voor een nadrukkelijk humoristische noot, wat niet wegneemt dat deze wens wel degelijk serieus genomen werd. Herhaalde malen drongen de christen-democraten reeds aan op realisering van een openbaar toi let, met name voor vakantiegas ten, winkelend publiek en bezoe kers van de markt en evenementen in het dorpscentrum. Enige tijd geleden ontstond nogal wat dis cussie over de vraag of de voorzie ning op de prioriteitenlijst Sociale Vernieuwing thuishoorde. Door bezuinigingen op andere projecten op die lijst werd 41.000 gulden vrij gemaakt voor een sanitaire unit. Volgens wethouder Wim Dalhui- sen betreft het evenwel een inves tering van circa een ton. Het CDA, dat benadrukte dat 'het wrak' ach ter de dorpskerk inmiddels verwij derd was, vroeg B en W komend jaar incidenteel vrijkomende gel den primair voor de extra benodig de 60.000 gulden te reserveren. Die toezegging werd gedaan met in stemming van PvdA en Gemeente belang. De WD gaf er de voorkeur aan om dat geld eerst te besteden aan het opknappen van de Bos- school. De combinatie Marie Elise Dolle kamp met haar schimmel Attend (Wahtamin) zette in Alverna de stijgende lijn van de afgelopen we ken voort met een fraaie tweede plaats in de ZZ-Z dressuur klasse van de NVDR. Eerder werd e vier de in Houten en in Weert. Attend scoorde met name goed in de ver zamelde en uitgestrekte draf, de appuyementen en de galopchan gementen om de drie sprongen. Het resultaat was een totaal van 190 punten (63,34%). In de tweede proef werd ze vierde met 194 pun ten (64,67%). Op 21 november rijdt deze combi natie een thuiswedstrijd in het oos ten van het land, namelijk in Lut- tenberg. Plaats van handeling is de daar recentelijk gebouwde 20 x 60 meter binnenmanege. Een van de kaartontwerpen van de Stichting Kinderpostzegels Neder land. AANNEMERSBEDRIJF PAALMAN TEMPELMAN B.V. Maneschijnsweg 32 - 7451 LK - Halten Telefoon 05483-6 13 87 Het adres voor algehele uitvoering van: NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD KEUKENS OPENHAARDEN MEUBELINRICHTING 30% KORTING Komend voorjaar staan in dorps huis De Boschkamp vijf leesavon- den over literatuur en poëzie op het programma. Ze worden ver zorgd door Hans Oordt die zijn gehoor aan de hand van vier ro mans en een verzameling gedich ten zal boeien en onderhouden. Op maandag 10 januari staat 'De ruimte van Sokolov' van Leon de Winter Centraal, op maandag 31 januari 'Ontaarde Moeders' van Renate Dorrestein, maandag 21 fe bruari 'Twee Vrouwen' van Harrie Mulisch en op maandag 14 maart 'De overkant van de rivier' van Jan Siebelink. De serie wordt op maan dag 4 april afgesloten met een avond over poëzie. De bijeenkomsten duren van 19.45 uur tot 21.45 uur en de deelname kosten zijn f 62,50. Voor inlichtin gen en opgave: tel. 05483-62755. Op woensdag 17 november starten de vrijwilligers van het Holtense Comité voor de Kinderpostzegels met de verkoop van de nieuwe se rie kinderpostzegeld en een uitge breide collectie wenskaarten. De verkoop duurt tot eind december. De opbrengst is bestemd voor kin deren in Nederland, Oost-Europa en de ontwikkelingslanden. In Hol ten vindt de verkoop plaats in het postkantoor aan de Gaarden- straat en in de Rabobank elke mid dag van 13.30 uur tot 17.30 uur. De postzegels zijn dit jaar ontworpen door Ootje Oxenaar die zich heeft gebaseerd op het thema van dit jaar: Kind en Media'. Onder de ontwerpers van de 36 verschillende kaarten bekende namen als Janne- ke Brinkman-Salentijn, Marjolein Bastin, Mieke Van Tilburg, Jaap ter Haar en Thea Gouverneur. Na de provinciale titel in de samen gestelde wedstrijd, sleepte Holten- se Marieke Mulder afgelopen weekeinde ook de Nederlandse ti tel op dit onderdeel van de paarde- sport in de wacht. In Hattem werd ze Nederlands kampioene van de Koninklijke Nederlandse Federa tie, de grootste paardesportbond in ons land. Eigenlijk ontbreekt nu alleen nog de Europese titel op de erelijst van Marieke Mulder. Afge lopen seizoen deed ze daar een gooi naar, maar door een ongelukkige springfout op de laatste hindernis miste ze net de zilveren medaille. Almelo Cl - Blauw Wit C1. BW begon heel sterk in Almelo. Met goede combinaties werd de tegenstander op eigen helft vast gezet. BW kreeg veel kansen en scoorde voor rust drie maal: 0-3. Na rust vond BW het wel goed en er werd niet meer gewerkt voor een goed resultaat. Hierdoor kon Al melo terugkomen in de wedstrijd. Het eind resultaat van 4-4 was voor BW dan ook wat magertjes. Enter D1 - Blauw Wrt D1. BW zat niet goed in de wedstrijd. Ook had de ploeg niet het geluk dat op sommige momenten nodig is om te scoren. Voor rust kon de schade nog beperkt gehouden worden tot 2-1. Wilco scoorde de enige treffer. Nadat de keeper geblesseerd moest uitvallen was het ge beurd met BW. Enter kon makkelijk tot 6-1 uitlopen. Almelo D2 - Blauw Wit D2. Direct na de aftrap scoorde Jurrian 0-1. Almelp had in het begin te weinig spelers en BW profi teerde hiervan. Merijn scoorde 0-2. Almelo bracht hierna twee speelsters binnen de lijnen waardoor het spel wat meer gelijk op ging. Rust 0-2. Na rust ging D2 goed door en via Wilbert werd het 0-3. Hij scoorde met een hard schot. Almelo kwam hierna even iets terug, maar verder dan één doelpunt kwam de thuisploeg niet. In de slotfase ging Jurrian nog een keer goed door en scoorde 1-4. Blauw Wit E1 - Vesos E1. BW kreeg de koploper op bezoek en dat was te merken. Vesos begon sterk met goed combinatie spel. Al snel werd het 0-1. E1 deed hierna wat terug en via sterk aanvallend en goed combinatiespel kon Bennie 1-1 scoren. Net voor rust kwam Vesos door een schot van 20 meter op 1-2. Na rust kwam BW sterk opzetten en Vesos moest terug. Het over wicht kon echter niet in doelpunten wor den omgezet, waarna Vesos weer het initi atief nam. Met drie prachtige doelpunten werd de eindstand van 1-5 bereikt. Blauw Wrt E2 - Nijverdal E1. Een veel sterker BW kwam na tien minuten dooreen ging goed 0. BW blee afstandsschot van Frank op 1-0. De ploeg via Gert-Jan werd het 2- V bleef goed combineren en de aanval zoeken en opnieuw Frank kon scoren 3-0. Gert-Jan bepaalde de ruststand op 4-0. Na rust was het combinatiespel minder maar Gert-Jan kon vrij voor de keeper 5-0 sco ren. Erwin Prins kon tussen drie verdedi gers toch 6-0 scoren. Na een goede voorzet bepaalde Jurgen de eindstand op 7-0. Blauw Wft F1 - Vesos F2. In deze wedstrijd tegen hekkesluiter Vesos kon BW flink aan het doelsaldo werken. Met een werkloze doelman in het doel konden de veldspelers zich eens flink uitleven. Arian 2x, Jasper, Leon 2x, Harald en William brachten de eerste zeven treffers op het bord. In de tweede helft ging de thuisploeg onverdro ten voort. Arian 2x, Harald 4x, Rutger en Jasper brachten een eindstand van 15-0 op het bord. Harald Beldman scoorde zelfs een echte hattrick. 15-0. Excelsior F3 - Blauw Wft F2. BW moest aantreden tegen koploper Excelsior en werd vanaf het begin teruggedrongen op eigen helft. De inzet was enorm. Vooral door het prima keeperswerk van Simon Grootewal was de ruststand maar 1-0 voor Excelsior. In de tweede helft kwam BW sterk terug. Eerst kon Excelsior echter nog een keer scoren 2-0. BW ging daarop sterk in de aanval en Stefan Aanstoot scoorde 2- 1 De ploeg ging goed door maar kwam in deze goed gespeelde zware uitwedstrijd niet verder dan 2-1. Jutestraat 31 (Industrieterrein De Mors) 7461 TS Rijssen Tel. 05480-1 36 48 Floryn 1 ltr. Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-6 13 75 specialist in wild HAZEN KONIJNEN FAZANTEN WILD ZWIJN HERT REE Goor, Groteslraat 70, tel. 05470-7 38 21.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 8