kegelen als de besten Koersbal en jeu-de- boules zijn sporten Winkelen Voetballers SV Holten I Resultaten Blauw Wit Mmtaii Profiteer van de Winterschilder Steuntje in de rug voor jeugd-atleten Geld voor Byzantijns koor HOLTïNS NIEUWSBLAD Talentenjacht in Musky i£ Phoenix zoekt Platenbeurs vrijwilligers [n AC Holten Fraaie tijd Kortlever DONDERDAG 7 NOVEMBER 1991. Laten de prestaties op het veld te wensen over, op de kegelbaan kunnen de voetballers van de SV Holten heel wat beter uit de voe ten. Het eerst elftal van de rood zwarten won in ieder geval met glans de felbegeerde Fienpreu- vers-trofee tijdens de jaarlijkse kegelinstuif van de carnavalsver eniging. Individueel waren Dinie Vincent bij de vrouwen en John Poppe bij de mannen het meest trefzeker. Tijdens een zeer druk bezochte middag streden negen teams om de kegeleer. Ondanks (of mis schien juist dankzij) de vele grap pen en grollen over de voetbalkun- de van de heren, liet het team van trainer Cees Riemers zien dat er op de kegelbaan wel degelijk ge scoord kan worden. Ook al omdat de voetballers er door de afgelas ting van de wedstrijd tegen DSVD fris tegenaan konden, werd de rest van de deelnemers duidelijk een lesje geleerd. Als tweede eindigde het team van de oud-prinsen die op ervaring hun mannetje stonden en als derde eindigde de voetbalafde ling van de SV Holten. De uitslag was verder: 4. Versierders, 5. Fien- preuvers, 6. MAC, 7. Toga, 8. Kla vier, 9. fam. Vredegoor. De individuele titels waren dit keer voor John Poppe die alle mannen van de baan kegelde en Dinie Vin cent die bij de vrouwen als eerste eindigde. De jeugd vermaakte zich ondertussen met een spelletjescir cuit. Daarbij werden ze ingedeeld in verschillende leeftijdsgroepen. Bij de drie- tot vijfjarigen won San ne Schuchard, Sander IJdens werd winnaar in de categorie zes tot acht jaar, Chantal van Coeverden bij die van negen en tien jaar en Rob Brussée eindigde als eerste in de groep van elf jaar en ouder. Tienersoos Musky houdt vrijdag 8 november in de kelder van dorps huis De Boschkamp een talenten jacht. Dus wie een goocheltrucje kent, leuke moppen weet te tappen of kan playbacken is welkom. Er zijn leuke prijzen te winnen. Een week later, 15 november is er een discjockeywedstrijd. Er wordt dat gejureerd op wie de leukste plaatjes draait, wie de vlotste bab bel heeft en wie het leukste over komt. Iedereen tussen 12 en 15 jaar kan meedoen. Aanmelden bij het kantoor van SoCuWe, Tuinstraat 2. Bellen kan ook: 62755. Musky is iedere vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en de entree is twee gulden. Voor prins Chris I zit het regeringsjaar er bijna op. De jaarlijkse kegelmiddag van De Fienpreuvers was een van zijn laatste bijeenkom sten in functie. Fienpreuvers In tegenstelling tot de gebruikelij ke elfde van de elfde wordt de alge mene ledenvergadering van cama- dit keer op woensdag 13 november gehouden. Dat gebeurt in hofbar Tonnie Brands om 20.00 uur. Aan sluitend wordt de hofbar ver- valsvereniging De Fienpreuvers plaatst naar café Jansen. Markvogels Al - Blauw Wit Al; Met Ton Veldhuis in het doel voor de geblesseerde Erwin Piek trok Blauw Wit met de straffe wind in de rug ten aanval. Twee prachtige mogelijkheden waren niet aan Eel- co en Gert Jan besteed. Linksach ter Martijn Jansen moest er aan te pas komen om de score te openen. Een comer krulde hij ineens achter de verbaasde Markvogels doel man. Markvogels nam hierna het initiatief over en wist twee maal te scoren. Met nog ruim 15 minuten te gaan brak Eelco door, maar werd genadeloos onderuitgehaald net buiten de beruchte lijnen. De laat ste man van de vogels kon vertrek ken en het overwicht van Blauw Wit leverde de verdiende gelijkma ker op toen Dirk Jan keihard ink- nalde. 2-2. De Zweef C2 - Blauw Wit Cl; Op nieuw is Blauw Wit Cl ongeslagen gebleven. In de wedstrijd tegen koploper De Zweef zag het er niet naar uit, want binnen twee minu ten was het al 1-0. Maar naar mate de wedstrijd vorderde, kreeg de ploeg meer greep op de wedstrijd, maar bij rust was het nog 1-0. Door de blessure van Niek Kuipers wa ren wat omzettingen nodig en dit leverde ook rendement op. Uit een dieptepas van Ronnie Schoema- ker scoorde Hans Stam op fraaie wijze de gelijkmaker. Het verdere verloop van de wedstrijd leverde voor beide ploegen nog wat kansen op, maar het bleef bij de gelijke stand 1-1. Blauw Wit MB 1 - RV MB 1; In een gelijkopgaande wedstrijd hadden de dames uit Rijssen iets meer ge luk bij de afwerking. RV kwam al spoedig op 0-1 doordat de keepster van Blauw Wit op het verkeerde been stond. De voorsprong werd nog uitgebouwd naar 0-2 toen een hoge bal onhoudbaar in het doel van Blauw Wit verdween. Tops- coorster Hanneke bracht de span ning terug door met een mooie lob te scoren. In de tweede helft had den beide ploegen veel last van de Voor wie het nog niet mocht we ten, koersbal en jeu-de-boules voor ouderen zijn sporten en ko men als zodanig in aanmerking voor een startsubsidie van de ge meente Holten. Dat was de conclu sie die de sportcommissie (zij het behoorlijk tegenstribbelend) af gelopen maandag trok na een uit puttende discussie. Hoewel het subsidieverzoek van de Stichting De winter is bij uitstek het seizoen om het interieur eens flink onder handen te laten nemen door de Winterschilder, omdat er dan een premieregeling bestaat voor in de winter uitgevoerd onderhoudswerk als schilderen en behangen. Particuliere op drachtgevers ontvangen namelijk een premie van 50 gulden per schilder per dag. De belangrijkse voorwaarde hierbij is dat het werk tenminste drie mandagen omvat. Voor de niet-particuliere opdrachtgevers is er een winterpremie van 35 gulden per schilder per dag. De periode waarin de winterpremieregeling van kracht is, loopt van maandag 18 november 1991 tot en met vrijdag 20 december 1991 en van maandag 6 januari 1992 tot en met vrijdag 13 maart 1992. Het is aan te raden zo snel mogelijk een afspraak te maken met de schilder. Een tijdige afspraak garandeert dat zowel het binnenschilderwerk als de premie-aanvraag goed en op tijd worden verzorgd. De winterpremieregeling is ingesteld om ervoor te zorgen dat er een betere werkspreiding voor de schildersbedrijven ont staat. De premieregeling blijkt een goed instrument te zijn te gen de 'seizoenpieken'. Het afgelopen jaar werd ongeveer voor 800.000 mandagen aan premie uitgekeerd. Voer nadere informatie kunt u contact opnemen met een van de schildersbedrijven in Holten of Dijkerhoek. Heropening Haneveld Op feestelijke wijze werd onlangs de heropening van Tuincen trum/bloemisterij Haneveld gevierd. De firma Haneveld, geves tigd aan de Holterweg 56 te Laren, is ruim 35 jaar geleden opgericht en heeft vee! van haar klanten in Holten en omgeving. Drie jaar geleden is het bedrijf overgenomen door Henk Mars man en zijn echtgenote. Marsman heeft de zaak flink gemoder niseerd en de winkelruimte en het uiterlijk van de zaak aange past aan de eisen van deze tijd. Zo werd de winkelruimte fors uitgebreid. Hierdoor krijgen de producten meer ruimte en aandacht en kon ook de potterie-afdeling (vooral de sector handgemaakt) flink groeien. Uiteraard heeft men naast de winkel veel ruimte voor grotere tuinplanten zoals heesters, bo men en struiken en tuininrichtingsartikelen. Voorts kan men bij de firma Haneveld terecht voor tuinarchitectuur -aanleg en - onderhoud. voor Sociaal-Cultureel Werk puur formeel niet aan alle eisen vol deed, wenste het merendeel van de commissie die nieuwe initia tief toch positief te benaderen. Vooral wethouder H.J. Westerik sprong op de bres toen met name L.H. Rensen en J.W. Klein Velder- man de nodige vraagtekens zetten bij het verzoek van SoCuWe. Ren sen maande tot voorzichtigheid met dit soort aanvragen waarbij de sport als een "dekmantel" wordt gebruikt voor activiteiten die in wezen eerder bij welzijn thuisho ren. Klein Velderman pakte daar naast het reglement van de com missie erbij waaruit bleek dat de aanvraag op grond van verschil lende artikelen geweigerd moest worden. Voorzitter J. Schuchard gaf toe dat er „wel wat leemten" in de aan vraag zaten, maar voerde als be langrijkste argument van het dag- lijks bestuur om toch tot subsidië ring over gaan aan dat het hier niet om concurrerende sporten ging en dat hieruit wellicht weer een nieu we vereniging zou kunnen groeien. Wethouder Westerik deed ook nog een duit in het zakje door te wijzen op een belangrijke neveneffect van het Bewegen voor ouderen, name lijk het bevorderen van sociaal contact. Ook de 'vliegwielfunctie* van deze activiteiten achtte hij van belang, aangezien de raad destijds bij subsidiëering van de Stichting SoCuWe uitdrukkelijk gevraagd had nieuwe activiteiten te ontwik kelen. Met drie tegenstemmen kon de commissie daarna instemmen met het verzoek, mede nadat ge bleken was dat een alternatief in het kader van het fonds sportsti- mulering ook niet haalbaar bleek. Tevens keurde de sportcommissie de sportbegroting voor 1992 goed, waarbij wel de teleurstelling werd uitgesproken dat B en W de aan vullende subsidie voor de bouw van schietbanen door SV De Een dracht uit de prioriteitenlijst had geschrapt. „Elke gemeentesector moet inleveren" was desgevraagd de simpele verklaring van wethou der Westerik en voor de sport heb ben we deze afweging gemaakt waarbij mee heeft geteld dat De Eendracht bij de subsidieverle ning al eens aan de beurt is ge weest." Nu het nieuwe indoor- en crosssei zoen voor de atleten weer is aange broken, heeft de nieuw gevormde jeugdcommissie de taak cp zich genomen de jonge leden activer te ondersteunen en begeleiden bij het deelnemen aan wedstrijden. Zondag 27 oktober waren er een aantal in actie bij de eerste indoor- wedstrijd, welke georganiseerd werd door AC Tion in de Diekman- hal in Enschede. In totaal waren er ca. 300 deelnemers. De uitslagen van deze meerkamp over 3 onderdelen: Anne Markvoort-meisjes pup C: 40 m., 7.5 sec.; hoogspringen, 0.70 m.; kogelstoten 3.01 m. Bas Meerman jongens pup B: 40 m., 7.2 sec.; hoog springen, 1.00 m.; kogelstoten, 5.70 m. Rianne Arfman-meisjes pup A: 60 m., 11.2 sec.; hoogspringen, 0.95 m.; kogelstoten, 4.74 m; Jetske Markvoort-meisjes pup A: 60 m., 9.4 sec.; hoogspringen, 1.05 m; ko gelstoten, 5.98 m.; Sharon Reuvel- kamp meisjes pup A: 60 m., 10.05 sec.; hoogspringen, 1.95 m.; kogel stoten, 5.67 m. Esmeralda Udink- meisjes pup A: 60 m., 10.4 sec.; hoogspringen, 0.85 m.; kogelsto ten, 5.06 m. Esther Smit-meisjes jun. D: 60 m., 8.8 sec.; 60 m. horden, 11.9 sec. De volgende wedstrijd is op zon dag 17 november in Enschede. wind, maar de spanning bleef tot het einde toe. De score onderging geen verandering meer 1-2. Blauw Wit Dl - SOS Dl; Na enkele nederlagen kwam Blauw Wit Dl tegen het zwakke SOS uit Hellen- doom goed voor de dag. Met goede aanvallen, waarbij de combinaties makkelijk werden uitgevoerd werd SOS in de verdediging gedrongen. Al snel werd de score geopend, waarna voor rust nog vier treffers werden genoteerd. Rust 5-0. In de tweede helft ging de thuisploeg door en scoorde nog drie maal, waardoor een ruime 8-0 zege werd behaald. De treffers kwamen van Arjen 3, Hazar 1, Alexander 1, Je roen 3. RV Dl - Blauw Wit D2; De eerste volle winst is binnen. Langzamer hand gaat het steeds beter met de ploeg en na enkele gelijke spelen was RV het eerste slachtoffer van de ploeg. Met geweldig veel inzet speelde de ploeg zoals het moet. Alfred maakte als spits de drie doelpunten, terwijl Frans bijna de vierde maakte, maar zijn inzet ging rakelings naast. Yacoub en Arras speelden op het middenveld een goede partij. Holten E2 - Blauw Wit E2; Blauw Wit begon met goed voetbal sterk tegen Holten. Het duurde echter een tijdje voordat het overwicht in doelpunten werd omgezet. Ri chard opende de score met een goed schot. Even later bepaalde Hussiar de ruststand op 0-2. Na rust een zelfde spelbeeld. Blauw Wit in de aanval en Holten dat veel verdedigde. Hussiar werd de man van de wedstrijd door na veel schijnbewegingen ook nog twee maal te scoren en de eindstand op 0-4 te bepalen. Blauw Wit F1 - SWN Fl; Blauw Wit speelde voor de rust niet erg sterk. Het leek wel of sommige spe lers nog sliepen. De achterhoede was gelukkig wel op dreef net als keeper Martijn. Hierdoor kreeg SWN geen kans om tot scoren te komen. Rust 0-0. Na rust met de wind in de rug ging het veel beter bij Blauw Wit. Uit een comer van Maarten schoot Gijsbrecht de bal tegen de touwen. Blauw Wit bleef sterker en Jurrian scoorde 2-0. SWN kwam hierna nog terug tot 2-1, maar verder liet Blauw Wit Fl het niet komen. Blauw Wit F2 - Holten F3; Beide Holtense teams kwamen goed op dreef in de eerste helft. Blauw Wit was iets sterker in het benutten van de kansen. Bennie en Herbert wisten twee kansen te benutten. Rust 2-0. In de tweede helft bleek Blauw Wit duidelijk sterker. Bij winst zouden de Blauw Witters de herfsttitel pakken en Herbert, Har- men en Mark hadden net als de an dere spelers wel zin in deze prijs 5- 0. Het Twents Byzantijns Koor kan dankzij het Fonds Zomcrpostze- gels een draagbaar kopieerappa raat aanschaffen. Uit handen van mevrouw A.P.C. Bakker-van Eek van de Bathmense afdeling van dit fonds ontving een delegatie van het koor onder leiding van de Holtense secretaris G.H. Dijker man vorige week een bedrag van f 1500. Reden waarom het geld in Bath- men werd overhandigd is dat Hol ten zelf geen plaatselijke afdeling van het Fonds Zomerpostzegels heeft. Eerder dit jaar deed me vrouw Bakker, tijdens de overhan diging van een geldbedrag aan foto-hobbyclub Profoto in het dorpshuis al een oproep wel zo'n af deling op te richten. Dat heeft als voordeel dat een derde van het in de betreffende plaats bijeenge brachte geld uit verkoop van ne ven-artikelen zelf bestemd mag worden aan sociaal-culturele doe len. Het gaat om vrijwilligerswerk dat weinig tijd kost. Volkssterrenwacht Phoenix is nog steeds op zoek naar mensen voor uitbreiding van de groep vrijwilli gers/leden, die de sterrenwacht runnen. Mensen die belangstelling hebben voor sterrenkunde en een deel van hun vrije tijd hieraan wil len besteden zijn van harte wel kom. Belangstelling voor sterren kunde is voldoende. Onder barre weersomstandighe den werd zondag 3 november de Pingelloop in Haaksbergen gehou den waarin Kim Kortlever haar kunnen toonde. In haar categorie (jun. C) waarin 1100 m. gelopen moest worden, behaalde ze de der de plaats in de mooie tijd van 4.53 min. In AC restaurant Holten wordt op zaterdag 9 november een grammo foonplaten en CD-beurs gehouden. De beurs is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. De beurs in het AC restaurant is één van de oudste platenbeurzen van het land. De gehele zijvleugel van het restaurant komt vol te staan met tussen de 50 en 70 dui zend grammofoonplaten en CD's. Vrijwel alle muzieksoorten zijn vertegenwoordigd. Nu vrijwel alle platenzaken gestopt zijn met de verkoop van grammofoonplaten, krijgen grammofoonplaten verza- melwaarde. De beurs is dan ook een uitstekende gelegenheid om het ontbrekende plaatje in de col lectie op de kop te tikken. Particu lieren die hun oude, maar nog wel goede platen willen verkopen op deze of een andere beurs kunnen zich aanmelden via tel. 053-331777. Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, ontheffingen e.d. 1. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN: - aan H. de Graaf voor bouw serre aan woning Mossink- serf 3; - aan A. Beldman voor verbouw boerderij Liezenweg 3 tot woning; 2. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: - aan Encko B.V., Kerkhofsweg 18, voor 1 berkeboom; - aan R.C.G. Markink te Bathmen, voor 5 grove dennen bij Vianenweg 59; Voor het inwinnen van informatie over een zaak of over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Openbare kennisgeving inzake intrekking verkeersmaatregel gedeelte Beusebergerweg Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij bij hun besluit van 29 oktober 1991, nr. 9/IJm./A., de aanwijzing van de Beusebergerweg, voor zover gelegen binnen de be bouwde kom van Holten, tot voorrangsweg hebben ingetrok ken. Het besluit tot intrekking van deze verkeersmaatregel ligt ter gemeentesecretarie, kamer 6 (bibliotheek/leeszaal) voor een ieder ter inzage. Van bovenvermeld besluit is een afschrift verzonden aan de instanties, die krachtens wettelijk voorschrift in het bezit daar van dienen te worden gesteld. Iedere belanghebbende kan op grond van artikel 135 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens tegen dit besluit beroep instellen binnen dertig dagen na de dag, waarop dit besluit ter openbare kennis is gebracht. Het beroepschrift moet aan Hare Majesteit de Koningin worden gericht, doch bij de Commissaris der Koningin in Overijssel, postbus 10078, 8000 GB Zwolle, worden ingediend. Holten, 7 november 1991 Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. Openbare kennisgeving inzake vaststelling verkeersmaatregelen verkeersplein (rotonde) Larenseweg en aansluitende wegen. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij bij hun besluit van 29 oktober 1991, nr. 8/IJm./A., voor de weg- kruising Larenseweg en Beusebergerweg/Kon. Wilhelmina- straat (mini-rotonde Larenseweg) en aansluitende wegen de volgende verkeersmaatregelen hebben vastgesteld: a. de aanduiding van deze wegkru'sing als verkeersplein; b. de geleiding van het verkeer ter plaatse van de toe-/afritten van het sub a genoemde verkeersplein; c. de voorrangsregeling, inhoudende dat aan bestuurders op het sub a genoemde verkeersplein voorrang dient te worden verleend. Tevens is bij eerdergenoemd besluit een nieuw besluit geno men inzake de aanwijzing van de Larenseweg, voor zover gele gen binnen de bebouwde kom van Holten, als voorrangsweg. In verband hiermede hebben zij hun besluit van 16 december 1968, nr. 4651 ingetrokken. Het besluit inzake vaststelling van deze verkeersmaatregelen ligt ter gemeentesecretarie, kamer 6 (bibliotheek/leeszaal) voor een ieder ter inzage. Van bovenvermeld besluit is een afschrift verzonden aan de instanties, die krachtens wettelijk voorschrift in het bezit daar van dienen te worden gesteld. Iedere belanghebbende kan op grond van artikel 135 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens tegen dit besluit beroep instellen binnen dertig dagen na de dag. waarop dit besluit ter openbare kennis is gebracht. Het beroepschrift moet gemotiveerd zijn en moet aan Hare Majesteit de Koningin wor den gericht, doch bij de Commissaris der Koningin in Overijs sel, postbus 10078, 8000 GB Zwolle, worden ingediend. Holten, 7 november 1991 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. HINDERWET Terinzagelegging beschikkingen: Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voor waarden, welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen op 18 oktober 1991 vergunning ingevolge de Hinderwet verleend aan: 1G. J. Paalman, Patrijzenweg 4 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een mestkuiken-, jongvee- en schapenbedrijf annex opslag van dieselolie. 2. D. J. A. Pekkeriet, Velddijk 7 te Holten tot het uitbreiden of wijzigen van een melkrundvee-, schapen-, en mestvar- kensbedrijf. 3. B. J. Reijlink, Beumersteeg 4 te Holten een nieuwe, de ge hele inrichting (loon- en grondverzetbedrijf en jongveebe- drijf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning. 4. H. J. Bieleman, Maneschijnsweg 21 te Holten tot het op richten en in werking hebben van een melkrundvee- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie en op- en overslag van veevoeders. 5. Maatschap G. J. en H. A. Nikkels, Boerendanssteeg 27 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee fok- en rundvee- melkbedrijf annex opslag van dieselolie) omvat tende vergunning. 6. W. Aaltink, Broensweg 2 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee fok- en rundvee- melkbedrijf annex op slag van dieselolie) omvattende vergunning. 7. D. J. Janssen, Maneschijnsweg 8 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, jongvee-, meststieren- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie) omvat tende vergunning. 8. J. Nikkels, Maneschijnsweg 6 te Holten een nieuwe, de ge hele inrichting (melkrundvee-, jongvee-, meststieren- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie) omvat tende vergunning. 9. Maatschap Veneklaas, Tromopsweg 9 te Holten een nieu we, de gehele inrichting (melkrundvee- en jongveebedrijf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning. 10. H. Paalman, Pasmansweg 8 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee fok- en rundvee- melkbedrijf, fokvarkens-en kippenmestbedrijf annex opslag van diesel olie) omvattende vergunning. 11. G. Paalman, Maneschijnsweg 19 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, jongvee-, meststieren en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie) omvat tende vergunning. 12. G. J. Luggenhorst, Okkenbroekseweg 2 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, jongvee- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie) omvat tende vergunning. 13. H. Aanstoot, Schreursweg 10 te Holten het oprichten en in werking hebben van een mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen gedu rende één maand na de datum van terinzagelegging (vanaf 8 november 1991op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Dagelijks van 9.00 tot 12.30 uur en in de sporthal 't Mossink (kantoor beheerder) aan de Keizersweg, op dinsdag avond van 19.00 tot 22.00 uur, ter inzage gedurende de hierboven genoemde termijn. Beroep tegen de beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager. b. de betrokken adviseurs. c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig «bezwaren hebben ingediend. d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State Het moet in tweevoud worden ingediend bij deze Afdeling, Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage, binnen 1 maand na de datum van te rinzagelegging. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het beroep schrift is beschikt.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 5