Endurorit dit jaar niet geheel foutloos sport 13 agenda Blauw Wit goed van start na winterstop Verdiend verlies voor Holten 1 Indoor Blauw Wit koppositie kwijt Overtuigende winst Mintonette dames Ruilavond Ida Vincent Overijssels kampioene Blauw Wit- Voorwaarts Handbalkampioenschap meisjes aspiranten Jan Beunk aan de slag Resultaat sv Eendracht HOLTENS NIEUWSBLAD Aantal rijders door rood licht Pt DONDERDAG 7 MAART 1991- -* 7 In de voetbalontmoeting Omloop - sv Holten moesten de Holtenaren een verdiende nederlaag incasse ren. Het zit het team in deze be langrijke fase van de competitie niet mee, want trainer Ten Brink moet een vijftal basisspelers mis sen. Vooral het spel in de voorhoe de leverde daardoor geen rende ment op en toen net voor rust de overigens goed spelende doelman Marcel Wansink een fout beging door veel te ver uit te lopen, scoor de Strik van Omloop simpel met een kopbal. Een verkeerde terug speelbal van een Omloopspeler le verde eigenlijk nog het gevaarlijk ste moment van Holten voor rust. Ook routinier André Dekker, zeker niet onverdienstelijk spelend, kon aanvallend niet tot daden komen. Door fellere inzet en meer aanval lende snelheid was Omloop ook in de tweede helft de betere ploeg. Na ruim een uur spelen viel de beslis sing, doordat de scheidsrechter een ingreep van Hans Schoenma ker met een strafschop bestrafte. Fölner van Omloop profiteerde dankbaar van deze kans. Holten probeerde door enkele wissels nog gelijk te komen, maar verder dan het Wierdense strafschopgebied kwam de ploeg niet. In de voorlaat ste minuut werd het zelfs nog 3-0 voor Omloop door een fraai schot van opnieuw Strik. In de 4e klasse B staat Omloop nu op de twaalfde plaats met 15-11, gevolgd door Langeveen op 13 (15- 11), Heracles op 14 (15-11), Holten op 15 (16-11) en GFC op 16 (14-10). Zondag speelt Holten 1 niet. Vol gende week is de thuiswedstrijd tegen Enter. Blauw Wit SENIOREN Blauw Wit 1 - Voorwaarts 2, 14.30 uur; Svzw 3 - Blauw Wit 2, 12.30 uur; Blayuw wit 3 - Excelsior 6, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Achilles E. 4, 12.30 uur; Excelsior 13 - Blauw Wit 5,12.45 uur, vertrek 11.45 uur; Excelsior 12 - Blauw Wit 6, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur. JEUGD Blauw Wit Al - ON A2, 14.30 uur; Blauw WitCl, Sp. RijssenCl, 11.00 uur; RV MB - Blauw Wit MB, 10.0 Ouur, vertrek 09.15 uur. Blauw Wit Dl - De Zweef D3,10.00 uur; DES El - Blauw Wit E2, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; SOS E2 - Blauw Wit E2, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit E3 - SDOL E3, 11.00 uur; Blauw Wit F1 - Sp. Rijs- sen Fl, 10.00 uur; Haarle F2 - Blauw Wit F2, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Blauw Wit F3 - Vesos F2m 11.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 7 maart: Blauw Wit 1 - De Zweef 1,22.00 uur; Excelsior 4 - Blauw Wit 2, 21.00 uur, vertrek 20.15 uur. Woensdag 13 maart: Blauw Wit 5 - O AD, 19.00 uur. SV Holten SENIOREN Holten 2 - Tukkers 2, 10.00 uur; Holten 3 - Rietvogels 2, 10.00 uur; Holten 4 - Tukkers 4, 10.45 uur; Nijverdal 2 - Holten 5, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 7 - Riet vogels 5, 09.00 uur; Holten 8 - De Zweef 10, 10.45 uur; Holten 11 - Holten 10, 09.30 uur; Holten 12 uur; Holten A2 vrij; Holten BI vrij; De Zweef B2 - Holten B2,14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Holten Cl vrij; Holten C2 - Markvogels Cl, 12.45 uur. Donderdag 7 maart: Lichtwed- strijd Holten Cl - Excelsior Cl, 19.00 uur. Holten Dl - RKSV Dl, 10.00 uur; La Prem D2 - Holten D2,10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Enter V El - Holten El, 09.15 uur, vertrek 08.30 uur; Holten E2 - Hulzen E2, 10.00 uur; Holten Fl - De Zweef Fl, 10.00 uur; SWN F2 - Holten F2, 09.15 uur, vertrek 08.30 uur; Den ham F3 - Holten F3,10.00 uur, vertrek 09.00 uur. Handbal Zaterdag 9 maart: Al thuis tegen DSC, 13.30. uur; A2 thuis tegen SDOL, 15.00 uur; JA 1 thuis tegen ASVD, 14.15 uur; BI thuis tegen Voorwaarts; Dl thuis tegen Zwol le. Zondag 10 maart: Heren uit tegen Raalte, 15.25. Vertrek 14.30 uur; Dames thuis tegen lettele, 13.15 uur; Dames J thuis tegen WSV'38, 12.00 uur. Tafeltennis Donderdag 7 maart: De Toekomst 4 - Holten 3; maandag 11 maart: Holten 2 - De Brug 5, Holten 3 - SSVZ 2; dinsdag 12 maart: De Brug 6 - Holten 1, Holten 4 - ETTV 6, Swift 28 - Holten 5. Badminton 11 maart: BCH 3 - Trefzeker 5; 13 maart: BCH 2 - ABS 3; BCH 1 - De venter 3; 18 maart: BCH 3 - Reflex Omhoog 8 11.15 uur; Holten 13 - 2; 20 maart: BCH 4 - Den Ham 2. SDOL 6, 09.00 uur. junioren Volleybal Holten Al -Colmschate Al, 14.30 Heren 3 - Flash 7. Het le zaal team van Blauw Wit is zijn leidende positie in de 2e klasse kwijt. Lange tijd hadden de Blauw Witters twee verliespunten minder dan het Rijssense Excelsior, totdat het laaggeklasseerde Stevo uit Geesteren vier weken geleden op bezoek kwam. Deze wedstrijd leek een simpele overwinning te wor den voor Blauw Wit, want binnen een kwartier tijd stond het al 4-0! Op onverklaarbare manier werd de overwinning echter toch nog uit handen gegeven. Stevo won met 6- In precies drie jaar tijd had Blauw Wit geen thuiswedstrijd meer verloren. Hierdoor werd de uitwedstrijd tegen Excelsior extra spannend, immers beide ploegen hadden nu evenveel verliespunten. In een volle Reggehal werd Blauw Wit volledig overklast en verloor wederom nu met 7-2. Door dit re sultaat hebben de Rijssenaren nu de koppositie overgenomen. Een week later revancheerden de Blauw Witters zich tegen het altijd lastige De Zweef middels een 2-11 overwinning. De eerste twee plaat sen geven dit jaar het recht op promotie. Reden genoeg dus om de De Ruilavond van de Holtense Postzegelbeurs die op maandag 11 maart zou worden gehouden, gaat niet door. oude vorm weer te gaan halen. Vanavond treedt Blauw Wit op nieuw aan tegen De Zweef. Aan vang 22.00 uur. Helemaal zonder problemen is de endurorit vorige week zaterdag niet verlopen. Daarvoor zorgde een aantal deelnemers, die zich niet aan de spelregels hielden, waar door het nog maar zeer de vraag is of de politie volgend jaar positief zal adviseren op de aanvraag voor een volgende endurowedstrijd. „We moeten maar eens met elkaar om de tafel gaan zitten, hoe het verder moet", aldus adjudant Obe- rink. Wellicht dat toe moeten naar een meer gesloten circuit. Nu wordt de wedstrijd gehouden op openbare wegen en dan hebben de deelnemers zich te houden aan de verkeersvoorschriften. Het is na tuurlijk van de gekke, dat motor rijders door het rode licht rijden bij de spoorwegovergangen. Ze bezor gen daarmee een treinmachinist bijna een hartverlamming, als deze plotseling een paar van die gekken - want zo noem ik ze - op de rails ziet verschijnen". MAC de Holterberg zit danig in zijn maag met het rijgedrag van enkele deelnemers. „Toegegeven, op zandwegen waar het rustig is wordt door de jongens wel eens te hard gereden, maar over het alge meen houden de deelnemers zich uitstekend aan de voorschriften. Wie dat niet doet wordt ook uit de race gegooid. We zorgen ervoor, dat er zoveel mogelijk mensen van ons staan bij de gevaarlijke kruis punten, maar uitgerekend bij die bewuste spoorwegovergang had den we geen mensen staan" Voor zitter Derk Jan Schooien liet er tijdens de prijsuitreiking geen mis verstand over bestaan, dat vol gend jaar de controle nog strenger wordt aangepakt. Ida Vincent behaalde zaterdag 2 maart het Overijssels kampioen schap springen in de klasse Z cat. D tijdens het Indoor Kampioen schap in Kampen. Het kampioen schap bestond uit een klassiek en een verkort parcours, gevolgd door een barage op tijd. Ida reed met Mark een hele snelle tijd, die haar het kampioenschap opleverde. Ook Huub Brands reed een snelle barrage en behaalde met Elcapone B een succesvolle derde plaats in de klasse M cat. D.E. Marieke Mul der met Nizzam reed ook een snelle tijd en kwam op een vijfde plaats in de klasse M cat. D.E. Met deze mooie resultaten mogen alle drie Bergruitertjes op 22 en 23 maart meedoen aan de Nederlandse kam pioenschappen springen op het Federatie Centrum in Ermelo. De hogere snelheid zal ongetwij feld ook zijn ingegeven door de goede terreinomstandigheden, waardoor de 300 deelnemers vrij wel 'schoon' de finish passeerden. „Een makkelijke rit" was dan ook de mening van August Müller, een van de Holtense deelnemers, na afloop. De uitslagen waren: Junioren, 125 cc: 1. Peter Lenselik, Eefde; 2. Gerrit Geerling, Wierden; 3. Mike Zuidema, Almelo. 250 cc: 1. Marien Bos, Klazinaveen; 2. Jan Olthof, Hellendoom; 3. Jan Schut te, Borculo; 4. Bart van Veldhui zen, Eefde. Senioren, 125 cc: 1. Cor- nee van Oorschot, Liempde; 2. Fer nando Smit, Doetinchem; 3. Jur- gen Overveld, Doetinchenm. 250 cc: 1. Toine van Dijk, Eindhoven; 2. Jan van Oorschot. Liempde; 3. Wil lem Pal the, Wierden. 500 cc: 1. Ge rard Jimmink, Kolhorn; 2. Marten Jimmink, Kolhorn; 3. Wim Hutten, Beerzerveld. 350 cc, viertakt: 1. Rolf Selink, Amsterdam; 2. Harry Walhof, Hengelo; 3. Alfons Hoe vers, Loenen; 500 cc. viertakt: 1. Si mon Schram, Wolvega; 2. Berry Bakker, Bennekom, 3. Herman Ha- rink, Almeleo, 4. Ben van Zijtveld, Brummen. De voor komende zaterdag op het programma staande wedstrijd Blauw Wit - DVO is door de compe titieleider verschoven naar een la ter tijdstip. Daarvoor in de plaats in voor zaterdag vastgesteld de be slissingswedstrijd om het kam pioenschap van de eerste periode tussen Blauw Wit en Voorwaarts. Deze wedstrijd is al enkele keren vastgesteld maar steeds afgelast. De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark 't Lageveld te Wierden op het terrein van SVZW. De aftrap is om 14.30 uur. Blauw Wit rekent op de steun van vele supporters in deze moeilijke wedstrijd tegen deze zware tegenstander. De dameshanbalteam van de sv Holten behaalde dit weekend een onverwacht gemakkelijke dubbel- winst. Zaterdagavond stond er een thuiswedstrijd tegen Pacelli op het programma. De tegenstander kwam tot grote verbazing van Hol ten niet opdagen, zodat de dames het lager geplaatste WSV '38 ge speeld. Holten startte rustig en probeerde de gastvrouwen onder druk t^ zetten. Mede door het goe de spel van een van de WSV junio ren lukte dit niet helemaal. Pas vlak voor rust nam Holten een 2-4 voorsprong door twee treffers van vooralsnog twee punten aan hun Annemarie van der Maat. Na rust competitietotaal konden toevoe gen. Zondag werd de uitwedstrijd tegen In de eerste wedstrijd na de - lange - winterstop is het Blauw Wit op eigen terrein tegen het Aadorpse ASV gelukt de beide punten te pakken. In een matige wedstrijd werd na een 1-0 ruststand een 2-0 zege behaald. Vooral in de eerste helft was duidelijk te zien dat bei de ploegen moeite hadden hun rit me weer te vinden in deze eerste competitiewedstrijd na de win terstop. Veel mislukte passes, veel balverlies typeerden de beginfase. ASV nam geleidelijk aan het ini tiatief, forceerde enkel corners, doch wist zich nauwelijks kansen te creëren tegen de verdediging van de thuisclub, die toch bepaald niet altijd even zeker optrad. Blauw Wit kreeg in de 25e minuut een onverwachte kans toen de ASV-goalie de bal slecht uitwierp naar een vanzijn verdedigers. Ger- win de Velde Harsenhorst doorzag dat goed, maar zag zijn boogbal op de lat belanden. Beide ploegen ble ven hun best doen doch kwamen nauwelijks tot aanvaardbaar spel. Toch kwam de thuisclub nog voor rust op voorsprong toen een ASV- verdediger in de 42e minuut veel te zacht terugspeelde op zijn doel man. Hans Stam doorzag dat goed, lokte de ASV-doelman uit zijn doel, waarna hij de goed meegeko men Jacco Schuppert in de gele genheid stelde de bal in het lege doel te schuiven.(l-O). De tweede helft begon met een misverstand in de Blauw Wit verdediging. Geluk kig voor Blauw Wit kon Henri Tha- len op het laatste moment de bal nog uit het lege doel koppen. Blauw Wit nam geleidelijk aan het initiatief over, ging opbouwend en aanvallend ook wat beter spelen, doch de bevrijdende tweede treffer wilde maar niet komen. Na een vlotte aanval over links tikte Ger- win van dichtbij in doch de prima op dreef zijnde ASV keeper Smoes tikte de bal in een reflex over. Even later leek Johan Bosschers na een snelle rush over rechts te gaan sco ren, maar een ASV-verdediger kon nog net zijn inzet van de doellijn halen. Inmiddels was Wim Barve- link de aan zijn schouder gebles seerd geraakte Johan Bolink ko men vervallen. Met snelle rushes probeerde Wim tot succes te ko men, doch ook hij had geen succes. Toen ASV aanzette voor een slotof- fensief om nog tot de gelijkmaker te komen, kreeg de thuisclub meer ruimte, waarvan in de 85e minuut Gerben Beldman - die enkele mi nuten daarvoor in het veld geko men was voor de moegestreden Jacco Schuppert - goed profiteer de. Na fel doorzetten op de rechter vleugel wist hij zich vrij te spelen, uit zijn lage voorzet scoorde Wim Barvelink beheerst (2-0). Hiermede was de strijd gestre den en was het Blauw Wit gelukt goed van start te gaan na de win terstop. Wil de ploeg in de nog resterende wedstrijden echter niet tegen puntverlies oplopen dan zal toch een stijgende lijn noodzake lijk zijn. De inzet is er wel, het vele onnodige balverlies zal echter min der moeten worden, terwijl ook op bouwend en aanvallend meer ge toond zal moeten worden. Koplo per Voorwaarts won ook - met 0-4 bij Rietvogels - zodat de achter stand voor Blauw Wit 1 punt blijft. kreeg Holten het spel goed in han den. Verdedigend werden weinig fouten gemaakt, aanvallend goed opgebouwd, met als verdiend re sultaat een 4-11 overwinning. Sco res: Annemarie van der Maat 6, Ineke Leeftink, Annemarie Wijn berg, Joke Markvoort, Marti Bar velink en Gerda Busschers 1. Zondag komt koploper Lettele op bezoek. Jeugd Meisjes aspiranten BI is kam pioen! In de thuiswedstrijd tegen het op de tweede plaats staande Haarle maakte het Holtense team duidelijk wie het beste was. Bij rust was er al een 7-1 voorsprong opgebouwd, ondanks enige nervo siteit van de speelsters. Na rust was het overwicht minder duide lijk, maar de overwinning kwam geen moment in gevaar. Eindstand 12-5. BI behaalde hiermee - voor het eerst in twee jaar - een ongesla gen kampioenschap. Het team van Judith Tiekink, Marloes Leusink, Hester Karsten, Mirjam Sezen, Mi chelle den Bouwmeester, Kirsten Wennemers, Nathalie Bult en Mar loes van der Valk werden gefelici teerd en in de bloemen gezet door het handbalbestuur en de suppor tersvereniging van sv Holten. Ook meisjes A! heeft goede kans op een kampioenschap na een 9-7 overwinning thuis tegen IJssek- stars. De ruststand was 3-3. Meis jes A2 had pech en verloor na een 2- 4 ruststand met 6-7 van Nieuw Hee- ten. De jongens konden het niet bol werken tegen Zwolle en verloren thuis met 6-11. Na de winst van vorige week ging Mintonette, gesteund door veel supporters, vol goede moed naar Dovo. Mintonette begon de eerste set goed. Door een goede opslag van Sonja van 't Holt stond Minto nette al snel met 5-0 voor. Dovo kwam goed terug, maar door goed verdedigingswerk van Hannie Kolk trok Mintonette de eerst set naar zich toe, 15-11. De tweede set vertoonde lange ralleys, waardoor Mintonette voor kwam met 6-2. Met een goede aanval werd de stand 11-8; de set werd heel attent uitgespeeld, 15-8. In de derde set veel afwisselende tactische en har de aanvallen van o.a. Karin Leu- rink. Door veel eigen fouten van Dovo en mooi set-ups van Anja van 't Holt kon Mintonette de set uit maken, 15-10. Heren 3 - RAC 4; Zonder de gebles seerde Pim Gruiters en Leo Thiele, werd met invaller Hijn Bondrager een goede wedstrijd gespeeld te gen de 'jonge honden' van Rac 4. Zonder tijd om in te spelen, was het geen wonder dat de eerste set ver loren ging met 15-2. Hoe anders verliep de tweede set. Onder aan voering van Wim Hartkamp werd Rac onder druk gezet en vooral Rob van Zoelen was in grootse vorm. Elke bal aan hem was in deze set een punt, zodat met 8-15 de stand gelijk werd getrokken. De derde en vierde set waren van ver schillend niveau. In de derde set werd vooral midaanvaller Cees Brusse benut. Zeer hard slaand werd het goede blok van Rac kans loos gelaten. De set werd winnend met 15-10 afgesloten. In de laatste set begon Mintonette bij een stand van 13-8 in het voordeel van Rac aan een inhaalrace, luid gesteund door het publiek. De moegestre den Jan Voogt werd vervangen door Herman Schotlen en na enke le goede duikreddingen van Aard Borghuis en Hijn Bondrager werd punt voor punt ingelopen en werd de set met 13-15 in Holtens voor deel afgesloten. Blauw Wit 2 - Glanerbrug 2; in het eerste kwartier was Blauw Wit de spelbepalende ploeg die met fris voetbal de tegenstander onder druk zette. De kansen die Blauw Wit kreeg werden niet benut. De Blauw Wit keeper beoordeelde en kele ballen verkeerd en meteen sloeg Sportlust toe, 0-2. Via de al tijd hard werkende Jan Vrugte- veen kwam Blauw Wit nog voor rust op 1-2. In de tweede helft viel de werklust op bij het tweede en de uitstekende verdediging onder lei ding van Gerald Meyerink. Blauw Wit kreeg echter een fase in de wedstrijd dat kans op kans werd gemist. Echter uit een corner, kop te Jan Nijkamp de bal goed door en alleen met de hand kon een Sport lust speler nog redding brengen. De strafschop schoot Gerald Mey erink goed in. Na de gelijkmaker kreeg Blauw Wit nog twee uitste kende kansen op de overwinning, maar het geluk was met Glaner brug. 2-2. Drienerlo 3 - Blauw Wit 4; Blauw Wit leek na de eerste minuut al weggespeeld te worden 1-0. Blauw Wit toonde hierna veel werklust en het spel zag er vaak verzorgd uit. Gerrit Hulsman speelde opvallend sterk en scoorde ook de gelijkma ker. In het laatste kwartier scoorde Drienerlo 2-1, na een uitgespeelde aanval. 2-1. Na rust had Jan Stam direct voor de gelijkmaker kunnen zorgen. Hij kon de bal echter net niet meenemen. Blauw Wit bleef aandringen en uit een voorzet van Jan ten Hoeve kopte Harry Paal man raak. Jan ten Hoeve maakte 2-3 na een goede aanval via Erik, Hei te, Harry, Hans en Jan Stam. Blauw Wit bleef gevaarlijk en wist opnieuw te scoren via het doorzet ten van de goed spelende Hans Stam. De keeper werkte slecht weg en hij maakte 2-4. Drienerlo pro beerde hierna nog van alles, maar Blauw Wit bleef goed overeind en pakte twee onverwachte punten. 2- 4. Deto 5 - Blauw Wit 3; Blauw Wit heeft aan de lastige uitwedstrijd tegen Deto een punt overgehou den. Eerst leek het niet een boeien de wedstrijd te worden, maar toen Blauw Wit sterker werd en veel kansen kreeg bleek dat de koel bloedigheid om deze kansen af te maken er nog niet was. Spannend bleef het dus tot het einde. 1-1. Markvogels 3 - Blauw Wit 5; vanaf het begin van de wedstrijd was Blauw Wit beter en schiep zich veel kansen. Ondanks dat het mid denveld nogal eens werd overge slagen maakte Blauw Wit twee goals. Markvogels vond de aanslui ting na een merkwaardige aanval. Rust 1-2. Na rust met enkele verse spelers in de ploegen, nam de wed strijd voor Markvogels een prima wending via een afstandsschot en een verdedigingsfout nam die ploeg een voorsprong. Het vijfde had net als voor rust wel het betere spel en vele kansen, maar Markvo gels bleef stand houden en scoorde uit een counter de vierde treffer. Eindstand 4-3. Vesos Cl - Blauw Wit Cl; Vesos werd met de rug tegen de muur gezet en al snel kwam Blauw Wit uit een comer van Ronnie, waar de keeper zich op verkeek, op voor sprong. Tien minuten rondde het Hans een goede voorzet af, 0-2. Ve sos was na rust onherkenbaar en zette Blauw Wit nu tegen de muur. De achterstand werd snel tot 1-2 teruggebracht, waarna de spits kans op kans kreeg. Blauw Wit had het moeilijk en moest ook een tweede treffer toestaan. Echter Blauw Wit had aan een uitval via Hans voldoende om de punten mee naar Holten te nemen. 2-3 Blauw Wit Ml - RKSV Ml; Het meisjesteam speelde tegen RKSV een goede wedstrijd. Blauw Wit had geluk toen de keepster van RKSV de bal los liet en Blauw Wit stond met 1-0 voor. Na rust bleef het spannend, met een goed lei dende scheidsrechter, kansen voor beide ploegen, maar geen doelpun ten meer. 1-0. Blauw Wit Dl - Eversberg Dl; Vanaf het begin af aan was Blauw Wit de mindere ploeg van Evers- berg. Niet alleen op capaciteiten, maar ook op inzet en werklust, was Blauw Wit vaak de mindere. Rust 0-2. In de tweede helft was er meer inzet en speelde de ploeg fanatie ker. Door wat foutjes in de achter hoede kon Eversberg nog wel drie keer scoren. 0-5. SWN E2 - Blauw Wit El; Blauw Wit is de winter goed doorgeko men. SWN werd vanaf het begin door de Blauw Witters in de verde diging gedrongen. Alexander ter Stal scoorde voor rust drie maal. In de tweede helft ging Blauw Wit goed door en scoorde ook regelma tig. Via Nisander, Alexander, Jur- ry-Jan en Hazar werd het uiteinde lijk 0-9. SWN wist hierna uit een uitval nog een keer tegen te scoren 1-9. Blauw Wit E2 - Enter Vooruit E2; Blauw Wit en Enter Vooruit had den er beiden zin in. Van twee kan ten werd er goed gespeeld. Het scoren werd door de keepers en de twee sterke verdedigingen voorko men. Rust 0-0. Eelco was het die na rust met een schot van afstand de score opende. Enter gaf zich echter niet gewonnen en scoorde kort na het openingsdoelpunt van Eelco de gelijkmaker. 1-1. Hulzense Boys Fl - Blauw Wit Fl; al in de eerste minuut scoorde Hul zen 1-0. Hiema was Blauw Wit bij de les en ging met goed voetbal op zoek naar de gelijkmaker. Via Me- rijn werd nog voor rust 1-1 ge scoord. Na rust was het Maarten die voor 1-2 zorgde, maar hulzen sloeg direct weer terug 2-2. Maar ten en Gijsbrecht, waren bij Blauw Wit de uitblinkers. Blauw Wit F2 - De Zweef F3; de wedstrijd leek goed gelijk op te gaan, maar gaandeweg werd F2 sterker. Bij rust was het 2-1. Na rust was Blauw Wit echt te sterk voor De Zweef en nam dan ook ruim afstand 6-2. Plaatsgenoot Jan Beunk is van plan om komende zondag tijdens de Nederlandse kampioenschap pen te Utrecht te promoveren naar de A-klasse bij het powerliften. Jan, tot nu toe strijdend in de B- klasse tot 110 kg, moet dan een totaal gewicht van 700 kg de lucht in weten te drukken. Dit gebeurt op drie verschillende manieren: kniebuigen, bankdrukken en dea- dliften. Eerder dit jaar wist Beunk al 700 kg te drukken en hij is dan ook vol vertrouwen voor de wedstrijd in Utrecht. De mannen gaan vanaf 12.00 uur aan de slag. De uitslagen van de onderlinge schietwedstrijden van sv De Een* dracht zijn: Luchtgeweer: Klasse A: 1. G.H. Paalman, 159 pnt.; 2. G.J. Schup pert, 157 pnt.; 3. W. Paalman, 155 pnt. Klasse B: 1. A. Paalman, 152 pnt.; 2. H. Vincent, 142 pnt. Klasse C: 1. G.J. v. Aefst, 171 pnt.; 2. B. Tromop, 152 pnt.; 3. D.J. Nijendijk, 138 pnt.; 4. E Tromop, 112 pnt.; 5. A. Pekkeriet, 97 pnt. Luchtpistool, Open Klasse: 1. H.J. Nekkers, 173 pnt.; 2. A. Bieleman, 160 pnt.; 3. A. Bieleman, 155 pnt.; 4. H. Mulder, 152 pnt.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7