irt „Powerliften is voor mij een uitlaatklep" sport £3 agenda Holten en Heracles aan elkaar gewaagd Winst Blauw Wit tegen MVY '68 OKIA grijpt zilver op wk in Slagharen J eugdkampioenen Atletiek Nederlaag handbalsters ongelukkig Holtense Jan Beunk kampioen powerliften Resultaten sv Holten Ook in de derde competitiewed strijd tegen het Almelose Heracles bleef Holten ongeslagen. De wed strijd eindigde in een 1-1 gelijkspel. Hiermee verloor Holten eigenlijk een punt, want de beste kansen waren voor de rood zwarten. Holten opende de wedstrijd met enkele vlotte aanvallen en reeds in de derde minuut werd de openings treffer gescoord. Een niet eens zo gevaarlijke voorzet van rechts werd tot verassing van iedereen door de Heraclesdoelman in eigen doel geslagen. Met deze vroege voorsprong wist Holten niet goed raad. In plaats van de situatie uit te buiten en He racles op een grotere achterstand te zetten, liet het team Heracles te rug komen in de wedstrijd. In de slotminuut van de eerste helft schoot Guus Tanate uit een vrije trap onhoudbaar de gelijkmaker achter keeper Wansink. Na de thee pakte Holten de zaken beter aan. Er werd met meer inzet gespeeld en Heracles werd in de verdediging gedrongen. Dit resul teerde in kansen voor de Holtena ren. In de 65ste minuut maakte de Heraclesdoelman een prachtige kopbal van Jalving onschadelijk. Tien minuten later kreeg Scheper man een vrije schietkans, maar de bal ketste af waarna Deyk van zeer dichtbij de keeper op zijn weg vond. Het bleef spannend, maar de stand veranderde niet meer. s I Het is Blauw Wit gelukt beide pun ten mee te nemen uit Marie. In een matige partij voetbal was Blauw Wit duidelijk de betere ploeg. De thuisploeg werkte wel hard, maar wist zich nauwelijks kansen te cre ëren tegen de hechte Blauw Wit verdediging, waarin Leo Aanstoot zich een prima laatste verdediger toonde als vervanger van de de ge blesseerde Henk Aanstoot. Ook voorstopper Henri Thalen en de beide backs Gerald Stam en Ger- ben Beldman kunnen terugzien op een prima wedstrijd. In opbouwend en aanvallend op zicht liep het echter minder goed. Toch kwamen er wel kansen voor de Blauw Witters. Johan Bolink probeerde het met een paar kop ballen, na goede aanvallen over de vleugels. Ook met afstandsscho ten hadden de Holtenaren geen succes. M.V.V.'69 wist zich een gro te kans te creëren voor rust, doch de weer betrouwbare doelman Hans Bekkernens redde bekwaam. Het was ook Hans Bekkernens die vlak voor rust aan de basis stond van de eerste Blauw Wit goal. Een verre uittrap van hem werd ver keerd beoordeeld door de centrale verdediger van M.V.V.'ÖÏ). Evert Vruggink reageerde attent, kwam alleen voor de keeper en scoorde beheerst 0-1. Na de pauze zette de thuisclub wel even aan, maar Blauw Wit nam ge leidelijk aan het initiatief weer over. In de 53e minuut resulteerde dat in de tweede treffer, toen Jacco Schuppert goed voorbereidend werk van Hans Stam en Gerwin de Velde Harsenhorst doeltreffend af rondde (0-2). Bij de thuisclub zag men het toen in feite al niet meer zitten. Blauw Wit kon echter ook niet meer doordrukken. Het team kon duidelijk niet goed uit de voe ten op het kleine veld. Er kwamen nog wel behoorlijke kansen voor Hans Stam, Jacco Schuppert en Henk Stam, die een kwartier voor tijd in het veld was gekomen voor Johan Bolink. De kansen werden echter gemist of door goed kee perswerk verijdeld. Een verdiende zege dus voor de Blauw Witters te gen M.V.V. '69, dat na drie wedstrij den nog puntloos is. SWN Al-Holten Al Met een gehavend elftal, dat een sterke eerste helft speelde, konden de Holtenaren niet verhinderen dat de punten uiteindelijk naar SWN gingen. Eindstand 3-1. Rietvogels BI - Holten BI Na enkele goede individuele acties stond Holten binnen twintig minu ten reeds op een confortabele 0-2 voorsprong. De gastheren wisten echter voor rust nog terug te ko men tot 2-2. na de pauze werden de zaken wat energieker aangepakt. Na een benutte penalty kon Holten zijn voorsprong verder uitbouwen tot 2-6. Holten Cl - Rietvogels Cl Ondanks dat Holten de meeste tijd in balbezit was, scoorde Rietvogels twee keer. In de tweede helft werd door goed spel de wedstrijd in evenwicht getrokken. Vlak voor het einde van de wedstrijd bracht een penalty de beslissing in het voordeel van Rietvogels en werd het 2-3. Holten El - De Zweef E2 Holten kwam voor met 1-0. Hierna was De Zweef duidelijk beter en won de wedstrijd met 1-4. SOS E2- Holten E2 1 In de spannende wedstrijd tegen de koploper is het Holten gelukt om beide punten mee naar huis te nemen. In de eerste helft hielden de ploegen elkaar in evenwicht. Na de rust bleek Holten sterker en scoorde dan ook als eerste. SOS wist gelijk te komen, maar uit een uitval maakte holten 1-2. Vervol gens bleef het spannend tot de laatste minuut. Verder dan een schot tegen de paal kwam SOS niet. De ZweefFl-Holten F1 De wedstrijd leverde een boeiend schouwspel voor het publiek. De Zweef kwam voor rust op een 1-0 voorsprong. Dit had echter geen invloed op het spel van de jeugdige Holtenaren. Door enkele snelle uit vallen werd de achterstand om ge bogen in een voorsprong. Wat De Zweef daarna ook probeerde, de rood zwarten hielden de verdedi ging gesloten en het bleef 1-2. Enter F2-Holten F2 De jongens van F2 behaalden in dit duel hun eerste punten. De eerste helft was een gelijkopgaande strijd en toch kwam Holten met 1-0 ach ter. Na de gelijkmaker in de tweede helft stoomde Holten meteen door. Door de verdediging goed te slui ten werd Enter verder het scoren belet. Eindstand: 1-4. Overige uitslagen: Holten A2 - Markvogels Al 3-9, Excelsior B3 - Holten B2 3-0, De Zweef C3 - Holten C2 0-11, Holten Dl - Haarle Dl 1-0, Twenthe D3 - Holten D2 2-3, Hol ten F2- DES F21-11. Tijdens de Wereldkampioenschap pen touwtrekken in Slagharen nam TV OKIA in verschillende ge wichtsklassen deel aan de open clubcompetitie. Tevens hadden twee OKIA-teams zich ingeschre ven voor het indoor kampioen schap. In de 640 kg klasse van dit toernooi wist de Holtense ploeg een zilveren medaille te behalen. Na als tweede in de poule te zijn geëindigd, werd in de halve finale een overtuigende overwinning be vochten op het Spaanse Gaztedi. Vervolgens moest OKIA in de fina le aantreden tegen de Engelse ploeg Rounds Woodbine. Van dit team had de OKIA-ploeg al eerder in een poule wedstrijd verloren. De eerste trekbeurt van de finale werd door OKIA gewonnen op waar schuwingen. De tweede werd ver loren, waardoor een derde trek beurt de beslissing moest brengen. Deze werd gewonnen door de En gelse ploëg zodat OKIA zich tevre den moest stellen met een zilveren medaille. De andere teams van OKIA wisten zich niet te plaatsen voor een vol gende ronde. Hiervoor moest in de poule de eerste plaats bereikt wor den. De ploeg in de 640 kg klasse, op het indoor toernooi tweede, kwam nog het dichts bij een finale- Hef OKIA-team dat zilver won: v.l.n.r. staand: Erik Rietberg (ver zorger), Henk Pekkeriet, Herman Brinks, Teun Stevens, Wim Mars man en Schrofhaar (coach), zit tend: Egbert Jansen, Jan Meilink, Marty Jansen en Henk Meilink. plaats. Het team trok goed, maar één ploeg in de poule was sterker, zodat OKIA als tweede eindigde. Dirk Hoekman behaalde tijdens de Dorpenloop te Ruurlo de derde plaats. Op het 8,9 kilometer lange stratenparcours liep hij een tijd van 28.52 min. Gerard Markvoort en Marinus Baltus vochten een on derlinge wedstrijd uit, die de laats- genoemde in zijn voordeel besliste in een tijd van 32.27 min. Gerard Mark voort finishte in 33.59 en Hen- dri Markvoort in 33.59 min. Ap Koetsier kwam op de 5,3 kilometer binnen in 20.59 min. Op het programma staan zaterdag 22 september de ONG-loop te Warnsveld (2, 5 en 10 km) en zon dag 23 september de halve mara thon te Oldenzaal (21,1 km). Blauw Wit Al - Delden Al Voor rust een gelijk opgaande wed strijd, waarin Blauw Wit wel de meeste kansen kreeg maar er maar één van benutte. Ruststand: 1-0. Na rust een zeer rommelige wed strijd met over en weer slecht voet bal. Blauw Wit hield het overwicht en Delden was bij de spaarzame uitvallen niet echt gevaarlijk. Blauw Wit wist de kansen redelijk te benutten. Delden wist maar één keer tegen te scoren. Eindstand: 5- 1. De Zweef B2 - Blauw Wit BI In de eerste helft een niet zo goed spelend Blauw Wit. De thuisploeg nam de leiding, maar Erwin scoor de hierna direkt tegen (1-1). De Zweef was de eerste helft sterker en scoorde nog twee maal. Na rust I ging Blauw Wit er fanatiek tegen aan. Hans scoorde 3-2. Blauw Wit ■j bleef doorgaan en via Hans en Gert-Jan was het na twintig minu- ten al 3-5, een prima inhaalrace dus. Deze voorsprong werd goed j vastgehouden, zodat de zege een feit was met 3-5. Blauw Wit Cl - De Zweef C2 Een sterk beginnend Blauw Wit scoorde al snel (45 seconden) na een knal van Ronnie uit een goed genomen corner. De Zweef deed hierna duidelijk wat terug en j scoorde 1-1. Hans wist Blauw Wit echter opnieuw op voorsprong te zetten: via een goede kopbal werd het 2-1De Zweef wist voor rust nog 2-2 op het bord te brengen in deze j gelijkopgaande strijd. Na rust een sterk aanvallend De Zweef, maar J keeper Gert Jan Bril liet zich niet j meer passeren. Met enkele prachti- 1 ge reddingen hield hij zijn team in de race. Blauw Wit kreeg zelf ook nog enkele prima mogelijkheden, maar deze werden niet in doelpun ten omgezet. Een terechte punten- deling uit de eindstand van 2-2. Blauw Wit Dl - De Zweef D3 Blauw Wit Dl had een moeilijke I start tegen de ploeg uit Nijverdal. De gasten dicteerden het spel en Blauw Wit stond met de rug tegen de muur. De Zweef wist echter maar drie doelpunten te maken, zodat Dl nog mogelijkheden zag. Rust 0-3. Met motor Niek Kuipers begon Blauw Wit aan een geweldige in haalrace in de 2e helft. Dl geloofde er weer in en via Laurens J an Stam en Arno Jager werden vier treffers op het bord gebracht, terwijl de verdediging de situatie volledig in de hand hield. 4-3. Blauw Wit El - Eversberg El Blauw Wit had in de eerste helft geen antwoord op het goed combi nerende zevental van Eversberg. Eversberg wist de stand tot 0-2 op te voeren bij rust en na de pauze werd het direkt 0-3. Hierna kwam Blauw Wit pas in de wedstrijd en scoorde via Alexander twee keer en Ernst Jan een keer. Eversberg wist echter in de tweede helft ook nog een treffer te maken en zo te winnen met 3-4. Haarle E2 - Blauw Wit E2 In deze wedstrijd werd goed ge speeld. E2 speelde met veel inzet, zoals dat hoort. Mauritio wist hier door de eerste treffer te maken. Haarle dat goed tegenspel bood, kwam voor rust- nog op gelijke hoogte. Na rust een zelfde wed strijd met veel inzet van twee kan ten en het spel ging op en neer. Eel- co hielp E2 aan de tweede treffer door van afstand raak te knallen. Mauritio bracht de stand daarna nog op 1-3. Blauw Wit E3 - R.K.S.V. El Al snel bleek dat er voor Blauw Wit weinig eer in deze wedstrijd viel te behalen. De reuzen uit Rijssen scoorden snel en te veel. In de eer ste helft kon Blauw Wit het nog re delijk bij houden en werd het 2-5. Jurrian was de maker van de goals. Na rust werd het fysieke verschil te groot, waardoor de Blauw Wit jon gens het niet konden bolwerken. De 2-11 uitslag geeft al aan dat RKSV te laag is ingedeeld. R.K.S.V. F1 - Blauw Wit F1 Tegen R.K.S.V. F1 haalde Blauw Wit een goed resultaat. In de eerste helft waren de teams aan elkaar ge waagd en er waren weinig kansen over en weer. Toch wist de Rijssen- se ploeg een keer te scoren. Rust stand: 1-0. Na rust een veel sterker Blauw Wit dat geweldig aandrong. Blauw Wit kreeg enkele goede kan sen, maar de verdediging van RKSV deed goed werk en hield veel tegen. Toch kwam Blauw Wit verdiend gelijk toen M. Offringa scoorde. Eindstand: 1-1. Blauw Wit F2 - DOS '37 F6 Na de gemakkelijke overwinning van vorige week op DES, was DOS uit Vriezenveen een heel andere te genstander. In de eerste helft ging het niet zo gemakkelijk en met één treffer tegen drie van DOS keek F2 tegen een achterstand aan bij rust. In de tweede helft kwam Blauw Wit sterk terug en scoorde er flink op los. DOS wist in de tweede helft maar één keer te scoren, waardoor Blauw Wit een nipte overwinning behaalde in een spannende wed strijd. Eindstand: 5-4. Alle finalisten van de jeugdkampioenschappen van TC Holten. De tennisclub Holten hield tijdens het openingsweekend op haar nieuwe kunstgrasbanen in sport complex Meermanskamp de jaar lijkse kampioenschappen voor de jeugd. Clubkampioenen werden Annemieke Klijnsma (voor de der de keer) bij de meisjes en Doeko Berghuis bij de jongens. In totaal streden 31 meisjes en 36 jongens om een plaats in een van de tien finales. Er werden 124 partijen ge speeld in beide poules (B voor de jongste leden tot cn met 12 jaar en de A-poule voor de groep in de leef tijd van 13 tot en met 17 jaar). De vier sterkste spelers van het enkel spel nemen op zaterdag 22 septem ber met de volwassen leden deel aan de clubkampioenschappen van TC Holten. De volgende finales werden gespeeld: Mix-B: 1. Saskia Mulder - Joost de Herder (6-2,6-4), 2. Marleen Brandes - Roel Dalhui- sen. Mix-A: 1. Annemieke Klijnsma - Pim Beukenkamp (6-2. 6-0), 2. Marleen Hui- zingh - Rutger Westerik. DD-B: 1. Dinande Stegeman - Jeanine Zoet (6-16-2), 2. Alicia Heck - Susanne Blok. DD-A: 1. Annemieke Klijnsma - Corine de Groot (6-4,6-2), 2. Lin da Brandes - Loes Balk. HD-B: 1. Roel Dal- huisen - Joost den Herder (6 3,6-3), 2. Er- win Hebeis - Freek Wessels. HD-A: 1. San- der den Herder - Rutger Westerik (6-1,7-5), 2 John Nijkamp-Doeko Berghuis. DE-B: 1. Marleen Brandes (6-0, 6-1), 2. Saskia Mul der. DE-A: 1, Annemieke Klijnsma (6-2, 6- 1), 2. Corine de Groot. HE-B: 1 Joost den Herder (6-3, 6-2), 2. Roel Dalhuisen. HE-A: 1Doeko Berghuis (6-0,6-2), 2. Rutger Wes terik. Nederlands kampioen powerliften Jan Beunk: ,f\ls Ik zo'n gewicht zie liggen, zal en moet het omhoog." Onlangs heeft de 27-jarige Holte- naar Jan Beunk voor de tweede maal de open Nederlandse kampi oenschappen powerliften in de B- klasse op zijn naam geschreven. Dit gebeurde op zaterdag 9 sep tember in Utrecht. Beunk, die uit komt in de klasse tot 125 kilo gram, wist tijdens deze wedstrij den in totaal 682V2 kilo omhoog te krijgen. Het powerliften bestaat uit drie onderdelen: het knielen (met het gewicht in de nek door de knieën zakken en vervolgens weer rechtop komen), het bankdrukken (ruggelings gelegen op een bankje het gewicht omhoog stoten) en het deadliften (het gewicht vanaf de grond met gestrekte knieën naar het middel brengen). Tijdens de wedstrijd in Utrecht vestigde Beunk op twee van de drie onder delen een persoonlijk record. De geboren en getogen Holtenaar stapte zes jaar geleden min of meer uit verveling voor het eerst een sportschool binnen. In eerste in stantie hield hij zich bezig met fit ness, maar al gauw had hij zijn hart verpand aan het powerliften. Sindsdien levert Beunk, die als meubelspuiter zijn boterham ver dient, dagelijks in de avonduren een gevecht met halters en gewich ten. „Het is een beetje een uit de hand gelopen hobby", vertelt Beunk. „Het powerliften is voor mij een prima uitlaatklep'. In de loop der jaren ben ik er aan verslaafd ge raakt. Wanneer ik een avond niet getraind heb, voel ik me de volgen- Blauw Wit Voetbal: zaterdag 22 september: Blauw Wit 1 - Sp. Denekamp 1 aanv. 14.30. Blauw Wit 2 - ON 3 aanv. 12.30. DOS '37 4 - Blauw Wit 3 vertr. 11.30 aanv. 12.45. Sp. Dene kamp 4 - Blauw Wit 4 vertr. 11.15 aanv. 12.30. Juliana 9 - Blauw Wit 5 vertr. 9.30 aanv. 10.45. Blauw Wit 6- SWN 6 aanv. 12.30. Blauw Wit 7 - Sp. Rijssen 6 aanv. 14.30. Hector Al - Blauw Wit Al vertr. 13.15 aanv 14.30. Vesos BI - Blauw Wit BI vertr. 11.45 aanv. 12.45. Blauw Wit Cl - Vesos Cl aanv. 11.00. Blauw Wit MB - MW '29 MB aanv. 11.00. EXcelsior D3 - Blauw Wit Dl vertr. 9.15 aanv. 10.00. Hulz. Boys El - Blauw Wit El vertr. 10.00 aanv. 11.00. Blauw Wit- E2 - Enter V, E2 aanv. 10.00. De Zweef E6 - Blauw Wit E3 vertr. 9.30 aanv. 10.15. Blauw Wit F1 - Markvogels F1 aanv. 10.00. sv Holten Voetbal: zaterdag 22 september: Holten Al - GFC Al aanv. 14.30. Holten A2 - GFC A2 aanv. 14.30. Holten BI - Losser BI aanv. 12.15. Holten B2 - DES B2 aanv. 14.30. Ve sos C2 - Holten C2 certr. 9.00 aanv. 10.00. Holten Dl Enter V. El aanv. 10.00. GFC D2 - Holten D2 vertr. 9.00 aanv. 10.00. SWN E2 - Holten El vertr. 9.00 aanv. 10.00. Holten E2 - DES E2 aanv. 10.00. Holten F1 - Den Ham F1 aanv. 10.00. Holten F2 - Enter V. F2 aanv. 11.00. Enter V. F3 - Holten F3 vertr. 9.00 aanv. 10.00. Zondag 23 september: La Première 1 - Holten 1 vertr. 12.45 aanv. 14.30. Holten 2 - Stevo 4 aanv. 10.00. Haarle 2 - Holten 3 vertr. 9.45 aanv. 10.45. NEO 5 - Holten 4 vertr. 8.00 aanv. 9.00. Holten 5 - MVV 6 aanv. 10.00. Holten 6 - Wierden 3 aanv 9.00. MW 8 - Holten 7 vertr. 9.45 aanv. 10.45. Wierden 6 - Holten 8 vertr. 9.00 aanv 10.00. Holten 9 - Wierden 5 aanv. 10.45. Holten 10 - Heracles 7 aanv. 9.00. Holten 11 - Omhoog 7 aanv. 9.30. SDOL 6 - Hol ten 12 vertr. 8.30 aanv. 9.30. Haarle 9 - Holten 13 vertr. 8.00 aanv. 9.00. Veldhandbal: zaterdag 22 septem ber: Nieuw Heeten - Al vertr. 11.15 aanv. 12.00. JA1 - Apeldoorn aanv. 11.00. Heeten - B1 vertr. 11.15 aanv. 12.00. SDOL - Dl vertr. 9.00 aanv. 10.00. Zondag 23 september: Ty foon 2 - Heren vertr. 10.15 aanv. 11.15. Wesepe - Dames S vertr. 11.00 aanv. 12.00. SDOL - Dames J vertr. 10.15 aanv. 11.15. Hockeyclub Holten Zaterdag 22 september: Jongens Cl - Hengelo C2 aanv. 12.00. Jon gens Dl - Bully D2 aanv. 11.30. Meisjes E2 - Goor E2 aanv. 11.00. Hengelo B3 - Jongens BI vertr. 10.30 aanv. 11.20. Almelo B2 - Meis jes BI. Avanti Cl - Meisjes Cl. Lo- chem E - Jongens E. Zondag 23 september: Heren 1 - Bedum. Nun- speet 1 - Dames 1. Goor 3 - Heren 2. PW B - Veteranen A. Haachey C - Veteranen B. Programma sporthal 22 t/m 28 september: zaterdag: 8.30-13.00 Mintonette, 19.00-20.00 Van Engbrink, 20.00-21.00 Ulfman. Maandag: 8.10-14.50 Scholenge meenschap, 19.00-22.30 badmin tonclub. Dinsdag: 8.10-14.50 Scho lengemeenschap, 16.30-22.30 Min tonette, 22.30-23.30 Blauw Wit. Woensdag: 8.10-14.50 Scholenge meenschap, 19.00-22.30 badmin tonclub, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag: 8.10-15.40 Scholenge meenschap, 16.30-22.00 handbal, 22.00-23.30 All Stars. Vrijdag: 8.10- 14.50 Scholengemeenschap, 18.30- 23.00 Mintonette. de dag niet lekker. Met powerliften kun je je eigen grenzen verleggen, daar zit voor mij een stuk uitda ging in. Als ik zo'n gewicht zie lig gen zal en moet het omhoog. Het is overigens niet alleen een kwestie van domme kracht, om iets in deze sport te bereiken moet het ook tus sen je oren goed zitten. Wanneer je niet over een groot doorzettings vermogen beschikt zul je in het po werliften niet veel bereiken", aldus de kersverse Nederlandse kam pioen. Voeding Dat Beunk aan krachtsport doet is hem duidelijk aan zien. Met zijn ge wicht van 115 kilogram is hij een imposante verschijning. Om zijn li chaam te onderhouden is voeding voor hem belangrijk. „Ik eet ge middeld zes keer per dag. De dagen voor de wedstrijden is het zaak om zoveel mogelijk koolhydraten bin nen te krijgen. Eventuele tekorten vul ik aan met sportvoeding. Op het gebruik van doping ben ik te gen. Ik wil de top bereiken, maar niet op die manier. De wedstrijden staan onder auspiciën van de Ne derlandse Krachtsport Bond en er wordt streng gecontroleerd op do- pinggebruik. Ik vind dit een prima zaak, anders is het einde zoek", al dus Beunk Zijn prestaties vormen nog steeds een stijgende lijn. Beunk traint volgens een vast trainingsschema. Momenteel komt de Holtenaar uit in de B-klasse. Hij hoopt in de na bije toekomst echter de A-status te bereiken. Hiervoor moet hij op de drie onderdelen van het powerlif ten in totaal 710 kilo omhoog kun nen werken. In maart hoopt Beunk zover te zijn. Ook in de A-klasse zal hij er alles aan doen om de top te bereiken, want op dit moment lijkt hem niets mooier dan mee te doen aan een Europees of Wereldkampi oenschap. De uitwedstrijd tegen Haarle 2 hebben de Holtense handbalsters met 10-9 verloren. Tijdens de wed strijd wist Holten verschillende ke ren op een voorsprong te komen, maar het lukte het team niet af stand te nemen. Toen in de slotfase bij een stand van 8-8 Holten op nieuw op voorsprong kwam, leek de winst binnen handbereik. Toch kwam Haarle nog terug en wist in de slotminuut zelfs het winnende doelpunt te scoren. De junioren wonnen overtuigend met 10-17 van HHZD. Meisjes A le verde een goede prestatie door We sepe met 10-6 te verslaan en Jon gens A wist in de uitwedstrijd te gen het sterke Achilles de schade te beperken tot 9-4. De welpen ver pletterden IJsselstars 2 met 16-2.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 7