Jeugdfietscross met zijspannen en ATB Moeizaam gelijkspel eerste Blauw Wit HMEfafteq Gelijkspel voor de handballers Strijdlustig Holten klopt Riet vogels Callanetics bij sv Bato Blauw Wit M.V.V. 69 HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten NK jeugdcross op de Zuurberg Extra yoga in De Boschkamp Bergruitertjes in Delden Clubcross MAC Winst voor hv De Rietvoorn DONDERDAG 13 SEPTEMBER 1990" i OU) 23 ikt Holten 2 - Achilles 3:1-1 Holten begon sterk en had het eer ste halfuur een overwicht met veel kansen. Na een half uur resulteer de dat in een prima doelpunt. Na een goed opgezette aanval over links was het Wilco Pinkert die fraai inkopte (1-0). Hierna verslap te de concentratie iets bij de Holte naren en kwam Achilles sterk op zetten, maar de stand kon tot het pjstsignaal in stand worden ge houden. In de tweede helft bleef Achilles druk uitoefenen op het Holter doel. Tot een kwartier na rust kon Stukker zijn doel schoon houden maar na een misverstand in de defensie capituleerde hij en werd de stand 1-1 bereikt. Het tweede, wakker geworden, nam het initiatief weer over maar op en kele goede mogelijkheden na kon er niet meer gescoord wordenen bleef er een punt in Holten. De Zweef 3 - Holten 3: 3-1 f Het derde ging nog vol goede moed naar Nijverdal voor deze zware klus. Daar bleek echter dat De •Zweef 3 die dag een te sterke tegen stander was en men liep tegen een verdiende nederlaag op. Holten 4 - Langeveen 2: 6-2 In de beginfase kreeg het vierde te i maken met een sterk optredend Langeveen. In de eerste minuut kwamen de bezoekers al op 0-1 en gevreesd moest worden voor weer een grote nederlaag. Maar einde lijk een beetje wakker geschud werd de aanval gezocht en na 20 minuten 'was het H. Scholten die Bde 1-1 liet aantekenen. Hierna weer lcnoeien op het middenveld en di- jekt weer een tegengoal (1-2). Toen werd het tijd gevonden eens echt te gaan voetballen en dit resulteerde in een 3-2 ruststand. Na de thee probeerde Langeveen alles om weer langszij te komen, maar W. Schooien maakte aan alle illusies een einde en liet 4-2 aantekenen. Het verzet van Langeveen was hiermee gebroken en de Rood Zwarten liepen uit naar een ver diende 6-2 overwinning (een goede revance voor de blamerende 7-2 ne derlaag van vorige week). Omhoog 4 - Holten 5: 3-1 Voor de knaapjes van het vijfde is het nog wennen in de derde klasse. Na de eerste wedstrijd verloren te hebben moésten ze ook hun meer dere erkennen in Omhoog 4. Een regelmatige 3-1 nederlaag was het logische gevolg. SOS 3 - Holten 6: 6-0 Ook het zesde kon het ritme nog niet vinden tijdens hun wedstrijd tegen de Hellendöorners. Alle in spanningen ten spijt kregen ze een fiks pak op hun broek en moesten een smadelijke 6-0 nederlaag in casseren (zou training misschien helpen?). Holten 7 - Haarle 6:1-2 Dat de oudjes van Holten 7 niet ge- 13 00wénd zijn om op zaterdag te spe len, bleek wel in deze vooruit ge speelde wedstrijd. Haarle kwam zag en overwon. Holten 8 - Haarle 6:1-3 Holten trad aan met tien man en Klaas. Onder aanvoering van deze spielmacher ging men fanatiek van start en creëerde enkele kan sen, die om zeep werden geholpen. Alte Herr Klaas miste een aantal opgelegde kansen, zodat de rust aanbrak met een onterechte 0-0. Direkt in de tweede helft faalde de verdediging van Holten en Haarle h kwam op 0-1. Holten drong nog fa- natieker aan en Herman bracht met een enorme pegel van dertig meter afstand de stand op 1-1. Haarle voetbalde daarna met iets meer verstand en benutte 2 kan sen. Eindstand 1-3. SOS 8 - Holten 10:1-7 Holten stuitte in de eerste helft op een stug SOS. André Dekker bracht Holten via een strafschop nog wel aan de leiding maar direkt daarop moest Voske vissen na een pegel van SOS (1-1). Ondanks een Holtens overwicht bleef de stand tot de rust gelijk. In de tweede helft was het gauw gedaan met de Hel- lendoorners. Twee keer Dekker en Koetsier, Klein Velderman en Van der Pluym brachten een verdiende 1-7 eindstand op het bord. Haarle 5 - Holten 9: 5-1 Hoogmoed kwam voor de val. Na de grote overwinning van vorige week dachten de broekies al bijna kampioen te zijn. Dit pakte anders uit en Haarle 5 pakte voor zijn club de derde overwinning op een Hol tens team iri dit weekend. Holten 11 - Haarle 8: 0-2 Na de onverdiende nederlaag van vorige wéék tegen het tiende wilde Holten zich revancheren. Dit leek te lukken door Haarle flink onder druk te zetten. Na een paar minu ten viel B. Jansen echter al uit en jthoesten er omzettiongen plaats vinden binnen het elftal. Door de hierdoor falende organisatie ach terin kwam Haarle op 0-1. Toen hierna Adrie Nijland ook nog uit viel was het met de midden-veld 0 bezetting gedaan en kon Haarle hét heft in handen nemen. Door soms te hard spel van Haarle en slecht voetbal van Holten liep men tegen een terechte 0-2 nederlaag aan. Holten 13 - Holten 12: 0- 0Q Holten 12 had grote moeite met het feit dat er nog geen punten gehaald ten waren dit seizoen en hier moest het •en, dertiende het slachtoffer maar van worden. Ondanks het bekende ro buuste ingrijpen van de Blonde werd de nederlaag niet voorko men. Een en ander resulteerde in de eerste helft in een doelpunt van A. van Beek. Toen na de rust de driftig harkende tuinman zijn te genstander niet kon afstoppen werd de 0-2 eindstand bereikt. Holten Al-SOS Al: 3-4 Het eerste kwartier kwam Holten met technisch voetbal aardig voor de dag. Pluym en Willemsen brach ten de stand op 2-0. Na een fout in de achterhoede kwam SOS terug en wist voor de rust de achterstand om te buigen in een 2-3 voorsprong. In de tweede helft scoorden beide ploegen nog éénmaal, waardoor dé eindstand 3-4 werd. Vlak voor tijd miste Holten een penalty. Holten BI-PH B2: 5-0 Holten BI ging fanatiek van start maar wist voor de rust niet te sco ren. Na de rust zette Holten de te genstanders met de rug tegen de muur. Dit leverde na vijf minuten de eerste treffer op. Na enkele blun ders van de PH-doelman werd de uitslag 5-0 in het voordeel van de Holtenaren. SVZW Cl - Holten Cl: 1-0 Deze wedstrijd werd door de Holte naren veels te makkelijk opgevat. De Wierdenaren speelden veel fa natieker en behaalden een ver diende overwinning. De Zweef F3 - Holten F3: 3-8 De jongste leden van de sv Holten hebben dit seizoen de slag te pak ken. Binnen tien minuten hadden ze al een voorsprong van 2-0. Het werd nog even spannend toen de Zweef tegenscoorde. Na de rust werd de voorsprong verder uitge bouwd tot 3-8. Andere uitslagen: Bornebroek A2 - Holten A2 8-1, Holten B2 - S'WN B3 9-4, Holten C2 - DES C2 8-5. En ter Dl Holten Dl 4-4, Holten D2 - Excelsior D4 7-1, Haarle El - Hol ten El 1-4, Vesos E2 - Holten E2 8-0, Holten F1 - Excelsior F1 5-4, Hol ten F2 - Exelsior F3 1-5. MAC De Holterberg organiseert zondag 16 september op het circuit op de Zuurberg één van de finale wedstrijden van het NK jeugd cross. Voor de derde keer in haar bestaan wordt op de vereniging een beroep gedaan deze cross te or ganiseren. Er heeft zich inmiddels een groot aantal deelnemers aangemeld, verdeeld over de klasses 60 cc, 80 cc en 125 cc. Holtenaar Berry Pol, die zich onlangs voor het eerst in zijn carrière voor een finaleplaats ge klasseerd heeft, is ook van de par tij. De trainingen beginnen 's och tends om 10.00 uur en om 13.00 uur beginnen de wedstrijden. De toe gang is gratis. Een goede tachtig jeugdige cros sers kwamen afgelopen zaterdag aan de start bij de regiofietscross op 't Vletgoor. Niet echt veel voor dit soort evenementen, maar vol doende om toch een leuke, sportie ve wedstrijd te krijgen. Onder de deelnemers waren een paar sterke rijders, die het elkaar nog knap lastig konden maken. Het was de laatste wedstrijd van dit seizoen op de Holtense baan, tenzij het mooie najaarsweer een extra (scholieren)toernooi uitlokt. De plaatselijke sterren van FCC De Holtertrappers boekten vooral succes in de categorie zijspan, waarin ze zowel de eerste als de derde plaats opeisten. De ere plaats werd bezet door Henk Jan Beldman met bakkenist Jan Vin cent en dat duo heeft al eén paar keer het Nederlands kampioen schap in de wacht gesleept. Gerben Pinkert en bakkenist Ro- nald Vincent bereikten de derde plaats. Gerben, een veelbelovende rijder na één jaar rijden, deed ook mee in zijn eigen leeftijdsklasse, waarin hij de eerste plaats behaal de en in de ATB-race, waarin hij dat kunststukje nog eens over deed. Als hij wat zuiniger met zijn krachten was omgesprongen had er ook voor de fiets-met-zijspan nog wel een betere klassering inge zeten. De ATB-wedstrijd werd een puur Holtense aangelegenheid met drie Holtenaren op de eerste drie plaat sen. Marloes de Lange behaalde als enige vrouwelijke deelnemer een verdiende eerste plaats in de klas se jongens 1980/meisjes 1979. Het jeugdfietscrossen blijft voorname- Het enthousiasme voor de yogales- sen in De Boschkamp is zo groot, dat de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk besloten heeft met een extra groep te starten. Voor het tijdstip van 17.00-18.00 uur zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Alle yogalessen beginnen op vrij dag 14 september. Inlichtingen en opgeven bij de stichting, tel. 62755. Blauw Wit heeft de eerste thuis wedstrijd van het nieuwe seizoen niet in de volle winst kunnen om zetten. Tegen het uit de vierde klasse K.N.V.B. gedegradeerde Voorwaarts uit Westerhaar (Vrie zen veensewijk) moest met een ge lijkspel genoegen worden geno men. Over de gehele wedstrijd ge zien kon de thuisploeg het meest tevreden zijn met een punt. De gas ten lieten zien te beschikken over een goede ploeg, waarvan ver wacht mag worden dat ze een re gelrechte kampioenskandidaat zullen zijn. Vanaf de aftrap nam Voorwaarts het initiatief. Henk Aanstoot moest in de beginfase al redding brengen op de doellijn. De thuis club probeerde zich aan de druk te ontworstelen en met succes. In de negende minuut beoordeelde de verdediging van Voorwaarts een lange voorzet van Evert Vruggink verkeerd, waarna Johan Bolink simpel kon scoren. Blauw Wit werd hierna op eigen helft teruggedron gen, door een goed combinerend Voorwaarts. Toch kwam de thuis club via Gerwin de Velde Harsen horst na een slim genomen vrije trap van Hans Stam nog bijna op 2- 0. Direkt daarna in de zestiende mi nuut kreeg Voorwaarts een grote kans op de gelijkmaker, toen het door de goed leidende (invallende) scheidsrechter Groot Hammink uit Almelo een strafschop kreeg toegewezen, omdat Gerwin een speler iets aantikte binnen de zes tien meter. Keeper Hans Bekker- nens toonde echter weer zijn klasse en ranselde de door de aanvoerder Ko Mulder ingeschoten strafschop schitterend uit de hoek. Voorwaarts zakte door die tegen slag echter niet terug, maar bleef komen en kreeg vooral via hun i linksbuiten enkele goede moge lijkheden. Hans wist zijn doel ech ter schoon te houden. Vlak voor rust kreeg Evert Vruggink, na prachtig aangeven van Leo Aan stoot, een enorme kans om de voor sprong uit te bouwen, doch hij schoot alleen voor de keeper be heerst naast. Rust 1-0. In de tweede helft een zelfde spel- beeld. Voorwaarts knokte voor de gelijkmaker tegen een zich stug verdedigend Blauw Wit, dat nau welijks in zijn spel kon komen en alleen door uitvallen voor wat ge vaar kon zorgen. In de zestigste mi nuut wisten de gasten na een goe de combinatie dan toch de ver diende gelijkmaker te scoren. Hierna bracht trainer van Noesel de van vakantie teruggekeerde Henri Stam in het veld voor Jacco Schuppert. Beide' ploegen probeer den in de spannende slotfase van de wedstrijd nog tot de volle winst te komen, waarbij Voorwaarts wel iswaar een veldoverwicht had, doch de beste kansen voor Blauw Wit waren. Hans Stam raakte na een fraaie solo van eigen helft de paal, waar na de terugspringende bal door een verdediger van de gasten bijna in eigen doel werd geschoten. Hen ri Thalen waagde zich in de slotmi nuten nog naar voren en wist met een fraai afstandsschot de Voor- waarts-goalie nog bijna te ver schalken. Hans Bekkernens zorg de er met enkele goede reddingen voor dat Voorwaarts ook niet meer tot scoren kwam. Beide ploegenkunnen terugzien op een goede en sportieve wed strijd, waarbij Voorwaarts welis waar de wat betere ploeg was, maar dat Blauw Wit met veel inzet niet wenste te capituleren. Rest nog te vermelden dat door een enorme plensbui vlak voor de wed strijd het veld erg glad en moeilijk bespeelbaar was. lijk een jongenssport, zodat de en kele deelnemende meisjes - meer dan tien zijn het er zelden - samen met hun mannelijke collega's rij den. Ze worden dan ingedeeld in de klasse van een één jaar jongere jaargang jongens. De uitslagen: 1985 jongens: 1. Barry Brou wer; jongens '84/meisjes '83: 1. Niels de Lange; jongens '83/meisjes '82: 1. Alexan der Grevelink; jongens '82/meisjes '81: 1. Stefan Middelkamp; jongens '81/meisjes '80: 1. Antoine Huis in 't Veld; jongens '80/meisjes '79: 1. Marloes de Lange; jon gens '79/meisjes '78: 1. Raymond Brink, 3. Mark Vincent (Holten); jongens'78/meisjes '77: 1. Jeroen Rutten; jongens '77: 1. San- der Timmerman; jongens '76: 1. Gerben Pinkert (Holten), 3. Marco Graven (Holten); jongens '75: 1. Bertram Evers (Holten), 3. Enkele leden van pc De Bergruiter tjes wisten afgelopen weekend ere plaatsen te halen op het concours van pc Deldenerbroek te Ambt Delden. Bij de dressuurproeven eindigde Ida Vincent als vierde in de klasse LI cat. D. In de klasse M cat D was de eerste plaats voor Gerrie van Lies. Op het springconcours eindigde Brenda Kappert als eerste in de klasse B cat. D. Erik Kappert be haalde de vierde prijs in klasse B cat. C. In klasse L cat. E was de der de prijs voor Huub Brands en Ida Vincent eindigde als tweede in de Klasse M cat. D. In de uitwedstrijd tegen het Alme lose Rietvogels hebben de Holte naren een zwaar bevochten 0-1 overwinning behaald. De zege was vooral toe te schrijven aan de wils kracht en strijdlust van de sv Hol ten. Reeds in de eerste minuut wa ren de rood-zwarten dicht bij de openingstreffer. Gert-Jan Sche perman trof de binnenkant van de paal. Hierna nam de thuisploeg het initi atief en creëerde tevens de meeste kansen. Keeper Marcel Wansink wist echter het doel schoon te hou den. Na een doelpuntloze eerste helft viel midden in de tweede spel- periode de beslissing. Een inzet van Broekmaat werd door de Al melose keeper onvoldoende ver werkt, waarna Geert Brands koel bloedig kon scoren. Even van te voren had de de scheidsrechter de Almelose spel bepaler Lalopua wegens beledi gende opmerkingen van het veld gezonden. Met tien man bleef Riet vogels gevaarlijk, maar de Holten se verdediging gaf geen krimp. Met enkele fraaie reddingen stelde kee per Wansink de zege veilig. Marcel Schulenborg (Holten); jongens '74: Arno Enzerink (Holten). ATB: 1. Gerben Pinkert, 2. Marco Graven, 3. Paul Huigens (allen uit Holten). Zijspan: 1. Henk Jan Bel dman metJan Vincent (Holten), 3. Gerben Pinkert met Ronald Vincent (Holten). Spreekuren woonruimte maandag van 9.00-10.30 uur; woensdag van 9.00-10.30 uur Uitvoering rioleringswerk in de Dorpsstraat In de week van 17 september t/m 21 september zal een aanvang worden gemaakt met het vervangen van de riolering in het gedeelte Dorpsstraat tussen de aansluitingen Larenseweg Sta tionsstraat en Kolweg/Kerkstraat. Dit werk vormt een onderdeel van de uitvoering van het rioleringsstruktuurplan Holten. Tijdens de werkzaamheden zal dit gedeelte Dorpsstraat worden afgesloten voor het doorgaande verkeer, dat zal worden omgeleid via de route Oranjestraat-Pastoriestraat-Larenseweg-Dorpsstraat. Ook de O.A.D.-bussen zullen tijdelijk deze route volgen. De bushalte aan de Smidsbelt komt te vervallen en hiervoor zullen óp de onderstaande lokaties tijdelijke bushalten worden gecreëerd: - Oranjestraat, ter hoogte van de aansluiting Rietmolenstraat; - aansluiting Pastoriestraat op de Larenseweg; - kruising Larenseweg-Dorpsstraat-Stationsstraat. Tijdens de uitvoering zullen de aan de Dorpsstraat gelegen winkels en andere percelen voor autoverkeer zoveel als redelijkerwijs mogelijk is bereikbaar blijven. Voor voetgangers blijven de winkels en andere percelen voortdurend bereikbaar. De werkzaamheden zullen worden gestart bij de kruising Larenseweg/Dorpsstraat/ Stationsstraat, waarna in oostelijke richting wordt gewerkt naar de kruising Kolweg/Dorpsstraat/Kerkstraat. De uitvoering zal ca. 8 weken vergen. Wij verzoeken u goede nota te nemen van het bovenstaande en vragen begrip voor de eventuele overlast. Voor vragen kan men zich wenden tot de heren Kloots en Nijkamp van de afdeling gemeentewerken (tel. 6 16 66). De sv Bato begint dinsdag 18 sep tember met een cursus callanetics. Callanetics is een nieuwe tak van sport die overgewaaid is uit Ameri ka. Het gaat om oefeningen die in werken op de diepere spierlagen. Het effect hiervan is dat de sporter in lichaamsomvang afneemt. De oefeningen kunnen door jong en oud op een volkomen veilige ma nier gedaan worden. Callanetics is een veel gekozen middel om af te slanken. Volgens een woordvoer der van de sv bato verdwijnen cel lulitis (sinasappelhuid), slappe buikspieren en dikke bovenbenen. De cursus duurt zes weken en wordt gegeven in het gymlokaal aan de Tuinstraat van 20.15 tot 21.15 uur. De kosten bedragen 50,-. Opgave na 18.00 uur bij mevr. M.G. Eggink-Ter, Velde, tel. 62000. Op het circuit De Imhof hield MAC De Holterberg de laatste wedstrij den meetellend voor het clubkam pioenschap. Geplaagd door regen buien gingen zo'n 35 rijders van start. De organisatoren moesten een berg werk verzetten om de baan in goede conditie te brengen. De uitslagen: 80 cc: 1. Arwald Nij land; 2. Gertie Schouwenberg; 3. Berry Pol. 125 cc: 1. Ramon Haver- kate; 2. Eelco Jansen; 3. Robert van der Weegh. 250 cc: 1. Erwin Sanderman; 2. Johan Dieper; 3. Henk Harmsen. 500 cc: 1. Coen Hoevelaak; 2. Freddy Bolderink; 3. Rob van der Heyden. Enduro: 1. André Pullen; 2. Ben van Veldhui zen; 3. Henk Geerdink. Voor de derde competitiewedstrijd moet Blauw Wit zaterdag op be zoek bij Marle. Deze ploeg heeft uit de eerste twee wedstrijden geen punten weten te behalen, zodat verwacht mag worden dat ze hard zullen knokken voor de eerste pun ten. De mannen van van Noesel zijn dus gewaarschuwd, temeer omdat M.V.V. 69 op hun (te) kleine veld altijd al een zeer moeilijke te genstander is, waar door Blauw Wit nog maar weinig punten zijn behaald. Willen de Blauw Witters een rol van betekenis spelen, dan telt zaterdag alleen een overwin ning. Blauw Wit Voetbal: Zaterdag 15 september: MW '69 1 - Blauw Wit 1 vertr. 13.00 aanv. 14.30. Juliana 4 - Blauw Wit 2 vertr. 11.15 aanv. 12.30. Blauw Wit 3 - SWN aanv. 14.30. Blauw Wit 4 - Dos '37 5 aanv. 12.30. Blauw Wit 5 - DES 8 aanv. 12.30. Hulz. Boys 7 - Blauw Wit 6 vertr. 13.30 aanv. 14.30. SWN 10 - Blauw Wit 7 vertr. 13.30 aanv. 14.30. Blauw Wit Al - Delden Al aanv. 14.30. De Zweef B2 - Blauw Wit B1 vertr. 13.30 aanv. 14.30. Blauw Wit Cl - De Zweef C2 aanv. 11.00. SOS MB - Blauw Wit MB vertr. 10.00 aanv. 11.00. Blauw Wit Dl - De Zweef D3 aanv. 10.00. Blauw Wit El - Eversberg El aanv. 10.00 uur. Haarle E2 - Blauw Wit E2 vertr. 9.15 aanv. 10.00. Blauw Wit E3 - RKSV El aanv. 11.00. RKSV F1 - Blauw Wit F1 vertr. 9.15 aanv. 10.00. Zaalvoetbal: dinsdag 18 sep tember: Rietvogels 4 - Blauw Wit 2 vertr. 19.00 aanv. 20.00. SV Holten Voetbal: Zaterdag 15 september: SWN Al - Holten Al vertr. 11.30 aanv. 12.45. Holten A2 - Markvo gels Al aanv. 14.30. Rietvogels BI - Holten BI vertr. 11.15 aanv. 12.30. Excelsior B3 - Holten B2 vertr. 10.00 aanv. 11.00. Holten Cl - Riet vogels Cl aanv. 14.30. De Zweef C3- Holten C2 vertr. 12.00 aanv. 13.00. Holten Dl - Haarle Dl aanv. 10.00. Twenthe D3 - Holten D2 vertr. 9.00 aanv. 10.00. Holten El - De Zweef E2 aanv. 11.00. SOS e2 - Holten E2 vertr. 9.00 aanv. 10.00. De Zweef F1 - Holten F1 vertr. 9.15 aanv. 10.15. Enter F2 - Holten F2 vertr. 10.00 aanv. 11.00. Holten F3 - DES F2 aanv. 10.00. Zondag 16 september: Holten 1 - Heracles 1 aanv. 14.30. Enter 3 - Holten 2 vertr. 8.45 aanv. 10.00. Holten 3 - Luctor 2 aanv. 10.00. Twenthe 5 - Holten 5 vertr. 8.00 aanv. 9.00. De Zweef 8 - Holten 6 vertr. 8.00 aanv. 9.00. Holten 8 PH 20 aanv. 10.45. Enter 8 - Holten 9 vertr. 8.00 aanv. 9.00. Haarle 8 Holten 10 vertr. 9.45 aanv. 10.45 Heracles 7 - Holten 11 vertr. 9.45 aanv. 10.45. Holten 12 - Haarle aanv. 9.30. Holten 13 - SOS 9 aanv 9.00. Veldhandbal: Zaterdag 15 sep tember: Al - Wesepe Sanv. 11.00 Achilles - JA1 vertr. 12.00 aanv 13.00. Dl - IJsselstars aanv. 10.00 Zondag 16 september: Haarle 2 Dames S vertr. 10.15 aanv. 11.15. HHZD - Dames J vertr. 9.00 aanv. 10.00. Hockeyclub Holten. Zaterdag 15 september: Jóngens BI - Bully B2 aanv. 12.00. Jongens Dl - DKS Dl aanv. 12.15. Meisjes BI - ASB BI aanv. 11.30. Jongens E2 - Akelei E aanv. 11.00. haacky Cl - Jongens Cl aanv. 11.30. Haac- key Cl - Meisjes Cl aanv. 11.30. Lo- chem E - meisjes E6. Zondag 16 september: Dames 1 - Ommen 1 aanv. 12.45. Heren 2 - Drienerlo 7 aanv. 14,30. Veteranen A - Bully B aanv. 10.45. Veteranen B - Akelei A aanv. 12.30. Eemsmond - heren 1 aanv. 14.30. Programma sporthal 15 t/m 21 september: Zaterdag: 8.30 -13.00 Mintonette. 19.00 - 20.00 Van Engbrink. Maandag: 8.10 - 14.50 Scholengemeenschap. 19.00 - 22,30 Badmintonclub. Dinsdag: 8.10 - 14.50 Scholengemeen schap.16.30 - 22.30 Mintonette. 22.30 - 23.30 Blauw Wit. Woensdag: 8.10 - 15.40 Scholengemeenschap. 19.00 - 22.30 Badmintonclub. 22.30 - 23.30 Wegstapel. Donderdag: 8.10 - 15.40 Scholengemeenschap. 16.00 - 22.00 sv Holten. 22.00 - 23.30 sv Hol ten All Stars. Vrijdag: 8.10 - 14.50 Scholengemeenschap 18.30 - 23.00 Mintonette. In de eerste thuiswedstrijd voor de veldcompetitie heeft Holten een enigzins teleurstellend 17-17 ge lijkspel behaald tegen het vorig seizoen gepromoveerde Boskamp. Holten begon goed en kwam al snel op een 2-0 voorsprong. Voor de rust wisten de bezoekers terug te ko men. Met een 7-7 stand werden de kleedkamers opgezocht. In de tweede helft verslapte Holten en kwam Boskamp zelf met 10-13 voor. De thuisploeg voerde het tempo op en bewerkstelligde een 14-13 voorsprong. In de laatste mi nuut bracht Diederik Hussslage de stand op 17-17. De dames senioren moesten tegen het sterke Schalkhaar aantreden. Dit team was duidelijk te sterk voor de Holtense handbalsters. Na een ruststand van 2-5 ging de winst met 4-8 naar Schalkhaar. De junioren traden aan in de sterk ste opstelling. Hun tegenstander merkte dit goed en werd verplet terd met 15-6. Adspiranten Al trof in Kwiek een sterke tegenstander. Holten maak te geen kans en verloor met 3-13. Jongens Al kwam op een nat veld net iets tekort tegen CVO. Na een achterstand van 2-6 bij rust kwam Holten goed terug. De eindsatnd werd 7-8 in het voordeel van CVO. De wedstrijd van BI tegen ABS was een 'walk over'. Holten won met 12-1. De welpjes zetten hun eerste wed strijd om in een overwinning. HHZD was het slachtoffer van de dadendrang van de jeugdige Hol tenaren. Na een 3-2 ruststand wer den de gasten met 9-4 aan de kant geschoven. Ondanks een slechte vangst, heb ben de hengelaars van De Riet voorn de jaarlijkse Wickle Pickler viswedstrijd tegen Bathmen ge wonnen. Door twintig personen werd slechts 10,7 meter vis gevan gen. De uitslag was: l.B. Groot Ob- bink (Holten) 376 cm; 2. A. Lichten berg (Holten) 137 cm; 3. H. Smale (Bathmen) 122 cm. De volgende wedstrijd is op zater dag 22 september en wordt gehou den aan het Ijsselmeer. Vertrek 5.30 uur vanaf parkeerplaats Vlet goor.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 5