wm <■- sports agenda Prestaties atleten tonen opwaartse lijn Gelijk spel Blauw Wit betekent verliespunt Bestuurscrisis bezworen Wisselende start competitie BCH Seizoen triathlon goed afgesloten Nacht om Holten geslaagd evenement Medailles voor Holtense jeugd HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten DONDERDAG 5 OKTOBER 1989 - NOP 2 - BCH 2; De eerste uitwed strijd voerde team 2 naar de Noord- Oostpolder, naar NOP, de kam pioen van het vorig seizoen. Harrie Menkhorst verloor kansloos van zijn linkshandige naamgenoot. Jan Jacobs verloor in drie games - conditiegebrek?? - zijn partij. Ria Groeneveld speelde een puike par tij, maar verloor helaas de 3e game met 12-11. Invalster Ans Jacobs won zeer overtuigend. Het heren dubbelspel leverde ondanks een goede le game van de Holtenaren winst op voor de "polderjongens". De Holtens ladies deden trokken in twee games, beide malen na ver lenging, aan het langste eind. De mixed van Ans en Harrie ging ver volgens weer naar NOP, terwijl Ria en Jan in 3 games aan het langste eind trokken in hun partij. NOP 1 - BCH 3; Het derde team be staat dit jaar uit drie dames en drie heren. Maar reeds de eerste compe titiewedstrijd op maandag 18 sep tember was geen van de dames be schikbaar, zodat in allerijl Johan na Stam en Marry Bogaard moes ten worden gecontracteerd om samen met Harrie Knuiman en Theo Aarsen de strijd aan te bin den tegen NOP in Emmeloord. On danks de niet geringe inzet moest BCH in zeven van de acht partijen aan de thuisspelende ploeg laten. Good-old Theo zorgde voor het enige winstpuntje. BCH 3 - Genemuiden 3; Mirjam Oonk veegde de vloer aan met haar opponente, die welgeteld één punt je meekreeg. Eugenie Matti kwam nog iets wedstrijdervaring tekort en ging in drie games ten onder. Theo Aarsen was in de tweede game even de kluts kwijt, maar vond die in de derde game geluk kig weer terug en leverde zo toch een knappe prestatie tegen zijn hard meppende tegenstander. Gerrit de Roos had het eigenlijk veel te zwaar in zijn single maar sleepte toch de winst binnen in drie veel zweet kostende games. Beide Holtense dames kregen haar soortgenoten uit Genemuiden snel op de knieën, terwijl Theo en Ger rit totaal geen vat kregen op het spel. Mirjam en Theo hadden ver volgens nog genoeg kruit over om hun gemengddubbelspel te win nen. Dat lukte Eugenie en Gerrit niet. Eindstand: 5-3. BCH 5 - Reflex; Het vijfde team de buteerde in een thuiswedstrijd te gen Reflex uit Nijverdal, Dit team, bestaande uit Heike van 't Holt, die haar come-back maakte in de districtscompetitie, Christine van Kesteren, Edwin Roekevisch en Nijverdaller Maikel Rikken miste de ervaring om hun sterke jeugdi ge opponenten veel tegenstand te kunnen bieden. Alleen de tweede damessingle en het damesdubbel spel werden met moeite in winst omgezet. Eindstand 2-6. SoortBin Holten SV Holten SENIOREN Vrijdag 6 oktober: Holten 1 - Achil- les'121,19.30 uur (oefenwedstrijd). Zondag 8 oktober: Holten 1 vrij; Zwolle 2 - Holten 2, 10.00 uur, ver trek 08.30 uur; Holten 3 - Sp. Vroomshoop 2,10.00 uur; Holten 4 - PH 4,10.00 uur; SDOL 4 - Holten 5, 11.15 uur, vertrek 10.15 uur; La Prem 5 - Holten 6. 11.00 uur, ver trek 10.00 uur; Holten 7 - La Prem 4,10.45 uur; De Zweef 9 - Holten 8, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 9 - De Zweef 10,10.45 uur; Luctor 8 - Holten 10, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 11 - PH 20, 09.30 uur; Holten 12 vrij; Holten 13 - SDOL 7, 09.00 uur; Holten 14 - RV 4, 09.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN zaterdag 7 oktober: TVO Al - Hol ten Al, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; SVZW A2 - Holten A2, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; Holten BI - Twenthe BI, 14.30 uur; Holten B2 - Markvogels BI, 14.30 uur; Tuban- tia Cl - Holten Cl, 14.30 uur, ver trek 13.30 uur; Holten C2 - Rietvo gels C2, 13.00 uur; Vesos Dl - Holten Dl, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Den Ham D2 - Holten D2,10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten El - Enter V El, 11.00 uur; Holten E2 - Enter V E2, 10.00 uur; De Zweef E3 - Holten E3,09.45 uur, vertrek 09.00 uur; Blauw Wit F1 - Holten Fl, 10.00 uur, aanwezig op Vletgoor 09.30 uur; Holten F2 - Markvogels Fl, 11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 7 oktober: De Esch 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur, vertrek 13.00 uur; Blauw Wit 2 - Juliana 3, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Achilles E. 3, 14.30 uur; Huls Boys 4 - Blauw Wit 4, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Markvogels 3 - Blauw Wit 5, 12.30 uur, vertrek 11.45 uur; Enter V 7 - Blauw Wit 6, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; Blauw Wit 7 - MW69 3, 12.30 uur; Blauw Wit 8 - Enter V. 10, 14.30 uur. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES Zaterdag 7 oktober: BZSV Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Heracles BI - Blauw Wit BI, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Blauw Wit Cl - SWN C2,12.20 uur; RV MB - Blauw Wit MB, 12.30 uur, vertrek 11.45 uur. DES Dl - Blauw Wit Dl, 10.30 uur, vertrek 09.30 uur; RKSV DF1 - Blauw Wit Dl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit El - DES El, 10.00 uur; SOS E2 - Blauw Wit E2, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit Fl - Holten Fl, 10.00 uur ZAALVOETBAL: Donderdag 5 oktober: Blauw Wit 2 - Blauw Wit 3,22.00 uur. Woensdag 11 oktober: Pohon Tjeugkeh 2 - blauw Wit, 20.00 uur, vertrek 19.15 uur. Vrijdag 13 oktober: Stevo 2 - Blauw Wit 2, 19.00 uur, vertrek 18.10 uur. Volleybal Vrijdag 6 oktober: 19.00 uur, Da mes 4 - Flash 6; dames 3 - Markel Up 3; heren 2 - de Koters 2; 20.15 uur, Heren 1 - WVC Volley 2; Da mes 2 - Rivo 2; Heren 3 - Krekkers 5. Zaterdag 7 oktober: 10.00 uur, .meisjes C - Flash; 16.00 uur, Meis jes A -Krekkers 2; 16.00 uur, Dames 1 - Krekkers. Tafeltennis: Donderdag 5 oktober: De Veluwe 6 - Holten 1; De Veluwe 8 - Holten 2; Torenstad 8 - Holten 4; maandag 9 oktober: Holten 1 - De Maten 1, 20.00 uur; Holten 2 - De Brug 6, 20.00 uur; Futura 2 - Holten 3; Dins dag 10 oktober: Holten 4 - Blik- boys, 20.00 uur. Badminton 9 oktober: BCH 5 - Boertjes 1BCH 2 - Allatria; 11 Oktober: BCH 1 - Netwerk 1; 13 oktober SVS 2 - BCH 4; 14 oktober: Staphorst 3 - BCH 3. De jeugdige atleten van sv Holten behaalden goud, zilver en brons. Afgelopen zaterdag was de laatste medaillewedstrijd in het FBK- stadion in Hengelo. Was het aan het begin van het seizoen even wennen, gaandeweg het seizoen vertoonde de prestaties van de Holtense jeugd een opwaartse lijn. Aijan Markvoort (pupillen B) liep een voortreffelijke 1000 m in 4.06.08 min (zilver) verspringen, 2.79 m en balwerpen 14.54 m. leverde een bronzen vermelding op. Bij de jon gens pupillen A deden Mike van Oostveen en Jorden Boer weinig voor elkaar onder. Beide liepen de 60 meter in 9.7 sec. (zilver), spron gen beide 1.15 m. hoog (goud) al leen Mike gooide de bal iets verder 31.52 m. (goud) tegen Jorden 29.56 m. (zilver). Mark Giezen (jongens C) werkte twee onderdelen af. De 80 meter in 13.3 sec. (brons) en 1.10 m. hoog (brons). Sandra Zweers en Esther Stegeman moesten bij de meisjes C vier onderdelen afwer ken. Sandra scoorde 80 meter in 12.6 sec. (brons), hoog 1.10 m. (brons), kogel 7.04 m. (zilver) en dis cus 14.04 m .(brons). Esther kwam op de 80 m. in 12.43 sec (zilver), hoog 1.10 m. (brons), kogel 7.90 m. (goud) en discus 19.06 m. (zilver). Het grootste manco blijft het hoog springen, meer als de aanvangs- hoogte zit er er meestal niet in. Het baanseizoen zit er op. De ko mende maanden kunnen de jonge Holtense atleten hun krachten me ten tijdens indoor- en regionale crosscompetitie. Dick Zweers en Erik Blauw namen zaterdag deel aan een vierkamp in VeenendaalDick Zweers eindigde met 1705 punten als vierde. Erik Blauw werd vijfde met 1179 pun ten. Donderdagavond 28 september liep Dirk Hoekman nog een 5 km. op de baan in Hengelo in 15.52 min. Chris Offringa liep in Vorden de Kastelenloop de 15 km. in 56.15 min. De Kariboecross in Goor op de Markeloseberg trok ook flink wat Holtense atleten. Henk Mul der liep de halve marathon en werd vierde in 1 uur 16.12 min. Jan Krooshof liep in 1 uur 31.10 min. de 21 km., voor de 'oudjes' Wim Brinks 1.31.58 en Ap Koetsier 1 uur 33.06 min. Dirk Hoekman pakte op de 10 km. een tweede plaats in 35.36 min. Marinus Baltus werd zesde in 38.08 min. Van de oude garde waren Benny Ophof in 45.17 min. en Herman Koetsier in 53.15 min. actief. Jannie Koetsier liet de 5 km. in 26.35 min. Programma: Zondag 8 oktober: Joppeloop te Gorssel 3-6-10-20-30 km.; Daven- tria Prestatieloop te Deventer: 4,5- 6-10-15 km. Enter Vooruit Al- Holten Al, 2-2; Een hardwerkend Holten kon in het begin de stormloop niet tegen houden, wat na 10 minuten spelen 1 -0 betekende voor Enter V. Holten kon met hard werken enkele coun ters afgedwingen. Slimme Borg- huisje bracht door zo'n counter in de 18e min. de stand weer in even wicht. Enter kreeg het moeilijk en het was weer Borghuis die in de 42e minuut Holten op voorsprong bracht. De na rust ingezette storm loop kon door doelman Rene Lan- deweerd en zijn kornuiten tot 2 min. voor het einde worden door staan. Toen bracht de midvoor van Enter V de stand op gelijke hoogte. Dos Cl- Holten Cl, 0-4; Door bles sures en afschrijvingen moest op nieuw een C2 speler worden inge zet tegen het nog onbekende Dos. Gelukkig had dat geen weerslag op het verloop van de wedstrijd. Al snel werd een 1-0 voorsprong geno men via een prinma ingeschoten bal vanaf de 16 meter lijn. Tot de rust verder een matte wedstrijd. Na de pauze werd wat meer met het koppie gespeeld en werd uit eindelijk nog drie keer gescoord, een aantal dat zeker het dubbele had kunnen zijn. Holten Dl- Vesos Dl, 1-1; Dat de eerste klap altijd nog een daalder waard is bleek in de thuiswedstrdij tegen Vesos. Door het snelle tegen doelpunt moest weer een achter stand goed gemaakt worden. Met de vele kansen die Holten kreeg wist men geen raad. Rob Krooshof wist uiteindelijk uit een corner rechtstreeks te scoren en de stand gelijk te brengen. De tweede helft was een-richting verkeer op het doel van Veosos. Maar met het mis sen van een strafschop was de koek op voor Holten. Enter El - Holten El, 5-2; Tot rust een goede partij voetbal tegen de medekoploper. Holten opende de score, gevolgd door Enter, dan weeer Holten en Enter opnieuw; rust 2-2. Na rust bleven ploegen even sterk, maar door aanhoudend gefluit vanuit het publiek, raakten de Holtense jongens van slag. Za terdag komt Enter naar Holten en wordt gerekend op meer succes. Holten Fl - Blauw Wit Fl, 0-6; Hol ten Fl is nog niet op dreef, dat bleek ook tegen Blauw Wit Fl. Vooral in de eerste helft ontbrak het Holten aan inzet. Met rust was de stand al 0-4. Na rust werd er be ter gespeeld, zodat ze nog een paar kansen kregen, die niet werden be nut. Blauw Wit scoorde nog twee keer. Markvogels - Holten F2; 1-3; Een mooie partij voetbal, waarbij Markvogels in de eerste helft iets beter aanvallend speelde. Dat re sulteerde in de eerste vijf minuten al in een doelpunt. Door goed sa menspel kon Laurens voor rust 1-1 aantekenen. Na rust kon Holten vooral op het middenveld, waar Bas staat, beter combineren. Dat resulteerde in doelpunten van Mark en Jeroen. Holten F2 heeft de volle winst uit vier wedstrijden. Enter 3-Holten 3 2-1. Al gauw bleek dat Enter 3 niet voor niets boven aan de ranglijst staat, want de gastheren begonnen sterk met snelle combinaties. Holten 3 weer de zich in de eerste helft goed en kon de deur op slot houden, zodat het bij de rust nog 0-0 stond. In het tweede bedrijf werd Holten aanval lend sterker, maar Enter nam de leiding. De roodzwarten waren nauwelijks van de schrik bekomen of nummer twee lag al in het net. Enter zakte toen terug, waarvan Daniël met een mooie goal van pro fiteerde. Holten zette nog een slo- toffensief in, maar moest toch in de nederlaag berusten. Holten 6-PH 10 1-1. Holten nam al vroeg in de wedstrijd een voor sprong dankzij André Tuitert. In de tweede helft had Dinant Dik kers een unieke kans om Holten in veilige haven te loodsen, maar hij schoot de strafschop naast het doel. Hieruit putten de gasten uit Almelo moed en zij scoorden even later de gelijkmaker. Holten kreeg via Bolderjan Aanstoot, André Tuitert, Dinant Dikkers en Erik Aanstoot nog enkele kansen, maar liet deze onbenut. Enter 6-Holten 7 0-9. Holten 7 ging zondag naar Enter om even twee punten op te halen. Dit was aan het gretige spel te merken. Na een kwartier resulteerde dit in de eer ste treffer. De dadendrang van Hol ten leidde nog voor de rust in een 0- 4 voorsprong. In de tweede helft bleef Holten volgens het boekje voetballen en bouwde de voor sprong gaandeweg uit tot 0-9. De doelpunten kwamen van de voet van Herman, Ronnie, Bert en Snoek (5x), terwijl een Enterse ver dediger zo vriendelijk was zijn ei gen doelman te verschalken. Holten 8-Luctor 7 0-7. Holten 8, de verse koploper in de 5de klasse Z, moest een zeer gemotiveerd en sterk Luctor ontvangen. Al in de eerste minuut bleek het dat de gas ten linke broeders zijn. Met kunst en vliegwerk wist Holten voor de pauze de schade tot 0-1 beperkt te houden. Na rust leek het beter te gaan, maar Luctor sloeg opnieuw toe. Vervolgens zette Holten de poort ver open en de gasten kon den zodoende uitlopen naar een geflatteerde 0-7 overwinning. Holten 12-Enter 910-3. Reeds in de vijfde minuut keek Holten tegen een 0-1 achterstand aan, maar door rustig voetbal werd dit al weer snel recht gezet. Enter mocht nog een maal aan een overwinning denken (1-2). Daarna was het Enterse doel- net voordurend in beweging. Mede dankzij Vlogtman werd aan de wens van het om tien doelpunten roepende publiek voldaan. De befaamde puzzelrit de nacht om Holten van MAC de Holter- berg, die in de avond en nacht van 30 september op 1 oktober voor de twintigste keer werd gehouden, is weer geslaagd. Dank zij de perfec te organisatie en het mooie weer waren er 89 deelnemers, die met veel genoegen en inspanning van de rit hebben genoten. De totale lengte was ongeveer 90 km, waar van 50 km voor en 40 km na de pauze moest worden gepuzzeld. Het eerste gedeelte, met de uitzet ters E. KI. Teeselink en G. Agter- kamp was uitgezet in de Look, Bor- keld en Beuseberg, met een rust pauze bij zaal Vosman. Onderweg werd aan de deelnemers een kopje koffie aangeboden in het nieuwe toekomstige clubhuis in de Beuse berg. Het tweede gedeelte ging via Neerdorp, Espelo en' Heihuizen met als uitzetters H. Paalman en H. Bekkernens. De tijdcontrole's werden met de computer uitgere kend door Wim van Oooyen. Totdat de rekenkamer de prijswin naars bekend kon maken, draaie het Rad van Avontuur onder lei ding van H. Egberts. Rond de klok van drie uur werden de prijzen uit gereikt door MAC-voorzitter D.J. Schooien, die tevens een woord van dank sprak aan iedereen die medewerking verleende aan het welslagen van de twintigste nacht om Holten. De Prijswinnaars waren: 1. G. van Putten, Bathmen, 48 strp.; 2. H. Mooiweer, Holten, 113 strp; 3. J. Paalman, Haarle, 133 strp.; 4. T. Beker, Holten, 142 strp.; 5. F. Schippers, Holten, 169 strp.; 6. J.D. Vincent, Holten, 171 strp.; 7. W. Pongers, Rijssen, 177 strp.; 8. G.D. Harmsen, Vroomshoop, 223 strp.; 9. H.J. Boers, Wierden, 240 strp.; 10. De Haan, Wijhe, 249 strp. Poedelprijs, F. Meinders, Holten 769 strp. Het is Blauw Wit niet gelukt de thuiswedstrijd tegen Sportlust uit Glanerbrug in de volle winst om te zetten. In een spannende en sportieve wedstrijd wisten beide ploegen het net niet te vinden. Dit gelijke spel betekent voor beide ploegen in feite een verliespunt, omdat de koplopers DVO en Vesos beiden wel wisten te winnen. Opdanks het ontbreken van doelpunten kregen de toeschou wers toch een partij goed voetbal te zien, waarbij Sportlust in de eer ste helft het betere van het spel had, maar Blauw Wit zoals in de laatste wedstrijden gebruikelijk het tweede deel van de wedstrijd beheerste. Voor het publiek was het jammer dat de eindstand geen 3-3 werd, gelet op het aantal kan sen voor beide teams was dit moge lijk geweest. Beide verdedigingen wisten echter steeds de situaties te klaren. Hierbij wisten vooral de keepers zich te onderscheiden. Vooral in de beginfase behoedde Hans Bekkernens met enkele goe de reddingen de thuisclub voor een achterstand. De gasten lieten dui delijk merken, na twee nederlagen nu twee punten te willen pakken. In de 15e minuut werd de lat ge raakt. De thuisclub moest zich be perken tot counters, waarbij de spitsen - deze middag good old Harry ten Wolthuis als centrum spits - echter wat te gemakkelijk in de buitenspelval liepen. Een keer liet scheidsrechter Withaar door spelen, toen Jacco Schuppert op rechts doorbrak. Uit zijn voorzet werd door Johan Bolink de bal in het doel gedeponeerd. De scheids rechter keurde tot teleurstelling van alles wat Blauw Wit was de treffer af wegens buitenspel van dezelfde Johan Bolink. In de twee de helft ging het aanvankelijk ge lijk op, maar geleidelijk nam Blauw Wit het initiatief, waarbij de counters van de gasten zeer ge vaarlijk waren. Deze counters re sulteerden wel in een aantal cor ners, maar die werden goed ver werkt door de Blauw Wit verdedi ging. Gerwin de Velde Harsenhorst moest een maal op de doellijn red ding brengen. Ook de Blauw Wit ters kwamen tot goede kansen, voor o.a. Jacco Schuppert (voor langs), Hans Stam met enkele goe de schoten van afstand en Henri Stam (vrije trap). De laatste 10 mi nuten waren zeer spannend, om dat beide ploegen nog probeerden de beslissing te forceren. Blauw Wit kreeg een aantal kansen waar bij ook van de lijn de redding voor Sportlust moest komen. In de tweede helft hebben de Blauw Wit ters met goed aanvalsspel er alles aangedaan. Alleen de afronding liet te wensen over. Harry ten Wolt huis kon dat probleem met een" grote kans ook (nog) niet oplossen. Ook de voor Johan Bolink in de tweede helft in het veld gekomen Harrie Kolkman kon niet tot sco ren komen, zodat het duidelijk is dat voor trainer van Noessel voorin de grootste problemen liggen. Voor het overige laat het team dui delijk zien dat het op de goede weg is, dat het in staat moet worden ge acht, dit seizoen een rol van bete kenis te spelen. Naar de Esch in Olden- zaal. In deze wedstrijd kan bovenstaan de worden bewezen. Met de 2-1 ne derlaag van het vorig seizoen nog in hun achterhoofd zal er voldoen de motivatie zijn dit recht te zet ten. Door de Holtense leden van de streektriathlonclub ARGO wer den in de wedstrijdenreeks van het Super Prestige Klassement '89, die in de maand september eindigde, een aantal leuke resultaten be- -haald. Janny Vasters behaalde tijdens de open Limburgse kampioen schappen op de kwart triathlon in Venray een vijfde plaats in de tijd van 2 uur 34 minuten en 21 secon den. Han Muizebelt behaalde op de kwart triathlon in Epe een zesde plaats bij de veteranen in een tijd van 2 uur 19 minuten en 11 secon den. Beide Holtenaren namen even eens deel aan de halve ETTC/SPC toptriathlon in Groningen. Voor Janny Vasters was dit haar eerste deelname aan de halve triathlon. Ondanks haar gebrek aan ervaring met het verdelen van haar krach ten op deze afstand behaalde zij een voortreffelijke tijd van 5 uur 25 minuten en 38 seconden. Haar tijden voor de 2,5 km. zwemmen, 80 km. fietsen en de af sluitende halve marathon waren respectievelijk 50 minuten, 2 uur en 36 minuten en 1 uur en 54 minu ten. Han Muizebelt moest deze wed strijd staken ten gevolge van een beenblessure. Terugkijkend op het afgelopen seizoen kan worden gekonklu- deerd dat Janny Vasters in haar eerste serieuze wedstrijdseizoen een plaats heeft veroverd bij de beste dames van de provincie Overijssel. Met een gerichte training op de onderdelen lopen en zwemmen kan zij in staat worden geacht in de toekomst ook op landelijk niveau aansprekende resultaten te beha len. Han Muizebelt behield in '89 zijn klassering van vorig jaar bij de bes te twintig veteranen van Neder land op de middellange en lange af stand. De bestuurscrisis binnen de omnivereniging sv Holten is bezworen. Op initiatief van Gerrit Jansen, voorzitter van de supportersvereniging is er onder leiding van bemiddelaar Jan Schuchard in goede samen werking met de afgetreden al gemeen voorzitter Jan Kroos hof keihard gewerkt om uit de bestuurlijke impasse te komen. Nadat allereerst de kantine problematiek voortvarend werd geregeld, is op construc tieve wijze geprobeerd het Al gemeen Bestuur te complete ren. Op de op 25 oktober te hou den ledenraadsvergadering zal dan ook aan de leden de volgen de bestuurssamenstelling wor den voorgelegd. Het Algemeen Bestuur bestuur zal bestaan uit zeven personen. De heren B.J. Kurz en B.J. Markvoort zullen worden voor gedragen als resp. voorzitter en secretaris. De heer G. Stevens, voorzitter van de afdeling scha ken, is kandidaat voor het pen ningmeesterschap van het Al gemeen Bestuur en de heer M. J. L. van Asselt wordt in zijn func tie van coördinator van de kan- tienzaken lid van het Algemeen Bestuur. Deze nieuwe sasmenstelling van het Algemeen Bestuur heeft de goedkeuring van de vier afdelingsbesturen. Jan Kurz, kandidaat algemeen voorzitter sv Holten.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7