Mo a' n WOLHUIS NIJVERDAL Speciaal adres voor al uw tuinaanleg en onderhoud. T afeltennisteams geruisloos gestart Dames Mintonette vol goede moed lonsor voor 9e Als schadeherstel ook echt herstel moet zijn... LA lil lil ETCIK Energiezuinige OSRAM lampen nu aantrekkelijk geprijsd. 1=9999 9999 Vraag vrijblijvend prijsopgave. CunoMoormaim I Huub Brands beste ruiter Resultaten Blauw Wit OSRAH OSRAM els y EVI VERLICHTING B.V. 1WOLHUÏS Bij ons de nieuwste modekleuren en prachtige inbreimateriaien: modellen van kabel- en verschillende steken-truien en de mooiste inbreipatronen, die wij voor u extra uitvergroten en ook in spiegelbeeld hebben waardoor het patroonbreien veel eenvoudiger wordt. Oktober-aanbiedingen: Pakketten wo! patroon baby- en kindertruitjes vanaf dames- en herentruien Handwerken, ABC borduurpakket <53, 57.50 nu 21 H Marjolein Bastin borduurpakket «e Wij zijn aangesloten bij het Focwa Garantie fonds Tuincentrum Tuinarchitectuur Aanleg en onderhoud Bloemenmagazijn Fa. HANEVELD Cassettes Keltum en Gero 0 O ALS HET OM VAKWERK GAAT! AUTOSCHADE DRENTHEN DONDERDAG 5 OKTOBER 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD Huub Brands (Vosmah) is op nieuw clubkampioen geworden van ponyclub de Bergruitertjes. Huub Brands werd tevens drus- suurkampioen. De Herman Vin cent beker voor de beste begin nende ruiter werd gewonnen door Annemarie Schermerhorn. De wedstrijden werden gehouden op 1 oktober op het paardesport- centrum op de Borkeld. in samen werking met de Bergruiters. Ge streden werd op de onderdelen dressuur, cross en een springpar- cours. Nadat iedere deelnemer de drie onderdelen had verreden kon na enig rekenwerk om 16.00 uur de prijsuitreiking plaats vinden. De uitslag was: 1. Huub Brands met Elcapone; 2. Willy v. Coeverden met Strawins- ky; 3. Jan Janssen met Lady Moonshine; 4. Sander Mulder met Nizzam; 5. Gusta Bouwhuis met Wendy; 6. Hens Janssen met Mi randa; 7. Erik Kappert met miss Spidy; 8. Marieke Mulder met Snorrewind; 9 Frederique Oolbek- kink met Tornado; 10. Evenlien Bonte met Corrie. De competitie is voor de tafel- tenniss(t)ers geruisloos begonnen. Alle teams zijn vrij zwaar inge deeld en krijgen dus een moeilijk seizoen. In de voorbereiding is door alle teams deelgenomen aan de bekerwedstrijden met ver deeld succes. Mocht men zin hebben eem bal letje te slaan, dan is dit uiteraard mogelijk. De gymzaal aan de Vrijheidslaan (wor de sporthal) is elke maandag en dinsdag geopend vanaf 20.00 uur. Indien mogelijk zelf een batje meenemen. Team 1: In de voorbereiding op de competitie werdén twee bekerwed strijden gespeeld. Thuis tegen de Brug 1 werd met 1-4 verloren. Nico Valk zorgde 'voor het enige puntje. Fred Hulleman kwam niet tot winst; ook het dubbel Fred Hulle man en Martin Kerkdijk kwam niet tot scoren. De wedstrijd tegen WSV uit Warnsveld verliep beter. Nico en Fred wonnen beide hun eerste enkelspel vrij gemakkelijk. Het dubbel Martin/Nico was niet erg geconcentreerd bezig. Na een achterstand van 0-2 werd even overleg gepleegd en werd er alsnog met 3-2 gewonnen. Fred zorgde hierna voor het beslissende punt. Hij wist zijn laatste wedstrijd in drie games dik verdiend te winnen. Na de eerste twee games verlo ren te hebben wilde Nico de partij weggeven door geforceerd aan te gaan vallen. Dit ging échter zo goed dat de derde game in een wip gewonnen werd. De laatste twee games won Nico ook, dus een eind stand van 4-1 voor Holten. Team 3: Vorig seizzoen presteer den Ron'en Rien uitstekend in de beker. Verloren werd toen in de fi nale van ATTC. Dit seizoen gaat het beduidend minder. Tegen ABS speelde Jan Ophof en Ron Hulleman de enkelpartij en. Jan presteerde ver beneden zijn normale kunnen. Ron speelde bij vlagen op derde klasniveau. Het dubbel Rien Lammertink en Ron Hulleman voelde elkaar weer als vanouds goed aan, maar ver loor toch na een zeer spannend wedstrijdverloop van een zeer sterk ingespeeld Bathmens dub bel. De wedstrijd tegen Swift verliep nog slechter. Ron en Rien waren beide niet fit en dat was vooral aan het spel van Rien te merken. Beide partijen werden kansloos door hem met 0-3 verloren. Ron wist één partij te winnen. De jongedame van Swift bleek ook voor hem te sterk. Het dubbel Ron/Rien verliep bij vlagen weer als vanouds en vorm de het tweede winstpunt. Einduitslag: 3-2 in het voordeel van Swift. Team 4: Het vierde team begon florissant. De 5-0 overwinning had echter wel een iets te hoge uitslag. Anton Bulsink en Hans Schoppers hadden beide vijf games nodig om hun eerste wedstrijd te winnen. Het dubbelspel van Anton en Hans verliep prima. Een terechte over winning. In de uitwedstrijd tegen Colm- schate begon Hans direct met een nederlaag. Zijn tegenstandster speelde echter wel vierde klas com petitie. Anton wist de stand weer recht te trekken dank zij een vier games overwinning. Ook het dub bel werd een Holtense overwin ning. Anton verloor zijn wedstrijd te gen de sterke dame ook kansloos. Hans begon zijn laatste partij over donderend (21-12 winst). Hans ver loor in games met 2-3. Einduitslag: 4-1 voor Colmschate. Bekerteam 2: De Toekomst 3 - Holten 2:1-4. Het tweede team van Holten be staat uit Gerard Overvelde, Erik Kooy en Arjan Hakkert. De eerste bekerwedstrijd tegen het team van De Toekomst leverde eigenlijk een vrij eenvoudige 4-1 overwinning op. In de nieuwe op zet van de bekercompetitie treden per team slechts twee spelers in het strijdperk, eventueel gesteund door een derde speler tijdens het dubbel. Deze keer kwamen Arjan Hak kert en Gerard Overvelde in aktie. Arjan won zijn partij vrij snel en Gerard had na aanvankelijk wat startproblemen al gauw grip op zijn tegenstanders. Al met al was dit een prima warming-up voor de najaarscompetitie die in de eerste wek van oktober start. Een week na de uitstekende derde plaats van de Nederlandse vooley- balheren op het E.K. gaat de natio nale competitie van start. Voor het eerste damesteam van Minto nette het derde seizoen in de derde divisie. Het team bestaat uit ne gen speelstera, waarbij Martien en Yvonne na een half seizoen ab sentie weer van de partij zijn. Ver der de vertrouwde gezichten met een nieuwe trainier/coach in de persoon van herman Wienbelt. Routine en talent genoeg aanwe zig om een goede plaats te behalen dit comeptitiejaar. De voorbereiding verliep wissel vallig. Na het goed gespeelde toer nooi in Ommen, waar een eerste plaats werd behaald, kon men zich op het eigen toernooi op 23 septem- loos verloren. Een derde plaats was het resultaat. De laatste test op za- tersdag 30 september pakte beter uit. Tegen Flash Nijverdal - een team dat elk jaar bovenaan in de derde divisie eindigt, werd weilis- waar met 3-0 verloren, maar het vertoonde spel gaf een stijgende lijn te zien. Als het team elke wed strijd met net zoveel inzet speelt, kan het publiek boeiende wedstrij den tegemoet zien. Zaterdag 7 oktober om 16.00 uur de start tegen Krekkers uit Alemlo. een degradant uit de 2e divisie, ber niet waarmaken. De bezieling en vechtlust ontbraken en waar men de tekortkomingen, vooral de geringe lengte aan het net, moet compenseren middels hard wer ken, werden enkele partijne kans- Blauw Wit 2 - Des 4; Blauw Wit be gon sterk tegen Des 4, maar toch bleek al snel dat Des geen makke lijke tegenstander zou worden. Door het goede spel in de eerste helft werd Des nog wat terugge drongen en konden Richard Bel- dman en Henk Bolink de score naar 2-0 tillen. Des kwam nog voor rust iets terug 2-1. Na de pauze leek Blauw Wit alles onder controle te hebben. Door echter grote blun ders in de verdediging kon Des pro fiteren en nog 3x scoren. 2-4. Blauw Wit 3 - Drienerlo 4; In deze wedstrijd was er van zwak voetbal sprake van Blauw Wit kant. Ge heel onnodig werd de wedstrijd uit handen gegeven. Voor rust wist Drienerlo deze snel verkregen voorsprong uit te bouwen tot 0-2. Na rust kwam de Blauw Wit trein langzaam op gang. Jaap Kruk scoorde tegen 1-2. Dit was weer het sein op het kalmer aan te doen en dus was het Drienerlo dat de zege veilig stelde 1-3. Met een te laat slo- toffensief van een laks spelend der de werd de schade nog tot 2-3 te ruggebracht. 2-3. Des 5 - Blauw Wit 4; Tegen een niet al te sterk Des 5 kon flink worden aangevallen. Des had echt moeite om Blauw Wit van scoren af te hou den. Rust 0-0. Na rust was het al snel 0-1 toen Evert een goede voor zei op Geert losliet en die scoorde. Het duurde nogal voordat Evert uiteindelijk de tweede treffer scoorde. Des wist vanaf de aftrap tegen te scoren 1-2 en Blauw Wit verviel in het oude spelletje. Te lang lopen met de bal, voor het doel uitverdedigen etc. In de laat ste minuut kreeg Des een vrije trap die ineens in het doel verdween en de 2-2 op het bord bracht. 2-2. Excelsior 11 - Blauw Wit 6; Tegen Excelsior werd met veel spel op het middenveld begonnen. Na het af tasten kwamen de kansen en scoorde Blauw Wit 4x. Vooral de tweede goal van John Meyerink was formidabel. Voor rust wist ook Excelsior een doelpunt mee te pak ken. Na rust werd het rommeliger. De combinaties bij Blauw Wit lie pen niet meer en de thuisclub ging ook nog veel slechter spelen. Blauw Wit kon hiervan een keer profiteren, maar ook Excesior kon nog een keer scoren door verslapte concentratie bij Blauw Wit 2-5. Blauw Wit 7 - Hulzense Boys 6; In de eerste helft speelde het 7e prima spel. Met veel overleg werd Hulzen teruggedrongen en kon oude Ren- ger met een schot van afstand sco ren (prima ouwe) 1-0. De tweede helft geeft voor het 7e nog steeds problemen. Hulzen kon hiervan profiteren en scoorde 3x. In de slot fase speelden zij de wedstrijd rus tig uit. 1-3. WW Al - Blauw Wit Al; Door en kele blessures en omzettingen en onderschatting van het laag ge klasseerde WW, draaide Blauw Wit Al erg slecht. Na tien minuten was het al 0-1, maar dit bleek ook de ruststand. Na rust een agressie ver Blauw Wit dat nu de kansen wel benutte. 1-6. Dos'37 BI - Blauw Wit BI; Met zeer weinig motivatie en instelling kan Blauw Wit BI er weinig goeds van maken. Ook tegen Dos had het veel beter gekund. Rust 7-0. In de tweede helft ging het iets beter, maar de eindstand 15-0 zegt ge noeg. 15-0. Blauw Wit Cl - Haarle Cl; Blauw Wit C1 kwam al snel achter met 0-1 Tot de rust kon men het aardig bij benen. Rust 0-2. Na rust liep Haar le uit naar 0-3, voordat Jan Martijn voor Blauw Wit tegenscoorde. Hierna liep Haarle verder uit tot 1- 6. Blauw Wit Dl - Des Dl; Blauw Wit Dl heeft tegen koploper Des een goede partij gespeeld, maar aan geluk heeft het de ploeg ontbro ken. Met veel inzet en pech werd de koploper bestreden, maar uitein delijk had Des met 2-3 een doel punt meer en dus de punten. Jam mer, maar de inzet en het vertoon de spel geven aan dat Dl ook bo venin mee zal blijven doen. 2-3. Blauw Wit D2 - RKSV Dl; Tegen het Dl van RKSV had D2 het te moeilijk. De ruststand van 0-7 gaf het verschil al aan. Na rust ging het veel beter en met maar drie treffers tegen werd het spel beloond. 0-10. Des El - Blauw Wit El; Des ging vanaf het begin direct in de aanval en kreeg vele kansen om de score te openen. Het was echter Nisan der die Blauw Wit met een prachti ge aktie op voorsprong bracht. Hierna benutte Des de kansen wel en scoorde vier keer. Na rust scoor de Des nog 3x en ook Johan wist te scoren op wél zeer knappe wijze. 7- 2. Blauw Wit E2 - SOS E2; Een leuke wedstrijd die in de eerste helft erg gelijk op ging. Met kansen en doel punten van twee kanten. Bij rust stond het 4-3 voor Blauw Wit. Na rust kwam het scoren alleen nog van Blauw Wit, op een keer na. Met 6 doelpunten van Alexander, drie van- Peter en een van Simon en Ernst Jan werd het 11 -4. De jongste lichting bij de senioren van sv Holten, het 9e elftal, wordt met ingang van dit seizoen gesponsord door café-bar de Raedstkelder, Het shirt-sponsor gebaar van Peter Janssen geeft het team nog meer glans, alhoewel klinkende resultaten tot op heden nog uitblijven. Toch zijn de youngboys vastberaden om de enigzins teleurstellende conmpetitiestart om te buigen tot een acceptabele eindklassering. Spor tief gezien kunnen zij zich nu reedws meten met de besten De OSRAM DULUX- EL bespaart ca. 80% op energie en gaat achtmaal langer mee als een 'gewone' gloeilamp. Bovendien past hij in vrijwel elke normale lamphouder. Bovenop de aantrekkelijke korting kunt u nu nog eens extra f 88,- besparen op uw energiekosten. Kom dus snel langs! 7W m 40W 15 W 75 W 20 W g =100W V Energieverbruik Levensduur verkrijgbaar bij Wierdensestraat 52 7461 BJ RIJSSEN Tel. 05480 - 12295 Grotestraat 206, tel. 05486-1 28 46, 7443 BS Nijverdal. in mooie acryl vanaf 59.50 nu yido19 Aanbiedingen zolang de voorraad strekt. Zoals er garages zijn voor panne, zo zijn er FÖCWA bedrijven voor scha deherstel. Wij zijn zo'n FOCWA be drijf. Met goed opgeleide vakmen sen. Speciale apparatuur. Wij herstellen perfect. Konform fa- brieksspecif icaties. Met originele on derdelen. Allemaal voor uw veilig heid. Dus als schadeherstel ook echt herstèl moet zijn, breng dan uw schade-auto rechtstreeks naar ons. Voor vakmanschap, veiligheid en realistische prijzen. 1#^ «FOCWA AUTOSCHADEBEDRIJF Nijverheidsstraat 11/Daltonstraat 13 - Rijssen - Tel. 05430-1 33 47 Holterweg 56 7245 SC Laren (Gld.) Tel. 05738 - 1387 - JLJ'V lirfv9 Diverse samenstellingen Bij de tijd Wheedwarsweg 3 7471 GG Goor Tel. 05470-74907 SPECIALIST IN WILD M Vlees in saus uit eigen keuken in magnetronverpakking Hazepeper soogr 7.00 1000 gr. 13.50 500 gr. 7.50 Hertegoulash Reehachee Zwijnsgoulash 1000 gr. 14.50 van de Bioekestraat 40 Rijssen-tel 05480 1318G Goor, Groteslraat 70, tel 05470-7 23 50 In 't Centrum ruime oarkeeroeleaenheid.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11