sporty agenda Uk m m Spanning stijgt bij kampioenscross MAC SGH neemt afscheid van trouwe krachten Holten in enerverende slotfase naar 1-1 Yeldhandballers weer van start Regiowedstrijden De Holtertrappers Speciale tarieven voor volwassenen HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Postzegelbeurs Zwembad Markelo DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1989- Afgelopen weekend was het eerste volledige speelweekend voor alle teams. De heren startten thuis te gen LHC. Beide teams, gepromo veerd naar de 2e klasse, hadden on der prima weersomstandiheden duidelijk zin in een leuke pot hand bal. Aan Holtense zijde was het jammer, dat men drie basisspelers moest missen en daardoor zelfs een beroep moest doen op een B-junior - die zich met twee treffers uitste kend van zijn taak kweet - Holten miste duidelijk wedstrijdritme en moest na een redelijk gelijkop- gaande beginfase (2-2) LHC langza merhand laten gaan'. Bij rust leid den de gasten met 4-8. Ook na rust eenzelfde spelbeeld. Holten kwam over de gehele linie te kort en ver loor dan ook verdiend met 7-15. De dames senioren speelden ook tegen LHC. Er ontspon zich een zeer spannende wedstrijd waarin Holten tot rust prima bij bleef: 4-4. Ook na rust ging het lange tijd ge lijk op (7-7) maar daarna zag LHC kans om een voorsprong te nemen. Holten probeerde te geforceerd ge lijk te komen en kwam aan het eind ook conditioneel te kort. On danks dat bleef het zeer spannend en verloor Holten uiteindelijk met slechts 10-11. De junioren doen het prima. Na de logische winst van vorige week, leek het thuis tegen V K zeker moeilijker te worden. Holten speel de echter vrijuit, maar zag bij rust slechts kans met 6-5 voor te staan. Na rust ging men echter goed door en werd een keurige 15-11 overwin ning geboekt! Jeugd Al speelde een spannende wed strijd tegen SDOL. In een wed strijd met weinig doelpunten ver loor Holten na een 1-1 ruststand met 3-2. De jongens spelen in een kleine tournooivorm competitie teneinde een beter inzicht in de krachtsverhoudingen te krijgen. Holten speelde daarom in het weekend twee wedstrijden. Werd van Swift '64 na een 4-6 achter stand bij rust, met 8-13 verloren, te gen Achilles werd na een 3-2 stand bij rust met 11-6 gewonnen. Holten B een, jonge ploeg, kon het tegen het veel sterker Kwiek lang niet bolwerken. Bij rust leidde Kwiek al met 12-1. Na rust liep het iets beter en was Holten aanval lend ook wat gevaarlijker. Toch bleef het bij twee treffers en won Kwiek eenvoudig met 21-3. De jongste groep aangevuld met mi ni's speelde thuis tegen Nw. Hee- ten. De gasten waren fysiek in de meerderheid, maar zagen tot de rust nauwelijks kans daar gebruik van te maken: 0-2. Na rust ging ook kracht een rol spelen en werd de achterstand langzamerhand gro ter. Toch wisten de welpen de eer nog te redden en werd, zeker gezien het verschil in spel, slechts met 1-8 verloren! SV Holten SENIOREN Zondag 17 september: GFC1 - Hol ten 1,14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Holten 2 - Lemelerveld 2,10.00 uur; Luctor 2 - Holten 3, 10.45 uur (ver trek 09.30 uur); Wierden 2 - Holten 4,10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Hol ten 5 - SOS 4,10.45 uur; Holten 6 - Heracles 3, 09.00 uur; MW 7 - Hol ten 7, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); RV 3 - Holten 8, 11.45 uur (vertrek 10.45 uur); Holten 9 - PH 16, 10.45 uur; SOS 7 - Holten 10, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten 11 - De Zweef 11, 09.30 uur; RKSV 3 - Hol ten 12,11.45 uur (vertrek 10,45 uur); Holten 13 - SOS 9,09.00 uur; Holten 14-SDOL 7, 09.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN zaterdag 16 september: Delden Al -Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Vesos Al - Holten A2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten BI - Eerbeekse Boys BI, 14.30 uur; Hol ten B2 - DES B2, 14.30 uur; Vroomshoopse Boys Cl - Holten Cl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Markvogels Cl - Holten C2, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Holten Dl - Haarle Dl, 12.30 uur; Holten D2 - De Zweef D3,10.00 uur; Blauw Wit El - Holten El, 10.00 uur (aanwezig op 't Vletgoor om 09.30 uur); De Zweef E2 - Holten E2, 09.45 uur (vertrek 09.00 uur); Holten E3 - DES E2, 11.00 uur; Holten F1 - SVVN F2,10.00 uur; Enter F3 - Hol ten F2, 11.30 uur (vertrek 10.45 uur). Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 16 september: Blauw Wit 1 - Rietvogels 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - SC Denekamp 2, 12.30 uur: Blauw Wit 3 - Sparta 5, 14.30 uur; Eversberg 2 - Blauw Wit 4,12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Hulzense Boys 5 - Blauw Wit 5, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Deto 7 - Blauw Wit 6, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 7 - SVVN 6, 12.30 uur; Blauw Wit 8- SWN 9,14.30 uur. SpoitBin Hotten ||B WmÊ De Holtense motor- en automobielclub De Holterberg heeft ook dit jaar weer de organisatie op zich genomen van een kampioensmotocross en wel met de klassen senioren en internationalen zijspannen, viertakten en trikes/quards. Zondag 17 september zal op circuit de Zuurberg het motorgeweld weer'losbarsten, waarbij alle bekende coryfeeën aan de start verschijnen. De wedstrijden in Holten zijn de vijfde in een serie van zeven wedstrijden om het Nederlands kampioenschap. In alle klas sen zijn de kampioenskansen nog open, zodat men bijzonder spannende wedstrijden tegemoet mag zien. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES Bentelo Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); SOS BI - Blauw Wit BI, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit Cl - SOS Cl, 12.30 uur; Blauw Wit MB - BZSV MB, 11.00 uur; Blauw Wit Dl - En ter Vooruit Dl, 10.00 uur; Twenthe D3 - Blauw Wit D2, 10.00 uur (ver trek 09.15 uur); Blauw Wit El - Hol ten El, 10.00 uur; SDOL E2 - Blauw Wit E2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F1 - Enter Vooruit Fl, 10.00 uur. Maandag 18 september: Blauw Wit dames - Markvogels dames, 18.30 uur. Woensdag 20 september: Blauw Wit dames - Hulzense Boys dames, 18.30 uur. ZAALVOETBAL: vrijdag 15 sep tember: Blauw Wit 2 - Pohon Tjengkeh3,19.00 uur; Blauw Wit 3- Alemlo 2, 20.00 uur. Dinsdag 19 september: MOT 3 - Blauw Wit 2, 21.00 uur (vertrek 20.00 uur). Handbal Zaterdag 16 september: Al thuis tegen Dalfsen om 11.00 uur; JA1 uit in Schalkhaar tegen Raalte om 14.40 uur en tegen Schalkhaar om 15.20 uur (vertrek 13.40 uur); BI thuis tegen Dalfsen BI om 10.00 uur; Dl uit tegen Schalkhaar om 10.00 uur (vertrek 09.15 uur). Zondag 17 september: heren thuis tegen V en K om 10.00 uur; damens senioren thuis tegen Haarle 2 om 11.15uur; damesjunioren uit tegen Achilles 2 om 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Zondag 17 september houdt de Vereniging van Postzegelverzame laars Twente weer een beurs met jeugdhoek in het hoofdpostkan toor aan de Prinses Beatrixstraat 71 in Hengelo. Voor de jeugd zijn er gratis verlotingen, raadsels, puz zels en andere activiteiten. De beurs is geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Het is met name de klasse senioren en internationalen zijspannen wel ke in Holten sinds jaren bijzonder populair is, al zijn de tijden van Au gust Muller en Henk van Heek voorbij. Ondanks dat leeft het zij- spangebeuren nog volop bij de MAC De Holterberg. In deze klasse is het de combinatie van Eimbert Timmermans met bakkenist Eric Verhagen uit Schijndel die de kop positie in de tussenstand bezetten en met het uitvallen vanwege een polsblessure van Bennie Jansen met bakkenist Frans Geurts van Kessel uit Schayk zien hun kampi oenskansen er aanmerkelijk gun stiger uit. De meeste tegenstand mogen ze nu waarschijnlijk ver wachten van de combinaties Hugo de Vries met Harry de Bresser uit Roelof-Arendsveen. Deze combi natie start met een VMC-Maico, waarbij het VM staat voor Vruwink Motor Constructies, een Holtense onderneming gerund door vader en zoon Vruwink, beide uiteraard bekende MAC De Holterberg-le- den. Dit jaar voor het eerst sinds vele jaren geen clubleden van de organiserende vereniging onder de deelnemers. Hopenlijk komt hier in de toekomst weer verandering gezien de stand bij de nationale zij- spanklasse. Hier lijken MAC be stuurder Jan Vos met bakkenist Jan Willem Nijland zeker voor te gaan zorgen. Viertakten Bij de viertakten is Marcel van de Berg uit Alphen a.d. Rijn veruit fa voriet, temeer nu Simon Schram uit Wolvega te kennen heeft gege ven zich verder geheel te willen concentreren op het enduro-onder- deel met de aanstaande zesdaagse als topper hierin. Onder de deelne mers in deze viertakt klasse is ook het MAC De Holterberglid Wim Steegink uit Deventer en waarbij als bijzonderheid best vermeld mag worden worden dat ook zijn zoon Jan in dezelfde klasse van start zal gaan. Pas voor de tweede keer op het Zuurbergcircuit tenslotte de QUA DS, een vanuit Amerika overge waaide tak van motorsport welke ook in ons land binne* zeer korte tijd erg populair is -geworden. Met deze vierwielige motorvoertuigen weet men dan ook flink tekeer te gaan en. prachtige wedstrijden staan dan ook welhaast bij voor baat vast. Na vier wedstrijden staan beide koplopers te weten Frans van de Berg uit Rips en Hans Ghielen uit Neerkant nog maar 1 punt van elkaar. Frans heeft daarbij de leiding, maar met 1 punt verschil is er natuurlijk van alles mogelijk. Onder de deelne mers ook enkele rijders uit de regio en met name Marcel Blink uit Olst moet in staat geacht worden hoog te eindigen. Maar ook Rein Bok- slag uit Deventer en André Boom kamp uit Goor willen zo dicht bij huis graag goed presteren. De toegangsprijs voor volwasse nen f 12.50, kinderen f5.- (t.m. 8 jaar onder geleide gratis). Aanvang van de wedstrijden 13.00 uur. Holten 3 - Borne 2 Voor de rust werd er goed gespeeld, maar de opgelegde kansen werden niet benut. In de tweede helft deed Bome voor hoe het wel moest. Via 0-1 en 0-2 kwam Holten op achter stand. Tom Hesselink kon welis waar nog wat terugdoen, maar met het derde Bornse dor uit was de strijd beslist. Holten 4 - Lap Ook hier werd het betere spel van Holten vooralsnog niet in de score uitgedrukt. Pas in de tweede helft, toen het op werkvoetbal aan kwam, kwam Holten aan de lei ding door B. J. Face. Lap kwam te rug, kreeg een strafschop die ech ter door "de militair" gestopt werd. Richard Crocheto maakte daarna aan alle onzekerheid een eind: 2-0. SOS 3 - Holten 6 Met invaller-doelman Drent kwam Holten na twintig minuten op ach terstand. Pas na twee tachtische wissels in de rust werd SOS fana tiek met de rug tegen de muur ge zet. Met een fantastische afstand spegel van Theo Boode haalde Holten een verdiende, maar zwaar bevochten puntendeling binnen. Holten 8 - Enter 7 Onder leiding van de goed fluiten de Henk Rietberg had Holten voor rust een overwicht en nam door een doelpunt van Boer Koeweit (na een subtiele vrije trap van Te Riele) ook de leiding. Enter kwam echter sterk terug en trok de stand nog voor rust gelijk. Daaraan ver anderde in de tweede helft niets meer. Holten 7-SOS 5 Na de valse start van vorige week liep het aanvankelijk weer stroef bij het zevende. SOS nam dan ook de leiding. Voor de thee leverde een' overtreding tegen Snoekie echter een strafschop op die Herman Deijk koel benutte. Na rust speelde Holten veel beter en nam door een schitterend genomen vrije trap van Bert Bekkemens, een lange rush van Ronnie Meester en een bekeken schot van weer Bekker- nensruim afstand: 4-1. Holten 12 - Luctor 9 Een publiekstrekker van jewelste met een 5-5 korfbaluitslag. Nadat in een wervelende eerste helft van Luctor de ballen Rein Hofman om de oren vlogen, kon Holten de za ken voor rust nog gelijk trekken: 2- 2. In de tweede helft verruilde Mei vin van Asselt zijn vast rechtsbak- plaats voor de aanvallender rol en legde Holten onde leiding scheids rechter Jaap van Doominck een zinderende partij voetbal op de mat met de genoemde 5-5 punten deling als resultaat. Holten 10 - PH 16 Thuis tegen PH kon Holten de goe de vorm van het competitiebegin vasthouden. Ondanks de afwezig heid van enkele prominente spe lers werd al snel een voorsprong ge nomen door een knappe kopbal van Henk van der Pluym. Daama bond Holten even in en kon PH langszij komen, maar nog voor rust zette Henk van der Pluym de thuis club weer op voorsprong. Een "gou den wissel" in de rust bracht Hol ten de definiteive winst middels een doelpunt van midhalf Albert Boode die de bal over de PH-doel- man wist te werken. SDOL 6-Holten 11 Opvallendst moment in de eerste helft was de actie van Gerard O ver velde die probeerde de dug out om ver te lopen. De voorhoedes toon den zich weinig schotvaardig, re sulterend in een 0-0 ruststand. Na rust nam Holten het initiatief maar SDOL profiteerde van een foutje in de Holtense achterhoede. Dankzij Gerard Overvelde werd het dik verdiend toch nog 1-1. Holten Al-BZSV Al 2-7 BZSV. was afgelopen zaterdag dui delijk de betere ploeg. Met kop en schouders staken ze letterlijk en fi guurlijk boven onze jongens uit. In een uiterst sportieve wedstrijd werd er door Holten zeer slecht ge speeld. Geruchten, dat ze de avond (nacht) daarvoor feest hadden ge had, werden dan ook snel beves tigd. De scheidsrechter, ook al niet op Holtense hand keurde het eerste doelpunt van BZSV goed, waar duidelijk een handsbal aan vooraf was gegaan, vervolgens kreeg Hol ten voor rust nog twee penalty's te gen plus twee mooie doelpunten van beide zijden: 2-5. Na rust haalde een vertragend spe lend BZSV de druk van de ketel, ook al doordat dit mogelijk werd gemaakt door het zeer zwakke spel van Holten. Holten kreeg weer een penalty te gen plus dat er twee spelers, één van Holten en één van Borne uit het veld werden gestuurd. BZSV scoorde hierdoor nog twee keer, zo dat de eindstand op 2-7 werd be paald. Iets meer discipline zal bij het Al-elftal zeker nodig zijn. Holten Cl-Rietvogels Cl 2-0 Vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Brunnekreef zocht Holten de aanval. Er kwamen di verse kansen die echter door te zacht inschieten verloren gingen. Na 20 minuten spelen kwam Hol ten op 1-0. Een vloeiende combina tie werd keurig afgerond. Dit was ook de ruststand. Na rust eenzelfde spelbeeld, veel kansen, maar paal en lat stonden drie keer succes in de weg. Een solo vanaf het middenveld door de midvoor, maakte aan alle onzekerheid een einde. De Holtense scholengemeen schap nam vrijdag j.l. afscheid van twee oudgedienden: hoofd conciërge J. Calkhoven en leraar Duits G.H. Dijkerman maakten gebruik van de VUT-regeling. In de aula van de school namen zij, met hun familieleden, afscheid van hun collega's, de leerlingen en het gemeentebestuur. Wethouder H.J. Westerik be schreef de carrière van de heer Dijkerman. Laatstgenoemde be gon in augustus '70 aan de scholen gemeenschap als leraar Duits. En kele jaren later werd hij decaan en leverde een grote bijdrage aan de De binnenkort zelf ver trekkende SGH-rector Piet Bakker neemt af scheid opbouw van het decanaat. "Dijker- carrière als conciërge aan de scho- man was in totaal vijfendertig jaar lengemeenschap in september '75. De FCC 'De Holtertrappers' hield zaterdag 9 september de vijfde re giowedstrijd. Deze wedstrijd, die onder zeer goede weersomstandig heden plaatsvond, werd verreden in Rijssen, omdat de crossbaan in Holten nog niet klaar was. Hon derdvijf deelnemers uit dezè regio deden mee aan deze wedstrijd; ze kwamen uit Rijssen, Nijverdal, Haaksbergen, Raalte, Staphorst, Westerhaar, Dedemsvaart en Hol ten. De uitslagen zijn als volgt: j-m4en5jaar: 1. Merlin Nijmeier, 2. Moniek ten Brinke, 3. Gert Lam berts. j. 5 jaar: 1. Bertjan te Lintelo, Alexander Greveling, 3. Nicolaas Brakke. j-m 6 en 7 jaar: 1. Oscar Oostelaar, 2. Stefan Middelkamp, 3. Jarno Lier. j-m 7 en 8 jaar: 1. Justin Nijmeier, 2. Iwan Brink, 3. Tom Abbink. j. 8 jaar 1. Harold Bisschop, 2. Leon Veldhuis, 3. Ronald Brakke, m. 9 jaar: 1. Nicolette de Weerd, 2. Hedica Uiterwijk, 3. Marieke ten Brinke. j. 9 jaar: 1. Ron Duteweerd, 2. Re- mon Brink, 3. Mark Vincent, j-m 10 en 11 jaar: l.Niek Abbink, 2. Erik Ligtenberg, 3. Jeroen Rutten. j. 11 jaar: 1. Martijn Dijkhuis, 2. Sander Timmerman, 3. Kevin Veldhuis. j-m 12 en 13 jaar: 1. Gerben Pin- kert, 2. Roy van Lente, 3. Henri Oosterveen. j. 13 jaar: 1. Marijn in de Wal, 2. Marcel Schuilenburg, 3. Dennis Giessen. j. 14 jaar: 1. Arjan ten Brinke, 2. Erik Horenberg, 3. Renee ten Brin ke. j. 15 jaar en ouder: 1. Mark Hakken berg, 2. Roy van de Linde, 3. Johan Schraa. cruisers: 1. Jan Wolfkamp, 2. Wi- cher Brouwer, 3. Henk Schneider, zijspan: 1. Henk Jan Beldman en MArk Vincent, 2. Johan Schraa en Martin Veldman, 3. Michael Kel der en Ronald Vincent. B finale: j-m 4 en 5 jaar: 1. Barry Brouwer, 2. Jurgen ten Have. j-m 7 en 8 jaar: 1. Harold Uiterwijk, 2. Gerjan Fidder, 3. Moniek Brou wer. In een enerverende slotfase gaven Holten en La Première elkaar niets toe. Voor bijna zevenhonder toeschouwers werd in de laatste vijf minuten drie keer gescoord, waarbij Holten de pech had dat een treffer wegens buitenspel werd afgekeurd. Dat de inderdaad buitenspel staande Hendri Brons voort in het geheel niet aan het spel deelnam, wilde er bij de scheidsrechter niet in. Daardoor bleef het 1-1. Lap begon sterk waardoor het de betrouwbare doelman Stukker niet aan werk ontbrak. De bezoe kers hadden bovendien geen geluk met hun schoten, waardoor ze gaandeweg naar hardere en genie piger middelen grepen. Daardoor werd de wedstrijd ontsierd en kreeg scheidsrechter Boks het zwaar te verduren. Voorstooper Warrink van Holten en spits Ossel van Lap belandden in zijn boekje. Na rust was er weinig krachtsver schil. Jack Speelman zag een inzet nog juist door Lap-doelman Cock Rij kens gekeerd. Dezelfde speler werd later door trainer Henk ten Brinke vervangen door Evert Dale mans en ERik Broekmaat moest plaats maken voor Erik Knapen. Hoewel ook Lap-trainer Jan van Staa twee verse krachten in het veld bracht konden ook de Alme- loërs niet echt gevaarlijk meer wor den zodat beide ploegen op een ge lijk spel leken aan te sturen. Het venijn zat echter in de staart. Vijf minuten voor tijd stoorde Jan Her man ten Velde goed en uit de daar uit voortvloeiende voorzet van René Bannink profiteerde Henny Jalving van een beoordelingsfout van doelman Rijkens: 1-0. Pal daarop juichte Holten opnieuw. Bannink scoorde met een fraaie boogbal, maar werd door scheids rechter Boks teruggefloten omdat Bronsv.oort op de vleugel buiten spel bleek te staan. Holten was hierdoor zo aangeslagen dat men achterin in de fout ging. Hannes Lalopua profiteerde daar dank baar van en kopte zijn ploeg alsnog langszij: 1-1. Naar GFC Zondag gaan de rood-zwarten naar de aloude concurrent GFC in Goor. Gesteund door de goede competitiestart zullen ongetwij feld veel Holtenaren voor de derby uitlopen. De Gorenaren hebben na de kansloze 5-1 nederlaag bij Luc tor het een en ander goed te maken zodat Holten op een warme ont vangst kan rekenen.. werkzaam in het onderwijs, voor waar geen sinecure", aldus wethou der Westerik. Namens het gemeen tebestuur dankte hij de leraar voor de wijze waarop deze zijn beroep uitgeoefend heeft. Rector P. Bakker noemde Dijk erman 'één van onze zwaargewich ten': "Je was altijd oproepbaar. En nooit is er een leerling of ouder ge weest die over jou kwam klagen", aldus Bakker. Als bestuurslid van de Decanenkring Twente gaf Dijk erman de ideeën die daar leefden door, zodat de Holtense scholenge meenschap er haar voordeel mee kon doen. "Hij was als decaan eerlijk, be schikte over een ongelooflijk para te kennis en was deskundig. Hij bouwde het decanaat tot wat het nu is. Dankzij hem kunnen we nu over een representatieve ruimte beschikken", aldus de heer Vink namens de decanen. De heer J. Calkhoven begon zijn "Hij groeide mee mét de wensen van de leerlingen; hij bleef jong", al dus Westerik in zijn dankwoord. Rector Bakker roemde dc brede in zetbaarheid van Calkhoven. "Hij was een hele harder werker, die al- lang voor kwart voor acht aanwe zig was. Hij beheerde het boeken fonds en stond altijd klaar om boe ken te ruilen. Hij had belangrijke taken: het handhaven van de orde in de aula en rond de school en heeft dat als geen ander gedaan. Hij kon regelend optreden zonder dat men het in de gaten had. Mede dank zij hem hebben we een goed conciërgeteam", aldus de rector. De sectie Duits en de collega conciërges namen op ludieke wijze afscheid van de vertrekkenden. Na het officiële gedeelte was er gelegenheid om op meer informele wijze afscheid te nemen. Voor een verrassing zorgde de drumband van de Holtense Mu ziek Vereniging, die later inde mid dag een serenade bracht. Overdekt zwembad De Vijf Heu vels in Markelo voert met het in gang van het nieuwe winterseizoen op bepaalde uren gereduceerde ta rieven in voor volwassenen. Tot 1 januari betalen die op dinsdagmid dag van 14.45 uur tot 15.45 uur en op donderdagmiddag van 14.00 uur tot 15.30 uur maar f 2,00 i.p.v. het gebruikelijke tarief van f 3,25. Bij succes wordt de reductie ook na 1 januari gehanteerd. Naast de losse kaarten biedt De Vijf Heuvels ook 10-badenkaarten en (gezins)a- bonnementen aan. Ouderen boven de 65 jaar betalen minder. Zoals altijd heeft de bedrijfsleiding van het overdekte zwembad een schema gemaakt met openingsu ren voor speciale groepen. Naast de uren voor volwassenen zijn er ook speciale.uren voor baby-, peu ter- en kleuterzwemmen, voor zwangerschapszwemmen en voor bej aardenzwemmen. Voor inlich tingen over de openingstijden en toegangsprijzen kan men terecht bij de kassa van het bad (tel. 05476- 1794).

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 9