Blauw Wit voetbalt op resultaat: 2-0 Oplossing in zicht camping Veneklaas Actie Dorpsschool tegen de gemeente Hoving drievoudig kampioen TC Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten Blauw Wit Dames BlauwWit op verlies TONDERDAG 14 SEPTEMBER 1989" Sportlust Glanerbrug 2 - Blauw Wit 2 In deze wedstrijd waren beide ploe gen zeer aan elkaar gewaagd. Bij Blauw Wit was Richard Beldman niet van de partij, wat toch wel een gemis op het middenveld bleek. Toch probeerde Blauw Wit het spel naar zich toe te trekken, wat maar gedeeltelijk lukte. Ook na rust een gelijk opgaande strijd die zich vooral op het middenveld afspeel de. Uit een ietwat rommelige situa tie had een speler van Sportlust het meeste ge luk, hij kreeg de bal voor de voeten en kon makkelijk scoren. Blauw Wit zette toen alles op alles, maar de diverse kansen op de gelijkma ker werden niet benut. Vlak voor tijd scoorde Glanerbrug alsnog de tweede treffer, door te ver opruk ken van Blauw Wit. Toch biedt de strijdlust van Blauw Wit perspec tief voor de toekomst: 2-0. Sportclub Rijssen 3 - Blauw Wit 3 Blauw Wit was in de beginfase nog niet wakker en dat resulteerde in een tegendoelpunt. Ook een schot op de paal na een vrije trap van de Rijssense ploeg was het gevolg van enkele onnauwkeurigheden. Hier na ging het beter en werd de op bouw beter verzorgd. Na een snelle aanval via het middenveld scoorde Jaap Kruk 1-1. Uit een corner even later was het Marcel van Engbrink die met een prachtige kopbal Blauw Wit op voorsprong zette: 1- 2. Nog voor rust werd het 1-3 toen een Rijssense speler de bal uit de hand van de eigen doelman werkte en Jan Stam handig gebruik maakte. Blauw Wit kwam via gastspeler (zaal) Gerrit Stam op 1-4, maar Rijssen voor rust toch een goede ploeg, kwam hierna nog eenmaal dichterbij 2-4. Blauw Wit bleef ech- 1 ter rustig en na enkele tactische omzettingen werd het spel niet meer uit handen gegeven. Uit een voorzet van Henk Potman scoorde Jaap Kruk zijn tweede doelpunt en even later scoorde ook Gerrit Stam zijn tweede goal: 2-6. Blauw Wit 5 - Enter Voor uit 6 Blauw Wit 5 heeft het tegen Enter Vooruit 6 niet kunnen maken. Tot de rust ging het gelijk op (1-1), maar na rust kwam het 5e nog wel op voorsprong, maar nadat hen een strafschop onthouden werd en die aan Enter Vooruit wel werd toe gekend was het met het vijfde ge daan. Conditioneel was de ploeg uit Enter ook sterker, vandaar de terechte 2-4 winst. Blauw Wit 6 - Vesos 3 Blauw Wit 6 begon heel rustig, ei genlijk te rustig. Nadat Vesos hier van had geprofiteerd, werd het 6e wakker en vijf minuten later stond de gelijkmaker op het bord. De wedstrijd ging hierna op en neer, met kansen aan beide kanten. Bei de ploegen raakten voor rust nog een keer het houtwerk. Blauw Wit begon na rust furieus in plaats van rustig af wachtend. Het werd dan ook al spoedig 3-1. Vesos kwam hierna nog terug en een kwartier voor het einde scoorden ze 3-2. Bij Blauw Wit dachten ze de buit al binnen te hebben, maar Vesos streed tot de laatste minuut verder en kwam on danks de buitenspel situatie toch verdiend op gelijke hoogte.Eind- stand 3-3. Vesos 7- Blauw Wit 7 Na de bovenmaatse tegenstander van vorige week, begon het 7e met veel meer vertrouwen en veel meer zin aan de wedstrijd tegen Vesos. Gelijk vanaf het begin kreeg Blauw Wit kansen, maar blijkbaar was men zo geschrokken van de eerste kans dat alle kansen werden gemist. Vesos kreeg voor rust maar een kans en die was gelijk raak. Na rust had het 7e de mouwen extra opgestroopt en was de angst van het kansen missen verdwenen. Prompt was de gelijkmaker dan ook een feit. Het 7e wilde hierna de beslissing forceren en bleef goed aanvallen. Eversberg 4- Blauw Wit 8 Na een crosspas scoorde J.P. al na 45 seconden: 0-1. Het 8e had blijk baar weinig hinder van het mooie weer, want men combineerde goed en ging om beurten diep mee in de aanval. Dit leverde enkele goede kansen op. Eversberg scoorde hier na wel: rust 1-1. In de 2e helft kwam Eversberg sterk opzetten, maar de betere kansen waren voor het 8e. Na een goede pas van Ben scoorde Nico 10 minuten voor tijd 1-2. Het was echter Niets die na enkele ma len verkeerd richten het vizier nu wel goed had staan en scoorde 1-3. Herman van Eden de vierde reser ve keeper, maakte een goede in druk. BZSVM1 - Blauw Wit M1 Na de nederlaag van vorige week hebben de meisjes junioren in een prima wedstrijd hun eerste punt gepakt. Al snel kwamen ze met 0-1 voor en even later werd het 0-2, maar de ploeg uit Borne kreeg een strafschop die eerst prima door Inge werd gestopt, maar toch werd ingeschoten 1-2. Voor rust werd deze stand nog verdubbeld, zodat de rust met 2-4 voorsprong werd gehaald. Na rust was de Bornse ploeg ietwat koelbloediger en scoorde nog 2x. Eindstand 44. Blauw Wit A1 - NEO A2 Blauw Wit Al begon met een lichte onderschatting aan deze wed strijd. Vooral in de eerste 20 minu ten kon men geen vuist maken. De combinaties liepen niet vlot. Het spel was te rommelig. In de laatste 20 minuten van de eerste helft kwam er meer lijn in het spel en waren 2 doelpunten het gevolg. Na wat woorden in de rust van de trai ner, ging het duidelijk beter in de tweede helft. De score werd met de regelmaat opgevoerd. Ook Neo wist een doelpunt te maken wat de eindstand op 7-1 bracht. Blauw Wit B1 - Nijverdal B1 Blauw Wit heeft na de ruime neder laag van vorige week een prima herstel laten zien. Met goed voet balen vooral veel inzet werd de eer ste overwinning gehaald. Mark en Han scoorden de eerste goals. Nij verdal kwam terug, maar John scoorde 3-1. Nijverdal kwam terug tot 3-2, maar Eelco Jager was het die de ruststand op 4-2 zette. In de 2e helft drong Nijverdal sterk aan. De stand werd 4-3. In de slotfase was Blauw Wit met twee counters succesvol door Mark en Eelco: 6-3. Blauw Wit D1 - Holten D1 Een prachtige gelijk opgaande echte derby tussen de twee plaats genoten. Er werd door beide ploe gen gestreden voor wat ze waard waren. Holten kwam in de eerste helft twee maal op voorsprong. Blauw Wit nam na rust (1-2) even het initiatief en kwam op voor sprong 3-2. Holten deed er toen al les aan om de score gelijk te trek ken. Dit lukte in een prima partij voetbal 3-3. Blauw Wit D2 - Enter D2 Blauw Wit had tegen deze veel te sterke tegenstander weinig in te brengen. Enter scoorde elke helft 4x. Wouter Kors moest na een bot sing met de keeper geblesseerd uit vallen: 0-8. Haarle E1 - Blauw Wit E1 Blauw Wit speelde in Haarle een sterke partij voetbal. Een drietal uitbraken leverde een ruststand op van 23. Nisander was met drie doelpunten de topscorer van de eerste helft. Arjen Stam scoorde zijn wekelijkse doelpuntje en Blauw Wit dacht de punten binnen te hebben. De bijzonder sterke Haarle spits dacht hier anders over en scoorde nog drie maal. Blauw Wit E2 - Hulzense Boys E2 Deze twee ploegen hielden elkaar goed in balans. Hulzen kwam op voorsprong, maar Blauw Wit trok voor rust de score weer gelijk. Na rust kwam Blauw Wit op voor sprong en kon Hulzen de gelijkma ker scoren. Een verdiende gelijke stand voor beide ploegen: 2-2.- SWN F2-Blauw Wit F1 Tot de rust kon Blauw Wit de Nij- verdalse ploeg nog bijbenen. Na een foutje van de keeper werd het eerste doelpunt gescoord door SWN. Blauw Wit ging toen in de aanval en Rick scoorde 1 -1Dit was ook de ruststand. Na rust nam SWN het initiatief en scoorde 2-1 en 3-1. Blauw Wit kreeg nog wel cm kele kansjes, maar kon nietmeer tot scoren komen: 3-1. "\C> 'S"/' fèi Sponsoring is aan de orde van de dag, ook in de amateursport. Voor Blauw Wit Al was er afgelopen zaterdag echter een heel speciale vorm van sponsoring. Zonder enige commerciële bijbedoelingen stelde Blauw Wits nieuwe jeugdtrainer Cas Koster de junioren nieuwe sportkleding ter beschikking. De maagdelijk blauwe shirts worden dan ook niet ontsierd door schreeuwende reclameboodschappen. Of het daaraan lag weten we niet, maar feit is dat de eerste thuiswedstrijd tegen NEO A2 probleemloos in winst werd omgezet: 7-1. Staan v.l.n.r. de hoofdrolspelers: trainer Cas Koster, Hans Blok, Egbert Rietberg, Henk Jan Veldhuis, Gerke Stam, Andres Beldsnijder, Robert Kruimelaar, Gerben Smid, leider Mannes Scholman, zittend v.l.n.r. JohanBosschers, Leo Aanstoot, Marcel Jager, Edwin Aaftink, John Paul Akkerman en Erik Jan Stam. Na de 3-0 nederlaag bij Vesos moest Blauw Wit thuis tegen Daar- le de volle winst pakken. Bij Vesos werd weliswaar met veel overleg en goed combinatiespel de tegenstan der de wil opgelegd, maar bleven de punten uit. Tegen Daarle was het in de eerste helft precies an dersom. Voor rust speelde Blauw Wit een lauwe wedstrijd en moest het initiatief aan Daarle laten. Met Henri Stam weer terug op het mid denveld was er wel meer fysieke kracht in het team teruggekeerd. Het overwicht van Daarle leverde wel enkele kansen op, maar echt gevaarlijk werd het niet. Tot tien minuten voor rust kwam Blauw Wit er zonder kleerscheuren vanaf, maar toen kon de scheidsrechter niet anders dan een strafschop aan de bezoekers geven. Die werd ech ter zwak ingeschoten en door Hans Bekkernens bekwaam gestopt. Dit was een mentale dreun voor Daar in de tweede helft kwam er een agressiever Blauw Wit binnen de lijnen. Ondanks die strijdlust kon den de Holtenaren het spel echter niet naar zich toetrekken en was het Daarle dat het spel bepaalde. Blauw Wit kwam voorin wel steeds gevaarlijker voor de dag. De voor zetten kwamen aan en de bal kon af en toe wat langer in de voorste lijn worden vastgehouden. Na tien minuten had dit dan ook succes, toen André Stam een gave trekbal losliet op de meegekomen Henri Stam. Op diens kopbal was de te ver uitgelopen Daarle-doelman kansloos: 1-0. Daarle was hierdoor duidelijk aan geslagen en was de greep op het spel volledig kwijt. Blauw Wit greep direct de kans aan om de sco re te verhogen. Een goede pas op Jacco Schuppert belandde via hem bij de goed meespelende Jo- han Bolink die geen moeite had om troleerd. Ook het aanvallende deel werd niet vergeten. Met de regel maat van de klok verscheen Blauw Wit voor het doel van Daarle. De thuisclub kreeg nog een strafschop toen Henri Stam in gevaarlijke po sitie onderuit werd gelopen. Hans Stam nam de strafschop, maar de hard ingeschoten bal werd door de doelman van Daarle goed gekeerd£ Gezien de getoonde strijdlust en de rust die trainer van Noesel in de groep bracht, werd het toch ver diende overwinning, vooral op ba sis van de tweede helft. Afgelopen maandag trokken de eerste Dorpsschool-leerlingen er al enthousiast op uit. Met handteke ningenlijsten wordt de Holtense bevolking gemobiliseerd om te protesteren tegen de voorgenomen afbraak van de Dorpsschool aan de Tuinstraat, waar het college van B en W huisvesting voor ouderen ge pland heeft. In de vorige week dins dag ingelaste ouderavond beslo ten de massaal opgekomen ouders in eerste instantie middels een handtekeningenactie aandacht te vragen voor hun problemen. Waar om de ouderraad de door het colle ge aangevoerde argumenten voor afbraak niet onderschrijft leest u in onderstaande ingezonden brief. In de gemeenteraadsvergadering van Holten op 25 september a.s. -wordt een aanvraag voor het stich ten van een Algemeen Bijzondere Basisschool voor Dalton-onder wijs behandeld. Deze aanvraag voldoet aan alle wettelijke criteria en zal derhalve gehonoreerd wor den. In de concept stukken voor de raadsleden lezen wij tot onze ver bazing dat bij goedkeuring van de aanvraag ook min of meer een be slissing wordt uitgelokt ten aan zien van het afbreken van de be staande Dorpsschool, zonder dat hiervoor inhoudelijk gediscus sieerd lijkt te gaan worden. Naar onze mening is de oorzaak hiervan gelegen in het feit dat de aanbevelingen in het onderzoeks rapport van Hogeschool IJssel- land, dat kort voor de vakantie werd gepubliceerd en waarop b&w van Holten zich baseren, toch niet zo goed zijn onderbouwd als b&w in eerste instantie dachten. Door de sluiting van de Dorps school op deze manier te koppelen aan de aanvraag voor een alge meen bijzondere school (waar de raad wel ja op moet zeggen) lijkt b&w een al te kritische behande ling van het rapport IJsselland te willen voorkomen. Bij een behan deling zal namelijk duidelijk wor den dat de aanbevelingen die lei den tot een sluiting van de Dorps school op geen enkele wijze finan cieel zijn onderbouwd. De onderzoekers van IJsselland hebben van de gemeente opdracht gekregen om de uitgaven en de (rijks-)vergoedingen op elkaar af te stemmen. De onderzoeksopdracht was als volgt omschreven: „Het on derzoek richt zich in de eerste plaats op een onderwijs-organisa- torische structuur van het open baar basis onderwijs in de gemeen te Holten. Belangrijk gegeven hier bij is dat deze structuur zich zal kenmerken door een huisvestings voorziening, die is toegesneden op het ministeriële vergoedingensys teem". Nu blijkt dat de onderzoekers op geen enkele wijze de gevolgen van de voorstellen voor de gemeentelij ke begroting hebben doorgere kend, wordt het uitgangspunt „be zuiniging" opeens verlaten. In een brief van 31 juli j.l. schrijft b&w als reactie op een aantal kriti sche vragen letterlijk: „Hoewel qua omvang het rapport veel aan dacht besteedt aan financiële za ken is dit deel van het rapport niet het belangrijkste voor ons, noch voor de onderzoekers". Vervolgens werd, zoekend naar an dere argumenten om toch de Dorpsschool te kunnen sluiten, door b&w gesteld dat de Dorps school zich in een slechte staat van onderhoud zou bevinden. Dit base ren b&w op uitlatingen in het rap port voor IJsselland in de sfeer van: - de relatieve vochtigheid in de lo kalen is naar verwachting zeer hoog; - het verlichtingsniveau is naar verwachting in de leslokalen te ge ring; - de centrale hal is zowel qua akoestiek als klimaat minder goed bruikbaar. Naast het feit dat een dergelijke omschrijving nu niet bepaald wijst op een gedegen bouwtechnisch on derzoek moeten wij stellen dat deze uitlatingen zwaar overtrok ken of zelfs pertinent onjuist zijn. De Dorpsschool is een goede school die zonder veel aanpassin gen en/of verbeteringen aan het ge bouw nog tientallen jaren mee kan. De leerkrachten en de ouders vin den het een prima school waarin goed kan worden lesgegeven. Het enige nadeel is dat deze school „toevallig" op een plek ligt waar b&w bejaardenwoningen willen re aliseren. Dat is, hoewel oorspron kelijk ontkend, inmiddels duide lijk geworden. De ouders vinden dit geen argument om de enige school die groeit te sluiten. Zij zul len dit de komende weken laten blijken! Vandaag, maandag 11 sep tember, zijn zij gestart met een handtekeningenactie voor het be houd van de Dorpsschool. Vele Holtenaren vinden dat er in Holten al genoegis gesloopt. Indien u de ouders wilt ondersteu nen bij hun actie om de Dorps school in Holten te behouden, kunt u contact opnemen met een van de leden van de Ouderraad: De ouderraad van de Dorpsschool le dat tot de rust echt op zoek was 2-0 aan te tekenen. Met goed posi- naar het spel van de eerste dertig tiespel en goede tempowisselingen minuten. werd de tweede helft verder gecon- JjrJfniH- R±U-Ji~! Wat er met een kleine handreiking niet allemaal te bereiken valt! Dat werd weer eens duidelijk bij de behandeling van een aantal bezwaar schriften tegen een bestemmingswijziging van een stuk grond in het bestemmingsplan "Kampeercentrum De Holterberg". Nu nog is dat landbouwgebied, maar wanneer de gemeente er een recreatieve functie op legt, ontstaat er voor het campingbedrijf Veneklaas ruimte om de ja renlang gekoesterde wens tot uitbreiding met zomerhuisjes in vervul ling te laten gaan. Waar buurtbewoner mr. H.A.A. Kienhuis uit de villa wijk De Look het echter hard speelde en met man en macht de gemeen telijke burcht op de Smidsbelt bestormde, zochten de andere bezwaren- makers landbouwer G.J. Paalman en de kerkvoogdij van de NH kerk juist naar toenadering. Resultaat van die verschillende aanpak is dat Paalman en Veneklaas hun problemen in een goede naober-traditie gaan uitpraten, terwijl de uitvoerige lijst met bezwaren van Kienhuis geen schijn van kans lijkt te maken in de raad van november. Waar ging het nu allemaal om? huizen worden gebouwd, uiteraard De dames van Blauw-Wit speel den de eerste wedstrijd maandag-4 september j.l. tegen Vroomshoop- se Boys. De wedstrijd ging in het begin gelijk op en het duurde even voor het Holtens team op voorsprong kwam door een mooi goal van Ans Kolkman. Uiteraard werd door de Vrooms- hoopse dames de tegenaanval in gezet, maar de Blauw-Witten hiel den het achter goed dicht waar door de tegenstander geen kans had. Er werd van beide kanten agres sief gespeeld, gelukkig bracht Ans het Blauw-Wit team in de tweede helft de overwinning: 2 - 0. Afgelopen maandag moesten de dames uit tegen SOS in Hellen- doorn. Blijkbaar waren de Holtenaren nog niet wakker: het werd al gauw 1 - 0 voor SOS. Ondanks de vele akties kwam Blauw-Wit niet tot scoren. De uit slag werd dan ook 3 - 0 voor SOS. Maandag 18 en woensdag 20 sep tember spelen de dames thuis te gen respectievelijk Markvogels en Hulzense Boys, om 18.30 uur. Supporters zijn tijdens de wed strijden van harte welkom!! De Holtense tenniskampioenen van het seizoen 1989 bijeen. V.l.n.r. Mari- ke Thiele, Corinne van Ieperen, Ria Thiele, Erik Hovingh, Dini Kramer en Jan Kramer. Onder ideale omstandigheden werden afgelopen zondag de fina les afgewerkt van het clubkampi oenschap van de Tennisclub Hol ten. In het damesenkel toonde Co rinne van Ieperen zich superieur, terwijl Erik Hovingh bij de heren wat meer moeite had de titel in de wacht te slepen. Hoving toonde zich een ware verzamelaar van ti tels want ook in het heren- en ge mengd dubbel werd hij kampioen. In haar partij tegen de jeugdige A. Klijnsma had Van Ieperen weinig problemen. Een regelmatige twee sets overwinning (6-2, 6-0) leverde haar de clubtitel op. Eik Hoving startte in zijn herenenkel-finale te gen Hans Tutert minder goed. De eerste set ging met 6-3 naar Tutert, maar in de tweede en derde set liet Hovingh er toch geen twijfel over bestaan wie deze middag de sterk ste was (6-2,6-1). Ook in de dubbels werd er fel om de titels gestreden. Marike en Ria Thiele toonden zich een ideal moeder-dochter combi natie en wonnen hun partij tegen R. Bogers en M. Oplaat met 6-4 en 6-3. Ook Erik Hovingh en Jan Kra mer kregen het kampioenschap in het herendubbel niet cadeau. Het koppel B.J. Klijnsma en R. Re- goort maakte het hen vooral in de eerste set erg moeilijk. In de tiebre ak ging die met 7-6 naar Hoving- Kramer die daaran het karwei be kwaam afmaakten: 6-2. Voor zijn trilogie maakte Erik Hovingh in het gemengd dubbel gebruik van de diensten van Dini Kramer. Sa men versloegen zij het duo Bogers- Tutert met 6-4 en 7-5. Sinds jaar en dag is de familie Ve neklaas best geïnteresseerd in het stuk grond dat buurman Paalman pacht van de NH kerk. Die grond ligt midden in het bestemmings plan "Kampeercentrum De Holter berg", zodat de belangstelling van Veneklaas zo gek nog niét is. Hij wil immers zijn kampeerbedrijf uit breiden met een terrein voor bun galows. In een ver verleden deed de familie het overkoepelende bureau van de NH kerk in Eindhoven al eens een bod, maar de prijs die men daar vroeg bleek zodanig hoog dat vooralsnog van koop werd afge zien. Bovendien rust er nog steeds een landbouwbestemming op zo dat Veneklaas er weinig mee aan kon. Door een jarenlange kroonproce- dure lijkt daar echter verandering in te komen. Ingevolge een Kroon- uitspraak uit 1985 moest de ge meente het in 1979 vastgestelde be stemmingsplan vervangen door een nieuw. Dat is gebeurd en er werd van de gelegenheid gebruik gemaakt het plan aan te passen aan de recente ontwikkelingen op de recreatiemarkt. Dus ontstond er demogelijkheid Veneklaas meteen bestemmingswijziging van de door hem begeerde grond alsnog tege moet tè komen. Wordt het nieuwe bestemmingsplan vastgesteld, dan kunnen er op de grond ook zomer- met de daarvoor geldende gemeen telijke beperkingen. Begrip Daar was landbouwer Paalman het echter weer niet mee eens. Evenals de eigenaar van de grond, de kerk voogdij van de NH kerk die pal ach ter haar pachter ging staan, werd bezwaar aangetekend. Een ernsti ge bedreiging van de bedrijfsvoe ring en daardoor een forse inko mensdaling waren zijn zwaarwe- gendste argumenten waarvoor zo wel de commissie Ruimtelijke Ordening als "opponent" camping eigenaar Willy Veneklaas best be grip toonden. Aangezien de bezwa ren van de kerkvoogdij in het ver lengde van die van Paalman lagen, en de partijen tijdens de behande ling van de bezwaren al aankoer sten op een eventuele grondruil en schadeloosstelling was de raadge ving die de commissieleden gaven een logische. „Ga eens rond de tafel zitten en probeer er onderling uit te komen." In een paar dagen tijd werd op die manier een principe overeenkomst gesloten die de ko mende twee maanden tot in details zal worden uitgewerkt. Ruzie-achtig In hoeverre de beide buren in el- kaars armen werden gedreven door de harde opstelling die mr. Kien huis in zijn toelichting op zijn be zwaarschrift koos, valt slechts te raden. Feit is echter dat Kienhuis niet het compromis zocht maar een veelheid aan (grotendeels oneigen lijke) argumenten aandroeg. Zijn bezwaren spitsten zich toe op df toenemende overlast en schade di€ een massale ontwikkeling van het toerisme meebrengt voor enerzijds milieu en natuur ter plekke en an derzij ds voor de bewoners van zijr wijk. Tijdens de met verve gebrach te toelichting ontstond op een ge geven een ruzie-achtige stemming; waarbij de bezwaarmaker en com missie-voorzitter Van Rappard probeerden elkaar verbaal vliegen af te vangen. Die stemming werd nog eens aangewakkerd door het grote aantal buurtbewoners uit vil lawijk de Look dat in het kielzog van Kienhuis naar het gemeente huis was getogen. En hoewel die volgens Kienhuis niet als "zijn ach terban" mochten worden bestem peld, lieten ze er in woord en gebaar geen twijfel over bestaan dat ze een eventuele uitbreiding van Kam peercentrum Veneklaas van geen kant zagen zitten. Afgelopen maandag bleef er van de door Kienhuis aangevoerde argu menten weinig meer heel. Het colle ge had hem tot in details van re pliek gediend en de commissie RO kon zich daar grotendeels in vin den. Slechts commissie-lid Dijk graaf-van der Hart (PvdA) kon met Kienhuisxtp het punt van de kwets baarheid van de aangrenzende Hol- terenk instemmen. Zomerhuisjes op die plek vond zij ook geen goede ontwikkeling. Gezien haar minder heidsstandpunt in deze lijkt het nieuwe bestemmingsplan eind no vember geen noemenswaardige weerstand te ondervinden in de ge meenteraad.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11