Holten vist achter het net tegen Luctor dimaflex* wildkamp OKIA kan ook met kegels overweg Goed begin voor handbal-heren 3.95 rrrrrra PRIJSBEWUST KOPEN BEGINT HET ADVERTENTIES LEZEN. Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit FOTO IflSESlMi 1198.- AANRIJDING? DEUKJE? Andy's night in de Schure Voedsel voor Roemenië Rikus Brondvoort clubkampioen De Bergruiters Buitenchrysanten TED HOEVEN VIDEOFILMS te huur DOE HET ZELF Wasautomaten De „Roosterkelder" Rest. De Molenbelt wildkamp |de HOLTENS NIEUWSBLAD 11 Na twee opeenvolgende overwin ningen leek Holten in de lift te zit ten. Het Almelose Luctor zorgder net als vorig jaar er met veel agres- sieve inzet voor dat onze plaatsge noten weer aan de verkeerde kant van het net visten. Reeds in de eer ste minuut ging de thuisclub door Ten Velde in de fout. Bij het uitver dedigen kreeg Pas de vrijheid om uit te breken en hij zorgde via kee per Stukker voor de openingstref fer. Van alles heeft Holten er in de eerste helft aan gedaan om de stand een ander aanzien te geven maar ook een mooie opgelegde kans voor J. Speelman werd van dichtbij over geschoten. Het werd voor de thuisclub nog erger toen Luctor met een counter vlak voor de thee over rechts uitbrak via Tie- man. Blankena leek nog voor red ding te kunnen zorgen, maar in Andy is een jongen uit de provincie die door een weddenschap in Pa rijs beland. Hij komt in Parijs alle mogelijke culturen en kunstuitin gen tegen maar vergeet de tijd als hij zelf bezig is met spuitbus en schilderkwast. Parijs is mooi bij nacht, het gonst en swingt van het leven maar zijn droevig lot is een weddenschap die hij voor de zon opkomt gewonnen moet hebben. Beleef het mee in de Schure zater- 9 oktober vanaf 20.00 uur. tweede instantie was het opnieuw raak. In de tweede helft werd het spel nog vinniger en rommeliger. Hol ten probeerde de bakens te verzet ten maar vond een zeer strijdbaar Luctor tegen over zich. Na enkele gele kaarten werd van de gasten Vagevuur van het veld gezonden wegens handtastelijkheden. Hol ten ontbeerde na die periode dui delijk een speler die creatieve ope ningen kan scheppen en verder dan een mooie kopbalkans voor Knapen, kwam men dan verder ook niet. A.s. zondag naar Almelo Heracles dit seizoen ook wat min der op dreef, is voor de rood-zwar- ten een moeilijke tegenstander. Af gelopen zondag werden de Alme- loërs met 4-1 het slachtoffer' bij een verrassend spelend GFC in Goor. Mogelijkheden voor Holten in deze uitwedstrijd de draad weer op te pakken, zien wij wel, als er maar geconcentreerd verdedigd wordt en er meer lijn in het aanvalsspel komt. Junioren Blauw Wit Al-Daarlerveen Al Blauw Wit dat sterk aanvallend begon kwam door Johan Bos- schers in de tiende minuut op 1-0 en 10 minuten daarna door Johan op 2-0 na goed samenspel vanaf het middenveld naar de voorhoede. Rust 2-0. In de 2e helft moest Daar- lerveen komen en Blauw Wit dat op eigen helft werd teruggedron gen had bepaald niet over geluk te klagen dat de gasten slechts 1 keer wisten te scoren. Eindstand: 2-1. Blauw Wit Cl-Omhoog Cl 't Werd in deze wedstrijd al snel duidelijk dat de gasten beter wa ren en na plm. 10 minuten dit ook Dat de touwtrekkers van OKIA ook met kegels overweg kunnen, bewezen ze afgelopen zondag bij de kegelmiddag van carnavalsvereni ging De Fienpreuvers. In Kegel centrum Barbarossa liet OKIA de andere zes verenigingen achter zich en veroverde zo de begeerde wisselbeker, die door de regerende prins Anne Bouke werd uitgereikt. Uiteraard ging het er ook gezellig aan toe, maar in de strijd om de punten werd op het scherp van de snede gestreden. Met nipt verschil (3 punten) eindigden de organise rende Fienpreuvers achter OKIA op de tweede plaats. De camava- listen hadden echter het excuus dat ze eerder op de middag al spor tief actief waren geweest bij de voorwedstrijd op Meermanskamp tegen een bestuurselftal van de SV Holten. Daar bleken de voetbalbe stuurders aanzienlijk sterker, re sulterend in een 4-0 overwinning. Met stramme spieren bleef De Fienpreuvers in Barbarossa in ie der geval wel de Tennisclub Holten voor, die als derde eindigde met 175 punten. De Hockeyclub werd vierde, de Toga-club vijfde, SV Holten zesde en de MAC kreeg de poedelprijs voor de zevende, en laatste plaats. In de individuele wedstrijd won bij de heren H. Jalving jr. en Corina Schuchard bij de dames. Ook de kinderen hoefden zich niet te ver velen. Voor hen was er een spelcir- cuit uitgezet, waarbij Jan Erik Hoes de hoofdprijs won, maar er ook voor alle andere deelnemers een prijsje was. lieten blijken met een doelpunt uit een kopbal. Blauw Wit was hiema wat sterker en kwam uit een vrije trap van Gert Jan op 1-1. Omhoog speelde daarna technisch beter en liep voor de rust uit tot 1-3. Ook in de tweede helft was Omhoog ster ker maar de verdediging van Blauw Wit was prima in vorm en stond geen doelpunt meer toe. Pupillen In een mooie, gelijk opgaande wed strijd kwam Holten F1 met 1-0 voor. Beide teams kregen hierna kans op meer goaltj es maar be paalden zich veelal tot het spelen op het middenveld. In de tweede helft scoorde Blauw Wit de gelijk maker. De uitslag 1-1 was terecht. Dames voetbal De Blauw Wit-meisjes die in Hen gelo op bezoek gingen bij het tech nisch sterk spelende Juliana speel den niet onverdienstelijk maar' stonden met rust toch met 2-0 ach ter. Ook in de tweede helft was Ju liana sterker en won verdiend met 3-0. Verdere uitslagen: Blauw Wit 3- Excelsior 7 1-2, Blauw Wit 4-DES 4 1-5, Hulzense Boys 4-Blauw Wit 6 5- 1, Blauw Wit 7-Enter V. 9 4-1. Blauw Wit 8-Excelsior 10 werd bij 1-0 voor Blauw Wit gestaakt we gens beenbreuk van Blauw Witter Jan Beldman. (Kozakkenstraat), waarbij geen sprake was van te hard spel of een overtreding maar zuiver van een ongeluk dat zich af en toe bij elke tak van sport voor doet. Het achtste wenst z'n sportie ve kameraad een voorspoedig her stel. De Zweef B2-Blauw Wit BI 0-9, Blauw Wit D2-RV Dl 2-3, SOS Dl- Blauw Wit Dl 3-2, De Zweef E2- Blauw WitEl 2-0. Markvogels A2-Holten A2 1-0 Na de overwinning vorige week te gen Den Ham met 4-3 ging het afge lopen zaterdag weer van een leien dakje. Na een snelle tegengoal nam Holten het heft in eigen handen en werd er snel gescoord door Kippie. Toen na een verbluffende pass van kl. Fons was het Vosman die scoor de. Deze twee bleven scoren en Holten bracht de ruststand op 1-6. De smaakmakers van de 2e helft Nolle, Menum en Matt zorgden voor een voortzetting van dit fes tijn. Aan het einde van de wed strijd zakte Holten wat moe terug, maar dank zij Baffy won het Ho- senteam met 1-10. Omhoog Bl-Holten BI 1-4 We kwamen goed gemotiveerd het veld op, maar na enkele minuten stonden we achter met 1-0. Kort daarna kwam Henk-Jan goed inlo pen op een bal en scoorde 1-1. En 1- 2 werd gescoord door een goed rea gerende Peter-Paul, met die stand gingen we de rust in. Na enkele tak- tische aanwijzingen van Ben Fra- zer gingen wë het veld weer op en na ongeveer 5 minuten in de twee de helfdt scoorde Raymon 1-3. De vierde en tevens laatste goal werd gemaakt, door een goed counte rende Raymon (1-4). Holten Cl-MW-29 Cl 5-6 Voor aanvang van de wedstrijd stonden de 2 ploegen even hoog. Holten begon de eerste helft met aanvallend voetbal, wat al snel tot doelpunten resulteerde. Het leek dus een makkelijke prooi voor Hol ten te worden, omdat de ruststand werd bereikt met 4-0 voorsprong. Deze doelpunten werden via goede aanvallen gemaakt. Na rust kwam er een ander Holten in het veld. Dit omdat ze dachten dat ze al gewon nen hadden. Dit resulteerde bin nen 5 minuten al in 2 tegentreffers. Holten kwam de middellijn hele maal niet meer over, zodat de eind stand op 5-6 werd bepaald. SVZW Dl-Holten Dl 6-4. Er werd deze zaterdagmorgen flink gescoord op het sportpark Lage- veld te Wierden. De wedstrijd was nog maar net begonnen en Holten stond al met 2-0 achter. Holten kwam echter sterk terug en bracht de stand op 2-2. Daarna ging het spel op en neer en beide verdedi gingen blunderden. De ruststand werd 4-3. Na rust een zelfde spel- beeld, Holten kreeg wel kansen, maar de achterhoede wist de bal len niet goed weg te werken. SVZW mnaakte hier dankbaar gebruik van en liep uit tot een 6-3 voor sprong. Holten gooide nu alles op de aanval, maar kwam helaas niet verder tot 1 goal gescoord uit een penalty. Eindstand: 6-4. Holten D2-Des D2 0-1 Het was tegen DES een op en neer gaand spel. DES was wat meer voor het doel van Holten, waar door ze in de .10e minuut konden scoren. Onze jongens hadden wat meer last met de zware bal. In de tweede helft drong Holten wat meer aan en kreeg enige kansen die echter niet benut konden wor den. Al met al een aardige wed strijd waarin beide ploegen goed tegen elkaar waren opgewassen. Holten El-Haarle El 2-3 Holten ging weer voortvarend van start en het was Ard, die al in de eerste minuut een strakke voorzet van links direct inschoot: 1-0 voor Holten. De Holten-boys bleven in de aan val en na ongeveer 10 minuten was het Ramon die fraai scoorde: 2-0 voor Holten. Hiema was het de beurt aan Haarle en uit de vele uit vallen werd er twee maal gescoord. Pech voor Holten was de afwezig heid van zijn vaste keeper, dit had misschien een goaltje gescheeld: ruststand 2-2. Na de rust werd het zeer spannend. Holten bleef meer in de aanval, maar kwam niet tot scoren en het was toch weer Haarle, dat bij een uitval er 3-2 van maakte en zo Hol ten El zijn eerste nederlaag be zorgde. SDOL E2-HoIten E2 4-3 Afgelopen zaterdag waren de jon gens van E2 allemaal in uitsteken de vorm. Holten kwam voor met 0- 1. Hiema kwam SDOL weer gelijk omdat Holten de spits van SDOL te veel vrij liet lopen. Na rust was het eenzelfde beeld, ging Holten goed over de vleugels, konden ze na rust nog twee keer scoren. Maar SDOL bleek toch de gelukkigste. De uitstekende spits tekende in de laatste minuut 4-3. Voorwaarts E2-Holten E3 4-6 Holten E3 moest afgelopen zater dag de verre reis naar Westerhaar maken voor de uitwedstrijd tegen Voorwaarts. Direkt vanaf het be- ginsignaal van de scheidsrechter een aanvallend Holten met goede mogelijkheden, hetgeen resulteer de in vier fraaie doelpunten van Hol tense zijde en slechts één doel punt van de thuisclub. Ruststand 4-1. Na rust een aanvallend Voor waarts. Dit resulteerde in drie doelpunten van de thuisclub. Tus sendoor wisten wij met enkele uit vallen nog twee keer te scoren, zo dat de einduitslag terecht 6-4 werd, in het voordeel van Holten. Blauw Wit Fl-Holten F11-1 Onder goede belangstelling werd op het sportpark 't Vletgoor een onvervalste derby gespeeld tussen Blauw Wit en Holten. Dat er meer belangen op het spel stonden dan alleen de punten, bleek direct na de aftrap. Door beide teams werd voor elke meter gestreden. Het spel verplaatste zich regelmatig van Holten-helft naar Blauw-Wit helft. Het was Holten dat in de eer ste helft de voorsprong nam door een mooi afstandschot. De Holten- se verdediging met een hoofdrol voor de voorstopper, probeerde met alle geoorloofde middelen deze voorsprong vast te houden. Uit een doelworsteling, waarbij de bal niet ver genoeg werd wegge trapt lukte het Blauw-Wit de ver diende gelijkmaker te scoren. Afgelopen weekend startte de zaal competitie voor de heren met de uitwedstrijd tegen LHC. Na de mi nimale nederlaag in de veldcompe- titie had Holten wat recht te zet ten. In de eerste minuten van de westrijd kwam Holten op een voor sprong. LHC probeerde wel iets te rug te doen, maar zag geen kans de opgelopen achterstand ongedaan te maken. Na een voorsprong van 4-7 sloop wat slordigheid in het Holtense spel en zag LHC kans vlak voor rust op 9-9 gelijk te ko men. Toch zag Holten kans bij rust een 10-11 voorsprong te nemen. Na de rust was Holten duidelijk ster ker. Vooral conditioneel had Hol ten meer te bieden en kon men va ker via snelle aanvallen uitbreken en scoren. Slordige passing en on nodige balverlies gaven LHC ech ter verschillende kansen op break outs door achtergebleven spelers. Een voortreffelijk keepende Frans v. Gennep voorkwam echter met fraaie reddingen een aantal zekere treffers. In de slotfase drukte Hol ten echter goed door en werd een verdiende 20-15 winst mee naar huis genomen. Scores: Meino v. Beek 7; Roland Bleyenberg en Nico Vorst 3; Arjan Akker an, Al win v. Ommeren 2; Diederik Husslage, Jan Victor Dor- las, Freek Nijkamp 1. Ook de dames senioren startten met een belangrijke overwinning. Uit tegen het lastige Schalkhaar liepen de dames in de eerste minu ten al tegen een 3-0 achterstand op. Holten kwam met goed spel terug, maar stond bij rust nog maar met 4-3 achter. In het begin van de 2e helft kwam Schalkhaar al snel op 5-3, maar door goed verdedigen kregen de gastvrouwen daarna geen kansen meer. Door een benut te strafworp door Jeanet Nijland kreeg Holten weer aansluiting. In de slotfase kreeg Holten door hard werken steeds meer overwicht, Met 2 treffers van Iepy Bijma slaagde Holten er in de winst met 5-6 mee naar Holten te nemen. Sco res: Jeanet Nijland 3; Iepy Bijma 2, Gerda Busschers 1. Het jonge junioren damesteam had het erg zwaar tegen Zwolle. Vooral de sterke break out van Zwolle gaf Holten veel problemen. Het leeftijdsverschil en het moeten inpassen van jonge speelsters gaf nog te grote problemen. Holten verloor na een 7-0 ruststand kans loos met i4-i. Jeugd Ook de meeste jeugdteams waren succesvol. A 1 was veel te sterk voor Achilles. Na een ruststand van 6-2 ging Holten ook na rust goed door. Achilles kwam niet meer tot scoren en Holten won dan ook verdiend met 16-2. Ook het jongens A team deed het goed. Te gen LHC werd bij rust al een 7-4 voorsprong genomen. Ook na rust bleef Holten sterker en werd een keurige 16-11 overwinning be haald. Meisjes B - het nieuwe team in de zaalcompetitie - moest dui delijk wennen. Kwiek was veel sterker en kon vooral na de rust (2- 8) goed doorzetten. Ondanks een goede inzet zat er voor de meisjes niet veel meer in en werd met 3-21 verloren. De welpen deden het ook in hun eerste zaal wedstrijd goed. Thuis tegen Heeten werd bij rust al een 4-0 voorsprong genomen. Ook na rust was Holten de sterkere ploeg en werd verdiend met 12-1 gewonnen. De voedselactie voor Roemenië, die woensdag 2 november in Hol ten wordt gehouden, vindt brede steun onder de Holtense bevol king. Naast de plaatselijke werk groep van de stichting Dorkas zijn ook de Hongarije-groep van de Hervormde gemeente en leden van de katholiek kerk in Holten bij de organisatie betrokken. Woensdag 2 november staan alle kerkdeuren open voor de ontvangst van voe dingsmiddelen en gebruiksartike len. In de Kandelaar kan men van 14.00 uur tot 16.00 uur en vanaf 18.30 tot het begin van de Dank stond terecht, in Irene van 14.00 uur tot 16.00 uur, in Bethanië en het Trefpunt van 14.00 uur tot 15.00 uur. Informatie bij: Herma Aan stoot (tel. 63961) en ds. Lindeboom (tel. 62552). Het jaarlijkse clubkampioenschap van de Bergruiters, dat oorspron kelijk gepland was voor 9 oktober en toen werd afgelast in verband met het slechte weer, is alsnog op zondag 23 oktober verreden op het paardesporterrein op de Borkeld. Het werd, samen net de ponyclub, een gezellige dag. Clubkampioen werd voor dit jaar Rikus Bronsvoort met Zephyr. Ri kus leverde de beste prestatie in de drie onderdelen dressuur, springen en cross country. Winnaar van de drussuurbeker was Jolanda Bo- link. De uitslag van het kampioen schap: 1. Rikus Bronsvoort; 2. Ber- dien Paalman; 3. Jolanda Bolink; 4. Ineke Bolink; 5. Fenny Gerrit- sen; 6 Jaqueline Jonkers. Film Dinsdag 1 november wordt in de Lochemse Schouwburg de film Rambo m gedraaid. Aanvang 20.00 uur voor personen van 12 jaar en ouder. do. vr. en zat Prachtige cyclaam witte aardewerk pot nu slechts 9.75 1 Tevens volop snijbloemen en kamerplanten. alle kleuren 2 bossen voor Laat uw tuin in de herfst winterklaar maken. Vraag vrijblijvend alle informatie bij Oranjestraat 57, 7451 CB Holten, tel. 05483-621 60 Steeds de allernieuwste Three man and a baby - E.T. Death wish IV - Barfly Stake out - Black fire American Ninja II - Young love Leathal weapon - Amsterdamned - Robocop The Untouchables De professionele Isolatie Een wereldnaam op isolatiegebied! Voor een temperatuur van -45° C tot +102° C (lengte 2 m). Maten 0 mm 12 - 15 - 18 - 22 - 28 - 35 - 42 enz. Open: elke werkdag van 08.00-17.00 uur en zaterdag van 08.30-12.30 uur. Vraag onze uitgebreide prijscourant! Rechtstreekse levering! B.V. Al onze zaken zijn open op elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. VRIEZENVEEN (Ov.) - Almelosew. 47 - tel. 05499-6 20 53 BATHMEN (Ov.) - Traasterdijk 1 - tel. 05704-31 02 LUTTEN (Ov.) - Dedemsv.weg-Z. 59 - tel. 05231-20 99 al vanaf Ook uw adres voor snelle en deskundige service KI. Veiderman bv Kolweg 86, tel. 6 13 32 sfeervol ingericht voor uw personeelsavonden familiepartijtjes bedrijfsfeesten Wij zijrt gespecialiseerd in roosterpartijen diners warme/koude buffetten Bel 05483-6 19 42, Holten Nu ook 's maandagsmiddags geopend van 13.00 tot 17.30 uur DAMES- EN HEREN8ALON Marilyn Hai [fashion j Dorpsstraat 18, Holten Tel. 05483-6 44 86 kleding^ RALLY-OVERALLS 65.25 BLAUWE KNOOPOVERALLS 49.45 GROENE KNOOPOVERALLS 51.65 KHAKI KNOOPOVERALLS 50.95 Deze prijzen zijn tijdelijk incl. btw en gelden voor de maten 46 dm 56. PLASTIC CENTRALE kunsistotleidingsysl"mer' Al onze zaken zijn open op elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur. LUTTEN (Ov.) Dedemsv.weg-Z. 59 telefoon 05231-20 99 VRIEZENVEEN (Ov.) Almeloseweg 47 telefoon 05499-6 20 53 BATHMEN (Ov.) Traasterdijk 1 telefoon 05704-31 02 kunsts Automobielbedrijf B. Paalman Verkoop alle merken nieuw en gebruikt reparaties - uitdeukinrichting, APK-keuringsstation - schade-taxatie Rijssenseweg 7 Holten 05483-6 10 47 Direct de schade aan uw auto vaststellen Off. Audatex Calculatie-Station Vrijblijvend! GEEN REPARATIEPLICHT RUSSEN Daltonstraat 13 Nijverheidsstraat 11 05480-1 33 47 Autoglas, onderdelen, spoilers, veriagingssets

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 11