De Holtertrappers prolongeren titel Totaaldag Blauw Wit geslaagd TUINSETS STUNT- 595.- M Jeugdtoernooi besluit seizoen handbal Holten Nipte overwinnig eerste SV Holten Ambulancevervoer in hoera-stemming Blauw Wit El in de bloemetjes :'V': r Komplete 12-delige sets STRETCHBEDDEN 55. PARASOLS .coo KUIPSTOELTJES 79.ss PRACHTIGE KUSSENS 69.00 175. Unica STOELTJES 65. Volkunststof TAFELS Derde prijs voor Gerrie Fatal attraction HOLTENS NIEUWSBLAD 19 juni VADERDAG! Op Op!!! RELAXST0ELEN X- 00 00 DONDERDAG 9 JUNI 1988 Defietscrossers van FC de Holtertrappers tonen tros hun ere-prijzen. Zondag 12 juni a.s. wordt het handbalseizoen voor de jeugd af gesloten met het jaarlijkse Gerda Schuitert Tournooi. Maar liefst 126 teams nemen deel aan dit eve nement dat destijds door oud-af- delingsbestuurslid Gerda Schui tert werd voorgesteld als een goe de afsluiting van een lang liand- j§| balseizoen. In het najaar van 1987 diende de handbalafdeling van de S.V. Hol ten al het verzoek in, om voor de organisatie in aanmerking te mo gen komen. Dit in verband met het feit, dat het seizoen 87/88 het 10e seizoen als handbalvereniging bin nen de Afdeling IJsselstreek bete kende. Op „Meermanskamp" zul len op handbalvelden een ochtend en een middagprogramma worden verspeeld. In de ochtenduren wor den de wedstrijden voor jongens en meisjes adspiranten gespeeld, ter wijl 's middags de beurt aan de pu pillen- en welpengroepen is. In verband met de behoorlijk grote drukte die verwacht kan worden. heeft de handbalafdeling een cir culatieplan bedacht, dat er voor moet zorgen, dat alle deelnemers via de Oude Rijssenseweg de Val- kenweg inslaan. Dit om opstoppin gen te voorkomen. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur en zijn 's morgens tegen 13.00 uur afgelopen, 's Middags beginnen de wedstrij den om 13.10 uur en vindt de afslui ting rond 16.30 uur plaats. Jeugd Voor de competitie kwamen alleen de welpen D nog voor een laatste competitiewedstrijd in het veld. Thuis tegen WSV, waar enige we ken geleden met 6-1 van werd ver loren, werd een goede eerste helft gespeeld. Beide teams kwamen echter niet tot scoren. Na de rust was het WSV dat de score opende. Holten kreeg slechts enkele kan sen, maar door te hoog schieten vielen er geen doelpunten. WSV won met 3-0. De Holtense fietscrossclub de Hol tertrappers heeft zich opnieuw ge presenteerd. Vorig jaar waren de Holtertrappers de beste fietscros- sers van Nederland. Dit jaar heb ben ze de eer tijdens de Nederland se kampioenschappen voor niet- licentiehouders, te Sleen, gepro longeerd. Met twee kampioenen en vier finalisten deden de Holten- se jongens weer van zich spreken. Door de behaalde resultaten mo gen zij zich ook dit jaar weer de .beste niet gebonden fietscross club van Nederland noemen. Op de uitstekend georganiseerde wedstrijd om het Nederlands kam pioenschap fietscross voor niet-li- centiehouders moesten de cracks van vorig jaar, Berry Pol en Bart Willems, beiden elf jaar, in een ho gere klasse nu genoegen nemen met een vijfde en een achtste fina leplaats op de eerste wedstrijddag. De tweede wedstrijddag bracht voor de Holtense club meer succes. Gerben Pinkert (12 jaar) werd kampioen bij de solisten, terwijl Hank Jan Beldman (16 jaar) als derde en Roy van der Linde (14 jaar) op een achtste finaleplaats eindigden. Als grote verrassing op deze Neder landse kampioenschappen werd ook een klasse zijspan verreden. Hierin deden acht combinaties mee, waaronder ook Henk Jan Bel dman (16 jaar) met als bakkenist de achtjarige Mark Vincent. Na drie manches plaatsten zij zich voor de finale. Met een pijlsnelle start en een ruime voorsprong (waar August Müller jaloers op zou zijn) reden zijn naar het kampioen schap. Vrijdagavond werden op het fiets- crossterrein op 't Vletgoor de kam pioenen en finalisten gehuldigd en mochten zij uit handen van wet houder H. Westerik van sportza ken de bekers in ontvangst nemen. De Stichting Ambulancevervoer Holten verkeerde maandag 6 juini in een hoera-stemming. Zes Holte naren slaagden toen voor het di ploma Ambulancebegeleider/ster. Deze tweejarige opleiding werd ge geven te Lichtenvoorde onder aus piciën van de Stichting opleiding en Scholing ten behoeve van het Ambulancevervoer. De geslaagden zijn: G.J. Vrugte- veen, G. Beldman, G. Schooien, D. Lichtenberg en de dames D. Bek- kernens-Krijgsman en G.F. van Lindenberg-Konijnenbelt. De opleiding werd gegeven door een hoofd-verpleegkundige van de afdeling Tiel en een arts, verbon den aan de School voor gezond heidszorg Oost-Gelderland. De Stichitng Ambulance-vervoer Holten is zeer verheugd met deze reultaten daar zij nu voldoen aan de eisen die gesteld zijn in het Ei- senbesluit van het ministerie van WVC. Het eerste van de SV Holten heeft vrijdagavond op het sport park 't Vletgoor een nipte maar verdiende 2-1 overwinning be haald op Blauw Wit. Reeds in de 2e minuut kwamen de rood-zwarten door Jalving met een afstands schot, waarop doelman Elco Spij ker blijkbaar niet had gerekend, op 1-0. De gasten kregen hierna door goed combinatiespel enkele kan sen die niet werden benut en meer dan eens wist doelman Spijker schade te voorkomen. Rust 1-0. Na tien minuten in de 2e helft kwam Holten door Ten Velde op 2- 0 toen het in de Blauw Wit verdedi ging niet klopte. Blauw Wit ging na deze treffer aanmerkelijk beter spelen en kwam door de snelle a- junior Jacco Schuppert uit een zui vere pass van Henry Stam terug tot 2-1. Zonder meer het mooiste doelpunt van de wedstrijd! In het toen nog resterende kwartier was Harry ten Wolthuis heel dicht bij de gelijkmaker maar hij zag z'n kopbal van de doellijn gehaald en in de allerlaatste liet Eb Boode een droomkans op 3-1 liggen door kei hard naast te schieten. De vriend schappelijke wedstrijd als „afslui ter" van de competitie werd be kwaam geleid door scheidsrechter Ben van Doom. Op het ponyconcours, dat zater dag in Lemelerveld werd gehou den, wist Gerrie van Lies met Apa- latin een derde prijs te winnen in de klasse Ml dressuur met 125 pun ten. In de Schouwburg in Lochem wordt dinsdag 14 juni de film Fatal Attraction gedraait, aanvang 20.00 uur. De El pupillen van Blauw Wit werden in de bloemetjes gezet bij het behalen van het kampioenschap. Staande van links naar rechts: leider Wim Hebeis, Marco Spijker, Jorden Boer, Cham Ning Poon, Erwin Hebeis, Gerwin ten Velde Harsenhorst leideren Gert Jan Harbers (trainer). Zittend van links naar rechts: Mike van Oostveen, Gert Jan Bril, Martijn Arfman en Arno Jager. El is het vijfde team bij de jeugd dat dit seizoen kampioen werd. Een goed voorbeeld voor de senioren! Ter afsluiting van het seizoen 1987/88 organiseerde de ZW Blauw Wit op zaterdag 4 juni op sportpark 't Vletgoor voor de 17e keer haar Totaalsport- en speldag waarop alle pupillen, junioren, se nioren alsmede een aantal suppor ters in actie kwamen. Het doel van deze jaarlijkse happe ning is om met alle leden als één grote familie gezellig en recreatief bezig te zijn en de onderlinge band te versterken. Algeheel winnaar en kampioen van de sportdag werd de 8-jarige pupil Marco Schuiterd uit de Verzetstraat en hij werd win naar van de mooie wisselbeker die door oud-voorzitter/speler van Blauw Wit Hotze Wiersma te Dok- kum beschikbaar werd gesteld. Blijkbaar had Marco niet gedacht dat hij de beste prestaties had gele verd want hij was inmiddels al naar huis gegaan en miste dus de huldiging én de beker die thuis werd bezorgd en een ere-plaatsje heeft gekregen. Winnaar bij het pe nalty schieten om de Ben IJ- speerd-beker werd A2 junior Erwin Saalmink (Landuwerweg) met op de 2e plaats de 9-jarige Hans Stam van de Valkenweg. De finale om de trofee waarvoor Erwin en Hans zich hadden geplaatst was buiten gewoon spannend want nadat bei de de doelman van Blauw Wit I Elco Spijker 12 keer naar het net hadden gestuurd stopte hij de 13e penalty van Hans en schoot Erwin raak. Bij de senioren plaatsten zich voor de strijd om de wisselbeker Blauw Wit 2 en Blauw Wit 6. Een leuke pot voetbal onder leiding van Truus Ongena-Haan die in de voorlaatste minuut werd beslist toen Slotman een op maat voorzet van Hans Dij kink inknalde. Alle medewerkers(sters) en deelne- mers(sters) aan de sportdag ont vingen een keurig vaantje in de clubkleuren. Voorzitter Gerrit Welink sprak een woord van dank tot allen die meewerkten aan het welslagen van het evenement in 't bijzonder tot de scheidsrechters Truus en Tonny Haan, Henk Wes terik, Jan Smit, Henk Stam, Ben van Doorn en Ben Pleizier, de da mes en heren van het clubhuis voor wie het een extra drukke dag was, de terreinknechten J. ter Brake en G. J. Klein Nagelvoort, E.H.B.O.-er Willems (die een „makkie" had) en verder tot een aantal leidsters en leiders die er voor zorgden dat alles gladjes verliep. Welink deed z'n woorden van dank vergezeld gaan van bloemen. Uitslagen twaalf spellencircuit: Senioren: 1. Gerwin de Velde Harsenhorst, 2. Teun Schuppert. Dames: 1. Willy Aanstoot, 2. Ans Kolkman. A-jeugd: 1. Johan Bos- De gelukkige winnaar van de Ben Ijspeerd beker Erwin Saalmink wordt gefeliciteerd door Ben IJspeerd. Naast hem oud-voorzitter Hotze Wiersma. schers, 2. Erwin Saalmink. B-jeugd: 1. Ro bert kruimelaa'r, 2. Jan Paul Akkerman. C- jeugd: 1. John Spijker, 2. Eelco Jager Meisjes: 1José Welink, 2. Diane Visser. D- jeugd: 1. Marcel Veltkamp, 2. Ton Veldhuis. E-jeugd: 1. Marco Schuiterd, 2 Gert Jan Bril, 3. Jorden Boer. F-jeugd: 1. Nisander Brand, 2. Arjan Aanstoot, 3. Huub Ros. Sup porters (tot 16 jaar): Hilde Beldman, 16 jaar en ouder: Ina Lubberdink. De prijzen die bestonden uit bekers en pla quettes met inscriptie werden uitgereikt door voorzitter Welink met assistentie van Harry Paalman en Ben IJspeerd. Volgende week Nu nog bij ons schitterende voor 4 volkunststof stoelen 5-voudig verstelbaar 1 jaar garantie 4 8 cm dikke draion kussens 1 parasol voet 1 tafelkleed 1 volkunststof tafel 0 100 cm j^- slechts Nog 25 sets voor deze prijs met dik vlokkussen AQ 95 met dik vlokkussen vanaf Volkunststof 4 stuks vanaf katoen Bayern draion 4 stuks 4 stuks handig voor op reis 2 cm dikke loper 4 stuks 0 80 cm 0 90 cm 0 100 cm Ovaal 140 x 90 Vierkant 80 x 80 VERKOOP ELKE DAG VAN 9.00 TOT 18.00 UUR Koopcentrum „De Whee" Da Costastraat 15 - Goor Telefoon 05470-7 47 27.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 9