MONOPOLY B.C. Holten wint eigen toernooi VOLGENDE WEEK STAAT OOK OP DEZE PLAATS EEN INTERESSANTE AANBIEDING. Gouden speld voor johan Stam Jènald ftjcjhna NMB helpt mee aan bouw McDonaldHuis Resultaten sv Holten Risiiltateü Blauw Wit Vissers kleumen in Diepenheim Holtense handbalheren krijgen te weinig Rommel markt in Bathmen MCTR houdt eerste cross Bijeenkomst Pnilatelica HOLTEniS NIEUWSBLAD c HVG viert paaswijding Toneelavond van Pret na Ernst HINDERWET SPORTCOMMISSIE KASSAMEDEWERK(ST)ERS DONDERDAG 14 APRIL 1988 Met negen teams van clubs uit Dedemsvaart, Diepenveen, Deven ter, Twello en Holten zelf, was de kwantiteit op het zevende club- teamtoernooi van de Badminton club Holten dan misschien iets minder dan vorige jaren, de kwali teit was dat zeker niet. In de diverse klassen werden met veel plezier, sportiviteit en toch een gezonde dosis competitie, de ge plande wedstrijden afgewerkt, waarbij regelmatig badminton van een behoorlijk niveau te bewonde ren viel. Helaas moest een heer uit Dedemsvaart verstek laten gaan wegens ziekte en een andere heer uit Twello wegens een blessure voortijdig afhaken, maar gelukkig vond de organisatie Frank Fri- drichs en Gerben Torn Broers be reid de opengevallen plaatsen in te nemen, zodat het toernooi toch voortgang kon vinden.. Voortgang, die bevorderd werd door de zelfdis cipline van de deelnemers, waar door een uitstekende sfeer ont stond en het toernooi zich als haast vanzelf leek af te Wikkelen. Hulde voor deelnemers en organisatie derhalve. Toen voorzitter Gerrit de Roos aan het eind van de dag de prijzen uitreikte met een persoonlijk woord voor elke prijswinnaar, bleek BC Holten voor de tweede maal in successie de wisselbeker gewonnen te hebben, zodat de prij- zenkast niet leger werd. Uitslagen: 2e/3e klasse: Dames: 1. Wies Klein Ovink (Twello) 165 pt., 2. Yvonne Beuker (Diepenveen) 164 pt., 3. Jolande Olthof (Diepenveen) 142 pt. Heren: 1. Pieter Aarsen (Holten) 155 pt, 2. Eddie Willemink (Holten) 151 pt., 3. Cees v. Dongen (Diepen veen) 150 pt. 4e klasse: Dames: 1. Elske Groen (Dedemsvaart) 153 pt., 2. Ria Vre- degoor (Deventer) 152 pt., 3. Antje- Bakker (Dedemsvaart) 144 pt. Heren: 1. Frank Fridrichs (Holten) 175 pt., 2. Rein Bonte (Deventer) 149 pt., 3. Egbert Steenbergen (De demsvaart) 146 pt. 5e klasse: Dames: 1. Dinie v.d. Vree- de (Holten) 173 pt., 2. Tiny v.d. Run straat (Holten) 164 pt., 3. Jetty Dor- resteijn (Holten) 150 pt. Heren: 1. Martijn v.d. Rupstraat (Holten) 174 pt., 2. Harrie Menk- horst (Holten) 167pt.,3.FrankDog- terom (Holten) 166 pt. Clubs: 1. B. C. Holten 615 pt., 2. Die penveen 582 pt., 3. B. C. Deventer 556 pt., 4. B, C. Twello 546 pt., 5. Sur vive (Dedemsvaart) 426 pt. De Nederlandse Middenstands Bank is ingesprongen op de actie van McDonalds om de bouw van een nieuw Ronald McDonald Huis mogelijk te maken. De hamburgerketen verkoopt daarvoor loten, maar omdat McDonalds alleen vestigingen in de grotere provin ciesteden heeft, kunnen mensen in de regio niet aan dit goede doel meewerken. Daarom zijn de loten nu ook bij de NMB-banken te koop, o.a. in Holten. Met de opbrengst van deze Monopoly-lotenactie, die tot en met 8 mei loopt en waaraan voor meer dan 2 miljoen gulden aan prijzen beschikbaar is, wordt een nieuw verblijf gebouwd voor ouders van kankerpatiëntjes uit het Amsterdamse Emmaziekenhuis. Veel van die kinderen zijn zo ziek dat ze hun ouders eigenlijk 24 uur per dag nodig hebben. Het Ronald McDonald Huis biedt ouders de mogelijkheid dichtbij hun zieke kinderen te wonen. Aangezien het Emma-kinderziekenhuis nu gaat verhuizen naar Amsterdam Zuidoost, is er ook een nieuwe verblijfsmogelijkheid voor de ou ders nodig. Het geld daarvoor moet uit de verkoop van loten ko men. Die kosten f 1,00 per stuk en bestaan uit vier Monopoly straat- of stationskaartjes. Wie een stad of een serie stations compleet heeft, kan ze inleveren bij de NMB die de verdere afhandeling verzorgt. De prijzen variëren van een Big Mac of een cheeseburger tot een echt luxueus droomhuis op Texel. Blauw Wit 2-SC Rijssen 2:2-4 Blauw Wit be'gon de wedstrijd wat afwachtend, aangezien de vori ge keer tegen de Rijssenaren het begin ook al het breekpunt bleek. Gerrit Paalman, die op het midden veld speelde, had als taak te zorgen voor rust in de Blauw Wit-gelede- ren. Helaas moest hij wegens een blessure al vrij snel uitvallen. Zijn plaats werd ingenomen door Jan Klein Nagelvoort. Nadat de gasten in de beginfase een beste kans op de openingstreffer (spetter op de lat) hadden gemist nam Blauw Wit het initiatief over. De thuisclub kreeg prima kansen na goed voor bereidend werk van Johan Bolink. Richard Beldman had toen moeten zorgen voor 1-0, maar ook voor hem was het blijkbaar toch te moeilijk. Na rust weer een aanvallend Blauw Wit maar het werd 0-1 voor Rijssen uit de counter. Een paar minuten daarna viel de gelijkmaker van Hans Aanstoot uit een voorzet van Johan Bolink: 1-1. In het laatste kwartier gebeurde er van alles. Harry Kolkman profiteerde van de ruimte en liet „met een ineens op de slof' pegel de doelman kansloos (2- 1). Binnen een minuut kwamen de gasten weer langszij (2-2) en toen vlak daarna de Blauw Witters el kaar in de weg liepen knalde Baan attent in (2-3). In de allerlaatste mi nuut werd het zelfs nog 2-4 uit een door de correct leidende scheids rechter Kleine toegekende straf schop. Den Ham 7 - Blauw Wit 8:1-0 Het achtste begon met oponthoud. (Gait had de voetbalschoenen ver geten en mocht met laarzen voet ballen, wat uitstekend lukte). Het was Den Ham dat via een vlotte combinatie een voorsprong nam. Via uitstekend samenspel scoorde „niets" tegen, maar de treffer werd wegens buitenspel afgekeurd. Na rust probeerde het achtste gelijk te maken. Met aanvallend voetbal werden kansen geschapen, maat niet benut. De achterhoede speelde deze wedstrijd zeer sterk en ook keeper Gait (met laarzen) was goed op dreef, hij keek zelfs een terug speelbal van Meloen over het doel. Blauw Wit BI - Eversberg BI: 1-0 De eerste helft was niet best van BI. De combinaties werden goed opgezet, maar tot op 20 meter van het doel was de lijn in het spel to taal zoek. Eversberg kwam er wel eens uit, maar voordat het gevaar lijk werd had de keeper al weer in gegrepen. De tweede helft was be ter. Toen moest Eversberg terug in de verdediging. Marcel Jager wrong zichzelf en de bal door de verdediging en scoorde met een spetter. Eversberg probeerde hier na wat terug te doen, maar het bleef bii 1-0. Blauw Wit El-RKSV El: 5-0. Afgelopen zaterdag kreeg Blauw Wit de sterkste tegenstander op be zoek. Volgens de jongens zelf is er maar één ploeg beter en dat zijn ze zelf. Net als twee weken terug was Blauw Wit ook nu de sterkere ploeg. Met deze overwinning lijkt er alweer een kampioenschap aan te komen. Met Marco voorop in de strijd scoorde El via Jorden en •Ronnie. Vlak voor rust bepaalde Jorden de ruststand op 3-0 met een schitterende kopbal. Na rust was het tempo minder hoog. RKSV kreeg enkele kansjes, maar keeper Gert Jan was op zijn plaats. Door een doelpunt van Arno en nog een treffer van Jorden werd het 5-0. Hulzense Boys E2-Blauw Wit E2:2- 3. In een prima wedstrijd heeft Blauw Wit revanche genomen voor de ne derlaag van een week geleden. In de eerste helft zag het er echter niet naar uit. Hulzen kwam met sterk spel op 1-0 en dat werd ook de rust stand. Na rust moest Blauw Wit het verder met zes spelers doen toen Wout geblesseerd uitviel. Hulzen kwam eerst op 2-0, maar via Ger ben werd het 2-1. Even later scoor de Jan Hessel de gelijkmaker. Het was wederom Gerben die voor 2-3 tekende. De rest van de wedstrijd werd deze voorsprong met grote in zet vastgehouden. Excelsior F3-Blauvv Wit Fl: 3-2. Blauw Wit moest aantreden tegen het even sterke Excelsior. Vorige week werd met 3-1 gewonnen,'dus dacht Fl dat ook nu weer de punt jes gepakt zouden worden. Dit viel tegen daar voor rust al tegen een 2- 0 achterstand werd aangekeken. Hierna weerde Fl zich goed en ook de keeper liet zich gelden. In de tweede helft was Fl iets sterker en wist Huub Ros na een mooie solo 2- 1 te maken. Hiema kreeg Fl nog en kele goede kansen en uit één hier van werd gescoord door Huub. Ex celsior wist ook nog een keer een goal te maken en won dus met 3-2. De liefhebbers van oude spulletjes kunnen zaterdag 16 april terecht in Bathmen. Ten behoeve van het so ciaal-cultureel werk aldaar wordt in dorpshuis Braakhekke aan de Schoolstraat een rommelmarkt ge houden. Dze begint om 10.00 uur en duurt voort tot in de middaguren. Nijverdal 2-Holten 5 4-0 Holten is deze belangrijke wed strijd geheel weggespeeld door de reserves van Nijverdal. De gehele 90 minuten wist de thuisploeg te domineren, terwijl Holten slechts enkele malen voor het vijandelijke doel verscheen. De roodzwarten mochten van geluk spreken dat de voorwaartsen van Nijverdal niet erg produktief waren, zodat het bij 4-0 bleef. Holten 6-Neo 9 0-3 Voor de tweede keer gingen Holten 6 ten onder tegen het geroutineerde NEO. De eerste helft waren er volop mogelijkheden op een gunstig re sultaat, maar na de wisseling moest Holten (gehandicapt door een drietal blessures) het heft uit handen geven en toezien hoe de ze bra's koelbloedig de geboden kan sen verzilverden. Holten 8-Heracles 8 5-1 Holten 8 is de afstraffing van vorige week bij concurrent Wierden snel te boven gekomen. Dat André Dek ker een belangrijke bijdrage levert tot het succes toonde het verschil in beide wedstrijden aan. Drie van de vijf treffers kwamen van de voet van André, waarvan 1 uit een pe nalty. Kon Heracles de eerste helft nog gelijke tred houden met de Hol- ternaren, na de thee stoomde Hol ten door naar een ruime marge. Haarle 8-Holten 9 0-3. Het negende veroverde al snel een overwicht op een hobbelig veld van de Pastoorsmoat. Halverwege de eerste speelhelft knalde Martin de bal snoeihard in de touwen. Na rust was het tweemaal de beurt aan top scorer Dannenberg om de positie van Wim Kieft aan te vallen. Holten 9 beleefde de voorzichtige rentree van de langdurig geblesseerde Jan Wissink met een zeer verdiende overwinning. SOS 5-Holten 10 2-3 De eerste helft zat Holten 10 vrese lijk in de piepzak. Kans op kans werd gemist. De lepe Hellendocr- ners hadden minder kansen nodig om tot scoren tot komen. De thee deed Holten goed en een herboren tiende deed de tegenstander sidde ren. Wilco Vlogtman knalde een pe nalty a la Neeskens achter de ver geefs graaiende keeper. Enkele mi nuten later was het weer raak toen Anton van Beek beheerst doel trof. Gastkeeper Rudi Drenth kreeg het daarna zwaar te verduren en moest toestaan dat SOS de gelijkmaker scoorde. Holten nam met een pun- tendeling geen genoegen en de laatste krachtsinspanning leverde zowaar de volle winst op. Holten 11-Enter 112-2 Het gaat goed met Holten 11Uit de twee gespeelde wedstrijden na de- winterstop heeft dit elftal al twee competitiepunten binnen gehaald, wat voor dit team als een groot suc ces wordt ervaren. Tegen Enter speelde Holten 11 grotendeels op de helft van de tegenstander, maar kon niet echt gevaarlijk worden. Nadat Enter op 0-1 was gekomen wist Jan KI. Horstman nog voor rust de stand gelijk te trekken. De tweede helft was een kopie van de eerste, maar wederom nam Enter de leiding. Vijf minuten voor tijd mocht Mannes Vorkink uit een strafschop het 25e competitiedoel- punt voor Holten 11 laten aanteke nen. Rest van de uitslagen: NEO 3-Hol- ten 2 2-2, Holten 3-PH 4 1-0, Holten 4-Nijverdal 3 3-0, SOS 8-Holten 121- 0. Holten Dl - DES Dl 6-2 Omdat DES vorige week met 8-1 verloren had van Holten Dl, was het in de return belust op revanche. Holten Dl begon goed door vanaf de aftrap te scoren. Daarna kwam DES sterk opzetten en wist door twee prima aanvallen zelfs op voor sprong te komen. Holten kwam nog voor rust op gelijke hoogte. Na de pauze gaf de conditie van Holten de doorslag. DES werd zoekgespeeld en Holten wist nog vier keer te sco ren, waaronder een fraaie kopbal. Keurig gedaan, jongens, puur het resultaat van een goede trainings opkomst! Markvogels Dl - Holten D2 0-4 Vanaf het begin was Holten iets sterker, wat al gauw een voor sprong opleverde door een fraai doelpunt. In de tweede helft zette Holten nog iets aan en had vele kansen, waar er maar drie van be nut werden, zodat de eindstand op 0-4 kwam. Holten Fl - Enter Vooruit Fl 3-2 Deze wedstrijd gaf hetzelfde beeld te zien als vorige week. Enter Voor uit was in de eerste helft veel ster ker dan Holten, maar benutte de kansen niet. Bij het eerste doelpunt had Enter Vooruit geluk, want een reservespeler van Holten, die bij de leider aan de lijn stond, gaf het be slissende tikje tegen de bal, 0-1. Na de rust verdedigde Holten slecht en wilden enkele spelers het alleen proberen, maar zij werden steeds weer van de bal gezet. Al gauw kwam Holten door onoplettend heid van de keeper met 0-2 achter. Wakker geschud scoorde Holten drie keer en behaalde toch nog de overwinning. Enter Vooruit F2 - Holten F2 6-2 Direkt vanaf de aftrap had Holten succes, 0-1. Dat beloofde wat na het verlies tegen dezelfde tegenstander als vorige week. Maar wij hadden te vroeg gejuichd, het werd al gauw 1- 1 en 2-1 voor de tegenpartij. Na de rust scoorden beide ploegen nog een keer, waardoor de wedstrijd open bleef. Toch bleek de tegenpar tij beter en maakte nog drie doel punten. Enter Vooruit staat dan ook niet voor niets bovenaan. Met nog vier thuiswedstrijden en een bezoek aan plaatsgenoot Blauw Wit is er voor Holten F2 nog van al les mogelijk. Jongens, gewoon doorgaan! De Hervormde Vrouwengroep Hol ten vierde op 31 maart samen met het bejaardenkoor uit de Diessen- plas de paaswijding. Er werden en kele liederen gezongen, wat werd afgewisseld met meditatie. De pia no werd bespeeld door mevrouw Evers. Het koor zong met veel over gave, zodat het een mooie avond was. RIJSSEN - De Motor Cross en Toerclub Rijssen houdt op za terdag 16 april haar eerste club cross van dit seizoen. Gestart kan worden op het circuit van MCTR aan de Holterstraatweg in de klassen bromfiets-mini, 80cc, 125cc, open klasse en en- duro-klasse. De inschrijving be gint om tien uur, de training start een uur later en het eerste start schot van de wedstrijd valt om half een. De inschrijving staat open voor leden en niet-leden. RIJSSEN - De toneelvereni ging Pret na Ernst houdt op za terdag 16 april een toneelavon den in het Parochieel centrum De Rozengaarde bij de parkeer- kuil achter de Schildkerk. Pret na Ernst zal dit keer het platte lands blijspel „Bokkesprongen" van D.J. Eggengoor opvoeren. Deze toneelavonden beginnen om acht uur. De kaartverkoop vindt plaats op zondag 10 april 's morgens van twaalf tot een uur aan de zaal. RIJSSEN - De plaatselijke af deling van de I.V. Philatelica houdt op dinsdag 19 april haar maandelijkse avond in het paro chieel centrum De Rozengaard bij de parkeerkuil achter de Schildkerk. Op deze clubavond van de Rijssense postzegelverza melaars is de jeugd welkom om zeven uur'en de senioren een uur later. Hengelsportvereniging 'De Riet voorn' startte afgelopen zondag haar zomerwedstrijden bij een paar graden vorst. Het was zelfs kouder dan bij menige wedstrijd in de win ter. Bij de zandvang in Diepenheim hadden 33 deelnemers zich verza meld om de strijd aan te gaan. Ook de vis had kennelijk last van de kou, want hij was amper tot bijten te brengen. Slechts elf hengelaars wisten wat te vangen. De meeste fa vorieten waren niet succesvol. De .competitie duurt echter nog wel een tijdje, zodat er nog niets verlo ren is. De volgende wedstrijd is op zondag 24 april. Laat u niet weer houden door een slechte start, want de volgende wedstrijd kan veel.beter verlopen. Uitslag: 1. H. ter Harmsel, 148 cm.; 2. B. Groot Obbink, 90; 3. G.J. v. Aefst, 51; 4. M. Nyenhuis, 49; 5. A. Zanting, 48; 6. F. Mensink, 41; 7. A. Drehth, 39; 8. A. Lichtenberg, 27; 9. J. ten Zijthof, 21 en 10. H. Kers, 18. De grootste vis was voor Arjan Zan ting: een brasem van 48 cm. In de uitwedstrijd tegen Heeten heeft Holten een 15-12 nederlaag geleden! Door het ontbreken van een aantal basisspelers moesten de heren in een gewijzigde opstelling aantreden. Ondanks dat kwam Holten na een matige start steeds beter in de wedstrijd wat leidde tot een gelijke stand bij rust, (5-5). Na rust nam Heeten een kleine voor sprong. Na 10 minuten spelen kreeg Holten weer vat op het spel, maar werd het duidelijk benadeeld, toén de scheidsrechter tot twee keer toe Holten een terechte strafworp ont hield. In plaats van een goede kans op de gelijkmaker, was het Heeten dat kans zag de voorsprong te ver groten. Bij de stand van 13-7 zette Holten nog een eindoffensief in. De alles of niets poging bracht Holten nog wel dichterbij, maar verder dan de 15-12 eindstand kwam men niet. Scores: Diederik Husslage 5; Johan Plantinga 4; Nico Vorst 2; Jan-Vic- torDorlas 1. De dames van Holten speelden een prima wedstrijd tegen ABS. Vooral verdedigend sloot het op een enke le situatie na goed. Ook aanvallend werden met een goede opbouw vele kansen geschapen. Door het goede spel kwam Holten bij rust al met 3-7 voor. Ook in de tweede helft was Holten beter en zag ABS geen kans het tij te keren. Holten won dan ook verdiend met 5-11. Scores: Jeanet Nijland 4; Ineke Leeftink 3; Annemarie Wijnberg 2; Alberta v. Essen, Marieke Nijland 1. Ook de junioren speelden uit tegen ABS. Holten was de hele wedstrijd duidelijk sterker. Met goed spel werd ABS al bij rust op een 1-6 ach terstand gezet. Ook na rust was Holten ondanks een glad veld en de sterke wind veel sterker. De winst voor Holten kwam met 5-13. Scores: Rianne Landeweerd 6; Joke Markvoort 5; Evelien Bril, An nemarie Ehren 1. Jeugd Adspiranten B speelde tegen rode lantarendrager Boskamp. Holten was op alle fronten stukken sterker dan de tegenstander. Via een 1-7 stand bij rust, werd Boskamp op een 1-16 nederlaag gezet. Jongens B speelden een prima wed strijd tegen LHC. Na een voorzich tig begin (2-2) nam Holten bij rust met enkele goede aanvallen een 2-5 voorsprong. Direkt na rust draaide het team het best met goed spel, waarbij het team als totaal werd benut! Daardoor liep men uit naar de 2-8 voorsprong. Aan het eind. verslapte het spel van Holten iets, zodat LHC kon terugkomen tot 5-9. De welpjes speelden hun eerste competitiewedstrijd. Uit tegen WSV bleef het tot de rust 0-0. Na rust had WSV wat meer geluk en beschikte het over meer schot kracht, zodat met 6-0 werd gewon nen. Terinzagelegging aanvragen om vergunning Op de Afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 18 april 1988 tot en met 16 mei 1988 op werkda gen van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage de verzoeken om vergunning ingevolge de Hinderwet van: 1. de heer A. Wansink, Rijssenseweg 34 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van de rundveehouderij/dierenpension met een on dergrondse mestkelder en wagenloods, 2. de heer H. B. Lubbersen, Bijvanksweg 1a te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het rundvee- en varkensbedrijf met een varkensschuur en ondergrondse mestkelder. Voorts liggen deze aanvragen gedurende genoemde periode van 1 maand iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage in de sporthal ,,'t Mossink" (kantoor beheerder), Keizersweg 22 te Holten. Van deze aanvragen liggen tevens de ontwerp-beschikkingen ter in zage. De ontwerp-beschikkingen omvatten het onder voorwaarden verlenen van de vergunning. Schriftelijk kunnen tot 16 mei 1988 gemotiveerde bezwaren worden ingediend bij het College van Burgemeester en Wethouders van Holten. De persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaar schrift heeft ingediend, worden, indien daarom uitdrukkelijk ver zocht wordt, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook verzoeken om in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaar te mogen inbrengen tegen de aanvragen en/of ontwerp-beschikkingen. Hiervoor dient men dan een afspraak te maken vóór 9 mei 1988 met de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaar den welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen op 29 maart 1988 vergunning ingevolge de Hinderwet verleend aan: de heer G. J. Beldman, Oude Stationsweg 9 te Holten voor een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee- en mestvarkensbedrijf met opslag van drijfmest in kelders en opslag van dieselolie) omvattende vergunning. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende één maand na datum van terinzagelegging (vanaf 18 april 1988) op de hierboven genoemde lokaties en tijden ter inzage. Beroep tegen een beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Het moet in tweevoud worden ingediend bij deze Afdeling, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling, voornoemd. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. DOOR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VERLEENDE VERGUNNINGEN; ONTHEFFINGEN E.D, 1. Verleende kapvergunningen aan: - mevr. B. W. Boode-Veneklaas, Liezenweg 1; - de heer H. J. Overmeen, Kwintenweg 9 - de heer O. Wiegman, Molenbelterweg 34; 2. aan Holtens Gemengd Koor vergunning verleend voor het hou den van een verloting. Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of be roepschrift kan men zich wenden tot de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie Bij het gemeentelijk openlucht-rekreatiebad Twenhaarsveld is voor de duur van hetzwemseizoen 1988 (28 mei t.m. 4 september) plaats voor enkele parttime op in nader overleg vast te stellen werktijden. Ook zij die alleen de weekeinden beschikbaar zijn (mits het gehele seizoen) kunnen solliciteren. Voor deze funktie is een opleiding op LBO-niveau (kantoor-praktijk) of MAVO noodzakelijk. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan de sportcommissie, postbus 13, 7450 AA Holten. Woensdag 6 april was voor CNV-er Johan Stam een heuglijke dag. In verband met zijn 25-jarig lidmaat schap van de afdeling Holten van de Bouw- en Houtbond CNV werd Uij thuis onderscheiden met de gouden speld. De zilveren jubilaris kwam, na ge slaagd te zijn aan de LTS in Rijssen als timmerman in dienst van de fir ma Vukkink (Deventerweg) en is sinds 1971 werkzaam bij Bouwbe drijf Ligtenberg in Rijssen. De voorzitter van de Bouw- en Hout bond CNV in Holten, Gerrit Krui melaar, dankte in een korte toe spraak Johan Stam voor zijn trouw aan de christelijke vakbeweging. Daarna reikte hij de gouden speld en de bijbehorende oorkonde uit. Mevrouw Stam-Jansen werd in de bloemetjes gezet.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 5