Blauw Wit op dreef tegen sterk Vesos goedgevulde krentenwegge 5.98 Resultaten Blauw Wit Schoonmaakbedrijf nieuw in Holten Verwacht verlies voor Mintonette Attent Ben te Wierik MO'D'E Onze nieuwe voorjaarskollekties zijn een lust voor het oog! Speciale lente-aanbieding Dat is smullen van 't weekend Bloemenhoek ,HELMA" Bos ROOSJES HELMA" Bos TULPEN bos NARCISSEN Nieuw bestuur Holtertrappers TEGELCENTRUM „HET STENEN TIJDPERK" VAM r 1MNSIJMD ^0ftraat96 vrijdag zaterdag 1400 gram Speciaal voor de komende paasdagen hebben we exclusieve, feestelijke damesmode. Kom kiezen en passen! LeathalS=P,°,tune «•SSSÖ?- 33» Ook voor uw paasartikelen mt DONDERDAG 24 MAART 1988 HOLTENS NIEUWSBLAD 17 De Hellendoornse gasten lieten van meet af weten dat ze niet van plan waren om met lege handen naar huis te gaan en Blauw Wit kwam onder zware druk. De thuis club loerde het eerste kwartier op een succesje uit de counter en Hans Stam was heel dicht bij de openingstreffer, maar z'n harde schot vanaf een paar meter buiten de 16-meter-li jn werd door de rech- terpaal geblokkeerd. Vlak hierna kreeg de Vesos-rechtsbuiten, na een blunder van de Blauw Wit ver dediging, een levensgrote kans op een doelpunt, maar z'n schot ging via de lat over. Nadat de Vesos „storm" wat was geluwd kwam Blauw Wit met goe de combinaties over links en rechts wat meer in de aanval en kreeg Jan Vrugteveen een beste kans om de score te openen maar hij schoot ra kelings naast. In de daarop volgen de minuut kwam de thuisclub toch op 1-0 door Gerard Stam. Vesos drong hierna sterk aan voor de ge lijkmaker maar doelman Eelco Spijker wist met een paar schitte rende safe's doelpunten te voorko men. Na de thee twee hardwerkende teams. Blauw Wit om de voor sprong te vergroten en Vesos strij- De Fietscrossclub De Holtertrap pers heeft tijdens zijn onlangs ge houdenjaarvergadering een aantal nieuwe bestuursleden gekozen, het bestuur is nu als volgt samenge steld: Voorzitter, R. Huigens; secretaris, mevr. F. Vincent; penningmeester, mevr. A. Pinkert; bestuurslid- /baanbeheer, H. Pekkeriet; be stuurslid/trainer, D. Enzerink; wed strijd secretariaat, A. KI. Velder- man; club-blad, D. Enzerink. dend voor de gelijkmaker. Na p!m. tien minuten bracht Hans Stam na goed doorzetten van Johan P. Schalk Blauw Wit op 2-0 en een paar minuten later had het 3-0 moe ten zijn maar Hans Stam en Gerwin van der Velde verzuimden om de bal over de doellijn te blazen. In de slotfase probeerden de gasten het nog wel met schoten van afstand maar hiermee wist de Blauw Wit- goalie wel raad ën zo bleef het bij een 2-0 zege voor Blauw Wit, wat ge zien het spel, in 't bijzonder in de 2e helft, verdiend was. Stand: Eversberg 14-22, Drienero 13-22, De Esch 13-15, Rietvogels 14-15, Sport- lust 14-15, Blauw Wit 15-15, Marle 14-13, ASV14-11, Vesos 12-10, Daar- le 13-9, Boswinkel 14-9, Markvogels 14-8. De jonge ondernemer Ronnie Hulleman aan het werk. Wie de handen uit de mouwen wil steken, kan ook in de huidige tijd nog een eigen bedrijf beginnen, is de filosofie van Ronnie Hulleman uit Holten en de daad bij het woord voegend startte hij onlangs zijn eigen schoonmaakbedrijf. "Ik had zo'n vijfjaar bij een baas gewerkt, en hoewel het werk me uitstekend beviel, wilde ik toch voor mezelf beginnen. Wat mijn baas kan, kan ik ook, dacht ik bij mezelf. Ik heb de markt in Holten en omgeving zo eens gepolst en ik denk dat er een goede boterham te verdienen valt", verklaart Hulle man de grote stap. De jonge ondernemer heeft voor nét schoonmaakwerk al een paar vaste klanten, waaronder bedrij- vengarage Meinders, waar hij tij dens zijn werkzaamheden door onze fotograaf op de gevoelige plaat werd vastgelegd. Ronnie Hulleman beperkt zijn werkzaamheden niet tot bedrijven, maar is in de markt voor alle schoonmaakklussen. zoals vloe- ronderhoud, ramenlappen (ook voor particulieren) en schoonhou den van kantoren. Hij heeft de be schikking over de modernste appa ratuur. Wie belangstelling heeft, kan hem bereiken op het adres A. J. Goldsteinstraat 11, telefoon 6 4164. Blauw Wit 2-Achilles 3 In een boeiende en goede partij voetbal ging Blauw Wit met de straffe wind tegen in de aanval. De Enschedese kampioenskandidaat verdedigde prima en was vooral in de luchtduels sterker. De eerste kansen kwamen echter voor de thuisclub, maar de doelman wist schade te voorkomen waarbij hij over geluk niet had te klagen. Blauw Wit miste dat geluk toen 8 minuten voor rust een hoge bal in de verdediging bleef „hangen" juist op de schoen van een Enschedeër kwam en doelman Jansen kansloos was. In de tweede helft werd Achil les met de rug tegen de muur gezet en kwam in het stuk niet meer voor maar met alle geluk van de wereld, prima keeperswerk én gebrek aan scherpte bij Blauw Wit, bleef het 0- 1. Rietvogels 2-Blauw Wit 3 Het derde heeft zich na de afgang van 2 weken terug goed hersteld en na een wat moeizaam begin werd Rietvogels onder druk gezet. Er kwamen goede kansen op een doel punt maar het bleef toch bij rust met 0-1 door een treffer uit de re bound van Henk Bolink. Toen in de 2e helft enkele doelrijpe kansen niet werden benut werd er gemop perd en hiervan maakten de vogels gebruik (1-1). Blauw Wit ging hier na weer volop in de aanval met technisch goed voetbal dat uitein delijk resulteerde in royale 5-1 zege. De producers waren Jan Stam, Henk Stam en Henk Bolink (2x). Blauw Wit Dl-Excelsior D3 Blauw Wit Dl dat het thuis moest opnemen tegen medekoploper Ex celsior had het in het begin wat moeilijk en stond na een kwartier op 0-1. Vlak voor rust zorgde Doeke voor de gelijkmaker. In de 2e helft was Blauw Wit beduidend sterker, kreeg een paar mooie kansen die helaas niet wrden benut. Enter El-Blauw Wit El Het verhaal rond E 1 blijft posi tief eentonig want ook de uitwed strijd tegen Enter E 1 leverde geen problemen op. De jongens gingen met aan het hoofd Marco sterk van start en sloten de eerste helft af met een 5-0 voorsprong. Blauw Wit deed het na de rust wat kalmpjes aan en doelman Ger- tjan moest twee keer naar het net (5-2). Oorzaak: de voorhoede vond terug verdedigen niet nodig! De Enterse clubscheidsrechter putte uit de 2 doelpunten blijkbaar moed want hij liet in plaats van 20 minu ten een half uur spelen. Expres! Mankement aan z'n horloge! Laten we het op het laatste houden. Blauw Wit toonde echter weinig ge voel voorhumor en scoorde in de tien minuten „blessure"-tijd nog 2 keer. Eindstand: 2-7. Blauw Wit E2-Enter Vooruit E2 Doordat in de eerste tien minu ten Blauw Wit te opdringerig was kregen de gasten bij een uitval kans om te scoren en deden dat ook. Na dit doelpunt liep het bij het thuisteam wat beter en Hans Stam zorgde voor een 1-1 ruststand. Na de thee stelde E2 orde op zaken en wist de gasten op eigen helft in te pakken. Jan Hessel Bos scoorde 2-1 en Hans Stam liet na een lange rush met een mooi doelpunt de keeper kansloos (3-1) E.V. kwam hierna nog terug tot 3-2 en schoot in de slotfase nog een keer raak. Voor dien had Hans Stam al drie keer ge scoord en zo won Blauw Wit royaal maar verdiend met 6-3. Blauw Wit I-Markvogels I Blauw Wit begon zeer ijverig maar kwam in de 12e'minuut toch met 0-1 achter toen de doelman bij een hard schot kansloos was. De thuisclub kwam hierna met goed samenspel nog wel terug maar de vogeltjes bepaalden de ruststand op 0-2. In de 2e helft was Blauw Wit meer in de aanval, wist zich enkele kansen te scheppen die helaas niet werden benut. Markvogels bepaal de de eindstand op 3-0. Dynamo 2 - Mintonette (dames) 3-0 Zonder de zieke Yvonne en de ge blesseerde Martien, maar met Ni cole, Irene en Inge uit het tweede team, toog Mintonette vorige week naar Apeldoorn. Daar moest ge speeld worden tegen bijna-kam- pioen Dynamo 2. De dames waren best 'in' voor een stuntje, want te gen dit team was toch niets te ver liezen. Onder veel bekijks van maar liefst 4 flange) heren-teams uit de derde divisie („spelen die kleintjes zo hoog?"), werd de warming-up verzorgd. Klein maar dapper begonnen de Holtense dames. Helaas bleek al gauw dat er niets te stunten viel. Het gehandicapte team kwam veel te kort tegen het goed en degelijk spelende Dynamo. Daarbij opge teld de vele persoonlijke (begin- ners)fouten van het toch gerouti neerde Mintonette, maakte dat de eerste twee sets kansloos verloren werden (15-2 en 15-3). Coach Henk Koeslag maakte van de gelegenheid gebruik om de jonge tweede-team speelsters in te zetten, om ze zo wat spelervaring op te laten doen op hoger niveau. Het is fijn te constateren dat de meiden heel behoorlijk meedraai en. Want ook bij Mintonette heeft de jeugd de toekomst. In de derde set werd eindelijk vrij-uit en ont spannen gespeeld. Af en toe werden lange railey's door het nu fanatiek verdedigende Mintonette gewon nen en er werd voor het eerst in de wedstrijd een voorsprong genomen HU Tel. 05470-7 54 62 Na 5 jaarnu al een begrip op tegelgebied. (5-1). Maar Dynamo zette weer snel orde op zaken en maakte de set toch nog snel af (15-9). Aanstaande zaterdag wéér een belangrijke thuiswedstrijd tegen middenmoter Hillhout/Reflex. De dames verwachten u; om 16.00 uur in sporthal 't Mossink. Vrivo 2 - Mintonette 2 (dames) 3-0 Afgelopen vrijdagavond speelden de dames van het tweede, zonder de beide mid-aanvalsters Hieke en Wilma, tegen Vrivo 2 in Vriezen- veen. Van deze wedstrijd is weinig spectaculairs te melden. Met de setstanden 15-1, 15-6 en 15-10 was het een afgetekende overwinning voor Vrivo. Ongeloof in eigen kun nen en een aan de grond genagelde verdediging waren o.a. oorzaken van dit verlies. Voor Irene, Jolanda. Nicole en Inge gold ook nog, dat ze de pittige extra training met dames 1 van donderdagavond nog in de benen hadden zitten. Alleen in het begin van de derde set leek het er op dat de dames nog iets van plan waren; maar bij de stand van 2-8 stokte de machine wederom. Her verlies is dan ook grotendeels te wijten aan het team zelf en niet doordat Vrivo zoveel beter speelde Al met al een wedstrijd om snel te vergeten. Aanstaande zaterdag komt de koploper Rivo op bezoek en misschien dat de dames tegen dit team nog eens voor een stunt zouden kunnen gaan zorgen. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Vrivo 3 - Mintonette 5 (dames) 3-1 Ook dames 5 speelde afgelopen vrijdag tegen een team van Vrivo ir. Vriezenveen. Na een zeer korte in speeltijd begonnen de dames voi goede moed aan de wedstrijd. De eerste set ging een hele tijd gelijk op, maar werd op het nippertje door de Holtense dames gewonnen (13-15). Hierna begon de ellende. Vrivo prikte de ballen in alle gaten en hoeken. De Holtense dames had den daar weinig tegen in te bren gen. De tweede en derde set gingen met 15-10 naar Vrivo. De vierde set I leek Mintonette nog een heel eind te komen. Maar uiteindelijk was Vrivo de tegenstander toch weer te slim af (15-9). Zonder punten keer de Mintonette huiswaarts. Larenseweg 56, Holten, 05483-6 22 17 Dorpsstraat 61 - Holten Tel. 05483-6 42 27 Maandagmiddag geopend van 13.00-18,00 uur, EN WIN EEN REIS NAAR PARIJS! EIEREN ZOEKEN IN HOLTENSE ETALAGES! Kerkstraat 32/hoek Larenseweg Telefoon 6 43 67 donderdag, vrijdag en zaterdag met gipskruid nu p\0dder NladWia^ «rewafcer f,te walker Colour P,U^V succes =e«et ofmv. Topaas choice p\atooo OverthetoP 0ver rhUd diinu»" Tot ziens bij Dorpsstraat 39 - HOLTEN - tel. 05483-6 18 50

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 17