Blauw Wit te sterk voor Markvogels sport a agenda Holten paniekerig ten onder tegen TVC m Nipt verlies van handbalheren Hard werken van Mintonette-dames nog niet beloond HOLTENS NIEUWSBLAD Geslaagde klootschiet wedstrijden DONDERDAG 22 OKTOBER 1987 - Afgelopen weekend werden de eerste wedstrijden van de zaalcompetitie 1987-1988 verspeeld. Heren I moest uit tegen Voorwaarts uit Twello. Geen makkelijke start, aangezien Holten met een invallende keeper - die het overigens goed deed - moest aantre den. In de eerste helft ging de wed strijd redelijk gelijk op. Voorwaarts was vooral gevaarlijk via de break out. Na de ruststand van 5-3 kon Voor waarts vooral in het begin van de 2e helft makkelijk weglopen naar een rui me 13-3 voorsprong. In het laatst van de wedstrijd kreeg Holten iets meer vat op het spel en kwam men iets te- Onder schitterdende weersom standigheden hield de buurtvereni ging Dijkerhoek zondag haar jaar lijkse klootschietwedstrijden, die in een uitstekende sfeer werden ge speeld. In totaal waren er zo'n 80 deelne mers, zowel jong als oud, die het parcours aflegden dat was uitgezet vanaf Het Bonte Paard, Dijker- hoekseweg, Hakkertweg, Boeren- danssteeg, Oude Deventerweg. Winnaar werd de groep met het minste aantal worpen, nl. 41, be staande uit W. Bannink, E. Ban- nink en H. Paalman. rug 15-10. In de slotminuten kwam Holten niet dichterbij en bepaalde Voorwaarts de eindstand op 17-11. Scores: Meino v. Beek 6; Diederik Husslage 2; John Lamping, Nico Vorst, Arjen Akkerman 1. De dames speelden een goede wed strijd tegen het lastige Actief. Vooral verdedigend werd goed gespeeld, ter wijl het wisselende tempo in de aan val de Actief-verdediging enkele ma len verraste. Na ongeveer een kwar tier spelen was de stand 1-1. In de daarop volgende 10 minuten scoorde Holten 2 maal uit een goede combina tie en een keer uit de break out. Rust 5- 1Ook na de rust had Holten het betere van het spel. De winst met 8-3 was dan ook verdiend. De dames junioren had den een zware dobber aan Heeten. Bij rust stond Holten met 5-1 achter. In de tweede helft bleef Heeten sterker en kon het uitlopen naar de ruime 13-3 overwinning. Jeugd Slechts 2 jeugdteams kwamen in ak- tie. A1 speelde thuis tegen Haarle A1. De tegenstander was net een stapje te groot voor Holten. Bij rust leidde Haar le met 2-5. Na rust kwam Holten terug tot 5-6. Holten had nog een grote kans op een gelijke stand, maar miste. In de slotminuten liep Haarle toen nog weer uit tot 5-8. B1 speelde aanvallend een prima wedstrijd. Helaas was het ver dedigend even zo zwak. Gevolg was een voor een jeugdwedstrijd doel puntrijkewedstrijd. Bij rust leidde Hol ten met 10-5. Ook na rust veel scores, zodat Holten won met 19-13. SportBin Holten Keeper Spijker komt helemaal uit zijn doel om orde op zaken te stellen. Blauw Wit Zaterdag 24 oktober: SENIOREN: Blauw Wit 1 - Sportlust 1 1 14.30 uur; Blauw Wit 2 - BZSV 212.30 uur; Kloosterhaar - Blauw Wit 3 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); SWN 3 - Blauw Wit 412.45 uur (vertrek 11.45 uur); Enter V. 6 - Blauw Wit 5 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw Wit 6 - Enter V. 1010.30 uur; Blauw Wit 7 - Enter V. 7 12.45 uur; Deto 10 - Blauw Wit 812.30 uur (vertrek 11.30 uur). JUNIOREN: Blauw Wit Al - Excelsior A2 14.30 uur; Blauw Wit A2 - Hector A211.00 uur; Excelsior B2 - Blauw Wit BI 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Mark vogels Cl - Blauw Wit Cl 10.30 uur. PUPILLEN: Blauw Wit Dl - Enter V. Dl 10.00 uur; Blauw Wit El - SDOL El 09.45 uur; Blauw De Zweerf E5 - Blauw WitE210.30 uur (vertrekt 09.15 uur) RKSV F1 - Blauw Wit F1 11.00 uur (vertrek 10.15 uur). ZAALVOETBAL: Donderdag 22 oktober 19.00 uur Luctor-Blauw Wit 19.00 uur (ver trek 18.00 uur) Sporthal 't Mossink: Blauw Wit 2 - EBVZ 2 22.00 uur. Dinsdag 27 oktober 20.30 uur: Jaar vergadering in clubhuis. SV Holten JUNIOREN/PUPILLEN Zaterdag 24 oktober: Holten Al vrij; Holten A2 - Excel sior A4 12.45 uur; Holten BI - Luc- tor BI 14.30 uur; Holten B2 vrij; De Zweef C2 - Holten Cl 13.00 uur (ver trek 12.00 uur); SOS C2 - Holten C2 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); SWN Dl - Holten Dl 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten D2 - Excelsior D2 11.00 uur; Holten D3 - Excelsior D4 10.00 uur; De Zweef E2 - Holten E2 09.45 uur (vertrek 09.00 uur); Holten E2 - Nijverdal E2 11.00 uur. Holten F1 - Sp Rijssen F1 10.00 uur; De Zweef F3 - Holten F2 1115 uur (ver trek 10.30 uur). SENIOREN: Zondag 25 oktober: Holten 1 - He racles 14.30 uur; SV De Lutte - Hol ten 2 10.00 uur, vertrek 08.30 uur; Holten 3 - SOS 210.00 uur; Holten 4 vrij; La Premiere 4 - Holten 5,11.00 uur, vertrek 10.00 u.; Holten 6 - La Premiere 610.00 uur; Holten 7 - Om hoog 710.45 uur; Holten 8 - Haarle 7 09.00 u.; PH 16 - Holten 9 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Omhoog 6 - Hol ten 10 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Holten 11 - SOS 7 09.30 uur; Wier den 7 - Holten 12 10.00 u. (vertrek 09.00 uur). Lichtwedstrijd: dinsdag 27 okto ber Holten 1- Sp Enschede 1, aan vang 19.30 uur. Handbal Zaterdag 24 oktober: Holten Al uit tegen Schalkhaar om 12.30 uur. Vertrek 11.15 uur; BI uit tegen Heeten om 15.45 uur. vertrek 15.00 uur; JB 1 thuis tegen Zwolle JB om 14.15 uur Cl thuis tegen Hee ten C2 om 13.30. Zondag 25 oktober: Heren 1 thuis tegen Actief om 15.15; heren 2 thuis tegen Actief 4 om 14.10; Dames S thuis tegen ABS om 13.05. Junioren vrij. Blauw Wit had traditiegetrouw in Markelo weer de handen vol aan de Markvogels die zeer fel en met goed technisch spel van start gingen. In een offensief dat ruim een kwartier duur de wisten de vogels zich enkele prima kansen te scheppen. De Blauw Wit verdegiging kwam onder zware druk, speelde paniekerig en bij een schot uit een scrimmage wist doelman Eelco Spijker er nog juist een voetje tussen te krijgen en had vlak daarna geluk toen hij bij een hard schot van rechts binnen Luuk Kok „assistentie" kreeg van de rechterpaal. Geleidelijk aan wist Blauw Wit orde op zaken te stellen, kreeg meer grip op de vogels en Hans Stam kreeg uit een scherpe voorzet van Henry Stam de kans om de score te openen maar hij miste. Nog geen minuut later kopte Harry Kolkman uit een mooie kopbal rakelings naast maar vijf minuten later kwam Blauw Wit toch op 1-0 door Ger- jan de Velde die attent reageerde, toen de vogels defensie slordig terugspeel de op de keeper. Toch kwam de voor sprong al heel snel in gevaar toen Henry Thalen z'n eigen doelman „test te" die met moeite schade wist te voorkomen. In de slotfase van de eer ste helft kwam Blauw Wit op 2-0 door John Schalk die een voorzet van Harry Kolkman onhoudbaar inknalde; rust 2-0. Na plm. 10 minuten in de 2e helft kreeg de thuisclub een vrije trap toe gewezen, een metertje buiten de 16- meterlijn. Luuk Kok schoot steenhard in maar doelman Spijker wist de bal over te tikken. Vlak daarna kwam Blauw Wit op 3-0 door Gerjan de Velde die in het doelgebied de bal kreeg aan gespeeld door Hans Stam. Blauw Wit bleef hierna met goed technisch spel doorgaan en John Schalk kreeg een levensgrote kans op 4-0, maar hij schoot in de handen van de doelman. Met nog ongeveer 10 minuten te gaan kwam de thuisclub terug tot 1-3 uit een vrije trap die de zwak leidende scheidsrechter toekende, omdat doel man Spijker bij het uittrappen één stapje Je veel had gedaan. Luuk Kok was het kleine gaatje in de Blauw Wit muur niet ontgaan en hij schoot de bal onhoudbaar in de touwen. In de aller- de hoge eiken zich koesterde in.de na- laatste minuut kreeg John Schalk nog jaarszon. Al met al een spannende en een dot van een kans om 4-1 te scoren sportieve pot voetbal met een zeer maar hij schoot hoog over en ver- sterk spelende Blauw Wit verdedi- stoordederustvaneen houtduif die in ging. De wedstrijd TVC-Holten kende twee heel verschillende speclhelf- ten. Voor de rust was het een ge- lijkopgaande strijd met Holten als de gevaarlijkste ploeg, maar na de rust was TVC nadat het op simpele wijze de leiding had genomen veel gevaarlijker. Holten had Evert Dalemans weer in de gelederen, maar hij was nog niet weer op het oude peil terug. In de tweede helft werd hij dan ook vervangen door de weer op het oude nest teruggekeerde Jac. Speelman, die zodoende wel heel snel zijn rentree mocht maken. De rood-zwarten hadden voor de rust enkele goede kansen om de leiding te nemen. In het begin miste Ep Boode oog in oog met doelman Boerrichter, terwijl een kwartier la ter Evert Dalemans in goede sco- ringspositie het net niet wist te vin den. Bij Holten was het opvallend dat de zogenaamde eindpass vaak met de preciezie miste, die nodig is om doelrijpe kansen te creëren. Na de rust kwam TVC wel heel gemakkelijk aan de leiding, toen Geert Brands bij een terugspeelbal een tegenstander over het hoofd zag. TVC-spits Boerrichter profi teerde dankbaar van dit presentje (1-0). Bij haar poging om de gelijk maker te forceren, verwaarloosde Holten de verdedigende taken zo zeer, dat TVC kansen bij de vleet kreeg. Na zwak ingrijpen van de centrumverdedigers scoorde lin kerspits Weghorst fraai (2-0). De verwarring in de rood-zwarte defen sie was toen compleet. Nadat hij eerst net naast had 'gepunterd' was de dynamische spits Looman die 3- 0 het aantekenen. Uit een pass van Henny Jalving doelpuntte Ep Boode met een geweldige kogel te gen (3-1). Het bleef gevaarlijk voor het doel van Erwin Stukker, die o.a. een vrije trap boven zijn hoofd te gen de lat zag belanden. Toen hij uitlopend een situatie voetballend wilde oplossen ging de Holtense doelman de boot in. Hij speelde de bal riskant tussen de benen van een tegenstander door, maar bereikte de TVC-er Hofstee. Deze gaf met een afgemeten lob Stukker het na kijken (4-1). Hoewel Holten aanvallend alles probeerde om de score een beter aanzien te geven, bleef TVC door het paniekerig en ongeconcen treerd verdedigen van Jan van Mu- lem c.s. veel gevaarlijker. Toen scheidsrechter Dikkeboer die het sportieve duel goed leidde voor de laatste keer floot, was Holten door de Tubbergse blauwwitten op hardhandige wijze met de neus op de feiten gedrukt. Ook Twente- coach Kees Rijvers, zeker gekomen om enkele opgehemelde talenten te bekijken, was van mening dat TVC verdiend had gewonnen, maar dat Holten zich wel heel gemakke lijk op de slachtbank had laten leg gen. „Holten zal met name in verde digend opzicht orde op zaken moe ten gaan stellen", aldus de kleine voetbalprofessor. Heracles Donderdag ontvangen de rood zwarten Heracles, een tegenstan der waar niet mee te spotten valt, maar waartegen een herstel goed mogelijk lijkt. Zoals het programmablaadje vermeldde waren de luide aanmoe digingen van het weer groots opge komen publiek wèl aanwezig; de eerste punten konden echter niet binnengehaald worden. Het bezoe kende Kangeroe had evenals Min- tonette uit de vorige twee partijen nog geen enkel punt behaald. Bei de teams waren dan ook sterk ge motiveerd daar nu verandering in te brengen. Al direct in de eerste set werd duidelijk dat men aan elkaar gewaagd was. .Na tussenstanden van 7-7 en 11-14 wist Mintonette tot 14-14 bij te komen. Wonderwel wer den door eigen bloopers de puntjes toen aan Kangeroe cadeau gedaan: 14-16. Maar niet getreurd, deze te genstander moest* te pakken zijn. In de tweede set kwamen de Hol tense dames niet in hun ritme. Ge lukkig was Yvonne weer beschik baar waardoor coach Henk Koe slag weer meer mogelijkheden tot wisselen had. Zo werd in de tweede set overgeschakeld op het 1-5 sy steem (1 speel verdeelster, 5 aanval- sters) om door meer aanvalskracht grotere druk op de tegenstander uit te oefenen. Als gevolg van veel slechte passes was de aanval echter vaak te simpel van opzet. Kange roe wist hier goed van te profiteren, waarbij zij vrouwe Fortuna ook nogal eens op hun hand hadden; zij liepen uit naar 7-13. Nog even krab belde Mintonette terug, maar met 10-15 won Kangeroe wederom de set. Met vooral veel tempo en hard werken nam Mintonette in de der de set een 8-3 voorsprong. Helaas stokte het tempo weer, ging de op slag verkeerd of te simpel en gaf men Kangeroe de kans tot 8-8 bij te komen. Via 13-11 werd het 13-13. Het publiek werd stil van de span ning. Mintonette kon het helaas niet waarmaken: 13-15 setverlies. Komende zaterdag tegen EVOC (eveneens nog zonder punten) zal het in Emmeloord gaan gebeuren, want de motivatie en strijdlust zijn nog volop aanwezig. Mintonette 2 - Katers 1 (dames) 2-2 In de tweede thuiswedstrijd van dit seizoen, die één uur en drie kwartier duurde, heeft dames 2 haar tweede competitiepunt bin nengehaald tegen Katers uit Alme lo. Eigenlijk een punt te weinig, maar de realiteit was niet anders. De eerste set werd vrij gemakkelijk gewonnen. Via de tussenstanden 6- 4 en 11-5, werd het 15-8. Met name de serve werd beter verzorgd in ver gelijking met de vorige wedstrijd. In de tweede set ging de strijd gelijk op tqt 9-9. Daarna stokte het bij Mintonette waardoor met name de aanval wegviel en dus een stuk agressie. Deze set ging naar Katers (11-15). Dq derde set was gelijk aan de eerste. Mintonette liep snel uit naar een voorsprong van 9-3. Een hoofdrol was weggelegd voor Jo- lande Schippers met een sterke ser vice en daarnaast haar aktieve ver dediging. Deze set werd duidelijk gewonnen met 15-7. De vierde set was de meest spannende. Voordat de dames er erg in hadden keken zij aan tegen een achterstand van 4- 11, Voor coach Paul de Vrijer waren er niet zoveel mogelijkheden meer, want alle time-outs had hij reeds gebruikt: Op mentaliteit en karak ter werd er teruggevochten. Een aantal onmogelijke ballen werd verdedigd en zo sloop Mintonette dichterbij, totdat de stand van 13- 13 werd bereikt. Helaas trokken de dames aan het kortste eind en won Katers met 13-15. Mintonette 1 - Katers 1 (heren) 2-2 Heel moeizaam behaalden de he renvolleyballers afgelopen zater dag hun eerste punt. Een gedeelte lijk nieuw team, verjongd en nog niet geheel ingespeeld, leek in de eerste twee sets op een debacle af te gaan. Met de setstanden van 13-15 en 10-15 werd een 0-2 achterstand opgelopen. Met Jan-Herman ten Kampe in de ploeg en meer snel heid in de aanval werd Katers toch onder druk gezet en wist men de 3e set te winnen met 15-11. De vierde set liep eigenlijk goed. Er werd een behoorlijke voorsprong opge bouwd en de hoge aanval zorgde voor de rest. Eindelijk werd de pass ook beter en konden de setuppers er wat mee doen. Met 15-11 werd de vierde set gewonnen en het gelijk spel als een overwinning begroet. Hopelijk zet de stijgende lijn zich door, aanvallend loopt het wel, maar de verdediging kan nog veel beter. Mintonette 2 - Zwaluwen 4 In de eerste set ging Mintonette moeizaam van start. De pass was niet feilloos en Bert en Klaas had den de grootste moeite om de set up goed bij het net te brengen. Bij de stand 12-6 leek de set bijna bin nen. Leek ja, want op dat moment meende de scheidsrechter de te genpartij te moeten helpen. Twee dikke arbitrale blunders zorgden er voor dat het niet 14-6 maar 12-8 werd. Zoiets geeft de tegenstander vleugels en Mintonette stroop on der de schoenen. Het werd tenslot te dan ook 16-18. In de tweede set was het al niet veel beter. Irritaties aan beide kanten van het net droe gen niet bij tot hoogstaand spel. Weer was het Zwaluwen dat aan het langste eind trok, 11-15. Deze stand noopte aanvoerder Kest om te gaan wisselen. Hij ging er uit en het jonge talent Johan nam zijn plaats in. Of het nu lag aan Bert's woorden, wé halen onze kontribu- tie er maximaal uit (iedere wed strijd 4 sets spelen) of aan de af spraak zich door niets meer te laten afleiden, het ging in die set veel be ter. Via 6-3,10-5 werd het tenslotte 15-10. Ook in de vierde set, die ge kenmerkt werd door lange rally's en zinderende spanning, bleven de Holtenaren steeds aan de goede kant van de score. Helaas (kondi- tie, mijne heren?) zakten ze aan het eind van de set helemaal weg. Bij de stand 11-15 was de eerste neder laag een feit. DOOR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VERLEEN DE VERGUNNINGEN, ONTHEFFINGEN E.D. 1. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN: - aan de heer J. Jungblut voor de bouw van een carport bij de wo ning Enkweg 8; - aan de heer J. Paalman voor de bouw van een wagenloods bij het perceel Borkeldsweg 93; - aan de heer S. K. de Jong toestemming verleend voor het aan brengen van een dakraam in de woning Köllingserf 21 - aan Aegon Recreatie b.v. vergunning verleend voor de bouw van 23 recreatiebungalows op het vakantiepark „Twenhaarsveld"; 2. aan de Holtense Boerendansers vergunning verleend t.b.v. een verloting; 3. aan de Carnavalsvereniging „De Fienpreuvers" toestemming ver leend t.b.v. de aktie Prins raden; 4. aan Zendingsgenootschap Evangelische Broeder Gemeente te Zelhem vergunning verleend voor een kaarsenverkoopaktie; Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of be roepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. OPENBARE KENNISGEVING VERKEERSMAATREGELEN VALKENWEG Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij bij hun besluit van 13 oktober 1987, nr. 15/IJm/T, een parkeerverbod voor de zuidzijde van de Valkenweg, vanaf een punt gelegen op 200 m. ten zuidwesten van de Patrijzenweg tot aan de Patrijzenweg, hebben vastgesteld. Dit besluit dient ter handhaving van het bij besluit van gedeputeerde staten van Overijssel van 18 december 1980 voor dit gedeelte van de Valkenweg ingestelde parkeerverbod en was noodzakelijk in verband met het feit dat de bevoegdheid tot het vaststellen van verkeersmaat regelen is overgegaan naar de gemeente, omdat de Valkenweg thans is gelegen binnen de bebouwde kom van Holten. Het besluit ligt ter gemeentesecretarie, kamer 6 (bibliotheek/Ie Jszaal) voor een ieder ter inzage. Van bovenvermeld besluit is een afschrift verzonden aan de instan ties, die krachtens wettelijk voorschrift in het bezit daarvan dienen te worden gesteld. Iedere belanghebbende kan op grond van artikel 135 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens tegen dit besluit beroep instellen binnen dertig dagen na de dag, waarop dit besluit ter openbare kennis is gebracht. Het beroepschrift moet aan Hare Majes teit de Koningin worden gericht, doch bij de Commissaris der Konin gin in Overijssel, postbus 10078,8000 GB Zwolle, worden ingediend. Holten, 22 oktober 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. INSPRAAK M.B.T. HET VOORONTWERP-BESTEM MINGSPLAN .KAMPEERCENTRUM DE HASPEL". Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij met het oog op de voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan voor het recreatieterrein „De Haspel", Langstraat 2 te Holten, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 5 van de Inspraakverordening voor die gemeente een inspraakprocedure hebben vastgesteld. In het kader van deze procedure ligt het voorontwerp-bestemmings plan „Kampeercentrum De Haspel", vervat in toelichting, plankaart en voorschriften, met ingang van 26 oktober 1987 gedurende 14 da gen ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor inge zetenen en in de gemeente een belanghebbende natuurlijke of rechts personen ter inzage. Op verzoek kan daarbij ambtelijke bijstand worden verleend. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen schriftelijke op- of aanmerkingen met betrekking tot de beleidsvoornemens ten aan zien van het gebied waarop het voorontwerp-plan betrekking heeft, voor zover niet betrekking hebbende op de exacte invulling van het plan, worden ingezonden aan burgemeester en wethouders. Deze schriftelijke op- of aanmerkingen worden bij het voorontwerpplan ter inzage gelegd. De persoonlijke gegevens van degene, die op- of aan merkingen hebben gemaakt, worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt gevraagd - niet bekend gemaakt. Uitdrukkelijk wordt hierbij opgemerkt dat deze inspraakmogelijkheid niet bedoeld is en dient tér vervanging van de voorgeschreven bezwa renprocedure ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daartoe wordt op een later tijdstip nog gelegenheid gegeven. Op 12 november 1987 zal in het gemeentehuis, kamer 1 (ingang trap- zijde Kerkstraat) om 20.00 uur een openbare hoorzitting worden ge houden, waarin: - van gemeentewege een toelichting op de beleidsvoornemens zal worden gegeven; - gestelde vragen zullen worden beantwoord; - eventuele ingediende wijzigings- of alternatieve voorstellen zullen worden behandeld. Ter afronding van de inspraakprocedure wordt door of namens bur gemeester en wethouders een eindverslag opgemaakt. Ingezetenen en in de gemeente een belanghebbende natuurlijke of rechtspersonen kunnen tevens omtrent de uitvoering van de In spraakverordening of de uitvoering van de inspraakprocedure een schriftelijke klacht indienen bij burgemeester en wethouders. Een klacht, gericht tegen de uitvoering van de inspraakprocedure dient te worden ingediend uiterlijk veertien dagen na afloop van de inspraak procedure. Holten, 22 oktober 1987. Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. HINDERWET Terinzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaar den, welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omge ving te voorkomeh op 20 oktober 1987 vergunning ingevolge de Hin derwet verleend aan: de Maatschap G. J. en G. D. Klein Teeselink, Beumersteeg 5 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het rundvee-, melkvee-, fok- en mestvarkensbedrijf. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende één maand na de datum van terinzagelegging (vanaf 26 oktober 1987) op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, alsmede in de sporthal ,,'t Mossink" (kantoor beheerder) aan de Keizersweg, ter in zage gedurende de hierboven genoemde termijn. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend binnen één maand na de dagtekening van de kennisgeving van de terinzagelegging, derhalve vóór 26 november 1987 bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit ver zoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De Beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. CONCEPT SOCIAAL-CULTUREEL PROGRAMMA 1988 Het concept Sociaal-Cultureel Programma 1988 is op 15 oktober j.l. door de Commissie Sociaal-Cultureel Werk voorlopig vastgesteld. Met ingang van heden ligt het concept tot en met 9 november a.s. ter inzage op de afdeling welzijn van het gemeentehuis erv in de biblio theek in de Rörikstraat. Eventuele op- en aanmerkingen, reacties en/of bezwaren met betrekking tot dit concept kunt u schriftelijk bij de Com missie Sociaal-Cultureel Werk indienen. Na 9 november ingediende reacties zullen niet meer in behandeling worden genomen.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 7