sport a agenda A Freek ter Hoeven nieuw erelid van SV Holten Holten strijdend ten onder tegen GFC: 2-3 Succes atleten in Kariboecross Blauw Wit in slotfase geklopt Eerste wedstrijd in Stal De Eik Winst en verlies voor TTV Holten Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Nacht om Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Bollenactie Mintonette DONDERDAG 8 OKTOBER 1987 - Bij de Kariboecross in Goor be haalden de Holtense atleten weer aansprekende resultaten. Egbert Veneklaas won onbedreigd de hal ve marathon in 1 uur 12 minuten en 58 seconden. De 10,5 km-loop werd gewonnen door Jan Koopman in 36.52. Hendri Markvoort liep deze afstand in 44.19. Ook op de 6 km was er een ereplaats voor Holten. Jan Dijkink werd bier tweede in 24.43. Nieuweling Bronsvoort deed er 28.58 over en Dinie Ophof kwam in 40.15 binnen. Echtgenoot Benny was minder gelukkig. Al bij het inlopen viel hij uit. Komend weekeinde staat zaterdag de Groot Graffel-loop in Wamsveld op het programma over 2, 5 en 10 kilometer en op dezelfde dag zijn in Ommen de Ommerboslopen over dezelfde afstanden. Zondag is de Dinkelloop in Losser over 2,3,4,5, en 7,2 kilometer en de Beaufort-loop in Raalte over 2,5 5,8,11,6 en 17,4 kilometer. Blauw Wit Senioren: Blauw Wit 1-Boswinkel 1 14.30 u., Blauw Wit2-Juliana 412.30 u., Excelsior 8-Blauw Wit 3 12.45 u. V. 11.45 u.; Eversberg 2-Blauw Wit 4, 12.30 u. V. 11.30 u.; Enter V. 7- Blauw Wit 5 12.30 u. V. 11.30 u.; Blauw Wit 6-DES 8,10.30 u.; Blauw Wit 7-DOS '37 8 12.45 u. Junioren: Blauw Wit Al-SWN Al 14.30 u.; Blauw Wit A2-Excelsior A4 11.00 u.; RKSV Bl-Blauw Wit BI, 14.30 u. V. 13.30 u.. Almelo Cl- Blauw Wit Cl 14.30 u. V. 13.30 u. Pupillen: Blauw Wit Dl-Excelsior D2 10.00 u.; Blauw Wit El-Holten El 9.45 u.; Holten E2-Blauw Wit E2 11.00 u. Enter Fl-Blauw Wit Fl, 12.00 u. V.11.00 u. Damesvoetbal: Blauw Wit meisjes- RV 11.00 u. Woensdag 14 oktober: (dames): 19.00 u. Hoeve Vooruit-Blauw Wit dames I. Zaalvoetbal: donderdag 8 oktober: Sporthal 't Mossink; Blauw Wit I- de Tunnel 122.00 uur. SV Holten Zondag 11 oktober Senioren bekerwedstrijd Heeten 1-Holten 1, aanvang 14.30 uur, vertrek 13.00 uur; Holten 2-De Zweef 3, aanvang 10.00 uur; Om hoog 2-Holten 3, aanvang 10.00 uur, vertrek: 9.00 uur; SDOL 4-Holten 4, aanvang 11.45 uur, vertrek 10.45 uur; Holten 5-SOS 3, aanvang 10.00 uur; Bomerbroek 3-Holten 6, aan vang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur; Holten 7-SOS 6, aanvang 10.45 uur, Holten 8-PH 15, aanvang 9.00 uur; SOS 7-Holten 9, aanvang 9.30 uur, vertrek 8.30 uur; De Zweef 10-Hol- ten 10, aanvang 9.00 uur, vertrek 8.00 uur; Holten 11-Luctor 9, aan vang 9.30 uur; Holten 12, De Zweef 13, aanvang 10.00 uur. Junioren: Excelsior A2-Holten Al, aanvang 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Holten A2-GFC A2, aanvang 12.45 uur, Holten Bl-Spl. Vroomsh. BI, aanvang 14.30 uur; Twenthe B2-Holten B2, aanvang 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Den Ham Cl-Hol- ten Cl, aanvang 11.00 uur, vertrek 09.45 uur; DES C2-Holten C2, aan vang 10.30 uur, vertrek 9.45 uur. Pupillen: Excelsior Dl-Holten Dl, aanvang 10.00 uur, vertrek 9.00 uur; Holten D2-SWN D2, aanvang 9.00 Het afgelopen tafeltennisweekein- de bracht de TTV Holten winst en verlies. Holten 3 won met 6-4 van De Brug 10 en zorgde dus voor een goede competitiestart. Ron Hulle- man en Rien Lammertink wonnen al hun partijen. Alleen het dubbel bleek een probleem. Dankzij een „mazzelballetje" van de tegenstan ders raakte het Holtense duo uit hun ritme, waardoor ze in kansrij ke positie toch nog verloren. De nieuwe man Harry Rensen speelde bewust aanvallend maar zijn strijdlust werd niet beloond. Minder succesvol was Holten 5 dat met 2-8 van Smash '82 verloor. Voor Hans S en Bertil B was er de troost van een gewonnen partij, maar Ri chard N moet in het verloop van de competitie door goede training de smaak nog wat beter te pakken krijgen. Blauw Wit 2-Vroomshoopse Boys 3 4-4. Blauw Wit begon deze wedstrijd gemotiveerd tegen het bovenaan staan Vr. Boys. Binnen vijf minu ten had Blauw Wit al twee maal succes. Twee maal ook scorode Evert Vruggink. Hierna speelde het tweede een bekeken eerste helft. Uit een corner vlak voor rust kreeg Vroomshoop de beste kans om te scoren, maar Harry Paalman redde op de doellijn. Na rust was het spoe dig 2-1 en leek de angst bij Blauw Wit binnen te sluipen. De groep uur; Holten D3-SVZW D2, aanvang £>e scheidende algemeen voorzitter Jaap van Doorninck speldt een glunderende Freek ter Hoeven de eretekenen prf uit 10.00 uur; Blauw Wit El-Holten El, aanvang 9.45 uur, vertrek 8.15 uur; Holten E2-Blauw Wit E2; Holten Fl-Markvogels Fl, aanvang 10.00 uur; SWN F2-Holten F2, aanvang 10.45 uur, vertrek 10.00 uur. Hockey Programma 10 oktober: Goor A- Jongens A 13.00 uur, EHV-Jongens maxi 10.00 uur KG, Puppies-Goor 11.00 uur, Jongens B-PW B2,13.00 uur, Jongens C-Ommen Cl 13.00 uur, Jongens D-Lochem Dl 10.00 uur, Meisjes A-Almelo A214.30 uur, Meisjes Bl-Bully BI 11.30 uur, Meisjes B2-Hengelo B3 11.30 uur, Meisjes C-de Porre Cl 10.00 uur, Jongens mini-Meisjes mini 12.00 uur. Porgramma 11 oktober: Heren 1- Beuningen 14.30 uur; Veteranen B- Bully 12.30 uur. Volleybal Programma vrijdagavond: 19.00 meisjes A2-Flash 3, dames 3-Rac 3, 20.15 heren 3-Flash 4, dames 4-Rac 4. Programma zaterdag: 14.00 meis jes Al-Flash 2, heren 1-heren 2, da mes 2-Flash 2, 16.00 meisjes B- Flash 3, dames 1-Flash 1. Handbal Za. 10-10: Al thuis tegen Kwiek om 12.00, JB 1 thuis tegen Apeldoorn '80 om 11.00 uur; BI thuis tegen Dalfsen om 13.00 uur. Za. 11-10: dames S oefenwedstrijd tegen Schalkhaar om 13.00 in Gors- sel. Vertrek 12.00. Klavier 1-Schöpke ma. 12 okt. Fif- ty-Fifty-Klavier 2 ma. 12 okt., Kla vier 3-Sallandse Kamer di. 13 okt. Praothuus 3-Klavier 4 do. 15 okt. „Geerne" klonk het afgelopen maandagavond in de kantine van de SV Holten Doominck de verbetering van de luidkeels uit de mond van Freek ter Hoeven. Zojuist had algemeen voorzitter accommodatie op Meermanskamp Jaap van Doorninck hem gevraagd of hij bereid was het erelidmaatschap van de noemde. „Hopelijk vinden we snel vereniging te aanvaarden. Daar hoefde de HVC-er in hart en nieren niet lang iemand die de kar weer wil trek- over na te denken. Eenmaal in gezelschap van vrouw en dochter, die zich tot die ken" sprak Kurz, daarmee aange- tijd angstvallig hadden schuil gehouden kreeg Ter Hoeven de versierselen op gespeld die bij deze eretitel horen. De wedstrijd Blauw Wit-Evers- berg kende een sterke start van de thuisclub en na 10 minuten kreeg Jan Vrugteveen een dot van een kans op de openingstreffer maar hij schoot in de handen van doelman Hans van Luit. Enkele minuten la ter kreeg de pijlsnelle midvoor van Eversberg Pelitessi een goede kans om z'n team op 1-0 te brengen, maar hij knalde rakelings naast. Hetzelfde deed Henk Veerman, die na een misser van een Blauw Wit- verdediger, plotsklaps voor doel man Eelco Spijker verscheen maar ook voor hem was het blijkbaar te was het Henk Veerman die 0-2 liet aantekenen. John Peter Schalk kreeg na flink doorzetten in de al- moeilijk om de kans doeltreffend af lerlaatste minuut een kansje om de eer te redden maar de doelman wist dit met een pietsie geluk te voorko men. te ronden. Vlak daarna kreeg Veer man weer een goede mogelijkheid maar keeper Spijker wist met een snelle reactie de bal over de lat te tikken. Vlak voor rust schoot Harry Kolkman, na de doelman te heb ben uitgespeeld, rakelings langs de rechterpaal. Tijdens de theepauze had de trai ner van Eversberg z'n jongens blijk baar de opdracht gegeven om een overrompelingstaktiek toe te pas sen want er ontstond een enorme druk op het Blauwwitte doel wat resulteerde in drie hoekschoppen binnen vijf minuten. Er kwamen Tegen GFC thuis is Holten in een goede kansen voor de gasten die kwartier tijd weggespeeld. Net als door Van Petersen, Piconisa en in de eerste wedstrijd tegen Luctor Spikker niet werden benut. Met vormde de eerste tegentreffer de nog ruim een kwartier te gaan inleiding voor een grote wanorde stuurde trainer Henk Mennegat jn de verdediging. Daarin werd voor de moegestreden middenvel- van Asselt node gemist. Nadat der Henry Stam en linksbuiten GFC-er Hendrik Veldhove na en Harry Kolkman, Gerwin de Velde half uur de score opende, profiteer- enEefVrugginkdeweiinmaarook den zijn elftalgenoten Géab Smit die konden het Eversbergse geweld en Jan Veltkamp ook dankbaar niet keren. De gasten kwamen uit van Holtense open huis: 0-3. een vrije schop van een paar meter buiten het strafschop gebied op 0-1 De ruime achterstand bij rust was door Jan van Petersen (die van de daarom zo verwonderlijk omdat vrije ruimte links van de muur pro- Holten het eerst half uur het initia- fiteerde cn de bal steenhard in de tief nam. Eik Broekmaat en Ep touwen joeg). Twee minuten later Boode zagen goede schoten maar Ter Hoeven was door de afdeling Voetbal voorgedragen voor het ere lidmaatschap. En dat is natuurlijk niet vreemd gezien de lange lijst van functies die hij voor HVC en la ter W en SV Holten vervuld.Voor- zitter Van Doorninck memoreerde ze in zijn toespraak nog even op een humoristische wijze. Zo belandde Ter Hoeven, na zijn komst naar Holten in 1964 via het jeugdbestuur in het bestuur van wat toen nog HVC heette. Dat was in de tijd dat de Holtense zondagsvoetballers nog op het Sportdal een balletje trapten. Als elftalleider maakte Freek te Hoeven daar heel wat mee, waarbij de roemruchte vechpartij tussen Soertje en Kerkhof van En ter nog wel jarenlang van vader op zoon zal worden voortgeleverd. Des te vreemder keek de elftalleider op toen eenmaal voor de tuchtcom- missie alles ontkend werd en beide spelers als vrienden uit elkaar gin gen. Dat waren de tijden van aan leggen met de bus bij Tibbe of Blom en de problemen die Freek ter Hoe ven daarna had om iedereen weer in de bus te krijgen. Niet in het minst het jeugdige talent die hij ooit nog eens van de Heetense ker mis en een barkruk bij Jan Maats moest plukken om hem tegen zich zelf in bescherming te nemen. Die voetballer werd later zijn schoon zoon. Maar ook op andere gebieden maakte Ter Hoeven zich verdien stelijk. Als correspondent voor de regionale pers bijvoorbeeld en aan het financiële front als penning meester. Of als grote animator van de Oliebollencross en de Suppor tersvereniging, waarvoor hij nu nog actief is. Al met al kon de vergade ring met voorzitter Van Doominck instemmen dat zo iemand het ere lidmaatschap meer dan waardig is. Dat vond ook voetbalvoorzitter Jan Kurz die mevrouw Ter Hoeven in de bloemetjes zette en de sporti viteit van de hele familie benadruk te. Freek ter Hoeven zelf zei zeer ver eerd te zijn met de onderscheiding. In zijn dankwoord zei hij nog eens dat men nooit tevergeefs een be vend dat de vacature algemeen voorzitter nog niet vervuld is. Voor lopig zal er vanauit het algemeen bestuur een ad-interim voorzitter moeten worden benoemd. In zijn jaarverslag kon secretaris G.W. Oberink melding maken van een groeiend ledenaantal. Per 1 juli telde de SV Holten 693 leden tegen over 645 een jaar eerder. Overigens komen die grotendeels op rekening De verdere vergadering stond in van de afdeling atletiek die van 47 weer op gelijke hoogte, toen bij het het teken van het afscheid van al- leden naar 87 leden een spectacu- uitverdedigen Blauw Wit in de fout gemeen voorzitter Jaap van Door- laire groei toonde. Gevoetbald ging. Even leek Blauw Wit in elkaar ninck, die de omnivereniging zes wordt er momenteel minder. Te- te storten, maar het duo Spijker/ jaar leidde. Hij werd bedankt door genover 472 voetballers vorig jaar Thalen voorkwam doelpunten van voetbalvoorzitter Jan Kurz die als staan er nu 460. In 1983 telde de de Rijssenaren. Langzaam maar ze- hoogtepunt van de periode Van voetbalafdeling zelfs nog 510 leden, ker kwam het derde weer uit de ver roep op hem zal doen, „maar" ver volgde hij „ik doe het wel wat rusti ger aan want ik ben nu in mijn tweede jeugd. Als belangrijkste punt voor de toekomst noemde hij de aandacht voor de jeugd. Voorzitter liep via Evert en Hans Aanstoot uit naar een veilige voorsprong (4-1) zo dacht men. De Boys kwamen nu met goede aanvallen terug en scoorden 4-2 met 15 minuten te gaan. Enkele minuten later werd de keeper van Blauw Wit door de zon verblind en kon het goed geplaat ste schot niet keren. In de laatste minuten van de wedstrijd drong Vroomshoop echt aan voor de ge lijkmaker. Uit een corner scoorden de Boys alsnog de gelijkmaker: 4-4. Sportclub Rijssen 4-Blauw Wit 3 2- 3 Blauw Wit had in deze wedstrijd wat goed te maken en dus werd er stormachtig begonnen. Het harde werken werd al snel beloond door attent spel van Henk Stam en Jaap Kruk, dat twee doelpunten ople verde. Sportclub begon toen wat terug te doen, maar echt gevaarlijk werd men niet. Een fraaie omhaal leverde toch een mooi doelpunt op en de spanning was terug. Rust: 1- 2. Direct na rust kwamen de ploegen dediging. En werden er kansen ge creëerd. Een goede voorzet op maat van Henk Bolink leverde een doel punt op toen Henk Stam goed in kopte. De eeste overwinning was een feit voor het derde. Excelsior 16-Blauw Wit 8 9-1 Het lag zeer waarschijnlijk aan de „brulfte" van vrijdagavond want na vijf minuten was het al 1-0 toen Ben z'n eigen doelman kansloos liet. Voor rust werd het zelfs nog 3-0 toen Meloen tikkie terug zag mis lukken en Excelsior een aanval goed afrondde. Rust 3-0. Na rust scoorde Excelsior geleidelijk aan verder tot 8-0. Bij een goede tegen aanval kopte J. W. tegen de lat maar de goed meegekomen Ben scoorde zijn tweede goal, echter nu wel aan de goede kant. Excelsior bepaalde de eindstand op 9-1. Sp. Rijssen 5-Blauw Wit 5 4-5 Blauw Wit 5 houdt van korfbal uitslagen. Vorige week werd thuis met 7-3 van Vesos 4 gewonnen met liefst 5 doelpunten van good old Johan Stam. Afgelopen zaterdag werd zeer moeizaam met 4-5 ge wonnen bij Sp. Rijssen 5. De gast heren kwamen voor rust twee keer op voorsprong, doch Blauw Wit wist weer langszij te komen (rust stand 2-2). Direct na de hervatting nam Blauw Wit het initiatief en kwam op 2-3, via 3-3, 3-4, 4-4 kwam de volle winst met 4-5 uiteindelijk toch bij het vijfde terecht. van deze zondag kan handhaven, dan draait deze ploeg in de top mee. Holten 7-SDOL 6 6-1 Holten 7 zit in een heel ander vel Holten 4-Omhoog 5 4-0 In de derde thuiswedstrijd van Holten 4 lieten de doelpunten lang op zich wachten. Hevig verzet van de Wierdenaren leverde in de eerste dan de eerste beide competitiewed- speelhelft geen doelpunten op. Dat strijden. Dat ondervonden de Lut- zou in de tweede helft wel even an- tenbergers aan den lijve. Met niet ders worden. Banno slechtte de minder dan 6-1 sloot de thuisclub groen-witte muur het eerst, spoe- deze wedstrijd af. Holten ging ver- dig gevolgd door H. ter Harmsel woestend van start en zag Albert (2x) en W. Schooien. Door dit resul- w. en Johny N. scoren. Twee tacti- taat blijft Holten 4 ongeslagen aan Sche wissels tijdens de rust lieten kon gemakkelijk 0-2 laten noteren. Ook na de wisseling begon Holten met sterk aanvallend spel, maar toen de beslissende derde treffer uitbleef putte Enter hieruit veel moed en kon de wedstrijd alsnog egaliseren. Holten 11-Heracles 7 4-3 Met een doelsaldo van 3 voor en 33 tegen na 3 wedstrijden mochten de Holtemaren weinig hoop koes teren op een gunstig resultaat. Het eerste tegendoelpunt deerde de ploeg niet. Maestro Klaasje mocht vanaf de strafschopstip raak schie ten en even later werd een prachti ge één-twee afgerond door dezelfde de leiding in haar klasse. De 93 deelnemers aan de traditio nele „Nacht om Holten" hebben een sportief en gezellig evenement beleefd. Deze achtiende editie, als gewoonlijk georganiseerd door M.A.C. „de Holterberg", werd verre den in de nacht van zaterdag drie op zondag vier oktober. Het par cours had een lengte van 93 kilome ter en lag in zijn geheel binnen de gemeente Holten. De gemiddelde snelheid bedroeg 24' kilometer per uur. Dames van de M.A.C. schonken bij erve „De Grie- ze" in de Beuseberg koffie. Gele genheid voor een spelletje „Rad van Avontuur" werd gegeven bij het eindpunt. De voorzitter van M.A.C., D.J. Schooien, sprak tij dens de prijsuitreiking een woord van dank tot de uitzetters, reken kamer en de controleurs. Uitslagen: 1. J. Paalman, Haarie 115 strafpnt., 2. W. Fleerkate, Mar- kelo 183, 3. H. Mooiweer, Holten 193, 4. H. Paalman, Wierden 196, 5. J. Hannink Raalte 216, 7. F.H. Schippers, Holten 233,8. J.A. Schu- chard, Holten 236, 11. J.G. van Holten 8-Heracles 3 5-2 Een fris spelend Holten een verdiende overwinning ge boekt. Na de wanvertoning van vo rige week speelde Holten met veel meer inzet en dat leverde meteen het gewenste resultaat op. De 2-1 ruststand deed nog geen ruime zege vermoeden. J. Rietberg en M. Aanstoot waren voor Holten suc cesvol. Na het wisselen van speel de doelpuntenmachine nog ge smeerder lopen. Opnieuw Albert, Bolder Jan (2x) en Erik H. zorgden 6 heeft voor ff0ZÜn en voor een glunderende coach Soer. speler. Concentratieverlies leidde 0nan o o v Bruggen, Holten 287. Aanmoedi- m de tweede helft tot een 2-3 ach- Holten 8-Wierden 6 2-2 Al na een kwartier keek Holten 8 tegen een 0-2 achterstand aan. Kee per Pasop deed zijn naam weinig eer aan. Een klaarwakker ge schrokken Holten 8 begon daarop terstand. Holten wenste niet te ca pituleren en rook de eerste zege toen Ronald E. de stand gelijk trok. De man uit Maarkei (J.J.) haalde met een diagonaal schot de eerste winstpunten voor Holten 11 bin nen. gingsprijzen: H. Westerink (Hol ten), H. Lammertink (Zwolle), H. Steunenberg (Holten), E.J. Bou- man (Nw. Heeten), Halkers (Deven ter), H. Vree Egberts (Nw. Heeten) en E. Boersma (Holten). De poedel prijs ging naar Wijs (Vorden) met 811 strafpnt. helft was het hek van de dam en de bakens te verzetten en het was walste een ontketend zesde over good-old André Dekker die tegen- haar tegenstander heen. Opnieuw scoorde. Na de pauze kwam Wier- Martin met twee treffers en H. Vin- den praktisch niet meer over de cent zorgde voor de grootste sei- middenlijn. Slechts een knoert van zoenzege. Indien Holten 6 het peil „Koetse" leidde tot enig succes (2- 2). Toen de uitstekend leidende Herman Schutte de wedstrijd naar het verleden blies had Holten haar eerste verliespuntje te pakken. Het was duidelijk dat hier wel de twee sterkste ploegen uit de 5e klasse te genover elkaar stonden. juist naast gaan. Het pleit voor de Holtenaren dat ze na rust niet bij de pakken gingen neerzitten. Toen de sterk spelende Geert Brands direct na de hervatting met een afstands schot de achterstand tot 1-3 terug bracht, kreeg Holten weer hoop op een beter resultaat. GFC kwam steeds meer in de verdrukking, al moet gezegd worden dat de Goorse uitvallen levensgevaarlijk waren. Aangezien de Goorse verdedigers consequent verdedigden en de Hol tenaren geen meesters op de vier kante meter bleken, bleef het lange tijd bij die 1-3 stand. Achtereenvol gens zochten Geert Brands en Ep Boode schietend, en Erik Broek- maat koppend het doel te hoog. Bij dat onfortuin kwam nog eens het wegvallen van de felle Jan Traan- man die, na een terecht bestrafte overtreding, de streng fluitende scheidsrechter Hollegien uit Wier den een weinig vleiende opmerking toevoegde. Hij kon voortijdig naar de kleedkamer. Ook met tien man zette Holten goed door en toen Geert Brands zeven minuten voor tijd een kanp doelpunt maakte, zat een gelijk spel er nog in. Holten kreeg in de spannende slotfase nog enkele kansen, maar met kunst en vliegwerk hield GFC beide punten in handen. Daarmee kreeg Holten te weinig: 2-3. SDOL 7-Holten 9 0-1 Het grote veldoverwicht van Hol ten 9 kon voor rust nog niet in cij fers tot uitdrukking worden ge bracht. Het duurde tot de 85e mi nuut eer Henk Nikkels door goed doorzetten de gouden treffer van zijn schoen liet vertrekken. Een narrow escape voor een steeds be ter draaiend Holten 9 dat meer ver diend had dan één vrouwelijke toe schouwer! Enter 9-Holten 10 2-2 Na 15 min. spelen kwam Holten op voorsprong doordat een bonki ge Enterse bouwvakker pardoes in eigen doel schoot. Tien minuten la ter gaf Gerrit N. een prachtige lob vanaf de rechter flank en onze spits Afgelopen weekeinde vonden in Stal I)e Eik de eerste wedstrijd van de herfstcompetitie (dressuur) plaats. Hoewel de binnenmanege nog niet helemaal klaar is, werd er al wel volop gebruik van gemaakt. De uitslagen: Senioren klasse A:1 Wilco Antonissen met Sander (125 pnt), 2. Gerry Tromp met Woldi (124), 3. Dries Nijzink met Sander en Bertus Posma (122). Klasse BI en B2 (in handicap): 1. Eggie Lam ping met Monika (142), 2. Elly Anto nissen met Monika (136), 3. Kees Tromp met Sonate (131), 4. Jeke- lien Buurman met Glory (130). Ju nioren klasse A: 1. Margriet van Rijssen met Japie (130), 2. Missok Baltus met Dunja (129), 3. Daniëlle ten Kate mei Woldi (128), 4. Mar leen de Roos met Dunja (127), 5. Ymkje Westra met Woldi en Ivon te Riele met Dunja (126). Klasse BI: Janet Bril met Nellie (132), 2. Mar- lien Spakman met Snader (131), 3. Pieternel Stegeman met Sander (130), 4. Herma Schöppers met Ja pie (127), 5. Aukje den Herder met Sander (123). Bergruiters In Almelo werd door leden van De Bergruiters deelgenomen aan een dressuurdag van de Loreeruiters. Sandra Dieperink won met Amber de eerste prijs in de klasse Z2 (123. pnt.) en tevens de tweede prijs (122 pnt.) Pascal Betten was met Mo- niek tweede in de klasse M (130 pnt.). De leden van Mintonette gaan in de week van twaalf oktober via een huis-aan-huis actie bloembollen verkopen ten bate van de volleybalsport. Het as sortiment bestaat uit speciaal geprepareerde hyacinten, waarvan men met kerst kan ge nieten, krokussen en blauwe druifjes, die in het voorjaar bloeien, en anemonen, die te gen de zomer floreren.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 7