ADRIAAN PAULEN Weer topsport in Hengelo Teken de Railrunnerhaas na en geef hem een leuke naam Uitgeleerd? Afgestudeerd? Nu nog even leren solliciteren. Rabobank VLASKAMP'S CasincClub 13.95 2.95 12.95 14.95 5.95 4.95 19.95 25.00 Wedstrijd met altijd een prijs auüo^ci-ade LAmmE3ün< Sensationele Opruiming goedkope gordijnhallen FANNY BLANKERS KOEN STADION Rustebiel: opbrengst reclame voor zaalsporters Opkomst bij Themamiddag 24-ER ROULETTE GOLDEIM-TEN JachÜust-Goor bü 10% KORTING Vele koopjes VERTIKALE LAMELLEN 10% korting DONDERDAG 18 JUNI 1987 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 HENGELO - Traditiegetrouw wordt er in de week van het atle- tiekgala van Hengelo een grote loopwedstrijd gehouden in de stad Hengelo. Dit jaar op donderdag 16 juli 1987. Deze dubbele mijl start in het FBK-stadion en men loopt naar het centrum van de stad. De finish vindt plaas op het marktplein, waar zich allerlei festiviteiten afspelen in het kader van de Hengeler Weenddagen. De dubbele mijl staat open voor trimmers en wedstrijdlo pers. De wedstrijdlopers moe ten zich bij voorinschrijving aanmelden (A-formulier, met bijsluiting van girokaart a f 5.-). Het inschrijfformulier moet vóór 10 juli worden gestuurd naar E. de Vries, Mekkelholts- weg 164, 7523 DH Enschede (053-35 69 69). De trimmers kun nen zich alleen inschrijven op de avond zelf, 16 juli, vanaf 18.30 uur in het FBK-stadion. Ook voor hen bedraagt het inschrijf geld vijf gulden. De start van de dubbele mijl is om 20.00 uur. De prijsuitreiking (alleen voor wed strijdatleten) zal plaatsvinden om 21.00 uur op het marktplein. De trimmers ontvangen een herinneringsmedaille. De hele maand juli is voor Hengelo sowieso een sportieve maand. Natuurlijk door de flit sende show in het FBK-stadion van het atletiekgala Adriaan Paulen Memorial op zondag 19 juli, aanvang 16.30 uur. Beken de atleten als Carl Lewis, Sebas- tiaan Coe en vele andere promi nenten zullen daar aan de start verschijnen. De kaartverkoop voor de Adriaan Paulen Memorial loopt geweldig. Als u dus van plan bent erheen te gaan, dan moet u snel kaarten kopen. U kunt te recht bij de volgende voorver koopadressen. - VW Enschede en Almelo - fa. Mulder Partners, Willem straat 27, Hengelo - Vrijeijdsshop Hasselo, Win kelcentrum Hasselo, Hengelo - Dienst Lichamelijke Opvoe ding en Sport, Stadskantoor Hengelo (074-45 97 35). Naast de Adriaan Paulen Me morial vindt dus de dubbele mijl plaats en ook tijdens de Hengeler Weenddagen van 15 t.m. 18 juli wordt veel aandacht besteed aan allerlei sportactivi teiten. Bovendien kunnen de super-sportieve atleten op za terdag 11 juli deelnemen aan de Mini-Triathlon (7Ó0 m zwem men, 30 km fietsen, 7 km hardlo pen), De start is bij de Tuindorp vijver in Hengelo en de finish bij sportpark „de Zegger" (Sig naal). Inschrijven kan men zich tot 26 juni door overmaking van f 12,50 op giro 1917247 t.n.v. KEV Hengelo onder vermelding van wedstrijd- of recreatie deel nemer/ster Mini-Triathlon 1987. Voor zowel de actieve als de passieve sportenthousiastelin- gen valt er in Hengelo in de maand juli dus veel te beleven! Het sportcommissielid H. Ruste- biel wil dat de inkomsten uit de reclame in de sporthal ten goede komt een de zaalsportverenigingen en niet in de algemene sportkas verdwijnt. Tijdens de maandag avond gehouden vergadering van de sportcommissie, gooide hij daar een balletje over op. Verder wilde hij weten of de zaalsportverenigin gen ook de mogelijkheid tot recla me was aangeboden, Rustebiel was van mening dat de zaalsporters ten opzichte van de buitensporters in een ongunstige positie verkeren en in feite gediscrimineerd worden, ook al omdat zij geen inkomsten hebben uit een sportkantine. Zoals bekend, heeft het college van b en w het voorstel gedaan, de mo gelijkheden van reclame in de sporthal te onderzoeken. Voorzit ter Johan Groeneveld, en met hem andere leden van de sportraad, za gen die discriminatie niet zo. Op eigen verzoek hebben destijds de verenigingen afgezien van de ex ploitatie van de kantine van de sporthal. De mogelijkheid tot het maken van reclame is de verenigin gen aangeboden, waarop slechts één club heeft gerageerd, die de mogelijkheden in onderzoek heeft. Op verzoek van Rustebiel zal het dagelijks bestuur van de sportcom missie alsnog met de clubs contact opnemen om te bekijken of met meer zelfwerkzaamheid van de sporters er meer geld uit de recla- mekas direct naar de zaalsport clubs kan vloeien. HOLTEN -In samenwerking met de Nederlandse Spoorwe gen stellen we de jeugd van vier tot en met elf jaar in de gelegen heid om een werkelijk unieke prijs te winnen door de hierbij afgebeelde Railrunnerhaas zo mooi en origineel mogelijk na te tekenen en van een leuke naam te voorzien. Die unieke prijs:een dag de gast zijn van de NS in Utrecht, meerijden in de speciale „belangrijke mensen- trein", kennismaken met één van de hoogste bazen van de Nederlandse Spoorwegen,het spoorwegmuzeum bezoeken, een bekende kindervriend van de televisie ontmoeten, en dat allemaal in gezelschap van va der, moeder of andere begelei der. Voor alle deelnemers aan de wedstrijd is er het Railrun ner-paspoort, waarvoor nor maliter ƒ2,50 moet worden be taald. Dat paspoort wordt gra tis thuisgestuurd. De wedstrijd wordt gehou den ter gelegenheid van Rail runner, het nieuwe kinderkaar tje van de NS, waarmee kinde ren van 4 tot en met 11 jaar voor maar één gulden in de trein mo gen meereizen als ze tenminste vergezeld worden door een vol wassene. Om voor hoofdprijs en pas poort in aanmerking te komen moet de de eigen creatie van de Railrunnerhaas uiterlijk woens dag 24 juni in het bezit zijn van de centrale redactie van dit blad. Het adres daarvan is: Postbus 28, 7500 AA Enschede. Op de enveloppe duidelijk ver melden Railrunnerprijsvraag. Uiteraard op de inzending dui delijk naam adres en leeftijd vermeldenen de naam die men aan de Railrunnerhaas wil ge ven. De prijswinnaars worden ge kozen in twee leeftijdsgroepen;4 tot en met 7 jaar en 8 tot en met 11 jaar .Alle inzendingen worden eigendom van de NS. Over de uitslag, die in dit blad bekend zal worden gemaakt, kan niet worden gecorrespondeerd. De prijswinnaars krijgen persoon lijk een uitnodiging voor de prijsuitreiking op zaterdag 4 juli in Utrecht bij de Nederlandse Spoorwegen. De Railrunner-paspoorten worden aan iedere deelnemer thuisge stuurd. Wat het Railrunner-trein kaartje betreft: met een begelei der van 19 jaar of ouder, die in het bezit is van een geldig ver- voerbewijs, mogen sinds 1 april maximaal drie kinderen van 4 tot en met 11 jaar als Railrunner mee in de trein. Het Railrunner kaartje kost maar één gulden per kind, ongeacht de reisafs tand. Om het „Railrunnen" ook voor de kinderen leuk te naken, heeft NS het Railrunner-pas poort gemaakt. In die pas kun nen stationsstempels worden gespaard.Bij het derde stempel ontvangt de kleine treinreiziger een Raulrunner-mouwbad- ge.Een vol paspoort (tien stem pels) is goed voor een diploma en een reischeque.Iedere dag dat de Railrunner met de trein reist wordt, geeft recht op één stempel.Zoals vermeld kost het paspoort /2,50.Deelnemers aan de wedstrijd (de Railrunner haas natekenen,hem kleuren of beplakken, kortom iets heel moois en fraais van hem maken, plus hem een aardige naam ge ven) ontvangen het paspoort voor niets thuis. Nogmaals het adres waar heen de afbeelding moet wor den gezonden:Centrale redactie Twentse Pers, Postbus 28 AA Enschede. Onder vermelding van Railrunnerwedstrijd. De opkomst van de EHBOers tij dens de gezamenlijke rampen-oe feningen blijkt niet altijd opti maal te zijn. Daardoor kunnen de oefeningen niet zo gehouden wor den als wenselijk zou zijn. Dit bleek uit het jaarverslag van de EHBO, afdeling Holten. Het be stuur hoopt bij de volgende oefe ningen op een grotere opkomst. Op de jaarvergadering die de EHBO op 9 juni in zaal Vosman hield, kon de penningmeester mel den dat er het afgelopen jaar een batig saldo was. Mevr. J. Baltus- Reilink en mevr. H. Bronsvoort- Nekkers waren aftredend en her kiesbaar. Daar er geen tegenkandi daten waren, werden de dames her kozen. Penningmeester A. Groen was aftredend en niet herkiesbaar. Uit de twee kandidaten werd mevr. D. Meerman-Aanstoot gekozen. Na de pauze reikte de heer H. Ro- zendom aan alle elf geslaagde cur sisten het EHBO-diploma uit. Dit waren: P. Akkerman, P. Baan, mej. K. Beldman, R. Bronsvoort, P. Bruggeman, Mej. I. KerhofT, Mej. E. Koetsier, mevr. T. Oldenburg, mevr. T. v.d. Runstraat, mej. M. Schreurs en mej. G. Wesseldijk. Eveneens werd door de heer Rozen- dom aan elf personen het reanima- tie-diploma uitgereikt. Na de sluiting door de voorzitter werd een goed opgenomen video film getoond over de laatste rampe noefening bij graansilo Müller. Zo kon men zichzelf aan het werk zien. Voor starters, voor mensen die al enige tijd voor zichzelf zijn begon nen (doorstarters) en voor mensen uit de overheidssector wordt op donderdag 25 juni een themamid dag gehouden in de Citadel in Rijs- sen onder het motto: hoe word en blijf ik mijn eigen werkgever. Geïnteresseerden kunnen deze bijeenkomst, die om half drie be gint en eindigt rond kwart over vier, kosteloos bijwonen. 'Op de bijeenkomst wordt gespro ken door R.J.R. Spaan, secretaris van het Verbond van Nederlanse Ondernemingen in Drente en Over ijssel, F.J. de Jonge, directeur van de Stichting Nieuw Ondernemen Resic Almelo (SNOR), drs. J. ten Thije, directeur van een bedrijven centrum in Groningen en drs. Zandbergen, bedrijfadviseur bij PNO, een adviesbureau dat zich heeft gespecialiseerd in de subsi diemogelijkheden voor overheden en ondernemers op basis van no cure, no pay. VERSIER" eens een auto. Sierstrepen in alle kleuren en maten. Op maat gesneden en eenvoudig aan te brengen. AUTOSCHADES - SPUITWERK - CARR. ONDERDELEN - AUTOGLAS Daltonstraat 13. Tel. 05480-1 33 47. ind. terr. De Mors Rijsserv De nieuwe direktie van het CASINO JACHTLUST-GOOR nodigt u vriendelijk uit een gezellige avond in onze sfeervolle speelzaal door te brengen. i Markeloseweg 80, 7471 JG Goor, tel. 05470-7 26 50 Open vanaf 18.00 uur. (Voor de vaders een leuke verrassing) Iedere avond is er een groot buffet o.a. Chinees, Indonesisch, Italiaans etc. Buffet vanaf 20.00 uur. Solliciteren is niet moeilijk, maar je moet het wel goed aanpakken. De Rabobank kan je daarbij helpen. In het boekje "Solliciteren kun je leren staat alles over de voorbereiding en over actief speuren en handelen. Kom even langs bij je eigen Rabobank; daar ligt zo'n boekje gratis voor je klaar. op alle stoffen die niet in de opruiming vallen. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Pracht valletjes p.m. a Grote partij bouclé vitrage 150 hoog normale prijs 21.95 nu p.m. 180 hoog nu p.m. 220 hoog nu p.m. Opgelet: Verder honderden rollen velours, draion velours e.d. tegen zeer lage prijzen. 2 weken lang 10% korting, dus snel naar Vlaskamp's goedkope gordijnhallen. ALMELO: Nijreesweg/Nijreesdwarsweg. tel. 05490-1 45 37, maandagmorgen gesloten, donderdag koopavond. RIJSSEN: Enterstraat 31, tel. 05480-1 57 27. dinsdag gesloten, donderdag koopavond. ENSCHEDE: Kuipersdijk 102, tel. 053-32 40 65, maandagmorgen gesloten, donderdag koopavond. C0EV0RDEN: Friesestraat 47, tel. 05240-1 79 02. dinsdag gesloten, donderdag koopavond. RAALTE: Varkensmarkt 2b, tel. 05720-5 84 73, maandag gesloten, vrijdag koopavond. Honderden rollen overgordijnstoffen uitzoeken p.m. al v.a Vitrage p.m. ai v.a Kamerhoge overgordijnen (270 hoog) honderden rollen nu p.m. v.a (ook 210 hoog) Meubelstoffen mohair (100% wol) geen 150.- p.m. nu p.m. al v.a

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 9