sporty agenda A De eerste klap is een daalder waard 5 Haarschool-team handbalkampioen Matige vertoning van Blauw Wit Holten definitief veilig in KNVB Handbal laat winst liggen Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Winst voor dames Twenhaarsveld Jeugteams hockey kampioen Supporters bus naar Grand Prix Bedankje Uitslagen tennisclub HOLTENS NIEUWSBLAD Prima start Müller en Van Heek Wat* DONDERDAG 30 APRIL 1987 7 Door het behaalde schoolhandbal- kampioenschap in Holten van vo rig jaar, mochten de meisjes en jon gens van de Haarschool afgelopen zaterdag deelnemen aan de regio nale kampioenschappen in Raai te. Deze wedstrijden werden georgani seerd door de afdeling IJsselstreek. De meisjes van de Haarschool wer den ongeslagen winnaar van hun poule door achtereenvolgens van Twello (4-1); Wijhe (5-3) en Dronten (8-2) te winnen. In de daarop vol gende kruisfinales werd de school uit Heino met 4-2 verslagen. In de finale werd gespeeld tegen de school uit Broekland, de winnaar van de andere poule. In deze wed strijd nam de Haarschool al snel een 3-0 voorsprong die in de loop van de wedstrijd uitgroeide tot 7-3. Aan het eind van de wedstrijd kwam Broekland nog sterk terug, maar de Haarschool won verdiend met 8-7. Door deze winst vertegenwoor digt de Haarschool met haar meis jesteam de Afdeling IJsselstreek a.s. zaterdag op de landelijke fina les in Emmen. Geen gemakkelijke opgave aangezien de vertegen woordiger van de Afdeling IJssel streek van vorig jaar - de school uit Nw. Heeten - daar landelijk kam pioen werd. Het jongensteam van de Haarschool werd in de regionale finales 5e. Uit 5 wedstrijden werden er 3 verloren, 1 gelijk gespeeld en 1 gewonnen. Bij de jongens gaat een school uit Dronten de Afdeling IJs selstreek vertegenwoordigen. De wedstrijd tussen Blauw Wit en Vesos was vooral voor rust een zeer weinig boeiend gebeuren. De gasten toonden vanaf het begin wat meer inzet, kwamen in de eer ste 20 minuten ook een paar keer tot gevaarlijke schoten die door doelman Jan Koning uitstekend werden gestopt. In de 28e minuut kreeg John P. Schalk een beste kans om voor Blauw Wit de score te openen doch z'n harde schuiver ging buiten be- Op zondag 3 mei vindt er in het gelderse Halle een Grand Prix zijspancross plaats, welke meetelt voor het wereldkampi oenschap. Aan de start ver schijnt ook onze plaatsgenoot August Müller met zijn bakke nist Henk van Heek. De Togaclub laat evenals vorig jaar weer een supportersbus rij den. Iedereen kan zich hiervoor opgeven bij café Jan Maats. De prijs bedraag slechts zes gulden per persoon. Het vertrek is zon dags mei om 10.30 uur eveneens bij café Jan Maats. SV Holten Senioren: Enter 1 - Holten 114.30 u. V. 12.45 u.; Holten 2 - GFC 210.00 u.; Luctor 2 - Holten 3 9.30 u. V. 8.30 u.; Twenthe 6 - Holten 4 9.00 u. V. 8.00 u.; Holten 6 - De Zweef 8 (Vr. schapp.) 9.00 u.; Enter 8 - Holten 8 11.00 u. V. 10.00 u.; Holten 12 - De Zweef 12 (Vr. schapp.) 9.00 u. De overige elftallen zijn vrij!!! Junioren: Holten Al - Bome Al 14.30 u.; Holten A2 - Omhoog A2 12.45 u.; Holten BI - Haarle BI 14.30 u.; RKSV BI - Holten B2 14.30 u.; Voorwaarts Cl - Holten Cl 11.15 u. V. 10.15 u.; Blauw Wit Cl - Holten C210.30 u. V. 10.15 u. Pupillen: Holten Dl - SVZW Dl 10.00 u.; Nijverdal Dl - Holten D2 10.00 u. V. 9.15 u.; De Zweef D2 - Hol ten D3 9.30 u. V. 8.45 u.; Twenthe El - Holten El 10.00 u. V. 9.15 u.; Hol ten E2 - Excelsior E3 11.00 u.; Hol ten E3 - De Zweef E5 10.00 u.; Enter V. F1 - Holten F111.15 u. V. 10.30 u.; Holten F2 - RKSV F2 11.00 u. Programma donderdag 7 mei: Hol ten A2 - Enter V. A2 18.30 u.; DVO BI - Holten BI 18.30 u. V. 17.30 u.; Wierden BI - Holten B2 18.30 u. V. 17.45 u. Blauw Wit Senioren: Oldenzaal 1 - Blauw Wit I 14.30 u. V. 13.15 u.; SW 2 - Blauw Wit 212.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 3 - Deto 7 14.30 u.; Blauw Wit 4 Sparta 3 12.45 u. Junioren: SVZW A2 - Blauw Wit A2 14.30 u. V. 13.30 u.; Blauw Wit BI - PH B3 14.30 u.; Blauw Wit B2 - En ter B2 12.45; Blauw Wit Cl - Holten C210.30 u. Pupillen: Haarle Dl - Blauw Wit Dl 10.00 u. V. 9.00 u.; Nijverdal El - Blauw Wit El 10.45 u. V. 10.00 u.; Blauw Wit E2 - SOS E2 10.00 u.; De Zweef F1 - Blauw Wit F111.30 u. V. 10.30 u. Damesvoetbal: Blauw Wit meisjes - Den Ham 10.00 u. Programma donderdag 7 mei: Ju nioren: ASV Al - Blauw Wit Al 18.30 u. V. 17.45 u.; Omhoog A2 - Blauw Wit A2 18.30 u. V. 17.45 u.; Blauw Wit BI - Excelsior B2 18.30 u.; Blauw Wit B2 - DES B2 18.30 u. Zondag 24 mei Groot Mix-toumooi senioren S.V. Holten. Handbal za. 2-5: Al uit tegen Wesepe om 11.50 u. Vertrek 10.45. Ja 1 vrij. BI uit tegen Wesepe om 11.00 u. Ver trek 10.00 Cl vrij! zo 3-5: Heren uit tegen Kwiek om 14.30 u. Vertrek 13.30 u. Dames se nioren uit tegen D.S.C. om 11.00 u. Vertrek 10.00 u. Dames junioren thuis tegen A.B.S. om 11.30 u. Bekercompetitie: De dames senio ren speelden afgelopen donderdag hun 2e bekerwedstrijd tegen het naar de 3e divisie gepromoveerde V&K. In een goede wedstrijd tegen deze 3 klassen hoger spelende ploeg verloor Holten na een 1-9 ruststand met 5-15. De heren speel den tegen Broekland. In een eenzij dige wedstrijd won Holten zonder al te veel moeite met 12-17. Hockey 29 april Veteranen B-Avanti om 19.00 uur; 30 april Dames I-Steen- wijk 12.45 uur; 1 mei Bathmen-Ve- teranen A om 19.30 uur; 2 mei Jon gens Cl-Nijverdal om 12.30 uur; Meisjes B2-PWB2 om 12.45 uur; Meisjes D1-PWD1 om 11.00 uur; Meisjes maxi-PW om 11.15 uur; DKS Dl-Jongens Dl, vertrek om 10.25 uur; Almelo/Goor-Jongens maxi, vertrek om 9,15 uur; Amelo mini-minimix, vertrek om 9.15 uur; Dames I-Coevorden. 3 mei Veteranen A-Hockey A om 11.00 uur; Haackey B-vetranen B om 11.00 uur; 7 mei dames vetera nen toernooi in Lochem. I reik van de doelman net voorlangs (rust 0-0) Na rust (met Jan Vrugte- veen voor Hendrie Kolkman) toon de Blauw Wit wat meer strijdlust, het samenspel liep beter, er kwa men kansen die de Vesos doelman ten koste van hoekschoppen wist te voorkomen. In de 68e minuut kwam Blauw Wit op 1-0 uit een strafschop van Harry Kolkman doch een paar minuten later zorgde André Hopster voor de gelijkmaker uit een door doelman Koning weg- gestompte bal. (1-1) Met nog tien minuten te gaan (met Harry Paal man voor Gerald Stam) kwam Blauw Wit toch op 2-1 door Jan Vrugteveen, die bij een verre uit trap attent doorging, en de bal over de uitgelopen keeper in het net kopte. De gasten bleven in de slot fase nog sterk aandringen voor de gelijkmaker maar de inmiddels versterkte verdediging, met Harry ten Wolthuis als absolute uitblin ker stond geen treffer toe. Stand le klasse: D.V.O. 22-36; Eversberg 22-34; Blauw Wit 22-27; Sportlust 22-26; de Esch 22-23; Rietvogels 22-23; M.V.V.22-22; Markvogels 22-17; Vesos 22-17; Ol denzaal 22-17; Drienerlo 22-17; Daarle 22-15; Boswinkel 22-10; Naar Oldenzaal. Zaterdag speelt Blauw Wit uit tegen Oldenzaal dat twee weken geleden een puntje pakte bij het sterke ASV (Almelo) De wedstrijd (aanvang half 3) zal worden geleid door scheidsrechter H. Nijboer De eerste klap is een daalder waard. Dat was het parool, waar mee August en Henk het Grand- prix-seizoen dit jaar hebben ge opend. Er waren na het verloop van de in Nederland reeds gereden wedstrijden nogal wat twijfels, het liep nog steeds niet naar beho ren. Weliswaar goed in de race, maar net nog niet zoals het was ge wend. Dan was daar--ineens de eerste Grandprix in Engeland. De eerste manche gaf direct een slechte start: als 29ste ging August Müller de eerste bocht in. Daarna ging het met zevenmijlslaarzen naar voren, na één ronde lag hij reeds 17e. He laas vormde Ton van Heugten wee* een struikelblok, want het duurde twee volle ronden, voordat hij hem was gepasseerd. Iets dat hem in de eindrangschikking zeker 2 punten scheelde. Uiteindelijk werd de com binatie 5e en dat bood via een der gelijke inhaalrace goede perspec tieven. De tweede manche was klasse. Van Gastel consolideerde een keurige tweede plaats. Zijn grote concur rent Bachtold kwam niet verder dan een zesde plaats en bleek niet meer zo populair als andere jaren. Met uitzondering van Van Gastel maakten de andere Nederlanders er niet zo veel van. Bens en De Vries wisten zich niet te kwalificeren en Janssen en Van Goch, die in Neder land vooraan rijden, evenals Tim mermans, reden mee in het staart van het peloton. De einduitslag: 1. August en Henk 31 pnt. 2. Huser 30 pnt. 3. Bachtold 30 ont. 4. Van Gast el 25 pnt. 5. Millard 25 pnt. Een daverend succes voor het Holtense VMC constructiebedrijf, zowel Au gust als Huser rijden op VMC en met name de tweede manche ein digden vier VMC rijders bij de eer ste vijf geklasseerden. Morgen, 1 mei, wordt er een internationale wedstrijd gereden in Kampf-Lint- fort en zondag a.s. is de Grandprix van Nederland in Halle. In een rechtstreeks duel tegen me dedegradatiekandidaat Lange- veen heeft Holten definitief laten zien dat zij toch de meeste rechten heeft voor KNVB-prolongatie. Weliswaar was dat aan de eind stand niet te zien, maar het veld spel van de roodzwarten was vooral in de tweede helft zo veel beter dat het een wonder was dat er geen ruime overwinning tot stand is ge komen. Het grote Holtense manco aan scoringsdrift was ook in deze ontmoeting opvallend. Dit zal dan ook voor trainer Hafkamp in de toekomst de grootste zorg zijn. De achterhoede deed het deze keer ook weer erg goed. Keeper Erwin Stukker kreeg weinig echte proble men te verwerken, maar moest wel constant op zijn hoede zijn voor de counters van de gasten. Hoewel Langeveen voor zijn laatste kans streed hadden de grensbewoners ook al door een door invallers ver zwakt team, eigenlijk geen echte mogelijkheden. Door een vliegend schot van centrumspits Ep Boode dat van de staander afschampte, had Holten de mooiste kans. Het publiek genoot zichtbaar. Door het 'prachtige voorjaarsweer was het terras vol en de Holtense aanhang vermaakte zich met de 'Meermans- kampwave', een nieuw verschijnsel dat wel voor stemming zorgde. Ho pelijk zal voor het komende seizoen de voetbalkwaliteit ook weer reden tot sportieve vreugde zijn. Zondag a.s. speelt Holten de laat ste uitwedstrijd tegen Enter. Daar na rest nog een thuiswedstrijd te gen TVC uit Tubbergen. Een goede mogelijkheid voor E. Hafkamp en W. Nijenhuis om reeds aan het vol gende seizoen te werken. Enter 3 - Holten 2 0-4 Met een aan duidelijkheid niets te wensen over latende zege keerde Holten 2 huis waarts. In de eerste helft werd met een orde op zaken gesteld met een elftal, dat de laatste weken in de zelfde opstelling kon verschijnen. De 0-4 ruststand werd uiteindelijk ook de eindstand. Opnieuw heeft Holten bewezen in de eerste klasse thuis te horen. Holten 3-Twenthe 2 3-4 Holten en Twenthe boden de toeschouwers langs het hoofdveld van Meer manskamp liefst 7 doelpunten. On danks interne strubbelingen gaf Holten flink wat tegengas aan een elftal dat nog meedingt naar het kampioenschap. De meest gelukki ge zou met de punten gaan strijken en dat was deze keer Twenthe. Holten 4-RKSV 2 2-1 Holten had het zondag erg moeilijk tegen een hard werkend RKSV. De Rijssena- ren wensten niet zonder slag of stoot mee te werken aan de zege tocht van de Holtenaren. Zij namen zowaar zeifis een voorsprong. Toch zou de geroutineerde thuisclub de overwinning naar zich toe trekken. Het had daar in tweede instantie de hulp van de scheidsrechter voor no dig, die een strafschop toekende, waaruit Rini den Heier koelbloedig scoorde. Zondag de klapper tegen Twenthe 6. Een gelijkspel is vol doende voor het kampioensfeest. - Holten 5-Almelo 5 3-2 Holten sloot de kompetitie af met een ver dienstelijke partij tegen Almelo. Met 17 punten uit 18 wedstrijden is toch niet dat succes bereikt dat aan het begin van het seizoen was voor zien. Nijverdal 2-Holten 6 1-1 Holten ging met slechts 10 man (2 waren afgeh0kt) naar Nijverdal om daar het tweede team van de groen zwarten te bekampen. Hoewel 80% van de spelers de gedachten en de krachten in Espelo hadden achter gelaten was het toch een grote ver dienste van de ploeg dat 1 puntje werd binnengehaald. Holten 7-PH 20 10-3 Holten maakte er tegen PH een schutters feest van. Met een doelpuntento- taal van 65 is het zevende de veruit produktiefste ploeg van de s.v. RKSV 3-Holten 8 3-0 Het gemis van Gerrit Soer en Geert Kwinten- berg in het verloop van het seizoen heeft ernstige afbreuk gedaan aan de kwaliteit van Holten 8. Boven dien laat goalgetter Barend Breu- kink het de laatste weken ook afwe ten. Ziedaar de verklaring van de grote terugval van dit team. Wierden 5-Holten 9 1-6 In de strijd om de 3e plaats op de eind- ranglijst bleek het 9e duidelijk de sterkere ploeg. Op deze stralende dag speelden de Holtemaren de sterren van de hemel. De voorhoe de, die door omstandigheden niet zo op dreef was, wist toch 6 maal de Wierdense doelman te verschal ken. Met name in de eerste helft zag het er opbouwend verzorgd uit en werd het arme Wierden tot wan hoop gedreven. RV 3-Holten 10 2-1 Holten 10 is sinds de winterstop onherkenbaar. Zelfs tegen het laag geplaatste RV moest met een nederlaag genoegen worden genomen. Waar zijn de op bouwende kwaliteiten van de routi niers Willem en Jaap toch geble ven? Holten 11-SDOL 5 0-2 Ook Holten 11 had moeite na een avondje Nor maal weer in haar ritme te komen. De wissel van Jan Tox bracht even min het gewenste effect. Nog 1 wed strijd wacht Holten 11, het onder linge duel tegen Holten 8. Holten 12-RKSV 4 4-6 Door een redactionele fout kon helaas de vo rige week geen verslag van de triomftocht van het twaalfde wor den vermeld. Een 8-1 overwinning mag toch heus wel in de krant. Zon dag jl. dacht Holten wederom voor een stunt te kunnen zorgen, maar de achterhoede was te onzeker om het huzarenstukje te herhalen. Omhoog 8-Holten 13 1-0 Met het kleinst mogelijke verschil sloot Holten het seizoen 86/87 af met een nederlaag. De fel begeerde 10 pun ten bleven daardoor buiten bereik, maar desalniettemin kan het vete- ranenelftal op een goed jaar terug zien. Blauw Wit 2 - S.V.Z.W. 2 Op een slecht bespeelbaar veld heeft Blauw Wit het technisch bete re SVZW goed tegenspel geboden. Blauw Wit speelde het spel slim, maar vier hele goede mogelijkhe den werden nogal dom en zeker ook zonder geluk gemist. Rust 0-0. Al snel na de pauze kreeg SVZW een vrije trap schuin op de 16 meter. De niet hard in geschoten bal ver dween onder het lichaam van doel man Hulleman door in het doel 0-1. Blauw Wit moest nu komen, maar het duurde enige tijd voor de orga nisatie terug was en men bereid was om te vechten voor een beter resultaat. De counter van SVZW le verde opnieuw een vrije trap op, die slecht werd genomen, maar door een vreemde stuiter toch achter de als aan de grond genagelde doel man van Blauw Wit belandde. Blauw Wit kwam nog via een vrije trap door de muur terug tot 1-2, maar meer zat er niet in. Sparta 5 - Blauw Wit 3 Het derde kreeg het tegen koplo per Sparta knap benauwd en dit niet alleen vanwege het weer. De eerste helft gaf een gelijke strijd te zien. De Blauw Wit-aanvallen leid den echter alleen tot een schot op de paal van Johan Bolink. Sparta profiteerde beter van de kansen en scoorde. Na de rust was de strijd ei genlijk al in tien minuten beslist. Sparta kon door verdedigingsfou- ten de stand uitbreidden tot 3-0. Hierna zakte de moed geheel weg bij de Blauw Witten, waardoor de Enschedeërs konden uitlopen tot 5- 0. De zwak leidende scheidsrechter gaf hierna nog een strafschop weg aan het derde. Erik de Velde Har senhorst profiteerde: 1-5. In de laat ste minuut bepaalde Sparta de eindstand op 1-6. Blauw Wit 9-Des 9 Het negende begon voorzichtig, wat resulteerde in enkele kansjes voor gastspelers Albert en Johan. Het was Albert die 1-0 voor het ne gende scoorde. Des profiteerde van een onachtzaamheid van de defen sie van Blauw Wit en het was weer gelijk. Vlak na de pauze scoorde Des 1-2 en 1-3 en wist toen, mede door het warme weer, dat de wed strijd in hun voordeel beslist was. Vlak voor tijd scoorde Des nog 1-4. Het negende sloot de competitie dus af met een nederlaag, „maar dat zijn we wel gewend" was een be kende uitspraak. In de uitwedstrijd tegen Zwolle heeft Holten een 16-14 nederlaag geleden. In de eerste helft was het een gelijkopgaande wedstrijd waarin Zwolle vlak voor rust kans zag een 10-8 voorsprong te nemen. Na rust werd de wedstrijd wat har der en moesten beide teams enkele malen 2 minutenstraffen incasse ren. Holten leek in eerste instantie de wedstrijd te verliezen nadat een 12-8 achterstand was opgelopen. Na ongeveer een kwartier spelen kwam Holten echter sterk terug en werd 6 maal achter elkaar ge scoord, 12-14. In de slotminuten werd de wedstrijd echter rommelig. Door irritatie op het veld verloor Holten de concentratie, zodat Zwolle toch nog met 16-14 kon van nen. Een onnodig verlies voor Hol ten, dat gezien het spelbeeld toch minstens 1 punt aan deze ontmoe ting had moeten overhouden. Sco res: Meino v. Beek 5; John Lamping 3; Johan Plantinga, Nico Vorst 2; Alex Stegink, Al win v. Ommeren 1. De dames blijven volop in de strijd voor het kampioenschap in de 4e klasse D. In de thuiswedstrijd tegen WSV'38 werd in de eerste helft rommelig gespeeld. Veel af- speelfouten waren er de oorzaak van dat slechts een 2-1 voorsprong kon worden genomen. In de tweede helft liep het beter. Met een goed keepende Marjan Baltes in het doel en beter samenspel werd verdiend met 6-2 gewonnen. Met nog 2 wed strijden te spelen leidt Overwete- ring nog met 1 punt voorsprong. Zowel Overwetering als Holten moeten nog voor de lastige uitwed strijd naar Nw. Heeten, zodat het kampioenschap pas de laatste speeldag wordt beslist. Scores: Marti Barvelink, Jeanet Nijland 2; Birgit v. Zon, Iepy Bijma 1. De dames junioren traden zonder wissels aan tegen koploper Dalfs- en. Ondanks het gemis aan wissels gaf Holten goed partij. Tot de rust kon Holten zelfs goed bijblijven: 5- 3. Na rust ging het moeilijker en kon Dalfsen uitlopen naar de 11-5 winst. Scores: Sharon Vorst 2; El len Leeftink, Wilma Agterkamp, Joke Markvoort 1. Jeugd Al kon slechts 1 helft tegen Kwiek bijbenen, na de ruststand van 3-3 werd Kwiek in de tweede helft sterker. Daardoor verloor Hol ten de wedstrijd met 5-14. Jongens A leek ook tegen Schalkhaar te kunnen verrassen. In een goede eerste helft werd een verdiende 10-8 voorsprong genomen. Na rust werd er minder goed verdedigd en liep het aanvallend ook minder. Daar door kon Schalkhaar terugkomen en met 14-11 winnen. De b-adspi- ranten en pupillen moesten ver zwakt aantreden door deelname van verschillende speelsters aan de schoolhandbalfinales. BI speelde thuis tegen Kwiek en kwam al bij rust met 3-10 achter. Ook in de 2e helft ging het niet beter en werd ruim met 4-21 verloren. Cl stond bij rust met 1-1 gelijk tegen SDOL. Na rust speelden de gasten meer op de breakout, waardoor de winst met 2- 7 voor SDOL was. De activiteitencommissie van de sportvereniging Nieuw Heeten wil bij deze alle middenstanders (waar onder een aantal Holtense midden standers) bedanken voor de geode gaven voor de bazar. Mede door hun bijdrage is de bazar weer een groot succes geworden. Afgelopen zaterdag speelden het dames- en heren I waterpoloteam een uitwedstrijd tegen de Whee uit Goor. Als eersten bonden de dames de strijd aan en namen al gelijk de leiding, doch in de tweede periode wist de Whee ook te scoren, zodat de stand op 1-3 kwam. In de derde periode werd deze stand zelfs 2-3, maat Twenhaarsveld bleef sterker en maakte, ondanks nog een tegen doelpunt, de wedstrijd af in hun voordeel met 3-4. Hiermee bereikte men de derde plaats in het eind klassement van de competitie. Het eerste herenteam moest het met twee invallers uit het tweede, opnemen tegen het even sterk spe lende herenteam van de Whee. Na de openingstreffer van de Whee maakte Holten gelijk en de tweede periode werd zelfs met een voor sprong afgesloten. De derde perio de ging gelijk op; er werd over en weer gescoord en Twenhaarsveld ging met de stand 4-5 de vierde en laatste periode in. De Whee gaf de strijd echter niet op en vocht dap per door, hetgeen ook merkbaar was in de uiteindelijke eindstand: 8-6. Voor het publiek een zeer at tractieve en sportieve wedstrijd, waarmee beide teams in de mid denmoot van het klassement ein digden. Zondag speelde het tweede heren team tegen Piranha 4 uit Enschede. Door het grote krachtsverschil had Twenhaarsveld vrijwel niets in te brengen. Ze wisten weliswaar een maal te scoren, doch in de einduit slag had dit geen resultaat, want Piranha sloot de wedstrijd af met een stand van maar liefst 15-1. Het tweede herenteam eindigde hier mee onderaan in het klassement. Meisjes B2 en jongens A2, de fanastische jeugdkampioenen met de coa ches Marjan en Han. Dinsdag 21-4 Dames: Holten 1-Ho- lec LTV 11-4, Holten 2-Bathmen 3 0-5, Holten 3-De Stouwe 6 0-5, Hol ten 4-MTV65 2 0-5. Woensdag 22-4 Jeugd jongens: Hol ten-Delden 11-4. Zaterdag 25-4 Jeugd t/m 15: Holten 1-TC Ommen 5-0, Holten 2-TC En ter 1-4. Zaterdag 25-4 Senioren mix: Hol ten 1-TC Bathmen 1 2-3, Holten 2- De Mosseldam 11-4, Holten 3-Dev. LTC 5 4-1, Holten 4-TC Rijssen 3 0- 5; Senioren heren: Holten-Ter Spil- le2 4-l. Zondag 26-4 Senioren mix: Holten 1-Hengelo 15-3, Holten 2, Daisy 4 2- 6; Senioren heren: Holten-TC Bath men 2 0-6. Onder zeer moeilijke omstandighe den (hoog gras en een hoge tempe ratuur), is het de meisjes B2 afgelo pen zaterdag gelukt om kampioen te worden. Zij speelden een span nende en sportieve wedstrijd tegen him naaste rivaal Lochem. Er werd hard gewerkt om de eindstand ten minste blanco te houden. Het resul taat was dan ook 0-0. Meisjes BLspeelde onder dezelfde lastige condities een fantastische wedstrijd tegen Hardenberg. Ze wonnen de wedstrijd met 3-1 en verbeterden daarmee hun toch al uitstekende doelgemiddelde, zodat ook voor hen het kampioenschap binnen handbereik ligt. Jongens A2 speelde nog een inhaal wedstrijd, welke zij kampioenwaar dig met 7-0 wonnen. Eierenaktie Dankzij een fantastische inzet en medewerking van enthousiaste jeugdleden en de onmisbare steun van vele ouders, is de eierenaktie aktie een enorm succes geworden. Maar liefst 7662 eieren werden ver kocht en de extra opbrengst voor de club bedroeg f. 1085,- Alle inwo ners van Holten die aan het slagen van deze aktie hebben meege werkt, worden hartelijk bedankt. Uitslagen: Jongens A2-Hengelo 7- 0; Jongens Bl-Bully B2 0-5; Meisjes Al-Goor Al 1-5; Jongens Dl- Alme lo Dl 1-9; Meisjes BI - Hardenberg 3-1; Meisjes B2-Lochem B2 0-0; Da ring-Dames I 2-2.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 7