A Zijspanrijders klaar voor nieuw seizoen Ondanks invallers toch winst BCH1 Eerste verlies voor Mintonette-dames Tafeltennissers in voorste gelederen Goede prestaties van atletiek-jeugd Zes MAC-combinaties aan de start Goed spel op badmintontoernooi OKI A in Bathmen middenmoter goede Verlies voor handballers HOLTENS NIEUWSBLAD Grondhuis blijft Handbal- instuif in sporthal Geconstumeerde voetbalwedstrijd DONDERDAG 26 FEBRUARI 1987- Holten I-Trefzeker 3: Gea Stam ziek en Eddie WiUemink nog steeds geblesseerd. Blijheid alom, dat Jet de Beus en Frank Fridrichs bereid waren dit team te komen verster ken. Van de singles werden de eer ste drie gewonnen, alleen Jet had in de derde game geen lucht meer over en te weinig kracht om de shuttles naar het achterveld van haar tegenstandster te dirigeren en ging toch nog ten onder na een goed gespeelde partij. In de heren- dubbel bleek Frank zich snel te hebben aangepast aan het tweede- klas-niveau en samen met Pieter gaf hij de Dalfser heren geen schijn van kans. Voor het laatste Holter punt zorgde de combinatie Gea- /Pieter. Eindstand: 5-3. Staphorst 1-Holten 2: De strijd zou pas om half 10 beginnen, maar team 2 was om onverklaarbare re denen al om kwart voor 9 op zater dagmorgen in Staphorst. Gelukkig was de kantinejuffrouw er ook en de koffie goed te drinken. Het bad- mintongebeuren tegen deze aan staande kampioen is gauw verteld: Ivonne en Gerrit wonnen hun sing le, de rest ging verloren. Vooral in de dubbels speelde Holten te sta tisch. Eindstand: 6-2. ZBC 10-Holten 3: Met Diny Broekmate als invalster voor de zieke Heike van 't Holt begon team 3 de wedstrijd tegen Zwolle. De thuiswestrijd was destijds geëin digd in een 4-4 gelijkspel, mede ver oorzaakt doordat de partij niet kon worden uitgespeeld wegens tijdge brek. Holten rekende zich dus ech te winstkansen toe. De tegenstan ders echter hadden hetzelfde idee en zij waren het die aan het langste eind trokken. Alleen Theo Aarsen wist in z'n eentje winst te behalen. Eindstand: 7-1. Holten 4-ZBC 11: Ton, Harrie en Tiny wonnen hun enkelspelen zon der moeite. Ans Jacobs' tegen standster was blijkbaar in de derde game zo „gehypnotiseerd" (geheim wapen!!!) dat ze geen punt meer wist te scoren. In de resterende par tijen behaalden de dames de mees te punten. Eindstand: 6-2. Holten 5-Genemuiden 1: De „mattenkloppers" waren al op tijd van huis gegaan om team 5 een pak badmintonslaag te geven. Holten liet zich niet zomaar van de baan meppen: dat gebeurde vier keer in drie games. Wil Piechnick won zijn single overtuigend en samen met Theo Nieuwveld pakte hij ook het punt in de herendubbel. Eind stand: 2-6. Mistral 3-Holten 2 (jeugd): Tegen kampioenskandidaat Mistral had de jeugd het te zwaar. Winst van Martijn in de single, van Martijn en Jacco in de herendubbel en van Daya samen met dezelfde Martijn leverde niet meer op dan een 3-5 ne derlaag. Verheugend is het te constateren dat de jeugd steeds in een groot aantal aanwezig is bij de atletiek wedstrijden. Liefst acht jonge Hol- tense deelnemers op de 2,5 km. tij dens de PJGO-crosscompetitie, af gelopen zaterdag in Enschede, met als uitblinkers Arno Knapen, twee de in 6.47 min. en Margot ter Schure die in 7.30 min. als eerste meisje finishte. In 8.20 min werd Sandra Zweers derde bij de meisjes. De rest deed het in de volgende tijden: Ste fan Markvoort in 8.03 min. Jordie Penders in 8.08 min., Martijn Louws in 8.21 min., Gerben Brands en de allerkleinste, Ruben Mar- voort in 9.06 min. De 5 km. werd gelopen door Hans ten Dam in 18.10 min,; Erza Pen ders in 19.11 min. en de alweer aan wezige Jan Deijk finishte in 24.51 min. Op de 10 km goede tijden van Gerard Koopman in 33.25 min. en Henk Aalpol in 35.38 min. Harry Penders in 36.38 liep eindelijk op zijn niveau. Uitstekend liep Wim Brinks in 37.45 min. Hendri Mark- voort in 38.00 min volgde goed. Har ry Heuvelmans in 39.59 min. en Ap Koetsier in 40.08 min., hielden 'el kaar aardig ir\evenwicht. Daarach ter zit dan altijd nog Horst Louws in 47.58 min. De langste afstand, de 20 km kende aan de top een paar sterke lopers. Chris Offringa kwam goed mee met een vijfde plaats in 1 uur 10.50 min. Dinant Markvoort deed er 1 uur 13.53 min. over en Jan Krooshof ging in 1 uur 29.54 min. door de finish. Er is altijd wel een loper die Egbert Veneklaas te snel af is. Afgelopen zondag tijdens de Twente-cross te Hengelo wederom. Ook nu weer een tweede plek voor Egbert. Zijn tijd op het ruim 9 km. lange en zware parcours was 30.10 min. Uit stekend was de verrichting van Dirk Hoekman die zesde werd in 32.10 min. Erg glad en drassig was het zondag bij de Rabo-cross te Haarlo. Op de 2,5 km. werd Sandra Zweer derde bij de meisjes in 9.51 min. Opval lend op de 4,6 km dat Hans ten Dam in 15.55 min. er Henk Aalpol in 16.03 min. afliep. Ap Koetsier zwoegde zich op de 10,5 km naar een tijd van 48.06 min. Programma: Zaterdag 28 februari: Engbergen- cross te Gendringen, 1-3-6-9-15 km. Zondag 1 maart: Herikenbergloop te Markelo, 2,5-5-10-15 km. August Müller en Henk van Heek gaan er weer vol tegenaan. Zaterdag en zondag stond sport hal 't Mossink te Holten in het te ken van het badmintonspel. Zater dag werd gespeeld om de titels die te verdienen waren in het D- en zon dag om die in het C-toemooi. Een redelijk aantal deelnemers uit Lichtenvoorde, Bameveld, Deven- 19.00-20.00 A.B.S. Blauwwit 20.00-23.00 G.J.V. Senioren: Zaterdag 28 febr. Blauw Wit 3- MAANDAG Blauw Wit 411.00 u, Blauw Wit 2-Epse 2 08.10-15.30 scholengemeenschap 12.45 u, Blauw Wit I-Epse 114.30 u. 17.00-18.00 gemeentepersoneel Pupillen: (Sporthal 't Mossink) 9.00- 19.30-22.3.0 badmintonclub Holten 10.00 u. El en E2,10.00-11.00 u. Blauw Wit Fl-Daarle F! 11.00-12.00 Dl. Woensdag 4 maart: Blauw Wit 2-SC Markelo 2 18.30 u, Blauw Wit I-SC Mar kelo 120.15 u. Volleybal Vrijdag 6 maart: 20.15 uur Heren 3-Ser- ve '83 2 (enige wedstrijd). Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 28 februari 1987 tot en met 6 maart 1987 ZATERDAG 09.00-16.00 z.v.v. Blauw-Wit DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.15 Mintonette 22.15-23.15 z.v.v. Blauw-Wit WOENSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 badmintonclub Holten 22.30-23.30 Wegstapel DONDERDAG 08.10-16.30 scholengemeenschap 09.00-22.00 s.v. Holten afd. handbal 22.00-23.30 All Stars VRIJDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 09.00-12.00 s.v. Holten afd. handbal 19.45-22.00 Mintonette Dames: Penterman 1, 450 kg bo ven; 2. OKIA 450 kg., 103 cm.;3. Penterman 2 400 kg., 164 cm. Op vrijdag 13 februari werd in Bathmen het tweede touwtrektoer- nooi gehouden in de manege. Het eerste werd (op 16 januari) afgelast wegens de kou. De eerste drie wedstrijd won OKIA tegen Bathmen, Vios-Bisons en Noordijk. De vierde wedstrijd te gen Heure eindigde in een gelijk spel. Er werd tot tweemaal toe een Wevo-Mintonette (3-1). Afgelopen No-play gefloten; dit is als beide zaterdag speelden de dames de be- teams al twee waarschuwingen langrijkste wedstrijd van dit sei- hebben en er aan beide kanten niet zoen tegen de nummer 2 Wevo uit fair wordt getrokken. OKIA moest Weerselo. Bij winst voor de Minto- deze wedstrijd echter wel gewon- nette-dames zou het kampioen- nen geven, evenals de laatste twee schap wel heel erg gauw voor het wedstrijden tegen Eibergen en grijpen zijn. Aan de andere kant Oosterwijk. moest Wevo winnen om nog enigs- Op vrijdag 20 februari ging OKIA zins aansluiting te houden op de opnieuw aan het touw. Ditmaal nummer 1 en ook afstand te nemen was het gewichttouwtrekken bij van de zeer snel oprukkende num- Penterman. Het gewichttouwtrek- mer 3 Vrivo. Kortom, ingrediënten ken gaat nu ook in competitiever- genoeg voor een zeer aantrekkelij- band, waarbij de OKIA-dames al ke wedstrijd. kampioen zijn met nog één toer- In Weerselo was de sfeer in het nooi te gaan. De OKIA-heren won- team wat gespannen. Dit werd rij nen deze avond wel maar staan dens het inspelen al duidelijk. Inde achter Boerengeweld tweede in de eerste set werd continu tegen een competitie. Op vrijdag 6 maart is achterstand aangekeken, maar het het laatste gewichttouwtrektoer- was uiteindelijk toch Mintonette nooi in Vragender. die de eerste set er vechtend met De uitlag was: heren geriemd: 13-15 uitsleepte. Toen kwam de OKIA 800 kg., 157 cm.;Boerenge- klad erin. Wevo pakte Mintonette weid 800 kg., 53 cm.; Stoverink 700 op het eigen (vandaag falende) ster- Aanstaande zondag 1 maart barst het zijspangeweld weer los en di rect al met een thuiswedstrijd voor August Müller en Henk van Heek in Lochem tijdens de eerste kampi oenscross. Heel bijzonder is daarbij dat er nog vijf Holtense combina ties meer aan de start komen en wel Derk Jan Müller met Gert Jan Scheperman in de bak. Berrie Vru- wink met André Visser, Jan Rozen- dom met Bart Notten en de oud- Rijssenaar Henk Seppenwoolde met Cor van de Bijl. Ook het MAC Holterberglid Johan Smit uit Mar kelo met bakkenist Mart Kiggen is van de partij. Bij de nationale zij spannen kan men dit jaar ook een team uit Sploo aan het werk zien: MAC-bestuurder Jan Vos met in de zijspan zwager Jan Willem Nijland. In totaal zullen in Lochem 32 com binaties aan de start verschijnen, waaronder twaalf nieuwkomers, af komstig uit de junioren-klasse. Wij zijn dan ook bijzonder benieuwd hoe deze jonge garde zich kan handhaven in dit geroutineerde rennersveld. August en Henk horen uiteraard tot de favorieten, maar we rekenen ter, Dedemsvaart, Hoogeveen en nog enkele voorsteden van het Keunedarp Holten had zich aange meld. Dank zij de voortreffelijke or- er wel mee dat de concurrentie de De vraag is of deze talenten al rijp ganisatie door Reijer Dorresteijn afgelopen weken ook niet stil geze- zijn voor deze combinatie, maar de en Gerrit Voortman verliep het ten heeft en we verwachten dan ook wedstrijd zal het leren. Daartegen- hele gebeuren gladjes. Geen wan- een prachtige strijd. over heeft de vakman Ton van klank werd gehoord en het speel- Er hebben zich bij het team van Heugten met Piet vam Deutekom plezier was beide dagen groot, zo- August en Henk in de afgelopen zijn EML ingeruild voor een VMC dat er eigenlijk alleen maar win- rustperiode enkele wijzigingen met een Folan blok en dat is voor naars waren, hoewel slechts de vol- voorgedaan. Zo is Bert Heijink als het Holtense constructiebedrijf gende personen met een prijs naar monteur weer terug in het team en toch ook weer een opsteker. Na huis gingen: Honda Nederland heeft Jan de zondag weten we mee en wij kun- Groot als vaste tuner van Honda nen maar één ding adviseren: ga aan August toegewezen om er voor naar Lochem en moedig de Holten- te zorgen dat al het mogelijk aan se combinaties aan. De trainingen PK's uit het blok gehaald wordt, beginnen om 10.00 uur en de wed- En gezien de resultaten die hij in strijd om 13.00 uur. het verleden behaald heeft met Dave Strijbos en andere Honda rij ders zijn, is het team daar erg blij mee. Verder rijdt August met een VMC-ffame van Hennie Vruwink en daar is natuurlijk de nodige aan dacht aan besteed. Gezien de posi tieve resultaten van 1986 zijn Au- D-toernooi: D.E.: 1. N. Hilferink 2. E. Oonk, D.D.: 1. E. Oonk/W. Her- msen 2. G. Stam/S. de Roos, G.D.: 1. D. Stegink/H. Peters 2. N. Hilfe- de trainer van de A- en B junioren rink/H. Schrijvers, H.E.: 1. H. Ban ning 2. H. van Tellegen, H.D.: 1. P. Aarsen/H. Peters 2. H. Banning/Te Hofstee C-toemooi: D.E.: 1. J. Grummel 2. V. Smeets, D.D.: 1. Grummel- /Blaauwbroek 2. I. te Slichte/V. Smeets, G.D.: 1. Te Slichte/Beerten 2. Hegeman/Beuker, H.E.: 1. J. Maas 2. P. Harbers, H.D.: 1. J. Grummel 2. V. Smeets In de laatste uitwedstrijd van de zaalcompetitie heeft Holten tegen Achilles 2 een ruime nederlaag ge leden. Vooral in de eerste helft had Holten weinig in te brengen. Door het keepersprobleem was er voor Achilles weinig in te brengen. Door het keepersprobleem was er voor Achilles weinig tot geen probleem om tot de ruime 18-2 score bij rust te komen. Na rust verliep het spel wat rustiger en kon Holten de score iets beter bijhouden. Veel meer dan de ruime 27-7 nederlaag zat er dan ook niet in. Holten blijft door deze uitslag op de 9e plaats staan. De Op vijf en zes maart (in de crocus- vakantie) aanstaande houdt de sv laatste wedstnjd wordt thuis tegen Holten, afdeling Handbal, haar kampioen AcMles l gespeeld op 8 maart. Afhankelijk van de plaats gust en Henk gekozen tot als eerste Van Blauw Wit, Henk Grondhuis te rijder van het Venko-Honda team, Nijverdal die bedektijd had ge- een positie die ze dan ook graag vraagd voor het nemen van een - waar willen maken. beslissing, heeft besloten in iedr i?krWksedlehetHattemsePoUuxinde3edl- EML heeft diverse jonge njders m- geval het seizoen 1987/88 de junio- desporthal t mossuik, Destema gezet met de Jumbo, waaronder ren te blijven trainen Grondhuis voor alle kinderen van de basis- Johan Smit met Mart Kiggen en begint dan aan zijn derde jaar bij scholen te Holten en omgeving. Jan Rozendom met Bart Notten. Blauw Wit. De opgave is reeas geaaan via ue scholen. Diegene die geen inschrijf- visie behaald degradeert Holten naar de 2e klasse. Met de huidige stand van zaken is dat zo goed als zeker. Scores: Meino v. Beek, Nico Vorst 2, Jan v.d. Hoff, Johan Plan formulier heeft ontvangen kan zich tinga, Diederik Husslage 1. kg, 178 cm. ke wapen, nl. de opslag. De pass kwam overal, behalve bij de setup- sters. Wevo kon zonder al te veel moeite haar sterke mid-aanval- sters uitbuiten en hier hadden de Mintonette-dames totaal geen vat op. De tweede en derde set werden De besturen van de gereformeerde verdiend verloren met resp. 15-6 en jeugdclubs organiseren zaterdag 28 15-11. februari om 20.00 uur in sporthal 't De vierde en laatste set werd be- Mossink een gecostumeerde voet- gonnen met. een forse achterstand balwedstrijd waaraan zullen deel- van 8-0. Vooral door de sterk sco- nemen teams van de kerkeraad, de rende Hannie op het midden en de keldersooscommissie, de koffiebar- aanmoedigingen van de meegeko- commissie, de clubs, vrouwenvere- men enthousiaste supporters werd niging en de GJV. puntje voor puntje bij elkaar ge sprokkeld en kwamen de dames te- Het belooft een avond te worden, tot 13_13 Toen werd het echt niet met hoogstaand technisch spannend. De heren van Wevo wa- spel want daar leent het tenue zich ren inmiddels uitgespeeld en be niet voor, maar met veel sensatie g0nnen het thuispubliek op te zwe- en dol plezier. De organisatoren re- pen en in een heksenketel werd het kenen op een bomvoUe tribune met bijna een herhaling van de zinde- enthousiaste supporters. rende bekerfinale van vorig jaar. De Mintonetters vochten voor wat ze waard waren, maar het was toch weer Wevo die over de langste adem bleek te beschikken. Nipt werd verloren met 16-14. Vredestein 1-Mintonette 1 (dames) 1-3. Afgelopen maandag speelde Mintonette in de tweede ronde van de bekercompctitie tegen Vrede stein uit Enschede. Op papier moest deze tegenstander die in de competitie een klasse lager speelt, te verslaan zijn. Mintonette bleek echter nog de schrik van het verlies van de zaterdag ervoor in de benen te hebben. In de eerste set wilde het nog helemaal niet lukken. De Hol tense dames speelden verkrampt en hadden geen vat op het enthou siaste spel van Vredestein. Met 15- 12 werd deze set verloren. De twee de set stelde Mintonette orde op za ken: de gevaarlijke opslag was weer terug en via gevarieerd spel werd deze set gemakkelijk met 15-4 ge wonnen. In de derde set was er op nieuw een terugval: achterstanden van 5-0 en 10-5 moesten moeizaam weggewerkt worden, voordat deze set op het nippertje met 15-13 bin nengehaald kon worden. De vierde set lieten de Holtense dames zien hoe volleybal gespeeld moet wor den. In een snelle set, waarin goed volleybal werd laten gezien, won Mintonette met maar liefst 15-0. De zwakke start in de wedstrijd werd daarmee ruimschoots goedge maakt. Op dinsdag 10 maart kunt u de dames in aktie zien tegen de 3e divisie ploeg van Rac; enkele da gen later spelen zij tegen Tornado. Beide wedstrijden worden ge speeld in sporthal 't Mossink. Volley 2-Mintonette 1 (heren) 1-3. In de eerste set maakte Volley goed gebruik van de onbekendheid met de zaal door Mintonette. Met een gevarieerde serve werd Mintonette onder druk gezet. Een onverzorgde 3-0. Het werd een daverende over pass en vijf rechtstreeks gescoorde winning op deze geroutineerde te- punten gaven Volley een voor- genstander. Precies met zijn zes- sprong van 10-3. Ook de serve van sen, een nieuw systeem en snelle Mintonette werd niet goed ver zorgd, te veel foute services en de opdrachten van coach Wim werden niet voldoende uitgevoerd. Deze set werd verloren met 7-15. De tweede set werd er goed gestart. Mintonette liep uit naar 10-3. De sfeer in het team was goed en er werd hard gewerkt. Door een aan tal wat minder nauwkeurige set ups en een niet altijd even attente verdediging kreeg Mintonette het bij de stand 14-10 nog even moei lijk; gelukkig werd de set met 15-13 gewonnen. De derde set leek even- op de eerste: Volley nam een voor sprong van 0-5. Johan en vooral Henk kwamen steeds beter in hun aanvallen over de vleugel. Dat was het nieuws in de volle sporthal. Met Arie Langendoen in de middenaan- val en Rieks Dijkgraaf op de vleu gel werd Zwaluwen onder druk ge zet. Na een 6-13 achterstand in de eerste set knokten de herenvolley ballers zich naar een 15-13 setover winning. De tegenstand was gebro ken en in de tweede set speelden de heren als in hun beste jaren. Met een ontketende Bert Kappert op links en een als altijd slim spelende Wim Husslage in het midden werd Zwaluwen vernederd met 15-5, het geen hen in maanden niet overko men was. In de derde set was vooral de serve van Klaas Masselink het alsnog opgeven bij J. van Zon, Den- neboomstraat 2, tel. 6 31 62 vóór 5 maart. Dit geldt ook voor logeetjes en kinderen van vakantiegasten. Tevens worden hierbij ook de ou ders uitgenodigd om te komen kij ken wat er allemaal te doen is in deze tak van sport. spel qua aanval en Rik was verde- grote probleem voor de tegenstan- De dames junioren wonnen him uitwedstrijd tegen Zwolle met 2-3. In deze wedstrijd waren de verdedi gingen hetsterkst. Na een 1-1 stand bij rust won Holten de wedstrijd door treffers van Harriët Barvelink en Sharon Vorst. Jeugd: Al speelde uit tegen Schalkhaar. Na een grote neder laag thuis aan het begin van de Op 5 maart zijn de groepen 3 en 4 in competitie blijkt wel dat Al steeds van 09-12 uur in de sporthal. De beter gaat spelen. Toch was het groepen 5 en 6 van 13.30 tot 16.00 niet sterk genoeg tegen Schalk uur. Op zes maart is dan de beurt haar, na een 5-1 ruststand werd met aan de groepen 7 en 8 en wel van 9-2 verloren. Komend weekend zijn 09.00-12.00 uur. alle teams vrij i.v.m. carnaval. digend een belangrijke schakel. Via de standen 4-5,7-5 en 10-9 won Min tonette deze set met 15-11. Sinds vele wedstrijden was er in ieder ge val een competitiepunt behaald. De vierde set werd een spektakel. Een zeer zwak fluitende scheids rechter was er de oorzaak van dat de gemoederen aan beide zijden zo nu en dan hoog opliepen, echter in der, terwijl ook Jan Voogt steeds beter grip op de vijandelijke aanval kreeg. Met 15-7 werd ook deze set Holten 1-Futura 2 (8-2) Na een degradatie uit de 2e klasse met 10 punten uit even zoveel wedstrijden gewonnen en dat er veel en lang on- doet het eerste team volgens verwach- der de douche gezongen werd was dan ook geen wonder. Morgen spe len de heren om 20.15 wéér thuis. Een goede kans om te komen kij ken. Mintonette 4-Medusa 3 (dames) 3-1. gauw een stand van 0-3 op het scorebord stond. Het dubbel bestaande uit Gerarc en Aijan wist het dubbelspel in 2 game: naar zich toe te trekken. Door gebrek aar ting mee in de strijd om de titel. Uit vier concentratie moesten toch nog 3 partijer wedstrijden hebben Nico, Martin en ingeleverd worden, waardoor een eind Freddy de maximale winst weten te be- stand van 3-7 op het bord kwam. Voo: halen. Vorige week werd Futura 2 uit een team zonder kampioensaspiratie: Apeldoorn met een 8-2 nederlaag naar komt de 2e klasse nu wel erg dicht binnei huis gestuurd. Nico en Martin moesten bereik. deze wedstrijd had Mintonette er Een moeizame start met een goed ieder 1 partij inleveren terwijl Freddy al Holten 4 het minste last van. Bij de stand 10- einde. Dit kwam vnl. door de aan- 6 stokte de Mintonettemachine. In- moediging van het toestromende eens leek niets meer te lukken. Bij publiek. De eerste set verloren we de stand 14-10 was Volley heel dicht met 15-10 door fouten onzerzijds, bij een gelijk-spel. Paul kwam aan De aanval en de serve werden in de serve en de stand werd gelijk ge- tweede set wat beter en zo konden trokken tot 14-14. Via 15-16 was we de set afsluiten met 15-4. De vol- Mintonette de uiteindelijke win- gende set kregen we wat meer te- naar met 18-16 en dus de volle 2 genstand van onze gasten. We wer- punten. De individuele kwaliteiten den wat afgeleid door de vele wis- kwamen eindelijk weer eens tot ui- seis van de tegenpartij. Toch een ting in een goed stuk samenspel setstand 15-8 voor ons. De vierde van de heren, waarbij op karakter set ging het weer gemakkelijk. Na gespeeld en gewonnen werd. een 7-0 voorsprong was het snel be- Mintonette 2-Zwaluwen 3 (heren) keken. Eindstand 15-5. z'n partijen in winst wist om te zetten. Het vierde team is een nieuw team; be Ook de voorgaande wedstrijden werden staande uit Hans Schoppers, Harry Ren met groot verschil gewonnen, te weten 8- sen, Jan Ophof en Dennis Damen dat uit 2,9-1 en nogmaals 9-1. Deze week moet komt in de 6e klasse en een uitstekend) aangetreden worden tegen ABS uit Bath- start van de competitie heeft gemaakt men, de grootste concurrent. Na een gelijkspel tegen Swift en twe De Brug 13-Holten 2 (3-7) Dit team is ook in de vierde wedstrijd in de derde klasse E ongeslagen geble ven. Met 8 punten uit vier wedstrijden overwinningen op de Toekomst en Tria moest afgelopen week tegen Blikboys ge speeld worden. Het werd een uiters spannende aangelegenheid getuige d gaan Jan v. Heun, Gerard Overvelde en zes wedstrijden die in drie games gc Arjan Hakkert regelrecht op het kam- speeld moesten worden. Het werd uitein pioenschap af. In de wedstrijd tegen de delijk 6-4 voor de Holtenaren, die daai Brug 13 wonnen de drie spelers van Hol- mee voorlopig met 7 punten uit vier wed ten allen hun eerste partij waardoor al strijden aan kop gaan.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 7